• Ново
Марката 20 инча 22 24 инча прокатный багаж куфар посадъчен калъф пътнически багаж, куфар фабрика случаи количка куфар колесни калъф

Марката 20 инча 22 24 инча прокатный багаж куфар посадъчен калъф пътнически багаж, куфар фабрика случаи количка куфар колесни калъф

Buyers rating:
-0 % BGN 107.00
BGN 107.20

Брой продукти

20 Inch : H54cm X L32 cm X W22 cm (тркала вклучени) 22 Inch : H59cm X L37 cm X W23 cm (тркала вклучени) 24 Inch : H63cm X L41 cm X W24 cm (тркала вклучени) 26 Inch : H69cm X L44 cm X W27 cm (тркала вклучени)
Подолу Димензија Не Се Вклучуваат На Тркала

Други функции

Тип Елемент:
Пътни Чанти
Стил:
Модни модели
Състав На Материала:
КОРЕМНА ПРЕСА
Пол:
Жени
Тип На Затваряне:
Светкавица
Дължина На Продукта:
41cm
Твърдост:
Труден
Тегло На Продукта:
4.5kg
Широчина На Елемента:
24cm
Основен Материал:
КОРЕМНА ПРЕСА
Вид На Модела:
Твърд
търговска марка:
Weishengda
Има Дышла:
ДА
Височина На Продукта:
63cm
Случай:
Гъвкави
пътна чанта:
Пътна Чанта
Стил:
Европейски и американски стил

Най-добри сделки

RFID Business паспорт holder card holder business портфейла ticket holder 13600 Безплатна доставка 1бр
 • Ново
Оценка на продукта:

RFID Business паспорт holder card holder business портфейла ticket holder 13600 Безплатна доставка 1бр

САД$ 6.59 Бесплатен превозот 1pcs RFID Бизнис пасош носителот карта носителот бизнис паричникот билет носителот 13600ЗемјаВреме На ИспоракаРаботни Дена 57 811 1214 1519 2022 САД го Оценувате (Точка пристигна) 5.1% 50.1% 29.6% 10.5% 4.7% велика БРИТАНИЈА го Оценувате (Точка пристигна) 9.9% 63.2% 19.1% 3.4% 4.4% Австралија го Оценувате (Точка пристигна) 21.4% 50% 14.3% 7.2% 7.1% Франција го Оценувате (Точка пристигна) 10.5% 28.6% 43.8% 10.1% 7% Германија го Оценувате (Точка пристигна) 11.1% 22.2% 30.3% 20.9% 15.5% Канада го Оценувате (Точка пристигна) 0.0% 47.1% 31.4% 17.6% 3.9% Шпанија го Оценувате (Точка пристигна) 3.5% 25% 47.9% 12.9% 10.7%За ПроизводотБоја : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот, предизвикана од многу фактори како што сеосветленост на мониторот и светлина од светлината.Големина : ве молиме имајте во предвид дека големината на табелата може да have13cm грешка поради мерење метод.За Испорака1...

BGN 15.00 38.38
Dispalang кристална решетка печат пътуване багаж седалките Противообрастающие куфар защитни капаци мода жените пътни принадлежности
 • Ново
Оценка на продукта:

Dispalang кристална решетка печат пътуване багаж седалките Противообрастающие куфар защитни капаци мода жените пътни принадлежности

Dispalang Кристалните решетки Печати Патнички Багаж Опфаќа Antifouling Куфер Капаци Мода Жените Патување Додатоци

BGN 24.00 31.97
Dispalang таби еластичен дебел пътна чанта за багаж се прилага към 18-30 инчов широк тялото на пътни принадлежности куфар защитен калъф
 • Ново
Оценка на продукта:

Dispalang таби еластичен дебел пътна чанта за багаж се прилага към 18-30 инчов широк тялото на пътни принадлежности куфар защитен калъф

Забелешка : Ова е САМО Заштитна Маска САМО за Багаж! Не Багаж Себе~!!!Dispalang Шарени Мачка Еластична Дебели Патнички Багаж Покрие Важат за 1830 Инчен Случај Патување Додатоци Куфер Заштитна МаскаПочитувани Купувачи : Ако овие не ви се допаѓа,Ние може да го направите вашиот сопствен слики врз основа на нашите торба.Вие само треба да плаќаат екстра 10 долари за поставување на плаќање.

