• Ново
батерия електроинструменти за AEG 14.4 A, 1300mAh, 48-11-1000, 48-11-1014, 48-11-1024,BS14X,BS2E14. 4T,BSB14STX, SB2E14,SB2E 14.4 T, BDSE14. 4T

батерия електроинструменти за AEG 14.4 A, 1300mAh, 48-11-1000, 48-11-1014, 48-11-1024,BS14X,BS2E14. 4T,BSB14STX, SB2E14,SB2E 14.4 T, BDSE14. 4T

Buyers rating:
-9 % BGN 50.00
BGN 55.04

Брой продукти


AEG 14.4 НА
Одговара AEG Алатки :
AEG BBM 14 STX, AEG BBS 14 KX RAPTOR, AEG BBS 14 X RAPTOR, AEG BBS 14 X,AEG BDSE 14 STX, AEG BDSE 14 Т Супер, AEG BDSE 14.4 Т Супер вртежен момент, AEG БС 14 X,AEG BS2 E 14.4 Т, AEG BSB 14 STX, AEG SB2 E 14 STX, AEG SB2 E 14.4 Т Супер вртежен момент
Заменете AEG оригинална батерија :
AEG 48-11-1000,AEG 48-11-1014,AEG 48-11-1024
Valtage : 14.4 V
Клетка : Ni-CD
Капацитет : 1.3 Ах

Други функции

Тегло:
850g
Тип:
Ni-CD
Номинална Мощност:
1300mAh
Напрежение:
14.4V
Размер:
112.10*84.40*68.00
Номер На Модела:
AEG 14.4 A
търговска марка:
C&P
Приложение:
електрически инструменти

Най-добри сделки

PALO батерии 2 бр./лот 6F22 006p 9V Ni-MH 300mAh батерии за фотоапарати, играчки с дистанционно управление Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

PALO батерии 2 бр./лот 6F22 006p 9V Ni-MH 300mAh батерии за фотоапарати, играчки с дистанционно управление Безплатна доставка

За 9v батерија : предностите на Ниско самоотпуштање на батеријата : 1, Висока обвинет за задржување на стапката...

BGN 12.00 13.18
Продажба на едро 100 бр 3.7 V 40mAh 401215 литиево-полимерна LiPo акумулаторна батерия за Mp3 Mp4 PAD DVD DIY E-book bluetooth слушалки
 • Ново
Оценка на продукта:

Продажба на едро 100 бр 3.7 V 40mAh 401215 литиево-полимерна LiPo акумулаторна батерия за Mp3 Mp4 PAD DVD DIY E-book bluetooth слушалки

Литиум полимер Liion Батеријата Банка Апликација1.Телекомуникациски : мобилен телефон, веб телефон, interphone, Bluetooth слушалка.2.Преносни канцеларија уреди : Лаптоп, PDA, преносни electrograph, пренослив печатач.3.Видео уреди : GPS, дигитална камера, видео камера, преносни DVD, преносни телевизија, MP3, MP4.4.Преносни размена уреди : ПОС, Корисна, Отпечатоци машина, преносливи акции машина.5.Осветлуваат уреди : рудар светилка, searchlight.6.Други : играчки, моделитрговија на големо 100 компјутери 3.7 V 40mah 401215 Литиум Полимер Li Po Батерија За Mp3 Mp4 Mp5 DIY ПОДЛОГА DVD Ebook bluetooth слушалкиКарактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 4 mm(H)*12 mm(W)*15 mm(L) 5 > Оценка : DC3.7 V 40m Ah Полнење на струјата : стандард полнење, брзо полнење : 1.0 C : 0.5 C Стандард полнење метод : 0.5 C CC (константна струја) задолжен да 4.25 V, тогаш CV (константен напон 4.2 V) полнење до наплатат струја е помала или еднаква на 0.05 C...

BGN 229.00 254.40
3.7 V полимерна литиева батерия 604060 1700mAh GPS навигация, MP3/4 mobile power батерия акумулаторна литиево-йонна клетка акумулаторна Li-i
 • Ново
Оценка на продукта:

3.7 V полимерна литиева батерия 604060 1700mAh GPS навигация, MP3/4 mobile power батерия акумулаторна литиево-йонна клетка акумулаторна Li-i

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

BGN 17.00 22.40
80шт (10 кутии) HHR-55AAABU за безжичен телефон Panasonic акумулаторна батерия AAA 1.2 V 550mAh оригинални с предавателна кораб от САЩ
 • Ново
Оценка на продукта:

80шт (10 кутии) HHR-55AAABU за безжичен телефон Panasonic акумулаторна батерия AAA 1.2 V 550mAh оригинални с предавателна кораб от САЩ

