• Ново
Автомобилен фенер за VW Jetta MK6 Facelift седан от 2015 2017 кола-оформление на предната халогенна противотуманная фаровете противотуманная фар с крушка

Автомобилен фенер за VW Jetta MK6 Facelift седан от 2015 2017 кола-оформление на предната халогенна противотуманная фаровете противотуманная фар с крушка

Buyers rating:
BGN 60.78

Брой продукти


Висок Квалитет На Автомобил Магла Светло За Магла Светилка
За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta MK6 Facelift Седан 2015 2016 2017
Информации за производот Состојба : Нова Резервни Магла Светло за Магла Светилка Леќа Материјал : PC Домување Материјал : ABS Напон : 12 V Напојување : 55 W Гаранција : 1 Година Ограничени Пакет : 1 x Лево + 1 x Право
Вистински Фотографии :
Плаќање : Ние може да ги прифати Paypal и Alipay ; ЗАБЕЛЕШКА : цената не вклучува Давачки,Даноци на Додадена Вредност, Царинење Такси и Други давачки
Следење : Вашата цел ќе биде испратена на време ; Можете да ги пратите вашите пакет преку линкот подолу или на превозот систем : Или http : //www.yw56.com.cn/english/index.aspx
По-продажбата на услугата : Сите наши производи снабдување со 1 Година гаранција ; Било прашање на квалитет, ве молиме испратете вистински фотографии или видео за да ни го пред да го отвори спорот; Ако производот е оштетен во транзит, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ја производот или делови да ти ; Ние ќе ви испратиме нашите решение во рок од 4 работни денови откако ќе го потврдите вашето прашање (Испраќање на производот или Враќање).

Други функции

Цвят:
Страна на водача страна на пътника, двойка
Джета-Година:
2015
Вид На Материала:
ABS + PC + PEI
търговска марка:
ДФЛА
За Марки Автомобили / Модели:
Volkswagen
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Името На Модела:
5C7941699P 5C7941700P
Тегло На Продукта:
1.9kg
специални характеристики:
Противотуманная На Прожекторите
Тип Елемент:
Противотуманная На Прожекторите В Събирането На
Модел На Volkswagen:
Джета
Диаметъра На Продукта:
9cm

Най-добри сделки

1 бр. задна броня регистрационен номер светлина LH=RH GJ6A-51-270B за Mazda 6 2002-2005 г.
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр. задна броня регистрационен номер светлина LH=RH GJ6A-51-270B за Mazda 6 2002-2005 г.

1 Pcs Задниот Браник Табличка Светлина Светилка LH=RH GJ6 A51270 B За Mazda 6 20022005Одговара за Mazda 6 20022005 Дел број : GJ6 A51270 B ОЕМ Замена за вашиот автомобил! Пакет се вклучени : 1pc LH=RHВе молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето објект исто како нашите подолу слика пред купување на тоа,ви благодариме.​Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка...

BGN 21.00 23.98
JEAZEA Universal 4 in 1Atmosphere Гумата на колелото на гуми Декоративни лампи светлина за Ford, Mazda, VW, Audi, BMW, Nissan, Toyota Kia
 • Ново
Оценка на продукта:

JEAZEA Universal 4 in 1Atmosphere Гумата на колелото на гуми Декоративни лампи светлина за Ford, Mazda, VW, Audi, BMW, Nissan, Toyota Kia

Автомобилстил, Универзална 4 во 1 Atmosphere Гуми Тркала Пневматик Декоративни Светилки Светло На Ford Mazda "ФОЛКСВАГЕН" Ауди BMW NissanСостојба : Нова Материјал : пластични заградата домување Напон : DC 12 V Моќност : 8 W Објект боја : Црвено светло / Сино светло / Pinkpurple светлина / Црвена светлина Објект се вклучени : светилка 1set x 1 Операцијата на владата : Стабилни / пукна флеш / здив Компатибилност : вклопат за повеќето автомобилиКарактеристики Совршен натпревар за оригиналниот автомобил...

