• Ново
JEAZEA 1бр 34521164651 предно предаване ABS сензор за скорост джанти за BMW серия 3 E46 320i 323Ci 323i 323i 325Ci 325i 328i

JEAZEA 1бр 34521164651 предно предаване ABS сензор за скорост джанти за BMW серия 3 E46 320i 323Ci 323i 323i 325Ci 325i 328i

Buyers rating:
-15 % BGN 19.00
BGN 22.38

Брой продукти


JEAZEA 1 PC 34521164651 Предните Тркала ABS Брзина Сензор За BMW Серија 3 E46 320i 323 Ci 323i 323i 325 Ci 325i 328i
Состојба : Нова Боја : Црна Материјал : пластични ОЕМ БР. : 34521164651 Осветленост Дел Број : 34 52 1 164 651 Пакет се вклучени :
Пред Лево и Право Тркала Брзина Сензор x 1 Компатибилен :
Одговара за BMW Серија 3 E46
Одговара за BMW E46 320i Седан 2000-2001
Одговара за BMW E46 323 Ci Конвертибилна 1999-2000
Одговара за BMW E46 323i Седан 1999-2000
Одговара за BMW E46 323i Туринг 2000
Одговара за BMW E46 325 Ci Конвертибилна 2001 година НЕ-стабилност, контрола на автомобили
Одговара за BMW E46 325i Туринг 2001 година НЕ-стабилност, контрола на автомобили
Одговара за BMW E46 325i Седан, 2001 година НЕ-стабилност, контрола на автомобили
Одговара за BMW E46 328i Седан 1999-2000
Одговара за BMW E46 330 Ci Конвертибилна 2000
Одговара за BMW E46 330i Седан 2000
Одговара за BMW E46 М3 Конвертибилна 2001-2002
Ова Е Замена Објект, Не Е Оригинална
Карактеристики Совршен натпревар за оригиналниот автомобил Лесен за инсталација
Answer : ___________________________ Note : Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.
Производ Фото

Други функции

Тип Сензор:
Пьезоэлектрик
търговска марка:
ХЕАЗЕЯ
OEM няма.:
34521164651
Преносимото Номер Детайли:
34 52 1 164 651
Пакета Е Включен:
Сензор за скорост предна лявото и дясното колело x 1
подходящ 1:
Подходящи за BMW E46 320i седан 2000-2001
Подходящ 2:
Подходящи за BMW 323Ci E46 кабриолет 1999-2000
Характеристики:
Лесна инсталация

Най-добри сделки

Сензора за кислород за CITROEN BERLINGO (МФ) 1996/07 - за FIAT ULYSSE (220) 1994/06-2002/08 O2 сензора за кислород Lambda OEM 258006026
 • Ново
Оценка на продукта:

Сензора за кислород за CITROEN BERLINGO (МФ) 1996/07 - за FIAT ULYSSE (220) 1994/06-2002/08 O2 сензора за кислород Lambda OEM 258006026

Кога не ти е потребно да го замени кислород сензор? 1,потрошувачка на Гориво 2,Издувен гас валкана 3,силата на Моторот недостиг 4,Грешка светлина на 5,100.000 километри километражата Позиција на Кислород Сензор Банка 1 Сензор 1 Возачот страна пред конвертор (пред) Банка 1 Сензор 2 Возачот страна по конвертор (задниот) Банка 2 Сензор 1 Патнички страна пред конвертор (пред) Банка 2 Сензор 2 Патнички страна по конвертор (задниот) најдобро е да го замени вашиот сензори во парови или сите...

BGN 51.00 56.00
YAOPEI нов висококачествен сензор за скорост на колелата ABS за Renault 7700415681
 • Ново
Оценка на продукта:

YAOPEI нов висококачествен сензор за скорост на колелата ABS за Renault 7700415681

НОВА Високо Квалитетна ABS Тркала Брзина Сензор За Рено 7700415681Слики На Тркала ABS Брзина Сензор : услуга Однапред попродажбата на услугата 1.ве молиме мора да бидете сигурни дека вашата оригинална дел број истиот оној оем број на нашиот производ линк...

BGN 25.00 29.89
89465-28330 8946528330 сензор за съотношението въздух-гориво сензор за O2 сензора за кислород, за Toyota Estima ACR30W ACR40W
 • Ново
Оценка на продукта:

89465-28330 8946528330 сензор за съотношението въздух-гориво сензор за O2 сензора за кислород, за Toyota Estima ACR30W ACR40W

