• Ново
универсален водосточни винт водосточни винт сливная корк мотоциклет скутер CG GY 50cc 125cc 150cc безплатна доставка

универсален водосточни винт водосточни винт сливная корк мотоциклет скутер CG GY 50cc 125cc 150cc безплатна доставка

Buyers rating:
-12 % BGN 14.00
BGN 16.00

Брой продукти


Други функции

Тип Елемент:
Гайки И Болтове
Дължина На Продукта:
3cm
Сертифициране На Входящи Тестове:
ССС
специални характеристики:
Винт за източване на маслото
Година:
1990-2017
Вид На Материала:
Стомана
Височина На Продукта:
3inch
Името На Модела:
1452
Тегло На Продукта:
30g
Широчина На Елемента:
3inch
търговска марка:
хунлянян

Най-добри сделки

10 бр 28V DC 5A сбрасываемые автоматични прекъсвачи ATC защитник на автомобила 28V DC автоматичен прекъсвач 5amp ръчно нулиране автоматичен прекъсвач
 • Ново
Оценка на продукта:

10 бр 28V DC 5A сбрасываемые автоматични прекъсвачи ATC защитник на автомобила 28V DC автоматичен прекъсвач 5amp ръчно нулиране автоматичен прекъсвач

Означување : Поклопецот е боја кодирани да amperage рејтингот Карактеристики snapoff универзален нож Материјал : УЛНоминална 94 V0 Термопластични Оценка : 5 A, 28 V dc Compliances : SAEJ553; SAEJ1171, консултирајте се со фабриката за време карактеристични криви се Вклопува во апликации каде осигурач блок проред е тесна.Се вклопува каде осигурач терминал е вдлабнати UCB тип1 ATC коло прекинато Благороден метал електрични контакти Прекине Оценка : 2000 A Оперативни Temp : 40°F(40°C) да 185°F(85°C) Складирање Temp : 40°F(40°C) до 260°F(125°C) Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде 5ѕвезда повратна информација, вашата позитивна повратна информација ќе ни ги охрабри да се направи подобро во иднина...

BGN 41.00 54.40
TOYL 10 Pcs Fast Blow Type Glass Tube Fuses 6x30mm 250V 3Amp
 • Ново
Оценка на продукта:

TOYL 10 Pcs Fast Blow Type Glass Tube Fuses 6x30mm 250V 3Amp

250 V Оценет Напон, 3А Номинална Струја, 6 x 30мм Спецификација, Брз Удар Стаклена Цевка Осигурувачи.Одговара за електрична опрема.Треба професионално знаење за да го користите овој производ.боја : јасно ,тон сребро.

BGN 1.28
16 мм 5/8 универсален воден маркуч автомобилен нагревател на двигателя на резервоара за вода
 • Ново
Оценка на продукта:

16 мм 5/8 универсален воден маркуч автомобилен нагревател на двигателя на резервоара за вода

Опис : Се продава од метар, количина 1 = 1 метар( 3.3 нога ); количество 2 = 2 метри( 6.6 нозе ); ...100% со Високи перформанси, спирала зајакнат.5 / 8" (16mm) внатрешен дијаметарДебели : 3.5 mm ( Згусне, доволно силна! )Температура : 40° до 130° (40° на 266 ° )Превозот : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи / давачки .Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.Ви благодариме за вашето разбирање.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2448 бизнис часа по приемот на плаќање ( со исклучок на сабота и недела ).ПРОЗОРЦИ превозот обично трае 35 денаDHL превозот обично трае 47 работни денаEMS превозот обично трае 515 работни денаПлаќање : Ние прифаќаме ВИЗА , Кредитна картичка , Mastercard , Web Money , Boleto , Qiwi паричник ..итн .Повратни информации : Ви благодариме за вашата поддршка...