BGN 33.00 43.18
2 бр За Peugeot 206 207 301 307 308 408 508 140W 1157 BAY15D P21 / 5W CANBUS Error Free LED STOP/TAIL светлини, стоп-сигнали 12V
 • Ново
Оценка на продукта:

2 бр За Peugeot 206 207 301 307 308 408 508 140W 1157 BAY15D P21 / 5W CANBUS Error Free LED STOP/TAIL светлини, стоп-сигнали 12V

VI LED ФАРОВИ45 W ,U7 LED МОТО ФАРОВИ125 W ,A6 LED ФАРОВИ60 W , За Peugeot 206 207 301 307 308 408 508 140 W 1157 BAY15 D P21 / 5 W CANBГрешка Слободни LED СТОП / ОПАШКА светилки Кочница Светла 140 W 12 V Приклучок тип : 1157 BAY15 D , ве Молиме да се провери и потврди типот дали оваа крушка одговара на вашиот автомобил пред да го купат...

BGN 20.00 39.82
1 чифт ляв и десен рефлектор задна броня фарове Червена леща задните светлини за BMW X5 F15 2014
 • Ново
Оценка на продукта:

1 чифт ляв и десен рефлектор задна броня фарове Червена леща задните светлини за BMW X5 F15 2014

1 Пар Лево и Право Задниот Браник Рефлектор Светла Црвена Леќа Опашка Светилки За БМВ Х5 F15 2014Одговара за БМВ Х5 F15 2014 Дел број : RH 6314 7290 092 LH 6314 7290 091 ОЕМ Замена за вашиот автомобил! Пакет се вклучени : 1pair reflectorsВе молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето објект исто како нашите подолу слика пред купување на тоа,ви благодариме.Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка...

BGN 91.00 105.58
BBQ@FUKA H7 HID ксенонови лампи притежателя адаптер Адаптерные скоби са подходящи за Jetta MK6 A3 C218 / 180 Cruze
 • Ново
Оценка на продукта:

[email protected] H7 HID ксенонови лампи притежателя адаптер Адаптерные скоби са подходящи за Jetta MK6 A3 C218 / 180 Cruze

Состојба : 100% Сосема нов и Добар квалитетPls comfirm на предмет, ако тие се компатибилни со вашиот возило пред да ја купите.Пакетот е само вклучени адаптери носителите на КРИЕШЕ Светилки не се вклучени.Ако не сте сигурни дали овој производ е компатибилен со вашиот возило, само popup хауба и споредете го овој производ со акции headlamp штекер.Спецификација : Поставување на Возило : лево, десно, напредКоличина : пар100% сосема нов и врвен квалитет.Издржливи & фирма & штета.Пакетот доаѓа со 2x Сосема Нов H7 КРИЕШЕ сијалица конверзија адаптери / Носителот1...

BGN 8.32
Квадрат 7-инчов 30 W led фаровете за Jeep Wrangler JK LJ TJ Cherokee XJ Камион Offroad
 • Ново
Оценка на продукта:

Квадрат 7-инчов 30 W led фаровете за Jeep Wrangler JK LJ TJ Cherokee XJ Камион Offroad

1 PCS Плоштадот 7 ИНЧЕН 30 W LED СВЕТЛАТА За Jeep Wrangler JK, ЗАБ TJ Cherokee XJ Камион Теренски LED Светлата Карактеристики Ниска Зрак / Висока Зрачна LED Лесно PlugandPlay Инсталација Нема потреба да се замени со друг сијалица повторно со долго лифтspan Led диоди 100% IP68 Водоотпорен и Shockproof ISO9001 Сертификација и Европската EМарка за 100% Гарантира Квалитетот на Производот SAE / ТОЧКА Согласност обезбедува точни зрак шема дистрибуција & прецизни fitment 1 Година Гаранција Леќа Материјал : Polycarbonat Домување Материјал : УмреФрлија Aluminu Монтажа : Го заменува H6014 / H6052 / H6054 / 6054 7x6 Запечатени Зрак Headligh Конектор : H4 Боја температура : 60006500 Влез : DC 936v

BGN 92.00 100.80
2x Бял 28ШТ чипове H8 H9 H11 H16 (JP) led лампи, фарове за дълги светлини, присъщ за VW / Volkswagen CC Sport Sedan 4 врати 09-13
 • Ново
Оценка на продукта:

2x Бял 28ШТ чипове H8 H9 H11 H16 (JP) led лампи, фарове за дълги светлини, присъщ за VW / Volkswagen CC Sport Sedan 4 врати 09-13

