• Ново
DIYSECUR Wireless 7inch HD Мирър Монитор авто монитор водоустойчив CCD камера за обратно виждане на автомобила за камион, каравана автобус на микробуса 1V2

DIYSECUR Wireless 7inch HD Мирър Монитор авто монитор водоустойчив CCD камера за обратно виждане на автомобила за камион, каравана автобус на микробуса 1V2

Buyers rating:
-17 % BGN 142.00
BGN 171.14

Брой продукти


Безжична 12 VDC 7 инчен TFT LCD Автомобил Огледало Следи Водоотпорен CCD Rear View Camera
Најдоброто решение за вашиот автомобил обратна систем Водоотпорен IR Ноќ Визија CCD Rear View Camera 2.4 GHz Wrieless видео пренос
Висок квалитет на TFT LCD монитор
2 канал видео влезови
Лесна инсталација
7inch LCD ретровизорот Автомобил Следење
Тоа делува како нормален ретровизорот, и рефлектор автоматски ќе се појавува кога монитор е исклучен. Па може да се клип во текот на вашата оригинална огледало, и тоа ќе се покаже rearview слика, а тоа е поврзано со rear view camera, на задните видите слика ќе се појави на екранот автоматски кога обратен автомобил.
Откако на вашиот автомобил е опремен со овој компактен и модерен видео обратна систем, светот околу вашиот автомобил нема да проблеми што повеќе! Нејзините 2 видео влезови исто така ви овозможува да уживате во видео запис од DVD или на други уреди.
Si nce обратен камерата е поврзан со вашиот автомобил е обратен светлина моќ кабел, кога ќе се јават на возилото наназад камерата ќе биде вклучен. И следење ќе се прикаже видео влез 1 чија сигнал доаѓа од обратен камера. Кога автомобил го напушти резервираат режим, обратен камерата се напојува од надвор. Мониторот ќе се префрлат на влез 2 екранот.
Камера :
Т тој CCD image sensor излези дигитални сигнали дека има подобра слика е јасност, боја спротивставени и острината од CMOS камера, со своите 18 индивидуални Инфрацрвен (IR) LED, тоа покажува јасни слики при слабо осветлување, особено во текот на ноќта околности. Оваа тешка должност CCD камера е тежок метал случаи, водоотпорен и кал доказ. Тоа може да трае подолго без греење се, па можете да се прикаже rearview цело време.

Други функции

Тип Елемент:
Кола Монитори
Тегло На Продукта:
1300g
Името На Модела:
огледален монитор
Настаняване:
Покрив
търговска марка:
DIYSECUR
Разделителна способност:
800x480
Вид На Материала:
КОРЕМНА ПРЕСА
Размер На Дисплея:
7
Видео:
Двустранен видео вход
система:
PAL / NTSC

Най-добри сделки

Водоустойчива функция автомобилна камера за задно виждане, с ccd hd-изображение и 8 led +5 цветен дисплей автомобилен монитор за Ford focus sedan
 • Ново
Оценка на продукта:

Водоустойчива функция автомобилна камера за задно виждане, с ccd hd-изображение и 8 led +5 цветен дисплей автомобилен монитор за Ford focus sedan

Добредојдовте на нашата продавницаова е Сертификат за инспекција на нашиот производОва е нашата фабрика во кинание ќе се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и на најдобар квалитет на производи за сите потрошувачи.Карактеристики : Автомобил на камерата ги следи100% сосема нов и висок квалитет5" колор TFT LCD мониторВисокарезолуција на слика : 800 W * RGB * 480 H.Со 2 видео внесување : бела видео кабел се поврзува со автомобил rearview камера, жолта една до друга видео опремаПоддржува автомобил DVD, VCD, камера и други видео опремаСпецификации : Домување материјал : ABS пластикаГолемина на екран : 5 инченРезолуција : 800 W * RGB * 480 HAspect ratio : 16 : 9Напојување : DC 12 V±10%Операција температура : 20~+50 степени целзиусови степениБоја : ЦрнаДетали за производот : Производ параметри : 170 степен задна камераРКА конекторВисок степен на ленти : IP69k.Погоден за посебна автомобилHighdefinition и 170 степен широк агол на гледање.Се применува за посебен автомобил Snapin дизајн, тоа е лесно да се инсталира.Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.ТВ систем : PAL / NTSCХоризонтална Резолуција : 520 ТВ линииЕфективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V)Минимална Осветлување : 0.02 ЛуксЛеќи на камерата : 13.5 mmПогледнете Агол : 170 степенSync...

