• Ново
HOMETREE 1 бр неръждаема стомана дълга лъжица барман разход на висок напитка разбъркайте с лъжица бар инструмент за вино аксесоари барман инструменти H354

HOMETREE 1 бр неръждаема стомана дълга лъжица барман разход на висок напитка разбъркайте с лъжица бар инструмент за вино аксесоари барман инструменти H354

Buyers rating:
BGN 4.27

Брой продукти

Име : Висок степен на 304 нерѓосувачки челик пресврт на ѕвонење вино лажица Големина : за 270cm долго Тежина : околу 35g Материјал : висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик Пакување : ПП торба ве Молиме Имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да имаат 1-3 см грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање 1) да ја прифатиме различни видови на плаќање. Погоре се главниот начин на плаќање,ќе може да го погледне. 2) Aliepxress ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24hours . 3) Сите нарачки ќе бидат обработени во 2-3 работни дена откако помине плаќање. 4) Нормално ние нудиме бесплатен превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Овде ќе се направи refernce пристигнување време за вашиот референца , ве молиме да го погледне, пред да се изврши наредбата. 5) За промет на Големо купувачот ,ако вашата цел износ исполнат $150, ние нудиме бесплатен превозот од express Fedex,DHL, EMS, Aramex . На actural детали, ве молиме контактирајте со нас diretly. 6) Сите купувачи имаат обврска да плаќаат каков било дополнителен увоз доход. Ве молиме да се напомене дека кога се направи нарачка. 7)Вашите Позитивни коментари се клучот на нашиот успех во бизнисот. Ве молиме може да се земе една секунда, за да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5. Ние ви благодариме однапред за вашето време и искрено се надевам дека сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги. Не треба да бидете задоволни со вашата трансакција : 8)ве Молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек како ние ќе направиме се во наша моќ да се реши проблемот на ваше задоволство.

Други функции

Тип:
Бар Инструменти
документ:
ЕИО, CE / EU, SGS, LFGB, CIQ, FDA
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
Тип Продуктова Инструменти:
Бар Лъжици
Номер На Модела:
H354
Диаметър на:
5-10см
търговска марка:
HOMETREE
Материал:
неръждаема стомана
Име:
Лъжица вино тон закрутки неръждаема стомана с висока ранг 304
Размер:
about 270cm long
Нето тегло:
Около 35 г
Материал:
Висококачествена неръждаема стомана 304
опаковка:
Торба OPP

Най-добри сделки

Подобряване! Безплатна доставка на 50 бр./лот метална консумация на слама слама от неръждаема стомана за хранително-вкусовата диаметър 6 мм дебелина 0.55 мм не 0.3 мм
 • Ново
Оценка на продукта:

Подобряване! Безплатна доставка на 50 бр./лот метална консумация на слама слама от неръждаема стомана за хранително-вкусовата диаметър 6 мм дебелина 0.55 мм не 0.3 мм

Дебелина 0.55 мм не се евтини и тенки 0.3 mmпречник од 6mm215 MM ДОЛГО ПРЕД СВИТКАНАне ' рѓосувачки челик 304 пиење сламахрана одделениесјајна надвормазна завршуваголема количина ве молиме контактирајте ме

BGN 44.00 49.28
1бр от неръждаема стомана бутилка вино корк вакуум мерки и теглилки бар инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр от неръждаема стомана бутилка вино корк вакуум мерки и теглилки бар инструменти

[xlmodel][производи][39721] најпопуларниот[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа опис на ПроизводотНерѓосувачки Челик Црвено Вино Шише Вакуум SealerКарактеристики : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет.Како да го користите : копчето за Ослободување на врвотМатеријал : не ' Рѓосувачки челик (површина), засилен пластика (внатрешно).Големина : Прибл...

BGN 2.00 3.17
Подобряване! Безплатна доставка, 100 бр. / лот метал питейна слама от неръждаема стомана слама хранително-вкусовата 6 мм 215 мм
 • Ново
Оценка на продукта:

Подобряване! Безплатна доставка, 100 бр. / лот метал питейна слама от неръждаема стомана слама хранително-вкусовата 6 мм 215 мм

не ' рѓосувачки челик 304 пиење слама 100 PCS / МНОГУ6mm 215mmхрана одделениесјајна надворголема количина ве молиме контактирајте ме

BGN 81.00 90.05
Екипът на младоженеца-творчески подаръци за младоженците може охладител сватбени аксесоари юбилейните аксесоари за партита бирена притежателите на потребителск
 • Ново
Оценка на продукта:

Екипът на младоженеца-творчески подаръци за младоженците може охладител сватбени аксесоари юбилейните аксесоари за партита бирена притежателите на потребителск

** Ангажирање Подароци 1 neoprene може да ладилници сигурни да се направи на невестата и младоженецот многу среќен...

BGN 10.00 11.18
WOWSHINE factory colorful stainless steel 304 консумация на слама 10 бр./лот миялни машини безопасни цветни ръжда безплатно с 2 четки
 • Ново
Оценка на продукта:

WOWSHINE factory colorful stainless steel 304 консумация на слама 10 бр./лот миялни машини безопасни цветни ръжда безплатно с 2 четки

WOWSHINE фабрика нови шарени не ' рѓосувачки челик 304 пиење слама 10pcs / многу dishwashers безбедно multicolors рѓа бесплатно со 2 четкиИспрати со 2 четки заедно како подарок​

BGN 21.00 23.81
Джобно Шампанско От Неръждаема Стомана Пенливо Вино Бутилка, Корк И Теглилки Бар Доставка На Вино Корк Аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

