• Ново
2017 Европа нов all-match секси дантела women о-образно деколте пълен выдалбливают риза с дълъг ръкав, блуза C917 30

2017 Европа нов all-match секси дантела women о-образно деколте пълен выдалбливают риза с дълъг ръкав, блуза C917 30

Buyers rating:
-14 % BGN 15.00
BGN 17.52

Брой продукти


$13.13 $ 9.85 $11.50 $ 9.43 $9.60 $ 6.05 $15.28 $ 14.21 $13.19 $ 9.23 $12.99 $ 9.87 $14.53 $ 9.30 $10.11 $ 8.49 $13.88 $ 9.99 $12.83 $ 11.68 $11.69 $ 9.12 $8.50 $ 6.97
Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 60 23.64 72 28.37 56 22.06 31 12.21 М 61 24.03 76 29.94 57 22.46 32 12.61 L 62 24.43 80 31.52 58 22.85 33 13.00 XL 63 24.82 84 33.10 59 23.25 34 13.40 2 XL 64 25.22 88 34.67 60 23.64 35 13.79
Answer : ___________________________ Note :
1.Мерка грешка во рок од 2-4cm е нормално
2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.
3. Како различни компјутери се прикаже со различна боја, бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики.
100% Сосема Нов производ се направи од страна на нашата фабрика .Со добар квалитет и подобро workmanshi
Овој материјал ви дава пријатно чувство
Висок Квалитет, Шармантна, Модерен & Удобно
Ова е многу популарен и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!
$13.90 $ 11.68 $8.50 $ 6.97 $13.39 $ 9.91 $7.79 $ 7.09 $12.07 $ 10.98 $8.10 $ 6.32 $7.99 $ 6.71 $12.90 $ 9.93 $10.39 $ 8.42 $7.99 $ 5.67 $10.99 $ 8.13 $7.99 $ 6.79

Други функции

Размер:
S, M, L, XL, XXL
търговска марка:
РАЗБИРА СЕ ИСТОРИЯТА НА XIAO
Материал:
Полиестер, Ликра, Акрил
Дължината На Дрехата:
Редовен
Стил:
Градинска облекло
Тип Тъкани:
Сукно
Дължина ръкав(см):
Пълен
Украса:
Выдалбливают
Вид На Модела:
Твърд
Яка:
О-Образно Деколте
Стил Ръкави:
Редовен
Номер На Модела:
187G C917
Пол:
Жени

Най-добри сделки

2018 Жени ресни и дантела кимоно жилетка на бели пискюли на плажа покрие Нос върховете блузи damen bluze
 • Ново
Оценка на продукта:

2018 Жени ресни и дантела кимоно жилетка на бели пискюли на плажа покрие Нос върховете блузи damen bluze

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!ОПИС 2016 година најновите бела чипка во комбинација услуга јакна, деликатна чипка моделот моделот секси шупливи, реси полите дизајн, навистина се многу убави, вилно или време за себе носат многу се вклопуваат, носат тоа ќе биде многу, многу слатка и секси...

BGN 12.00 12.13
Мода 2017 нови жени лято черно бродирана апликация розово Чисто Mesh Top Sexy дамски блузи с къс ръкав Секси блуза
 • Ново
Оценка на продукта:

Мода 2017 нови жени лято черно бродирана апликация розово Чисто Mesh Top Sexy дамски блузи с къс ръкав Секси блуза

Известување: ве Молиме бидете сигурни дека сте го напуштиле правилниот пост код и адресата или пакет на услуги може да бидат вратени од страна на поштата! Ви благодариме за разбирањето!ОписКоличина : 1 PCТип : Газа БлузаБоја : ЦрнаМатеријал : Полиестер,НајлонГолемина : S M L XLМодел : Роза ВезениСтил : Мода,НеврзанПол : ЖенскиЗАБЕЛЕШКА : големината може да има 23cm грешка,ве молиме да се разбере!Внимание : Не Мин...

BGN 6.00 6.83
Блуза ново записване полиестер найлон пълен твърди върхове Blusas 2018 нова пролет лейси риза женски яка от две части ръкав на окото
 • Ново
Оценка на продукта:

Блуза ново записване полиестер найлон пълен твърди върхове Blusas 2018 нова пролет лейси риза женски яка от две части ръкав на окото

Империал правец на две групиИсклучителна чипка + мрежа комбинацијаТкаенини : чипка + нетопредивоголемина на : (CM)Една Големина : Рамо 40, Биста 96, Должина 50, Половината 74, Ракав 49БелаКајсијаДеталите на внатрешниот прашка

