• Ново
WOSTU New Fashion Authentic 925 сребро Green Freshness пръстени за жени Sterling-Silver-Jewelry Gift FIR097

WOSTU New Fashion Authentic 925 сребро Green Freshness пръстени за жени Sterling-Silver-Jewelry Gift FIR097

Buyers rating:
-6 % BGN 11.00
BGN 11.68

Брой продукти


Материјал : 100% 925 Фунта Сребрен Прстен на Животната средина : Олово,Никел Слободни Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Дизајн Концепт : Овој модерен и едноставен прстен со геометриски елементи, инкрустирани смарагд циркон го прави исклучително нежен и шармантен. Свежа зелена ти дава темперамент на елеганција и ја прави вашата убавина повеќе атрактивни.

Други функции

Размер На Пръстен:
6, 7, 8
Тип Елемент:
Бижута
Глоба или мода:
Модни модели
Случай:
Годеж
Тип Бижута Комплекти:
Комплекти Булчински Бижута
Стил:
Модерен
Номер На Модела:
Пръстени
Включено Допълнително Описание На Продукта:
Пръстени
Пол:
Жени
Формамодел:
Геометрична
Тип На Метали:
Сребро
Материал:
Метални
търговска марка:
УОСТУ
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Тип Инсталация:
Инсталиране на клипса
is_customized:
Yes
Широчина На Повърхността:
-
Функция:
-
Съвместимост:
-
Случай:
Годишнина, Годеж, Парти,Сватба,Подарък
Сребро:
100% Стерлинговое Сребро Проба 925
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Широчина На Повърхността:
-

Най-добри сделки

925 сребро карикатура маймуна пръстен открит просто прекрасен midi кутре кокалчетата на пръстите на краката bague жените и децата оригинален Bijoux сватбен подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

925 сребро карикатура маймуна пръстен открит просто прекрасен midi кутре кокалчетата на пръстите на краката bague жените и децата оригинален Bijoux сватбен подарък

ГО ПРЕПОРАЧУВАМ925 Sterling Silver Цртан филм Мајмун Прстен Отвори Едноставно Прекрасна Midi Pinkie Зглоб Пети bague Жените Деца оригинални Bijoux Свадба ПодарокМатеријал : 925 Sterling SilverЕкоПријателски : Олово & Nicke Слободни Време на испорака : 27 работни денаИзненадување подарок во вашиот парцела!ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИЦел обичен мал пакет.Овој метод само превозот информации во кина,не постојат информации кога тоа е надвор од кина.Цел>$5, предаден од страна на Кина пост воздух mail или Epacket(Само НАС).Методот има меѓународен shgipping информации.Цел>$180 ,предаден од Експрес(DHL / UPS / Федекс / EMS ) .Методот е многу брзо за да се дојде во рамките 27 работни дена.Вашиот дизајн и трговија на големо се добредојдени!Повеќе квантитет Повеќе попуст!Имаме многу акции! Сите продукции се директно од нашата фабрика!ГО ПРЕПОРАЧУВАМ

BGN 3.00 5.10
10 бр. / компл. пръстен набор от Античен сребърен цвят кухи цвете слон Слънце Луна сърцето на Crystal Crown Midi палец кокалчетата на пръстени бижута
 • Ново
Оценка на продукта:

10 бр. / компл. пръстен набор от Античен сребърен цвят кухи цвете слон Слънце Луна сърцето на Crystal Crown Midi палец кокалчетата на пръстени бижута

10 компјутери / Set Ring Поставите Антички Сребрена Боја Шупливи Цвет Слон на Сонце Месечината Срцето Кристал Круна Midi Прст Зглоб Прстени НакитОбјектот Информации Материјал : Цинк Легура Боја : Сребрена Боја Количина : 10 парчиња

BGN 1.00 2.27
AINUOSHI 2 карата овална кройка син Sona сватбен ореол пръстени 925 сребро пръстен жени годишнина от сватбата пръстени подаръци бижута
 • Ново
Оценка на продукта:

AINUOSHI 2 карата овална кройка син Sona сватбен ореол пръстени 925 сребро пръстен жени годишнина от сватбата пръстени подаръци бижута

