• Ново
JEXXI 3 цвята мода луксозен Овалния Crystal сватбени и годежни пръстени, бижута за жени 925 сребро кубичен цирконий пръстен аксесоари

JEXXI 3 цвята мода луксозен Овалния Crystal сватбени и годежни пръстени, бижута за жени 925 сребро кубичен цирконий пръстен аксесоари

Buyers rating:
-27 % BGN 5.00
BGN 6.88

Брой продукти


Материјал : Сребро 925
Количини : 1pcs
Бои : Како Што Е Прикажано
Состојба : 100% Сосема Нов
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел. 2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.Превозот и предавање
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во по вашите нарачки се доставени. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена (освен врв сезони)
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput .
Ви благодарам многу.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки. Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина.
Кина Yiwu Сјај Накит Co., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки. Како производител и веледрогерија, на различни накит( мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо ) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет.

Други функции

Размер На Пръстен:
6, 7, 8, 9, 10
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Тип Инсталация:
Настройка На Безеля
Пол:
Жени
Тип На Метали:
Сребро
Формамодел:
Геометрична
Случай:
Годеж
Стил:
Модерен
Номер На Модела:
Пръстени За Жени
търговска марка:
JEXXI
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Материал:
Кубичен Цирконий
Широчина На Повърхността:
1
Съвместимост:
Няма
Функция:
Няма

Най-добри сделки

Търговия на едро на партията 10 бр. сребро CZ Crystal пръстен от неръждаема стомана, медальони секси мъже жени сватба годежен парти за свети Валентин подарък безплатно
 • Ново
Оценка на продукта:

Търговия на едро на партията 10 бр. сребро CZ Crystal пръстен от неръждаема стомана, медальони секси мъже жени сватба годежен парти за свети Валентин подарък безплатно

Опис : 1.Материјал : Нерѓосувачки Челик2.Износ : 10pcs(Кутија е не се вклучуваат)3.Големина : 1620 MM4.Боја : Се Погледне На Слика5.Облик : Прстен s6.Тип : Трговија На Големо7.Состојба : Нова Испорака деталиБрод од страна на воздухопловната(обично 1545workdays пристигнат)Комбинираат Превозот : Ние ќе им понуди на превозот попуст за комбиниран купување,*3~5items,таму ќе биде 2% превозот попуст off*6~10items,таму ќе биде 5% превозот попуст off*10~20items,таму ќе биде 8% превозот попуст off*Повеќе од 20items,таму ќе биде 10% превозот попуст off(Забелешка Слободни брод предмети donot вклучува) За нас Среќен услуги / гаранција за Квалитет / Брзо shippint Контактирајте со нас политика на Враќање : Купувачите треба да контакт happyjewelryshop2010во рок од 7 дена откако сте го добиле.Производите може да се врати и да се замени во подолу ситуација : 1...

BGN 7.98
JEXXI рок-н-рол кръглата форма на сребро Дамски пръстен унисекс AAA най-високата степен на кубичен Циркон Кристал годежни пръстени
 • Ново
Оценка на продукта:

JEXXI рок-н-рол кръглата форма на сребро Дамски пръстен унисекс AAA най-високата степен на кубичен Циркон Кристал годежни пръстени

Стил : Мода Накит Големина : 7 / 8 / 6 Боја : Сребро Количина : 1 PC 1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

BGN 6.00 9.36
Bamos на жените и мъжете сърцето стил син Огнен опал пръстен черното злато напълнена сватба AAA Циркон пръстена на любовта бижута Anillos RB1031
 • Ново
Оценка на продукта:

Bamos на жените и мъжете сърцето стил син Огнен опал пръстен черното злато напълнена сватба AAA Циркон пръстена на любовта бижута Anillos RB1031

Метал : Црното Злато ИсполнетГлавната Скапоцен Камен : Циркон&ОпалПрстен Големина(приближно) : 6 / 7 / 8 / 9 / 10Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Големина или да Одговара на ПрашањаГолемини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации...

BGN 11.00 17.60
CC бижута Пръстени за жени, мода бижута романтична булка Сватба луксозен квадратен камък rose gold цвят на годежен пръстен CC1014
 • Ново
Оценка на продукта:

CC бижута Пръстени за жени, мода бижута романтична булка Сватба луксозен квадратен камък rose gold цвят на годежен пръстен CC1014

