• Ново
Geetans 2pcs Fisheye дневен ходова светлина Eagle eye Super Bright DRL алуминиев корпус фарове за мъгла за всички автомобили CE

Geetans 2pcs Fisheye дневен ходова светлина Eagle eye Super Bright DRL алуминиев корпус фарове за мъгла за всички автомобили CE

Buyers rating:
-33 % BGN 15.00
BGN 22.37

Брой продукти


Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет на Моден Стил Дизајн Ниска Потрошувачка на Енергија и Висока Осветленост LED Долг Живот-Век Над 100,000 Часа светне без Одлагање Вода Prooof и Прашина Доказ Лесен за Инсталација, DIY многу лесна Апликација : Го Сигнал Светлина, Копија Светлина, Агол, Светлина, Стоп Светло, Паркинг Светлина, Опашка Светлина или Обратна Светлина ,итн. Напон : DC 12 светла Боја : Бела, топло бела Материјал : Алуминиум Легура + Кондензаторот леќа Димензии : 4cm x 4cm x 4.5 cm - 1.57 инчен x 1.57 инчен x 1.77 инчен Забелешка : не се отвори спорот без комуникација со нас. Ако сте со користење на овие LED светилки за да го замените Пак Сигнал blinker светлина, Опашка кочница Стоп светло, Паркинг / Дење Работи Светлина светилки drl или Копија Обратна светлина; во зависност од вашето возило електрично коло, можеби ќе треба да додадете еден пар на оптоварување отпорници за да се спречи хипер/грешка трепка или дефект проблеми. Ве молиме проверете го Контактот на стариот светилка пред купување на Овој Сијалица не е sutiable за светлата или висок зрак светлина!
Пакување вклучуваат : 2 парчиња светилки
Гаранција : 6 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.

Други функции

Отделят Цвят:
Бяло, Топло Бяло
Мощност:
Low power strobe, Low power non strobe, High power for CREE
X5-Година:
2011,2014,2013,2004,2007,2002,2008,2015,2003,2010,2006,2009,2005,2001,2000,2012
Диаметъра На Продукта:
1.55inch
Модел на BMW:
X5
Тип Елемент:
Дневна Светлина
търговска марка:
ГЕТАНЫ
Тегло На Продукта:
0.13kg
За Марки Автомобили / Модели:
БМВ
Сертифициране На Входящи Тестове:
ССС
Чипове с висока мощност:
Кри
Напрежение:
9V- 16V
Източник На Светлина:
ДРИБЛИРА
Тип Елемент:
Дневни Светлини
Люмены:
1500lm

Най-добри сделки

Юли King 1600LM 24W 6000K LED Light Guide Q5 обектив противотуманная фаровете+1000LM 14W дневни светлини DRL калъф за Opel Movano 2010-ON
 • Ново
Оценка на продукта:

Юли King 1600LM 24W 6000K LED Light Guide Q5 обектив противотуманная фаровете+1000LM 14W дневни светлини DRL калъф за Opel Movano 2010-ON

Супер Светло 1600 LM 24 W 6000 K LED светло водич магла светилка собранието + 14 W 1000 LM LED Дневни Работи Светла светилки drl случај за "Опел" Movano 2010НА , IP67, П5 леќа, 1 сет / многу, бесплатен превозотПл се провери вашиот автомобил Магла Светилка тип исто како на Денот, светлата за пред вашата цел .Применливи модели : 1...

BGN 175.98
JGD Brand New Стайлинг for Dodge Ram1500 Ram 1500 LED фарове 2013- фарове биксеноновая Фаровете LED DRL автомобилни фарове
 • Ново
Оценка на продукта:

JGD Brand New Стайлинг for Dodge Ram1500 Ram 1500 LED фарове 2013- фарове биксеноновая Фаровете LED DRL автомобилни фарове

Детали за производот : Бесплатен Превозот Главата Светилка за Dodge Ram1500 АВТОМОБИЛ Додатоци Цена за 1 Одредите 2 Парчиња со Единица за Контрола на дознака : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за да ви помогне да ги реши вашите проблеми...

BGN 1001.00 1112.00
4шт супер ярък T10 194 168 W5W auto T10 COB Led 1w интериор - крушки Led страничната светлина T10 врати лампи
 • Ново
Оценка на продукта:

4шт супер ярък T10 194 168 W5W auto T10 COB Led 1w интериор - крушки Led страничната светлина T10 врати лампи

Висок Квалитет!!нови авто светилки.10 компјутери T10 194 168 W5 W авто T10 КОЧАН Led 1 W Внатрешни работи Светилки Предводена од Страна Светлина T10 Вратата СветилкиMedol : T101 WОпис : 1 W Ултра Светла С...

