• Ново
10шт 3.7 V 450mAh 503030 литиево-полимерна LiPo акумулаторна батерия йонни елементи за Mp3 Mp4, Mp5 САМ PAD Електронна книга bluetooth слушалка

10шт 3.7 V 450mAh 503030 литиево-полимерна LiPo акумулаторна батерия йонни елементи за Mp3 Mp4, Mp5 САМ PAD Електронна книга bluetooth слушалка

Buyers rating:
-27 % BGN 28.00
BGN 38.21

Брой продукти


Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,
ако треба да се прилагодите на големината на вашата батерија,
контактирајте со нас, ние може да го прилагодите според вашите барања. ви благодариме
Поле на примена : MP3, MP4, bluetooth мали звучници, мини камери, возило за патување податоци рекордер, локатор, заеднички простории, како што се на тракерот батеријата големина и капацитет, повеќе добредојдовте консултирајте се со сервисот! Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! Литар енергија на батеријата 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 5 mm (H)*30 mm (W)*30 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 450m Ah
Модел : 503030
Капацитет : 450 MAH
Напон : 3.7 V
Димензии : Должина 30ММ ширина 30ММ 5ММ дебелината

Други функции

търговска марка:
Литровата енергийна батерия
Акумулаторна батерия:
ДА
Пакет:
ДА
Воспользуйся:
MP3 / MP4 плейър
Цвят:
Бял
Тип:
Стандартна Батерия
Номер На Модела:
503030

Най-добри сделки

3шт 4500mah живот на VW-VBG260 VW VBG260 батерия + зарядно устройство за Panasonic HDC-SD3 HDC-SD5 HDC-SD7 VDR-D310 VDR-D50 VDR-D51 SDR-H200
 • Ново
Оценка на продукта:

3шт 4500mah живот на VW-VBG260 VW VBG260 батерия + зарядно устройство за Panasonic HDC-SD3 HDC-SD5 HDC-SD7 VDR-D310 VDR-D50 VDR-D51 SDR-H200

3pc 4500m AH "ФОЛКСВАГЕН" VBG260 "ФОЛКСВАГЕН" VBG260 Батеријата + Автомобил Полнач За Panasonic HDCSD3 HDCSD5 HDCSD7 VDRD310 VDRD50 VDRD51 SDRH200"ФОЛКСВАГЕН" VBG260 "ФОЛКСВАГЕН" VBG260 Замена на Батеријата за Panasonic Камери7.2 V 4500 m Ah / LiionСпецификација : 1...

BGN 65.00 76.80
3.7 V полимерна литиева батерия 604060 1700mAh GPS навигация, MP3/4 mobile power батерия акумулаторна литиево-йонна клетка акумулаторна Li-i
 • Ново
Оценка на продукта:

3.7 V полимерна литиева батерия 604060 1700mAh GPS навигация, MP3/4 mobile power батерия акумулаторна литиево-йонна клетка акумулаторна Li-i

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

BGN 17.00 22.40
MP3 Mp4 плейър подмяна на батерии, 3.7 v 350mAh 3.0*30*35 мм 303035 акумулаторна литиево-полимерна батерия 303035
 • Ново
Оценка на продукта:

MP3 Mp4 плейър подмяна на батерии, 3.7 v 350mAh 3.0*30*35 мм 303035 акумулаторна литиево-полимерна батерия 303035

ДОЛАРИ 5.20 29.50 ДОЛАРИ 19.50 lithiumion Батеријата Висок Квалитет Бесплатен превозотБатерија Тип : 3.7 V Литиум Полимер Батерија Забелешка : пред да ја купите ве молиме да ја потврдите вашата машина дали да се поддржи оваа батерија! Батеријата модел е големина, aslong како соодветна големина може да се одржи и ќе биде во можност да го користите! Спецификации : 1,Номинален напон : 3.7 V; 2,Стандард на полнење и празнење на 1 C 3,Широко се користат за GPS / PSP / СРЕДЕН / PDA / Паметен телефон / таблет компјутер 4,OEM / ODM се нудат Големина : Дебелина=3.0 mm Ширина=30 мм Должина=35 mm Капацитет : 350 m Ah

