• Ново
Истински черно бяла маса цифров часовник на качеството на околната среда ABS датчик за термометър led подсветка на електронен будилник

Истински черно бяла маса цифров часовник на качеството на околната среда ABS датчик за термометър led подсветка на електронен будилник

Buyers rating:
-23 % BGN 45.00
BGN 58.24

Брой продукти

Вистински Црно бела маса дигитален часовник на квалитетот на животната средина ABS сензор термометар LED позадинско осветлување приказ електронски аларм Производ параметри :
1. Бренд : XINDINGTAI
2. Ставка опис : LED автоматски индукција мрзливи будилник
3. На екран : LED LCD екран
4. Големината на екранот : 12.5 * 5.2 cm
5. Материјал : Висок квалитет АБС материјал еколошки,
6. Нето тежина : 170 g
7. Батерија : 3 дел 5 јаглерод за батерии
8. Големина : 15 cm * 7 см * 3.8 cm
9. Напојување : 3 дел 5, батерија, УБС напојување 15 секунди Мемориска функција : за да го смените батеријата, без да се ре-сет. Животната средина автоматски сензор технологија : во темна околина, на екранот светла до бледо бела светлина, лесно да се види во текот на ноќта времето, не влијае на спиење, без отсјај. LED голем екран : невиден ултра-јасни, лесно да се види во текот на ноќта времето. Фонт Големи јасно, и многу погоден за стари лица во времето. Нова сила линија верзија за родителите кои се изберат Забелешка : надворешно напојување линија не е полнење, ве молиме родители кои се обрне внимание О
Испорака
1.Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете детали со нас ако имате прашања на предмети.
2.Кога ќе нарачате. ве молиме изберете превозот метод. ние ќе ја испрати на предмети во рамките 1-9 дена откако ја потврдите вашата исплата.
3.Ние само ќе брод на стоките за вас според адресата што ја напиша во Ali Express, Ако сакате да го смените ве молиме да не информирате пред да се испрати на предмети.
4.Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост Воздух Mail или 4 PX и други зелени логистика.
ние can EMS. Fed Ex, DHL . UPS-от.ТНТ. испорака.
5.Кина пост Воздух пошта обично се потребни околу 15-25 работни дена да пристигне откако беше објавена некаде за custorms или времето проблем, ја освои биде одложен неколку дена, тоа може да биде до 30-50 работни дена.

Други функции

Тип:
Будилник
Дължина:
150mm
Стил:
Модерен
Форма:
Площ
Тип На Екрана:
ДРИБЛИРА
Ширина:
70mm
Тегло:
180g
Тип На Дисплея:
Цифров
Тип Мобилност:
Цифров
Материал:
Пластмаса
Форма:
Това Е Една Страна
търговска марка:
Dada D. C. Dam
Номер На Модела:
AQ1300
Диаметър на:
15мм
Характеристика:
ЛЮМИНОВАЯ
Функция:
Сензорно Наблюдение
Тип:
Будилник
Име:
Led голям екран автосенсорный alarm clock мързелив
Екран:
led LCD екран
Материал:
Еко ABS
Батерия:
3 батерии тип АА
Размер:
15cm*7cm*3.8cm
източник на захранване:
Може да бъде на разположение на захранване dc may UBS
Цвят:
бял черен

Най-добри сделки

[Ganxin]4 плюс богат на функции от висок клас индивидуален дизайн на led фитнес цифров таймер Произведено в Китай
 • Ново
Оценка на продукта:

[Ganxin]4 плюс богат на функции от висок клас индивидуален дизайн на led фитнес цифров таймер Произведено в Китай