Джобно Шампанско От Неръждаема Стомана Пенливо Вино Бутилка, Корк И Теглилки Бар Доставка На Вино Корк Аксесоари

[xlmodel][производи][31399][xlmodel][производи][31399][xlmodel][производи][31399][xlmodel][производи][31399][xlmodel][производи][31399][xlmodel][производи][31399] најпопуларниот Опис на ПроизводотПреносни Нерѓосувачки Челик Шампањ Пенливо Вино Шише Затка Sealer Бар, Залихи На Вино Plug ДодатоциКарактеристикиРаботи на повеќето 750ml шишињаМоже да се чуваат со шише во фрижидерНаправени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челикПремиум квалитет во секој деталЛесно да се чистиМашина за миење садови безбедноСпецификации : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : нерѓосувачки челикБоја : сребренаОбјектот големина на : 5.5 * 4 * 4 cm...

BGN 4.16
304 неръждаема стомана вакуумно вино корк творческа вакуумно винена бутилка, корк
 • Ново
Оценка на продукта:

304 неръждаема стомана вакуумно вино корк творческа вакуумно винена бутилка, корк

304 од не ' Рѓосувачки челик вакуум вино затка креативен вакуум шише вино заткаПЛАЌАЊЕ : ? Alipay е нашиот препорачува метод,ние исто така прифаќаме други начини на плаќање како што треба...

BGN 12.00 14.38
304 неръждаема стомана Mr Slim Jigger мерителна чаша Златен пръстен чаша бар барман джиггеры
 • Ново
Оценка на продукта:

304 неръждаема стомана Mr Slim Jigger мерителна чаша Златен пръстен чаша бар барман джиггеры

Производ Предност : Со Јапонски инспириран дизајн, овој Гдин Тенок Стил Jigger Мерка карактеристики декоративен злато бенд, и е совршена за доделување мерки...

BGN 10.94
Шейкър за коктейли от неръждаема стомана Drink Mixer Bar Set Kit - 750 мл
 • Ново
Оценка на продукта:

Шейкър за коктейли от неръждаема стомана Drink Mixer Bar Set Kit - 750 мл

Направени од добри нерѓосувачки печат дека ќе уживате во правење алкохолен надвор од неа.И за професионална и домашна употребаДимензии (прибл.) : 25oz / 750ml — 24cm / 9.5"(H), 8.5 cm / 3.4"(КОЛ)Материјал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : СребренаПакетот Вклучува : 1 x Нерѓосувачки Челик Shaker / Миксер

BGN 13.97
Нов прием на 4 бр. малък червен led лазерен винен щанд Червено вино кабинет подарък притежателя led светлини безплатен логото OEM 1 бр.
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов прием на 4 бр. малък червен led лазерен винен щанд Червено вино кабинет подарък притежателя led светлини безплатен логото OEM 1 бр.

Нови пристигнување 4pcs Мали Црвени LED Ласерски Вино Стојат Црвено Вино Rack Подарок носителот LED Светла за Слободни Логото ОЕМ 1pc Опис на ПроизводотФункција : Име на Производ : LED Ласерски Вино Носителот Кутија Материјал : Акрилик Кутија,Нерѓосувачки Крадат за вашиот изборен ( Оваа цел е Акрилик Кутија само ) Ласерски Колона Боја : Мали Црвени,Големи Црвени,Мали Зелени,Големи Зелени,Мали Пурпурна,Големи Виолетова,Мала Сина,Голема Сина ( Оваа цел е Мала Црвена Само ) Одборот Дизајн : Faceplate Одбор Кутија Боја : Црна Време на Полнење : 34 часа Dimensiioins : 250mm*250mm*110mm Ласерски Колона Количина : 4pcs,6pcs за вашиот изборен ( Оваа цел е 4pcs Црвено Колона само ) Полнење пати : Над 500 пати Апликација : Музика Партија Бар,Фудбалската Игра,Свадба Партија Настан Пакување : Нето Тежина 3.5kg35*35*20cm / 1pcВниманието : 1.Ние ќе испрати 4pcs Ласерски колона Боја Црвена со Акрил Кутија за оваа цел,ако се бара 6pcs повеќе поголеми големина Ласерски Колона со Нерѓосувачки Украде,ве молиме потврдете цена со нас повторно, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.2.Ако имате свој лого за нашите sculpting или печатење,ве молиме испратете ја на нас од страна на email пораки или да ни оставите порака од трговија со датот.Ние ќе ги направи ново за вас во рамките на 46 дена,оваа цел е понуден логото скулптура или печатење бесплатна и ние не треба да плаќаат дополнителна логото полнење.Ако не понуди лого за нас откако ќе се плати во рок од 12 часа,ние ќе ви ја испратиме стоката за вас, без било логото без никакви дополнителни информации.Производ Фотографии : Сертификат Сертификатот : Може да биде интерес во подолу предмети, како и :

BGN 248.00
Куб От Неръждаема Стомана, Охладители За Вино, Уиски Напитка Охладители Кубчета Лед Камъни Фризера Гел Лед Рок Екологично Чисти Бар Аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

Куб От Неръждаема Стомана, Охладители За Вино, Уиски Напитка Охладители Кубчета Лед Камъни Фризера Гел Лед Рок Екологично Чисти Бар Аксесоари

Нерѓосувачки Челик Коцка Вино Ладилници Пијат Виски Chillers Коцки Мраз Камења Замрзнувач Гел Мраз Рок ЕкоПријателски Бар Додатоци*100% Сосема нов и висок квалитет...

BGN 5.00 5.15