BGN 8.00 11.12
3.7 V полимерна литиева батерия 503445 760mAh GPS уоки токи DVD камера за наблюдение акумулаторна литиево-йонна клетка акумулаторна Li-io
 • Ново
Оценка на продукта:

3.7 V полимерна литиева батерия 503445 760mAh GPS уоки токи DVD камера за наблюдение акумулаторна литиево-йонна клетка акумулаторна Li-io

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

BGN 18.00 23.68
MasterFire 10 бр./лот нов оригинален 18650 US18650VTC4 3.7 V 2100mAh 30A VTC4 High Изтичане на акумулаторна батерия за Sony E-цигара
 • Ново
Оценка на продукта:

MasterFire 10 бр./лот нов оригинален 18650 US18650VTC4 3.7 V 2100mAh 30A VTC4 High Изтичане на акумулаторна батерия за Sony E-цигара

Карактеристики : Место на Потекло : ЈапонијаБрој на модел : VTC4 за sonyТип : LiIonНоминалниот Напон : 3.6 VГолемина : 18.2 mm(Д) * 65.0 mm(H)Номиналниот Капацитет : 2100mahМин...

BGN 91.00 95.98
1 бр 351420 90MAH 3.7 V литиево-йонна батерия на MP3 Bluetooth слушалка малки играчки Bluetooth слушалка малки играчки батерия
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр 351420 90MAH 3.7 V литиево-йонна батерия на MP3 Bluetooth слушалка малки играчки Bluetooth слушалка малки играчки батерия

ДОЛАРИ 5.20 29.50 ДОЛАРИ 19.50 = Информација За Производот =Модел : 351420Капацитет : 90 MAHНоминална напон : 3 .7 VПолнење напон : 4 .2 VГолемина : Дебела 3,5 ММ * W 14 ММ * Должина од 20 MM

BGN 8.00 10.69
10 бр./лот 18650 батерии 16340 калъф с твърд пластмасов защитен калъф прозрачен 18650 акумулаторна батерия, кутия за съхранение
 • Ново
Оценка на продукта:

10 бр./лот 18650 батерии 16340 калъф с твърд пластмасов защитен калъф прозрачен 18650 акумулаторна батерия, кутия за съхранение

Опис : Предмет Примена : Пластични случај за превоз до 18650 или 16340 батерии Материјал : Пластични Големина : 7.7 см(Должина)×2,2 см(Висина)×4.2 cm(Ширина) Боја : Бела

BGN 11.18
Tectra 4шт LP-E8 LP E8 LPE8 литиево-йонна батерия + LCD USB зарядно устройство за Canon EOS 550D 600D 650D 700D X4 X5 X6i X7i T2i T3i T4i T5i
 • Ново
Оценка на продукта:

Tectra 4шт LP-E8 LP E8 LPE8 литиево-йонна батерия + LCD USB зарядно устройство за Canon EOS 550D 600D 650D 700D X4 X5 X6i X7i T2i T3i T4i T5i

Tectra 4 PCS ЛПE8 ЛП E8 LPE8 Liion Батерија + LCD USB Полнач за Canon EOS 550 D 600 D 650 D 700 D X4 Х5 X6i X7i T2i T3i T4i T5i ЛПE8 Замена на БАТЕРИЈАТА за Canon Камерите 7.4 V 1800m Ah / Liion Canon Камерите : За EOS 550 D 600 D 650 D 700 D За бакнеж X4 Х5 X6i X7i Бунтовнички T2i T3i T4i T5i Батеријата Карактеристики : 1...

BGN 45.00 55.82
Литровата енергийна батерия 5 бр./лот 3.7 В 502530 370 mah литиево-йонна полимерна батерия CE FCC ROHS certification authority
 • Ново
Оценка на продукта:

Литровата енергийна батерия 5 бр./лот 3.7 В 502530 370 mah литиево-йонна полимерна батерия CE FCC ROHS certification authority

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата батерија,контактирајте со нас, ние може да го прилагодите според вашите барања...

