• Ново
12V предупреждение против сблъсък на автомобила лазерен Задни противотуманный фенер LED за Volkswagen VW Polo, Passat B5 B6 B7 CC GOLF 4 5 6 7 Touran, Tiguan T5

12V предупреждение против сблъсък на автомобила лазерен Задни противотуманный фенер LED за Volkswagen VW Polo, Passat B5 B6 B7 CC GOLF 4 5 6 7 Touran, Tiguan T5

Buyers rating:
-26 % BGN 4.00
BGN 5.42

Брой продукти


1 X 12 V Предупредување на Анти Судир со Автомобил Ласерски Опашка Магла Светлината LED За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Поло Passat Б5 Б6 B7 CC ГОЛФ 4 5 6 7 Touran Tiguan T5
Карактеристики на производот : 100% сосема нов и висок квалитет на Проектот на црвениот предупредување светлина на земјата. Лесен за предупредување назад автомобил се обрне внимание не допре или судир на магла , raining ,снег Времето. Повеќе од светлината и јасно, најдобро од магла светлина и лиценца светлина. Лесно да го инсталирате, ќе осветлување при свртување на магла светлина. Производот може да се направи на возачот да вози подалеку и поефикасно да ги предупреди на задниот дел на возилото да не се добие премногу блиску, така што може да се избегне сообраќајни несреќи. За возење во текот на ноќта може да обезбеди повеќе од јасно позиција на возилото и укажуваат на вртење во насока на возилото тоа исто така може да помогне да се направи соодветните помошни линија кога новиот возачот да вози или да магацин за складирање. Спецификации : Тип : Магла Светло Ласерски Моќ : 200mw Светилка Тип : LED Ласерска бранова Должина : 650nm(црвена боја ) Напон : 12-24 V Имајќи Температура на 3 M Лепак : -40~120 степен Ласерски Безбедност Одделение : Класа 3Б Монтажа Сместување : Над центарот на лиценца Оперативни Максимална Прилагодливи Агол : ±90 степени од врвот до дното Водоотпорен Одделение : IPX4 Пакет Содржина : 1 X Автомобил Ласерски Магла Светилка 1 X Налепница 2 X Завртки Производ фотографии :
Пратката & Царина прашања
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката. Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Ве молиме имајте во предвид дека цената не вклучувајќи ги царинските давачки и ДДВ/GST.

Други функции

Отделят Цвят:
Червен
Голф Година:
2009,2000,2005,2003,1999,2002,1997,1991,2014,1996,1990,2004,2001,2010,2013,1995,1993,2006,2007,2011,2012,1998,1992,2015,1994
Обектив:
Онлайн
За Марки Автомобили / Модели:
Volkswagen
Модел На Volkswagen:
Голф
търговска марка:
Atreus
Напрежение:
12V
Името На Модела:
A-JGWD-001
Година:
2016
Модел автомобил:
Универсален
Тегло На Продукта:
0.05kg
Сертифициране На Входящи Тестове:
CE
Вид На Материала:
пластмаса+метал
Люмены:
2600lm
Източник На Светлина:
ДРИБЛИРА
Диаметъра На Продукта:
2cm
Тип Елемент:
Фарове За Мъгла
специални характеристики:
Загряващ светлина

Най-добри сделки

Taochis Car Styling frame module adapter set САМ група титуляр за Dongfeng JOYEAR X5 2014 2015 Hella 3r 5 Q5 обектива на проектора
 • Ново
Оценка на продукта:

Taochis Car Styling frame module adapter set САМ група титуляр за Dongfeng JOYEAR X5 2014 2015 Hella 3r 5 Q5 обектива на проектора

Taochis Автомобил Стил рамка адаптер модул поставите DIY Заградата Држачот за Dongfeng JOYEAR Х5 2014 2015 Hella 3р 5 П5 Проектор леќаПакет содржина : 1...

BGN 29.00 32.00
2 елемента задни led светлини задна светлина обновяване на монтажния комплект за Toyota FJ Cruiser 2007-2014
 • Ново
Оценка на продукта:

2 елемента задни led светлини задна светлина обновяване на монтажния комплект за Toyota FJ Cruiser 2007-2014

За Toyota, FJ Cruiser 20072014 Опашка Светла Листата вклучува : 2 × Опашка Светло ( Лево и Десно) Функции : Јајцата со светлина, од Страна на Маркерот светлина, да се Претвори Сигнали за Инсталација : Само треба да ги отстраните вашите оригинални светлина и инсталирате нашите Резервни LED Опашка Светлина...

