• Ново
2017 нов 2Ct 925 сребро пръстен за жени десет сърца CZ годежен пръстен на марката O anillos анел aneis Crystal продажба на Едро на бижута

2017 нов 2Ct 925 сребро пръстен за жени десет сърца CZ годежен пръстен на марката O anillos анел aneis Crystal продажба на Едро на бижута

Buyers rating:
-40 % BGN 12.00
BGN 20.00

Брой продукти


Други функции

Размер На Пръстен:
5, 6, 7, 8, 9, 10
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Тип Инсталация:
Инсталиране На Настилката
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Тип На Метали:
Сребро
търговска марка:
Модиан
Пол:
Жени
Формамодел:
овалния
Стил:
Модерен
Случай:
Сватба
Широчина На Повърхността:
3мм
Функция:
Напомняне, За Да Се Обадите
Номер На Модела:
32X
Материал:
Полускъпоценни камъни
Стил:
Романтика

Най-добри сделки

JEXXI Geomestric формата на сърце Full Кристал Ring 925 сребро пръстен минималистичен дизайн за жени елегантен годеж и сватба
 • Ново
Оценка на продукта:

JEXXI Geomestric формата на сърце Full Кристал Ring 925 сребро пръстен минималистичен дизайн за жени елегантен годеж и сватба

ПрстенКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и КристалноКоличини : 1 компјутер1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

BGN 6.00 9.15
BlingZircons блестящ AAA кубичен цирконий Crystal годежни пръстени, бижута silver цвят жени годежни пръстени за жени R034
 • Ново
Оценка на продукта:

BlingZircons блестящ AAA кубичен цирконий Crystal годежни пръстени, бижута silver цвят жени годежни пръстени за жени R034

Точка Име : Bling Zircons Сјајна ААА Кубни Циркони Кристал Свадба Бендови Накит Сребрена Боја Жените Ангажман Партија Прстени За Женски R034Бендот : Bling ZirconsМатеријал : Кубни Циркони КристалноMatal Бојата : Белата Боја На ЗлатоПредмет Тип : Сјајна Кристал Ангажман ПрстениГолемина на : САД 6 7 8 9#Информации : 1...

BGN 10.00 13.92
925 сребро карикатура маймуна пръстен открит просто прекрасен midi кутре кокалчетата на пръстите на краката bague жените и децата оригинален Bijoux сватбен подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

925 сребро карикатура маймуна пръстен открит просто прекрасен midi кутре кокалчетата на пръстите на краката bague жените и децата оригинален Bijoux сватбен подарък

ГО ПРЕПОРАЧУВАМ925 Sterling Silver Цртан филм Мајмун Прстен Отвори Едноставно Прекрасна Midi Pinkie Зглоб Пети bague Жените Деца оригинални Bijoux Свадба ПодарокМатеријал : 925 Sterling SilverЕкоПријателски : Олово & Nicke Слободни Време на испорака : 27 работни денаИзненадување подарок во вашиот парцела!ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИЦел обичен мал пакет.Овој метод само превозот информации во кина,не постојат информации кога тоа е надвор од кина.Цел>$5, предаден од страна на Кина пост воздух mail или Epacket(Само НАС).Методот има меѓународен shgipping информации.Цел>$180 ,предаден од Експрес(DHL / UPS / Федекс / EMS ) .Методот е многу брзо за да се дојде во рамките 27 работни дена.Вашиот дизајн и трговија на големо се добредојдени!Повеќе квантитет Повеќе попуст!Имаме многу акции! Сите продукции се директно од нашата фабрика!ГО ПРЕПОРАЧУВАМ

BGN 3.00 5.10
Делян БЕККАУИ двойка пръстени, годежни пръстени от неръждаема стомана изреже името пръстени за любовник годежен обещание за бижута дропшиппинг
 • Ново
Оценка на продукта:

Делян БЕККАУИ двойка пръстени, годежни пръстени от неръждаема стомана изреже името пръстени за любовник годежен обещание за бижута дропшиппинг

Кликнете на Сликата за да Изберете Убава Фонт или Шемаако треба да engrave име на прстен pls се сеќавам да се избере " diy името ", која е скап еден.тогаш кога ќе се платат за цел , имајте на ум ни што и како да се engrave.(не повеќе од 10 знаци, 2 зборовите е подобро) ако не изберете , ние само го испрати оригиналниот накитAZIZ BEKKAOUI Неколку Прстени од не ' Рѓосувачки Челик Свадба Прстени Engrave Име Прстени За Љубител Ангажман Ветување Накит Dropshipping

