• Ново
12 бр 1000 мл топлоустойчива стъклена кана прост coffee maker удобен офис кана за кафе и чай

12 бр 1000 мл топлоустойчива стъклена кана прост coffee maker удобен офис кана за кафе и чай

Buyers rating:
-20 % BGN 242.00
BGN 302.40

Брой продукти


Нови Пристигне 1000ml Топлина Resistan Стакло Teapot едноставна литургија чај тенџере Погодно за Статистика Чај кафе тенџере
Материјал : висок borosilicate стакло
Капацитет : 1000 ML
Топлина resisant -20 C-150 C
Пакетот Вклучува : 12 компјутери
Продавачот Ветување
Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет :
Точни Информации И Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот
1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.).
3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет.

Други функции

Обемът на:
1,0 л
търговска марка:
Аз Пред Теб
Материал:
Стъкло

Най-добри сделки

Безплатна доставка Пълно ръководство медна чаша калай и желязо мед чиния бронзови подложки листа на лотос супени подложки Кунг Фу чай, аксесоари за чай
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка Пълно ръководство медна чаша калай и желязо мед чиния бронзови подложки листа на лотос супени подложки Кунг Фу чай, аксесоари за чай

Целосна рачна Бакар првенство Калај железо, бакар чинијата, Бронза Coasters Lotleaf чај душеци Кунг Фу Чај Чај ДодатоциYixing Чај тенџере АвторотTeapot Подарок кутија

BGN 18.00 19.10
Аксесоари За Чайна Церемония Ароматен Мат Матрак Кунг-Фу Бельо Покривка Домашен Флаг
 • Ново
Оценка на продукта:

Аксесоари За Чайна Церемония Ароматен Мат Матрак Кунг-Фу Бельо Покривка Домашен Флаг

описЧај церемонијата додатоци мирисна мат душек кунг фу чај церемонијата лен чај маса чај маса крпа дома лен табела знамеГолемина : 45 * 30cm100 * 30cm150 * 30cm200 * 30cm[xlmodel][фото][0000] Фотографии ЛистаYixing Чај тенџере АвторотTeapot Подарок кутија

BGN 21.00 34.16
Arshen 18cm Ръчно изработени от Бамбук Chashaku Чай Matcha Scoop ретро японска церемония зелен чай Matcha Лъжичка Чай Sticks инструмент
 • Ново
Оценка на продукта:

Arshen 18cm Ръчно изработени от Бамбук Chashaku Чай Matcha Scoop ретро японска церемония зелен чай Matcha Лъжичка Чай Sticks инструмент

Функција : Чај Бамбус Четка за садови е алатка да се вклучите во античките чај се направи чајКога Чај Бамбус четка за садови се намали со парична казна блок направени од бамбус.Чај бамбус четка за садови во современиот Јапонски чај церемонијаСтана неопходно да се прилагоди промешајте чај во прав.Рачно изработени чај лажица со чај бамбус четка за садови се користат заедно,Може да се направи вкусна MatchaОписИме : Чај Бамбус ЛажичкаСпецификации : Околу 18 смМатеријал : БамбусПроцес : Рачно изработениПакетот вклучува : 1x лажичка

BGN 2.00 2.70
Британските Кралски Порцелан, Костен Порцелан, Чаши За Кафе Колекция От Керамични Чаени Чаши С Чинийка Разширено Тава За Чаени Чаши, Прибори
 • Ново
Оценка на продукта:

Британските Кралски Порцелан, Костен Порцелан, Чаши За Кафе Колекция От Керамични Чаени Чаши С Чинийка Разширено Тава За Чаени Чаши, Прибори

Објектот : Кафе, чаша чај (1set =6cup + 6spoon + 6saucer)Боја : Камелија Капацитет : 200ml (приближно) Материјал : Високо квалитетен коска кина Занает : Настаклен Пакет : Згусне пена пакет

BGN 138.00 170.40
Режим на двойна котела чайник боросиликатное стъклен чайник здраве Червен билков цвете чайник 41 унция / 1200 мл микровълнова печка сейф
 • Ново
Оценка на продукта:

Режим на двойна котела чайник боросиликатное стъклен чайник здраве Червен билков цвете чайник 41 унция / 1200 мл микровълнова печка сейф

PINDEFANG носи стилски teaware производи што ви овозможува да создадете здрави и здрав живот.Она што е Borocilicate стакло ?Borosilicate стакло е еден вид на стакло со силициум и бор trioxide како главен стаклоформирање на гласачите...