BGN 15.68
автоматичен компресор ac за автомобил Audi A6 2.4 A6 2.4 Quattro A6 2.8 FSI за автомобили Audi A6 3.2 FSI 4F0260805AB 4F0260805AF 4F0260805H
 • Ново
Оценка на продукта:

автоматичен компресор ac за автомобил Audi A6 2.4 A6 2.4 Quattro A6 2.8 FSI за автомобили Audi A6 3.2 FSI 4F0260805AB 4F0260805AF 4F0260805H

Детали Точка БР Г ЅИДA0016 Име на Модел G W.6 SEU14 C6 PK129 Компресор Тип 6 SEU14 C AC КОМПРЕСОР Автомобил Производител На АВТОМОБИЛИ AUDI Pully Дијаметар 129 / 125mm Жлебови 6 PK Оценет Напон(V) 12 ВЕТЕР : / GW(KG) 7.5 / 8 Ладилни R134a Боја Сребрена Потекло Кина(Копно) Година N / A Апликација За АВТОМОБИЛОТ Audi A6 2.4 (08'04')За АВТОМОБИЛОТ Audi A6 2.4 Quattro(08'05')За АВТОМОБИЛОТ Audi A6 за 2,8 FSI(08'06')За АВТОМОБИЛОТ Audi A6 3.2 FSI(08'04') ОЕМ БР.4 F0260805 AB 4 F0260805 AF4 F0260805 H 4 F0260805 R4 G0260805 A 8 E0260805 BC4471903400 8 K0260805 G8 K0260805 P 8629613Испорака : Кога сте на ставање на ред,можете да одберете превозот метод кој ви се допаѓа.Ако не сте сигурни која е повеќе погоден,можете да ни каже.Ние ќе ви помогне да се избере подобро и поевтино еден.Откако вашата уплата е завршена,ние ќе ја испрати на производи во рок од 23working дена.Ние donot гарантира време на испорака како меѓународна пратката ќе биде influncedод страна на некои unctrolled фактори.PS : На превозот цена е не вклучувајќи ги и сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки иданоци за увоз во купувачите земјата.Се враќа : Ние и ветуваме да се потрудиме да ви даде најдобра услуга.Може да се врати на производи во рок од 15 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина,и ние ќеНаплата тебе.PS : 1.Купувачите треба да бидете сигурни дека објектите се во нивната оригинална услови.И ние ќе ви ги дадецелосна наплата.2.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе биде одговоренза таквата штета или изгубена.3.Купувачот плаќа враќањето такси превозот.Гаранција : Ние и ветуваме да им понуди бесплатен замена рамките 15days од купат е приемот на производот.

BGN 288.00
2 X 4 инчов авто стерео аудио високоговорител за кола на автомобилния 2 лентов коаксиален високоговорител 2x80W за всички автомобили
 • Ново
Оценка на продукта:

2 X 4 инчов авто стерео аудио високоговорител за кола на автомобилния 2 лентов коаксиален високоговорител 2x80W за всички автомобили

2 X 4" инчен Автомобил Говорникот Автомобилот Автомобилство Автомобили HIFI автомобил 4инчен 2начин коаксијален јазикДетали за производот : Тип : 4 "2 начин коаксијален автомобил говорник (автомобил 4инчен 2начин коаксијален јазик)Модел : LBPP2402 TОтпорност : 4ΩЗачестеност одговор : 10020 KhzОсетливост : 88d BМаксимална излезна моќност : 80 WМагнетно Коло Спецификации : 4.3 озСерпентина : 20mm ASVБас тапан Хартија : ИНЈЕКЦИЈАTreble : 30мм MYLARДијафрагмата материјал : ПППакувањеТежина : 1.2 kgГолемина : 288x152x77mmПакување : Обични тетрапак пакувањеВнимание : 4инчен монтажа големина : 110122mm Инсталација длабочина : е 36,5 mm

BGN 43.01
Автоматичен компресор ac адаптер за Lexus LS430 GS430 SC 430 LX470 Toyota Celsior 12V 88310-3A292/447220-8564/88320-50100/88320-24100
 • Ново
Оценка на продукта:

Автоматичен компресор ac адаптер за Lexus LS430 GS430 SC 430 LX470 Toyota Celsior 12V 88310-3A292/447220-8564/88320-50100/88320-24100

Авто КЛИМА компресорот за LexLS430 GS430 SC 430 LX470 Тојота Celsior 12 V 883103 A292 / 4472208564 / 8832050100 / 8832024100Опис на производот : Автомобил Модел : LexLS430 GS430 SC 430 LX470 Тојота Celsior Weixing Предмет : WXLX004 Volt : 12 V Година Модел : 20012003 ОЕМ Бр...

BGN 368.00
Черно 12V супер силен грил за монтиране на компактен електрически въздушен взрив на тон Рог високоговорител подходящ за мотоциклет Kawasaki автомобилни аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

Черно 12V супер силен грил за монтиране на компактен електрически въздушен взрив на тон Рог високоговорител подходящ за мотоциклет Kawasaki автомобилни аксесоари

Супер висока рог изгледа одлично поставени само на предниот дел на вашиот МОТОР ви обезбедува дека експлозијата да ги споделите со сите околу знаат сте пристигнале...

BGN 20.78
За кола компас за PATRIOT L4 2.0 2.4 L 2007 07 2008 08 5058228AE 5058228AF 5058228AH 5058228AI RL058228AI 4474150-0610 50058228
 • Ново
Оценка на продукта:

За кола компас за PATRIOT L4 2.0 2.4 L 2007 07 2008 08 5058228AE 5058228AF 5058228AH 5058228AI RL058228AI 4474150-0610 50058228

Апликации : Детали Точка БР 001 Име на Модел G W.5 SE12 E6pk110 Компресор Тип DENSO 5 SE12 E AC КОМПРЕСОР Автомобил Производител НА АВТОМОБИЛ, DODGE Pully Дијаметар 110 MM Жлебови PV Оценет Напон(V)12 V ВЕТЕР : / GW(KG) 8.5 kg Ладилни R134a Боја Сребрена Потекло Кина(Копно) Година2007 200807 08 АпликацијаОДГОВАРА ЗА АВТОМОБИЛ КОМПАСОДГОВАРА ЗА АВТОМОБИЛ ПАТРИОТ L4 2.0 L 2.4 L ОЕМ БР.5058228 AE 5058228 AF5058228 AH 5058228 AIRL058228 AI 4474150061050058228 6512469Пакет Големина 38cm x 28cm x 30cmНајчесто поставувани ПРАШАЊАQ1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат?А : 1.Го изберат предмети што треба,а потоа Кликнете на botton"Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката"2.Pls наведете го редоследот на информациите и да ја потврдите нарачката .На пример : Изберете ur превозот начин ,Како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн.3.Внесете страна на купувачот исплата,Изберете начин на плаќање.Плаќање термини како подолу.Кредитна КартичкаТ / T (Банкарски)Money BookersДебитна Картичка4.ПлатиТогаш ние ќе подготвени да испратите објекти.5.Прифати предмети и Повратни информации.Q2 : Како можеме да им помогнеме у спаси цена?A : Pls контактирајте со НасНие ќе ви помогнеме у избере најдобар превозот начин според ur треба.Повеќе економски.На пример,руски Fedex превозот ценадве превозот начини.1.EMSЗа мала тежинаПредност : од врата до Врата,безбедност,превозот дена е за 715 дена.2.Руските специјални линија Тоа е најекономичен начин да се руски.Предност : Економски,safty, од врата до Врата,превозот дена е за 10 или30 дена.Превозот со авион или по море.Q3 : Како може да гарантира за квалитетот?A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор.