BGN 3.00 3.97
Uloveido мъжки пръстен бижута silver цвят на сватбата годежен мъжки пръстени Anillos Анел планински кристал, висулки, мода бижута 15% отстъпка J473N
 • Ново
Оценка на продукта:

Uloveido мъжки пръстен бижута silver цвят на сватбата годежен мъжки пръстени Anillos Анел планински кристал, висулки, мода бижута 15% отстъпка J473N

Uloveido Мажите Прстен Сребрен Накит Позлатен Свадба Ангажирање на Мажите Прстени Anillos Anel Кристал Шарм Bijouterie 49% попуст J473 NUloveido Мажите Прстен Сребрен Накит Позлатен Свадба Ангажирање на Мажите Прстени Anillos Anel Кристал Шарм Bijouterie 49% попуст J473 NUloveido Мажите Прстен Сребрен Накит Позлатен Свадба Ангажирање на Мажите Прстени Anillos Anel Кристал Шарм Bijouterie 49% попуст J473 N

BGN 6.00 6.96
Jexxi Brand Women Bridal Wedding Jewelry Bijoux Bague 925-стерлинговое сребро австрийски кристал годежен оферта пръстени за пръстите на Femm
 • Ново
Оценка на продукта:

Jexxi Brand Women Bridal Wedding Jewelry Bijoux Bague 925-стерлинговое сребро австрийски кристал годежен оферта пръстени за пръстите на Femm

Стил : Мода Накит Големина : 6 / 7 / 8 / 9 / 10 Боја : Сребро Количина : 1 PC 1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

BGN 4.00 6.24
Продажба на едро на едро 10x 4 мм цветни сребърни CZ инкрустация пръстен от неръждаема стомана група вечността на Мъже, Жени сватба на свети Валентин училище подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

Продажба на едро на едро 10x 4 мм цветни сребърни CZ инкрустация пръстен от неръждаема стомана група вечността на Мъже, Жени сватба на свети Валентин училище подарък

Опис : 1.Материјал : Нерѓосувачки Челик2.Износ : 10pcs(Кутија е не се вклучуваат)3.Големина : 1721 MM4.Боја : Се Погледне На Слика5.Облик : Прстен s6.Тип : Трговија На Големо7.Состојба : НоваИспорака деталиБрод од страна на воздухопловната(обично 1545workdays пристигнат)Комбинираат Превозот : Ние ќе им понуди на превозот попуст за комбиниран купување,*3~5items,таму ќе биде 2% превозот попуст off*6~10items,таму ќе биде 5% превозот попуст off*10~20items,таму ќе биде 8% превозот попуст off*Повеќе од 20items,таму ќе биде 10% превозот попуст off(Забелешка Слободни брод предмети donot вклучува) За нас Среќен услуги / гаранција за Квалитет / Брзо shippint Контактирајте со нас политика на Враќање : Купувачите треба да контакт happyjewelryshop2010во рок од 7 дена откако сте го добиле.Производите може да се врати и да се замени во подолу ситуација : 1...

BGN 7.98
S925 сребърни бижута на едро реколта сребърни сини кристални пръстени Ring фабрика преки тотем арогантен човек пръстен
 • Ново
Оценка на продукта:

S925 сребърни бижута на едро реколта сребърни сини кристални пръстени Ring фабрика преки тотем арогантен човек пръстен

Ве молиме имајте во предвид вашата големина во ред!S925 Sterling Silver Прстени Прстен лице големина : 2cm * 2.8 cm Тежина : 17 G

BGN 115.00 151.22
925 Сребро Жените Отворен Пръстен Дамски Бижута Микро Инкрустация Циркон Сребърен Отворен Пръстен Жена Възстановяване На Древни Пътища Отворен Пръстен
 • Ново
Оценка на продукта:

925 Сребро Жените Отворен Пръстен Дамски Бижута Микро Инкрустация Циркон Сребърен Отворен Пръстен Жена Възстановяване На Древни Пътища Отворен Пръстен

За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател...

BGN 2.00 3.20
Beier 316L пръстен от неръждаема стомана за мъже лорд годежен пръстен мъжки пръстен forViking Амулет боен кран мода бижута LR-R002
 • Ново
Оценка на продукта:

Beier 316L пръстен от неръждаема стомана за мъже лорд годежен пръстен мъжки пръстен forViking Амулет боен кран мода бижута LR-R002

Пакувањекој пакет се Спречи истиснување ( Бесплатна услуга)Прстен Големина и Мерење1 Врзе со јаже за да го вашиот прст 2.Направи белег на јаже 3.Мерење на должинаU...