80pcs / многу Оригинални Нови AAA Батерија батеријата 1.2 V 550m Ah HHR55 AAABU За Panasonic Cordless Телефон Бесплатен ПревозотНапон : 1.2 VКапацитет : 550mahМодел : HHR55 AAABUКоличина : 80pcs(10 ПЛАСТИЧНИ КУТИИ, 8 PCS / КУТИЈА)Погоден За : KXTG1032 / 33 / 34, KXTG823x серија KXTG63xx серија KXTG93xx серија,KXTG43xx серија KXTH1211 / 12 и KXTGA101 / 430 / 630 / 930 / 935 телефониПакет : Тие се спакувани со ПВЦ Heatshrink Цевка,12pcsПретпазливост : Сите батерија АА или ААА батеријата е 1.2 V,pls не користат за 1.5 V Електроника,како што калкулатор,Далечински управувач,alarm clock (часовник) и така натаму ,ви благодаримеСлика : Превозот време : Ние брод во светот од страна на Регистарот на Воздухот Пошта!Вашиот објект ќе биде предаден во рок од 2 дена по приемот на плаќање.Нормално,по вашиот објект испраќаат надвор,ќе добиваат вашиот item(s) во : САД / Канада / Австралија Клиент : 921 работни дена.Велика БРИТАНИЈА Клиент : 1121 денаДруги Европски Клиент : 1525 работни денаАзиските Клиенти : 1121 денаДруги : 1530 денаВраќањето На ПолицијатаДобри Вести : Сите предмети се од 1годишна гаранција понудени од страна на оригиналниот производител.Ако сте примиле дефект на објектот, ве молиме да не информирате во рок од 14 дена, ние ќе го препрати или враќање на уплатата (Купувачот / Понудувачот треба да се одговорни враќање поштарина.)Се врати ставки треба да содржи оригиналното пакување и додатоци.Услуги На Клиентите : Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, Ние сме подготвени да преведување сè за вас.Јас ќе бидам на услуга на вас додека сте задоволни со вашето купување.Повратни информации : Ако имате било какви проблеми со мојот производ ,ве Молиме да не остави негативен или неутрален повратни информации.

BGN 232.32
523455 полимерна литиево-йонна батерия 3.7 V 1050MAH за GPS-записващото устройство и на други контролни уоки-токита, акумулаторна литиево-йонна батерия Ce
 • Ново
Оценка на продукта:

523455 полимерна литиево-йонна батерия 3.7 V 1050MAH за GPS-записващото устройство и на други контролни уоки-токита, акумулаторна литиево-йонна батерия Ce

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

BGN 44.00 60.16
Модел на самолет, самолет с дистанционно управление, четырехосный самолет, батерия 752555, литиева батерия 802042, защитна плоча 20C3.Re 7v
 • Ново
Оценка на продукта:

Модел на самолет, самолет с дистанционно управление, четырехосный самолет, батерия 752555, литиева батерия 802042, защитна плоча 20C3.Re 7v

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

BGN 43.00 59.20
3.7 V полимерна литиева батерия 602025 250mAh GPS уоки токи DVD камера за наблюдение акумулаторна литиево-йонна клетка акумулаторна Li-io
 • Ново
Оценка на продукта:

3.7 V полимерна литиева батерия 602025 250mAh GPS уоки токи DVD камера за наблюдение акумулаторна литиево-йонна клетка акумулаторна Li-io

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

BGN 18.00 23.68
1 бр. / лот 359495 3.7 V 4500mah живот литиево-полимерна батерия с защитна цена за PDA tablet PC, цифрови продукти Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр. / лот 359495 3.7 V 4500mah живот литиево-полимерна батерия с защитна цена за PDA tablet PC, цифрови продукти Безплатна доставка

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 3.5 mm (H)*94 mm (W)*95 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 4500m AhМодел : 359495Капацитет : 4500 MAHНапон : 3.7 VДимензии : Должина 95 MM 94 MM ширина дебелина од 3,5 MM

BGN 14.00 20.72
3.7 V полимерна литиева батерия 103450 1800mAh GPS small pudding MP3 монитор фотоапарат с голям капацитет акумулаторна литиево-йонна клетка Recharg
 • Ново
Оценка на продукта:

3.7 V полимерна литиева батерия 103450 1800mAh GPS small pudding MP3 монитор фотоапарат с голям капацитет акумулаторна литиево-йонна клетка Recharg

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

BGN 18.00 24.00
Продажба на едро 10x14. 4V 3000mAh Ni-MH 193158-3 акумулаторна батерия електроинструменти за подмяна на безжичната за Makita бормашина PA14 JR140D 1420
 • Ново
Оценка на продукта:

Продажба на едро 10x14. 4V 3000mAh Ni-MH 193158-3 акумулаторна батерия електроинструменти за подмяна на безжичната за Makita бормашина PA14 JR140D 1420

