• Ново
KUNFINE двойка задните светлини на автомобил в колекцията за TOYOTA LAND CRUSIER 2008- стоп-сигнал с превръщането сигнал

KUNFINE двойка задните светлини на автомобил в колекцията за TOYOTA LAND CRUSIER 2008- стоп-сигнал с превръщането сигнал

Buyers rating:
-5 % BGN 281.00
BGN 296.00

Брой продукти


KUNFINE Пар На Автомобил Опашка Светлина Собранието За TOYOTA LAND CRUSIER 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 година Кочница Светлина Со Вртење Сигнал Светлина
Карактеристики На Производот:
Примена : За TOYOTA LAND CRUSIER 2008-2016
Материјал на Огледало Капа : ПММА и Стакло, итн.
Пакување : секој во поли торба и пена, 1pair/цтн
Нето Тежина (Н W) : 6kgs
Димензија на картон : 50*44*34
Предности:
А. Функцијата : Автомобил Стил Автомобил опашка светлина собранието Интегрирани кола вртење сигнал светлина, автомобил Кочница светлина ,автомобилот задни паркинг светлина, Надградба на LED извор на светлина, како Висок квалитет на автомобил Подесување делови.
Б. Изглед : Направени од страна на thermostable ABS И ПММА/PC Материјал за LED опашка светлина собранието , се применуваат различни бои Поклопецот на леќите , натпревар персоналните автомобил led светла подесување.
В. за Инсталација : Автомобилот taillight собранието е plug and play ,лесно да го инсталирате ,Добра DIY автомобил светлина собранието со автомобил LED задни светла.
D. Перформанси : Водоотпорен IP69,со Висок Квалитет на Пломби; shockproof, 50000 часа Долго работа живот и вечера светла LED светло.
E. Гаранција : Ако taillight единицата не работи со не-вештачки причина во 1 година ,ние ќе provice repairt услуга или замена на делови/единица.
Црвено Јасно
Црна Јасно
ПММА и Стакло, итн.

Други функции

Тегло На Продукта:
6kg
Land Cruiser-Година На Производство:
2009,2015,2011,2014,2008,2010
Вид На Материала:
КОРЕМНА ПРЕСА
Диаметъра На Продукта:
50inch
За Марки Автомобили / Модели:
Тойота
Модел На Toyota:
Land Cruiser
Сертифициране На Входящи Тестове:
ССС
търговска марка:
KUNFINE
специални характеристики:
щепсела и да играе.
Тип Елемент:
Задна Светлина В Събирането На
Името На Модела:
KF-L7082
Тип Елемент:
Задни Светлини
Обектив:
не inclusive
Модел автомобил:
TOYOTA LAND CRUSIER 2008-2016
Напрежение:
12v
Тип На Лъча Led:
Нормален
Люмены:
Нормален

Най-добри сделки

1 бр. задна броня регистрационен номер светлина LH=RH GJ6A-51-270B за Mazda 6 2002-2005 г.
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр. задна броня регистрационен номер светлина LH=RH GJ6A-51-270B за Mazda 6 2002-2005 г.

1 Pcs Задниот Браник Табличка Светлина Светилка LH=RH GJ6 A51270 B За Mazda 6 20022005Одговара за Mazda 6 20022005 Дел број : GJ6 A51270 B ОЕМ Замена за вашиот автомобил! Пакет се вклучени : 1pc LH=RHВе молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето објект исто како нашите подолу слика пред купување на тоа,ви благодариме.​Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка...

BGN 21.00 23.98
100шт Ba9s 44 47 AC 6.3 V 5050smd пинбол led лампи за пинбол игра машина части не се скъсат анти призрак
 • Ново
Оценка на продукта:

100шт Ba9s 44 47 AC 6.3 V 5050smd пинбол led лампи за пинбол игра машина части не се скъсат анти призрак

100pcs / многу бесплатен превозот Ba9s #44 #47 Hotselling AC 6.3 V #44 smd led светилки за pinball игра машина деловиLED осветлувањето е најновата "да се направи" нешто во pinball машини...