BGN 5.00 5.25
Bamos на жените и мъжете сърцето стил син Огнен опал пръстен черното злато напълнена сватба AAA Циркон пръстена на любовта бижута Anillos RB1031
 • Ново
Оценка на продукта:

Bamos на жените и мъжете сърцето стил син Огнен опал пръстен черното злато напълнена сватба AAA Циркон пръстена на любовта бижута Anillos RB1031

Метал : Црното Злато ИсполнетГлавната Скапоцен Камен : Циркон&ОпалПрстен Големина(приближно) : 6 / 7 / 8 / 9 / 10Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Големина или да Одговара на ПрашањаГолемини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации...

BGN 11.00 17.60
JEXXI луксозен голям оранжев зелен пръстен crystal за жени е доста Blossom бижута сребро 925 цвете Jewelrg жени безименен пръст
 • Ново
Оценка на продукта:

JEXXI луксозен голям оранжев зелен пръстен crystal за жени е доста Blossom бижута сребро 925 цвете Jewelrg жени безименен пръст

Материјал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини : 1 парче големина : 6789101 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

BGN 8.00 12.14
JEXXI модерен стил през цялата зелена CZ Циркон годишнина на годежни пръстени, мода жените 925 сребро годежен пръстен аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

JEXXI модерен стил през цялата зелена CZ Циркон годишнина на годежни пръстени, мода жените 925 сребро годежен пръстен аксесоари

Материјал : Сребро 925Количини : 1pcsБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема Нов1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел...

BGN 7.00 10.16
2017 нова марка от модни пръстени за жени сватба CZ Jewery размер на 5.5 6.5 7.5 кубичен цирконий кръгли пръстени
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 нова марка от модни пръстени за жени сватба CZ Jewery размер на 5.5 6.5 7.5 кубичен цирконий кръгли пръстени

Опис : Материјал : ААА ЦиркониБоја : како на сликата Прстен големина : големина 5.5;6.5;7.5 Количина : 1 парчиња / многу Состојба : 100% Сосема Нов

BGN 3.00 4.48
Годежни пръстени Vnox за жени / мъже бижута от неръждаема стомана 316l за 1 броя
 • Ново
Оценка на продукта:

Годежни пръстени Vnox за жени / мъже бижута от неръждаема стомана 316l за 1 броя

ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ [Бренд] vnox[Број на модел] CR056[Позлатен ] Злато&Сребрена боја[Главниот Камен] ААА CZ камен[Единечна Цена ] 1 парче , не 1 парФУНКЦИЈА : Уникатен Дизајн Кубни Циркони Прстен.Нерѓосувачки челик материјал, Не се алергични.Погодни За Било Која Страна.Одговара Млади и Зрелост Парови.Исто Така, Специјален Подарок За Вашите ПријателиПРОИЗВОД ФОТОГРАФИИПРСТЕН ГОЛЕМИНА МЕРЕЊЕСад, Русија големина Велика Британија Бразил големина Франција големина Јапонија големина на Периметар (внатре) 5 15.7 0.5 J 12 49 9 49 6 16.5 0.5 L 14 52 12 52 7 17.3 O 17 54 14 55 8 18.1 П 19 57 16 57 9 18.9 S 21 59 18 59 10 19.8 0.5 Т 24 62 20 62 11 20.6 0.5 V 26 64 23 65 12 21.4 0.5 X 28 67 25 68 13 22.3 31 69 27 70 14 23.1 33 72 29 72.5Користете помали јажето ќе се подобриМерка јаже мора да се стегне(многу важно)Мерка 23 пати ,се мери во милиметри1.Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави, Лошите Временски Услови, Царина, Итн.2...

BGN 4.00 6.38
Смола камък пръстен овал договор Boho мъжки пръстени Тибет сребърна сплав Lucky Star Ly старинни бижута за възпоменателни пръстени 31036
 • Ново
Оценка на продукта:

Смола камък пръстен овал договор Boho мъжки пръстени Тибет сребърна сплав Lucky Star Ly старинни бижута за възпоменателни пръстени 31036

Драги Пријатели, Добредојдовте На Нашата ПродавницаАко сакате да добиете вашиот пакет побрзо , и сакате следење пакет информации, ве Молиме изберете "epacket" или "Кина Пост Воздух Mail" , "epacket" време на испорака : 1022 дена.Ако не сте "epacket" опција , можете да изберете "Кина Пост Воздух Mail" транспорт."Кина Пост Воздух Mail" време на испорака : 2560 денаНие сме искрени продавачот, ќе биде одговорна за било каков проблем.Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Смола Камен Прстен, Овална Договор Boho Мажите Прстени Тибет Сребро Алуминиум Среќна Ѕвезда LY Гроздобер Накит За Годишнината ПрстениПревозот1.Ве молиме бидете точни превозот адреса и Тел / phone number.2...