[Ganxin]Мултифункционален Висок Квалитет Прилагодено дизајн Led Фитнес Дигитален Тајмер Направени во КинаФункција12 / 24 ЧАСА на часовникот (екранот во H1 / H2 MM : SS);Часовникот може да се промени помеѓу 12 / 24 време на чекање алтернативно од страна на безжичниот далечински управувач.Карактеристики : Лесно да го промените функција на часовникот од далечинаМоже да користите надворешна батерија за напојување на единица каде штекер не е достапна.Поведе со 10 години животен векИдеален часовникот за никаде на времето е неопходноСпецификација : Објектот Состојба : 100% НовиДигитални Висина : 1" / 2.54 смЧасовникот Формат : 88 88 : 88Часовникот Димензија : 730mm*220mm*110mm (28.7" x 8.6" x 4.33")Часовникот Контрола Метод : Инфрацрвен далечински контролерГаранција : 1 година + 2 годиниФункција Прилагоди : ДаОна што е Вклучен1 x 4" ПЛУС Часовник1 x AC / DC адаптер1 x Далечински контролер1 x Загради1 x Операција наставаЗАБЕЛЕШКА : Овој далечински управувач НЕМА внатрешна батерија, бидејќи батеријата не дозволуваат да брод, па ве молиме да се купи од вашиот локален пазар.Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 316.80
100sets ритъм на вала черни къси ръце 6 САМ часовници ръцете на кварцови часовници и аксесоари метал алуминий-високо качество на часовници комплекти
 • Ново
Оценка на продукта:

100sets ритъм на вала черни къси ръце 6 САМ часовници ръцете на кварцови часовници и аксесоари метал алуминий-високо качество на часовници комплекти

Висок квалитет на Ритамот на Вратило Раце,час рака дупка со дијаметар од околу 5.03 mm,минута рака дупка со дијаметар од околу 3.07 mm,вториот рака на дупка со дијаметар од околу 0.93 mm,Производ Фото Метал Алуминиум Материјал со бакар ракавЧас и минута раце површината имаат заштитна транспарентен филм Оваа раце може да се користи кога DIY Часовник,тоа е часовникдодаток...

BGN 47.46
промоция 2017 черна момиче нови акрилни стенен часовник с модерен дизайн луксозно огледало 3D кварцови часовници за домашен декор
 • Ново
Оценка на продукта:

промоция 2017 черна момиче нови акрилни стенен часовник с модерен дизайн луксозно огледало 3D кварцови часовници за домашен декор

Карактеристики : * Модел Mqw005 * Батерија : АА батерии (Не се вклучени) * Материјал : Акрилик * Дебелина : 1mm * Боја : Огледало Сребро,Огледало Злато, Црна; * 1 сет : 18 компјутери * Примена Големина : 45см X 45cm * ве Молиме откине заштита на филмот огледало на ѕидот налепница по објавувањето на ѕид

BGN 12.00 18.54
14 инча дървена дограма стенни часовници безшумен не тиктака кварцов часовник стенен часовник с термометър влагомер влажност хол
 • Ново
Оценка на продукта:

14 инча дървена дограма стенни часовници безшумен не тиктака кварцов часовник стенен часовник с термометър влагомер влажност хол

2017 Нови Пристигнување Дрвена Рамка Ѕидни Часовници Молчи Не Темпирана за Дневна Соба и Спалната соба Канцеларија Кварц Движење Напојува Батерија (1 х АА Батерија) 14 инчен 35.5 cm Дијаметар Врвен Квалитет

BGN 73.00 76.78
8 цветно стъкло пясъчен часовник пясък таймер мода начало декор рожден ден на 3 минути Любовта Свети Валентин подарък Ampulheta Reloj De Arena.
 • Ново
Оценка на продукта:

8 цветно стъкло пясъчен часовник пясък таймер мода начало декор рожден ден на 3 минути Любовта Свети Валентин подарък Ampulheta Reloj De Arena.

2018 нова мода hourglass 1pcs 3 минути четкање тајмер 2.14 Денот на Вљубените подароци ampulheta reloj де аренаГолемина : : Висина 10.5 СМДијаметар 5.5 CM8 боја : Црвена , црна , розова, бела, виолетова , зелена , сина,златнаAnswer : ___________________________ Note : таму ќе биде малку светлообоени песок нечистотии не можат да се избегнат во оваа индустрија, се обидовме да се потрудиме...