10x 14.4 V 3000m Ah NiМЗ 1931583 Батерија Моќ Алатка за Замена на Батеријата Cordless за Makita Вежба PA14 JR140 D 1420Батерија Тип : НуМЗНапон : 14.4 VКапацитет : 3000m AhБоја : ЦрвенаДимензија : 94.23 x 93.80 x 102.90 mmТежина : 680gГо замени Оригиналниот за Makita Батеријата Код : за Makita1420, 1422, 1433,1434, 1435,1435 F192699А, 1931583, 1926001Ги собере Оригиналните за Makita Модел : за Makitaза Makita JR Серија : за Makita JR140 D, за Makita JR140 DWB, за Makita JR140 DWBE, за Makita JR140 DWDза Makita ML Серијаза Makita ML140 (Светло), за Makita UB140 D, за Makita UB140 DWBза Makita ML143 (Светло)за Makita 1051 Серијаза Makita 1051 D, за Makita 1051 DZ, за Makita 1051 DWD, за Makita 1051 DWDE, за Makita 1051 DWF, за Makita 1051 DWFE,за Makita 4000 Серија : за Makita 4033 Dза Makita 4332 Dза Makita 4333 D, за Makita 4333 DWDE, за Makita 4333 DWD, за Makita 4033 DZза Makita 5000 Серија : за Makita 5094 DWD, за Makita 5630 DWDза Makita 6000 Серијаза Makita 6228 D, за Makita 6228 DW, за Makita 6228 DWBEза Makita 6233 D, за Makita 6233 DWBEза Makita 6236 DWBE, за Makita 6236 DWDEза Makita 6237 D, за Makita 6237 DWDE,за Makita 6281 Dза Makita 6333 D, за Makita 6333 DWBEза Makita 6336 D, за Makita 6336 DWB, за Makita 6336 DWBE, за Makita 6336 DWDEза Makita 6337 D, за Makita 6337 DWDE, за Makita 6337 DWFE,за Makita 6339 DWDE,за Makita 6381 Dза Makita 6932 FD, за Makita 6932 FDWDEза Makita 6933 FDза Makita 6934 FDза Makita 6935 FDWDE, за Makita 6935 FDWDEX,за Makita 8433 Серија : за Makita 8433 D, за Makita 8433 DWDE, за Makita 8433 DWFE

BGN 545.00 612.80
Безплатна доставка 1бр 3.7 в, 6000 mah (полимерна литиево-йонна батерия) литиево-йонна батерия за таблети 7 инча 8 инча 9 инча 35100150
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка 1бр 3.7 в, 6000 mah (полимерна литиево-йонна батерия) литиево-йонна батерия за таблети 7 инча 8 инча 9 инча 35100150

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 3.5 mm (H)*100 mm (W)*150 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 6000 m AhМодел : 35100150Капацитет : 6000 MAHНапон : 3.7 VДимензии : Должина 150 MM 100 MM ширина дебелина од 3,5 MM

BGN 20.00 23.98
Тахограф 3.7 V литиево-йонна батерия Jie Du D600 е-кучето универсална Акумулаторна безжична слушалка Bluetooth. Акумулаторна батерия Li-io
 • Ново
Оценка на продукта:

Тахограф 3.7 V литиево-йонна батерия Jie Du D600 е-кучето универсална Акумулаторна безжична слушалка Bluetooth. Акумулаторна батерия Li-io

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

BGN 20.00 26.88
Безплатна доставка голям капацитет 3.7 V tablet battery3790140 3.7 V 6000 mah всяка марка tablet универсални акумулаторни батерии
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка голям капацитет 3.7 V tablet battery3790140 3.7 V 6000 mah всяка марка tablet универсални акумулаторни батерии

Батеријата Систем : LiПолимер Батерија НаСтандарден Капацитет : 6000 mahСтандарден Напон : 3.7 VГолемина : 3.7 мм*90mm *140mmМодел : 3790140 (3.7*90*140mm)

BGN 16.88
3.7 V 2500mAh полимерна литиева батерия 5038110 таблет, лаптоп и други батерии с общо предназначение акумулаторни литиево-йонни елементи Re
 • Ново
Оценка на продукта:

3.7 V 2500mAh полимерна литиева батерия 5038110 таблет, лаптоп и други батерии с общо предназначение акумулаторни литиево-йонни елементи Re

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

BGN 20.00 26.40
Шенжен factory supply car navigation 3.7 V 355080 1500mah литиево-полимерна батерия
 • Ново
Оценка на продукта:

Шенжен factory supply car navigation 3.7 V 355080 1500mah литиево-полимерна батерия

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата батерија,контактирајте со нас, ние може да го прилагодите според вашите барања.ви благодаримеСпецификација : Нема.ОписСпецификацијаЗабелешка1Батеријата Модел355080Кориснички2Минимален Капацитет1500mah0.2 C3Номинална Капацитет1500mah0.2 C4Номиналниот Напон3.7 v5Надполнење potect напон4.281.0.v6Во текот на испуштање на заштита на напон4.281.0.v7Температура на чување535cедна година8Макс продолжи испуштање струја1.0 C9Макс...