BGN 55.00 65.06
Подходящ за Volkswagen GOLF 6 / Magotan 170 обектив ангел кола камера за задно виждане донесе LCD екран 8 led с 5 автомобилно огледало за обратно виждане
 • Ново
Оценка на продукта:

Подходящ за Volkswagen GOLF 6 / Magotan 170 обектив ангел кола камера за задно виждане донесе LCD екран 8 led с 5 автомобилно огледало за обратно виждане

добредојдовте на нашата продавницаФабриката на нашата компанијаИнспекција сертификат за нашиот производНашата компанија линија во автомобил rearview камера со години и ние се придржуваат за да се обезбеди висок квалитет на производот ,разумна цена и добра servise на нашите клиенти.welcomer да порачате.Деталите на камераПаркинг камера paremetersАнти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k...

BGN 57.00 66.85
7 автомобилен екран за задно виждане TFT-LCD дисплей авто монитор автомобилно огледало, в комбинация с 2 AV вход авто монитор за задно виждане за паркиране за обратно ви?
 • Ново
Оценка на продукта:

7 автомобилен екран за задно виждане TFT-LCD дисплей авто монитор автомобилно огледало, в комбинация с 2 AV вход авто монитор за задно виждане за паркиране за обратно ви?

"Топла Продажба 7" Автомобил Rearview Екран TFTLCD Дисплеј Автомобил Следи Автомобил Огледало се комбинираат HD Автомобил Задните Видите * 100% Сосема Нов...

BGN 57.58
GSPSCN 4.3 inch Car HD Rearview Mirror Монитор CCD Video Auto Parking Assistance LED Night Vision Reversing камера за задно виждане
 • Ново
Оценка на продукта:

GSPSCN 4.3 inch Car HD Rearview Mirror Монитор CCD Video Auto Parking Assistance LED Night Vision Reversing камера за задно виждане

Огледало следи Преглед : GSPSCN мониторот делува како нормален ретровизорот, и рефлектор автоматски ќе се појавува кога монитор е исклучен.Па може да се клип во текот на вашата оригинална огледало, а задните го видите слика ќе се појави на екранот автоматски кога обратен автомобил.значи, ова е мулти функција огледало монитор.Елиминирање На Слепи ДамкиПомош можете да го видите слепи точки каде што вашите очи не може да се постигне,навистина многу корисно кога ќе паркинг или се вози спедитор.Супер Ноќ ВизијаВграденво 12 Led светла,automatcially се пали кога тоа се открие темно средина,кои ефикасно да ви помогне парк дури и во текот на ноќта.Спецификација : 4.3" TFT LCD МониторТип : 4.3 инчен LCD мониторРезолуција : 800x480Ултраниска потрошувачка на енергија, за да се спречи преку топлина2 Видео сигнал текст : AV1 / AV2,AV2 поддршка обратен приоритетСе прикажат црно кога нема видео сигнал на текстФормат на сигнал : NTSC / PALГолемина на екранот : 16 : 9 / 4 : 3Номинална Напон : DC 12 VКопија Камера : Image sensor : CMOS PC7080 (Надградба)12 Led светла (Надградба)Визија Degeree : 170° (Надградба)Водоотпорен одделение : IP69 (Надградба)Со растојание референца означување на екранотНапојување : DC 12 VЕфективни Пиксели : 648 X488pixelsФормат на сигнал : NTSCS / N Радио : подобро од 48dbРезолуција : 420 TV линијаПакет содржина : 1 x 4.3 инчен TFT LCD Монитор;1 x Камера;2 x Моќ Кабел (1 M / 4.5 FT);1 x Видео Кабел (6 M / 18 FT);1 x англиски јазик Прирачник за КорисникотЗа нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме чесни и одговорни...