BGN 11.00 14.05
Кварцов часовник механизъм за движение на стрелката часа САМ Repair Part Kit дългата ос часовников механизъм за ремонт часа кръст Бод-P101
 • Ново
Оценка на продукта:

Кварцов часовник механизъм за движение на стрелката часа САМ Repair Part Kit дългата ос часовников механизъм за ремонт часа кръст Бод-P101

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет, Едноставни и стилски дизајн Одлично за поправка, замена или правење на часовникот Материјал : Пластични + Алуминиумски Домаќин Големина : 69x55x16mm(приближно) Час рака големина : 80mm(приближно) Минута рака големина : 103mm(приближно) од Втора рака големина : 129mm(приближно) Напојува со една AA батерија (не се вклучени) Количина : 1 сет (како слика show) Забелешка : совети како да се направени од тенок алуминиум или железо плоча по едно време удар, иако пакување е добро, но, се уште не може да избегне да биде свиткана во текот на долги транспорт...

BGN 2.00 2.85
Modern Mute Clock Butterfly САМ Large Wall Clock 3D Acrylic Art Designs Home Decoration For Kitchen Clock Wall Digital Watch
 • Ново
Оценка на продукта:

Modern Mute Clock Butterfly САМ Large Wall Clock 3D Acrylic Art Designs Home Decoration For Kitchen Clock Wall Digital Watch

Модерна го исклучите Часовник Пеперутка DIY Голем Ѕиден Часовник 3 D Акрилик Уметнички Дизајни Дома Декорација За Кујнски Часовник Ѕид Дигитален часовникДобредојдовте на Шумски Креативни Дома— Наша Цел : Да се обезбеди сте Креативни, Еколошки, Високо Квалитетни дома позадина производи,Врвот одделение Услуга и исклучителна Цена ...

BGN 11.00 14.08
Мода кафе стенни часовници абсолютно безшумни стенни часовници начало декор уникална кухня стенен часовник с модерен дизайн, мода стенни часовници
 • Ново
Оценка на продукта:

Мода кафе стенни часовници абсолютно безшумни стенни часовници начало декор уникална кухня стенен часовник с модерен дизайн, мода стенни часовници

Добредојдовте на нашата продавница, Имаат убав ден.Ние си имаме свој фабрика, сите се во акции, и по фабрички цени.Брза испорака и квалитет на презентацијата.Моден кафе ѕидни часовници апсолутно молчи ѕиден часовник дома декор уникатен кујнски ѕид часовник модерен дизајн, мода ѕид видистилот 1Материјал : 1 метал покажувач со сликарство не рѓа, На покажувачот се пресели молчи, така што не грижете се, тоа ќе влијае на вашиотспиење, кога ќе виси на вашата спална соба2 водоотпорен часовник dial (исто така можете да прилагодено вашиот сопствен часовник, испрати ми ја фотографијата што сакате, ние ќе го направи вашиот фото како часовник dial бесплатно за вас да прилагодено вашиот сопствен ѕиден часовник...

BGN 26.00 39.30
2017 нов Reloj De Pared кварц Real 3d Acryliceurope огледало стенни часовници Clockswall стикери за декорация на дома
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 нов Reloj De Pared кварц Real 3d Acryliceurope огледало стенни часовници Clockswall стикери за декорация на дома

Reloj Де Споредено Кварц 2016 Година Нови Реални 3d Acryliceurope Огледало Ѕиден Часовник Види Clockswall Налепници Дома Декорација бесплатен Превозот*100% сосема Нов * батерија : АА батерии (Не се вклучени)* материјал : акрилик Огледало * дебелина : 1mm* Боја : Сребро Злато Црна* Примена Големина : X 20cm 70cm

BGN 11.00 18.08
Комедиен филм пиксели будилници, промяна на цвета на дигитални будилници за деца, подарък за рожден Ден играчки будилници
 • Ново
Оценка на продукта:

Комедиен филм пиксели будилници, промяна на цвета на дигитални будилници за деца, подарък за рожден Ден играчки будилници

1 100% Нови.2 Светлечки LED светло со 7 различни боја се менува.3 Поддршка на 12часовен и 24часовниот формат на време, календар, температура и алармот.4...