ПРОИЗВОД НАСТАВА Прстен Големина се Достапни : available : НИ Големина 410 (Можете да оставите порака за она што големината сакате) Главни Diamond Материјал : Sona Симулирани Дијамант Главниот Дијамант Големина : 7x9mm( 2 Карат) Дијамант Јасност : АКО Дијамант Боја Одделение : D : DE Главниот Камен Боја : Сина Главниот Камен Облик : Овална Намали Свадба Ангажман Булчински Прстен Метал : Вистински Солидна 925 Sterling Silver Поставка : 925 Сребрен Во Врвен Квалитет Бело Злато Заврши Камења Поставка : Prong Камења : Висок Квалитет Создадени Дијамант Крај : Високо Полиран Сите камења се прицврстени со Prong Амбиент...

BGN 38.00 65.97
2017 New Top Selling choucong luxury Jewelry 10KT White&Yellow Gold Filled CZ Crystal Цирконий Party Crown Women годежен пръстен
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 New Top Selling choucong luxury Jewelry 10KT White&Yellow Gold Filled CZ Crystal Цирконий Party Crown Women годежен пръстен

DESCRPTION Материјал : 10 KT WHITE&Жолто Злато Полна Големина : НИ големина 6 / 7 / 8 / 9 Ringbox : YES Камен : 5 A Кубни Циркони Камен тежина : 0.55 кт Квалитет : со Висок квалитет Прстен Кутија : Да Condtion : Brand Newплаќање Ние прифаќаат плаќања преку само .Испорака ДеталиПревозот ВремеСите предмети ќе бидат испратени од шенжен од кина Пост Редовни Воздухопловната во рок од 2 работни дена по плаќање избришани...

BGN 19.00 36.78
WOSTU истински 925 сребро пръст Стекируемые пръстен с черен КАМЪК за жени, модни бижута са чудесен подарък FIR114
 • Ново
Оценка на продукта:

WOSTU истински 925 сребро пръст Стекируемые пръстен с черен КАМЪК за жени, модни бижута са чудесен подарък FIR114

Материјал : 100% 925 Фунта Сребрен Прстен На Животната Средина : Олово,Никел Слободни Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок

BGN 11.00 12.64
Ново пристигане на мода жените годежен пръстен от неръждаема стомана голям КАМЪК на камък годежен пръстен за жени Свети Валентин подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

Ново пристигане на мода жените годежен пръстен от неръждаема стомана голям КАМЪК на камък годежен пръстен за жени Свети Валентин подарък

Материјал : вистински нерѓосувачки челик не се евтини легураГолемина : 3мм со ширинаПакет : opp вреќа100% вистински слики за објект!Не користите нашите слики без нашиот договор.Кликни за да се купи на ѓерданКликни за да се купи обетки1.Ние се обидат најдобро да се понудат подобар квалитет ,било проблем,ние нудиме 7 дена политика на враќање,ако најде нешто лошо , ние ги сноси сите изгубени!2.Ние не се продаваат евтини и ѓубре изработка ,се споредат материјал,големина и изработка,ако сакате да се прилагодите на ист стил и во другите материјали,ве молиме контактирајте со нас,иста состојба,ние и ветуваме на најниска цена .Ние Брод објекти на светот ...

BGN 2.00 2.46
JEXXI рок-н-рол кръглата форма на сребро Дамски пръстен унисекс AAA най-високата степен на кубичен Циркон Кристал годежни пръстени
 • Ново
Оценка на продукта:

JEXXI рок-н-рол кръглата форма на сребро Дамски пръстен унисекс AAA най-високата степен на кубичен Циркон Кристал годежни пръстени

Стил : Мода Накит Големина : 7 / 8 / 6 Боја : Сребро Количина : 1 PC 1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

BGN 6.00 9.36
JEXXI луксозен голям оранжев зелен пръстен crystal за жени е доста Blossom бижута сребро 925 цвете Jewelrg жени безименен пръст
 • Ново
Оценка на продукта:

JEXXI луксозен голям оранжев зелен пръстен crystal за жени е доста Blossom бижута сребро 925 цвете Jewelrg жени безименен пръст

Материјал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини : 1 парче големина : 6789101 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