BGN 29.00 35.18
Горещи продажба на 13-инчов автомобилен монитор сив цвят DC 12V 2-лентови видеовходы флип надолу монитор TFT LCD дигитален екран SH1308
 • Ново
Оценка на продукта:

Горещи продажба на 13-инчов автомобилен монитор сив цвят DC 12V 2-лентови видеовходы флип надолу монитор TFT LCD дигитален екран SH1308

Опис На ПроизводотПроизвод модел : SH1308Име на производ : 13 инчен флип надолу следењеГолемина на екранот : 13 инченМатеријал : ABSНапојување : DC 12 VПотрошувачка на енергија : ≤ 12 WПроизвод големина : 332mm*295mm*28mmДодаток : жица,далечински управувач,user ' s manual,заврткиВидео фреквенција : PAL / NTSCСооднос : 16 : 9 / 4 : 3 сооднос прилагодливиБоја : Беж / Црна / СиваТекст : Dual видео влезЈазик : Кинески на англиски германски француски шпански, португалски, итн.Гаранција : 1 годинаН...

BGN 89.00 93.26
Универсален 3,5-инчов TFT LCD 2 видео входа авто монитор автоматична паркинг обратната резервен DVD монитор за камерата за обратно виждане
 • Ново
Оценка на продукта:

Универсален 3,5-инчов TFT LCD 2 видео входа авто монитор автоматична паркинг обратната резервен DVD монитор за камерата за обратно виждане

3.5 инчен дигитални color TFT lcd автомобил следи мал приказ за универзална возилото наназад паркинг копија rear view cameraОбјектот спецификите· Предмет Тип : Автомобил Монитори· Сместување : ВоDash· Големина На Екранот : 3.5"· Item Големина на : 10.5 * 6.5 * 1.5 cm· Име На Модел : 3502· Резолуција : 320x240· Материјал Тип : ABS· Item Тежина : 150 gОпис На ПроизводотПовеќе слични монитор, ве молиме одете во нашата продавница и да купам тоа.3.5" Дигитални TFT LCD, LED назадсветлосна табла следењеСпецификација : 100% сосема нов...

BGN 24.82
Night vision image sensor assist car reversing monitor +ip 69K water-proof car rear camera use for MAZDA 2 for MAZDA 3
 • Ново
Оценка на продукта:

Night vision image sensor assist car reversing monitor +ip 69K water-proof car rear camera use for MAZDA 2 for MAZDA 3

добредојдовте на нашата продавницаФабриката на нашата компанијаИнспекција сертификат за нашиот производНашата компанија линија во автомобил rearview камера со години и ние се придржуваат за да се обезбеди висок квалитет на производот ,разумна цена и добра servise на нашите клиенти.welcomer да порачате.Деталите на камераПаркинг камера paremetersАнти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k...

BGN 51.00 59.71
Монитор за задно виждане за кола за резервна обратна камера 4.3-инчов TFT цветен дигитален сгъване за паркиране, камера за стайлинг на автомобили продажба на
 • Ново
Оценка на продукта:

Монитор за задно виждане за кола за резервна обратна камера 4.3-инчов TFT цветен дигитален сгъване за паркиране, камера за стайлинг на автомобили продажба на

Висока Резолуција 4.3" Color TFT LCD Виткање Паркинг Помош на Набљудувачите на DC 12 V Свитлива Автомобил Монитор ЗА Задни Приказ на КамератаОбјектот спецификите· Предмет Тип : Автомобил Монитори· Сместување : ВоDash· Големина На Екранот : 4.3"· Item Големина : (L x W x H) : 130 x 80 x 26mm· Материјал Тип : ABS· Item Тежина : 450 g· Место на Потекло : Guangdong,Кина(Копно)· Гаранција : 1 Година· Сигнал Систем : : PAL / NTSC авто switchable· Тековна Потрошувачка : : 3 W ( max )Опис На ПроизводотКарактеристики : Сосема Нов и висок квалитетОдговара на сите системи за видео надзор камера, автомобилот Наназад камера, автомобил DVD плеер4.3" Автомобил Rear View Monitor помага во спречување на несреќи при возење во рикверц, преку избегнување на децата, сообраќајот, пешаците, играчките и животните додека поддршка надвор од патеката или паркинг просторИнсталација : инсталирање на ТаблаВртливата функција за камион, автобус, приколка и така натамуСпецификации : Големина На Екранот : 4.3"(16 : 9)Димензии : 110mm x 90mm x 42mmРезолуција : 1440(W) x RGB x 272(H)Модел : PAL / NTSC (Автоматски фрлиover)Напојување : DC 12 VВидлива Област : 96mm x 54mmМоќност : · Одделение Тип : set· Пакет Тежина : 0.480 kg (1.06 lb.)· Пакет Големина : 10cm x 10cm x 10cm (3.94 во x 3.94 во x 3.94 во)