BGN 268.80
2 елемента автомобил предпазител на острието тестер за Проверка практичен острието стъкло гребец предпазител вложка инструмент стандарт ATS автомобилни предпазит?
 • Ново
Оценка на продукта:

2 елемента автомобил предпазител на острието тестер за Проверка практичен острието стъкло гребец предпазител вложка инструмент стандарт ATS автомобилни предпазит?

Карактеристики : Useed за влечење или стакло осигурач видови, како и ножот стил (автомобилската) осигурувачи со другиот крај.Направени од високо квалитетен материјал, издржлив алатка.Основна алатка за автомобил на сопственикот.Спецификации : Материјал : ПластикаБоја : ЦрвенаГолемина : Прибл 10.5 * 1 * 1.3 cm / 4.13 * 0.39 * 0.51 во (L * W * H)Пакетот вклучува : 1 x Автомобил Осигурач PullerЗа Повратни Информации1.Сите наши производи се 100% Оригинални и нови .Ако сте задоволни со нашите производи и услуги , ве молиме љубезно ни остави од 5 ѕвезди повратни информации...

BGN 1.00 1.54
Gzhengtong 5 бр. / лот син R134a автомобилен климатик дроссельная клапата на колата A / C дроссельная клапата тънка вълнена тръба
 • Ново
Оценка на продукта:

Gzhengtong 5 бр. / лот син R134a автомобилен климатик дроссельная клапата на колата A / C дроссельная клапата тънка вълнена тръба

5pcs / Многу Сина R134a Автомобилската Климатизација Гас Автомобил A / C Гас Вентил парична Казна Волна ЦевкаОпис : Боја : СинаПакет : 5pcs / многуОдговара На : Автомобил За КлиматизацијаОбјектот Слика : 831024632185771 Топла и Нови Објекти парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче поставете НИ $ 17.88 / set парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

BGN 14.38
17 инча 12V / 24V 150dB супер силен автомобилен въздушен клаксон това е една тръба за автомобил, камион, лодка влак камион
 • Ново
Оценка на продукта:

17 инча 12V / 24V 150dB супер силен автомобилен въздушен клаксон това е една тръба за автомобил, камион, лодка влак камион

17 Инчен 12 V / 24 V 150d B Супер Висока Еден Труба Air Управува Рог за Камион / Брод / Воз / LorryГлавни Карактеристики : Нема Воздух Систем Е Потребно Комплетен сет на воздухот рог Blares надвор 150d B силен и моќен предупредување глас, лесно фаќање на секој вниманието Изградена на премиум квалитет материјал за да се обезбеди максимална сила и издржливост за долготрајна употреба, и е дизајниран за да бидат отпорни на временските Звучи безбедност и јасни, соодветни за камиони и сите видови на автомобили.Спецификации : Карактеристики : Нема Воздух Систем Е Потребно Комплетен сет на воздухот рог Blares надвор 150d B силен и моќен предупредување глас, лесно фаќање на секој вниманието Изградена на премиум квалитет материјал за да се обезбеди максимална сила и издржливост за долготрајна употреба, и е дизајниран за да бидат отпорни на временските Звучи безбедност и јасни, соодветни за камиони и сите видови на автомобили...

BGN 24.00 32.18
Нов компресор ac VS16 за Ford transit 2.2 2006 2007 2008 Mazda 2 6C1119D629AA 6C1119D629AD 1371569 6C11-19D629-AA 1421334
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов компресор ac VS16 за Ford transit 2.2 2006 2007 2008 Mazda 2 6C1119D629AA 6C1119D629AD 1371569 6C11-19D629-AA 1421334

ДЕТАЛИОБЈЕКТОТI G VS166 PK127AC КОМПРЕСОР ТИПvs16 A / C КОМПРЕСОРМАКАРА НАДВОРЕШНИОТ ДИЈАМЕТАР127 MMГОДИНА20062011REFREGERANTR134aVOLT12 V ОЕМ#6 C1119 D629 AA6 C1119 D629 AD13715696 C1119 D629АА1421334АПЛИКАЦИИЗА АВТОМОБИЛ ФОРД ТРАНЗИТ 2.2 / KASTEN 2.2 / ТРАНЗИТ PRITSCHE 2.2 / TOURNEO 2.2ЗА MAZDA 2ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Го изберат предмети што треба,а потоа Кликнете на botton "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Pls наведете го редоследот на информациите и да ја потврдите нарачката...