BGN 51.00 55.82
Китай кана и чаша набор от прибори за червен халат чай & tieguanyin порцелан чай чайник Infuser Teaset сервировочная чаша B029
 • Ново
Оценка на продукта:

Китай кана и чаша набор от прибори за червен халат чай & tieguanyin порцелан чай чайник Infuser Teaset сервировочная чаша B029

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА JUSEN ЧАЈ ПОСТАВИ ПРОДАВНИЦАВнимание За Руски Пријатели : 1 Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање.2...

BGN 69.73
Китайска чаена чаша и чайник Кунг-Фу чай комплект керамични чаена чаша син и бял порцелан чайник костен порцелан GaiWan Teacup B008
 • Ново
Оценка на продукта:

Китайска чаена чаша и чайник Кунг-Фу чай комплект керамични чаена чаша син и бял порцелан чайник костен порцелан GaiWan Teacup B008

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА JUSEN ЧАЈ ПОСТАВИ ПРОДАВНИЦАВнимание За Руски Пријатели : 1 Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање.2...

BGN 111.68
Съдове за пиене 1.4 нов Орел чугун японски чайник Кунг-Фу ръчно рисувани чайник творчески съдове за пиене
 • Ново
Оценка на продукта:

Съдове за пиене 1.4 нов Орел чугун японски чайник Кунг-Фу ръчно рисувани чайник творчески съдове за пиене

1.4 Нови Орел Леано Железо Чај Тенџере Јапонски Кунг Фу Раканасликани Литургија Креативни DrinkwareИме : Леано Железо Чај ТенџереМатеријал : Леано ЖелезоКапацитет : 1.4 LПотекло : КинаПакет : СефPacakge Вклучуваат : 1 x Чај ТенџереВе молиме Имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да има 12 см грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање Плаќање : Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress како што Alipay, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).Можете да изберете метод што е најзгодно за вас...

BGN 113.00 150.40
TANGPIN лилаво глинено чай домашни любимци Буда монах zisha чай аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

TANGPIN лилаво глинено чай домашни любимци Буда монах zisha чай аксесоари

Топло совети : 1 : Русија и Белорусија, купувачите треба да го напише целото име и презиме .2 : Бразил, Аргентина, Канада, царинење стапка е многу бавно.3 : Ако сте во можност да ги пратите на пакетот или не сте го добиле вашиот заврши,ве молиме да ни даде порака, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.За промет на големо клиенти : 1.Ако имате сопствен чај продавница или teaware трговците на мало,pls не двоумете се да ме контактирате во секое време,ние може да понуди трговија на големо цена за вас,ви благодариме.2.Трговија на големо клиенти pls контактирајте го на оваа емаил : tangpintea at(@)163.com3.Нашата фабрика нуди прилагодено на вашето лого,тоа е во ред,добредојдени да се одржи редот од нас.4...

BGN 16.00 31.94
55 мл Японски стил на Джи Синя глазура Златна линия чаена чаша порцеланова чаша майстор чаша купа Керамикунг Фу чай комплекти ретро начало декор
 • Ново
Оценка на продукта:

55 мл Японски стил на Джи Синя глазура Златна линия чаена чаша порцеланова чаша майстор чаша купа Керамикунг Фу чай комплекти ретро начало декор

Бренд ZEETOON Материјал Порцелански Име Јапонски Стил на Злато Линија Чај Првенство Занает рачно изработени Ji Сина Глазура ГолеминаСЛ...

