• Ново
2017 New Top Selling choucong luxury Jewelry 10KT White&Yellow Gold Filled CZ Crystal Цирконий Party Crown Women годежен пръстен

2017 New Top Selling choucong luxury Jewelry 10KT White&Yellow Gold Filled CZ Crystal Цирконий Party Crown Women годежен пръстен

Buyers rating:
-48 % BGN 19.00
BGN 36.78

Брой продукти


DESCRPTION Материјал : 10 KT WHITE&Жолто Злато Полна Големина : НИ големина 6/7/8/9 Ringbox : YES Камен : 5 A Кубни Циркони Камен тежина : 0.55 кт Квалитет : со Висок квалитет Прстен Кутија : Да Condtion : Brand New
плаќање Ние прифаќаат плаќања преку само .
Испорака Детали
Превозот Време
Сите предмети ќе бидат испратени од шенжен од кина Пост Редовни Воздухопловната во рок од 2 работни дена по плаќање избришани. Под нормални околности, превозот се потребни околу 15-30 дена. Земете 7-15 daysdelivery време за САД
Ние не може да гарантира поштенски пат. Откако пакет испратено ние немаме никаква контрола за поштенски време на испорака и царинење време. Горенаведените време на испорака рамка е за повикување само. Ве молиме да ја пресмета вашата рок и време на испорака рамка внимателно за да се избегне разочарувања.
Ако имате одредени рокови треба да се сретне и не се сигурни дали испорака ќе го фатат. Ве молиме контактирајте со нас за совети пред да се плати.
Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот адреса. Ние ќе ги на адреса како ваш стандарден превозот адреса. Ако сакате да ја смените превозот адреса, ве молиме да не информирате пред да плаќаат. Услуга На Клиентите
Ако не сте целосно задоволни со нашите производи, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за целосно враќање на средствата.
Неовластено Се Врати
За било какви причини на неовластено се врати како погрешна адреса, undeliverable адреси, одбиваат од пакети или addressee не се достапни, кога доставени, објекти/пакети нема да се навредуваат. И рефундирање ќе се направи откако ги добивме се враќа. Купувачи се одговорни за ажурирање на нивните информации и да се обезбеди правото адреси.

Други функции

Размер На Пръстен:
6, 7, 8, 9
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Формамодел:
Растение
търговска марка:
choucong
Тип Инсталация:
Инсталиране На Настилката
Стил:
Модерен
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Случай:
Сватба
Номер На Модела:
FVBGH
Пол:
Жени
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Функция:
тракер настроението
Материал:
Кубичен Цирконий
Широчина На Повърхността:
8,5 мм
Тип На Метали:
Злато Изпълнен
Цвят:
Бял
Стил:
пръстен
Държава / регион на производство:
Китай
Метални:
10-каратный бяло и айеллоу Златен пълнител
Основен цвят:
Сребро
Централен Камък:
5A Бял кубичен цирконий
Основен Размер На Камъка:
2ММ*2ММ И 0,5 MM*0,5 ММ

Най-добри сделки

Bamos на жените и мъжете сърцето стил син Огнен опал пръстен черното злато напълнена сватба AAA Циркон пръстена на любовта бижута Anillos RB1031
 • Ново
Оценка на продукта:

Bamos на жените и мъжете сърцето стил син Огнен опал пръстен черното злато напълнена сватба AAA Циркон пръстена на любовта бижута Anillos RB1031

Метал : Црното Злато ИсполнетГлавната Скапоцен Камен : Циркон&ОпалПрстен Големина(приближно) : 6 / 7 / 8 / 9 / 10Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Големина или да Одговара на ПрашањаГолемини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации...

