• Ново
3шт 4500mah живот на VW-VBG260 VW VBG260 батерия + зарядно устройство за Panasonic HDC-SD3 HDC-SD5 HDC-SD7 VDR-D310 VDR-D50 VDR-D51 SDR-H200

3шт 4500mah живот на VW-VBG260 VW VBG260 батерия + зарядно устройство за Panasonic HDC-SD3 HDC-SD5 HDC-SD7 VDR-D310 VDR-D50 VDR-D51 SDR-H200

Buyers rating:
-15 % BGN 65.00
BGN 76.80

Брой продукти


3pc 4500m AH "ФОЛКСВАГЕН" -VBG260 "ФОЛКСВАГЕН" VBG260 Батеријата + Автомобил Полнач За Panasonic HDC-SD3 HDC-SD5 HDC-SD7 VDR-D310 VDR-D50 VDR-D51 SDR-H200
"ФОЛКСВАГЕН" -VBG260 "ФОЛКСВАГЕН" VBG260 Замена на Батеријата за Panasonic Камери
7.2 V 4500 m Ah / Li-ion
Спецификација :
1. Модел : "ФОЛКСВАГЕН" -VBG260 "ФОЛКСВАГЕН" VBG260
2. Капацитет : 4500 m Ah.
3. Напон : 7.2 V.
4. 100% сосема нов
Батеријата Карактеристики :
1. Првиот Литиум Јонска Клетки Нова Батерија
2. Целосна Декодираната Компатибилни, 100% Во Право Panasonic Батеријата
3. Висок Енергетски Интензитет, Екстра Долг Живот, Меморија За Слободни
4. Екстра Моќ, плус Снимање Камери за Вас
Компатибилен Камера Модели :
се вклопува во : (Ctrl + F ќе ви помогне да го најдете вашиот модел)
за Panasonic
HDC-SD1, HDC-SD3, HDC-HS9, HDC-SX5, HDC-DX1, NV-GS320, NV-GS330, NV-GS500, PV-GS320, PV-GS500,
PV-GS80, PV-GS83, PV-GS85, PV-GS90, SDR-H18, SDR-H200, SDR-H40, SDR-H41, VDR-D160, VDR-D210,
VDR-D220, VDR-D230, VDR-D310, VDR-D50, VDR-D51
Пакет содржи :
3 x "ФОЛКСВАГЕН" -VBG260 "ФОЛКСВАГЕН" VBG260 Батеријата
1 x Автомобил Полнач
1 x Автомобил Држачи за Кабел
1 x ЕУ Приклучок
Карактеристики :
1. "ФОЛКСВАГЕН" -VBG260 "ФОЛКСВАГЕН" VBG260 Наменета за Panasonic Батеријата.
2. Лесен за полнење на USB кабел за микро островот.
3. Overvoltage, кратки-коло заштита за да се спречи против прекуструјна, постојан струја контрола.
4. Мек старт функција, така што на полнење тековната не страдаат значителна штета.
5. Ултра-тенок дизајн, погоден за патување и дома, каунти како гувернер, преносни и преносни.
1, ги прифатат плаќање преку Alipay, T/T, Банкарски Трансфер, Western Union, Paypal или Други може да биде во предвид. 2, Плаќањето мора да се изврши во рок од 1-3 дена по ред. 3, Плаќање не се вклучени давачки, локалните даноци или било која друга увоз такси. ние ќе се обидеме потрудиме да напишете помал износ на превозот papaer да помогне да се избегне или намали царинските давачки.

Други функции

Акумулаторна батерия:
ДА
Пакет:
ДА
търговска марка:
Durapro
Цвят:
Черен
Номер На Модела:
VW-VBG260 VW VBG260
Тип:
Стандартна Батерия
Воспользуйся:
Камера
Модел:
VW-VBG260 VW VBG260 за Panasonic
Името на елемент :
За Panasonic VW-VBG260 VW VBG260 замяна на батерията
име на батерията :
VW-VBG260 VW VBG260 акумулаторна литиево-йонна батерия
Тип На Батерията:
Литиево-Йонна
Обемът на:
4500 mah
Напрежение:
7.2V
подходящ:
За Panasonic HDC-SD3 HDC-SD5 HDC-SD7 VDR-D310 VDR-D50 VDR-D51 SDR-H20
зарядно устройство:
Зарядно устройство с щепсел EU plug
is-customized:
ДА
Пакет:
ДА

