• Ново
Литровата енергийна батерия 5 бр./лот 3.7 В 502530 370 mah литиево-йонна полимерна батерия CE FCC ROHS certification authority

Литровата енергийна батерия 5 бр./лот 3.7 В 502530 370 mah литиево-йонна полимерна батерия CE FCC ROHS certification authority

Buyers rating:
-28 % BGN 18.00
BGN 24.94

Брой продукти


Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,
ако треба да се прилагодите на големината на вашата батерија,
контактирајте со нас, ние може да го прилагодите според вашите барања. ви благодариме
Поле на примена : MP3, MP4, bluetooth мали звучници, мини камери, возило за патување податоци рекордер, локатор, заеднички простории, како што се на тракерот батеријата големина и капацитет, повеќе добредојдовте консултирајте се со сервисот! Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! Литар енергија на батеријата 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 5 mm (H)*25 mm (W)*30 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 370m Ah
Модел : 502530
Капацитет : 370 MAH
Напон : 3.7 V
Димензии : Должина 30ММ ширина 25ММ 5ММ дебелината

Други функции

търговска марка:
Литровата енергийна батерия
Акумулаторна батерия:
ДА
Пакет:
ДА
Воспользуйся:
MP3 / MP4 плейър
Номер На Модела:
502530
Цвят:
Бял
Тип:
Стандартна Батерия

Най-добри сделки

3.7 V полимерна литиева батерия, 501417 110MAH малки играчки, Bluetooth слушалка, малки високоговорители и други автентични продукти
 • Ново
Оценка на продукта:

3.7 V полимерна литиева батерия, 501417 110MAH малки играчки, Bluetooth слушалка, малки високоговорители и други автентични продукти

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

BGN 15.00 20.00
8 бр./лот 402540 350mAh 3.7 V акумулаторни литиево-полимерни батерии за Bluetooth устройства, електронни продукти SmartBand
 • Ново
Оценка на продукта:

8 бр./лот 402540 350mAh 3.7 V акумулаторни литиево-полимерни батерии за Bluetooth устройства, електронни продукти SmartBand

5681 Батерија LiПолимер БатеријаОвој модел на батерии и е прилагодена направени од страна на фабриката, тие можеби немаат доволно акции , ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот...

BGN 26.00 36.78
8 бр./лот 501248 260mAh 3.7 V акумулаторни литиево-полимерни батерии за Bluetooth устройства, електронни продукти
 • Ново
Оценка на продукта:

8 бр./лот 501248 260mAh 3.7 V акумулаторни литиево-полимерни батерии за Bluetooth устройства, електронни продукти

5681 Батерија LiПолимер БатеријаОвој модел на батерии и е прилагодена направени од страна на фабриката, тие можеби немаат доволно акции , ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот...

BGN 25.00 35.18
Безплатна доставка 1бр 3.7 в, 6000 mah (полимерна литиево-йонна батерия) литиево-йонна батерия за таблети 7 инча 8 инча 9 инча 35100150
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка 1бр 3.7 в, 6000 mah (полимерна литиево-йонна батерия) литиево-йонна батерия за таблети 7 инча 8 инча 9 инча 35100150

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 3.5 mm (H)*100 mm (W)*150 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 6000 m AhМодел : 35100150Капацитет : 6000 MAHНапон : 3.7 VДимензии : Должина 150 MM 100 MM ширина дебелина од 3,5 MM

BGN 20.00 23.98
Продажба на едро 100 бр 3.7 V 40mAh 401215 литиево-полимерна LiPo акумулаторна батерия за Mp3 Mp4 PAD DVD DIY E-book bluetooth слушалки
 • Ново
Оценка на продукта:

Продажба на едро 100 бр 3.7 V 40mAh 401215 литиево-полимерна LiPo акумулаторна батерия за Mp3 Mp4 PAD DVD DIY E-book bluetooth слушалки

Литиум полимер Liion Батеријата Банка Апликација1.Телекомуникациски : мобилен телефон, веб телефон, interphone, Bluetooth слушалка.2.Преносни канцеларија уреди : Лаптоп, PDA, преносни electrograph, пренослив печатач.3.Видео уреди : GPS, дигитална камера, видео камера, преносни DVD, преносни телевизија, MP3, MP4.4.Преносни размена уреди : ПОС, Корисна, Отпечатоци машина, преносливи акции машина.5.Осветлуваат уреди : рудар светилка, searchlight.6.Други : играчки, моделитрговија на големо 100 компјутери 3.7 V 40mah 401215 Литиум Полимер Li Po Батерија За Mp3 Mp4 Mp5 DIY ПОДЛОГА DVD Ebook bluetooth слушалкиКарактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 4 mm(H)*12 mm(W)*15 mm(L) 5 > Оценка : DC3.7 V 40m Ah Полнење на струјата : стандард полнење, брзо полнење : 1.0 C : 0.5 C Стандард полнење метод : 0.5 C CC (константна струја) задолжен да 4.25 V, тогаш CV (константен напон 4.2 V) полнење до наплатат струја е помала или еднаква на 0.05 C...