BGN 47.00 60.80
Нов плюс размер с дълъг ръкав от дантела жени шифоновая блуза выдалбливают елегантна мода ежедневни риза топ 65A5
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов плюс размер с дълъг ръкав от дантела жени шифоновая блуза выдалбливают елегантна мода ежедневни риза топ 65A5

hot_tail Купи Сега : $ 11.35 Купи Сега : $ 10.11 Купи Сега : $ 11 Купи Сега : $ 10.00 Купи Сега : $ 10.5 Купи Сега : $ 10.75 Купи Сега : $ 7.33 Купи Сега : $ 9.35 Купи Сега : $ 8.39 Купи Сега : $ 8.23 Купи Сега : $ 9.52 Купи Сега : $ 8.8 топлажешкаКарактеристики100% Сосема Нови блузи направи од нашата фабрика .Со добар квалитет и подобра изведба.Материјал : Памук и полиестерОвој материјал ви дава пријатно чувствоВисок Квалитет, Шармантна, Модерен & УдобноОва е многу популарен и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!кликнете тука за повеќе нови предмети : Големина : M,L , XL,XXL ...

BGN 10.00 15.20
Дами твърди шифоновые ежедневни блузи, ризи 2018 летни дамски, с дълъг ръкав в една пуговице върховете момичета отложной яка върховете риза
 • Ново
Оценка на продукта:

Дами твърди шифоновые ежедневни блузи, ризи 2018 летни дамски, с дълъг ръкав в една пуговице върховете момичета отложной яка върховете риза

Големина Информации : Големина(cm) Должина Биста Половината Рамо Ракав S 63 92 86 36 55 M 64 96 90 37 56 L 65 100 94 38 57 XL 66 104 98 39 58 XXL 67 108 102 40 59

BGN 22.00 23.73
2017 Нова пролет корейски тънък бял цвят, с дълъг ръкав печат цвете риза блузи кариера жените Strand яка върховете
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 Нова пролет корейски тънък бял цвят, с дълъг ръкав печат цвете риза блузи кариера жените Strand яка върховете

2017 Нова пролет корејски Тенок бели Бои ДОЛГ ракав печати цвет Кошула блузи Кариера Жените Влакно Јака БлузиГолеминаФотографии ЛистаЗа нас, и Ние се долгорочно се фокусира на корсет производи компанија, имаме богатство од искуство, ние може да обезбеди прилагодено производи за поединецот .Имаме стабилен парк, одлични производи, најдобар квалитет на услуга, брза испорака, сакан од многу клиенти...

BGN 34.88
2017 пролет нова мода ежедневно с дълги ръкави stripde риза печат дамски блузи шифон елегантна дамска блуза blousas top 01D 30
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 пролет нова мода ежедневно с дълги ръкави stripde риза печат дамски блузи шифон елегантна дамска блуза blousas top 01D 30

recommend_tail Купи Сега : $ 8.75 Купи Сега : $ 6.55 Купи Сега : $ 8.18 Купи Сега : $ 8.81 Купи Сега : $ 7.55 Купи Сега : $ 6.45 Купи Сега : $ 9.00 Купи Сега : $ 9.52 Купи Сега : $ 7.84 Купи Сега : $ 7.85 Купи Сега : $ 9.38 Купи Сега : $ 12.65 препорачувам го препорачувам Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 59 23.25 84 33.10 58 22.85 34.5 13.59 M 60 23.64 88 34.67 59 23.25 35.5 13.99 L 61 24.03 92 36.25 60 23.64 Е 36,5 14.38 XL 62 24.43 96 37.82 61 24.03 37.5 14.78 2 XL 63 24.82 100 39.40 62 24.43 38.5 15.17 3 XL 64 25.22 104 40.98 63 24.82 39.5 15.56Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...

BGN 16.00 18.03
Rihschpiece плюс размер 5XL бяла лейси блуза Женски жилетка реколта дамски блузи мода Laides ризи топ RZF1230
 • Ново
Оценка на продукта:

Rihschpiece плюс размер 5XL бяла лейси блуза Женски жилетка реколта дамски блузи мода Laides ризи топ RZF1230

Rihschpiece Плус Големина 5 XL Бела Чипка Блуза Жените Јакна Гроздобер Жените Блузи Мода Laides Кошули Врвот RZF1230 Matrial Полиестер,Памук, Боја Црна,Бела Големина Л...

BGN 25.00 28.94
Нов 2017 лятото и пролетта дамски блузи шифоновая риза на средната възраст на майката плюс размера на Половината от ръкави на райета шифоновые блузи
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов 2017 лятото и пролетта дамски блузи шифоновая риза на средната възраст на майката плюс размера на Половината от ръкави на райета шифоновые блузи

Големина(cm) Биста Рамо Должина на Ракав ТежинаXL 100 39 65 30 5055kg2 X L 104 40 66 31 6065kg3 XL 108 41 67 32 68 72kg4 XL 112 42 68 33 7578kg5 XL 116 43 68 34 8083kgМерење : 13cm грешка

BGN 31.76
Големи копринени ризи малко пелерини палта жилетки пречат на което се насладите на тънки от женските модели
 • Ново
Оценка на продукта:

Големи копринени ризи малко пелерини палта жилетки пречат на което се насладите на тънки от женските модели

Голема свила кошули Мал грб на кејп јакна е спречен bask во тенки женски моделиИзберете 100% mulberry свила, екстремни удобно, природни мазна, мека свила ткаенини се незаборавни...