BGN 11.00 17.60
2017 нова марка от модни пръстени за жени сватба CZ Jewery размер на 5.5 6.5 7.5 кубичен цирконий кръгли пръстени
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 нова марка от модни пръстени за жени сватба CZ Jewery размер на 5.5 6.5 7.5 кубичен цирконий кръгли пръстени

Опис : Материјал : ААА ЦиркониБоја : како на сликата Прстен големина : големина 5.5;6.5;7.5 Количина : 1 парчиња / многу Состојба : 100% Сосема Нов

BGN 3.00 4.48
JEXXI модерен стил през цялата зелена CZ Циркон годишнина на годежни пръстени, мода жените 925 сребро годежен пръстен аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

JEXXI модерен стил през цялата зелена CZ Циркон годишнина на годежни пръстени, мода жените 925 сребро годежен пръстен аксесоари

Материјал : Сребро 925Количини : 1pcsБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема Нов1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел...

BGN 7.00 10.16
Търговия на едро на партията 10 бр. сребро CZ Crystal пръстен от неръждаема стомана, медальони секси мъже жени сватба годежен парти за свети Валентин подарък безплатно
 • Ново
Оценка на продукта:

Търговия на едро на партията 10 бр. сребро CZ Crystal пръстен от неръждаема стомана, медальони секси мъже жени сватба годежен парти за свети Валентин подарък безплатно

Опис : 1.Материјал : Нерѓосувачки Челик2.Износ : 10pcs(Кутија е не се вклучуваат)3.Големина : 1620 MM4.Боја : Се Погледне На Слика5.Облик : Прстен s6.Тип : Трговија На Големо7.Состојба : Нова Испорака деталиБрод од страна на воздухопловната(обично 1545workdays пристигнат)Комбинираат Превозот : Ние ќе им понуди на превозот попуст за комбиниран купување,*3~5items,таму ќе биде 2% превозот попуст off*6~10items,таму ќе биде 5% превозот попуст off*10~20items,таму ќе биде 8% превозот попуст off*Повеќе од 20items,таму ќе биде 10% превозот попуст off(Забелешка Слободни брод предмети donot вклучува) За нас Среќен услуги / гаранција за Квалитет / Брзо shippint Контактирајте со нас политика на Враќање : Купувачите треба да контакт happyjewelryshop2010во рок од 7 дена откако сте го добиле.Производите може да се врати и да се замени во подолу ситуација : 1...

BGN 7.98
Нова Мода Anillos Mujer Елегантен Кристал Черен Циркон, Овални, Сватбени И Годежни Пръстени За Жени, Бижута Подарък Гореща Разпродажба Размер 7/8/9
 • Ново
Оценка на продукта:

Нова Мода Anillos Mujer Елегантен Кристал Черен Циркон, Овални, Сватбени И Годежни Пръстени За Жени, Бижута Подарък Гореща Разпродажба Размер 7/8/9

Ставка ОписОпис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Боја : Сребро Материјал : Алуминиумски, Кристално Големина : 7 / 8 / 9 Пакет се Вклучени : 1pc x Прстен Нема Мало Кутија, Спакувани Безбедност во Меур Торба...

BGN 5.00 6.06
10 бр. / компл. пръстен набор от Античен сребърен цвят кухи цвете слон Слънце Луна сърцето на Crystal Crown Midi палец кокалчетата на пръстени бижута
 • Ново
Оценка на продукта:

10 бр. / компл. пръстен набор от Античен сребърен цвят кухи цвете слон Слънце Луна сърцето на Crystal Crown Midi палец кокалчетата на пръстени бижута

10 компјутери / Set Ring Поставите Антички Сребрена Боја Шупливи Цвет Слон на Сонце Месечината Срцето Кристал Круна Midi Прст Зглоб Прстени НакитОбјектот Информации Материјал : Цинк Легура Боја : Сребрена Боја Количина : 10 парчиња

BGN 1.00 2.27
BlingZircons блестящ AAA кубичен цирконий Crystal годежни пръстени, бижута silver цвят жени годежни пръстени за жени R034
 • Ново
Оценка на продукта:

BlingZircons блестящ AAA кубичен цирконий Crystal годежни пръстени, бижута silver цвят жени годежни пръстени за жени R034

Точка Име : Bling Zircons Сјајна ААА Кубни Циркони Кристал Свадба Бендови Накит Сребрена Боја Жените Ангажман Партија Прстени За Женски R034Бендот : Bling ZirconsМатеријал : Кубни Циркони КристалноMatal Бојата : Белата Боја На ЗлатоПредмет Тип : Сјајна Кристал Ангажман ПрстениГолемина на : САД 6 7 8 9#Информации : 1...