BGN 59.01
12V предупреждение против сблъсък на автомобила лазерен Задни противотуманный фенер за Ford Focus 2 3 1 Fiesta, Mondeo Fusion Ecosport Lada Granta Калина Priora
 • Ново
Оценка на продукта:

12V предупреждение против сблъсък на автомобила лазерен Задни противотуманный фенер за Ford Focus 2 3 1 Fiesta, Mondeo Fusion Ecosport Lada Granta Калина Priora

1 X 12 V Предупредување на Анти Судир со Автомобил Ласерски Опашка Магла Светлина За Форд Фокус 2 3 Fiesta Mondeo Фузија Ecosport Lada Granta Калина PrioraКарактеристики на производот : 100% сосема нов и висок квалитет на Проектот на црвениот предупредување светлина на земјата...

BGN 4.00 5.42
Нов автомобил LED Arrow Panel Light огледало за обратно виждане поворотник лампа за Ford Fiesta ST Five hundreds Flex Focus RS Focus ST Freestyle
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов автомобил LED Arrow Panel Light огледало за обратно виждане поворотник лампа за Ford Fiesta ST Five hundreds Flex Focus RS Focus ST Freestyle

Автомобил LED Стрелка Панел Светлина на ретровизорот се Претвори Јачина на Светилка За Ford Fiesta Fiesta ST Петстотини Flex FocRS FocST слободен стил

BGN 8.00
2 бр За Peugeot 206 207 301 307 308 408 508 140W 1157 BAY15D P21 / 5W CANBUS Error Free LED STOP/TAIL светлини, стоп-сигнали 12V
 • Ново
Оценка на продукта:

2 бр За Peugeot 206 207 301 307 308 408 508 140W 1157 BAY15D P21 / 5W CANBUS Error Free LED STOP/TAIL светлини, стоп-сигнали 12V

VI LED ФАРОВИ45 W ,U7 LED МОТО ФАРОВИ125 W ,A6 LED ФАРОВИ60 W , За Peugeot 206 207 301 307 308 408 508 140 W 1157 BAY15 D P21 / 5 W CANBГрешка Слободни LED СТОП / ОПАШКА светилки Кочница Светла 140 W 12 V Приклучок тип : 1157 BAY15 D , ве Молиме да се провери и потврди типот дали оваа крушка одговара на вашиот автомобил пред да го купат...

BGN 20.00 39.82
Квадрат 7-инчов 30 W led фаровете за Jeep Wrangler JK LJ TJ Cherokee XJ Камион Offroad
 • Ново
Оценка на продукта:

Квадрат 7-инчов 30 W led фаровете за Jeep Wrangler JK LJ TJ Cherokee XJ Камион Offroad

1 PCS Плоштадот 7 ИНЧЕН 30 W LED СВЕТЛАТА За Jeep Wrangler JK, ЗАБ TJ Cherokee XJ Камион Теренски LED Светлата Карактеристики Ниска Зрак / Висока Зрачна LED Лесно PlugandPlay Инсталација Нема потреба да се замени со друг сијалица повторно со долго лифтspan Led диоди 100% IP68 Водоотпорен и Shockproof ISO9001 Сертификација и Европската EМарка за 100% Гарантира Квалитетот на Производот SAE / ТОЧКА Согласност обезбедува точни зрак шема дистрибуција & прецизни fitment 1 Година Гаранција Леќа Материјал : Polycarbonat Домување Материјал : УмреФрлија Aluminu Монтажа : Го заменува H6014 / H6052 / H6054 / 6054 7x6 Запечатени Зрак Headligh Конектор : H4 Боја температура : 60006500 Влез : DC 936v

BGN 92.00 100.80
Ксеноновый баласт D1S D1R 831-10009-041 за периода 2003-2006 г., Lincoln Navigator
 • Ново
Оценка на продукта:

Ксеноновый баласт D1S D1R 831-10009-041 за периода 2003-2006 г., Lincoln Navigator

ПлаќањеНие прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена.Ако некоја цел не е платен по 3 дена,тоа ќе биде затворена.Увозни давачкиУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.ИспоракаВо светот превозот од Кина Пост / HK пост е многу бавно...

