• Ново
2017 защитени оригинални 18650 NCR18650B 3400mAh, Акумулаторна батерия Li-lon батерия с печатна платка 3.7 V за фенерче Panasonic

2017 защитени оригинални 18650 NCR18650B 3400mAh, Акумулаторна батерия Li-lon батерия с печатна платка 3.7 V за фенерче Panasonic

Buyers rating:
-30 % BGN 19.00
BGN 27.17

Брой продукти

2017 Заштитени Оригинални 18650 NCR18650 B 3400m Ah Батерија Li-lon батерија со ПХБ 3.7 V За Panasonic Светло Ставка Опис Клетка : Li-ion Батерија тип : NCR18650 B Батеријата Направени во Јапонија Капацитет : 3400 m Ah Напон : 3.7 V Големина : Ø18mm x 65 mm Тежина : 46g ве Молиме проверете ја вашата светилка може да ги поддржи мазна контакт точка Полнење на највисоко превозот цена и Одземање 50% за секој дополнителен објект. Ве молиме посетете ја нашата Продавница дом за друг Замена на Делови , Светло / Факел , Батерии & Полначот Забелешка : Овој производ не може да се користи во електронски облик и Електронски цигари и други високо-моќ Електронска опрема. Вклучени : 18650 3 4 00m Ah батерија

Други функции

Номинално Напрежение:
3,7 в
Цвят:
три тесто
Номинална Мощност:
2200MAH
търговска марка:
антирр
Номер На Модела:
18650
Тип Набиране:
Само Батерии
Подмяна На Батерията:
ДА
Пакет:
Комплект 1
Номер На Батерията:
1
Тип:
Литиево-Йонна
Размер:
18650
Име:
NCR18650B
Размер:
18 мм х 65 мм
Обемът на:
3400 mah
Характеристика:
Литиева Акумулаторна Батерия 18650
feature1:
Батериите на фенерчето Panasonic
feature2:
литиево-йонна батерия 3.7 В
Feature3:
батерии за електронни цигари
Feature4:
Литиево-йонна акумулаторна батерия от 3.7 на
feature5:
Защитена литиево-йонна акумулаторна батерия
feature6:
Литиево-йонна акумулаторна батерия с капацитет 3400 mah

Най-добри сделки

10 бр. / опаковане. WAMA AG2 LR726 396A 607 S30 556 бутон клетка монета алкални батерии 1.5 часовници
 • Ново
Оценка на продукта:

10 бр. / опаковане. WAMA AG2 LR726 396A 607 S30 556 бутон клетка монета алкални батерии 1.5 часовници

10pcs / пакет WAMA AG2 LR726 396 A 607 S30 556 Копчето Мобилен Монета Алкална Батерија 1.55 V ЧасовнициИсто така, може да биде познат како : AG2 396 A LR59 196 612 LR726 LR59Напон : 1.5 VКапацитет : 28m AhГолемина : 7.85 *2.6 mmПакет : најголемиот дел пак,10pcs картичкаOEM наредби се добредојдени, ние може да се направи вашето лого и картичка дизајн.AG Алкална Клетки се од 1,5 V неакумулатори, усвојува високотехнолошки апарати и добро избрани материјали за производство, кое може да се применува на широк спектар температура и одлично истекување отпор.Цел : Види, калкулатор, електрични играчки, играта и други електрични производиКвалитет, Сертификација На : Нашите AG алкална копчето клетки SGS сертификација, тоа не Хг и нема Cd на батеријата, па тоа може да се користи во целиот свет...

BGN 2.00 2.54
Tectra 3шт LP-E6 LP-E6N батерия + LCD USB зарядно устройство за Canon EOS 5D 5D2 5DS Mark II 2 Mark III 3 6D 7D, 60D 7D2 7DII 70D 80D
 • Ново
Оценка на продукта:

Tectra 3шт LP-E6 LP-E6N батерия + LCD USB зарядно устройство за Canon EOS 5D 5D2 5DS Mark II 2 Mark III 3 6D 7D, 60D 7D2 7DII 70D 80D