8946528330 8946528330 Воздух Гориво Сооднос Сензор О2 Сензор Кислород Сензор За Тојота Estima ACR30 W ACR40 WВнимание!!!Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И ВистинскиPls бидете сигурни дека OE Број и објектот слика одговара на вашиот автомобил пред да го купитеСостојба : 100% сосема новДолжина : 61 CM(24.02 инчи)Производителот Дел Број : 8946528320 8946528320 89465 28320Објектот се вклучени : Автомобил стил Течението на Кислород O2 Сензор x 1За 02 / 200012 / 2005 ACR30 WMFSQK G, JPN, 2 AZFE, 07 SЗа 04 / 200112 / 2005 ACR30 WMFSSK AERAS, JPN, 2 AZFE, 07 SЗа 02 / 200012 / 2005 ACR30 WMRSDK J, JPN, 2 AZFE, 08 SЗа 02 / 200012 / 2005 ACR30 WMRSEK X, JPN, 2 AZFE, 08 SЗа 02 / 200012 / 2005 ACR30 WMRSQK G, JPN, 2 AZFE, 08 SЗа 02 / 200012 / 2005 ACR30 WMRSSK AERAS, JPN, 2 AZFE, 08 SЗа 02 / 200012 / 2005 ACR40 WMFSQK G, JPN, 2 AZFE, 07 SЗа 04 / 200112 / 2005 ACR40 WMFSSK AERAS, JPN, 2 AZFE, 07 SЗа 02 / 200012 / 2005 ACR40 WMRSDK J, JPN, 2 AZFE, 08 SЗа 02 / 200012 / 2005 ACR40 WMRSEK X, JPN, 2 AZFE, 08 SЗа 02 / 200012 / 2005 ACR40 WMRSQK G, JPN, 2 AZFE, 08 SЗа 02 / 200012 / 2005 ACR40 WMRSSK AERAS, JPN, 2 AZFE, 08 SФункција : 1) Материјал : висок квалитет ABS & Метал заврши2) Стабилни карактеристики, висока сигурност.3) Лесен за инсталација и замена.4) Калапи се направи, Совршен натпревар за оригиналниот автомобилПлаќање : 1.Поддршка директно на Али платформа да се плати2.Кога ќе се плати, платформата треба да се ревидираат за средства.Почекајте додека ревизија е донесен, средствата кредитираат во предвид после.Превозот : 1...

BGN 27.00 28.29
Автомобилни части ламбда сензор-сензор за AUDI TT 1.8 i Quattro AUM 1998-2006 пост cat Direct Fit сензора за кислород универсален 02 O2 сензор
 • Ново
Оценка на продукта:

Автомобилни части ламбда сензор-сензор за AUDI TT 1.8 i Quattro AUM 1998-2006 пост cat Direct Fit сензора за кислород универсален 02 O2 сензор

Опис Делови за Автомобили Сензор Ламбда Сензор за AUDI TT 1.8 јас Quattro АУМ 19982006 Пост мачка Директно Одговара на Кислород Сензор Универзална 02 О2 Сензор Состојба : 100% Нов Бренд испраќаат директно од фабриката во рок од 24 часа Пакет : 1 парче со природни кутија Вкупна Должина : 1020 mm / 40.15 " ТБ Број : TB120414 Жица : 4 Fitment : AUDI TT 1.8 јас Quattro Купе, Roadster 4 WD Јануари 2001 година до Август 2002 Година Мотор АУМ 1781cc 20v 150bhp DOHC AUDI TT 1.8 јас Quattro Купе, Roadster 4 WD Октомври 1998 година до Август 2002 Година Мотор AUQ 1781cc 20v 180bhp DOHCAUDI TT 1.8 јас Quattro Купе, Roadster 4 WD Септември 2005 година до Јуни 2006 Година Мотор BVP 1781cc 20v 163bhp DOHC Слика ДеталиКако да се провери грешка кислород сензор ?Зошто грешка на кислород сензор ?Гаранција И Повратни ИнформацииКонтактирајте Со Нас

BGN 56.00 62.05
Yaopei 3n21-9F472-AA кислородните сензори за Ford Escort, Fiesta, Orion 1.6-2.0 L 1992-2000 ламбда сензор 0258005312 1219349 93AB9F472AA
 • Ново
Оценка на продукта:

Yaopei 3n21-9F472-AA кислородните сензори за Ford Escort, Fiesta, Orion 1.6-2.0 L 1992-2000 ламбда сензор 0258005312 1219349 93AB9F472AA

JJ AutopartsДетали За Производот3 N219 F472АА Кислород Сензори За Ford Escort Fiesta Орион 1.62.0 L 19922000 Ламбда Сензор 0258005312 1219349 93 AB9 F472 AAНашите Услуги : Еден на еден професионален продажните услуги на клиентите 12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас, Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM.Гаранција : Секој објект е строго се тестираат пред пратката...

BGN 48.00 57.58
Добро качество за Mercedes-benz W124 A124 C124 S124 3.0 L 1988-1993 ламбда сензора за кислород O2 сензори 0258003146/A0095420517
 • Ново
Оценка на продукта:

Добро качество за Mercedes-benz W124 A124 C124 S124 3.0 L 1988-1993 ламбда сензора за кислород O2 сензори 0258003146/A0095420517

Детали за производот : Продавање Единици : Еден предмет Еден пакет големина : 18cm x 6cm x 6cm (7.09 во x 2.36 во x 2.36 во ) Име на Производ : Добар Квалитет Кислород Сензор 0258003146 Точка Бр : WAJ60639 Референтен Број : 0258003146 / A0095420517 / 0095429117 Примена : За Мерцедесбенц W124 A124 C124 S124 3.0 L 19881993 Жица : 3 Должина : 800mm Материјал : Порцелански Употреба : Гас Сензор теоретска настава : Тековната Сензор Излез : Дигитален СензорПримена : Опис Година Модел Тело Стил k W HP cc За МЕРЦЕДЕС Кабриолет (A124) 300 CE24 (124.061) 04.92 06.93 Конвертибилна 162 220 2960 За МЕРЦЕДЕС КУПЕ (C124) 300 CE24 (124.051) 09.89 12.92 Купе 162 220 2960 За МЕРЦЕДЕС Седан (W124) 300 Е24 (124.031) 09.88 08.92 Седан 162 220 2960 За МЕРЦЕДЕС Вагон (S124) 300 TE24 (124.091) 09.89 08.92 Вагон 162 220 2960Производ фото : Производ Структура : Кислород сензори дизајнирани и произведени од страна на WAJ се направени од циркониум цевка, грејач (за 3 жица / 4 жица загрева кислород сензори),печати, инсталација парчиња, топлинаотпор кабли, електрични конектори и други компоненти...