BGN 10.00 13.92
Търговия на едро на партията 10шт окачване смесени муранское стъкло лэмпворк Европейски женски венчален пръстен сватба подарък мода бижута безплатно
 • Ново
Оценка на продукта:

Търговия на едро на партията 10шт окачване смесени муранское стъкло лэмпворк Европейски женски венчален пръстен сватба подарък мода бижута безплатно

1.Материјал : Стакло и Позлатен Сребрен лим2.Износ : 10pcs(Кутија е не се вклучуваат)3.Големина : 1619 MM(прилагодливи)( случаен ) 4.Боја : изгледаат На Слика.5.Облик : Прстен, изгледаат На Слика.6.Тип : Трговија На Големо7.Состојба : НоваЗабелешка : Можеби слика боја има малку поинаков од различни компјутерски Монитор, се надевам, ќе може да се разбере...

BGN 12.78
SANTUZZA сребърен пръстен за жени 925 сребро мода кръгли пръстени за жени 2017 кубичен цирконий kino, spane, restoranti Party бижута
 • Ново
Оценка на продукта:

SANTUZZA сребърен пръстен за жени 925 сребро мода кръгли пръстени за жени 2017 кубичен цирконий kino, spane, restoranti Party бижута

Накит Информации[Метал Вид] 100% 925 Sterling Silver[Позлата Материјал] Бела Родиум Позлатен[Мерење] 8.8 mm( W)[Главниот Камења] Бела Кубни Циркони : 42pcsГранат : 1pcs[Производ Нето Тежина] : За 2.85 g[Е Прилагодена] : Да[Подарок] Сомот Торба[Повод] Свадба / Ангажирање / Годишнината / Партија / Подарок..[Моден Бренд За Накит За Подарок За] Мајка / Најдобри Пријателиѕвони, ѕвони, накит, прстени за жените, anel, гроздобер, жените прстени, господарот на прстените, 925 фунта сребро, сребро 925 накит, прстен женски, ringen, прстени за жените фунта сребро, прстен поставување, прстен во собата, ringen сет, ангажирање прстени за жените, прстен сребро 925, 925 sterling silver прстени за жените, прстени за жени во собата, прстен сребро 925 прстени жени

BGN 31.00 60.80
AINUOSHI 925 сребро, бяло злато цвят на Кралицата на Юбилейното пръстен комплекти Сона 0.5 карата овална кройка сватбен ореол сватбени пръстени комплекти
 • Ново
Оценка на продукта:

AINUOSHI 925 сребро, бяло злато цвят на Кралицата на Юбилейното пръстен комплекти Сона 0.5 карата овална кройка сватбен ореол сватбени пръстени комплекти

modname=ckeditorПРОИЗВОД НАСТАВА Прстен Големина се Достапни : available : НИ Големина 410 (Можете да оставите порака за она што големината сакате)Главната Diamond Материјал : Sona Симулирани ДијамантГлавната Дијамант Големина : 6 X4mm(0.5 Карат)Дијамант Јасност : АКОДијамант Боја Одделение : D : DEГлавниот Камен Боја : Јасно БелаГлавниот Камен Облик : Овална НамалиСвадба Ангажман Булчински ПрстенМетал : Вистински Солидна 925 Sterling SilverПоставување : 925 Сребрен Во Врвен Квалитет Бело Злато ЗавршиКамења Поставка : ProngКамења : Висок Квалитет Создадени ДијамантКрај : Високо ПолиранСите камења се прицврстени со Prong Амбиент...

