• Ново
Преносим USB Мобилен банка за захранване на зарядното устройство пакет скоростна батерия калъф 1 x 18650

Преносим USB Мобилен банка за захранване на зарядното устройство пакет скоростна батерия калъф 1 x 18650

Buyers rating:
-8 % BGN 2.00
BGN 2.18

Брой продукти

Преносни USB Мобилни Моќ Банка Полначот Пакет Кутија Батеријата Случај За 1 x 18650
Спецификации :
1. Бренд : ОЕМ
2. Тежина : 60g
3.текст : 5 V-1 A
4.Излез : USB 5 V-1 A
5.Големина : 90*21(mm)
6. Боја : црна,сребрена,златна,црвена,сина,зелена,црвена роза
7. Само Погодна за Незаштитен Рамен Врвот 18650 3.7 V Li-ion батерија (не се вклучени)
8. Вграден во функција на полнење со текот на заштита, во текот напон заштита, да се заштити вашиот дигитален апарат и батерија 18650.
9. Поддршка еден батеријата, однесете го батерии за друг уред ако ви треба во секое време. Тоа не е само моќта банка , но исто така и полнач . Тоа е Пренослив кутија, лесно да се отвораат и затвораат.
Пакет :
1 x моќ банка кутија (без батерија)
1 x коло
Кога ќе се гради батерија 18650 во моќта банка кутија , моќта банка погоден за сите телефони :
1,За xiaomi redmi 3 про за xiaomi redmi забелешка 3 про за xiaomi redmi забелешка 2 за xiaomi mi4 mi4s mi4c mi5 mi 2 max,За iphone 6s плус за iphone 6 плус за iphone 5s 5 за iphone 5c за iphone se за iphone 4s на iphone 4 3,За meizu м2 мини meizu м2 забелешка meizu mx5 meizu mx4 про meizu м3 забелешка 4,За samsung галакси s7 работ за samsung галакси а5 2016 година за samsubg галакси a3 за samsung галакси s6 s5 s3 s4 на самсунг j5 5,За lg g5 lg g4 lg g3 g2 lg lg k8 lg v10 6,За леново a7000 за леново p70 за леново к3 забелешка за леново атмосфера k5 за леново s90 за леново атмосфера шут за леново p780 s850 7,За huawei p9 huawei p8 лајт чест 5x 8,За sony xperia z3 sony xperia z1 компактен sony xperia z2 sony xperia z5 компактен 9,За umi рим x zte сечилото а1 doogee х5 infocus m560 10,За asus zenfone max zc550kl zenfone 2 ze551ml компактен cubot забелешка s

Други функции

Цвят:
злато, сребро, черен, червен, син, зелен
търговска марка:
антирр
Номер На Модела:
18650
Тип Набиране:
Само Батерии
Подмяна На Батерията:
ДА
Пакет:
Комплект 1
Номинална Мощност:
2500mAh
Номер На Батерията:
1
Тип:
Литиево-Йонна
Размер:
A
Тип:
Авариен / Лаптоп
подходящ:
За xiaomi power bank power bank 18650 powerbank
suitable1:
bateria externa преносимо зарядно cargador portatil
Подходяще2:
външна батерия банка батерии мобилно зарядно устройство, Зарядно устройство за батерии
suitable3:
cargador movil caricabatteria portatile
suitable4:
Литиева Батерия
suitable5:
Батерия банка 18650 сила 2600mah
Характеристика:
18650 powerbank salor power bank
feature2:
Банка сила 10000mah, тънък банка сила
Feature3:
направи си сам power bank телефон бързо зареждане на power bank

Най-добри сделки

10шт 3.7 V 450mAh 503030 литиево-полимерна LiPo акумулаторна батерия йонни елементи за Mp3 Mp4, Mp5 САМ PAD Електронна книга bluetooth слушалка
 • Ново
Оценка на продукта:

10шт 3.7 V 450mAh 503030 литиево-полимерна LiPo акумулаторна батерия йонни елементи за Mp3 Mp4, Mp5 САМ PAD Електронна книга bluetooth слушалка

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата батерија,контактирајте со нас, ние може да го прилагодите според вашите барања...

BGN 28.00 38.21
10 бр./лот 18650 батерии 16340 калъф с твърд пластмасов защитен калъф прозрачен 18650 акумулаторна батерия, кутия за съхранение
 • Ново
Оценка на продукта:

10 бр./лот 18650 батерии 16340 калъф с твърд пластмасов защитен калъф прозрачен 18650 акумулаторна батерия, кутия за съхранение

Опис : Предмет Примена : Пластични случај за превоз до 18650 или 16340 батерии Материјал : Пластични Големина : 7.7 см(Должина)×2,2 см(Висина)×4.2 cm(Ширина) Боја : Бела

BGN 11.18
MasterFire 10 бр./лот нов оригинален 18650 US18650VTC4 3.7 V 2100mAh 30A VTC4 High Изтичане на акумулаторна батерия за Sony E-цигара
 • Ново
Оценка на продукта:

MasterFire 10 бр./лот нов оригинален 18650 US18650VTC4 3.7 V 2100mAh 30A VTC4 High Изтичане на акумулаторна батерия за Sony E-цигара

Карактеристики : Место на Потекло : ЈапонијаБрој на модел : VTC4 за sonyТип : LiIonНоминалниот Напон : 3.6 VГолемина : 18.2 mm(Д) * 65.0 mm(H)Номиналниот Капацитет : 2100mahМин...