BGN 4.00 4.80
12V предупреждение против сблъсък на автомобила лазерен Задни противотуманный фенер за Ford Focus 2 3 1 Fiesta, Mondeo Fusion Ecosport Lada Granta Калина Priora
 • Ново
Оценка на продукта:

12V предупреждение против сблъсък на автомобила лазерен Задни противотуманный фенер за Ford Focus 2 3 1 Fiesta, Mondeo Fusion Ecosport Lada Granta Калина Priora

1 X 12 V Предупредување на Анти Судир со Автомобил Ласерски Опашка Магла Светлина За Форд Фокус 2 3 Fiesta Mondeo Фузија Ecosport Lada Granta Калина PrioraКарактеристики на производот : 100% сосема нов и висок квалитет на Проектот на црвениот предупредување светлина на земјата...

BGN 4.00 5.42
Автомобилен фенер за VW Jetta MK6 Facelift седан от 2015 2017 кола-оформление на предната халогенна противотуманная фаровете противотуманная фар с крушка
 • Ново
Оценка на продукта:

Автомобилен фенер за VW Jetta MK6 Facelift седан от 2015 2017 кола-оформление на предната халогенна противотуманная фаровете противотуманная фар с крушка

Висок Квалитет На Автомобил Магла Светло За Магла СветилкаЗа "ФОЛКСВАГЕН" Jetta MK6 Facelift Седан 2015 2016 2017Информации за производот Состојба : Нова Резервни Магла Светло за Магла Светилка Леќа Материјал : PC Домување Материјал : ABS Напон : 12 V Напојување : 55 W Гаранција : 1 Година Ограничени Пакет : 1 x Лево + 1 x ПравоВистински Фотографии : Плаќање : Ние може да ги прифати Paypal и Alipay ; ЗАБЕЛЕШКА : цената не вклучува Давачки,Даноци на Додадена Вредност, Царинење Такси и Други давачкиСледење : Вашата цел ќе биде испратена на време ; Можете да ги пратите вашите пакет преку линкот подолу или на Aliexpress превозот систем : Или http : / / www.yw56.com.cn / english / index.aspxПопродажбата на услугата : Сите наши производи снабдување со 1 Година гаранција ; Било прашање на квалитет, ве молиме испратете вистински фотографии или видео за да ни го пред да го отвори спорот; Ако производот е оштетен во транзит, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ја производот или делови да ти ; Ние ќе ви испратиме нашите решение во рок од 4 работни денови откако ќе го потврдите вашето прашање (Испраќање на производот или Враќање).

BGN 60.78
2 елемента универсални гъвкави led дневни светлини 12 В COB 6000 ДО бяло авто LED DRL водоустойчив светлината на дневната светлина
 • Ново
Оценка на продукта:

2 елемента универсални гъвкави led дневни светлини 12 В COB 6000 ДО бяло авто LED DRL водоустойчив светлината на дневната светлина

Висок квалитет КОЧАН LED технологија Долг живот до 50.000 часа Со 3 M лепак, лесна инсталација, без одржување Тип : КОЧАН LED дневни работи светлина се Претвори сигнал светлина Материјал : Алуминиум Легура+КОЧАН Количина : 2 парчиња Апликација : Strobe светлина, обратен светлина, паркинг светлина, дење работи светлина, од страна на маркерот светлина, позиција светлина, магла светлина, итн...

BGN 12.64
Квадрат 7-инчов 30 W led фаровете за Jeep Wrangler JK LJ TJ Cherokee XJ Камион Offroad
 • Ново
Оценка на продукта:

Квадрат 7-инчов 30 W led фаровете за Jeep Wrangler JK LJ TJ Cherokee XJ Камион Offroad