BGN 119.00 197.62
S925 сребърни бижута на едро реколта сребърни сини кристални пръстени Ring фабрика преки тотем арогантен човек пръстен
 • Ново
Оценка на продукта:

S925 сребърни бижута на едро реколта сребърни сини кристални пръстени Ring фабрика преки тотем арогантен човек пръстен

Ве молиме имајте во предвид вашата големина во ред!S925 Sterling Silver Прстени Прстен лице големина : 2cm * 2.8 cm Тежина : 17 G

BGN 115.00 151.22
CC бижута Пръстени за жени, мода бижута романтична булка Сватба луксозен квадратен камък rose gold цвят на годежен пръстен CC1014
 • Ново
Оценка на продукта:

CC бижута Пръстени за жени, мода бижута романтична булка Сватба луксозен квадратен камък rose gold цвят на годежен пръстен CC1014

CC Накит, Прстени За Жените Мода Накит Романтични Невеста, Свадба Луксузни Плоштад и Камен Креваше Златна Боја Ангажман Прстен CC1014USA & Canada руски и Германија, велика БРИТАНИЈА,Европа&Австралија, Франција, Бразил, Швајцарија Обемот(mm) 5 15.7 0.5 Ѕ 49 9 49.3 5.25 15.9 K 10 49.9 5.5 16.1 0.5 К 11 50.5 5.75 16.3 L 11.75 51 6 16.5 0.5 L 51.5 12 12.75 51.8 6.25 16.7 M 52.4 6.5 16.9 0.5 M 13 14 53 6.75 17.1 N 53.7 7 17.3 0.5 N 54 15 15.25 54.3 7.25 17.5 О 15.5 54.9 7.5 17.7 0.5 O 16 16.5 55.6 7.75 18 Стр 56.5 8 18.2 0.5 P 56.5 17 17.75 57.1 8.25 18.4 57.8 8.5 18.6 0.5 П 18 58.4 8.75 18.8 R 19 19 58.9 9 19 0.5 Р 59 59.6 Забелешка : Нашата продавница големина е standrad Американски НИ големина, ве молиме да ја искористам оваа големина шема за упатување.Q1 : Зошто не можам да ги пратите мојата цел ??? A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи и не мора следење на информации во други земји, вообичаено тоа ќе се 3060 дена да пристигнат...

BGN 5.00 6.72
WOSTU истински 925 сребро пръст Стекируемые пръстен с черен КАМЪК за жени, модни бижута са чудесен подарък FIR114
 • Ново
Оценка на продукта:

WOSTU истински 925 сребро пръст Стекируемые пръстен с черен КАМЪК за жени, модни бижута са чудесен подарък FIR114

Материјал : 100% 925 Фунта Сребрен Прстен На Животната Средина : Олово,Никел Слободни Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок

BGN 11.00 12.64
JEXXI 3 цвята мода луксозен Овалния Crystal сватбени и годежни пръстени, бижута за жени 925 сребро кубичен цирконий пръстен аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

JEXXI 3 цвята мода луксозен Овалния Crystal сватбени и годежни пръстени, бижута за жени 925 сребро кубичен цирконий пръстен аксесоари

Материјал : Сребро 925Количини : 1pcsБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема Нов1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел...

BGN 5.00 6.88
Годежни пръстени Vnox за жени / мъже бижута от неръждаема стомана 316l за 1 броя
 • Ново
Оценка на продукта:

Годежни пръстени Vnox за жени / мъже бижута от неръждаема стомана 316l за 1 броя

ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ [Бренд] vnox[Број на модел] CR056[Позлатен ] Злато&Сребрена боја[Главниот Камен] ААА CZ камен[Единечна Цена ] 1 парче , не 1 парФУНКЦИЈА : Уникатен Дизајн Кубни Циркони Прстен.Нерѓосувачки челик материјал, Не се алергични.Погодни За Било Која Страна.Одговара Млади и Зрелост Парови.Исто Така, Специјален Подарок За Вашите ПријателиПРОИЗВОД ФОТОГРАФИИПРСТЕН ГОЛЕМИНА МЕРЕЊЕСад, Русија големина Велика Британија Бразил големина Франција големина Јапонија големина на Периметар (внатре) 5 15.7 0.5 J 12 49 9 49 6 16.5 0.5 L 14 52 12 52 7 17.3 O 17 54 14 55 8 18.1 П 19 57 16 57 9 18.9 S 21 59 18 59 10 19.8 0.5 Т 24 62 20 62 11 20.6 0.5 V 26 64 23 65 12 21.4 0.5 X 28 67 25 68 13 22.3 31 69 27 70 14 23.1 33 72 29 72.5Користете помали јажето ќе се подобриМерка јаже мора да се стегне(многу важно)Мерка 23 пати ,се мери во милиметри1.Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави, Лошите Временски Услови, Царина, Итн.2...