BGN 18.00 24.94
80шт (10 кутии) HHR-55AAABU за безжичен телефон Panasonic акумулаторна батерия AAA 1.2 V 550mAh оригинални с предавателна кораб от САЩ
 • Ново
Оценка на продукта:

80шт (10 кутии) HHR-55AAABU за безжичен телефон Panasonic акумулаторна батерия AAA 1.2 V 550mAh оригинални с предавателна кораб от САЩ

80pcs / многу Оригинални Нови AAA Батерија батеријата 1.2 V 550m Ah HHR55 AAABU За Panasonic Cordless Телефон Бесплатен ПревозотНапон : 1.2 VКапацитет : 550mahМодел : HHR55 AAABUКоличина : 80pcs(10 ПЛАСТИЧНИ КУТИИ, 8 PCS / КУТИЈА)Погоден За : KXTG1032 / 33 / 34, KXTG823x серија KXTG63xx серија KXTG93xx серија,KXTG43xx серија KXTH1211 / 12 и KXTGA101 / 430 / 630 / 930 / 935 телефониПакет : Тие се спакувани со ПВЦ Heatshrink Цевка,12pcsПретпазливост : Сите батерија АА или ААА батеријата е 1.2 V,pls не користат за 1.5 V Електроника,како што калкулатор,Далечински управувач,alarm clock (часовник) и така натаму ,ви благодаримеСлика : Превозот време : Ние брод во светот од страна на Регистарот на Воздухот Пошта!Вашиот објект ќе биде предаден во рок од 2 дена по приемот на плаќање.Нормално,по вашиот објект испраќаат надвор,ќе добиваат вашиот item(s) во : САД / Канада / Австралија Клиент : 921 работни дена.Велика БРИТАНИЈА Клиент : 1121 денаДруги Европски Клиент : 1525 работни денаАзиските Клиенти : 1121 денаДруги : 1530 денаВраќањето На ПолицијатаДобри Вести : Сите предмети се од 1годишна гаранција понудени од страна на оригиналниот производител.Ако сте примиле дефект на објектот, ве молиме да не информирате во рок од 14 дена, ние ќе го препрати или враќање на уплатата (Купувачот / Понудувачот треба да се одговорни враќање поштарина.)Се врати ставки треба да содржи оригиналното пакување и додатоци.Услуги На Клиентите : Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, Ние сме подготвени да преведување сè за вас.Јас ќе бидам на услуга на вас додека сте задоволни со вашето купување.Повратни информации : Ако имате било какви проблеми со мојот производ ,ве Молиме да не остави негативен или неутрален повратни информации.

BGN 232.32
PALO батерии 2 бр./лот 6F22 006p 9V Ni-MH 300mAh батерии за фотоапарати, играчки с дистанционно управление Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

PALO батерии 2 бр./лот 6F22 006p 9V Ni-MH 300mAh батерии за фотоапарати, играчки с дистанционно управление Безплатна доставка

За 9v батерија : предностите на Ниско самоотпуштање на батеријата : 1, Висока обвинет за задржување на стапката...

BGN 12.00 13.18
Високо Състав Voligood IMR 18350 15A 1100mAh 3.7 V 3.6 V литиево-йонна батерия литиево-йонна заряжаемые акумулаторни батерии за захранване
 • Ново
Оценка на продукта:

Високо Състав Voligood IMR 18350 15A 1100mAh 3.7 V 3.6 V литиево-йонна батерия литиево-йонна заряжаемые акумулаторни батерии за захранване