Най-добри сделки

Литровата енергийна батерия от 3.7 на 2600 mah литиево полимерна батерия 606168 навигатор MP3 GPS универсална акумулаторна батерия
 • Ново
Оценка на продукта:

Литровата енергийна батерия от 3.7 на 2600 mah литиево полимерна батерия 606168 навигатор MP3 GPS универсална акумулаторна батерия

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 6 mm (H)*61 mm (W)*68 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 2600m AhМодел : 606168Капацитет : 2600 MAHНапон : 3.7 VДимензии : Должина 68 MM 61 MM ширина дебелина 6 MM

BGN 12.00 15.98
1 бр 351420 90MAH 3.7 V литиево-йонна батерия на MP3 Bluetooth слушалка малки играчки Bluetooth слушалка малки играчки батерия
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр 351420 90MAH 3.7 V литиево-йонна батерия на MP3 Bluetooth слушалка малки играчки Bluetooth слушалка малки играчки батерия

ДОЛАРИ 5.20 29.50 ДОЛАРИ 19.50 = Информација За Производот =Модел : 351420Капацитет : 90 MAHНоминална напон : 3 .7 VПолнење напон : 4 .2 VГолемина : Дебела 3,5 ММ * W 14 ММ * Должина од 20 MM

BGN 8.00 10.69
3.7 V полимерна литиева батерия 503445 760mAh GPS уоки токи DVD камера за наблюдение акумулаторна литиево-йонна клетка акумулаторна Li-io
 • Ново
Оценка на продукта:

3.7 V полимерна литиева батерия 503445 760mAh GPS уоки токи DVD камера за наблюдение акумулаторна литиево-йонна клетка акумулаторна Li-io

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

BGN 18.00 23.68
MP3 Mp4 плейър подмяна на батерии, 3.7 v 350mAh 3.0*30*35 мм 303035 акумулаторна литиево-полимерна батерия 303035
 • Ново
Оценка на продукта:

MP3 Mp4 плейър подмяна на батерии, 3.7 v 350mAh 3.0*30*35 мм 303035 акумулаторна литиево-полимерна батерия 303035

ДОЛАРИ 5.20 29.50 ДОЛАРИ 19.50 lithiumion Батеријата Висок Квалитет Бесплатен превозотБатерија Тип : 3.7 V Литиум Полимер Батерија Забелешка : пред да ја купите ве молиме да ја потврдите вашата машина дали да се поддржи оваа батерија! Батеријата модел е големина, aslong како соодветна големина може да се одржи и ќе биде во можност да го користите! Спецификации : 1,Номинален напон : 3.7 V; 2,Стандард на полнење и празнење на 1 C 3,Широко се користат за GPS / PSP / СРЕДЕН / PDA / Паметен телефон / таблет компјутер 4,OEM / ODM се нудат Големина : Дебелина=3.0 mm Ширина=30 мм Должина=35 mm Капацитет : 350 m Ah

BGN 8.00 11.12
Новата батерия LIR2025 3.6 V акумулаторна литиева батерия 2025 литиево-йонните батерии 10 бр. / лот
 • Ново
Оценка на продукта:

Новата батерия LIR2025 3.6 V акумулаторна литиева батерия 2025 литиево-йонните батерии 10 бр. / лот

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 1 Парчиња.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.Информации За Исплата·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!Меѓународни Купувачи Забелешка : 1...

BGN 23.00 24.00
Най-новият C907W PALO LCD дисплей интелигентно зарядно устройство за AA AAA NiCd NiMh акумулаторни батерии с живот на батерията от 8*3000mAh AA
 • Ново
Оценка на продукта:

Най-новият C907W PALO LCD дисплей интелигентно зарядно устройство за AA AAA NiCd NiMh акумулаторни батерии с живот на батерията от 8*3000mAh AA

Спецификација : 1.Овој полнач може да се наплатат 14pcs АА / AAA NiМЗ / NiCd акумулатори, LCD дисплеи.2.Полнење под IC контрола...