BGN 18.00 28.46
Най-новата чаша силикон Non-slip drop преносима чаша силикон за вино, сок, кока-кола и бира
 • Ново
Оценка на продукта:

Най-новата чаша силикон Non-slip drop преносима чаша силикон за вино, сок, кока-кола и бира

Најновите Силикони Стакло Не се лизга капка Преносни Силикони Чаша за Вино Сок Кола и ПивоОпис : Тежина : 90gДимензија : 10.6*5.5*4cm()Максимална : 10.6 cmДијаметар на rim : 5.5 cmДијаметар на дното : 4cmНаправени од храна одделение силиконски, издржливи и сигурни.Флексибилни, трајни и против пролизгување.Без мирис и штетни хемиски супстанции.Одлично за двете топла и ладна течност.Машина за миење садови безбедно.Пакет содржина : 1 * силикони првенство

BGN 5.00 5.14
2018 нов Drinkware Yixing Zisha чайник автентичен всички ръчно изработени сурова зелена мръсотия Xi Shi гърне Кунг-Фу кана чай комплекти
 • Ново
Оценка на продукта:

2018 нов Drinkware Yixing Zisha чайник автентичен всички ръчно изработени сурова зелена мръсотия Xi Shi гърне Кунг-Фу кана чай комплекти

【Автор] Хан Peidong (национална уметност и занаети поделба) 【Име】 Xi Ши тенџере 【Кал】 суровини зелена кал 【Форма】 рачно изработени 【Капацитет】 за 220 CC 【Големина】 Вкупна должина : 12.6 cm Калибар : 5.2 cm Вкупна висина : 7.4 cm 【Додатоци】 колекција сертификат, Kam кеси, Kam кутии, чанти

BGN 72.00 114.08
Arshen Стъклена Кана Топло Нагревательная Основата На Огнеупорни Кафе, Вода Ароматен Чай Е По-Топла Свещ Нагревател Метална Теплопроводная Уплътнение
 • Ново
Оценка на продукта:

Arshen Стъклена Кана Топло Нагревательная Основата На Огнеупорни Кафе, Вода Ароматен Чай Е По-Топла Свещ Нагревател Метална Теплопроводная Уплътнение

Опис : 1.Исклучителна teapot ви дава визуелно уживање и да ви помогне да ви го успори вашиот чекор да се опуштите...

BGN 15.90
550 мл японската груба керамика Matcha купа зелен чайник чаша черешката чаена чаша Кунг-Фу чай Master Cup Creative Vintage Food Bowl
 • Ново
Оценка на продукта:

550 мл японската груба керамика Matcha купа зелен чайник чаша черешката чаена чаша Кунг-Фу чай Master Cup Creative Vintage Food Bowl

Бренд ZEETOON Керамички Материјал, Груба керамика Име Јапонски Стил Matcha Чај Сад Занает рачно изработени, Глазура ГолеминаСЛ...

BGN 46.00 71.18
Гореща продажба на чугун гърне без покритие железен чайник Южна Япония, японски инструменти Кунг-Фу Цедка от неръждаема стомана Божур чайник 900 мл
 • Ново
Оценка на продукта:

Гореща продажба на чугун гърне без покритие железен чайник Южна Япония, японски инструменти Кунг-Фу Цедка от неръждаема стомана Божур чайник 900 мл

чај тенџере опис : 900ml антички јапонски црна жито teapot металВода чај литургија infuser , кинески kungfu чај алаткиЗа 17.5 cm*15cm , со нерѓосувачки челик цедилкаМатеријал : Железо ФрлијаВнатрешноста на железо литургија за чај може да го добиете rusty за долго време не се користи ,не ми пречи тоа за железо ликовиДобар литургија прави најмалку треба 8 обработка , тоа трае речиси два месеци од првичниот дизајн на готовиот производ завршен.

BGN 60.00 78.00