BGN 23.89
Автоматична система за помощ при паркиране 2 в 1 4.3 Digital TFT LCD Mirror Car Parking Monitor + 4LED HD CCD камера за задно виждане за кола
 • Ново
Оценка на продукта:

Автоматична система за помощ при паркиране 2 в 1 4.3 Digital TFT LCD Mirror Car Parking Monitor + 4LED HD CCD камера за задно виждане за кола

Авто Паркинг Помош Систем 2 во 1 4.3 Дигитални TFT LCD ОгледалоПаркинг Монитор + 4 LED CCD HD Автомобил Rear view CameraНие сме многу силни фабрикаОбјектот Спецификација : Автомобил задните следењеГолемина на екранот : 3.5 Инчен Дисплеј Формат : 4 : 3Резолуција : 480x272Моќ Напон : 9 V35 V DC,Потрошувачката на Енергија;Предмет тип : Паркинг ПомошРаботат на Системот : PAL / NTSCВидео Внесување : V1 / V2.Авто...

BGN 56.00 68.61
Автоэлектроника 2.4 Ghz безжична камера RCA видео предавател и приемник комплект за камерата за обратно виждане на автомобила и TFT паркинг монитор
 • Ново
Оценка на продукта:

Автоэлектроника 2.4 Ghz безжична камера RCA видео предавател и приемник комплект за камерата за обратно виждане на автомобила и TFT паркинг монитор

Авто Електроника 2.4 Ghz Безжична Камера РКА Видео Предавателот и Приемникот Комплет За Автомобил Rear View Camera и TFT Паркинг СледењеВовед : Безжичен предавател и приемник е секогаш користете за автомобил rear view camera да се поврзете автомобил огледало монитор,ДВД,ВИДЕО !! Кога треба да го инсталиратекамера на нашиот автомобил,тоа е многу комплицира да жици,но ако имаме оваа точкабезжичен предавател и приемник(безжична moudle),жици е лесно!!Не грижете се за жици било повеќе!! Со овој безжичен модул, тоа не треба да доведе жица од предниот до задниот дел на автомобилот, така што ќе го спаси многукамерата инсталација, работа и тоа ќе се повеќе лесно за вас да се инсталира на камерата.Спецификации : 100% сосема нов и Висок квалитет*Лесна инсталација*Да се земе една минута ја добиете вашата камера стане безжична камера*2.4 GHz безжична предавател / приемник за set (12Volt за возило инсталација)*Работа Спектар : До околу 80m(Hollowness)*Се поврзува на тркалатавидете камера и предна видео екран*Одговара на сите РКА композитен видео врски*Напојување : DC 12 V*Предавател / Приемник Кабел Должина : 1.5 мКако да се Инсталира Камера со Безжичен Модул : Конвертирате било обратен камера со стандардна фоно / РКА конектор во безжична камера со оваа универзална предавателот и приемникот за полнење...

BGN 16.00 19.54
4.3 Сгъваем монитор за обратно виждане на автомобила + камера гръб на колата носят 8 led адаптиране на KIA FORTE за Hyundai Verna Sloaris Sedan
 • Ново
Оценка на продукта:

4.3 Сгъваем монитор за обратно виждане на автомобила + камера гръб на колата носят 8 led адаптиране на KIA FORTE за Hyundai Verna Sloaris Sedan

Добредојдовте на нашата продавницаова е Сертификат за инспекција на нашиот производОва е нашата фабрика во кинание ќе се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и на најдобар квалитет на производи за сите потрошувачи.Производ параметри : автомобил камера и мониторДетали за производот : Производ параметри : 170 степен задна камераРКА конекторВисок степен на ленти : IP69k.Highdefinition и 170 степен широк агол на гледање.Snapin дизајн, тоа е лесно да се инсталира.Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.ТВ систем : PAL / NTSCХоризонтална Резолуција : 520 ТВ линииЕфективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V)Минимална Осветлување : 0.02 ЛуксЛеќи на камерата : 13.5 mmПогледнете Агол : 170 степенSync...