BGN 414.00 440.00
Юли King LED Light Guide стоп-сигнали + нощен ход + мигачи калъф за Toyota Corolla EU и Lexus ES300 ES350 GS 2013+
 • Ново
Оценка на продукта:

Юли King LED Light Guide стоп-сигнали + нощен ход + мигачи калъф за Toyota Corolla EU и Lexus ES300 ES350 GS 2013+

Автомобил LED кочница светла + LED ноќ возење светлина + пак сигнал светла, LED задниот браник магла светилка случај за Toyota е корола ЕУ Верзија 2014~и LexGS250 GS300 GS350 GS450 ES300 ES350 2013~ON , 3 во 1, 1 поставува / многу , Бесплатен превозот!Применливи модели : случај за Toyota е корола ЕУВерзија 2014~и LexES300 ES350 GS250 GS300 GS350 GS450 2013~НАСтр закуп потврдете го вашиот автомобил задниот браник рефлектор форма е исто како и нашите LED светло!Детали За ПроизводотИнсталација ефектПрименливи модели : Случај за Тојота Collora ЕУ Верзија 2014~и LexES300 ES350 GS250 GS300 GS350 GS450 2013~НАКарактеристики на производот : кочница светла + водење на светла за предупредување + пак сигнал светлинаОсновни параметриИме на производ : посветена задниот браник на возилотоМатеријал : ABS материјалНоминална работен напон : DC 12 VКарактеристики1.Увезени чип висока осветленост LED, заштеда на енергија, долг живот;2.Возење, мека осветлување, кочење, светло осветлена;3.За да се избегне врнежлив заден крај игра со најдобри перформанси, како на безбедноста на возилото;4 Роман...

BGN 95.98
JGD Brand New Стайлинг for Dodge Ram1500 Ram 1500 LED фарове 2013- фарове биксеноновая Фаровете LED DRL автомобилни фарове
 • Ново
Оценка на продукта:

JGD Brand New Стайлинг for Dodge Ram1500 Ram 1500 LED фарове 2013- фарове биксеноновая Фаровете LED DRL автомобилни фарове

Детали за производот : Бесплатен Превозот Главата Светилка за Dodge Ram1500 АВТОМОБИЛ Додатоци Цена за 1 Одредите 2 Парчиња со Единица за Контрола на дознака : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за да ви помогне да ги реши вашите проблеми...

BGN 1001.00 1112.00
JEAZEA Universal 4 in 1Atmosphere Гумата на колелото на гуми Декоративни лампи светлина за Ford, Mazda, VW, Audi, BMW, Nissan, Toyota Kia
 • Ново
Оценка на продукта:

JEAZEA Universal 4 in 1Atmosphere Гумата на колелото на гуми Декоративни лампи светлина за Ford, Mazda, VW, Audi, BMW, Nissan, Toyota Kia

Автомобилстил, Универзална 4 во 1 Atmosphere Гуми Тркала Пневматик Декоративни Светилки Светло На Ford Mazda "ФОЛКСВАГЕН" Ауди BMW NissanСостојба : Нова Материјал : пластични заградата домување Напон : DC 12 V Моќност : 8 W Објект боја : Црвено светло / Сино светло / Pinkpurple светлина / Црвена светлина Објект се вклучени : светилка 1set x 1 Операцијата на владата : Стабилни / пукна флеш / здив Компатибилност : вклопат за повеќето автомобилиКарактеристики Совршен натпревар за оригиналниот автомобил...

BGN 33.00 43.18
SNCN 2-в-1 функции авто лампа LED дневни ходова светлини DRL автомобил LED противотуманная фаровете проектор светлина за Toyota Avensis 2009-
 • Ново
Оценка на продукта:

SNCN 2-в-1 функции авто лампа LED дневни ходова светлини DRL автомобил LED противотуманная фаровете проектор светлина за Toyota Avensis 2009-

SNCN 2во1 Функции на Авто Сијалица LED Дневни Работи Светлина светилки drlАвтомобил LED Магла Светилка Проектор Светлина За Toyota Avensis 2009 2016 годинаPls бидете сигурни дека овој тип се вклопи во вашиот автомобил пред цел,ако тоа не го знам,pls контактирајте ме за се провери,ви благодариме!* Цената вклучува(лево + правото + контролер);* Дневното ќе врз кога ACC / Палење го вклучите;* На foglight ќе врз кога магла светилка вклучите,бел ден не ќе исклучен;Дење работи светлина (светилки drl ) е автомобилска осветлување и велосипед осветлување уред од предната страна на roadgoing моторно возило или на велосипед,автоматски се вклучува кога возилото се движи напред, емитира бела, жолта, или жолто светло за да се зголеми conspicuity навозилото во текот на дневните состојби.