BGN 91.00 95.98
2 елемента DuraPro NP-95 NP 95 NP95 литиево-йонна батерия+ зарядно устройство за FUJIFILM F30 F31 F30fd F31fd 3D W1 X100T X100S X100 X-S1 3DW1 XS1
 • Ново
Оценка на продукта:

2 елемента DuraPro NP-95 NP 95 NP95 литиево-йонна батерия+ зарядно устройство за FUJIFILM F30 F31 F30fd F31fd 3D W1 X100T X100S X100 X-S1 3DW1 XS1

2pc Dura Pro NP95 НП 95 NP95 Liion Батерија+ Автомобил Полнач За FUJIFILM F30 F31 F30fd F31fd 3 D W1 X100 T X100 S X100 XS1 3 DW1 XS1 NP95 Замена на БАТЕРИЈАТА за Камери FUJIFILM 3.7 V 2200m Ah / Liion Карактеристики : 1...

BGN 26.00 40.45
Tectra 4шт LP-E8 LP E8 LPE8 литиево-йонна батерия + LCD USB зарядно устройство за Canon EOS 550D 600D 650D 700D X4 X5 X6i X7i T2i T3i T4i T5i
 • Ново
Оценка на продукта:

Tectra 4шт LP-E8 LP E8 LPE8 литиево-йонна батерия + LCD USB зарядно устройство за Canon EOS 550D 600D 650D 700D X4 X5 X6i X7i T2i T3i T4i T5i

Tectra 4 PCS ЛПE8 ЛП E8 LPE8 Liion Батерија + LCD USB Полнач за Canon EOS 550 D 600 D 650 D 700 D X4 Х5 X6i X7i T2i T3i T4i T5i ЛПE8 Замена на БАТЕРИЈАТА за Canon Камерите 7.4 V 1800m Ah / Liion Canon Камерите : За EOS 550 D 600 D 650 D 700 D За бакнеж X4 Х5 X6i X7i Бунтовнички T2i T3i T4i T5i Батеријата Карактеристики : 1...

BGN 45.00 55.82
Полимерна литиева батерия, 3240103 вътрешните мобилен телефон, с вградена батерия, на местната батерия от мобилен телефон, литиево-йонна батерия
 • Ново
Оценка на продукта:

Полимерна литиева батерия, 3240103 вътрешните мобилен телефон, с вградена батерия, на местната батерия от мобилен телефон, литиево-йонна батерия

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

BGN 28.00 38.08
Mumbo-jumbo charging treasure 7566121 3.7 V литиево-полимерни батерии с голям капацитет на мобилната мощност вградена батерия 8000mAh L
 • Ново
Оценка на продукта:

Mumbo-jumbo charging treasure 7566121 3.7 V литиево-полимерни батерии с голям капацитет на мобилната мощност вградена батерия 8000mAh L

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

BGN 43.00 58.88
Новата батерия LIR2025 3.6 V акумулаторна литиева батерия 2025 литиево-йонните батерии 10 бр. / лот
 • Ново
Оценка на продукта:

Новата батерия LIR2025 3.6 V акумулаторна литиева батерия 2025 литиево-йонните батерии 10 бр. / лот

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 1 Парчиња.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.Информации За Исплата·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!Меѓународни Купувачи Забелешка : 1...

BGN 23.00 24.00
Продажба на едро 100 бр 3.7 V 40mAh 401215 литиево-полимерна LiPo акумулаторна батерия за Mp3 Mp4 PAD DVD DIY E-book bluetooth слушалки
 • Ново
Оценка на продукта:

Продажба на едро 100 бр 3.7 V 40mAh 401215 литиево-полимерна LiPo акумулаторна батерия за Mp3 Mp4 PAD DVD DIY E-book bluetooth слушалки

Литиум полимер Liion Батеријата Банка Апликација1.Телекомуникациски : мобилен телефон, веб телефон, interphone, Bluetooth слушалка.2.Преносни канцеларија уреди : Лаптоп, PDA, преносни electrograph, пренослив печатач.3.Видео уреди : GPS, дигитална камера, видео камера, преносни DVD, преносни телевизија, MP3, MP4.4.Преносни размена уреди : ПОС, Корисна, Отпечатоци машина, преносливи акции машина.5.Осветлуваат уреди : рудар светилка, searchlight.6.Други : играчки, моделитрговија на големо 100 компјутери 3.7 V 40mah 401215 Литиум Полимер Li Po Батерија За Mp3 Mp4 Mp5 DIY ПОДЛОГА DVD Ebook bluetooth слушалкиКарактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 4 mm(H)*12 mm(W)*15 mm(L) 5 > Оценка : DC3.7 V 40m Ah Полнење на струјата : стандард полнење, брзо полнење : 1.0 C : 0.5 C Стандард полнење метод : 0.5 C CC (константна струја) задолжен да 4.25 V, тогаш CV (константен напон 4.2 V) полнење до наплатат струја е помала или еднаква на 0.05 C...