BGN 220.80
2017 нов с дълги ръкави шифон дамски блуза, риза лук щанд яка дамски дрехи OL блуза печатни жени Върховете blusas D185 30
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 нов с дълги ръкави шифон дамски блуза, риза лук щанд яка дамски дрехи OL блуза печатни жени Върховете blusas D185 30

$10.49 $ 8.2 $11.19 $ 8.7 $11.39 $ 8.8 $12.67 $ 10.64 $13.00 $ 10.92 $7.96 $ 7.56 $8.79 $ 8.09 $9.28 $ 7.98 $13.67 $ 11.48 $7.72 $ 7.02 $10.46 $ 9.41 $12.50 $ 10.00Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 56 22.06 86 33.88 55 21.67 34 13.40 М 57 22.46 90 35.46 56 22.06 35 13.79 L 58 22.85 94 37.04 57 22.46 36 14.18 XL 59 23.25 98 38.61 58 22.85 37 14.58 2 XL 60 23.64 102 40.19 59 23.25 38 14.97Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...

BGN 14.00 16.32
Жена пролет плюс размер плътен пълен отложной яка дънкови ризи Женски лято есен извънгабаритни тънки памучни блузи однобортные
 • Ново
Оценка на продукта:

Жена пролет плюс размер плътен пълен отложной яка дънкови ризи Женски лято есен извънгабаритни тънки памучни блузи однобортные

Купони за вас ГолеминаГолемина на Табела Како што е Подолуве Молиме проверете ја вашата големина внимателноПостои 13cm грешка поради прирачник за мерење...

BGN 24.00 36.77
Нов Выдалбливают Блуза От Дантела 2018 Летни Дамски Блузи С Дълъг Ръкав Бял Черен Риза С Флорални Дантели Секси See Through Поло Блузы
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов Выдалбливают Блуза От Дантела 2018 Летни Дамски Блузи С Дълъг Ръкав Бял Черен Риза С Флорални Дантели Секси See Through Поло Блузы

Боја : бела, црнаГолемина : s, m, l, xlS должина 42cm, биста 89cm, рамо 37.5 см, ракави 57cm.M должина 43cm, биста 94cm, рамо 38.5 см, ракави 58cm.L должина 44cm, биста 99cm, рамо 39.5 см, ракави 59cm.XL должина 45см, биста 104cm, рамо 40.5 см, ракави 60см.Има 13cm грешка, ве молиме да се разбере.

BGN 12.00 17.63
Отглеждане дамски летни с дълъг ръкав шифон гадже риза стил зелено, лилаво официално облекло костюм мач свободни блузи джоба T10
 • Ново
Оценка на продукта:

Отглеждане дамски летни с дълъг ръкав шифон гадже риза стил зелено, лилаво официално облекло костюм мач свободни блузи джоба T10

Порибување на Жените Лето Долг Ракав Chiffon Дечко Кошула Стил Зелена Пурпурна Формално Носат Костим Натпревар Лабава Блузи Џеб T10Боја : Бела,Зелена,Светло ВиолетоваДизајн : Лабава , Дечко Кошула СтилРакавот : Долг Ракав

BGN 13.00 22.08
Пролет Есен Дамски Блузи С Дълъг Ръкав Ежедневни Шифоновая Дамска Блуза С V-Образно Деколте Работно Облекло Плътен Цвят Бял Офис Ризи За Жени
 • Ново
Оценка на продукта:

Пролет Есен Дамски Блузи С Дълъг Ръкав Ежедневни Шифоновая Дамска Блуза С V-Образно Деколте Работно Облекло Плътен Цвят Бял Офис Ризи За Жени

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^^Chiffon Блузи Нови 2017 Мода Лето Тенок Жените Chiffon Кошула Домот Солидна Боја Кратко Sleeve Жените Блузи Плус Големина Blusas100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Материјал : ChiffonБои : Розова Боја / Бела / ВиолетоваДолжина На Ракав : КратокМодел : Солидна БојаГолемина : S M L XL XXLТагови / Нема...