BGN 114.00 224.00
2 елемента led задни фарове за мъгла управление на светлини трета стоп-сигнал за Nissan 350Z 03-09 (пушена)
 • Ново
Оценка на продукта:

2 елемента led задни фарове за мъгла управление на светлини трета стоп-сигнал за Nissan 350Z 03-09 (пушена)

2 парчиња Led Задни магла светлина Работи светлина Трети Кочница светлина за Nissan 350 Z 0309 (месо)Спецификација : Предмет : Z33 / 350 Z 0309 (Чад) 1...

BGN 318.00 334.40
Atreus 1 двойка от 7 LED Car RGB светлини DRL светлини 12V High/Low Angel Eye с Bluetooth APP Control за 1997-2014 Jeep Wrangler
 • Ново
Оценка на продукта:

Atreus 1 двойка от 7 LED Car RGB светлини DRL светлини 12V High/Low Angel Eye с Bluetooth APP Control за 1997-2014 Jeep Wrangler

Опис На Производот : Спецификација : Моќност : 80 W / set; 40 W / сијалица.Напон : DC12 V30vМатеријал : АлуминиумLumens : 4800 LM / Полнење (Висок Зрак) & 3600 LM / Kit (Ниска Зрак)Димензија : 7"LED Чип : Cree Led чиповиЖивотниот век : 50.000 часови.Работна Температура : 40~+85 степен Карактеристики : 1.Plug & Play, ПРЕДВОДЕНА Баласт, ПРЕДВОДЕНА Canb& H4 / H13 Адаптер Вклучен2.Ниска Потрошувачка на Енергија, животниот Век : 30000 Hrs.3.Низок Напон Заштита, Висока прецизност за Постојан Струја Возачот Чип.4.Ореол Ангел Очи Дење Работи Светлина5.Изградена во Внатрешниот Вентилатор и Интегриран систем за Ладење.6.Мултифункционален Ореол Агол на Окото : Bluetooth Контролирани & i Phone и Андроид Компатибилни & Мерењето функција & Музичкиот Режим & Трепка Функција & Автоматска Контрола7.Скенирање баркодот на контролорот и потоа да ги преземете стан, приклучок за жици и да се поврзете bluetooth, тоа ќе работи ...

BGN 246.00 352.00
1 чифт ляв и десен рефлектор задна броня фарове Червена леща задните светлини за BMW X5 F15 2014
 • Ново
Оценка на продукта:

1 чифт ляв и десен рефлектор задна броня фарове Червена леща задните светлини за BMW X5 F15 2014

1 Пар Лево и Право Задниот Браник Рефлектор Светла Црвена Леќа Опашка Светилки За БМВ Х5 F15 2014Одговара за БМВ Х5 F15 2014 Дел број : RH 6314 7290 092 LH 6314 7290 091 ОЕМ Замена за вашиот автомобил! Пакет се вклучени : 1pair reflectorsВе молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето објект исто како нашите подолу слика пред купување на тоа,ви благодариме.Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка...

BGN 91.00 105.58
2 бр За Peugeot 206 207 301 307 308 408 508 140W 1157 BAY15D P21 / 5W CANBUS Error Free LED STOP/TAIL светлини, стоп-сигнали 12V
 • Ново
Оценка на продукта:

2 бр За Peugeot 206 207 301 307 308 408 508 140W 1157 BAY15D P21 / 5W CANBUS Error Free LED STOP/TAIL светлини, стоп-сигнали 12V

VI LED ФАРОВИ45 W ,U7 LED МОТО ФАРОВИ125 W ,A6 LED ФАРОВИ60 W , За Peugeot 206 207 301 307 308 408 508 140 W 1157 BAY15 D P21 / 5 W CANBГрешка Слободни LED СТОП / ОПАШКА светилки Кочница Светла 140 W 12 V Приклучок тип : 1157 BAY15 D , ве Молиме да се провери и потврди типот дали оваа крушка одговара на вашиот автомобил пред да го купат...