BGN 24.00 36.78
FORUDESIGNS е забавно за домашни любимци Бийгъл corgi багажа защитни капаци еластичен калъф количка за 18-30 см на кутията прах дъжд чанта, куфар
 • Ново
Оценка на продукта:

FORUDESIGNS е забавно за домашни любимци Бийгъл corgi багажа защитни капаци еластичен калъф количка за 18-30 см на кутията прах дъжд чанта, куфар

FORUDESIGNS е уникатен бренд каде што луѓето може да се прилагодите,купи и препродаваат производи.Тоа е неверојатно процесот на креативни неверојатни произведува за вас...

BGN 24.00 30.38
OKOKC Travel Luggage куфар защитен калъф, участък, произведени за S/M/L/XL, се прилага към 18-32-инчов чехлам, чехлам за куфари
 • Ново
Оценка на продукта:

OKOKC Travel Luggage куфар защитен калъф, участък, произведени за S/M/L/XL, се прилага към 18-32-инчов чехлам, чехлам за куфари

Материјал : Полиестер Тип : Згусне, Еластичност тежина : S 160g, М 230g, L 280g, XL 360gAnswer : ___________________________ Note : Ова е Багаж Куфер Заштитна Маска!

BGN 25.00 26.29
2017 Нов прием на Сплит кожени пътни чанти за мъже с голям капацитет преносими Мъжки чанти за рамо Мъжки ежедневни чанти чанта
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 Нов прием на Сплит кожени пътни чанти за мъже с голям капацитет преносими Мъжки чанти за рамо Мъжки ежедневни чанти чанта

добредојдовте во мојата продавница!торба големина : 46 X33x16cmМатеријал : кожа стпЗабелешка : За различни measureing метод,големината може да постојат и 23cm толеранција, ова не е голем квалитет проблемПоради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

BGN 69.00 134.40
Под Деветнадесет Количка За Пътуване Организатор Чанти Голям Капацитет Пътни Аксесоари, Чанти С Една Кука Лаптоп Чанта Безплатна Доставка За Поръчка
 • Ново
Оценка на продукта:

Под Деветнадесет Количка За Пътуване Организатор Чанти Голям Капацитет Пътни Аксесоари, Чанти С Една Кука Лаптоп Чанта Безплатна Доставка За Поръчка

1 100% сосема нов и висок квалитет 2 Секоја боја е убава и cofortable .3 Трговија на големо & Drop Превозот се и добредојдени ! ОЕМ и ODM се двете добредојдени !Материјал : ПолиестерAnswer : ___________________________ Note : 1...

BGN 9.00 10.38
Гореща мода пътуване по пътя багажная покриване на защитно покритие куфар количка калъф за пътуване багажа прахоустойчив калъф за 18 до 30 инча
 • Ново
Оценка на продукта:

Гореща мода пътуване по пътя багажная покриване на защитно покритие куфар количка калъф за пътуване багажа прахоустойчив калъф за 18 до 30 инча

Патнички Багаж Куфер Заштитна Маска Еластична Куфер Прашина Опфаќа Кутија Поставува Патување Додатоци Да Се Применуваат Од 18 До 30 Инчен СлучаиМатеријал : Памук ТкаениниПакетот Вклучува : 1*торба Боја Слики се само примероци за референца...

BGN 10.00 18.88
TEGAOTE мъжка мода водоустойчив пътна чанта с голям капацитет пътна чанта на жената найлон багажа за пътуване дамска чанта унисекс чанти
 • Ново
Оценка на продукта:

TEGAOTE мъжка мода водоустойчив пътна чанта с голям капацитет пътна чанта на жената найлон багажа за пътуване дамска чанта унисекс чанти

TEGAOTE Мода за Мажи Водоотпорен Патна Торба Голем Капацитет Патување Торба Жените Најлон Багаж Патување Duffle Чанти УнисексТорба СпецификацијаБренд : TEGAOTEОбвивка Материјал : ПолиестерЗатворање Тип : ПатентМатеријали : најлонТежина : 1.0 kgголемина : 51 CMX28 CMX33 CMБоја : како на сликите(може да мало боја разлика според вашиот монитор settings (поставки))Пакување : а polybag за секое парчеAnswer : ___________________________ Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 52.00 103.97
eTya пътни чанти голям капацитет платно мъжете багажная чанта мултифункционален мъжки мъкна раници уикенд организатор на пътуване, чанта за съхранение
 • Ново
Оценка на продукта:

eTya пътни чанти голям капацитет платно мъжете багажная чанта мултифункционален мъжки мъкна раници уикенд организатор на пътуване, чанта за съхранение

e Tya Платно Патна Торба Голем Капацитет Мажите Багаж Кеси Мажите Патување Tote Мултифункционален Викенд Организаторот на Патувањето Складирање КесиСпецификацииСтил : НеврзанНов и Висок квалитет на Објектот Тип : Патна ТорбаS Големина : 26*20*45смL големина : 30*20*55cmИмајте на ум : може да биде 13cm нормално мерење на грешка .Бидејќи на светлината и аголот на шут, бојата на производот е малку поинаква од главната слика,ве молиме разбирање