BGN 229.00 254.40
MasterFire 10 бр./лот нов оригинален 18650 US18650VTC4 3.7 V 2100mAh 30A VTC4 High Изтичане на акумулаторна батерия за Sony E-цигара
 • Ново
Оценка на продукта:

MasterFire 10 бр./лот нов оригинален 18650 US18650VTC4 3.7 V 2100mAh 30A VTC4 High Изтичане на акумулаторна батерия за Sony E-цигара

Карактеристики : Место на Потекло : ЈапонијаБрој на модел : VTC4 за sonyТип : LiIonНоминалниот Напон : 3.6 VГолемина : 18.2 mm(Д) * 65.0 mm(H)Номиналниот Капацитет : 2100mahМин...

BGN 91.00 95.98
Литровата енергийна батерия от 3.7 на 2600 mah литиево полимерна батерия 606168 навигатор MP3 GPS универсална акумулаторна батерия
 • Ново
Оценка на продукта:

Литровата енергийна батерия от 3.7 на 2600 mah литиево полимерна батерия 606168 навигатор MP3 GPS универсална акумулаторна батерия

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 6 mm (H)*61 mm (W)*68 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 2600m AhМодел : 606168Капацитет : 2600 MAHНапон : 3.7 VДимензии : Должина 68 MM 61 MM ширина дебелина 6 MM

BGN 12.00 15.98
MP3 Mp4 плейър подмяна на батерии, 3.7 v 350mAh 3.0*30*35 мм 303035 акумулаторна литиево-полимерна батерия 303035
 • Ново
Оценка на продукта:

MP3 Mp4 плейър подмяна на батерии, 3.7 v 350mAh 3.0*30*35 мм 303035 акумулаторна литиево-полимерна батерия 303035

ДОЛАРИ 5.20 29.50 ДОЛАРИ 19.50 lithiumion Батеријата Висок Квалитет Бесплатен превозотБатерија Тип : 3.7 V Литиум Полимер Батерија Забелешка : пред да ја купите ве молиме да ја потврдите вашата машина дали да се поддржи оваа батерија! Батеријата модел е големина, aslong како соодветна големина може да се одржи и ќе биде во можност да го користите! Спецификации : 1,Номинален напон : 3.7 V; 2,Стандард на полнење и празнење на 1 C 3,Широко се користат за GPS / PSP / СРЕДЕН / PDA / Паметен телефон / таблет компјутер 4,OEM / ODM се нудат Големина : Дебелина=3.0 mm Ширина=30 мм Должина=35 mm Капацитет : 350 m Ah

BGN 8.00 11.12
12V 70AH LiFePo4, литиево желязо фосфатный LFP акумулаторен блок с BMS построен 200A за автомобил колата на батерията дълготрайност дълбоки цикли
 • Ново
Оценка на продукта:

12V 70AH LiFePo4, литиево желязо фосфатный LFP акумулаторен блок с BMS построен 200A за автомобил колата на батерията дълготрайност дълбоки цикли

Ве молиме внимание за секој клиент : нашата батеријата pack може да се прилагоди , ќе понуди големината и desigh фото ние ви дадат добар квалитет на стоки ! t Ако клиентите се прилагодите на стоки со големина и капацитет , може ќе треба најмалку 5 дена олово време ...

BGN 544.80
3.7 V 5200mAh литиева батерия с голям капацитет 7555104 перезаряжаемое съкровище за Onda v811 Tablet PC Rechargeable battery Li-ion Ce
 • Ново
Оценка на продукта:

3.7 V 5200mAh литиева батерия с голям капацитет 7555104 перезаряжаемое съкровище за Onda v811 Tablet PC Rechargeable battery Li-ion Ce

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

BGN 27.00 37.60
Roomba 500,14. 4 в 3000mAh,11702,80501,ACC-500NMH-33,53847243,510,527,530,540,550,560,562,570,577,580,600,610,612,625,700,780,76
 • Ново
Оценка на продукта:

Roomba 500,14. 4 в 3000mAh,11702,80501,ACC-500NMH-33,53847243,510,527,530,540,550,560,562,570,577,580,600,610,612,625,700,780,76

Roomb500Одговара Roomb Алатки : Roomb 500,Roomb 510 ,Roomb 527,Roomb 530,Roomb 532,Roomb 535, Roomb 537,Roomb 540,Roomb 550,Roomb 560,Roomb 562,Roomb 570, Roomb 577, Roomb 580,Roomb 600,Roomb 610, Roomb 612, Roomb 625,Roomb 700, Roomb 780, Roomb 76Заменете Roomb origial батеријата : 11702,80501,Roomb500,ДО500 NMH33,53847243Напон : 14.4 VКлетка : НуМЗКапацитет : 3.0 Ах Ах 3.5