BGN 53.00 62.93
Безплатна доставка на автомобил на заден комплект-камера за обратно виждане + 4,3 инча ' LCD монитор на автомобила, помощ при паркиране безжични комплекти за обратно в?
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка на автомобил на заден комплект-камера за обратно виждане + 4,3 инча ' LCD монитор на автомобила, помощ при паркиране безжични комплекти за обратно в?

Опис : Rear view monitorОвој монитор може многу спречување на несреќи за да се спаси од непотребно губење или проблеми при возење во рикверц, преку избегнување на децата, сообраќајот, пешаците, играчки, и домашни миленици.Нежен и uique Одбивни дизајн, стабилни перформанси, јасна слика и одличен ефект.Мал и лесен доволно за кои може да се носат насекаде за размена на инстант видео игра : системи за видео надзор камера или дури и видео игриОваа LCD е посебно дизајниран за да се поврзете со вашиот автомобил камераКарактеристики : Rear view monitorБрза испорака од њу џерси(САД)Високарезолуција на слика.Полна боја LED светлото на екранот.Со 2 видео внесување : Бела видео кабел се поврзува со автомобил rearview камера, жолтата даДруги видео опрема.Екран rotatable.Лесно да се инсталира.Спецификации : TFTLCD Монитор во боја2 Видео влезови (V1 / V2 авто...

BGN 42.00 50.00
Нова 4.3 TFT LCD авто монитор за обратно виждане, монитор TFT LCD за обратно виждане, монитор с висока резолюция RearviewCamera монитор+Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Нова 4.3 TFT LCD авто монитор за обратно виждане, монитор TFT LCD за обратно виждане, монитор с висока резолюция RearviewCamera монитор+Безплатна доставка

Нови 4.3" TFT LCD Автомобил Следи Rear View следи TFT LCD Rearview Следи Висока Резолуција Rearview Camera монитор+Бесплатен превозотОбјектот Спецификација : Големина на екранот : 4.3 Инчен Дисплеј Формат : 4 : 3Резолуција : 800x480Моќ Напон : 9 V35 V DC,Потрошувачката на Енергија;Предмет тип : Паркинг ПомошРаботат на Системот : PAL / NTSCВидео Внесување : V1 / V2.Авто...

BGN 45.00 52.61
Адаптируйтесь за Benz vito Viano Car backup camera донеси широк ъгъл на видимост на лещата 8 led с 4,3-инчов LCD-сгъваем дисплей за паркиране на коли
 • Ново
Оценка на продукта:

Адаптируйтесь за Benz vito Viano Car backup camera донеси широк ъгъл на видимост на лещата 8 led с 4,3-инчов LCD-сгъваем дисплей за паркиране на коли

Добредојдовте на нашата продавницаова е Сертификат за инспекција на нашиот производОва е нашата фабрика во кинание ќе се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и на најдобар квалитет на производи за сите потрошувачи.Производ параметри : Детали за производот : Производ параметри : 170 степен задна камераРКА конекторВисок степен на ленти : IP69k.Highdefinition и 170 степен широк агол на гледање.Snapin дизајн, тоа е лесно да се инсталира.Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.ТВ систем : PAL / NTSCХоризонтална Резолуција : 520 ТВ линииЕфективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V)Минимална Осветлување : 0.02 ЛуксЛеќи на камерата : 13.5 mmПогледнете Агол : 170 степенSync...

BGN 53.00 62.93
Система на камера за задно виждане с 5-инчов цифров LCD огледален дисплей, камера за нощно виждане за паркиране на автомобила/колата / камиона на заден ход
 • Ново
Оценка на продукта:

Система на камера за задно виждане с 5-инчов цифров LCD огледален дисплей, камера за нощно виждане за паркиране на автомобила/колата / камиона на заден ход

Rear view camera систем со 5inch дигитални LCD огледало монитор,Ноќно Камера за кола / комбе / камион обратен паркинг Објект Спецификација : Автомобил камера огледалоГолемина на екранот : 3.5 Инчен Дисплеј Формат : 4 : 3Резолуција : 480x272Моќ Напон : 9 V35 V DC,Потрошувачката на Енергија;Предмет тип : Паркинг ПомошРаботат на Системот : PAL / NTSCВидео Внесување : V1 / V2.Авто...