BGN 4.00 6.38
Gaxybb бижута New shell natural style sliver space ring дизайнерски бижута shell brands мъже или жени бижута пръстени на едро
 • Ново
Оценка на продукта:

Gaxybb бижута New shell natural style sliver space ring дизайнерски бижута shell brands мъже или жени бижута пръстени на едро

Напомена : 1 Фабрика Цена Гаранција на Нашите производи се од фабрики, а потоа со брод до вас, да заштедите многу пари за вас.2...

BGN 3.00 4.38
Beier 316L пръстен от неръждаема стомана за мъже лорд годежен пръстен мъжки пръстен forViking Амулет боен кран мода бижута LR-R002
 • Ново
Оценка на продукта:

Beier 316L пръстен от неръждаема стомана за мъже лорд годежен пръстен мъжки пръстен forViking Амулет боен кран мода бижута LR-R002

Пакувањекој пакет се Спречи истиснување ( Бесплатна услуга)Прстен Големина и Мерење1 Врзе со јаже за да го вашиот прст 2.Направи белег на јаже 3.Мерење на должинаU...

BGN 5.00 5.25
MEEKCAT модерен Дървото на Живота комплект бижута за жени 925 щампован със сребърно покритие и пръстен и гривна мода религия тотем бижута
 • Ново
Оценка на продукта:

MEEKCAT модерен Дървото на Живота комплект бижута за жени 925 щампован със сребърно покритие и пръстен и гривна мода религия тотем бижута

Бренд : MEEKCATMeterial : бакарГлавниот Камен : врвен квалитет кубни циркони Печат : 925Позлата : 925 Sterling Silver Позлатен (3 Пати Фино Полирање Носат удобно)Пакување : opp вреќа / меур / сомот торбичка / плик Поставува Големина : Ѓердан 18inchs(45cm) контрола на Квалитет : Олово,Никел,Кадмиум СлободниПрилики : свадбена / ангажирање / годишнината / партијаGitt За : мама / девојка / сопруга / ќерка / пријателAnswer : ___________________________ Note : MEEKCAT сите накит е фабрика за директна продажба,сите накит можете да трговија на големо или прилагодено.

BGN 6.00 12.53
Продажба на едро на едро 10x 4 мм цветни сребърни CZ инкрустация пръстен от неръждаема стомана група вечността на Мъже, Жени сватба на свети Валентин училище подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

Продажба на едро на едро 10x 4 мм цветни сребърни CZ инкрустация пръстен от неръждаема стомана група вечността на Мъже, Жени сватба на свети Валентин училище подарък

Опис : 1.Материјал : Нерѓосувачки Челик2.Износ : 10pcs(Кутија е не се вклучуваат)3.Големина : 1721 MM4.Боја : Се Погледне На Слика5.Облик : Прстен s6.Тип : Трговија На Големо7.Состојба : НоваИспорака деталиБрод од страна на воздухопловната(обично 1545workdays пристигнат)Комбинираат Превозот : Ние ќе им понуди на превозот попуст за комбиниран купување,*3~5items,таму ќе биде 2% превозот попуст off*6~10items,таму ќе биде 5% превозот попуст off*10~20items,таму ќе биде 8% превозот попуст off*Повеќе од 20items,таму ќе биде 10% превозот попуст off(Забелешка Слободни брод предмети donot вклучува) За нас Среќен услуги / гаранција за Квалитет / Брзо shippint Контактирајте со нас политика на Враќање : Купувачите треба да контакт happyjewelryshop2010во рок од 7 дена откако сте го добиле.Производите може да се врати и да се замени во подолу ситуација : 1...

BGN 7.98