BGN 20.00 39.82
EURS (TM) 2PCS Super Bright 72W 12000LM H4 LED G8 XHP50 ЧИП Car Headlight Auto Лампа 24V 6000k автомобили, фарове за мъгла H11 H7 HB4
 • Ново
Оценка на продукта:

EURS (TM) 2PCS Super Bright 72W 12000LM H4 LED G8 XHP50 ЧИП Car Headlight Auto Лампа 24V 6000k автомобили, фарове за мъгла H11 H7 HB4

EURS(TM) 2 ПАРЧИЊА Супер Светло 72 W 12000 LM H4 LED G8 XHP50 ЧИП Автомобил Светла Авто Светилка 24 V 6000k Автомобили Магла Светлина H11 H7 HB4Сите Наши Производ Доаѓаат Со Мало Кутија Пакет ве МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ ВИДЕО ВНИМАТЕЛНО НАШИОТ СТИЛ Е ИСТ КАКО иАвтомобил led светлата H1 H3 H4 H7 H8 H9 H11 HB2 HB3 HB4 HB5 9004 9007 H13 H27 880 881 9005 9006 Моќ 72 W Боја температура 6000k Лумен 6000lm / сијалица Влезен напон 9 V30 V SMD LED XHP50 ЧИПОВИ Светлата Пакување 1 пар / кутија,20sets / цтн Ефикасност над 90% Гаранција 1 година животниот Век над 50000hrs Operat температура 40 +80 °C1) Повеќето германски автомобили треба декодер да се инсталира на светлата...

BGN 55.00 62.38
LM 2pcs LED Light Work Mini Bar Flood 20W 6 DRL Offroad Car ATV Wagon пикап автобус 4X4 мотор на лодката на камион шофиране фарове за мъгла
 • Ново
Оценка на продукта:

LM 2pcs LED Light Work Mini Bar Flood 20W 6 DRL Offroad Car ATV Wagon пикап автобус 4X4 мотор на лодката на камион шофиране фарове за мъгла

LM 2 парчиња LED Работа Светлина Мини Бар Поплава 20 W 6" светилки drl Теренски Автомобил АТВ Вагон Пикап Автобус 4 X4 Мотоцикл Брод Камион Возење светла за Магла Пакет, Вклучувајќи : 2 x 20w 6" ПРЕДВОДЕНА работа светлина мини LED светло бар монтажа додатоциОпис : Оперативен Напон : 1030 V DC Водоотпорен го оценувате : IP 67 Зрак Шема : Потопот зрак Боја Температура : 6000 K (чиста бела) Материјал : Diecast алуминиумски домување Леќа материјал : ПММА леќа Монтажа Заградата : Нерѓосувачки Челик Теоретски Lumens Излез : 1820 LM LED Моќност : 40 W ( 20pcs*1w 35 MIU Led диоди ) ( Власт се теоретски вредности, ако се користи опрема за мерење, можеби помалку од ова вредности.) Големина на : Апликации : Теренски возила, atv настана, камион, инженеринг возила(багер, treedozer, патот ролери, булдожер, кран и рударски камион итн...

BGN 15.00 43.20
1 бр. задна броня регистрационен номер светлина LH=RH GJ6A-51-270B за Mazda 6 2002-2005 г.
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр. задна броня регистрационен номер светлина LH=RH GJ6A-51-270B за Mazda 6 2002-2005 г.

1 Pcs Задниот Браник Табличка Светлина Светилка LH=RH GJ6 A51270 B За Mazda 6 20022005Одговара за Mazda 6 20022005 Дел број : GJ6 A51270 B ОЕМ Замена за вашиот автомобил! Пакет се вклучени : 1pc LH=RHВе молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето објект исто како нашите подолу слика пред купување на тоа,ви благодариме.​Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка...

BGN 21.00 23.98
NOVOVISU Car Interior Ambient Light 1 метър дължина универсален Fit Strip Car автомобили вратата покрив таблото оптичен светлина
 • Ново
Оценка на продукта:

NOVOVISU Car Interior Ambient Light 1 метър дължина универсален Fit Strip Car автомобили вратата покрив таблото оптичен светлина