BGN 58.00 68.61
13 авто монитор Auto Car TFT LED Digital Screen Car Roof Mounted Monitor Car Flip Down монитори
 • Ново
Оценка на продукта:

13 авто монитор Auto Car TFT LED Digital Screen Car Roof Mounted Monitor Car Flip Down монитори

Карактеристики : 1.13" TFT LCD Флип Dowm Следење2.Мулти Систем : PAL / NTSC3.Со Широк Приказ Агли4.L / R Вртливата Функција5.Две Видео Влез6.Напојување : DC 12 V7.Изградена е во Двојна Купола Светлина Универзална8.Екранот формат : 4 : 39.Големина на екранот : 13 инченПакетот Вклучува : 1 Set Автомобил Флип Надолу СледењеПочитувани купувачот,Тежината на овој Објект е над 2 KG, ние ќе брод до вас преку експрес испорака.Некои земја 's царинската барање да се обезбеди примачот име на компанија и EORI (Tax ID).Па ве молиме да дознаете дека вашата земја 's царинските прописи.И оставете порака за да кажете ни ја вашата примачот име на компанија и EORI (Tax ID).Инаку царинење прашања може да предизвика парцела одложи или да се вратат, предизвикани било какви трошоци за данок или назад и назад товар, купувачот ќе треба да ја преземат сета одговорност.Го цениме за вашето разбирање и соработка!!Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние одржување на високи стандарди на одлична и се стремиме за 100% задоволството на клиентите.Повратни информации е многу важно за нас...

BGN 85.00 113.58
FEELDO DC12V 11.3 покрив се монтира TFT LCD монитор 2-посочен видео вход 11.3 инча флип надолу кола автобус камион монитор 3-Цвят 1285
 • Ново
Оценка на продукта:

FEELDO DC12V 11.3 покрив се монтира TFT LCD монитор 2-посочен видео вход 11.3 инча флип надолу кола автобус камион монитор 3-Цвят 1285

Спецификации : 2 1) DC12 V 11.3" TFT LCD Покривот Монтирани Автобус Следи 2)Високо Пиксели : 800*600 3) IR,далечински контролер,двоен влез Опис : Прикажи Големина : 11.3" Display формат : 4 : 3 Моќ : 10 W Напојување : DC12 V Систем : PAL / NTSC (Автоматско префрлување помеѓу два системи на Високо Пиксели : 800*600 Осветленост : 200 : 1 Син Екран : Видео сигнал исчезнува со автоматски изглед на син екран Работна Температура : 20°C~+65°C OSD Јазици : англиски, Кинески Видео Влезови : Двоен влез Аудио Влезови : Лево и Десно влезови Факултативна Бои : Црна, Сива, Беж Целосна Функција Далечински Контролер со OSD Мени Покривот Монтирање Конзола Вграден IR Предавател за Безжични IR Слушалки Изграден во Двојна Купола Светлина Универзална МултиАгол на гледање со 45 Степени Вртливата Екран Brightness / Contrast / Color / Спиење време Прилагодливи Додатоци : 2x Видео Влезот Кабел 1x Видео Излез Кабел 1x Далечински Управувач 6x Резервни Завртка 1x Упатство

BGN 99.00 113.25
Адаптиране на Ford-focus седан черен корпус 5 LCD екран кола огледало монитор +8 led кристал ccd обектив кола камера за задно виждане в промоция
 • Ново
Оценка на продукта:

Адаптиране на Ford-focus седан черен корпус 5 LCD екран кола огледало монитор +8 led кристал ccd обектив кола камера за задно виждане в промоция