BGN 30.00 33.54
батерия електроинструменти за AEG 14.4 A, 1300mAh, 48-11-1000, 48-11-1014, 48-11-1024,BS14X,BS2E14. 4T,BSB14STX, SB2E14,SB2E 14.4 T, BDSE14. 4T
 • Ново
Оценка на продукта:

батерия електроинструменти за AEG 14.4 A, 1300mAh, 48-11-1000, 48-11-1014, 48-11-1024,BS14X,BS2E14. 4T,BSB14STX, SB2E14,SB2E 14.4 T, BDSE14. 4T

AEG 14.4 НАОдговара AEG Алатки : AEG BBM 14 STX, AEG BBS 14 KX RAPTOR, AEG BBS 14 X RAPTOR, AEG BBS 14 X,AEG BDSE 14 STX, AEG BDSE 14 Т Супер, AEG BDSE 14.4 Т Супер вртежен момент, AEG БС 14 X,AEG BS2 E 14.4 Т, AEG BSB 14 STX, AEG SB2 E 14 STX, AEG SB2 E 14.4 Т Супер вртежен моментЗаменете AEG оригинална батерија : AEG 48111000,AEG 48111014,AEG 48111024Valtage : 14.4 VКлетка : NiCDКапацитет : 1.3 Ах

BGN 50.00 55.04
Модел на самолет, самолет с дистанционно управление, четырехосный самолет, батерия 752555, литиева батерия 802042, защитна плоча 20C3.Re 7v
 • Ново
Оценка на продукта:

Модел на самолет, самолет с дистанционно управление, четырехосный самолет, батерия 752555, литиева батерия 802042, защитна плоча 20C3.Re 7v

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

BGN 43.00 59.20
12V 70AH LiFePo4, литиево желязо фосфатный LFP акумулаторен блок с BMS построен 200A за автомобил колата на батерията дълготрайност дълбоки цикли
 • Ново
Оценка на продукта:

12V 70AH LiFePo4, литиево желязо фосфатный LFP акумулаторен блок с BMS построен 200A за автомобил колата на батерията дълготрайност дълбоки цикли

Ве молиме внимание за секој клиент : нашата батеријата pack може да се прилагоди , ќе понуди големината и desigh фото ние ви дадат добар квалитет на стоки ! t Ако клиентите се прилагодите на стоки со големина и капацитет , може ќе треба најмалку 5 дена олово време ...

BGN 544.80
80шт (10 кутии) HHR-55AAABU за безжичен телефон Panasonic акумулаторна батерия AAA 1.2 V 550mAh оригинални с предавателна кораб от САЩ
 • Ново
Оценка на продукта:

80шт (10 кутии) HHR-55AAABU за безжичен телефон Panasonic акумулаторна батерия AAA 1.2 V 550mAh оригинални с предавателна кораб от САЩ

80pcs / многу Оригинални Нови AAA Батерија батеријата 1.2 V 550m Ah HHR55 AAABU За Panasonic Cordless Телефон Бесплатен ПревозотНапон : 1.2 VКапацитет : 550mahМодел : HHR55 AAABUКоличина : 80pcs(10 ПЛАСТИЧНИ КУТИИ, 8 PCS / КУТИЈА)Погоден За : KXTG1032 / 33 / 34, KXTG823x серија KXTG63xx серија KXTG93xx серија,KXTG43xx серија KXTH1211 / 12 и KXTGA101 / 430 / 630 / 930 / 935 телефониПакет : Тие се спакувани со ПВЦ Heatshrink Цевка,12pcsПретпазливост : Сите батерија АА или ААА батеријата е 1.2 V,pls не користат за 1.5 V Електроника,како што калкулатор,Далечински управувач,alarm clock (часовник) и така натаму ,ви благодаримеСлика : Превозот време : Ние брод во светот од страна на Регистарот на Воздухот Пошта!Вашиот објект ќе биде предаден во рок од 2 дена по приемот на плаќање.Нормално,по вашиот објект испраќаат надвор,ќе добиваат вашиот item(s) во : САД / Канада / Австралија Клиент : 921 работни дена.Велика БРИТАНИЈА Клиент : 1121 денаДруги Европски Клиент : 1525 работни денаАзиските Клиенти : 1121 денаДруги : 1530 денаВраќањето На ПолицијатаДобри Вести : Сите предмети се од 1годишна гаранција понудени од страна на оригиналниот производител.Ако сте примиле дефект на објектот, ве молиме да не информирате во рок од 14 дена, ние ќе го препрати или враќање на уплатата (Купувачот / Понудувачот треба да се одговорни враќање поштарина.)Се врати ставки треба да содржи оригиналното пакување и додатоци.Услуги На Клиентите : Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, Ние сме подготвени да преведување сè за вас.Јас ќе бидам на услуга на вас додека сте задоволни со вашето купување.Повратни информации : Ако имате било какви проблеми со мојот производ ,ве Молиме да не остави негативен или неутрален повратни информации.