BGN 300.00 332.80
5se12c ac компресор съединител за кола калибър L4 1.8 2.0 2.4 за кола Patriot / компас 5058228AE 5058228AH 5058228AI RL058228AI
 • Ново
Оценка на продукта:

5se12c ac компресор съединител за кола калибър L4 1.8 2.0 2.4 за кола Patriot / компас 5058228AE 5058228AH 5058228AI RL058228AI

ДЕТАЛИОБЈЕКТ : I G.5 SE12 C6 PK110КОМПРЕСОР ТИП : 5 SE12 C АВТО AC КОМПРЕСОР СПОЈКИМАКАРА ДИЈАМЕТАР : 110 MMГОДИНА : 2007 2008 2009 2010 2011 2012REFREGERANT : R134 AVOLT : 12 VДЕЛ NO...

BGN 51.00 56.00
EE подкрепа 10шт 12 калибър ATC предпазител на притежателя на кутии за вграден тел мед 12V 30А острието Plug XY01
 • Ново
Оценка на продукта:

EE подкрепа 10шт 12 калибър ATC предпазител на притежателя на кутии за вграден тел мед 12V 30А острието Plug XY01

Опис : Овој оглас е за пакување од 1 сосема нов ATC 12 мерач на осигурувачот држачот.Оваа осигурач носител е поврзан со јамка на 12 жица.Одличен изглед и се додаваат за заштита на било кој системКарактеристики : 10 PC НОСИТЕЛОТATC ОСИГУРАЧ НОСИТЕЛОТ12 ЖИЦА ДОВЕДЕМОЌ ATC ВНАТРЕШНО ОСИГУРАЧ НОСИТЕЛОТСо 30 AMP ОсигурачПакетот Вклучува : 10 X Осигурач Носителот10 X 30 Amp ОсигурачВажно Забелешки Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по аукцијата завршува.Меѓународни НалозиВе молиме да ги содржи следниве Информации со уплатата на Вашето Целосно Име, Вашата Целосна и Точна Адреса, Телефонски Број (поштата бара клиент телефонски број за Меѓународни испорака)За Превозот и Наплата Нарачки ќе брод во рок од 2 работни дена по исплата е расчисти...

BGN 22.00 44.77
TOYL 20 Pcs Circuit Cut Off 250V 10A TF 142 Celsius Thermal Fuse
 • Ново
Оценка на продукта:

TOYL 20 Pcs Circuit Cut Off 250V 10A TF 142 Celsius Thermal Fuse

20 Компјутери Коло Отсечени 250 V 10 A ТФ 142 целзиусови степени Термички Осигурач.Метал RY термички осигурач (термички отсечени, температура осигурач), кои користат топлинска чувствителни жито материјали (органски хемиски) како топлина чувствителен материјал.Функцијата е да се отсече коло на апарати кога температурата надминува наведени ТФ вредност поради неочекувана грешка.Широко се користи во електрична струја услуги, прекинувач, компјутер, телефон, дома апарат, комуникациски производи, сите видови на инструмент и електронски и електрични компоненти, моторот и сите видови на мали дома апаратот како што се електрични железо, thermoelectric компресор, микробранова печка, фрижидер итн како топлина заштита.