BGN 56.88
Сензора за кислород на отработените газове на BMW 740i 730i F01 F02 F03 F04 Air Fuel Ratio Lambda O2 Sensor 11787586692 0258017207 7586692-02
 • Ново
Оценка на продукта:

Сензора за кислород на отработените газове на BMW 740i 730i F01 F02 F03 F04 Air Fuel Ratio Lambda O2 Sensor 11787586692 0258017207 7586692-02

Издувен Гас Кислород Сензор за BMW 740i 730i F01 F02 F03 F04 Воздух Гориво Сооднос Ламбда О2 Сензор 11787586692 0258017207 758669202Опис : ОЕМ Број : 0258017207Осветленост дел број : 0 258 017 207 / 11787586692 / 758669202Материјал : метал и пластикаПакет : 1 парчиња на Кислород O2 сензорFitment : за BMW 740i 730i 20102014за BMW Серија 7 Седан F01 F02 F03 F04 2008

BGN 59.00 62.32
Карта колектор датчик на абсолютното налягане за LAND ROVER FREELANDER 2 2.0 Si4 4х4-RANGE ROVER EVOQUE 204PT 2006 - LR022157 LR038762
 • Ново
Оценка на продукта:

Карта колектор датчик на абсолютното налягане за LAND ROVER FREELANDER 2 2.0 Si4 4х4-RANGE ROVER EVOQUE 204PT 2006 - LR022157 LR038762

Зошто треба да го користите FONAN сензори Висок квалитет на производство Се обезбедат оптимални перформанси Точно тестирани & одобрени Се исполнат O...

BGN 25.57
ZUCZUG 2 x 1.4 T задното ляво дясно колело ABS, сензор за скорост A2 VW Polo 6R 6C 9N WHT003862 WHT 003 862 WHT 003 863
 • Ново
Оценка на продукта:

ZUCZUG 2 x 1.4 T задното ляво дясно колело ABS, сензор за скорост A2 VW Polo 6R 6C 9N WHT003862 WHT 003 862 WHT 003 863

Автомобил Модел : "ФОЛКСВАГЕН" Поло (6 R, 6 C) 2009 1.4 CGGB 1390 63 4 hatchback "ФОЛКСВАГЕН" Поло (6 R, 6 C) 2009 1.6 TDI CAYB 1598 66 4 hatchback "ФОЛКСВАГЕН" Поло (6 R, 6 C) 2009 1.6 TDI CAYC 1598 77 4 hatchback "ФОЛКСВАГЕН" Поло (6 R, 6 C) 2009 1.6 TDI CAYA 1598 55 4 hatchback "ФОЛКСВАГЕН" Поло 2003 Limousine (9 A4) 1,4 BBY 1390 55 4 Салон "ФОЛКСВАГЕН" Поло 2003 Салон (9 A4) 1.4 BBZ 1390 74 4 Салон "ФОЛКСВАГЕН" Поло 2003 Limousine (9 A4) 1.4 TDI BAY 1422 55 3 Салон "ФОЛКСВАГЕН" Поло 2002 седан (9 A4) 1.9 SDI ASY 1896 47 4 Салон "ФОЛКСВАГЕН" Поло (9 N _) 20022007 1.2 AWY 1198 40 3 hatchback "ФОЛКСВАГЕН" Поло (9 N _) 20072009 1.2 BBM 1198 44 3 hatchback "ФОЛКСВАГЕН" Поло (9 N _) 20012007 1.2 12 V AZQ 1198 47 3 hatchback "ФОЛКСВАГЕН" Поло (9 N _) 20072009 1.2 12 V BZG 1198 51 3 hatchback "ФОЛКСВАГЕН" Поло (9 N _) 20012008 1.4 16 V AUA 1390 55 4 hatchback "ФОЛКСВАГЕН" Поло (9 N _) 20012008 1.4 16 V AUB 1390 74 4 hatchback "ФОЛКСВАГЕН" Поло (9 N _) 20062009 1.4 16 V KNOSPE 1390 59 4 hatchback "ФОЛКСВАГЕН" Поло (9 N _) 20022006 1.4 FSI AXU 1390 63 4 hatchback "ФОЛКСВАГЕН" Поло (9 N _) 20012005 1.4 TDI AMF 1422 55 3 hatchback "ФОЛКСВАГЕН" Поло (9 N _) 20052009 1.4 TDI BMS 1422 59 3 hatchback "ФОЛКСВАГЕН" Поло (9 N _) 20052009 1.4 TDI BNM 1422 51 3 hatchback "ФОЛКСВАГЕН" Поло (9 N _) 20062009 1.6 16 V BTS 1598 77 4 hatchback "ФОЛКСВАГЕН" Поло (9 N _) 20052009 1.8 GTI BJX 1781 година 110 4 hatchback "ФОЛКСВАГЕН" Поло (9 N _) 20062009 1,8 GTi Првенство Издание BBU 1781 година 132 4 hatchback "ФОЛКСВАГЕН" Поло (9 N _) 20012009 1.9 SDI ASY 1896 47 4 hatchback "ФОЛКСВАГЕН" Поло (9 N _) 20012009 1.9 TDI ATD 1896 74 4 hatchback "ФОЛКСВАГЕН" Поло (9 N _) 20032009 1.9 TDI ASZ 1896 96 4 hatchback А2 (8 Z0) 20002005 1.4 TDI AMF 1422 55 3 hatchback А2 (8 Z0) 20032005 1.4 TDI АТЛ 1422 66 3 hatchback А2 (8 Z0) 20022005 1.6 FSI ЛОШО 1598 81 4 hatchback Дел Број : WHT 003 862 WHT 003 863 Компатибилен Дел броеви : WHT003862 WHT003863 WHT003862 WHT003863 Пакет состав : Задното Лево ABS Тркала Брзина Сензор WHT 003 863 Количина 1 Задните Право ABS Тркала Брзина Сензор WHT 003 862 Количина 1