BGN 6.00 9.12
2018 Лято Жените Boho Цветен Принт Кимоно Жилетка Мода Печат Шифоновые Ризи, Блуза, Риза Дълга Горна Дреха Плюс Размер
 • Ново
Оценка на продукта:

2018 Лято Жените Boho Цветен Принт Кимоно Жилетка Мода Печат Шифоновые Ризи, Блуза, Риза Дълга Горна Дреха Плюс Размер

Големина(cm) Рамо Биста Половината Колковите Ракав Должина F 65cm / 25.59" 78cm / 30.71"Забелешка:1 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина...

BGN 24.00 39.71
2018 пролет лято блузи жени отложной яка плисирана яка потник с колан дълъг ръкав черно-бял официално офис блуза
 • Ново
Оценка на продукта:

2018 пролет лято блузи жени отложной яка плисирана яка потник с колан дълъг ръкав черно-бял официално офис блуза

2018 Пролет Лето Блузи Жените Пакнадолу Јака Pleated Возбудува Блузи Со Појас Долг Ракав Црно Бела Формално Канцеларијата БлузаГолеминаКоментари : ±2cm е дозволено ( 1 инч = 2.54 см )S / 2 / 36 : Биста 84cm Половината 76cm Ракав 57cm Должина 56cmM / 4 / 38 : Биста 88cm Половината 80см Ракав 58cm Должина 57cmL / 6 / 40 : Биста 92cm Половината 84cm Ракав 59cm Должина 58cmXL / 8 / 42 : Биста 96cm Половината 88cm Ракав Должина 60см 59cmние ќе ги провери секој фустан квалитет и големина пред превозот, Pls контактирате ако имате било какви прашања во врска со изборот на големина или Pls остави твое или вашиот клиент биста,половината,тежина &висина за да се избегне погрешна големина ситуација кога парцела пристигнат.Бесплатни Брзо Брод (EMS,DHL,Aramex) за Цел Количество на повеќе од 5 компјутери & Над $300Повеќе Квантитет Повеќе Попуст !Комбинираат Превозот и Пад на Превозот се Поддржани!!!!Eglory Модаhttps : / / www.aliexpress.com / store / 115714За Нас : Ние сме eglory Мода!!! Производителот и Трговецот,Кои се Фокусираат на Пистата Мода, Славна личност ,High Street Стил,Со Добар Квалитет,прифатлива Цена и Вид Услуга.Млади Луѓе,Полни со Страст,Ајде да Растат Заедно!За Плаќање1.Обично пишуваме ниска вредност на пратката, ако не сакате ни напишете ниска вредност, ве молиме ги споделите со нас,Купувачот е одговорен за било кој данок и / или должност обвинет од страна на својата земја.Бесплатен Превозот1.Ние брод на предмети преку Кина Пост Воздух Mail...

BGN 88.00 116.00
Bqueen 2017 Нова пролет памук синьо райе с дълъг ръкав едно рамо накъдрен блуза, риза блузи за жени Дама
 • Ново
Оценка на продукта:

Bqueen 2017 Нова пролет памук синьо райе с дълъг ръкав едно рамо накъдрен блуза, риза блузи за жени Дама

Ве молиме овозможи 23cm разлика (cm) XS S M L Должина XS 46.5 , S 47.5 ,М 48.5, L 49.5 Биста XS 84 , S 88 , 92 М , L 96 Половината XS 86 , S 90 , M 94 , 98 L Ракав XS 56 , S 57 , М 58 , L 59

BGN 47.00 92.80
2017 пролет средна дължина на ризата дамски свободна плюс размера на bf вертикална лента риза дамски връхни дрехи
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 пролет средна дължина на ризата дамски свободна плюс размера на bf вертикална лента риза дамски връхни дрехи

детали за производотМ биста 99 см ,рамо 37 см ,должина 83 см ,ракави 56 cmL биста 92 см ,рамо 39cm ,должина 84 см ,ракави 57 смXL биста 96,рамо 40 см ,должина 85 см ,ракави 58 cm​големина информациизабелешка : следните информации за повикување само ...

BGN 31.00 39.28
Плюс Размер Пуловер Жени Нова Мода Корейски Стил Прилеп Ръкав Свободен Деликатен Вязаный Женски Кука Цвете Пуловер Пуловер, Риза Блуза
 • Ново
Оценка на продукта:

Плюс Размер Пуловер Жени Нова Мода Корейски Стил Прилеп Ръкав Свободен Деликатен Вязаный Женски Кука Цвете Пуловер Пуловер, Риза Блуза

modname=ckeditor Предмет : Џемпер Жените 2017 Нова Мода корејски Стил Лилјак Ракав Лабава Openwork Поврзана Женски Кука Цвет Pullover Џемпер Маица, Блуза Плус ГолеминаСостојба : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетПовод : НеврзанБоја : Беж· големина информацииВнимание : Ве молиме изберете големина внимателно според мерењето како и погоре.( 1 инч=2.54 см, 23 cm разлика е дозволено за рачно мерење.)Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики...

BGN 24.00 47.97