BGN 11.00 11.04
Извънгабаритни led дигитални стенни часовници с дистанционно управление, голям дисплей календар температура подкрепа за обратно отброяване хронометър
 • Ново
Оценка на продукта:

Извънгабаритни led дигитални стенни часовници с дистанционно управление, голям дисплей календар температура подкрепа за обратно отброяване хронометър

Карактеристики : 1) материјал : Пијано bakes лак финиш,елегантен изглед 2)температура грешка : 0.5 степен 3)8levels светлината прилагодливи 4)16 групи на алармот 5)бројте тајмер : 999days 6)смета до штоперица : 99hrs 99mins 59seconds 7)алармот без да го одложите (snooze функција,може да се исклучи алармот со далечински 8)далечински примање растојание : 30m 9)поголема карактер од сите други 5" digital clock (дигитален часовник 10)приказ на Време ,Температура,Календар,Рециклирање покажува 11)Ниска потрошувачка на енергија : 10w Мулти Функција Креативни Далечински Управувач Голем Дигитален LED Ѕиден Часовник Модерен Дизајн Дома Декор 3d види бела и Црвена Изборни Карактеристики на Производот : LED Dot matrix Технологија,Повеќе стабилен и Сигурен Многу Мека led светло,Луѓето може да се види многу Јасно на 20meters далеку...

BGN 272.00 388.80
Meijswxj стенен часовник Saat Relogio de parede творчески ретро модел самолет часовници Duvar saati хол ресторант стенни часовници
 • Ново
Оценка на продукта:

Meijswxj стенен часовник Saat Relogio de parede творчески ретро модел самолет часовници Duvar saati хол ресторант стенни часовници