BGN 25.00 30.90
GORST Car / автомобилни резервни части датчик разпределителен вал за Hyundai i30, i20 ix35 i40 KIA CARENS SOUL VENGA RIO 39300-2A000, 78723,9670930001
 • Ново
Оценка на продукта:

GORST Car / автомобилни резервни части датчик разпределителен вал за Hyundai i30, i20 ix35 i40 KIA CARENS SOUL VENGA RIO 39300-2A000, 78723,9670930001

Се надеваме дека ќе може да се добие точен стоки Мора да ги исполнуваат следниве услови: 1.ве молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил тип истиот оној тип на нашиот производ линк...

BGN 14.00 15.20
автомобилни аксесоари датчик за износване на задните спирачни накладки 34351164372 за BMW E46 316i 318i 320i 323Ci 323i 325Ci 325i 328i 330Ci 330xi
 • Ново
Оценка на продукта:

автомобилни аксесоари датчик за износване на задните спирачни накладки 34351164372 за BMW E46 316i 318i 320i 323Ci 323i 325Ci 325i 328i 330Ci 330xi

Овој дел е компатибилен со 31 возило(s) .Белешки Година Направи Модел Трим Мотор 2005 B M W 325 Ci База Конвертибилна 2Вратата Од 2,5 L 2494 CC 152 Cu...

BGN 11.00 11.52
Сензор за положение на разпределителен вал Cam Shaft Positio за BMW X5 E53 X5 E70 X1 E84 X4 F26 X3 E83 X6 E71
 • Ново
Оценка на продукта:

Сензор за положение на разпределителен вал Cam Shaft Positio за BMW X5 E53 X5 E70 X1 E84 X4 F26 X3 E83 X6 E71

* Купување * Опис : 1, ве молиме email консултации услуги на клиентите,Ве молиме, напишете пред купувањеA : 17 цифри ВИН кодот C : производ слики.Б : името на авто деловиD : auto parts 11 цифри ОЕМ кодот2, бидејќи истите модели ќе бидат конфигурирани на мали разлики, соодветните функции и додатоци се исто така различни...

BGN 56.16
NC250 ZS250GY-3 RX3 zongshen 250 сс мотоциклет кислороден сензор за аксесоари безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

NC250 ZS250GY-3 RX3 zongshen 250 сс мотоциклет кислороден сензор за аксесоари безплатна доставка

1.CE означени2.Брз, бесплатен земјата испорака на сите предмети3.Повеќето предмети се изведува во 17business дена]4.Повеќето наредби поставени пред 13 : 00 Pm EST брод истиот ден5.Голема поволна Цена6.Супериорен 99.8% задоволството на клиентите7.Brand new од фабриката47cc 49cc 50cc 110cc 125cc 140cc 150cc 250cc 300cc 400cc 500cc 600cc Dirt bike, Јама Велосипед, АТВ,QUAD , UTV ,ОДЕТЕ KART ,КАБРИОЛЕТ ДОДАТОЦИ AVALIABLE.ATOMIK, DHZ, PITPRO,GPX,DUCAR JCL, SUNL, РАКЕТА,XMOTOS, ОРИОН, АПОЛОН, KAYO,BUYANG,TAOTAO...ZONGSHEN, LONCIN, LIFAN, JIANSHE CFMOTO ДЕЛОВИ НА МОТОРMIKUNI,KEIHIN, DELLORTO, ОКО, KOSO ХИДРАТИ

BGN 106.00 111.98
YAOPEI Brand New High Quality Master Power Window Switch Left Front LH For Escape Tribute Mariner 3L8Z-14529-AA
 • Ново
Оценка на продукта:

YAOPEI Brand New High Quality Master Power Window Switch Left Front LH For Escape Tribute Mariner 3L8Z-14529-AA

Сосема Нов Висок Квалитет Господар Моќ Прозорецот за Префрлање Лево Пред LH За Бегство Почит Маринер 3 L8 Z14529ААСлики на Моќ Прозорец Прекинувач : услуга Однапред попродажбата на услугата 1.ве молиме мора да бидете сигурни дека вашата оригинална дел број истиот оној оем број на нашиот производ линк...