Voligood IMR 18350 1100m Ah 3.7 V 15 A Литиум јонска Батерија ЌелијаСпецификации (Voligood IMR 18350 3.7 v 1100mah 15 A Liion Батерија)НЕМА.ОбјектотСпецификации1Типичен Капацитет1100m AhМинимален капацитет950m Ah2Номиналниот напон3.7 V3Стандард ПолнењеCC / CV, 4.2 V5 V4Стандард На Испуштање3.7 V5Крајот на полнење Напон4.20 V±0.05 V6Крајот на Тековната задолжен2.75 A (На / CV режим)7Крајот на испуштање Напон2.75 V8Време На Полнење3.0 часа(стандардни трошоци)9Брзо Полнење Тековната10000m A10Брзо Испуштање Струја10000m A11Макс Испуштање Струја15000m A12Почетна ОтпорностМакс : Помалку од 30 Ohm13ТежинаПрибл( ) : 30±2g14Температурата на работаПолнење() : 0 ~45Празнење() : 20 ~6015Температура на чување5 ~3516Чување Влажност≤75% RH17ИзгледБез гребнатинка, нарушување, загадување и истекување ( )18Стандардна состојба на животната срединаТемпература() : 23±5Влажност() : 4575%RHАтмосферски Притисок() : 86106 KPAПредности (Voligood IMR 18350 3.7 v 1100mah 15 A Liion Батерија)·Висок капацитет, ниска внатрешна корозија, долг циклус живот, ниска самоотпуштање.Долг циклус живот, повеќе од 1000 полнење / празнење циклуси под нормална·Нема меморија ефект, економски и погодно.·Ракување перформанси, одржување слободни и широка примена.·Силна струја на полнење и празнење способност достигна IEC стандард·Зелена енергија, kamcy батеријата е слободен на Pb, Hg, Cr6+, PBB и PBDE·Моќен излез, да го зголеми вашиот електронски апарати перформанси·Може да биде брзо обвинет за било брз полнач, паметни полначи, поврзете го полначот или универзална полначиАпликации (Voligood IMR 18350 3.7 v 1100mah 15 A Liion Батерија)Широко се применуваат во ПОС системот, Соларни снабдување систем, електрични алатки, светлосни уреди, играчка, апарати за домаќинство и неочекуваните уред област.

BGN 2960.00 5584.48
2 елемента Probty DMW-BLG10 DMW BLG10 батерия за Panasonic Lumix DC-ZS70 DMC-GX80 DMC-GX85 DMC-ZS60 DMC-ZS100 DMC-GF6 DMC-GX7K камери
 • Ново
Оценка на продукта:

2 елемента Probty DMW-BLG10 DMW BLG10 батерия за Panasonic Lumix DC-ZS70 DMC-GX80 DMC-GX85 DMC-ZS60 DMC-ZS100 DMC-GF6 DMC-GX7K камери

DMWBLG10 Батеријата За Panasonic Карактеристики : 1 Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2 Висока Густина На Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија Слободен 3...

BGN 25.00 26.06
Шенжен factory supply car navigation 3.7 V 355080 1500mah литиево-полимерна батерия
 • Ново
Оценка на продукта:

Шенжен factory supply car navigation 3.7 V 355080 1500mah литиево-полимерна батерия

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата батерија,контактирајте со нас, ние може да го прилагодите според вашите барања.ви благодаримеСпецификација : Нема.ОписСпецификацијаЗабелешка1Батеријата Модел355080Кориснички2Минимален Капацитет1500mah0.2 C3Номинална Капацитет1500mah0.2 C4Номиналниот Напон3.7 v5Надполнење potect напон4.281.0.v6Во текот на испуштање на заштита на напон4.281.0.v7Температура на чување535cедна година8Макс продолжи испуштање струја1.0 C9Макс...

BGN 17.00 24.00
Продажба на едро 100 бр 3.7 V 40mAh 401215 литиево-полимерна LiPo акумулаторна батерия за Mp3 Mp4 PAD DVD DIY E-book bluetooth слушалки
 • Ново
Оценка на продукта:

Продажба на едро 100 бр 3.7 V 40mAh 401215 литиево-полимерна LiPo акумулаторна батерия за Mp3 Mp4 PAD DVD DIY E-book bluetooth слушалки

Литиум полимер Liion Батеријата Банка Апликација1.Телекомуникациски : мобилен телефон, веб телефон, interphone, Bluetooth слушалка.2.Преносни канцеларија уреди : Лаптоп, PDA, преносни electrograph, пренослив печатач.3.Видео уреди : GPS, дигитална камера, видео камера, преносни DVD, преносни телевизија, MP3, MP4.4.Преносни размена уреди : ПОС, Корисна, Отпечатоци машина, преносливи акции машина.5.Осветлуваат уреди : рудар светилка, searchlight.6.Други : играчки, моделитрговија на големо 100 компјутери 3.7 V 40mah 401215 Литиум Полимер Li Po Батерија За Mp3 Mp4 Mp5 DIY ПОДЛОГА DVD Ebook bluetooth слушалкиКарактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 4 mm(H)*12 mm(W)*15 mm(L) 5 > Оценка : DC3.7 V 40m Ah Полнење на струјата : стандард полнење, брзо полнење : 1.0 C : 0.5 C Стандард полнење метод : 0.5 C CC (константна струја) задолжен да 4.25 V, тогаш CV (константен напон 4.2 V) полнење до наплатат струја е помала или еднаква на 0.05 C...