Tectra 3 PCS ЛПE6 ЛПE6 N Батеријата + LCD USB Полнач за Canon EOS 5 D 5 D2 5 DS Mark II 2 Mark III 3 6 D 60 D 7 D 7 D2 7 DII 70 D 80 D ЛПE6 / ЛПE6 N Замена на БАТЕРИЈАТА за Canon Камерите 7.4 V 2000m Ah / Liion Компатибилни Апарати : Canon EOS 5 D Mark II / Canon 5 D II / 5 D3 / 5 D MII Canon EOS 5 D Mark III / Canon 5 D III / 5 D3 / 5 D MIII Canon EOS 5 DS Canon EOS 5 DS Р Canon EOS 6 D / Canon 6 D Canon EOS 7 D / Canon 7 D Canon EOS 7 D Mark II / Canon 7 D II / 7 D MII Canon EOS 60 D / Канон 60 D Canon EOS 60 Da / Canon 60 Da Canon EOS 70 D Canon EOS 80 D Пакет се Вклучени : 3 x ЛПE6 / ЛПE6 N Батерии 1 x LCD USB Полнач 1 x Микро Полнење Кабел Батеријата Карактеристики : 1...

BGN 58.00 65.57
Новата батерия LIR2025 3.6 V акумулаторна литиева батерия 2025 литиево-йонните батерии 10 бр. / лот
 • Ново
Оценка на продукта:

Новата батерия LIR2025 3.6 V акумулаторна литиева батерия 2025 литиево-йонните батерии 10 бр. / лот

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 1 Парчиња.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.Информации За Исплата·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!Меѓународни Купувачи Забелешка : 1...

BGN 23.00 24.00
3.7 V полимерна литиева батерия 604060 1700mAh GPS навигация, MP3/4 mobile power батерия акумулаторна литиево-йонна клетка акумулаторна Li-i
 • Ново
Оценка на продукта:

3.7 V полимерна литиева батерия 604060 1700mAh GPS навигация, MP3/4 mobile power батерия акумулаторна литиево-йонна клетка акумулаторна Li-i

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

BGN 17.00 22.40
батерия електроинструменти за AEG 14.4 A, 1300mAh, 48-11-1000, 48-11-1014, 48-11-1024,BS14X,BS2E14. 4T,BSB14STX, SB2E14,SB2E 14.4 T, BDSE14. 4T
 • Ново
Оценка на продукта:

батерия електроинструменти за AEG 14.4 A, 1300mAh, 48-11-1000, 48-11-1014, 48-11-1024,BS14X,BS2E14. 4T,BSB14STX, SB2E14,SB2E 14.4 T, BDSE14. 4T

AEG 14.4 НАОдговара AEG Алатки : AEG BBM 14 STX, AEG BBS 14 KX RAPTOR, AEG BBS 14 X RAPTOR, AEG BBS 14 X,AEG BDSE 14 STX, AEG BDSE 14 Т Супер, AEG BDSE 14.4 Т Супер вртежен момент, AEG БС 14 X,AEG BS2 E 14.4 Т, AEG BSB 14 STX, AEG SB2 E 14 STX, AEG SB2 E 14.4 Т Супер вртежен моментЗаменете AEG оригинална батерија : AEG 48111000,AEG 48111014,AEG 48111024Valtage : 14.4 VКлетка : NiCDКапацитет : 1.3 Ах

BGN 50.00 55.04
4шт AA 3800mAh Ni-MH акумулаторни батерии + 4шт AAA акумулаторни батерии 1800mAh
 • Ново
Оценка на продукта:

4шт AA 3800mAh Ni-MH акумулаторни батерии + 4шт AAA акумулаторни батерии 1800mAh

4 парчиња АА 3800m Ah NiМЗ Акумулатори + 4 парчиња ААА 1800m Ah Акумулатори· Напон : 1.2 V· Нормален Капацитет : 3800m Ah(АА) 1800m Ah(ААА)· Пакет Вклучуваат : 4 х АА батерија батерии (3800m Ah) & 4 x AAA акумулатори (1800m Ah)· Примена : Дигитална камера,преносни видео,игра,фенерче,далечински управувач, играчка,MP3 / MP4 плеер,електрични жилет итнПревозотБесплатен превозот цел ќе биде предаден од страна на Продавачот за испорака метод...

BGN 9.58
3шт 4500mah живот на VW-VBG260 VW VBG260 батерия + зарядно устройство за Panasonic HDC-SD3 HDC-SD5 HDC-SD7 VDR-D310 VDR-D50 VDR-D51 SDR-H200
 • Ново
Оценка на продукта:

3шт 4500mah живот на VW-VBG260 VW VBG260 батерия + зарядно устройство за Panasonic HDC-SD3 HDC-SD5 HDC-SD7 VDR-D310 VDR-D50 VDR-D51 SDR-H200

3pc 4500m AH "ФОЛКСВАГЕН" VBG260 "ФОЛКСВАГЕН" VBG260 Батеријата + Автомобил Полнач За Panasonic HDCSD3 HDCSD5 HDCSD7 VDRD310 VDRD50 VDRD51 SDRH200"ФОЛКСВАГЕН" VBG260 "ФОЛКСВАГЕН" VBG260 Замена на Батеријата за Panasonic Камери7.2 V 4500 m Ah / LiionСпецификација : 1...