BGN 232.32
PALO батерии 2 бр./лот 6F22 006p 9V Ni-MH 300mAh батерии за фотоапарати, играчки с дистанционно управление Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

PALO батерии 2 бр./лот 6F22 006p 9V Ni-MH 300mAh батерии за фотоапарати, играчки с дистанционно управление Безплатна доставка

За 9v батерија : предностите на Ниско самоотпуштање на батеријата : 1, Висока обвинет за задржување на стапката...

BGN 12.00 13.18
Шенжен factory supply car navigation 3.7 V 355080 1500mah литиево-полимерна батерия
 • Ново
Оценка на продукта:

Шенжен factory supply car navigation 3.7 V 355080 1500mah литиево-полимерна батерия

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата батерија,контактирајте со нас, ние може да го прилагодите според вашите барања.ви благодаримеСпецификација : Нема.ОписСпецификацијаЗабелешка1Батеријата Модел355080Кориснички2Минимален Капацитет1500mah0.2 C3Номинална Капацитет1500mah0.2 C4Номиналниот Напон3.7 v5Надполнење potect напон4.281.0.v6Во текот на испуштање на заштита на напон4.281.0.v7Температура на чување535cедна година8Макс продолжи испуштање струја1.0 C9Макс...

BGN 17.00 24.00
Безплатна доставка голям капацитет 3.7 V tablet battery3790140 3.7 V 6000 mah всяка марка tablet универсални акумулаторни батерии
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка голям капацитет 3.7 V tablet battery3790140 3.7 V 6000 mah всяка марка tablet универсални акумулаторни батерии

Батеријата Систем : LiПолимер Батерија НаСтандарден Капацитет : 6000 mahСтандарден Напон : 3.7 VГолемина : 3.7 мм*90mm *140mmМодел : 3790140 (3.7*90*140mm)

BGN 16.88
3.7 V полимерна литиева батерия 103450 1800mAh GPS small pudding MP3 монитор фотоапарат с голям капацитет акумулаторна литиево-йонна клетка Recharg
 • Ново
Оценка на продукта:

3.7 V полимерна литиева батерия 103450 1800mAh GPS small pudding MP3 монитор фотоапарат с голям капацитет акумулаторна литиево-йонна клетка Recharg

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

BGN 18.00 24.00
3.7 V полимерна литиева батерия, 501417 110MAH малки играчки, Bluetooth слушалка, малки високоговорители и други автентични продукти
 • Ново
Оценка на продукта:

3.7 V полимерна литиева батерия, 501417 110MAH малки играчки, Bluetooth слушалка, малки високоговорители и други автентични продукти

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

BGN 15.00 20.00
Продажба на едро 10x14. 4V 3000mAh Ni-MH 193158-3 акумулаторна батерия електроинструменти за подмяна на безжичната за Makita бормашина PA14 JR140D 1420
 • Ново
Оценка на продукта:

Продажба на едро 10x14. 4V 3000mAh Ni-MH 193158-3 акумулаторна батерия електроинструменти за подмяна на безжичната за Makita бормашина PA14 JR140D 1420