BGN 56.00 78.08
YAOPEI висококачествени прозорци ключ за Opel Astra/Zafira Колело Elektro Fenster за Шпигел Schalter 13228879
 • Ново
Оценка на продукта:

YAOPEI висококачествени прозорци ключ за Opel Astra/Zafira Колело Elektro Fenster за Шпигел Schalter 13228879

Висок Квалитет на Прозорецот за Префрлање За "Опел" Astra / Zafira Vorne Електро Fenster За Шпигел Schalter 13228879 Fitment: За Опел Astra МК V H 1.3 CDTI 2004 / 082009 / 03 1248 кзм, 66 KW, 90 PS За Опел Astra МК V H 1.3 CDTI 2005 / 042010 / 11 1248 кзм, 66 KW, 90 PS За Опел Astra МК V H 1.3 CDTI 2004 / 012009 / 05 1248 кзм, 66 KW, 90 PS За Опел Astra МК V H 1.4 2004 / 082009 / 03 1364 кзм, 66 KW, 90 PS За Опел Astra МК V H 1.4 2004 / 012009 / 05 1364 кзм, 66 KW, 90 PS За Опел Astra МК V H 1.4 2004 / 042005 / 12 1364 кзм, 55 KW, 75 PS За Опел Astra МК V H 1.4 2005 / 022010 / 11 1364 кзм, 55 KW, 75 PS За Опел Astra МК V H 1.4 2004 / 082010 / 10 1364 кзм, 55 KW, 75 PS За Опел Astra МК V H 1.4 јас 16 V 2005 / 032010 / 11 1364 кзм, 66 KW, 90 PS За Опел Astra МК V H 1.6 2004 / 082009 / 03 1598 кзм 77 KW, 105 PS За Опел Astra МК V H 1.6 2005 / 022010 / 11 1598 кзм, 77 KW, 105 PS За Опел Astra МК V H 1.6 2004 / 012009 / 05 1598 кзм, 77 KW, 105 PS За Опел Astra МК V H 1.6 2004 / 082009 / 03 1598 кзм, 132 KW, 180 PS За Опел Astra МК V H 1.6 2004 / 082009 / 03 1598 кзм, 85 KW, 115 КС За Опел Astra МК V H 1.6 2004 / 012009 / 05 1598 кзм, 85 KW, 115 КС За Опел Astra МК V H 1.6 2006 / 102010 / 11 1598 кзм, 132 KW, 179 ГЛАСАЧКО место За Опел Astra МК V H 1.6 јас 16 V 2006 / 122010 / 11 1598 кзм, 85 KW, 116 МЕСТО За Опел Astra МК V H 1.7 CDTI 2007 / 022010 / 11 1686 кзм, 81 KW, 110 PS За Опел Astra МК V H 1.7 CDTI 2004 / 082009 / 03 1686 кзм, 81 KW, 110 PS За Опел Astra МК V H 1.7 CDTI 2004 / 012009 / 05 1686 кзм, 81 KW, 110 PS За Опел Astra МК V H 1.7 CDTI 2005 / 022010 / 11 1686 кзм, 74 KW, 100 ГЛАСАЧКО место За Опел Astra МК V H 1.7 CDTI 2004 / 082009 / 03 1686 кзм, 74 KW, 100 ГЛАСАЧКО место За Опел Astra МК V H 1.7 CDTI 2004 / 012009 / 05 1686 кзм, 74 KW, 100 ГЛАСАЧКО место За Опел Astra МК V H 1.7 CDTI 2004 / 012009 / 05 1686 кзм, 59 KW, 80 ГЛАСАЧКО место За Опел Astra МК V H 1.7 CDTI 2007 / 022009 / 09 1686 кзм, 92 KW, 125 ГЛАСАЧКО место За Опел Astra МК V H 1.7 CDTI 2007 / 022010 / 10 1686 кзм, 92 KW, 125 ГЛАСАЧКО место За Опел Astra МК V H 1.7 TD 2004 / 082009 / 03 1686 кзм, 79 KW, 108 ГЛАСАЧКО место За Опел Astra МК V H 1.7 TD 2004 / 012009 / 05 1686 кзм, 79 KW, 108 ГЛАСАЧКО место За Опел Astra МК V H 1.8 2005 / 022010 / 11 1796 кзм, 92 KW, 125 ГЛАСАЧКО место За Опел Astra МК V H 1.8 2004 / 102009 / 03 1796 кзм, 92 KW, 125 ГЛАСАЧКО место За Опел Astra МК V H 1.8 2004 / 012009 / 05 1796 кзм, 92 KW, 125 ГЛАСАЧКО место За Опел Astra МК V H 1.