BGN 50.00 53.50
Atreus 1 двойка от 7 LED Car RGB светлини DRL светлини 12V High/Low Angel Eye с Bluetooth APP Control за 1997-2014 Jeep Wrangler
 • Ново
Оценка на продукта:

Atreus 1 двойка от 7 LED Car RGB светлини DRL светлини 12V High/Low Angel Eye с Bluetooth APP Control за 1997-2014 Jeep Wrangler

Опис На Производот : Спецификација : Моќност : 80 W / set; 40 W / сијалица.Напон : DC12 V30vМатеријал : АлуминиумLumens : 4800 LM / Полнење (Висок Зрак) & 3600 LM / Kit (Ниска Зрак)Димензија : 7"LED Чип : Cree Led чиповиЖивотниот век : 50.000 часови.Работна Температура : 40~+85 степен Карактеристики : 1.Plug & Play, ПРЕДВОДЕНА Баласт, ПРЕДВОДЕНА Canb& H4 / H13 Адаптер Вклучен2.Ниска Потрошувачка на Енергија, животниот Век : 30000 Hrs.3.Низок Напон Заштита, Висока прецизност за Постојан Струја Возачот Чип.4.Ореол Ангел Очи Дење Работи Светлина5.Изградена во Внатрешниот Вентилатор и Интегриран систем за Ладење.6.Мултифункционален Ореол Агол на Окото : Bluetooth Контролирани & i Phone и Андроид Компатибилни & Мерењето функција & Музичкиот Режим & Трепка Функција & Автоматска Контрола7.Скенирање баркодот на контролорот и потоа да ги преземете стан, приклучок за жици и да се поврзете bluetooth, тоа ќе работи ...

BGN 246.00 352.00
JGD Brand New Стайлинг for Audi A6 LED фарове 1997-2004 фарове биксеноновая Фаровете LED DRL автомобилни фарове
 • Ново
Оценка на продукта:

JGD Brand New Стайлинг for Audi A6 LED фарове 1997-2004 фарове биксеноновая Фаровете LED DRL автомобилни фарове

Детали за производот : Бесплатен Превозот Главата Светилка за Ауди А6 АВТОМОБИЛ Додатоци Цена за 1 Одредите 2 Парчиња со Единица за Контрола на дознака : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за да ви помогне да ги реши вашите проблеми...

BGN 892.00 991.20
2 елемента задни led светлини задна светлина обновяване на монтажния комплект за Toyota FJ Cruiser 2007-2014
 • Ново
Оценка на продукта:

2 елемента задни led светлини задна светлина обновяване на монтажния комплект за Toyota FJ Cruiser 2007-2014

За Toyota, FJ Cruiser 20072014 Опашка Светла Листата вклучува : 2 × Опашка Светло ( Лево и Десно) Функции : Јајцата со светлина, од Страна на Маркерот светлина, да се Претвори Сигнали за Инсталација : Само треба да ги отстраните вашите оригинални светлина и инсталирате нашите Резервни LED Опашка Светлина...

BGN 414.00 440.00
2x Бял 28ШТ чипове H8 H9 H11 H16 (JP) led лампи, фарове за дълги светлини, присъщ за VW / Volkswagen CC Sport Sedan 4 врати 09-13
 • Ново
Оценка на продукта:

2x Бял 28ШТ чипове H8 H9 H11 H16 (JP) led лампи, фарове за дълги светлини, присъщ за VW / Volkswagen CC Sport Sedan 4 врати 09-13

2x Бела 28 PCS Чипови H8 H9 H11 H16(JP) LED Сијалица Магла Светлина Возење Светилка без Грешки За "ФОЛКСВАГЕН" / "Фолксваген" CC Спортски Седан Со 4 Врати 0913ДеталиПриклучок Тип : H8 H9 H11 H16(JP) (Универзална)Теоретски Моќ : 140 W (Вистинската работа моќ околу 10 W)Текст : 650750m AРаботен Напон : DC12 V24 VЗрак Агол : 360 степениLumens : 1400 LMLed Количина : 28pcs Чипови x 5 WТемпература на бојата : Белата 6000 KДомување Материјал : Алуминиум ЛегураЖивотниот век : 50.000 часовиРабота Темп : 40'C +200'Cгаранција : 1 годинаКарактеристики100% Сосема нов и висок квалитет!Исклучително долготраен животУлтра сјајна и издржливи светилкиЛесно Plug & Play инсталацијаНајдобра замена за светла за Магла, Дење Работи Светла(може да не се компатибилни главата светла.)За Некои Автомобили(Европската Автомобили),Тоа ќе покаже порака за грешка, кога само инсталирате led диоди.Ако ние ги користиме на 50 W CanbDecoders,проблемот ќе биде решен.Пакет се вклучени2 x LED светилки2 x LED оптоварување отпорник DecodersВе молиме да се свесни LED оптоварување отпорник ќе биде многу топла и работа на висока температура; Не се качи на пластични или материјал со ниска отпорност на топлинаНашите предностиНашата фабрика е професионална производител на led осветлување кое се наоѓа во провинцијата Guang Dong...