saat,часовник,reloj,види,ѕиден часовник,relogio де parede,reloj де споредено,голем ѕиден часовник,horloge murale,duvar saati,relogio parede,digitalвиди,ѕидни часовници,reloj споредено,klok,часовници,дигитален ѕид часовник,3d ѕиден часовник,ѕиден часовник модерен дизајн,orologio da parete,опашот на ѕидниот часовник,relogio,relogio де parede став cozinha,ѕиден часовник,relogios де parede,опашот на часовникот,relogio дигитални,големи декоративни ѕидни часовници,ѕиден часовник,wanduhr,гроздобер ѕиден часовник,wandklok,reloj де споредено decorativo,ѕидни часовници дома декор,предводена од ѕидниот часовник,reloj дигитални споредено,модерен ѕиден часовник,reloj cocina,само лепило ѕиден часовник,види ѕид,гроздобер часовник,duvar saatleri,horloge murale дизајн moderne,diy часовник,reloj споредено салон,ѕидни часовници дома декор,reloj споредено cocina,reloj mural reloj mural,reloj mural,klokken,ѕиден часовник гроздобер,неонски часовник,relogio де parede став sala,reloj де споредено гроздобер ѕиден часовник,дрвени ѕиден часовник,ѕиден часовник кујна,двојно двострано ѕиден часовник,klok muur,relojes де споредено,кристално ѕиден часовник,предводена часовник ѕид голем ѕиден часовник,луксузни ѕиден часовник,3d reloj де споредено,ѕид налепница часовник,pendule murale,reloj споредено де madera,orologi da parete,дизајнер ѕиден часовник,на плоштадот ѕиден часовник,кварц види,decoracion hogar,часовникот оркестарот за дома,декоративен часовник,3d часовникот на ѕидот,медитерански стил декорација,3d часовник,кварцвиди,reloj де споредено дигитални,dijital duvar saati,orologio parete,часовникот кујна,reloj де споредено де madera,часовникот на ѕидот decals,дигитален часовник,relogio де parede гроздобер,reloj споредено гроздобер,reloj де cocina де споредено,кујнски часовник,биг часовник,duvar saati гроздобер,reloj decorativo 3d,orologio da parete dal дизајн moderno,relojes де споредено каса,reloj mural живот,дом дизајн,модерните часовници,ретро часовник,големи ѕидни часовници,reloj де споредено де 50cm,relojes де споредено modernos,часовниците се види ѕидот,часовникот на ѕидот decal,estilo mediterraneo,катира декорација,антички часовник,ѕиден часовник црвена,horloge muette,ѕиден часовник молчи,moderne wanduhr,reloj adhesivo,деца ѕиден часовник,ковано железо ѕидни декорации,reloj decoracion hogar,ѕиден часовник уметност,ѕиден часовник 3d,relogio де parede decorativo,гроздобер дома декор,reloj mural cocina,ретро ѕиден часовник,дрво види,relojes decorativos,црвена ѕиден часовник,декоративни ѕиден часовник,предводена дигитални ѕиден часовник,акрилик ретровизори со дизајни на големо,ѕиден часовник дизајни,железо часовник,autocollant mural,ѕиден часовник модерна,duvar налепница,decoracion де hierro forjado,horloge mural,reloj де споредено гранде,relogio parede,ѕид огледало,relogio де parede гроздобер estilo europeu,убава ѕиден часовник,антички ѕиден часовник,diy ѕиден часовник,relogio де parede дигитални,голем дигитален часовник,дома часовник,дрво ѕиден часовник,тивко ѕиден часовник,часовник гроздобер,дома се види,налепница, ѕидни часовници,relojes,relogio дигитални де меса,бел види,zegar,брзини ѕиден часовник,часовник ѕид налепница,селски дома декор,woonkamer klok,голем антички ѕидни часовници,çocuk saat,digitale wandklok,relojes murales,фото рамка ѕиден часовник,флип часовник,часовник движење,orologio parete гранде,relogio де parede espelho,decoracion reloj каса,медитеранот ѕиден часовник,часовник двојно двострано,бања часовник,3d часовници на ѕидот,relojes де споредено гроздобер,дијамант ѕиден часовник,orologi каса,лепило ѕиден часовник,reloj де споредено де diseño moderno,кинески часовници,воден часовник,pegatina reloj споредено,relojes де споредено гроздобер decorativo,ковано железо ѕид оркестарот,модерна стаклена ѕиден часовник,голем дигитален ѕиден часовник,ѕиден часовник digital,ѕиден часовник римски numerals,orologio da parete дизајн moderno,водоотпорен часовник,десктоп часовник,винил рекорд,дигитален ѕид,ѕиден часовник,ѕид налепница часовници,montre,decoracion mediterraneo,ѕиден часовник дрво,кујна ѕиден часовник,молчи ѕиден часовник,reloj де споредено де 45см,види дигитален часовник,часовник woonkamer,letras мдф,молчи часовник,спална соба часовник,дигитален часовник ѕид,дрвовиди,акрилна пластика огледало ѕиден часовник,внатрешни работи ѕиден часовник,relogio де parede европа гроздобер стил,ѕиден часовник механизам,дигитален часовник,антички дрвени ѕиден часовник,налепница часовник,часовник механизам,zakka гроздобер,персоналните ѕиден часовник,светлечки ѕиден часовник,horloge bois,стапче klok hout,модерен часовник,плоштад ѕидни часовници,reloj де споредено гроздобер гранде,огледало,moderne wanduhren,relogio дигитални де parede,налепница wandklok,produtos criativos,голем ѕиден часовник оркестарот,pegatina reloj споредено estilo moderno,ѕидни часовници,види за ѕид,horloge налепници,pendule кујна moderne,големиот часовник,muur klok,опрема ѕиден часовник,reloj де споредено 50cm,декоративни ѕидни часовници,orologi da muro,декоративни огледала за дневна соба,декоративни ѕиден часовник,дома се види во ѕид,reloj гроздобер споредено,дигитален ѕид види,земјата дома декор,orologio da muro,diy,часовници кина,неонски ѕиден часовник,предводена duvar saati,meccanismi orologi da parete,модерен ѕидни часовници,reloj де споредено 60cm,ѕид налепници часовник,опрема часовник,спална соба ѕиден часовник,метал ѕид модерна уметност,relogio де parede ретро,часовникот на ѕидот црна,уметност ѕиден часовник декоративни,стакло ѕиден часовник,reloj споредено дигитален led,дома декор,брзини оркестарот,бела часовник,гроздобер,двојно двострано часовник,relojes де споредено cuadrados,montre murale,reloj gato,relojes споредено,ковано железо ѕиден часовник,брзини часовник,фото рамка часовник,ѕиден часовник деца,horloge murale enfant,ѕид мурали за дневна соба,hodiny,espelho де меса,relojes споредено decoracion,бања водоотпорен часовник,се продава винил евиденција,horloge кујна,reloj де споредено cocina,relogio parede дигитални,часовникот молчи,horloge murale led,стара шик гроздобер декорација,ferforje aksesuar,materiel loisirs.