2x Бела 28 PCS Чипови H8 H9 H11 H16(JP) LED Сијалица Магла Светлина Возење Светилка без Грешки За "ФОЛКСВАГЕН" / "Фолксваген" CC Спортски Седан Со 4 Врати 0913ДеталиПриклучок Тип : H8 H9 H11 H16(JP) (Универзална)Теоретски Моќ : 140 W (Вистинската работа моќ околу 10 W)Текст : 650750m AРаботен Напон : DC12 V24 VЗрак Агол : 360 степениLumens : 1400 LMLed Количина : 28pcs Чипови x 5 WТемпература на бојата : Белата 6000 KДомување Материјал : Алуминиум ЛегураЖивотниот век : 50.000 часовиРабота Темп : 40'C +200'Cгаранција : 1 годинаКарактеристики100% Сосема нов и висок квалитет!Исклучително долготраен животУлтра сјајна и издржливи светилкиЛесно Plug & Play инсталацијаНајдобра замена за светла за Магла, Дење Работи Светла(може да не се компатибилни главата светла.)За Некои Автомобили(Европската Автомобили),Тоа ќе покаже порака за грешка, кога само инсталирате led диоди.Ако ние ги користиме на 50 W CanbDecoders,проблемот ќе биде решен.Пакет се вклучени2 x LED светилки2 x LED оптоварување отпорник DecodersВе молиме да се свесни LED оптоварување отпорник ќе биде многу топла и работа на висока температура; Не се качи на пластични или материјал со ниска отпорност на топлинаНашите предностиНашата фабрика е професионална производител на led осветлување кое се наоѓа во провинцијата Guang Dong...

BGN 28.00 39.98
SNCN 2-в-1 функции авто лампа LED дневни ходова светлини DRL автомобил LED противотуманная фаровете проектор светлина за Toyota Avensis 2009-
 • Ново
Оценка на продукта:

SNCN 2-в-1 функции авто лампа LED дневни ходова светлини DRL автомобил LED противотуманная фаровете проектор светлина за Toyota Avensis 2009-

SNCN 2во1 Функции на Авто Сијалица LED Дневни Работи Светлина светилки drlАвтомобил LED Магла Светилка Проектор Светлина За Toyota Avensis 2009 2016 годинаPls бидете сигурни дека овој тип се вклопи во вашиот автомобил пред цел,ако тоа не го знам,pls контактирајте ме за се провери,ви благодариме!* Цената вклучува(лево + правото + контролер);* Дневното ќе врз кога ACC / Палење го вклучите;* На foglight ќе врз кога магла светилка вклучите,бел ден не ќе исклучен;Дење работи светлина (светилки drl ) е автомобилска осветлување и велосипед осветлување уред од предната страна на roadgoing моторно возило или на велосипед,автоматски се вклучува кога возилото се движи напред, емитира бела, жолта, или жолто светло за да се зголеми conspicuity навозилото во текот на дневните состојби.

BGN 114.00 224.00
12V предупреждение против сблъсък на автомобила лазерен Задни противотуманный фенер LED за Volkswagen VW Polo, Passat B5 B6 B7 CC GOLF 4 5 6 7 Touran, Tiguan T5
 • Ново
Оценка на продукта:

12V предупреждение против сблъсък на автомобила лазерен Задни противотуманный фенер LED за Volkswagen VW Polo, Passat B5 B6 B7 CC GOLF 4 5 6 7 Touran, Tiguan T5

1 X 12 V Предупредување на Анти Судир со Автомобил Ласерски Опашка Магла Светлината LED За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Поло Passat Б5 Б6 B7 CC ГОЛФ 4 5 6 7 Touran Tiguan T5Карактеристики на производот : 100% сосема нов и висок квалитет на Проектот на црвениот предупредување светлина на земјата...

BGN 4.00 5.42
2 елемента led задни фарове за мъгла управление на светлини трета стоп-сигнал за Nissan 350Z 03-09 (пушена)
 • Ново
Оценка на продукта:

2 елемента led задни фарове за мъгла управление на светлини трета стоп-сигнал за Nissan 350Z 03-09 (пушена)

2 парчиња Led Задни магла светлина Работи светлина Трети Кочница светлина за Nissan 350 Z 0309 (месо)Спецификација : Предмет : Z33 / 350 Z 0309 (Чад) 1...

BGN 318.00 334.40
Taochis Car Styling frame module adapter set САМ група титуляр за Dongfeng JOYEAR X5 2014 2015 Hella 3r 5 Q5 обектива на проектора
 • Ново
Оценка на продукта:

Taochis Car Styling frame module adapter set САМ група титуляр за Dongfeng JOYEAR X5 2014 2015 Hella 3r 5 Q5 обектива на проектора

Taochis Автомобил Стил рамка адаптер модул поставите DIY Заградата Држачот за Dongfeng JOYEAR Х5 2014 2015 Hella 3р 5 П5 Проектор леќаПакет содржина : 1...