Добредојдовте на нашата продавницаова е Сертификат за инспекција на нашиот производОва е нашата фабрика во кинание ќе се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и на најдобар квалитет на производи за сите потрошувачи.Производ параметри : автомобил камера andmonitorВисокарезолуција на слика : 800 W * RGB * 480 H.Со 2 видео внесување : бела видео кабел се поврзува со автомобил rearview камера, жолта една до друга видео опремаПоддржува автомобил DVD, VCD, камера и други видео опремаНе аудио влез или излезКоличка за дизајн може подобро да ја заштитите екранот од прашина, нечистотија, испакнатини и гребнатиниСпецификации : Домување материјал : ABS пластикаГолемина на екран : 5 инченРезолуција : 800 W * RGB * 480 HAspect ratio : 16 : 9Напојување : DC 12 V±10%Операција температура : 20~+50 степени целзиусови степениБоја : ЦрнаДетали за производот : Производ параметри : 170 степен задна камераРКА конекторВисок степен на ленти : IP69k.Highdefinition и 170 степен широк агол на гледање.Snapin дизајн, тоа е лесно да се инсталира.Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.ТВ систем : PAL / NTSCХоризонтална Резолуција : 520 ТВ линииЕфективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V)Минимална Осветлување : 0.02 ЛуксЛеќи на камерата : 13.5 mmПогледнете Агол : 170 степенSync...

BGN 57.00 66.85
8 led glass ccd image lens car rearview reversing camera with 4.3 car display mirror use for BMW 5 Series / 3 Series
 • Ново
Оценка на продукта:

8 led glass ccd image lens car rearview reversing camera with 4.3 car display mirror use for BMW 5 Series / 3 Series

добредојдовте на нашата продавницаНашата компанија се специјализирани во rearch и развој,производство и продажба за многу годиниСертификат за инспекција производДетали на автомобилот наназад камераПаркинг камера paremetersАнти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k...

BGN 55.00 64.21
Гореща продажба 5-инчов 16: 9 TFT LCD екран кола огледалото за обратно виждане, монитор за обратно виждане на колата на монитора огледало за паркиране на кола-детектор за
 • Ново
Оценка на продукта:

Гореща продажба 5-инчов 16: 9 TFT LCD екран кола огледалото за обратно виждане, монитор за обратно виждане на колата на монитора огледало за паркиране на кола-детектор за

"Топла продажба 5 Inch 16 : 9 TFT LCD Автомобил Rearview Огледало Монитор Поддршка 2 AV текст За DVD / Камера Авто Автомобил Следи Огледало* Сцени ќе се намали за да се rearview камерата автоматски додека сте поддршка на автомобилот и да се вратите на оригиналната сцени после тоа; Поддржува Автомобил DVD, VCD, камера, STB, сателитски приемник, и други видео опрема.* Огледало монитор ќе започнат автоматски; synchronously се прикажат видео од rearview камерата кога сте врзани за вашиот автомобил* 5.0"огледало за надгледување на прилагодување на степенот на огледало од нервира тоа да се вклопи во вашите очи најдобро или можете да ги преместите вашите главата малку да се минимизира рефлексија; HD боја LED светлото на екранот Со видео влезот 2* Како дополнителен уред за да им помогне на возачот со презентирање на свежи, јасни заднавозило приказ на висока резолуција на LCD екранот, додека поддршка на автомобил до* Задните Приказ на Монитор е клучен дел на rearview систем што дефинитивно ќе збогатете го вашето возачко безбедноста во сите услови на возење; Висок квалитет со конкурентна цена,1 година гаранција5 инчен колор TFT LCD екран автомобил на ретровизорот следи усвојува 480 x 272 пиксели, 16 : 9 формат на екранот, подржува PAL / NTSC систем auto switch...

BGN 39.97
4.3 hd Car screen mirror 800*480 plastic shell material +car rear camera shockproof +8 led за Chevrolet Cruze hatchback
 • Ново
Оценка на продукта:

4.3 hd Car screen mirror 800*480 plastic shell material +car rear camera shockproof +8 led за Chevrolet Cruze hatchback

добредојдовте на нашата продавницаНашата компанија се специјализирани во rearch и развој,производство и продажба за многу годиниСертификат за инспекција производДетали на автомобилот наназад камераПаркинг камера paremetersАнти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k...

BGN 55.00 64.21
сгъваем 4,3 монитор екран за кола с 4 Led + динамична линия следа+водоустойчив колата се обръща тип на камерата-универсален
 • Ново
Оценка на продукта:

сгъваем 4,3 монитор екран за кола с 4 Led + динамична линия следа+водоустойчив колата се обръща тип на камерата-универсален

добредојдовте на нашата продавницаФабриката на нашата компанијаИнспекција сертификат за нашиот производНашата компанија линија во автомобил rearview камера со години и ние се придржуваат за да се обезбеди висок квалитет на производот ,разумна цена и добра servise на нашите клиенти.welcomer да порачате.Деталите на камераПаркинг камера параметриАнти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k...