BGN 45.00 68.96
Нов прием на Wb03 почистване модерен декоративен дизайн на мода МДФ стенни часовници дърво, МДФ САМ кръг без рамка 32 см голям си САМ стенен часовник
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов прием на Wb03 почистване модерен декоративен дизайн на мода МДФ стенни часовници дърво, МДФ САМ кръг без рамка 32 см голям си САМ стенен часовник

Бренд : Yurudder Број на Модел : WB03 Име : DIY Модерна Модата Нема Стакло Рамка Ѕиден ЧасовникДимензии : Дијаметар 32cm *Дебелина 9mm Dial Одбор : Заштита на Животната средина МДФ Motivity Тип : Кварц Дисплеј Тип : Игла од Втора рака движење : Издржам Точност во Рамките ±30seconds отстапување секој месец (во нормална температура) Движење12888 Млади Град Кварц движење, Батерија : на една 1.5 V Јаглеродцинк батерии само,не се вклучени...

BGN 46.00 47.98
Диамантени пясъчен часовник, ценно сладкиш от маслено тесто стъкло, сватбени подаръци home home декоративни, романтични, чисти, декоративно-приложното изкуство, на 30
 • Ново
Оценка на продукта:

Диамантени пясъчен часовник, ценно сладкиш от маслено тесто стъкло, сватбени подаръци home home декоративни, романтични, чисти, декоративно-приложното изкуство, на 30

Дијамант песок часовник, скапоцен камен и песок стакло, Свадба подароци дома нов дом декоративни, Романтични, чиста, уметности и занаети,5 минГолемина : 197x102mmМатеријал : висок borosilicate стаклоБоја : СлучајниВреме : 30 минути

BGN 23.78
2017 нови стенни часовници Кварцови часовници Reloj de Паред модерен дизайн, дигитална 3d Сам акрилни огледало хол
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 нови стенни часовници Кварцови часовници Reloj de Паред модерен дизайн, дигитална 3d Сам акрилни огледало хол

2015 година Нови Ѕиден Часовник Кварц Види Часовници Reloj Де Споредено Модерен Дизајн на 3d Дигитална Diy Акрилик Огледало Дневна Соба Бесплатен Превозот100% акрилнабоја : Црно злато сребро.Дебелина : 1mmИнсталација големина : 45 x 45cm Dial дијаметар 20 cm

BGN 11.00 18.08
2017 нови часовници Стенни часовници Horloge часове голям 3d Сам акрилно огледало Reloj Паред кварц хол модерна продажба
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 нови часовници Стенни часовници Horloge часове голям 3d Сам акрилно огледало Reloj Паред кварц хол модерна продажба

*100% сосема Нов * батерија : АА батерии (Не се вклучени) * материјал : акрилик Огледало * дебелина : 1mm * Боја : Сребро, Злато,Црна * Примена Големина : 50cm X 50cm поставена на современа уметност DIY ѕиден часовник внимание огледало на ѕидот налепници дома декор Производ површинскиот слој на заштитна фолија, ве молиме да го отстраните по инсталација

BGN 11.00 18.08
2017 стенни часовници горещи продажба сам акрилни огледално часовници хол кварцов часовник съвременна игла reloj de pared horloge безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 стенни часовници горещи продажба сам акрилни огледално часовници хол кварцов часовник съвременна игла reloj de pared horloge безплатна доставка

2016 година ѕиден часовник топла продажба diy акрилик огледало часовници дневна соба кварц види модерна Игла reloj де споредено horloge бесплатен превозот*100% сосема Нов * батерија : АА батерии (Не се вклучени)* материјал : акрилик Огледало * дебелина : 1mm* Боја : Сребро Злато Црна* Примена Големина : 45см X 45cm* Dial дијаметар 20 cm

BGN 11.00 18.18
Нов многофункционален дигитален LCD глас говори led телевизори alarm clock fjs черен
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов многофункционален дигитален LCD глас говори led телевизори alarm clock fjs черен