BGN 63.00 73.12
Безплатна доставка голям капацитет 3.7 V tablet battery3790140 3.7 V 6000 mah всяка марка tablet универсални акумулаторни батерии
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка голям капацитет 3.7 V tablet battery3790140 3.7 V 6000 mah всяка марка tablet универсални акумулаторни батерии

Батеријата Систем : LiПолимер Батерија НаСтандарден Капацитет : 6000 mahСтандарден Напон : 3.7 VГолемина : 3.7 мм*90mm *140mmМодел : 3790140 (3.7*90*140mm)

BGN 16.88
Dste 2x GMICP902937 акумулаторна батерия за спортна камера Garmin VIRB ULTRA 30
 • Ново
Оценка на продукта:

Dste 2x GMICP902937 акумулаторна батерия за спортна камера Garmin VIRB ULTRA 30

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : DSTE Бренд Нова Батерија x 2Батеријата е Вовед : Батерија Тип : Литиум БатеријаЦелосна Декодираната Верзија : исто употреба како вашата оригинална батеријаНапон : 3.6 VКапацитет : 1050m AhДимензија : 3.8*3.5*0.9Компатибилен Камера / Видео Камера Модели : Garmin VIRB УЛТРА 30 Превозот Опис Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по целосната уплата...

BGN 28.78
4 бр. / лот LiitoKala lii-30A HG2 18650 3000 mah електронна цигара акумулаторни батерии мощност-висок разряд, 30A голям ток
 • Ново
Оценка на продукта:

4 бр. / лот LiitoKala lii-30A HG2 18650 3000 mah електронна цигара акумулаторни батерии мощност-висок разряд, 30A голям ток

Батериите можат да бидат 25 A тековната работа!!!!!!Посебни продолжение големи тековната работа на производи, како што се електронските цигари, авиони, модел авион, електрични алатки!Бидејќи liitokala официјалната продавница не може да се продаде LG производи, па ние објавено на батеријата над официјалната продавницаетикета, ве молиме не се применуваат за враќање на средствата за оваа причина! Инаку ве молиме не го купите овој производ! Ви благодариме.Сега ние се продаваат LG HG2 старите модели, нејзината друга страна не се печат, ве молиме имајте во предвид.Име на производ : LG DBHG2 18650 моќ литиум батерии1, модел : LG 18650 HG2 моќ литиум батерии2, стандарден капацитет : 3000mah3 и најмал капацитет : 2900mah4, отценети напон : 3.6 V5,полнење напон : 4.2 v6, испуштање критичниот напон : 2.5 V7, максималниот напон на полнење : 4.25 V8, одржлив максимално полнење на струјата : 4А 9, одржлив и од полнење на струјата : 12 A10, максималната испуштање струја одржливиот : 25 A11, тежина : 46g12, им овозможи на собна температура : полнење : 0~45, испуштање : 20~6013, клеточната површина температура граници : на полнење : 60, испуштање : 8014, големина : 18.2 mm (Д)x 65.0 mm (H).Посебни потсетам : полнење прво, потоа употреба на новата батерија, литиум батерија не overcharge и со текот на испуштање, батерии и потоа прекинете полнењето на батеријата е доволно, ве молиме да ја дополните веднаш, инаку литиум батерија е лесно да се оштети, па дури и да доведе до отпад...

BGN 22.00 23.02
Шенжен factory supply car navigation 3.7 V 355080 1500mah литиево-полимерна батерия
 • Ново
Оценка на продукта:

Шенжен factory supply car navigation 3.7 V 355080 1500mah литиево-полимерна батерия

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата батерија,контактирајте со нас, ние може да го прилагодите според вашите барања.ви благодаримеСпецификација : Нема.ОписСпецификацијаЗабелешка1Батеријата Модел355080Кориснички2Минимален Капацитет1500mah0.2 C3Номинална Капацитет1500mah0.2 C4Номиналниот Напон3.7 v5Надполнење potect напон4.281.0.v6Во текот на испуштање на заштита на напон4.281.0.v7Температура на чување535cедна година8Макс продолжи испуштање струја1.0 C9Макс...

BGN 17.00 24.00
1 бр. / лот безплатна доставка 4500 mah литиево-полимерна 3766125 4066125 3.7 В таблет батерия V811 812 E708Q1 батерия
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр. / лот безплатна доставка 4500 mah литиево-полимерна 3766125 4066125 3.7 В таблет батерия V811 812 E708Q1 батерия

ДОЛАРИ 5.20 29.50 ДОЛАРИ 19.50 Бесплатен превозот 4500 mah литиум полимер 3766125 3.7 V таблет батеријата V811 812 батеријата Pocket PC PDA БатеријатаБатеријата Модел : 3765125 Батерија Тип : Литиум полимер батерија Таблет КОМПЈУТЕР Батеријата големина ( едно парче ) : Дебелина 3.7 ММ * 66 MM * ширина должина 125 MM капацитетот на Батеријата : 4500 MAH 3.7 V

BGN 14.00 17.58