BGN 2.78
Нов дизайн на VOLKS ЛЪЧИ Racing съставна гайка анти-кражба стоманена корона сплав алуминиева заключване колесни съвет гайка болт с шипове LN038
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов дизайн на VOLKS ЛЪЧИ Racing съставна гайка анти-кражба стоманена корона сплав алуминиева заключване колесни съвет гайка болт с шипове LN038

Новиот Дизајн VOLKS ЗРАЦИ Трки Композитни Орев Анти Кражба Легура на Алуминиум Заклучување на Воланот се Повлечи Орев Гром Со Шила RSLN038Примена : M12x1.25 : За Subar, Suzuk итн.M12x1.5 : За Хонда, Toyata, Мицубиши, Mazda, Buick, Hyundai, Chevrolet, Киа, Lexu итн.Пакет се Вклучени : 20pcs повлечи ореви ++20 Парчиња Шила +2 tools инсталиран (16 зрна од надворешниот агол на завртка, 4 слива тип на антикражба завртки, 1 од шесте страни на алатка, на 1 слива тип на антикражба алаткиПратката 1...

BGN 25.42
Dewtreetali 12V 150dB Single Trumpet Plated Metal Air Horn Compressor Kit For Car Truck Vehicle
 • Ново
Оценка на продукта:

Dewtreetali 12V 150dB Single Trumpet Plated Metal Air Horn Compressor Kit For Car Truck Vehicle

Опис На Производот : Ова рог карактеристики добар квалитет на звукот и исклучително стабилни фреквенции. Долг животен век, стабилен и сигурен. Добар квалитет на звукот, не се предмет на вибрации, ниска температура, висока температура, напон и промени. Едноставна инсталација операција.Боја : сребро.Материјал : не ' рѓосувачки челик (површината хром позлатен).Пакување големина : околу 45 x 11 x 9.5 cm.Производ големина : за 44.2 x 9.5 x 9.5 cm.Рог дијаметар : околу 95 mm.Звук :

BGN 24.62
TOYL Set конектор + клемма 3.9 mm 1 канал за кола TOYL Мото
 • Ново
Оценка на продукта:

TOYL Set конектор + клемма 3.9 mm 1 канал за кола TOYL Мото

Мотор, мопед, мотор, автомобил, АТВ, trike, караван, морски, houseboat, џет скии, чамци, итн Поправка, проекти и реставрација, исто Така, се најде на многу Јапонски моторцикли Мотор, мопед, мотор, автомобил, АТВ, trike, караван, морски, houseboat, џет скии, чамци, итн.Поправка, проекти и реставрацијаИсто така, се најде на многу Јапонски моторциклиПластични делови : најлонТерминали : металВклучени : 10 x 3.9 mm машки куршум Терминал Калај плоча10 x покрие изолација транспарентен машки10 x 3.9 mm Терминал женски топката плоча Калај10 x покрие женски изолација транспарентен1 x Set конектор 3.9 mm до 1начинAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е + / 13 cm.

BGN 1.49
100x нов стандарт ATC ATO Blade Fuse 7.5 A Car Boat free ship
 • Ново
Оценка на продукта:

100x нов стандарт ATC ATO Blade Fuse 7.5 A Car Boat free ship

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 100 Парчиња.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.НОВИ 100 КОМПЈУТЕРИ АВТОМОБИЛСТВО АВТОМОБИЛИ FUSE КУТИЈА 7.5 АНа оваа аукција е за нов 100pc автомобилската сечилото осигурач асортиман ,содржат најчесто се заменува осигурувачи во автомобили.Боја кодирани за лесна идентификација100pcs 7.5 ampИнформации За Исплата·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!Меѓународни Купувачи Забелешка : 1...