BGN 229.00 254.40
Безплатна доставка 1бр 3.7 в, 6000 mah (полимерна литиево-йонна батерия) литиево-йонна батерия за таблети 7 инча 8 инча 9 инча 35100150
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка 1бр 3.7 в, 6000 mah (полимерна литиево-йонна батерия) литиево-йонна батерия за таблети 7 инча 8 инча 9 инча 35100150

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 3.5 mm (H)*100 mm (W)*150 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 6000 m AhМодел : 35100150Капацитет : 6000 MAHНапон : 3.7 VДимензии : Должина 150 MM 100 MM ширина дебелина од 3,5 MM

BGN 20.00 23.98
Модел на самолет, самолет с дистанционно управление, четырехосный самолет, батерия 752555, литиева батерия 802042, защитна плоча 20C3.Re 7v
 • Ново
Оценка на продукта:

Модел на самолет, самолет с дистанционно управление, четырехосный самолет, батерия 752555, литиева батерия 802042, защитна плоча 20C3.Re 7v

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

BGN 43.00 59.20
Roomba 500,14. 4 в 3000mAh,11702,80501,ACC-500NMH-33,53847243,510,527,530,540,550,560,562,570,577,580,600,610,612,625,700,780,76
 • Ново
Оценка на продукта:

Roomba 500,14. 4 в 3000mAh,11702,80501,ACC-500NMH-33,53847243,510,527,530,540,550,560,562,570,577,580,600,610,612,625,700,780,76

Roomb500Одговара Roomb Алатки : Roomb 500,Roomb 510 ,Roomb 527,Roomb 530,Roomb 532,Roomb 535, Roomb 537,Roomb 540,Roomb 550,Roomb 560,Roomb 562,Roomb 570, Roomb 577, Roomb 580,Roomb 600,Roomb 610, Roomb 612, Roomb 625,Roomb 700, Roomb 780, Roomb 76Заменете Roomb origial батеријата : 11702,80501,Roomb500,ДО500 NMH33,53847243Напон : 14.4 VКлетка : НуМЗКапацитет : 3.0 Ах Ах 3.5

BGN 63.00 73.12
Най-новият C907W PALO LCD дисплей интелигентно зарядно устройство за AA AAA NiCd NiMh акумулаторни батерии с живот на батерията от 8*3000mAh AA
 • Ново
Оценка на продукта:

Най-новият C907W PALO LCD дисплей интелигентно зарядно устройство за AA AAA NiCd NiMh акумулаторни батерии с живот на батерията от 8*3000mAh AA

Спецификација : 1.Овој полнач може да се наплатат 14pcs АА / AAA NiМЗ / NiCd акумулатори, LCD дисплеи.2.Полнење под IC контрола...

BGN 30.00 33.54
8 бр./лот 501248 260mAh 3.7 V акумулаторни литиево-полимерни батерии за Bluetooth устройства, електронни продукти
 • Ново
Оценка на продукта:

8 бр./лот 501248 260mAh 3.7 V акумулаторни литиево-полимерни батерии за Bluetooth устройства, електронни продукти

5681 Батерија LiПолимер БатеријаОвој модел на батерии и е прилагодена направени од страна на фабриката, тие можеби немаат доволно акции , ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот...

BGN 25.00 35.18
3.7 V 5200mAh литиева батерия с голям капацитет 7555104 перезаряжаемое съкровище за Onda v811 Tablet PC Rechargeable battery Li-ion Ce
 • Ново
Оценка на продукта:

3.7 V 5200mAh литиева батерия с голям капацитет 7555104 перезаряжаемое съкровище за Onda v811 Tablet PC Rechargeable battery Li-ion Ce

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

BGN 27.00 37.60