BGN 61.00 71.55
Marsnaska нов 1бр инструменти синьо мини цифров волтметър DC2. 5-30V панел волтметър измерители на напрежение, електрически тестери
 • Ново
Оценка на продукта:

Marsnaska нов 1бр инструменти синьо мини цифров волтметър DC2. 5-30V панел волтметър измерители на напрежение, електрически тестери

100% нов висок квалитетЛесно да се инсталираМини voltmeter Дигитален тестер на напон тест батеријата DC 030 V црвено авто автомобилГолемина : приближно 48 x 29 x 22 mmПрецизност : 1%Display Mode : 3 цифриОпсег : DC 0 V30 VСе хранат текст опсег : DC 4,530 VОперативен Струја : помалку од 20m AДисплеј во боја : црвена,сина,жолта,зеленаТемпература на чување : + 10°C има 65°CЦрна жицата се поврзува заедничката негативни, црвениот жицата се поврзува со позитивна енергија, бела жицата се поврзува на позитивни текст на притвор1 x Мини voltmeter

BGN 2.00 2.86
пластмасов 8 led камера за обратно виждане на автомобила +Авто монитор 4.3 се използва за Renault Fluence/Dacia Duster/Megane 3/за Nissan Terrano
 • Ново
Оценка на продукта:

пластмасов 8 led камера за обратно виждане на автомобила +Авто монитор 4.3 се използва за Renault Fluence/Dacia Duster/Megane 3/за Nissan Terrano

добредојдовте на нашата продавницаНашата компанија се специјализирани во rearch и развој,производство и продажба за многу годиниСертификат за инспекција производДетали на автомобилот наназад камераПаркинг камера paremetersАнти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k...

BGN 53.00 62.93
2.4 G безжична висока разделителна способност и 7 инчов екран видео монитор огледало 12V Bluetooth с колата Европейски регистрационен номер, камера за задно виждане
 • Ново
Оценка на продукта:

2.4 G безжична висока разделителна способност и 7 инчов екран видео монитор огледало 12V Bluetooth с колата Европейски регистрационен номер, камера за задно виждане

Full HD 7" Автомобил TFT LCD Монитор ретровизоротсо Вграден Bluetooth Mp5 FM Фото Екранот USB TF Slot1024*600 LED Екран со безжична CCD мини камера Спецификации Големина на Екран : 7 инчен(16 : 9 / 4 : 3) / 154.08*86.58*3.5 mm(L*W*T) Екран Резолуција : 1024*600 Димензии Големина : 240*108*16mm(W*H*T) OSD Јазици : Кинески и англиски јазик (Ова е само за менито на десктоп, но може да се погледне во вашата земја јазик документи, види вашата земја на филмот, слушање на вашата земја песни, не ќе бидат погодени, тоа зависи од вашата датотека...

BGN 67.00 79.04
Пластмасова обвивка за нощно виждане за кола за задно виждане камера за обратно виждане с обектив ccd изображения 8 led + топла продажба 5 автомобилно огледало за Ford-focus
 • Ново
Оценка на продукта:

Пластмасова обвивка за нощно виждане за кола за задно виждане камера за обратно виждане с обектив ccd изображения 8 led + топла продажба 5 автомобилно огледало за Ford-focus

добредојдовте на нашата продавницаНашата компанија се специјализирани во rearch и развој,производство и продажба за многу годиниСертификат за инспекција производДетали на автомобилот наназад камераПараметри на обратен камера170 степен задна камера РКА конекторВисок степен на ленти : IP69k.Highdefinition и 170 степен широк агол на гледање.Snapin дизајн, тоа е лесно да се инсталира.Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.ТВ систем : PAL / NTSCХоризонтална Резолуција : 520 ТВ линииЕфективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V)Минимална Осветлување : 0.02 ЛуксЛеќи на камерата : 23 mmПогледнете Агол : 170 степенSync...

BGN 57.00 66.85