BGN 229.00 254.40
3.7 V полимерна литиева батерия 604060 1700mAh GPS навигация, MP3/4 mobile power батерия акумулаторна литиево-йонна клетка акумулаторна Li-i
 • Ново
Оценка на продукта:

3.7 V полимерна литиева батерия 604060 1700mAh GPS навигация, MP3/4 mobile power батерия акумулаторна литиево-йонна клетка акумулаторна Li-i

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

BGN 17.00 22.40
Dste 2x GMICP902937 акумулаторна батерия за спортна камера Garmin VIRB ULTRA 30
 • Ново
Оценка на продукта:

Dste 2x GMICP902937 акумулаторна батерия за спортна камера Garmin VIRB ULTRA 30

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : DSTE Бренд Нова Батерија x 2Батеријата е Вовед : Батерија Тип : Литиум БатеријаЦелосна Декодираната Верзија : исто употреба како вашата оригинална батеријаНапон : 3.6 VКапацитет : 1050m AhДимензија : 3.8*3.5*0.9Компатибилен Камера / Видео Камера Модели : Garmin VIRB УЛТРА 30 Превозот Опис Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по целосната уплата...

BGN 28.78
4шт AA 3800mAh Ni-MH акумулаторни батерии + 4шт AAA акумулаторни батерии 1800mAh
 • Ново
Оценка на продукта:

4шт AA 3800mAh Ni-MH акумулаторни батерии + 4шт AAA акумулаторни батерии 1800mAh

4 парчиња АА 3800m Ah NiМЗ Акумулатори + 4 парчиња ААА 1800m Ah Акумулатори· Напон : 1.2 V· Нормален Капацитет : 3800m Ah(АА) 1800m Ah(ААА)· Пакет Вклучуваат : 4 х АА батерија батерии (3800m Ah) & 4 x AAA акумулатори (1800m Ah)· Примена : Дигитална камера,преносни видео,игра,фенерче,далечински управувач, играчка,MP3 / MP4 плеер,електрични жилет итнПревозотБесплатен превозот цел ќе биде предаден од страна на Продавачот за испорака метод...

BGN 9.58
2 елемента BP-808 BP 808 BP808 литиево-йонна батерия+ LCD-бързо зарядно устройство за пистолет BP-808 BP808 BP-809 BP819 BP827 FS300 FS100 XA10 VIXIA HG20
 • Ново
Оценка на продукта:

2 елемента BP-808 BP 808 BP808 литиево-йонна батерия+ LCD-бързо зарядно устройство за пистолет BP-808 BP808 BP-809 BP819 BP827 FS300 FS100 XA10 VIXIA HG20

2pc BP808 БП 808 BP808 Liion Батерија+ LCD Брз Полнач За Топ BP808 BP808 BP809 BP819 BP827 FS300 FS100 XA10 VIXIA HG20 Карактеристики : Дизајнирани за Canon BP808 BP819 BP827 BP820 BP828 Батерии 1...

BGN 68.00 76.62
Безплатна доставка голям капацитет 3.7 V tablet battery3790140 3.7 V 6000 mah всяка марка tablet универсални акумулаторни батерии
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка голям капацитет 3.7 V tablet battery3790140 3.7 V 6000 mah всяка марка tablet универсални акумулаторни батерии

Батеријата Систем : LiПолимер Батерија НаСтандарден Капацитет : 6000 mahСтандарден Напон : 3.7 VГолемина : 3.7 мм*90mm *140mmМодел : 3790140 (3.7*90*140mm)

BGN 16.88
1 бр 351420 90MAH 3.7 V литиево-йонна батерия на MP3 Bluetooth слушалка малки играчки Bluetooth слушалка малки играчки батерия
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр 351420 90MAH 3.7 V литиево-йонна батерия на MP3 Bluetooth слушалка малки играчки Bluetooth слушалка малки играчки батерия

ДОЛАРИ 5.20 29.50 ДОЛАРИ 19.50 = Информација За Производот =Модел : 351420Капацитет : 90 MAHНоминална напон : 3 .7 VПолнење напон : 4 .2 VГолемина : Дебела 3,5 ММ * W 14 ММ * Должина од 20 MM

BGN 8.00 10.69
3.7 V полимерна литиева батерия, 501417 110MAH малки играчки, Bluetooth слушалка, малки високоговорители и други автентични продукти
 • Ново
Оценка на продукта:

3.7 V полимерна литиева батерия, 501417 110MAH малки играчки, Bluetooth слушалка, малки високоговорители и други автентични продукти

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

BGN 15.00 20.00