BGN 12.48
4-инчов LB-PS1401D автомобилен високоговорител спаренный кола Кола кола HiFi високоговорител с пълен обхват на Bubble Gum Edge Speaker
 • Ново
Оценка на продукта:

4-инчов LB-PS1401D автомобилен високоговорител спаренный кола Кола кола HiFi високоговорител с пълен обхват на Bubble Gum Edge Speaker

Fetures : Мали единица калибар големина ( 4 инчи ), висока чувствителност ( 88d B ), добар бас, обезбедува добри и јасен звук Идеален избор за слушање на класична, вокал, стрингови, да ви даде добар слух уживање Долг животен век, лесно да го инсталирате На извонредност подарок за автомобилот на сопственикот ABS серија мрежа куќиштеОтпорност : 4ohmФреквенција Одговори : 80 20 KHzОсетливост : 88d BМаксимална Излезна Моќност : 60 WМагнетно Коло : 4.3 озГлас Серпентина : 20mm ASVЕдинствена Ставка Димензии : 102 х 40mmЕдинствена Ставка Тежина : 220gПакет Тежина : 555 G / 19.58 УнциПакет Димензии (L*W*H) : 202*124*55 ММ / 7.95*4.88*2.17 Инчи2 x Звучник2 x Жица

BGN 20.00 23.94
Xpower-10 бр. / компл. алуминиеви окантовочные шайби за Honda Civic Integra RSX EK с логото на
 • Ново
Оценка на продукта:

Xpower-10 бр. / компл. алуминиеви окантовочные шайби за Honda Civic Integra RSX EK с логото на

Xpower 10 КОМПЈУТЕРИ / setАлуминиум Фендер Подлошки За Хонда Граѓански Интегра RSX EKБОЈА : Црна , Виолетова , Сина , Црвена , Зелена , Sliver , Портокал , Злато ...

BGN 1.89
Висококачествен автоматичен компресор ac CSE717 за кола BMW X6 OEM 64529185147 64529185147-02 64529195974 64529205096
 • Ново
Оценка на продукта:

Висококачествен автоматичен компресор ac CSE717 за кола BMW X6 OEM 64529185147 64529185147-02 64529195974 64529205096

ДеталиТочка БР Г ЅИДБ0014 Име на Модел G W.CSE7178 PK110 Компресор Тип CSE717 AC Компресор Автомобил Производител НА АВТОМОБИЛИ БМВ Pully Дијаметар 110mm Жлебови 8 A Оценет Напон 12 V ВЕТЕР : / GW(KG) 7.5 / 8 Ладилни R134a Боја Сребрена Потекло Кина(Копно) Година 20072008 Апликација ЗА Car BMW X6 ОЕМ БР.64529205096Испорака : Кога сте на ставање на ред,можете да одберете превозот метод кој ви се допаѓа.Ако не сте сигурни која е повеќе погоден,можете да ни каже.Ние ќе ви помогне да се избере подобро и поевтино еден.Откако вашата уплата е завршена,ние ќе ја испрати на производи во рок од 23working дена.Ние donot гарантира време на испорака како меѓународна пратката ќе биде influncedод страна на некои unctrolled фактори.PS : На превозот цена е не вклучувајќи ги и сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки иданоци за увоз во купувачите земјата.Се враќа : Ние и ветуваме да се потрудиме да ви даде најдобра услуга.Може да се врати на производи во рок од 15 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина,и ние ќеНаплата тебе.PS : 1.Купувачите треба да бидете сигурни дека објектите се во нивната оригинална услови.И ние ќе ви ги дадецелосна наплата.2.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе биде одговоренза таквата штета или изгубена.3.Купувачот плаќа враќањето такси превозот.Гаранција : Ние и ветуваме да им понуди бесплатен замена рамките 15days од купат е приемот на производот.Ако било кој дел е потребно да се биде заменет по производ е користена подолго време,ние ќе ви помогнемекупувачот е да го добие,купувачот само треба да се обрне на пратката .PS : 1.