Чувство дезориентирани кога за прв пат се разбудам? Дозволи овој умен малку уред за да го поставите работите јасно за вас со светла зелена LCD време и температура на екранот!Чувство толку уморни вие не може да гол за да ги отворите вашите очи? Со зборува функција, вашиот алармот ќе поднесе извештај на тековното време на англиски јазик, така што може да продолжи да се задржи на светлата off!Со двоен СВИРИ Функција вие сте во можност да останат фокусирани на задачата при рака, ќе знаете што, час е едноставно со слушање на звук : CHIME1Секој Час; CHIME2Само Од 79 PMОдберете од пет единствени звуци за да ги прилагодите мелодиите на ѕвонење или одберете од две време режими, или 12 или 24 часа, па можете да го најдете она што е во право за вас!Види како времето е погодно прикажани горните или на вашиот ѕид, вие нема да пропуштите вашите алармот сега! Три AAA батерии се потребни.Ова ДОВЕДЕ проекција часовник поддржува прикажување на тековното време и температура и извештај преку гласот.Тоа е исто така проект на точни време на вашиот плафон, ѕид, итн.Може да се стави тоа на секаде, како што се учење соба, кревет соба, клупи.Кога не сте наоколу, тој или таа може да спијам со уверување сега.Боја : црнаМатеријал : пластикаБатерија : 3 * AAA батерии (не се вклучени)Објектот големина : прибл...

BGN 13.01
Декоративни Стенни Часовници В Пасторальном Стил С Тихо Часов Механизъм За Декора На Стените Спални Ретро Начало Декор Часовник Стенен Подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

Декоративни Стенни Часовници В Пасторальном Стил С Тихо Часов Механизъм За Декора На Стените Спални Ретро Начало Декор Часовник Стенен Подарък

Добредојдовте на нашата продавница, Имаат убав ден.Ние си имаме свој фабрика, сите се во акции, и по фабрички цени.Брза испорака и квалитет на презентацијата.Пастирски Стил Декоративни Ѕиден Часовник Со Тивок Часовник Движење За Спалната Соба Ѕид Оркестарот Гроздобер Дома Декор Се Види Ѕидот ПодарокМерки : 12inch(30cm дијаметар), 14inch(35cm дијаметар), 16inch(40cm дијаметар)Дебелина : 8mmМатеријал : Внатрешна декоративна пластика ПВЦ одбор(безбедна доза не ги содржи toluene и формалдехид), покриена со хартија за цртање(водоотпорен), без рамка не стаклен капак.движење : Тајван Соларни 12888 кварц движење, повеќе тивкаОбјектот тежат : 12inch=396g, 14inch=423g, 16inch=512gПроизводителот : RUIQI часовници Co., Ltd.Потекло : КинаЈаглерод батеријата или Тешки батеријата, не алкална(не се вклучени во пакет), Вклучени гаранција 3 години производителстилот 1(гроздобер часовник раце )стил 2(едноставна часовник раце )стилот 3(едноставна часовник раце )Dial дијаметар 12 инчи (30cm), 14 инчи(35cm), 16 инчи(40cm), ве молиме, изберете ја дијаметар и стил ви се допаѓаможете исто така да прилагодено вашиот сопствен часовник, испрати ми ја фотографијата што сакате, ние ќе го направи вашиот фото како часовник dial бесплатно за вас да прилагодено вашиот сопствен ѕиден часовник.големинаDial дијаметар 12 инчи (30cm), 14 инчи(35cm), 16 инчи(40cm), ве молиме, изберете ја дијаметар и стил ви се допаѓаВодоотпорен бирање со слика кога часовникот е должност може да се користи на мокра крпа за да ги избрише чисти, тоа е лесно за вас или вашиот љубовник за чистење.Совети : ве молиме да користите обични јаглерод батеријата, не користете алкална батерија.