CC Накит, Прстени За Жените Мода Накит Романтични Невеста, Свадба Луксузни Плоштад и Камен Креваше Златна Боја Ангажман Прстен CC1014USA & Canada руски и Германија, велика БРИТАНИЈА,Европа&Австралија, Франција, Бразил, Швајцарија Обемот(mm) 5 15.7 0.5 Ѕ 49 9 49.3 5.25 15.9 K 10 49.9 5.5 16.1 0.5 К 11 50.5 5.75 16.3 L 11.75 51 6 16.5 0.5 L 51.5 12 12.75 51.8 6.25 16.7 M 52.4 6.5 16.9 0.5 M 13 14 53 6.75 17.1 N 53.7 7 17.3 0.5 N 54 15 15.25 54.3 7.25 17.5 О 15.5 54.9 7.5 17.7 0.5 O 16 16.5 55.6 7.75 18 Стр 56.5 8 18.2 0.5 P 56.5 17 17.75 57.1 8.25 18.4 57.8 8.5 18.6 0.5 П 18 58.4 8.75 18.8 R 19 19 58.9 9 19 0.5 Р 59 59.6 Забелешка : Нашата продавница големина е standrad Американски НИ големина, ве молиме да ја искористам оваа големина шема за упатување.Q1 : Зошто не можам да ги пратите мојата цел ??? A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи и не мора следење на информации во други земји, вообичаено тоа ќе се 3060 дена да пристигнат...

BGN 5.00 6.72
Смола камък пръстен овал договор Boho мъжки пръстени Тибет сребърна сплав Lucky Star Ly старинни бижута за възпоменателни пръстени 31036
 • Ново
Оценка на продукта:

Смола камък пръстен овал договор Boho мъжки пръстени Тибет сребърна сплав Lucky Star Ly старинни бижута за възпоменателни пръстени 31036

Драги Пријатели, Добредојдовте На Нашата ПродавницаАко сакате да добиете вашиот пакет побрзо , и сакате следење пакет информации, ве Молиме изберете "epacket" или "Кина Пост Воздух Mail" , "epacket" време на испорака : 1022 дена.Ако не сте "epacket" опција , можете да изберете "Кина Пост Воздух Mail" транспорт."Кина Пост Воздух Mail" време на испорака : 2560 денаНие сме искрени продавачот, ќе биде одговорна за било каков проблем.Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Смола Камен Прстен, Овална Договор Boho Мажите Прстени Тибет Сребро Алуминиум Среќна Ѕвезда LY Гроздобер Накит За Годишнината ПрстениПревозот1.Ве молиме бидете точни превозот адреса и Тел / phone number.2...

BGN 3.00 3.70
AINUOSHI 925 сребро, бяло злато цвят на Кралицата на Юбилейното пръстен комплекти Сона 0.5 карата овална кройка сватбен ореол сватбени пръстени комплекти
 • Ново
Оценка на продукта:

AINUOSHI 925 сребро, бяло злато цвят на Кралицата на Юбилейното пръстен комплекти Сона 0.5 карата овална кройка сватбен ореол сватбени пръстени комплекти

modname=ckeditorПРОИЗВОД НАСТАВА Прстен Големина се Достапни : available : НИ Големина 410 (Можете да оставите порака за она што големината сакате)Главната Diamond Материјал : Sona Симулирани ДијамантГлавната Дијамант Големина : 6 X4mm(0.5 Карат)Дијамант Јасност : АКОДијамант Боја Одделение : D : DEГлавниот Камен Боја : Јасно БелаГлавниот Камен Облик : Овална НамалиСвадба Ангажман Булчински ПрстенМетал : Вистински Солидна 925 Sterling SilverПоставување : 925 Сребрен Во Врвен Квалитет Бело Злато ЗавршиКамења Поставка : ProngКамења : Висок Квалитет Создадени ДијамантКрај : Високо ПолиранСите камења се прицврстени со Prong Амбиент...

BGN 119.00 197.62
Продажба на едро на едро 10x 4 мм цветни сребърни CZ инкрустация пръстен от неръждаема стомана група вечността на Мъже, Жени сватба на свети Валентин училище подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

Продажба на едро на едро 10x 4 мм цветни сребърни CZ инкрустация пръстен от неръждаема стомана група вечността на Мъже, Жени сватба на свети Валентин училище подарък

Опис : 1.Материјал : Нерѓосувачки Челик2.Износ : 10pcs(Кутија е не се вклучуваат)3.Големина : 1721 MM4.Боја : Се Погледне На Слика5.Облик : Прстен s6.Тип : Трговија На Големо7.Состојба : НоваИспорака деталиБрод од страна на воздухопловната(обично 1545workdays пристигнат)Комбинираат Превозот : Ние ќе им понуди на превозот попуст за комбиниран купување,*3~5items,таму ќе биде 2% превозот попуст off*6~10items,таму ќе биде 5% превозот попуст off*10~20items,таму ќе биде 8% превозот попуст off*Повеќе од 20items,таму ќе биде 10% превозот попуст off(Забелешка Слободни брод предмети donot вклучува) За нас Среќен услуги / гаранција за Квалитет / Брзо shippint Контактирајте со нас политика на Враќање : Купувачите треба да контакт happyjewelryshop2010во рок од 7 дена откако сте го добиле.Производите може да се врати и да се замени во подолу ситуација : 1...