BGN 29.00 32.00
Meetrock 2x super bright led t10 w5w car lamp 9 smd 3030 EMC auto reading parking fog marker задна светлина 152 194 12v бяла 6000K
 • Ново
Оценка на продукта:

Meetrock 2x super bright led t10 w5w car lamp 9 smd 3030 EMC auto reading parking fog marker задна светлина 152 194 12v бяла 6000K

Погоден за повеќето видови на автомобили RV чамци и така натаму Компатибилен со : 194,T10,W5 W 147 152 158 159 161 168 184 192 193 259 280 285 447 464 555 558 585 655 656 657 1250 1251 1252 ..(За повикување Само) Функција : 1.Не поларитетот 2.LED Чип Тип : EMC 3030 LED (најновата / најсветлиот) 3.LED боја : Чиста Бела 6000 K 4.Приклучок тип : T10 w5w 6.Напон : DC1030 V 5.Моќност : Од 1,5 W 6.Прозрачна флукс : 500 LM 7.Животниот век : 50000 часа Пакет 2 led светилки Превозот Ali Express Стандард на Превозот...

BGN 10.00 14.40
LM 2pcs LED Light Work Mini Bar Flood 20W 6 DRL Offroad Car ATV Wagon пикап автобус 4X4 мотор на лодката на камион шофиране фарове за мъгла
 • Ново
Оценка на продукта:

LM 2pcs LED Light Work Mini Bar Flood 20W 6 DRL Offroad Car ATV Wagon пикап автобус 4X4 мотор на лодката на камион шофиране фарове за мъгла

LM 2 парчиња LED Работа Светлина Мини Бар Поплава 20 W 6" светилки drl Теренски Автомобил АТВ Вагон Пикап Автобус 4 X4 Мотоцикл Брод Камион Возење светла за Магла Пакет, Вклучувајќи : 2 x 20w 6" ПРЕДВОДЕНА работа светлина мини LED светло бар монтажа додатоциОпис : Оперативен Напон : 1030 V DC Водоотпорен го оценувате : IP 67 Зрак Шема : Потопот зрак Боја Температура : 6000 K (чиста бела) Материјал : Diecast алуминиумски домување Леќа материјал : ПММА леќа Монтажа Заградата : Нерѓосувачки Челик Теоретски Lumens Излез : 1820 LM LED Моќност : 40 W ( 20pcs*1w 35 MIU Led диоди ) ( Власт се теоретски вредности, ако се користи опрема за мерење, можеби помалку од ова вредности.) Големина на : Апликации : Теренски возила, atv настана, камион, инженеринг возила(багер, treedozer, патот ролери, булдожер, кран и рударски камион итн...

BGN 15.00 43.20
NOVOVISU Car Interior Ambient Light 1 метър дължина универсален Fit Strip Car автомобили вратата покрив таблото оптичен светлина
 • Ново
Оценка на продукта:

NOVOVISU Car Interior Ambient Light 1 метър дължина универсален Fit Strip Car автомобили вратата покрив таблото оптичен светлина

NOVOVISU Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина 1 Метар долг Универзална Вклопуваат во Дресот на Автомобил Возило Вратата Покривот Табла Оптички Влакна СветлинаPS : ве Молиме изберете ја вашата желба дека треба пред цел.Тоа се 1 метри во собата и само светлина во собата.Посебна Забелешка : Ова е 1 метар сет, за некои купувачот купи за да го погледне ефект.Можете да ги инсталирате на 1 вратата на вашиот автомобил / табла екранот област / Покривот итн,(Некаде само околу 1 метар што ќе треба да се инсталира).Ако сакате да се купи повеќе долго (еез) во собата.Ве молиме Кликнете на фотографијата по овде : NOVOVISU Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина 1 Метар долг Универзална Вклопуваат во Дресот на Автомобил Возило Вратата Покривот Табла Оптички Влакна Светлина NOVOVISU Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина 1 Метар долг Универзална Вклопуваат во Дресот на Автомобил Возило Вратата Покривот Табла Оптички Влакна СветлинаПакет : NOVOVISU Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина 1 Метар долг Универзална Вклопуваат во Дресот на Автомобил Возило Вратата Покривот Табла Оптички Влакна Светлина Опис на Производот Карактеристики : 100% Сосема Нов Квалитет на Стоки и Пониска цена & Висок Квалитет...