BGN 65.00 76.80
3.7 V, 260mAH, 601730 полимерна литиево-йонна / литиево-йонна батерия за играчки, POWER BANK, GPS, mp3, mp4,мобилен телефон, високоговорител
 • Ново
Оценка на продукта:

3.7 V, 260mAH, 601730 полимерна литиево-йонна / литиево-йонна батерия за играчки, POWER BANK, GPS, mp3, mp4,мобилен телефон, високоговорител

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата батерија,контактирајте со нас, ние може да го прилагодите според вашите барања...

BGN 8.00 10.48
PALO батерии 2 бр./лот 6F22 006p 9V Ni-MH 300mAh батерии за фотоапарати, играчки с дистанционно управление Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

PALO батерии 2 бр./лот 6F22 006p 9V Ni-MH 300mAh батерии за фотоапарати, играчки с дистанционно управление Безплатна доставка

За 9v батерија : предностите на Ниско самоотпуштање на батеријата : 1, Висока обвинет за задржување на стапката...

BGN 12.00 13.18
10шт 3.7 V 450mAh 503030 литиево-полимерна LiPo акумулаторна батерия йонни елементи за Mp3 Mp4, Mp5 САМ PAD Електронна книга bluetooth слушалка
 • Ново
Оценка на продукта:

10шт 3.7 V 450mAh 503030 литиево-полимерна LiPo акумулаторна батерия йонни елементи за Mp3 Mp4, Mp5 САМ PAD Електронна книга bluetooth слушалка

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата батерија,контактирајте со нас, ние може да го прилагодите според вашите барања...

BGN 28.00 38.21
Roomba 500,14. 4 в 3000mAh,11702,80501,ACC-500NMH-33,53847243,510,527,530,540,550,560,562,570,577,580,600,610,612,625,700,780,76
 • Ново
Оценка на продукта:

Roomba 500,14. 4 в 3000mAh,11702,80501,ACC-500NMH-33,53847243,510,527,530,540,550,560,562,570,577,580,600,610,612,625,700,780,76

Roomb500Одговара Roomb Алатки : Roomb 500,Roomb 510 ,Roomb 527,Roomb 530,Roomb 532,Roomb 535, Roomb 537,Roomb 540,Roomb 550,Roomb 560,Roomb 562,Roomb 570, Roomb 577, Roomb 580,Roomb 600,Roomb 610, Roomb 612, Roomb 625,Roomb 700, Roomb 780, Roomb 76Заменете Roomb origial батеријата : 11702,80501,Roomb500,ДО500 NMH33,53847243Напон : 14.4 VКлетка : НуМЗКапацитет : 3.0 Ах Ах 3.5

BGN 63.00 73.12
8 бр./лот 501248 260mAh 3.7 V акумулаторни литиево-полимерни батерии за Bluetooth устройства, електронни продукти
 • Ново
Оценка на продукта:

8 бр./лот 501248 260mAh 3.7 V акумулаторни литиево-полимерни батерии за Bluetooth устройства, електронни продукти

5681 Батерија LiПолимер БатеријаОвој модел на батерии и е прилагодена направени од страна на фабриката, тие можеби немаат доволно акции , ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот...

BGN 25.00 35.18
Модел на самолет, самолет с дистанционно управление, четырехосный самолет, батерия 752555, литиева батерия 802042, защитна плоча 20C3.Re 7v
 • Ново
Оценка на продукта:

Модел на самолет, самолет с дистанционно управление, четырехосный самолет, батерия 752555, литиева батерия 802042, защитна плоча 20C3.Re 7v

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

BGN 43.00 59.20
Mumbo-jumbo charging treasure 7566121 3.7 V литиево-полимерни батерии с голям капацитет на мобилната мощност вградена батерия 8000mAh L
 • Ново
Оценка на продукта:

Mumbo-jumbo charging treasure 7566121 3.7 V литиево-полимерни батерии с голям капацитет на мобилната мощност вградена батерия 8000mAh L

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

BGN 43.00 58.88
4 бр. / лот LiitoKala lii-30A HG2 18650 3000 mah електронна цигара акумулаторни батерии мощност-висок разряд, 30A голям ток
 • Ново
Оценка на продукта:

4 бр. / лот LiitoKala lii-30A HG2 18650 3000 mah електронна цигара акумулаторни батерии мощност-висок разряд, 30A голям ток

Батериите можат да бидат 25 A тековната работа!!!!!!Посебни продолжение големи тековната работа на производи, како што се електронските цигари, авиони, модел авион, електрични алатки!Бидејќи liitokala официјалната продавница не може да се продаде LG производи, па ние објавено на батеријата над официјалната продавницаетикета, ве молиме не се применуваат за враќање на средствата за оваа причина! Инаку ве молиме не го купите овој производ! Ви благодариме.Сега ние се продаваат LG HG2 старите модели, нејзината друга страна не се печат, ве молиме имајте во предвид.Име на производ : LG DBHG2 18650 моќ литиум батерии1, модел : LG 18650 HG2 моќ литиум батерии2, стандарден капацитет : 3000mah3 и најмал капацитет : 2900mah4, отценети напон : 3.6 V5,полнење напон : 4.2 v6, испуштање критичниот напон : 2.5 V7, максималниот напон на полнење : 4.25 V8, одржлив максимално полнење на струјата : 4А 9, одржлив и од полнење на струјата : 12 A10, максималната испуштање струја одржливиот : 25 A11, тежина : 46g12, им овозможи на собна температура : полнење : 0~45, испуштање : 20~6013, клеточната површина температура граници : на полнење : 60, испуштање : 8014, големина : 18.2 mm (Д)x 65.0 mm (H).Посебни потсетам : полнење прво, потоа употреба на новата батерија, литиум батерија не overcharge и со текот на испуштање, батерии и потоа прекинете полнењето на батеријата е доволно, ве молиме да ја дополните веднаш, инаку литиум батерија е лесно да се оштети, па дури и да доведе до отпад...

BGN 22.00 23.02
Продажба на едро 10x14. 4V 3000mAh Ni-MH 193158-3 акумулаторна батерия електроинструменти за подмяна на безжичната за Makita бормашина PA14 JR140D 1420
 • Ново
Оценка на продукта:

Продажба на едро 10x14. 4V 3000mAh Ni-MH 193158-3 акумулаторна батерия електроинструменти за подмяна на безжичната за Makita бормашина PA14 JR140D 1420

10x 14.4 V 3000m Ah NiМЗ 1931583 Батерија Моќ Алатка за Замена на Батеријата Cordless за Makita Вежба PA14 JR140 D 1420Батерија Тип : НуМЗНапон : 14.4 VКапацитет : 3000m AhБоја : ЦрвенаДимензија : 94.23 x 93.80 x 102.90 mmТежина : 680gГо замени Оригиналниот за Makita Батеријата Код : за Makita1420, 1422, 1433,1434, 1435,1435 F192699А, 1931583, 1926001Ги собере Оригиналните за Makita Модел : за Makitaза Makita JR Серија : за Makita JR140 D, за Makita JR140 DWB, за Makita JR140 DWBE, за Makita JR140 DWDза Makita ML Серијаза Makita ML140 (Светло), за Makita UB140 D, за Makita UB140 DWBза Makita ML143 (Светло)за Makita 1051 Серијаза Makita 1051 D, за Makita 1051 DZ, за Makita 1051 DWD, за Makita 1051 DWDE, за Makita 1051 DWF, за Makita 1051 DWFE,за Makita 4000 Серија : за Makita 4033 Dза Makita 4332 Dза Makita 4333 D, за Makita 4333 DWDE, за Makita 4333 DWD, за Makita 4033 DZза Makita 5000 Серија : за Makita 5094 DWD, за Makita 5630 DWDза Makita 6000 Серијаза Makita 6228 D, за Makita 6228 DW, за Makita 6228 DWBEза Makita 6233 D, за Makita 6233 DWBEза Makita 6236 DWBE, за Makita 6236 DWDEза Makita 6237 D, за Makita 6237 DWDE,за Makita 6281 Dза Makita 6333 D, за Makita 6333 DWBEза Makita 6336 D, за Makita 6336 DWB, за Makita 6336 DWBE, за Makita 6336 DWDEза Makita 6337 D, за Makita 6337 DWDE, за Makita 6337 DWFE,за Makita 6339 DWDE,за Makita 6381 Dза Makita 6932 FD, за Makita 6932 FDWDEза Makita 6933 FDза Makita 6934 FDза Makita 6935 FDWDE, за Makita 6935 FDWDEX,за Makita 8433 Серија : за Makita 8433 D, за Makita 8433 DWDE, за Makita 8433 DWFE

BGN 545.00 612.80