BGN 37.00 73.57
2018 Колелото Багажная Количка Чанта Дамски Пътни Чанти Ръчна Количка Унисекс Чанта С Голям Капацитет Пътни Чанти Куфар С Колела
 • Ново
Оценка на продукта:

2018 Колелото Багажная Количка Чанта Дамски Пътни Чанти Ръчна Количка Унисекс Чанта С Голям Капацитет Пътни Чанти Куфар С Колела

Испорака : *Производи ќе бидат испорачани во рок од 23 работни дена по вашата исплата * Обично тоа треба цела 1525 дена во испорака во зависност од вашата област...

BGN 75.00 149.60
Letrend British style Студентски Ролинг Luggage Spinner Women Trolley Suitcase Колела 20 inch Carry On Travel Bag Hardside Багажника
 • Ново
Оценка на продукта:

Letrend British style Студентски Ролинг Luggage Spinner Women Trolley Suitcase Колела 20 inch Carry On Travel Bag Hardside Багажника

20 инчи Големина : 54*34*22cm 24 инчен Големина : 64*41*24cm Материјал : ABS+PC Note1 : 1 инч=2.54 см,1cm=0.39 инчен Note2 : Таму би можело да биде малку разликата во бојата,becaouse на компјутерски монитор settings...

BGN 121.00 168.00
Високо Качество На Багажното Каишка Напречен Колан Опаковка Регулируема Пътен Куфар Найлон 3 Цифри На Парола За Заключване Обтегач На Ремъка Багаж Колани
 • Ново
Оценка на продукта:

Високо Качество На Багажното Каишка Напречен Колан Опаковка Регулируема Пътен Куфар Найлон 3 Цифри На Парола За Заключване Обтегач На Ремъка Багаж Колани

Багаж Рака Крстот Појас Пакување Прилагодливи Патнички Куфер Најлон 3 Цифри Лозинка За Заклучување Тока Рака Багаж Ремени Карактеристики : Материјали : Најлон+ПОМДимензии : Должина : 22.2 m; Width : 5cm; Дебелина : 0.3 цмУниверзална багаж рака одговара за 20"34" багаж...

BGN 7.00 8.21
16 инча бизнес и ежедневни мъжки борда на шасито на количката куфар пудра масло кожа lockbox търкаляне на багаж количка за пътуване куфар за носене
 • Ново
Оценка на продукта:

16 инча бизнес и ежедневни мъжки борда на шасито на количката куфар пудра масло кожа lockbox търкаляне на багаж количка за пътуване куфар за носене

Испорака : *Производи ќе бидат испорачани во рок од 23 работни дена по вашата исплата * Тоа обично трае 1525 дена во испорака во зависност од вашата област...

BGN 134.00 169.28
16 инча кафе кожена количка куфар мъжки бизнес куфар с колела пътна чанта mala de viagem valiz
 • Ново
Оценка на продукта:

16 инча кафе кожена количка куфар мъжки бизнес куфар с колела пътна чанта mala de viagem valiz

Испорака : *Производи ќе бидат испорачани во рок од 23 работни дена по вашата исплата * Обично тоа треба цела 1525 дена во испорака во зависност од вашата област...

BGN 151.00 243.20
Балетные танци момичета пътуване багажа защитен калъф за 18-30 см количка чанта за носене на участък гъвкави калъфи за куфари с цип
 • Ново
Оценка на продукта:

Балетные танци момичета пътуване багажа защитен калъф за 18-30 см количка чанта за носене на участък гъвкави калъфи за куфари с цип

Балет Танцување Девојки Патнички Багаж Заштитна Маска За 1830 инчен Количка Случај Водат Еластична Куфер Покрива со ПатентЗабелешка : Ова е САМО Заштитна Маска САМО за Багаж! Не Багаж Себе~!!!Почитувани Купувачи : Ако овие не ви се допаѓа,Ние може да го направите вашиот сопствен слики врз основа на нашите торба.Вие само треба да плаќаат екстра 10 долари за поставување на плаќање.Само пратете ни слика со висока резолуција можеби повеќе од 1 MB, во Jpg формат.Можете да поставите цел прв тогаш ние ќе се прилагоди на крајната цена пред да плаќаат за тоа.

BGN 24.00 36.78