BGN 28.00 39.98
за Nissan Tiida фарове 2011-up предните светлини на автомобила е с led подсветка мигач автомобилни фарове в колекцията на LF
 • Ново
Оценка на продукта:

за Nissan Tiida фарове 2011-up предните светлини на автомобила е с led подсветка мигач автомобилни фарове в колекцията на LF

за Nissan Tiida Фарови 2011до пред автомобил светла со LED Пак сигнал светла LFТрговија На Големо & МалоБрендНови Подесување на фарови за Замена.Овие проектор фарови се со цел да се подобри изгледа и видливост за вашето возило.Тие се направени од страна на ОЕМ ISO одобрени и овластени производители...

BGN 632.00 702.40
4шт супер ярък T10 194 168 W5W auto T10 COB Led 1w интериор - крушки Led страничната светлина T10 врати лампи
 • Ново
Оценка на продукта:

4шт супер ярък T10 194 168 W5W auto T10 COB Led 1w интериор - крушки Led страничната светлина T10 врати лампи

Висок Квалитет!!нови авто светилки.10 компјутери T10 194 168 W5 W авто T10 КОЧАН Led 1 W Внатрешни работи Светилки Предводена од Страна Светлина T10 Вратата СветилкиMedol : T101 WОпис : 1 W Ултра Светла С...

BGN 4.00 4.80
JEAZEA Universal 4 in 1Atmosphere Гумата на колелото на гуми Декоративни лампи светлина за Ford, Mazda, VW, Audi, BMW, Nissan, Toyota Kia
 • Ново
Оценка на продукта:

JEAZEA Universal 4 in 1Atmosphere Гумата на колелото на гуми Декоративни лампи светлина за Ford, Mazda, VW, Audi, BMW, Nissan, Toyota Kia

Автомобилстил, Универзална 4 во 1 Atmosphere Гуми Тркала Пневматик Декоративни Светилки Светло На Ford Mazda "ФОЛКСВАГЕН" Ауди BMW NissanСостојба : Нова Материјал : пластични заградата домување Напон : DC 12 V Моќност : 8 W Објект боја : Црвено светло / Сино светло / Pinkpurple светлина / Црвена светлина Објект се вклучени : светилка 1set x 1 Операцијата на владата : Стабилни / пукна флеш / здив Компатибилност : вклопат за повеќето автомобилиКарактеристики Совршен натпревар за оригиналниот автомобил...

BGN 33.00 43.18
JGD Brand New Стайлинг for Dodge Ram1500 Ram 1500 LED фарове 2013- фарове биксеноновая Фаровете LED DRL автомобилни фарове
 • Ново
Оценка на продукта:

JGD Brand New Стайлинг for Dodge Ram1500 Ram 1500 LED фарове 2013- фарове биксеноновая Фаровете LED DRL автомобилни фарове

Детали за производот : Бесплатен Превозот Главата Светилка за Dodge Ram1500 АВТОМОБИЛ Додатоци Цена за 1 Одредите 2 Парчиња со Единица за Контрола на дознака : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за да ви помогне да ги реши вашите проблеми...

BGN 1001.00 1112.00
1бр черно притежателя на външния заден задна светлина задна светлина от дясната страна на пътника 8330A622 за Mitsubishi LANCER EVO 2006-2012
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр черно притежателя на външния заден задна светлина задна светлина от дясната страна на пътника 8330A622 за Mitsubishi LANCER EVO 2006-2012

1 Pcs Црна носителот Надворешниот Задните Опашка Светилка Taillight Право на Патникот Страна 8330 A622 За Мицубиши LANCER EVO 20062012Способен ДА : Мицубиши LANCER EVO 20062012 Дел број : RH 8330 A622 Со Сијалица, Тоа е нов производ,ОЕМ за вашиот автомобил...