10x 14.4 V 3000m Ah NiМЗ 1931583 Батерија Моќ Алатка за Замена на Батеријата Cordless за Makita Вежба PA14 JR140 D 1420Батерија Тип : НуМЗНапон : 14.4 VКапацитет : 3000m AhБоја : ЦрвенаДимензија : 94.23 x 93.80 x 102.90 mmТежина : 680gГо замени Оригиналниот за Makita Батеријата Код : за Makita1420, 1422, 1433,1434, 1435,1435 F192699А, 1931583, 1926001Ги собере Оригиналните за Makita Модел : за Makitaза Makita JR Серија : за Makita JR140 D, за Makita JR140 DWB, за Makita JR140 DWBE, за Makita JR140 DWDза Makita ML Серијаза Makita ML140 (Светло), за Makita UB140 D, за Makita UB140 DWBза Makita ML143 (Светло)за Makita 1051 Серијаза Makita 1051 D, за Makita 1051 DZ, за Makita 1051 DWD, за Makita 1051 DWDE, за Makita 1051 DWF, за Makita 1051 DWFE,за Makita 4000 Серија : за Makita 4033 Dза Makita 4332 Dза Makita 4333 D, за Makita 4333 DWDE, за Makita 4333 DWD, за Makita 4033 DZза Makita 5000 Серија : за Makita 5094 DWD, за Makita 5630 DWDза Makita 6000 Серијаза Makita 6228 D, за Makita 6228 DW, за Makita 6228 DWBEза Makita 6233 D, за Makita 6233 DWBEза Makita 6236 DWBE, за Makita 6236 DWDEза Makita 6237 D, за Makita 6237 DWDE,за Makita 6281 Dза Makita 6333 D, за Makita 6333 DWBEза Makita 6336 D, за Makita 6336 DWB, за Makita 6336 DWBE, за Makita 6336 DWDEза Makita 6337 D, за Makita 6337 DWDE, за Makita 6337 DWFE,за Makita 6339 DWDE,за Makita 6381 Dза Makita 6932 FD, за Makita 6932 FDWDEза Makita 6933 FDза Makita 6934 FDза Makita 6935 FDWDE, за Makita 6935 FDWDEX,за Makita 8433 Серија : за Makita 8433 D, за Makita 8433 DWDE, за Makita 8433 DWFE

BGN 545.00 612.80
4 бр. / лот LiitoKala lii-30A HG2 18650 3000 mah електронна цигара акумулаторни батерии мощност-висок разряд, 30A голям ток
 • Ново
Оценка на продукта:

4 бр. / лот LiitoKala lii-30A HG2 18650 3000 mah електронна цигара акумулаторни батерии мощност-висок разряд, 30A голям ток

Батериите можат да бидат 25 A тековната работа!!!!!!Посебни продолжение големи тековната работа на производи, како што се електронските цигари, авиони, модел авион, електрични алатки!Бидејќи liitokala официјалната продавница не може да се продаде LG производи, па ние објавено на батеријата над официјалната продавницаетикета, ве молиме не се применуваат за враќање на средствата за оваа причина! Инаку ве молиме не го купите овој производ! Ви благодариме.Сега ние се продаваат LG HG2 старите модели, нејзината друга страна не се печат, ве молиме имајте во предвид.Име на производ : LG DBHG2 18650 моќ литиум батерии1, модел : LG 18650 HG2 моќ литиум батерии2, стандарден капацитет : 3000mah3 и најмал капацитет : 2900mah4, отценети напон : 3.6 V5,полнење напон : 4.2 v6, испуштање критичниот напон : 2.5 V7, максималниот напон на полнење : 4.25 V8, одржлив максимално полнење на струјата : 4А 9, одржлив и од полнење на струјата : 12 A10, максималната испуштање струја одржливиот : 25 A11, тежина : 46g12, им овозможи на собна температура : полнење : 0~45, испуштање : 20~6013, клеточната површина температура граници : на полнење : 60, испуштање : 8014, големина : 18.2 mm (Д)x 65.0 mm (H).Посебни потсетам : полнење прво, потоа употреба на новата батерија, литиум батерија не overcharge и со текот на испуштање, батерии и потоа прекинете полнењето на батеријата е доволно, ве молиме да ја дополните веднаш, инаку литиум батерија е лесно да се оштети, па дури и да доведе до отпад...

BGN 22.00 23.02
Високо Състав Voligood IMR 18350 15A 1100mAh 3.7 V 3.6 V литиево-йонна батерия литиево-йонна заряжаемые акумулаторни батерии за захранване
 • Ново
Оценка на продукта:

Високо Състав Voligood IMR 18350 15A 1100mAh 3.7 V 3.6 V литиево-йонна батерия литиево-йонна заряжаемые акумулаторни батерии за захранване