BGN 31.00 43.65
Нова ламбда сензор за O2 за BMW X5 3.0 i 4.4 i 4.6 is M54 2000-2003 Precat Direct Fit Denso-кислороден сензор за автомобилни части и автомобилни аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

Нова ламбда сензор за O2 за BMW X5 3.0 i 4.4 i 4.6 is M54 2000-2003 Precat Direct Fit Denso-кислороден сензор за автомобилни части и автомобилни аксесоари

Опис Нова Плоча О2 Сензор за БМВ Х5 3.0 јас 4.4 јас 4.6 е M54 20002003 Precat Директно Одговара DensoКислород Сензор Авто Делови Автомобил Додатоци Состојба : 100% Нов Бренд испраќаат директно од фабриката во рок од 24 часа Пакет : 1 парче со природни кутија вкупна Должина : 300 mm / 11.81" ТБ Број : TB030119 B Број на Столбови : 4 Fitment : БМВ Х5 3.0 јас SUV Октомври 2000 за Моторот M54 2979cc 24v 231bhp DOHC 6 цилиндри БМВ Х5 4.4 јас SUV Март 2000 до Септември 2003 Мотор M62 4398cc 32v 286bhp DOHCБМВ Х5 4.6 е SUV Септември 2001 година до Август 2003 Мотор M67 4619cc 32v 347bhp DOHC Слика ДеталиКако да се провери грешка кислород сензор ?Зошто грешка на кислород сензор ?Гаранција И Повратни ИнформацииКонтактирајте Со Нас

BGN 57.00 62.16
автомобилни аксесоари предни задни сензор, износване на накладките показател тел за Mercedes Benz W124 W126 W140 W201 1405401217 авточасти
 • Ново
Оценка на продукта:

автомобилни аксесоари предни задни сензор, износване на накладките показател тел за Mercedes Benz W124 W126 W140 W201 1405401217 авточасти

Одговара на следните Модели : ГОДИНА НАПРАВИ МОДЕЛ ПОД МОДЕЛ на Шасија Спектар 19771978 МерцедесБенц 230 19771983 МерцедесБенц 240 D 19781981 МерцедесБенц 280 CE 19771981 година МерцедесБенц 280 E 19751976 МерцедесБенц 280 S 19771980 МерцедесБенц 280 SE 19781985 МерцедесБенц 300 CD 19901993 МерцедесБенц 300 CE 19771985 МерцедесБенц 300 D 1989 година МерцедесБенц 300 E 1990 година, МерцедесБенц 300 E База 19901992 МерцедесБенц 300 E 2.6 19901993 МерцедесБенц 300 E 4 Matic 1993 година МерцедесБенц 300 E База 19781985 МерцедесБенц 300 SD 19921993 МерцедесБенц 300 SD 19861987 МерцедесБенц 300 SDL 19881993 МерцедесБенц 300 SE 19881991 МерцедесБенц 300 SEL 19901993 МерцедесBenz 300 SL 19791985 МерцедесБенц 300 TD 19901993 МерцедесБенц 300 TE База 1991 Година МерцедесБенц 350 SD 19901991 МерцедесБенц 350 SDL 19841985 МерцедесБенц 380 SE 19811983 МерцедесБенц 380 SEL 19811985 МерцедесБенц 380 SL 1981 година, МерцедесБенц 380 SLC 19921993 МерцедесБенц 400 E 1992 година МерцедесБенц 400 SE 1993 година МерцедесБенц 400 SEL 19861991 МерцедесБенц 420 SEL 19731976 МерцедесБенц 450 SE 19731980 МерцедесБенц 450 SEL 19731980 МерцедесБенц 450 SL 19731980 МерцедесБенц 450 SLC 19921993 МерцедесБенц 500 E 1993 година МерцедесБенц 500 SEC 19841985 МерцедесБенц 500 SEL 19921993 МерцедесБенц 500 SEL 19901993 МерцедесБенц 500 SL 19901993 МерцедесБенц 500 SL 19861991 МерцедесБенц 560 SEC 19861991 МерцедесБенц 560 SEL 19861989 МерцедесБенц 560 SL 1993 година МерцедесБенц 600 SEC 19921993 МерцедесБенц 600 SEL 1993 година МерцедесБенц 600 SL 19941996 МерцедесBenz C220 19972000 МерцедесБенц C230 19941997 МерцедесБенц C280 19982000 Година МерцедесБенц C280 19951997 МерцедесБенц C36 AMG 19981999 МерцедесБенц CL500 19981999 МерцедесБенц CL600 19982003 МерцедесБенц CLK320 19992003 МерцедесБенц CLK430 19961999 година МерцедесБенц E300 19942003 МерцедесБенц E320 19941995 МерцедесБенц E420 1997 Година, МерцедесБенц E420 19982002 МерцедесБенц E430 20002002 МерцедесБенц E430 База 1994 Година МерцедесБенц E500 19992002 МерцедесБенц E55 AMG 19941999 МерцедесБенц S320 19941995 МерцедесБенц S350 19941999 МерцедесБенц S420 19941999 МерцедесБенц S500 19941999 МерцедесBenz S600 19941997 МерцедесБенц SL320 19942002 МерцедесБенц SL500 19942002 МерцедесБенц SL600 19982004 МерцедесБенц SLK230 20012004 МерцедесБенц SLK320ПРЕВОЗОТ 1.