BGN 7.98
Горещи продажба бели волфрам пръстени Dome Band Comfort Fit Band 3.5 мм за жени 5 мм за мъже размер 5-13
 • Ново
Оценка на продукта:

Горещи продажба бели волфрам пръстени Dome Band Comfort Fit Band 3.5 мм за жени 5 мм за мъже размер 5-13

Бренд : SayaМатеријал : 85.7% Бела Волфрам, Никогаш Нема Да Избледи, Нула Доказ, Кобалт СлободниВисоко Полиран, Куполата Бенд, Удобност ОдговараШирина : 3,5 мм за Женски, 5mm МашкиГолемина : од НАС големина од 5 до 13 и половина големиниМоже да engrave : Да, може да ласерски engrave како по ваше барање.Пакет : едно парче на прстен со бесплатен подарок кутијаКако да се измери прстен големинаПлаќањеНие силно препорачува да направите исплата во Aliexpress, тоа е подобро да се заштити купувачот профит,се надевам, ќе може да разбирањето!1...

BGN 28.00 30.38
Ново пристигане на мода жените годежен пръстен от неръждаема стомана голям КАМЪК на камък годежен пръстен за жени Свети Валентин подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

Ново пристигане на мода жените годежен пръстен от неръждаема стомана голям КАМЪК на камък годежен пръстен за жени Свети Валентин подарък

Материјал : вистински нерѓосувачки челик не се евтини легураГолемина : 3мм со ширинаПакет : opp вреќа100% вистински слики за објект!Не користите нашите слики без нашиот договор.Кликни за да се купи на ѓерданКликни за да се купи обетки1.Ние се обидат најдобро да се понудат подобар квалитет ,било проблем,ние нудиме 7 дена политика на враќање,ако најде нешто лошо , ние ги сноси сите изгубени!2.Ние не се продаваат евтини и ѓубре изработка ,се споредат материјал,големина и изработка,ако сакате да се прилагодите на ист стил и во другите материјали,ве молиме контактирајте со нас,иста состојба,ние и ветуваме на најниска цена .Ние Брод објекти на светот ...

BGN 2.00 2.46
Jexxi Brand Women Bridal Wedding Jewelry Bijoux Bague 925-стерлинговое сребро австрийски кристал годежен оферта пръстени за пръстите на Femm
 • Ново
Оценка на продукта:

Jexxi Brand Women Bridal Wedding Jewelry Bijoux Bague 925-стерлинговое сребро австрийски кристал годежен оферта пръстени за пръстите на Femm

Стил : Мода Накит Големина : 6 / 7 / 8 / 9 / 10 Боја : Сребро Количина : 1 PC 1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

BGN 4.00 6.24
WOSTU истински 925 сребро пръст Стекируемые пръстен с черен КАМЪК за жени, модни бижута са чудесен подарък FIR114
 • Ново
Оценка на продукта:

WOSTU истински 925 сребро пръст Стекируемые пръстен с черен КАМЪК за жени, модни бижута са чудесен подарък FIR114

Материјал : 100% 925 Фунта Сребрен Прстен На Животната Средина : Олово,Никел Слободни Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок

BGN 11.00 12.64
Делян БЕККАУИ двойка пръстени, годежни пръстени от неръждаема стомана изреже името пръстени за любовник годежен обещание за бижута дропшиппинг
 • Ново
Оценка на продукта:

Делян БЕККАУИ двойка пръстени, годежни пръстени от неръждаема стомана изреже името пръстени за любовник годежен обещание за бижута дропшиппинг

Кликнете на Сликата за да Изберете Убава Фонт или Шемаако треба да engrave име на прстен pls се сеќавам да се избере " diy името ", која е скап еден.тогаш кога ќе се платат за цел , имајте на ум ни што и како да се engrave.(не повеќе од 10 знаци, 2 зборовите е подобро) ако не изберете , ние само го испрати оригиналниот накитAZIZ BEKKAOUI Неколку Прстени од не ' Рѓосувачки Челик Свадба Прстени Engrave Име Прстени За Љубител Ангажман Ветување Накит Dropshipping

BGN 3.00 3.97
2017 нова марка от модни пръстени за жени сватба CZ Jewery размер на 5.5 6.5 7.5 кубичен цирконий кръгли пръстени
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 нова марка от модни пръстени за жени сватба CZ Jewery размер на 5.5 6.5 7.5 кубичен цирконий кръгли пръстени