NOVOVISU Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина 1 Метар долг Универзална Вклопуваат во Дресот на Автомобил Возило Вратата Покривот Табла Оптички Влакна СветлинаPS : ве Молиме изберете ја вашата желба дека треба пред цел.Тоа се 1 метри во собата и само светлина во собата.Посебна Забелешка : Ова е 1 метар сет, за некои купувачот купи за да го погледне ефект.Можете да ги инсталирате на 1 вратата на вашиот автомобил / табла екранот област / Покривот итн,(Некаде само околу 1 метар што ќе треба да се инсталира).Ако сакате да се купи повеќе долго (еез) во собата.Ве молиме Кликнете на фотографијата по овде : NOVOVISU Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина 1 Метар долг Универзална Вклопуваат во Дресот на Автомобил Возило Вратата Покривот Табла Оптички Влакна Светлина NOVOVISU Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина 1 Метар долг Универзална Вклопуваат во Дресот на Автомобил Возило Вратата Покривот Табла Оптички Влакна СветлинаПакет : NOVOVISU Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина 1 Метар долг Универзална Вклопуваат во Дресот на Автомобил Возило Вратата Покривот Табла Оптички Влакна Светлина Опис на Производот Карактеристики : 100% Сосема Нов Квалитет на Стоки и Пониска цена & Висок Квалитет...

BGN 7.00 8.32
JSTOP 5 бр. / компл. за 2008-2013 C180 led car lamp t10 w5w bulb 12V 4014smd w5w canbus auto light
 • Ново
Оценка на продукта:

JSTOP 5 бр. / компл. за 2008-2013 C180 led car lamp t10 w5w bulb 12V 4014smd w5w canbus auto light

1 Производ модел : JST10 WG15 SMD4014LED Type : 4014 SMDLED П'ty : 15 КОМПЈУТЕРИ Led диодиLED боја : бела / Топло бела / светлина bule / Red / buleПриклучок тип : T10 W5 W 194Напон : 12 VACБелата Боја температура : 60006500 KПрозрачна флукс : 200 250 LMЖивотниот век : 50000 часа5piece / set За 20082013 C180 читање светилка, предводена t10 w5w 12 V светилки 4014smd w5w carled Внатрешни Светла авто canbсветилка Багажникот светло Ви се одговори на вашата порака или email во рок од 48 бизнис часа (со исклучок на викенд и јавни празници). Нашите деловни време е од понеделник до сабота, 9 : 00 да 23 : 00 (Кина Пекинг време)...

BGN 20.00 28.00
12V предупреждение против сблъсък на автомобила лазерен Задни противотуманный фенер за Ford Focus 2 3 1 Fiesta, Mondeo Fusion Ecosport Lada Granta Калина Priora
 • Ново
Оценка на продукта:

12V предупреждение против сблъсък на автомобила лазерен Задни противотуманный фенер за Ford Focus 2 3 1 Fiesta, Mondeo Fusion Ecosport Lada Granta Калина Priora

1 X 12 V Предупредување на Анти Судир со Автомобил Ласерски Опашка Магла Светлина За Форд Фокус 2 3 Fiesta Mondeo Фузија Ecosport Lada Granta Калина PrioraКарактеристики на производот : 100% сосема нов и висок квалитет на Проектот на црвениот предупредување светлина на земјата...

BGN 4.00 5.42
4шт супер ярък T10 194 168 W5W auto T10 COB Led 1w интериор - крушки Led страничната светлина T10 врати лампи
 • Ново
Оценка на продукта:

4шт супер ярък T10 194 168 W5W auto T10 COB Led 1w интериор - крушки Led страничната светлина T10 врати лампи

Висок Квалитет!!нови авто светилки.10 компјутери T10 194 168 W5 W авто T10 КОЧАН Led 1 W Внатрешни работи Светилки Предводена од Страна Светлина T10 Вратата СветилкиMedol : T101 WОпис : 1 W Ултра Светла С...

BGN 4.00 4.80
Meetrock 2x super bright led t10 w5w car lamp 9 smd 3030 EMC auto reading parking fog marker задна светлина 152 194 12v бяла 6000K
 • Ново
Оценка на продукта:

Meetrock 2x super bright led t10 w5w car lamp 9 smd 3030 EMC auto reading parking fog marker задна светлина 152 194 12v бяла 6000K

Погоден за повеќето видови на автомобили RV чамци и така натаму Компатибилен со : 194,T10,W5 W 147 152 158 159 161 168 184 192 193 259 280 285 447 464 555 558 585 655 656 657 1250 1251 1252 ..(За повикување Само) Функција : 1.Не поларитетот 2.LED Чип Тип : EMC 3030 LED (најновата / најсветлиот) 3.LED боја : Чиста Бела 6000 K 4.Приклучок тип : T10 w5w 6.Напон : DC1030 V 5.Моќност : Од 1,5 W 6.Прозрачна флукс : 500 LM 7.Животниот век : 50000 часа Пакет 2 led светилки Превозот Ali Express Стандард на Превозот...

BGN 10.00 14.40