1 PCS Плоштадот 7 ИНЧЕН 30 W LED СВЕТЛАТА За Jeep Wrangler JK, ЗАБ TJ Cherokee XJ Камион Теренски LED Светлата Карактеристики Ниска Зрак / Висока Зрачна LED Лесно PlugandPlay Инсталација Нема потреба да се замени со друг сијалица повторно со долго лифтspan Led диоди 100% IP68 Водоотпорен и Shockproof ISO9001 Сертификација и Европската EМарка за 100% Гарантира Квалитетот на Производот SAE / ТОЧКА Согласност обезбедува точни зрак шема дистрибуција & прецизни fitment 1 Година Гаранција Леќа Материјал : Polycarbonat Домување Материјал : УмреФрлија Aluminu Монтажа : Го заменува H6014 / H6052 / H6054 / 6054 7x6 Запечатени Зрак Headligh Конектор : H4 Боја температура : 60006500 Влез : DC 936v

BGN 92.00 100.80
4 БРОЯ RGB Remote Control Led Car Chassis Atmospher Strip Light водоустойчив мек светлинен шасито на светеща лампа за украса на колата
 • Ново
Оценка на продукта:

4 БРОЯ RGB Remote Control Led Car Chassis Atmospher Strip Light водоустойчив мек светлинен шасито на светеща лампа за украса на колата

4pcs RGB Далечински Управувач Доведоа Автомобил Шасија Atmospher Лента Светлина Водоотпорен Мека Сјај Underbody Трепка Светилка За во Автомобил ДекорацијаСпецификација : Оперативен напон : 12 V Материјал : силикон+ ПВЦ Боја : Шарени Контрола метод : далечински управувач + Глас Оперативен Опсег : Шасија Оперативни температура : 40 110 ок Водоотпорен одделение : IP65 Инсталација : Fix светлината на соодветна позиција околу предните и задните под автомобили (автомобил внатрешни работи, исто така, може да биде),потоа поврзете секој доведе до главната контрола кутија (стандард конектори)...

BGN 46.00 55.18
2 елемента led задни фарове за мъгла управление на светлини трета стоп-сигнал за Nissan 350Z 03-09 (пушена)
 • Ново
Оценка на продукта:

2 елемента led задни фарове за мъгла управление на светлини трета стоп-сигнал за Nissan 350Z 03-09 (пушена)

2 парчиња Led Задни магла светлина Работи светлина Трети Кочница светлина за Nissan 350 Z 0309 (месо)Спецификација : Предмет : Z33 / 350 Z 0309 (Чад) 1...

BGN 318.00 334.40
EURS (TM) 2PCS Super Bright 72W 12000LM H4 LED G8 XHP50 ЧИП Car Headlight Auto Лампа 24V 6000k автомобили, фарове за мъгла H11 H7 HB4
 • Ново
Оценка на продукта:

EURS (TM) 2PCS Super Bright 72W 12000LM H4 LED G8 XHP50 ЧИП Car Headlight Auto Лампа 24V 6000k автомобили, фарове за мъгла H11 H7 HB4

EURS(TM) 2 ПАРЧИЊА Супер Светло 72 W 12000 LM H4 LED G8 XHP50 ЧИП Автомобил Светла Авто Светилка 24 V 6000k Автомобили Магла Светлина H11 H7 HB4Сите Наши Производ Доаѓаат Со Мало Кутија Пакет ве МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ ВИДЕО ВНИМАТЕЛНО НАШИОТ СТИЛ Е ИСТ КАКО иАвтомобил led светлата H1 H3 H4 H7 H8 H9 H11 HB2 HB3 HB4 HB5 9004 9007 H13 H27 880 881 9005 9006 Моќ 72 W Боја температура 6000k Лумен 6000lm / сијалица Влезен напон 9 V30 V SMD LED XHP50 ЧИПОВИ Светлата Пакување 1 пар / кутија,20sets / цтн Ефикасност над 90% Гаранција 1 година животниот Век над 50000hrs Operat температура 40 +80 °C1) Повеќето германски автомобили треба декодер да се инсталира на светлата...

BGN 55.00 62.38
Юли King 1600LM 24W 6000K LED Light Guide Q5 обектив противотуманная фаровете+1000LM 14W дневни светлини DRL калъф за Nissan Grand Livina 07-12
 • Ново
Оценка на продукта:

Юли King 1600LM 24W 6000K LED Light Guide Q5 обектив противотуманная фаровете+1000LM 14W дневни светлини DRL калъф за Nissan Grand Livina 07-12

Супер Светло 1600 LM 24 W 6000 K LED светло водич магла светилка собранието + 14 W 1000 LM LED Дневни Работи Светла светилки drl случај за Nissan Гранд Livina 20072012 , IP67, П5 леќа, 1 сет / многу, бесплатен превозотПл се провери вашиот автомобил Магла Светилка тип исто како на Денот, светлата за пред вашата цел .Применливи модели : 1...