BGN 26.00 39.30
NOCM САМ луксозни 3D римски цифри стенни часовници-голям размер декорация на дома художествени часовници горещи (цвят: злато)
 • Ново
Оценка на продукта:

NOCM САМ луксозни 3D римски цифри стенни часовници-голям размер декорация на дома художествени часовници горещи (цвят: злато)

*DIY Луксузни 3 D Римски numerals Ѕиден Часовник Големи Димензии Дома Декорација Уметност Часовник ТОПЛА(боја : злато)Димензии : Дијаметар околу 10СМ движење, генерално во комбинација областа на големината на слободен комбинација на 4060 CM повеќе соодветна Тежина : околу тежина / 0.5 KG Текстура : тридимензионални фигури се направени од увезени акрилик материјал, особено материјал ракување површина, високоодделение текстура е многу силна! ЕВА материјал од оние кои го користат Интернетот за да се неколку илјади пати! Резолуцијата добри времиња! Е добра домашна декорација употреба DIY ѕиден часовник! Димензии : Дијаметар околу 10СМ движење, генерално во комбинација областа на големината на слободен комбинација на 4060 CM повеќе соодветниТежина : околу тежина / 0.5 КГТекстура : тридимензионални фигури се направени од увезени акрилик материјал, особено материјал ракување површина, високоодделение текстура е многу силна! ЕВА материјал во споредба со ониекој го користат Интернетот за да се неколку илјади пати! Резолуцијата добри времиња! Е добра домашна декорација употреба DIY ѕиден часовник!Боја : златнаТехнологија : ЛасерскаУпотреба : дома декорација, креативни ѕиден часовник, часовник DIY слободни комбинацијаКарактеристики : Едноставен и креативен DIY ретродимензионални имитација метална бојаПакет Содржина : 1 X DIY дигитални ѕиден часовник со додатоциAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

BGN 13.00 13.38
Децата Детска Стая Небето Звезда Лека Нощ Проектор Лампа Спалня Музика Будилник Будилник, Календар, Часовник
 • Ново
Оценка на продукта:

Децата Детска Стая Небето Звезда Лека Нощ Проектор Лампа Спалня Музика Будилник Будилник, Календар, Часовник

Карактеристики : го прикажува Времето, Недела, Датум, Месец, Година се Прикаже минута & час во 12часовен или 24часовен формат на Хорда музика / природни звуци на алармот...

BGN 14.00 14.98
Безжична слушалка Bluetooth LED HD цифров дисплей настолни будилници FM-радио умни мини-субуфер стерео с дистанционно управление
 • Ново
Оценка на продукта:

Безжична слушалка Bluetooth LED HD цифров дисплей настолни будилници FM-радио умни мини-субуфер стерео с дистанционно управление

Безжична Bluetooth Звучник LED HD Дигитален Дисплеј Табела Аларм Часовниците FM Радио Smart Мини Subwoofer Стерео систем со Далечинска КонтролаЦаринската : 1...

BGN 164.80
3D квадратни големи кристални огледални стенни часовници етикети римски цифри дизайн и мода, изкуство, начало декор етикети стенни часовници САМ
 • Ново
Оценка на продукта:

3D квадратни големи кристални огледални стенни часовници етикети римски цифри дизайн и мода, изкуство, начало декор етикети стенни часовници САМ

3 D Плоштад Голем Кварц Огледало на Часовникот на Ѕидот Налепници Римски Numerals Дизајн и Мода Уметност Дома Декор Налепници Ѕидни Часовници DIYПердув : Ѕидниот часовник со прекрасна срцето дизајн изгледа навистина убаво.Изработени од екопријателски полистирен материјал со посебен ефект на огледало.Кристално површински форми совршен одраз на светлината.Отстранлив, не штети на вашиот ѕид.Нетоксични, не исчезнува, се безбедни за употреба.Кварц движење, се движи глатко, без бучава.Погоден за дневна соба, спална соба или канцеларија декорација.Спецификации : Главен Материјал : ПолистиренГлавната Боја : Сребрена / Злато(изборен)Движење : КварцБатерија : 1 * АА Батерија(не се вклучени)Налепница Дебелина : 1mmЧасовникот големина : 33x33cmNoto : Сликата е за повикување самоСекој Ѕиден часовник содржи многу мали кругови, кој на задната страна со стап лента вие сте слободни да се стави во вашиот омилен место...

BGN 30.00 31.84