Опис : Материјал : ААА ЦиркониБоја : како на сликата Прстен големина : големина 5.5;6.5;7.5 Количина : 1 парчиња / многу Состојба : 100% Сосема Нов

BGN 3.00 4.48
MEEKCAT модерен Дървото на Живота комплект бижута за жени 925 щампован със сребърно покритие и пръстен и гривна мода религия тотем бижута
 • Ново
Оценка на продукта:

MEEKCAT модерен Дървото на Живота комплект бижута за жени 925 щампован със сребърно покритие и пръстен и гривна мода религия тотем бижута

Бренд : MEEKCATMeterial : бакарГлавниот Камен : врвен квалитет кубни циркони Печат : 925Позлата : 925 Sterling Silver Позлатен (3 Пати Фино Полирање Носат удобно)Пакување : opp вреќа / меур / сомот торбичка / плик Поставува Големина : Ѓердан 18inchs(45cm) контрола на Квалитет : Олово,Никел,Кадмиум СлободниПрилики : свадбена / ангажирање / годишнината / партијаGitt За : мама / девојка / сопруга / ќерка / пријателAnswer : ___________________________ Note : MEEKCAT сите накит е фабрика за директна продажба,сите накит можете да трговија на големо или прилагодено.

BGN 6.00 12.53
10 бр. / компл. пръстен набор от Античен сребърен цвят кухи цвете слон Слънце Луна сърцето на Crystal Crown Midi палец кокалчетата на пръстени бижута
 • Ново
Оценка на продукта:

10 бр. / компл. пръстен набор от Античен сребърен цвят кухи цвете слон Слънце Луна сърцето на Crystal Crown Midi палец кокалчетата на пръстени бижута

10 компјутери / Set Ring Поставите Антички Сребрена Боја Шупливи Цвет Слон на Сонце Месечината Срцето Кристал Круна Midi Прст Зглоб Прстени НакитОбјектот Информации Материјал : Цинк Легура Боја : Сребрена Боја Количина : 10 парчиња

BGN 1.00 2.27
JEXXI модерен стил през цялата зелена CZ Циркон годишнина на годежни пръстени, мода жените 925 сребро годежен пръстен аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

JEXXI модерен стил през цялата зелена CZ Циркон годишнина на годежни пръстени, мода жените 925 сребро годежен пръстен аксесоари

Материјал : Сребро 925Количини : 1pcsБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема Нов1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел...

BGN 7.00 10.16
Нова Мода Anillos Mujer Елегантен Кристал Черен Циркон, Овални, Сватбени И Годежни Пръстени За Жени, Бижута Подарък Гореща Разпродажба Размер 7/8/9
 • Ново
Оценка на продукта:

Нова Мода Anillos Mujer Елегантен Кристал Черен Циркон, Овални, Сватбени И Годежни Пръстени За Жени, Бижута Подарък Гореща Разпродажба Размер 7/8/9

Ставка ОписОпис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Боја : Сребро Материјал : Алуминиумски, Кристално Големина : 7 / 8 / 9 Пакет се Вклучени : 1pc x Прстен Нема Мало Кутија, Спакувани Безбедност во Меур Торба...

BGN 5.00 6.06
Търговия на едро на партията 10шт окачване смесени муранское стъкло лэмпворк Европейски женски венчален пръстен сватба подарък мода бижута безплатно
 • Ново
Оценка на продукта:

Търговия на едро на партията 10шт окачване смесени муранское стъкло лэмпворк Европейски женски венчален пръстен сватба подарък мода бижута безплатно

1.Материјал : Стакло и Позлатен Сребрен лим2.Износ : 10pcs(Кутија е не се вклучуваат)3.Големина : 1619 MM(прилагодливи)( случаен ) 4.Боја : изгледаат На Слика.5.Облик : Прстен, изгледаат На Слика.6.Тип : Трговија На Големо7.Состојба : НоваЗабелешка : Можеби слика боја има малку поинаков од различни компјутерски Монитор, се надевам, ќе може да се разбере...

BGN 12.78
JEXXI модерен ръчно сърцето червен и бял кристал дизайн 925 сребро пръстен комплект за жени Деня на Благодарността сватбени декорации
 • Ново
Оценка на продукта:

JEXXI модерен ръчно сърцето червен и бял кристал дизайн 925 сребро пръстен комплект за жени Деня на Благодарността сватбени декорации

JEXXI Трендовски Рака на Срце, Црвено & Бел Кристал Дизајн 925 Фунта Сребрен Прстен во Собата за Жените денот на Благодарноста Ангажман Накит925 Sterling Silver Прстени НакитГолемина : 678910Состојба : 100% Сосема Нов

BGN 6.00 9.39