BGN 17.00 24.00
Литровата енергийна батерия от 3.7 на 2600 mah литиево полимерна батерия 606168 навигатор MP3 GPS универсална акумулаторна батерия
 • Ново
Оценка на продукта:

Литровата енергийна батерия от 3.7 на 2600 mah литиево полимерна батерия 606168 навигатор MP3 GPS универсална акумулаторна батерия

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 6 mm (H)*61 mm (W)*68 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 2600m AhМодел : 606168Капацитет : 2600 MAHНапон : 3.7 VДимензии : Должина 68 MM 61 MM ширина дебелина 6 MM

BGN 12.00 15.98
50 бр./лот CR2032 разделите спойка вземе подножието запояване заваръчен батерия монетни батерии 210mAh 3V бутон 2032 Cell Battery Factory
 • Ново
Оценка на продукта:

50 бр./лот CR2032 разделите спойка вземе подножието запояване заваръчен батерия монетни батерии 210mAh 3V бутон 2032 Cell Battery Factory

50pcs / многу CR2032 Јазичиња Лемење Нога Лемење, Заварување Батеријата Монета Батерии 210m Ah 3 V Копчето До 2032 Мобилен Батеријата ФабрикаИсто така, може да биде познат како : CR2032 BR2032 DL2032 SBT15 EA2032 C ECR2032 L14 L2032 CR до 2032Предупредување : ве Молиме чувајте ги овие и други батериите подалеку од Деца.Модел : CR2032Напон : 3 VКапацитет : 210m AhСертификација : MSDSOEM наредби се добредојдени, ние може да се направи вашето лого и картичка дизајн.Производи карактеристики : оваа литиум манган копчето батеријата е основно батеријата, не може да биде обвинет, номинален напон е 3 V, престанок напон е 2 V, својата standardl работат на струјата од 0.10.2 мр.Таа користи многу стабилна хемиски својства на манган диоксид како катоден материјал, користење на многу високомоќ литиум метал како анодна материјал.Просечниот годишен капацитет за намалување на батерии е повеќе од 2%, долг работен век.На батерии користете полузатворен структура со висока безбедност.Овие Литиумманган копчето батерии можат да работат со температура спектар 20 до +60 целзиусови степени под нормални услови.Цел : Види, компјутер, калкулатор, IC картички, електрични копчето,PC плоча и други електрични производиГаранција : 2 години гаранција за квалитетПакет Се Вклучени : 50 парчиња на CR2032 Заварени Нозе Монета Батерии.овие батерии се прилагодите направени, ве молиме контактирајте со нас за акции детали пред место цел...

BGN 27.00 30.51
1 бр. / лот безплатна доставка 4500 mah литиево-полимерна 3766125 4066125 3.7 В таблет батерия V811 812 E708Q1 батерия
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр. / лот безплатна доставка 4500 mah литиево-полимерна 3766125 4066125 3.7 В таблет батерия V811 812 E708Q1 батерия

ДОЛАРИ 5.20 29.50 ДОЛАРИ 19.50 Бесплатен превозот 4500 mah литиум полимер 3766125 3.7 V таблет батеријата V811 812 батеријата Pocket PC PDA БатеријатаБатеријата Модел : 3765125 Батерија Тип : Литиум полимер батерија Таблет КОМПЈУТЕР Батеријата големина ( едно парче ) : Дебелина 3.7 ММ * 66 MM * ширина должина 125 MM капацитетот на Батеријата : 4500 MAH 3.7 V

BGN 14.00 17.58
Tectra 4шт LP-E8 LP E8 LPE8 литиево-йонна батерия + LCD USB зарядно устройство за Canon EOS 550D 600D 650D 700D X4 X5 X6i X7i T2i T3i T4i T5i
 • Ново
Оценка на продукта:

Tectra 4шт LP-E8 LP E8 LPE8 литиево-йонна батерия + LCD USB зарядно устройство за Canon EOS 550D 600D 650D 700D X4 X5 X6i X7i T2i T3i T4i T5i

Tectra 4 PCS ЛПE8 ЛП E8 LPE8 Liion Батерија + LCD USB Полнач за Canon EOS 550 D 600 D 650 D 700 D X4 Х5 X6i X7i T2i T3i T4i T5i ЛПE8 Замена на БАТЕРИЈАТА за Canon Камерите 7.4 V 1800m Ah / Liion Canon Камерите : За EOS 550 D 600 D 650 D 700 D За бакнеж X4 Х5 X6i X7i Бунтовнички T2i T3i T4i T5i Батеријата Карактеристики : 1...

BGN 45.00 55.82