BGN 12.00 13.12
Stenzhorn 2 елемента A500 500 A518 518 A618 618 изходен сензор за честотата на въртене на турбината 42RE 44RE 46RE 47RE
 • Ново
Оценка на продукта:

Stenzhorn 2 елемента A500 500 A518 518 A618 618 изходен сензор за честотата на въртене на турбината 42RE 44RE 46RE 47RE

Дел БР : 4800878 & 4800879, 92887 92888 D92436 92436 D92438 92438 92888 N,K92887 / 888 04800878 04800879 A92436 A92438 92887 NАвтомобил Се Направи : CHRYSLER DODGE PLYMOUTH ОРЕЛA604 (40 TE 41 TE 41 AE / AWD)A606 (42 LE)ОВИЕ ПРЕНОСИ МОЖЕ ДА СЕ НАЈДЕ ВО,ПРИЗНАНИЈА 198995 3.0 L МОТОРAVENGER 1997 ГОДИНАНА 2.0 L 2.4 L 3.0 L 3.3 LБРИЗ 1995ON 2.0 L 2.4 LCIRRON 2.0 L 2.4 LКАРАВАН / ГРАНД КАРАВАН 1991НА 3.3 LCONCORDE 1993НА 3.3 L 3.5 LDAYTONA 198991 3.0 LДИНАСТИЈА 198991 3.0 LLHS 1993НА 3.3 L 3.5 LИМПЕРИАЛ 1991ВО 3.0 L 3.3 L 3.5 LЊУЈОРКЕР 1989НА 3.0 LSTRATON 2.0 L 2.4 LSEBRING 1996НА 2.0 L 2.4 L 3.0 LДУХОТ 199091 3.0 L 3.3 LГРАДОТ & ЗЕМЈА ОД 1989НА 3.3 LТАЛОН 199598 2.0 L 2.5 L (V6)ВИЗИЈА 1993НА 3.3 L 3.5 LМОЖЕ ДА ДОЈДЕ ВО ДРУГИ МАРКИ И МОДЕЛИ200 2011 L4 2.4 L 4 Спд FWD300М 19992004 V6 Од 3,5 L 4 Спд FWDБриз 19962006 L4 2.0 L 2.4 L 4 Спд FWDCirrL4 2.4 L; V6 2.5 L 4 Спд FWDConcorde 19932004 V6 2.7 3.2 L L 3.3 L 3.5 L 4 Спд FWDПеттата Авенија 1993 V6 3.3 L 4 Спд FWDИмпериал 19901993 V6 3.3 3.8 L L 4 Спд FWDLe Baron 1995 V6 3.0 L 4 Спд FWDLHS 19942001 V6 Од 3,5 L 4 Спд FWDЊујоркер 19941996 V6 Од 3,5 L 4 Спд FWDЊујоркер 19891993 V6 3.0 L 3.3 L 4 Спд FWDPacifica 20042008 V6 3.5 3.8 L L 4 Спд FWD AWDПролер 19972002 V6 Од 3,5 L 4 Спд FWDPT Cruiser 20012011 L4 2.4 L 4 Спд FWDSebring 19952010 L4 2.0 L 2.4 L DOHC 4 Спд FWDSebring 19952010 V6 2.7 3.0 L L 4 Спд FWDSundance 19931994 V6 3.0 L 4 Спд FWDТалон 19952000 L4 2.0 L; V6 2.5 L 4 Спд FWDГрадот & Земјата 19892007 V6 3.0 L 3.3 3.4 L L 3.8 L 4 Спд FWD AWDГрадот & Земјата 20082011 V6 3.3 L 4 Спд FWD AWDВизија 19932004 V6 2.7 3.2 L L 3.3 L 3.5 L 4 Спд FWDВојаџер 19952007 L4 2.4 L 4 Спд FWDВојаџер 20082010 V6 3.3 L 4 Спд FWDВојаџер 19952007 V6 3.0 L 3.3 3.8 L L 4 Спд FWDГолемиот Војаџер 19971998 V6 3.8 L 4 Спд AWDAvenger 19952011 L4 2.0 L 2.4 L DOHC 4 Спд FWDAvenger 19952010 V6 2.7 3.0 L L 4 Спд FWDКараван 19902007 L4 2.4 2.5 L L 4 Спд FWD AWDКараван 19902007 V6 3.0 L 3.3 3.8 L L 4 Спд FWD AWDКараван 20082011 V6 3.3 L 4 Спд FWD AWDСмел 19932004 V6 2.7 3.2 L L 3.3 L 3.5 L 4 Спд FWDПатување 20092011 L4 2.4 L; V6 2.7 L 4 Спд FWD AWDНеонски 20022005 L4 2.0 L; V6 2.4 L 4 Спд FWDДухот 19891995 L4 Од 2,5 L; V6 3.

BGN 20.78
YAOPEI нов 2025402617 ABS сензор за скорост джанти за Mercedes C220 C230 C280 C36 AMG
 • Ново
Оценка на продукта:

YAOPEI нов 2025402617 ABS сензор за скорост джанти за Mercedes C220 C230 C280 C36 AMG

Нови 2025402617 ABS Тркала Брзина Сензор За Мерцедес C220 C230 C280 C36 AMGСлики На Тркала ABS Брзина Сензор : услуга Однапред попродажбата на услугата 1.ве молиме мора да бидете сигурни дека вашата оригинална дел број истиот оној оем број на нашиот производ линк...