BGN 7.00 8.32
4шт супер ярък T10 194 168 W5W auto T10 COB Led 1w интериор - крушки Led страничната светлина T10 врати лампи
 • Ново
Оценка на продукта:

4шт супер ярък T10 194 168 W5W auto T10 COB Led 1w интериор - крушки Led страничната светлина T10 врати лампи

Висок Квалитет!!нови авто светилки.10 компјутери T10 194 168 W5 W авто T10 КОЧАН Led 1 W Внатрешни работи Светилки Предводена од Страна Светлина T10 Вратата СветилкиMedol : T101 WОпис : 1 W Ултра Светла С...

BGN 4.00 4.80
Юли King 1600LM 24W 6000K LED Light Guide Q5 обектив противотуманная фаровете+1000LM 14W дневни светлини DRL калъф за Nissan Grand Livina 07-12
 • Ново
Оценка на продукта:

Юли King 1600LM 24W 6000K LED Light Guide Q5 обектив противотуманная фаровете+1000LM 14W дневни светлини DRL калъф за Nissan Grand Livina 07-12

Супер Светло 1600 LM 24 W 6000 K LED светло водич магла светилка собранието + 14 W 1000 LM LED Дневни Работи Светла светилки drl случај за Nissan Гранд Livina 20072012 , IP67, П5 леќа, 1 сет / многу, бесплатен превозотПл се провери вашиот автомобил Магла Светилка тип исто како на Денот, светлата за пред вашата цел .Применливи модели : 1...

BGN 175.98
Юли King LED Light Guide стоп-сигнали + нощен ход + мигачи калъф за Toyota Corolla EU и Lexus ES300 ES350 GS 2013+
 • Ново
Оценка на продукта:

Юли King LED Light Guide стоп-сигнали + нощен ход + мигачи калъф за Toyota Corolla EU и Lexus ES300 ES350 GS 2013+

Автомобил LED кочница светла + LED ноќ возење светлина + пак сигнал светла, LED задниот браник магла светилка случај за Toyota е корола ЕУ Верзија 2014~и LexGS250 GS300 GS350 GS450 ES300 ES350 2013~ON , 3 во 1, 1 поставува / многу , Бесплатен превозот!Применливи модели : случај за Toyota е корола ЕУВерзија 2014~и LexES300 ES350 GS250 GS300 GS350 GS450 2013~НАСтр закуп потврдете го вашиот автомобил задниот браник рефлектор форма е исто како и нашите LED светло!Детали За ПроизводотИнсталација ефектПрименливи модели : Случај за Тојота Collora ЕУ Верзија 2014~и LexES300 ES350 GS250 GS300 GS350 GS450 2013~НАКарактеристики на производот : кочница светла + водење на светла за предупредување + пак сигнал светлинаОсновни параметриИме на производ : посветена задниот браник на возилотоМатеријал : ABS материјалНоминална работен напон : DC 12 VКарактеристики1.Увезени чип висока осветленост LED, заштеда на енергија, долг живот;2.Возење, мека осветлување, кочење, светло осветлена;3.За да се избегне врнежлив заден крај игра со најдобри перформанси, како на безбедноста на возилото;4 Роман...

BGN 95.98
12V предупреждение против сблъсък на автомобила лазерен Задни противотуманный фенер за Ford Focus 2 3 1 Fiesta, Mondeo Fusion Ecosport Lada Granta Калина Priora
 • Ново
Оценка на продукта:

12V предупреждение против сблъсък на автомобила лазерен Задни противотуманный фенер за Ford Focus 2 3 1 Fiesta, Mondeo Fusion Ecosport Lada Granta Калина Priora

1 X 12 V Предупредување на Анти Судир со Автомобил Ласерски Опашка Магла Светлина За Форд Фокус 2 3 Fiesta Mondeo Фузија Ecosport Lada Granta Калина PrioraКарактеристики на производот : 100% сосема нов и висок квалитет на Проектот на црвениот предупредување светлина на земјата...

BGN 4.00 5.42
Buildreamen2 Car 5630 Interior LED Bulb LED Kit Package White Dome Map License Plate Багажника Light For Ford Flex 2009 2010 2011
 • Ново
Оценка на продукта:

Buildreamen2 Car 5630 Interior LED Bulb LED Kit Package White Dome Map License Plate Багажника Light For Ford Flex 2009 2010 2011

Детали за производот : Време да се размислува за надградба досадна халоген внатрешни работи светилки да ДОВЕДЕ оние ? Ние веруваме дека вашиот сакан автомобил заслужува подобро LED третман со овие најнови ПРЕДВОДЕНИ од модулот...