Voligood IMR 18350 1100m Ah 3.7 V 15 A Литиум јонска Батерија ЌелијаСпецификации (Voligood IMR 18350 3.7 v 1100mah 15 A Liion Батерија)НЕМА.ОбјектотСпецификации1Типичен Капацитет1100m AhМинимален капацитет950m Ah2Номиналниот напон3.7 V3Стандард ПолнењеCC / CV, 4.2 V5 V4Стандард На Испуштање3.7 V5Крајот на полнење Напон4.20 V±0.05 V6Крајот на Тековната задолжен2.75 A (На / CV режим)7Крајот на испуштање Напон2.75 V8Време На Полнење3.0 часа(стандардни трошоци)9Брзо Полнење Тековната10000m A10Брзо Испуштање Струја10000m A11Макс Испуштање Струја15000m A12Почетна ОтпорностМакс : Помалку од 30 Ohm13ТежинаПрибл( ) : 30±2g14Температурата на работаПолнење() : 0 ~45Празнење() : 20 ~6015Температура на чување5 ~3516Чување Влажност≤75% RH17ИзгледБез гребнатинка, нарушување, загадување и истекување ( )18Стандардна состојба на животната срединаТемпература() : 23±5Влажност() : 4575%RHАтмосферски Притисок() : 86106 KPAПредности (Voligood IMR 18350 3.7 v 1100mah 15 A Liion Батерија)·Висок капацитет, ниска внатрешна корозија, долг циклус живот, ниска самоотпуштање.Долг циклус живот, повеќе од 1000 полнење / празнење циклуси под нормална·Нема меморија ефект, економски и погодно.·Ракување перформанси, одржување слободни и широка примена.·Силна струја на полнење и празнење способност достигна IEC стандард·Зелена енергија, kamcy батеријата е слободен на Pb, Hg, Cr6+, PBB и PBDE·Моќен излез, да го зголеми вашиот електронски апарати перформанси·Може да биде брзо обвинет за било брз полнач, паметни полначи, поврзете го полначот или универзална полначиАпликации (Voligood IMR 18350 3.7 v 1100mah 15 A Liion Батерија)Широко се применуваат во ПОС системот, Соларни снабдување систем, електрични алатки, светлосни уреди, играчка, апарати за домаќинство и неочекуваните уред област.

BGN 2960.00 5584.48
10 бр. / опаковане. WAMA AG2 LR726 396A 607 S30 556 бутон клетка монета алкални батерии 1.5 часовници
 • Ново
Оценка на продукта:

10 бр. / опаковане. WAMA AG2 LR726 396A 607 S30 556 бутон клетка монета алкални батерии 1.5 часовници

10pcs / пакет WAMA AG2 LR726 396 A 607 S30 556 Копчето Мобилен Монета Алкална Батерија 1.55 V ЧасовнициИсто така, може да биде познат како : AG2 396 A LR59 196 612 LR726 LR59Напон : 1.5 VКапацитет : 28m AhГолемина : 7.85 *2.6 mmПакет : најголемиот дел пак,10pcs картичкаOEM наредби се добредојдени, ние може да се направи вашето лого и картичка дизајн.AG Алкална Клетки се од 1,5 V неакумулатори, усвојува високотехнолошки апарати и добро избрани материјали за производство, кое може да се применува на широк спектар температура и одлично истекување отпор.Цел : Види, калкулатор, електрични играчки, играта и други електрични производиКвалитет, Сертификација На : Нашите AG алкална копчето клетки SGS сертификација, тоа не Хг и нема Cd на батеријата, па тоа може да се користи во целиот свет...

BGN 2.00 2.54
MasterFire 10 бр./лот нов оригинален 18650 US18650VTC4 3.7 V 2100mAh 30A VTC4 High Изтичане на акумулаторна батерия за Sony E-цигара
 • Ново
Оценка на продукта:

MasterFire 10 бр./лот нов оригинален 18650 US18650VTC4 3.7 V 2100mAh 30A VTC4 High Изтичане на акумулаторна батерия за Sony E-цигара

Карактеристики : Место на Потекло : ЈапонијаБрој на модел : VTC4 за sonyТип : LiIonНоминалниот Напон : 3.6 VГолемина : 18.2 mm(Д) * 65.0 mm(H)Номиналниот Капацитет : 2100mahМин...

BGN 91.00 95.98
10 бр./лот 18650 батерии 16340 калъф с твърд пластмасов защитен калъф прозрачен 18650 акумулаторна батерия, кутия за съхранение
 • Ново
Оценка на продукта:

10 бр./лот 18650 батерии 16340 калъф с твърд пластмасов защитен калъф прозрачен 18650 акумулаторна батерия, кутия за съхранение

Опис : Предмет Примена : Пластични случај за превоз до 18650 или 16340 батерии Материјал : Пластични Големина : 7.7 см(Должина)×2,2 см(Висина)×4.2 cm(Ширина) Боја : Бела

BGN 11.18
1 бр. / лот безплатна доставка 4500 mah литиево-полимерна 3766125 4066125 3.7 В таблет батерия V811 812 E708Q1 батерия
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр. / лот безплатна доставка 4500 mah литиево-полимерна 3766125 4066125 3.7 В таблет батерия V811 812 E708Q1 батерия