BGN 8.00 12.14
MEEKCAT модерен Дървото на Живота комплект бижута за жени 925 щампован със сребърно покритие и пръстен и гривна мода религия тотем бижута
 • Ново
Оценка на продукта:

MEEKCAT модерен Дървото на Живота комплект бижута за жени 925 щампован със сребърно покритие и пръстен и гривна мода религия тотем бижута

Бренд : MEEKCATMeterial : бакарГлавниот Камен : врвен квалитет кубни циркони Печат : 925Позлата : 925 Sterling Silver Позлатен (3 Пати Фино Полирање Носат удобно)Пакување : opp вреќа / меур / сомот торбичка / плик Поставува Големина : Ѓердан 18inchs(45cm) контрола на Квалитет : Олово,Никел,Кадмиум СлободниПрилики : свадбена / ангажирање / годишнината / партијаGitt За : мама / девојка / сопруга / ќерка / пријателAnswer : ___________________________ Note : MEEKCAT сите накит е фабрика за директна продажба,сите накит можете да трговија на големо или прилагодено.

BGN 6.00 12.53
Делян БЕККАУИ двойка пръстени, годежни пръстени от неръждаема стомана изреже името пръстени за любовник годежен обещание за бижута дропшиппинг
 • Ново
Оценка на продукта:

Делян БЕККАУИ двойка пръстени, годежни пръстени от неръждаема стомана изреже името пръстени за любовник годежен обещание за бижута дропшиппинг

Кликнете на Сликата за да Изберете Убава Фонт или Шемаако треба да engrave име на прстен pls се сеќавам да се избере " diy името ", која е скап еден.тогаш кога ќе се платат за цел , имајте на ум ни што и како да се engrave.(не повеќе од 10 знаци, 2 зборовите е подобро) ако не изберете , ние само го испрати оригиналниот накитAZIZ BEKKAOUI Неколку Прстени од не ' Рѓосувачки Челик Свадба Прстени Engrave Име Прстени За Љубител Ангажман Ветување Накит Dropshipping

BGN 3.00 3.97
Bamos на жените и мъжете сърцето стил син Огнен опал пръстен черното злато напълнена сватба AAA Циркон пръстена на любовта бижута Anillos RB1031
 • Ново
Оценка на продукта:

Bamos на жените и мъжете сърцето стил син Огнен опал пръстен черното злато напълнена сватба AAA Циркон пръстена на любовта бижута Anillos RB1031

Метал : Црното Злато ИсполнетГлавната Скапоцен Камен : Циркон&ОпалПрстен Големина(приближно) : 6 / 7 / 8 / 9 / 10Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Големина или да Одговара на ПрашањаГолемини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации...

BGN 11.00 17.60
S925 сребърни бижута на едро реколта сребърни сини кристални пръстени Ring фабрика преки тотем арогантен човек пръстен
 • Ново
Оценка на продукта:

S925 сребърни бижута на едро реколта сребърни сини кристални пръстени Ring фабрика преки тотем арогантен човек пръстен

Ве молиме имајте во предвид вашата големина во ред!S925 Sterling Silver Прстени Прстен лице големина : 2cm * 2.8 cm Тежина : 17 G

BGN 115.00 151.22
Класически Мистична Планински Кристал, Сребро, Бижута Комплекти За Жени Сватбена Колие / Висулка / Обеци / Пръстен
 • Ново
Оценка на продукта:

Класически Мистична Планински Кристал, Сребро, Бижута Комплекти За Жени Сватбена Колие / Висулка / Обеци / Пръстен

Ви благодариме за посетата !Содржина : Класична Црвена Мистика Кристал Фунта Сребрен Накит Сетови За Жените Свадба Ѓердан / Pendant / Обетки / ПрстенСостојба : НоваМатеријал : сребро 925Големина : Прстен Големина 6...

BGN 18.00 25.60
925 Сребро Жените Отворен Пръстен Дамски Бижута Микро Инкрустация Циркон Сребърен Отворен Пръстен Жена Възстановяване На Древни Пътища Отворен Пръстен
 • Ново
Оценка на продукта:

925 Сребро Жените Отворен Пръстен Дамски Бижута Микро Инкрустация Циркон Сребърен Отворен Пръстен Жена Възстановяване На Древни Пътища Отворен Пръстен

За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател...

BGN 2.00 3.20