BGN 22.00 26.05
0232103069 сензор за положение на разпределителен вал за Toyota VITZ Aygo, Peugeot 107 1.0
 • Ново
Оценка на продукта:

0232103069 сензор за положение на разпределителен вал за Toyota VITZ Aygo, Peugeot 107 1.0

Опис● Име на производ : Вратило / Camshafts Позиција Сензор● Дел Бр : 0232103069● Осветленост Дел Број : 90919 W5003 90919W5003СликаНачин На Плаќање●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.Царински даноциМеѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 33.00 44.30
Датчици за ABS за Nissan Navara D40 2005 година на издаване задни ляв и десен 2.5 L 4.0 L 47900-EB300 / 47901-EB300 резервни части
 • Ново
Оценка на продукта:

Датчици за ABS за Nissan Navara D40 2005 година на издаване задни ляв и десен 2.5 L 4.0 L 47900-EB300 / 47901-EB300 резервни части

Функција : 100% сосема нов и висок квалитетABS Сензори за Nissan Навара D40 2005 година наваму Задното Лево и Право 2.5 4.0 L L1.Направи : За NissanМодел : НавараГодина : 20052014Серија : D40 СеријаМотор : 2.5 LГориво За Дизел2.Направи : За NissanМодел : НавараГодина : 20052014Серија : D40 СеријаМотор : 4.0 LГориво : БензинОЕМ Број : 47900EB300, 47901EB300Локација : Задното Лево и ДесноКоличина Продадени : збир на Две ПарчињаДолжина : околу 0.95 mЗабелешка : ве Молиме бидете сигурни дека ОЕМ број натпревари дел се заменаПакет се вклучени : 2 x Сензори за Nissan Навара D40 2005 година наваму Задното Лево и Право

BGN 25.00 31.58
OEM нов MB896028 MB896029 MB837105 MB837107 MB837109 5 бр. / лот T/H H-L смяна на предавките 4WD ключа за лампата за Mitsubishi Pajero KM
 • Ново
Оценка на продукта:

OEM нов MB896028 MB896029 MB837105 MB837107 MB837109 5 бр. / лот T/H H-L смяна на предавките 4WD ключа за лампата за Mitsubishi Pajero KM

ОЕМ НОВИ MB896028 MB896029 MB837105 MB837107 MB837109 5 Pcs / многу T / H HL Gearshift 4 WD Светилка Switch За Мицубиши Pajeroза Мицубиши Pajero V23 V24 V43 V44 V45 V46 6 G72 4 D56 6 G74 4 M40ОЕМ БР...

BGN 72.00
Сензор за скоростта на километража за камион BENZ (4pin) DAF LF CF XF Truck 215950 сензор за скорост на предаване на километража на камион за Mercedes
 • Ново
Оценка на продукта:

Сензор за скоростта на километража за камион BENZ (4pin) DAF LF CF XF Truck 215950 сензор за скорост на предаване на километража на камион за Mercedes

Опис Броило Брзина Сензор За БЕНЦ (4pin) камион DAF LF СП XF Камион 215950 Камион Броило Брзина на Пренос на СЕНЗОРОТ За Мерцедес ТБ01091 Осветленост Број : 2159.50004202 215950 2159.50 215950004202 Состојба : 100% Нов Бренд испраќаат директно од фабриката во рок од 24 часа Пакет : 1 парче со природни кутија Fitment : МерцедесБенц КамионDAF LF / СП / XF КамионСлика ДеталиГаранција И Повратни Информации

BGN 29.00 31.98
Високоскоростен сензор 5wire предни кислороден сензор Lambda, подходящи за PEUGEOT oe: V756095780 V7 560 95780 авточасти Denso кислороден сензор
 • Ново
Оценка на продукта:

Високоскоростен сензор 5wire предни кислороден сензор Lambda, подходящи за PEUGEOT oe: V756095780 V7 560 95780 авточасти Denso кислороден сензор

Опис Wideband сензор 5wire Пред Кислород Сензор Ламбда погоден за PEUGEOT OE# : V756095780 V7 560 95780 Авто Делови denso кислород сензор Состојба : 100% Нов Бренд испраќаат директно од фабриката во рок од 24 часа Пакет : 1 парче со природни кутија вкупна Должина : 710 mm / 27.95" Број на Столбови : 5 Производство Број : 0258010112 , 0258 017 112 Осветленост Број : 11787549860 , 11 78 7 549 860 , 754986002, V753526980 , V7 535 26980, V754986080 , V7 549 86080 , V756095780 , V7 560 95780 , V759486080 , V7 594 86080 , 1618 T9 , 1618 T9 , 7549860 Fitment : Слика ДеталиКако да се провери грешка кислород сензор ?Зошто грешка на кислород сензор ?Гаранција И Повратни ИнформацииКонтактирајте Со Нас

BGN 111.00 126.22
GORST авточасти сензор за положение на педала на газта TPS за FORD MAZDA 121III 95BF9B989JB, 7173046, 1E0318911, 1206453, 6667704,1089981
 • Ново
Оценка на продукта:

GORST авточасти сензор за положение на педала на газта TPS за FORD MAZDA 121III 95BF9B989JB, 7173046, 1E0318911, 1206453, 6667704,1089981

Објектот На Име На Гас Позиција Сензор Точка Бр HXSS5868007034 ОЕМ Бр 95 BF9 B989 JB / 7173046 / 1 E0318911 / 1206453 / 6667704 / 1089981 / 1027893 / 928 F9 B989 BA / 928 F9 B989 CA Одговара за ЗА ФОРД ЗА MAZDA

BGN 19.00 26.40