BGN 118.00 127.98
Автомобилен фенер за VW Jetta MK6 Facelift седан от 2015 2017 кола-оформление на предната халогенна противотуманная фаровете противотуманная фар с крушка
 • Ново
Оценка на продукта:

Автомобилен фенер за VW Jetta MK6 Facelift седан от 2015 2017 кола-оформление на предната халогенна противотуманная фаровете противотуманная фар с крушка

Висок Квалитет На Автомобил Магла Светло За Магла СветилкаЗа "ФОЛКСВАГЕН" Jetta MK6 Facelift Седан 2015 2016 2017Информации за производот Состојба : Нова Резервни Магла Светло за Магла Светилка Леќа Материјал : PC Домување Материјал : ABS Напон : 12 V Напојување : 55 W Гаранција : 1 Година Ограничени Пакет : 1 x Лево + 1 x ПравоВистински Фотографии : Плаќање : Ние може да ги прифати Paypal и Alipay ; ЗАБЕЛЕШКА : цената не вклучува Давачки,Даноци на Додадена Вредност, Царинење Такси и Други давачкиСледење : Вашата цел ќе биде испратена на време ; Можете да ги пратите вашите пакет преку линкот подолу или на Aliexpress превозот систем : Или http : / / www.yw56.com.cn / english / index.aspxПопродажбата на услугата : Сите наши производи снабдување со 1 Година гаранција ; Било прашање на квалитет, ве молиме испратете вистински фотографии или видео за да ни го пред да го отвори спорот; Ако производот е оштетен во транзит, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ја производот или делови да ти ; Ние ќе ви испратиме нашите решение во рок од 4 работни денови откако ќе го потврдите вашето прашање (Испраќање на производот или Враќање).

BGN 60.78
JSTOP 5 бр. / компл. за 2008-2013 C180 led car lamp t10 w5w bulb 12V 4014smd w5w canbus auto light
 • Ново
Оценка на продукта:

JSTOP 5 бр. / компл. за 2008-2013 C180 led car lamp t10 w5w bulb 12V 4014smd w5w canbus auto light

1 Производ модел : JST10 WG15 SMD4014LED Type : 4014 SMDLED П'ty : 15 КОМПЈУТЕРИ Led диодиLED боја : бела / Топло бела / светлина bule / Red / buleПриклучок тип : T10 W5 W 194Напон : 12 VACБелата Боја температура : 60006500 KПрозрачна флукс : 200 250 LMЖивотниот век : 50000 часа5piece / set За 20082013 C180 читање светилка, предводена t10 w5w 12 V светилки 4014smd w5w carled Внатрешни Светла авто canbсветилка Багажникот светло Ви се одговори на вашата порака или email во рок од 48 бизнис часа (со исклучок на викенд и јавни празници). Нашите деловни време е од понеделник до сабота, 9 : 00 да 23 : 00 (Кина Пекинг време)...

BGN 20.00 28.00
4 БРОЯ RGB Remote Control Led Car Chassis Atmospher Strip Light водоустойчив мек светлинен шасито на светеща лампа за украса на колата
 • Ново
Оценка на продукта:

4 БРОЯ RGB Remote Control Led Car Chassis Atmospher Strip Light водоустойчив мек светлинен шасито на светеща лампа за украса на колата

4pcs RGB Далечински Управувач Доведоа Автомобил Шасија Atmospher Лента Светлина Водоотпорен Мека Сјај Underbody Трепка Светилка За во Автомобил ДекорацијаСпецификација : Оперативен напон : 12 V Материјал : силикон+ ПВЦ Боја : Шарени Контрола метод : далечински управувач + Глас Оперативен Опсег : Шасија Оперативни температура : 40 110 ок Водоотпорен одделение : IP65 Инсталација : Fix светлината на соодветна позиција околу предните и задните под автомобили (автомобил внатрешни работи, исто така, може да биде),потоа поврзете секој доведе до главната контрола кутија (стандард конектори)...

BGN 46.00 55.18