BGN 31.00 43.18
2 елемента задни led светлини задна светлина обновяване на монтажния комплект за Toyota FJ Cruiser 2007-2014
 • Ново
Оценка на продукта:

2 елемента задни led светлини задна светлина обновяване на монтажния комплект за Toyota FJ Cruiser 2007-2014

За Toyota, FJ Cruiser 20072014 Опашка Светла Листата вклучува : 2 × Опашка Светло ( Лево и Десно) Функции : Јајцата со светлина, од Страна на Маркерот светлина, да се Претвори Сигнали за Инсталација : Само треба да ги отстраните вашите оригинални светлина и инсталирате нашите Резервни LED Опашка Светлина...

BGN 414.00 440.00
4 БРОЯ RGB Remote Control Led Car Chassis Atmospher Strip Light водоустойчив мек светлинен шасито на светеща лампа за украса на колата
 • Ново
Оценка на продукта:

4 БРОЯ RGB Remote Control Led Car Chassis Atmospher Strip Light водоустойчив мек светлинен шасито на светеща лампа за украса на колата

4pcs RGB Далечински Управувач Доведоа Автомобил Шасија Atmospher Лента Светлина Водоотпорен Мека Сјај Underbody Трепка Светилка За во Автомобил ДекорацијаСпецификација : Оперативен напон : 12 V Материјал : силикон+ ПВЦ Боја : Шарени Контрола метод : далечински управувач + Глас Оперативен Опсег : Шасија Оперативни температура : 40 110 ок Водоотпорен одделение : IP65 Инсталација : Fix светлината на соодветна позиција околу предните и задните под автомобили (автомобил внатрешни работи, исто така, може да биде),потоа поврзете секој доведе до главната контрола кутија (стандард конектори)...

BGN 46.00 55.18
Юли King 1600LM 24W 6000K LED Light Guide Q5 обектив противотуманная фаровете+1000LM 14W дневни светлини DRL калъф за Opel Movano 2010-ON
 • Ново
Оценка на продукта:

Юли King 1600LM 24W 6000K LED Light Guide Q5 обектив противотуманная фаровете+1000LM 14W дневни светлини DRL калъф за Opel Movano 2010-ON

Супер Светло 1600 LM 24 W 6000 K LED светло водич магла светилка собранието + 14 W 1000 LM LED Дневни Работи Светла светилки drl случај за "Опел" Movano 2010НА , IP67, П5 леќа, 1 сет / многу, бесплатен превозотПл се провери вашиот автомобил Магла Светилка тип исто како на Денот, светлата за пред вашата цел .Применливи модели : 1...

BGN 175.98
EURS (TM) 2PCS Super Bright 72W 12000LM H4 LED G8 XHP50 ЧИП Car Headlight Auto Лампа 24V 6000k автомобили, фарове за мъгла H11 H7 HB4
 • Ново
Оценка на продукта:

EURS (TM) 2PCS Super Bright 72W 12000LM H4 LED G8 XHP50 ЧИП Car Headlight Auto Лампа 24V 6000k автомобили, фарове за мъгла H11 H7 HB4

EURS(TM) 2 ПАРЧИЊА Супер Светло 72 W 12000 LM H4 LED G8 XHP50 ЧИП Автомобил Светла Авто Светилка 24 V 6000k Автомобили Магла Светлина H11 H7 HB4Сите Наши Производ Доаѓаат Со Мало Кутија Пакет ве МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ ВИДЕО ВНИМАТЕЛНО НАШИОТ СТИЛ Е ИСТ КАКО иАвтомобил led светлата H1 H3 H4 H7 H8 H9 H11 HB2 HB3 HB4 HB5 9004 9007 H13 H27 880 881 9005 9006 Моќ 72 W Боја температура 6000k Лумен 6000lm / сијалица Влезен напон 9 V30 V SMD LED XHP50 ЧИПОВИ Светлата Пакување 1 пар / кутија,20sets / цтн Ефикасност над 90% Гаранција 1 година животниот Век над 50000hrs Operat температура 40 +80 °C1) Повеќето германски автомобили треба декодер да се инсталира на светлата...

BGN 55.00 62.38