BGN 350.40
6 мм мотоциклет с ЦПУ обтекател на купето болтове винтове 10 бр за Ducati STREETFIGHTER 848 Yamaha YZF-R1 WGP YZF-R25 BMW F700GS F800R
 • Ново
Оценка на продукта:

6 мм мотоциклет с ЦПУ обтекател на купето болтове винтове 10 бр за Ducati STREETFIGHTER 848 Yamaha YZF-R1 WGP YZF-R25 BMW F700GS F800R

7194173300033840 Жешка Стока парче пар парче парче пар пар Опис : Состојба : 100% Сосема новМатеријал : АлуминиумЗавршна Површина : Рек ПозлатаБоја : Портокалова, Сина, Зелена, Црвена, Сребрена, Црна,ЗлатнаЗавртки се направени од високо квалитетен алуминиум кој е отпорен на корозија, многу е силен и има сјај, која ќе трае.Погодни За : Универзална одговара за Сите мото велосипедПакетот вклучува : 10 Парчиња Fastener Клипови Завртка

BGN 7.00 7.87
Компресор ac адаптер за кола Escalade за Chevrolet Blazer за кола Tahoe Suburban за CarGMC 15-20421 CS0120 57950 0657950 471-9166
 • Ново
Оценка на продукта:

Компресор ac адаптер за кола Escalade за Chevrolet Blazer за кола Tahoe Suburban за CarGMC 15-20421 CS0120 57950 0657950 471-9166

Детали Точка БР Г ЅИДG003 Име на Модел G W.HT66 PK107 Компресор Тип HT6 AC КОМПРЕСОР Автомобил ПроизводителЗА АВТОМОБИЛ ШЕВРОЛЕТЗА CARGMCЗА АВТОМОБИЛ КАДИЛАК Pully Дијаметар 107mm Жлебови PV6 Оценет Напон(V) 12 V ВЕТЕР : / GW(KG) 7.5 / 8 Ладилни R134a Боја Сребрена Потекло Кина(Копно) Година1999 година2000 АпликацијаЗА АВТОМОБИЛ КАДИЛАК ESCALADE 5.7 LЗА АВТОМОБИЛ CHEVROLET C1500 5.7 L 6.5 L 7.4 LЗА АВТОМОБИЛ CHEVROLET C2500 5.7 L 6.5 L 7.4 LЗА АВТОМОБИЛ CHEVROLET C2500 ПРИГРАДСКИ 5.7 L 6.5 L 7.4 LЗА АВТОМОБИЛ CHEVROLET C3500 5.7 L 6.5 L 7.4 LЗА АВТОМОБИЛ CHEVROLET K1500 ПРИГРАДСКИ 5.7 L 6.5 L 7.4 LЗА АВТОМОБИЛ CHEVROLET K2500 5.7 L 6.5 L 7.4 LЗА АВТОМОБИЛ CHEVROLET K2500 ПРИГРАДСКИ 5.7 L 6.5 L 7.4 LЗА АВТОМОБИЛ CHEVROLET K3500 5.7 L 6.5 L 7.4 LЗА АВТОМОБИЛ CHEVROLET SUBARBAN 1500 5.3 LЗА АВТОМОБИЛ CHEVROLET P30 6.5 L 7.4 LЗА АВТОМОБИЛ CHEVROLET ТАХО 5.7 LЗА CARGMC C2500 5.7 L 6.5 LОЕМ БР.1520421, CS0120, 57950, 0657950, 4719166, 28128358950CS012011 B1, 1 AMAC00116, 11157950, КО 20151 C, 15Испорака : Кога сте на ставање на ред,можете да одберете превозот метод кој ви се допаѓа.Ако не сте сигурни која е повеќе погоден,можете да ни каже.Ние ќе ви помогне да се избере подобро и поевтино еден.Откако вашата уплата е завршена,ние ќе ја испрати на производи во рок од 23working дена.Ние donot гарантира време на испорака како меѓународна пратката ќе биде influncedод страна на некои unctrolled фактори.PS : На превозот цена е не вклучувајќи ги и сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки иданоци за увоз во купувачите земјата.Се враќа : Ние и ветуваме да се потрудиме да ви даде најдобра услуга.Може да се врати на производи во рок од 15 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина,и ние ќеНаплата тебе.PS : 1.Купувачите треба да бидете сигурни дека објектите се во нивната оригинална услови.

BGN 188.80