BGN 175.98
1бр черно притежателя на външния заден задна светлина задна светлина от дясната страна на пътника 8330A622 за Mitsubishi LANCER EVO 2006-2012
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр черно притежателя на външния заден задна светлина задна светлина от дясната страна на пътника 8330A622 за Mitsubishi LANCER EVO 2006-2012

1 Pcs Црна носителот Надворешниот Задните Опашка Светилка Taillight Право на Патникот Страна 8330 A622 За Мицубиши LANCER EVO 20062012Способен ДА : Мицубиши LANCER EVO 20062012 Дел број : RH 8330 A622 Со Сијалица, Тоа е нов производ,ОЕМ за вашиот автомобил...

BGN 118.00 127.98
10шт 17см 14 сантиметър кола-стайлинг бял син 76 LED двухрядные дневни светлини DC 12V водоустойчиви автомобил автомобил DRL шофиране фарове за мъгла
 • Ново
Оценка на продукта:

10шт 17см 14 сантиметър кола-стайлинг бял син 76 LED двухрядные дневни светлини DC 12V водоустойчиви автомобил автомобил DRL шофиране фарове за мъгла

10pcs 17cm 14cm КОЧАН Дење да Работи LED СветлаПоднесе основни параметри : Влезен напон : DC 12 V (односно општи мотоцикл / автомобил употреба)Оперативен Струја : 0.60 НаПроизвод моќност : еден 7.5 WГолемина : 17cm * 1.5 cm ИЛИ 14cm*1.5 cmТемпература на бојата : 60008000 K (лево и десно строго симетрични)Карактеристики На Производот : 1...

BGN 17.00 19.33
Wotefusi нов главоболие светлина фарове за квадроцикла ATV Quad Roketa Coolster 50cc 70cc 90cc 110cc 125cc 150cc [PX126]
 • Ново
Оценка на продукта:

Wotefusi нов главоболие светлина фарове за квадроцикла ATV Quad Roketa Coolster 50cc 70cc 90cc 110cc 125cc 150cc [PX126]

Глава Светлина За 50cc 70cc 90cc 110cc 125cc 150cc АТВ, За 4 Вилер, За Quad Велосипеди,За Dune Кабриолет, За 4тркала Топ дупка проред : 100mm сијалица НЕ е вклученаЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме внимателно да се провери стоката изглед, големина, форма, компатибилност,и потоа споредете ги вашите оригинални стоката пред да нарачате...

BGN 24.00 25.52
2 елемента водоустойчив led DRL дневни ходова светлина COB 12V противотуманная фаровете за колата LED шофиране вятър лампа
 • Ново
Оценка на продукта:

2 елемента водоустойчив led DRL дневни ходова светлина COB 12V противотуманная фаровете за колата LED шофиране вятър лампа

Висок квалитет КОЧАН LED технологија Долг живот до 50.000 часа Со 3 M лепак, лесна инсталација, без одржување Тип : КОЧАН LED дневни работи светлина се Претвори сигнал светлина Материјал : Алуминиум Легура+КОЧАН Количина : 2 парчиња Апликација : Strobe светлина, обратен светлина, паркинг светлина, дење работи светлина, од страна на маркерот светлина, позиција светлина, магла светлина, итн...

BGN 12.77
BBQ@FUKA H7 HID ксенонови лампи притежателя адаптер Адаптерные скоби са подходящи за Jetta MK6 A3 C218 / 180 Cruze
 • Ново
Оценка на продукта:

[email protected] H7 HID ксенонови лампи притежателя адаптер Адаптерные скоби са подходящи за Jetta MK6 A3 C218 / 180 Cruze

Состојба : 100% Сосема нов и Добар квалитетPls comfirm на предмет, ако тие се компатибилни со вашиот возило пред да ја купите.Пакетот е само вклучени адаптери носителите на КРИЕШЕ Светилки не се вклучени.Ако не сте сигурни дали овој производ е компатибилен со вашиот возило, само popup хауба и споредете го овој производ со акции headlamp штекер.Спецификација : Поставување на Возило : лево, десно, напредКоличина : пар100% сосема нов и врвен квалитет.Издржливи & фирма & штета.Пакетот доаѓа со 2x Сосема Нов H7 КРИЕШЕ сијалица конверзија адаптери / Носителот1...

BGN 8.32