ДОЛАРИ 5.20 29.50 ДОЛАРИ 19.50 Бесплатен превозот 4500 mah литиум полимер 3766125 3.7 V таблет батеријата V811 812 батеријата Pocket PC PDA БатеријатаБатеријата Модел : 3765125 Батерија Тип : Литиум полимер батерија Таблет КОМПЈУТЕР Батеријата големина ( едно парче ) : Дебелина 3.7 ММ * 66 MM * ширина должина 125 MM капацитетот на Батеријата : 4500 MAH 3.7 V

BGN 14.00 17.58
3.7 V полимерна литиева батерия 604060 1700mAh GPS навигация, MP3/4 mobile power батерия акумулаторна литиево-йонна клетка акумулаторна Li-i
 • Ново
Оценка на продукта:

3.7 V полимерна литиева батерия 604060 1700mAh GPS навигация, MP3/4 mobile power батерия акумулаторна литиево-йонна клетка акумулаторна Li-i

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

BGN 17.00 22.40
Безплатна доставка на 1 бр. / лот 505050 3.7 V литиево-полимерна батерия 1800 ма САМ mobile emergency power charging treasure battery
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка на 1 бр. / лот 505050 3.7 V литиево-полимерна батерия 1800 ма САМ mobile emergency power charging treasure battery

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 5 mm (H)*50 mm (W)*50 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 1800m AhМодел : 505050Капацитет : 1800 MAHНапон : 3.7 VДимензии : Должина 50 MM 50 MM ширина дебелина 5 MM

BGN 11.00 14.05
Литровата енергийна батерия 5 бр./лот 3.7 В 502530 370 mah литиево-йонна полимерна батерия CE FCC ROHS certification authority
 • Ново
Оценка на продукта:

Литровата енергийна батерия 5 бр./лот 3.7 В 502530 370 mah литиево-йонна полимерна батерия CE FCC ROHS certification authority

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата батерија,контактирајте со нас, ние може да го прилагодите според вашите барања...

BGN 18.00 24.94
Tectra 3шт LP-E6 LP-E6N батерия + LCD USB зарядно устройство за Canon EOS 5D 5D2 5DS Mark II 2 Mark III 3 6D 7D, 60D 7D2 7DII 70D 80D
 • Ново
Оценка на продукта:

Tectra 3шт LP-E6 LP-E6N батерия + LCD USB зарядно устройство за Canon EOS 5D 5D2 5DS Mark II 2 Mark III 3 6D 7D, 60D 7D2 7DII 70D 80D

Tectra 3 PCS ЛПE6 ЛПE6 N Батеријата + LCD USB Полнач за Canon EOS 5 D 5 D2 5 DS Mark II 2 Mark III 3 6 D 60 D 7 D 7 D2 7 DII 70 D 80 D ЛПE6 / ЛПE6 N Замена на БАТЕРИЈАТА за Canon Камерите 7.4 V 2000m Ah / Liion Компатибилни Апарати : Canon EOS 5 D Mark II / Canon 5 D II / 5 D3 / 5 D MII Canon EOS 5 D Mark III / Canon 5 D III / 5 D3 / 5 D MIII Canon EOS 5 DS Canon EOS 5 DS Р Canon EOS 6 D / Canon 6 D Canon EOS 7 D / Canon 7 D Canon EOS 7 D Mark II / Canon 7 D II / 7 D MII Canon EOS 60 D / Канон 60 D Canon EOS 60 Da / Canon 60 Da Canon EOS 70 D Canon EOS 80 D Пакет се Вклучени : 3 x ЛПE6 / ЛПE6 N Батерии 1 x LCD USB Полнач 1 x Микро Полнење Кабел Батеријата Карактеристики : 1...

BGN 58.00 65.57
8 бр./лот 501248 260mAh 3.7 V акумулаторни литиево-полимерни батерии за Bluetooth устройства, електронни продукти
 • Ново
Оценка на продукта:

8 бр./лот 501248 260mAh 3.7 V акумулаторни литиево-полимерни батерии за Bluetooth устройства, електронни продукти

5681 Батерија LiПолимер БатеријаОвој модел на батерии и е прилагодена направени од страна на фабриката, тие можеби немаат доволно акции , ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот...

BGN 25.00 35.18