BGN 3.00 3.70
Класически Мистична Планински Кристал, Сребро, Бижута Комплекти За Жени Сватбена Колие / Висулка / Обеци / Пръстен
 • Ново
Оценка на продукта:

Класически Мистична Планински Кристал, Сребро, Бижута Комплекти За Жени Сватбена Колие / Висулка / Обеци / Пръстен

Ви благодариме за посетата !Содржина : Класична Црвена Мистика Кристал Фунта Сребрен Накит Сетови За Жените Свадба Ѓердан / Pendant / Обетки / ПрстенСостојба : НоваМатеријал : сребро 925Големина : Прстен Големина 6...

BGN 18.00 25.60
AINUOSHI 2 карата овална кройка син Sona сватбен ореол пръстени 925 сребро пръстен жени годишнина от сватбата пръстени подаръци бижута
 • Ново
Оценка на продукта:

AINUOSHI 2 карата овална кройка син Sona сватбен ореол пръстени 925 сребро пръстен жени годишнина от сватбата пръстени подаръци бижута

ПРОИЗВОД НАСТАВА Прстен Големина се Достапни : available : НИ Големина 410 (Можете да оставите порака за она што големината сакате) Главни Diamond Материјал : Sona Симулирани Дијамант Главниот Дијамант Големина : 7x9mm( 2 Карат) Дијамант Јасност : АКО Дијамант Боја Одделение : D : DE Главниот Камен Боја : Сина Главниот Камен Облик : Овална Намали Свадба Ангажман Булчински Прстен Метал : Вистински Солидна 925 Sterling Silver Поставка : 925 Сребрен Во Врвен Квалитет Бело Злато Заврши Камења Поставка : Prong Камења : Висок Квалитет Создадени Дијамант Крај : Високо Полиран Сите камења се прицврстени со Prong Амбиент...

BGN 38.00 65.97
Горещи продажба бели волфрам пръстени Dome Band Comfort Fit Band 3.5 мм за жени 5 мм за мъже размер 5-13
 • Ново
Оценка на продукта:

Горещи продажба бели волфрам пръстени Dome Band Comfort Fit Band 3.5 мм за жени 5 мм за мъже размер 5-13

Бренд : SayaМатеријал : 85.7% Бела Волфрам, Никогаш Нема Да Избледи, Нула Доказ, Кобалт СлободниВисоко Полиран, Куполата Бенд, Удобност ОдговараШирина : 3,5 мм за Женски, 5mm МашкиГолемина : од НАС големина од 5 до 13 и половина големиниМоже да engrave : Да, може да ласерски engrave како по ваше барање.Пакет : едно парче на прстен со бесплатен подарок кутијаКако да се измери прстен големинаПлаќањеНие силно препорачува да направите исплата во Aliexpress, тоа е подобро да се заштити купувачот профит,се надевам, ќе може да разбирањето!1...

BGN 28.00 30.38
CC бижута Пръстени за жени, мода бижута романтична булка Сватба луксозен квадратен камък rose gold цвят на годежен пръстен CC1014
 • Ново
Оценка на продукта:

CC бижута Пръстени за жени, мода бижута романтична булка Сватба луксозен квадратен камък rose gold цвят на годежен пръстен CC1014

CC Накит, Прстени За Жените Мода Накит Романтични Невеста, Свадба Луксузни Плоштад и Камен Креваше Златна Боја Ангажман Прстен CC1014USA & Canada руски и Германија, велика БРИТАНИЈА,Европа&Австралија, Франција, Бразил, Швајцарија Обемот(mm) 5 15.7 0.5 Ѕ 49 9 49.3 5.25 15.9 K 10 49.9 5.5 16.1 0.5 К 11 50.5 5.75 16.3 L 11.75 51 6 16.5 0.5 L 51.5 12 12.75 51.8 6.25 16.7 M 52.4 6.5 16.9 0.5 M 13 14 53 6.75 17.1 N 53.7 7 17.3 0.5 N 54 15 15.25 54.3 7.25 17.5 О 15.5 54.9 7.5 17.7 0.5 O 16 16.5 55.6 7.75 18 Стр 56.5 8 18.2 0.5 P 56.5 17 17.75 57.1 8.25 18.4 57.8 8.5 18.6 0.5 П 18 58.4 8.75 18.8 R 19 19 58.9 9 19 0.5 Р 59 59.6 Забелешка : Нашата продавница големина е standrad Американски НИ големина, ве молиме да ја искористам оваа големина шема за упатување.Q1 : Зошто не можам да ги пратите мојата цел ??? A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи и не мора следење на информации во други земји, вообичаено тоа ќе се 3060 дена да пристигнат...

BGN 5.00 6.72