• Ново
Автоматично изпарител променлив ток за Citroen C2 C3 TSP0525199 6450KQ

Автоматично изпарител променлив ток за Citroen C2 C3 TSP0525199 6450KQ

Buyers rating:
BGN 60.80

Брой продукти


Авто ac Испарувачот за Citroen C2 C3 TSP0525199 6450 KQ
Опис на производот : Автомобил Модел: Citroen C2 C3 TSP0525199 6450 KQ Управува : RHD Weixing предмет : WXE0119 Година Модел : 2002-2009 ОЕМ Бр.:6450 KQ/TSP0525199
Слики како што е прикажано подолу :
Гуангжу weixing авто делови co.,ltd ,беше специјалист во авто ac монтирање над 20 години.Имаме над 1000 модел компресори.Сите компресори се фабрика директни снабдување со ниска цена и стабилен квалитет.Некои модел можеби не шоу онлајн,добредојдовте на истрага.
Внимание :
1. Да Драги Руски Купувачот :
Ве молиме напишете вашето Име и презиме за да бидете сигурни дека за да може да се deliveried успешна.
2. Да Драги Бразил Купувачот :
Ве молиме коментар CPF Број по плаќање во готово.
Ве молиме изберете ЕМС изразат така може да ви помогне да го расчисти царинската лесно.
3. Ќе прогласи ДОЛАРИ 50 на превозот фактура да помогне во намалување на царинската такса кога не добиле посебни барање од вас.
4. Локалните обичаи плаќање даноци или не се вклучени во производите цена.
5. Било какви сомнежи за резервни делови ве молиме контактирајте ме слободно пред цел. Ви благодарам многу за вашиот љубезно соработуваат. Купување забелешки : 1.Доста често се одредени возила може да има два различни делови за истата апликација за да се осигура дека вие сте добивање на точни дел за вашето возило ќе треба да ни ги испратите на дел броеви од оригиналниот дел се монтира на вашето возило. Ако ви треба помош за да бидете сигурни дека овој дел ќе се вклопи вашето возило, ве молиме испратете ни фотографија на вашите стари компресор , VIN и/или годината, се направи, моделот и големината на моторот на вашето возило, така што ќе може да го потврди тоа за вас.

Други функции

Тип Елемент:
Монтаж на климатици, кондензатори и изпарители
Година:
2002-2009
Името На Модела:
WXE0119
Тегло На Продукта:
4kg
търговска марка:
WNRLN
Модел автомобил:
Citroen C2 C3 TSP0525199 6450KQ
управление:
RHD
OEM няма.:
6450KQ/TSP0525199
Автомобили:
Ситроен

Най-добри сделки

12V 178dB Super Loud Dual Tone Auto Car Air Horn Set Heavy Duty Trumpet Компресор за кола мотор на лодката на камиона
 • Ново
Оценка на продукта:

12V 178dB Super Loud Dual Tone Auto Car Air Horn Set Heavy Duty Trumpet Компресор за кола мотор на лодката на камиона

12 V 178d B Супер Висока Dual Tone Воздух Рог го Поставите Труба Компресор за Мотор Автомобил Брод КамионГлавни Карактеристики : Силни и Издржливи Воздух Рогови Тешки Пластични Труби Висока Излезна Компресор Лесна инсталација, Времетоотпорни на ПВЦ и поцинкуван лим, Супергласно 178d BСпецификации : Функција : Силни и Издржливи Воздух Рогови Тешки Пластични Труби Висока Излезна Компресор Лесна инсталација, Времетоотпорни на ПВЦ и поцинкуван лим, Супергласно 178d B Материјал : АБС Боја : Сина & црвена Количина : 1 buc Големина : Како на сликата покаже Пакет Тежина : 770 G / 27.16 Унци Пакет Димензии (L*W*H) : 250*210*80 ММ / 9.84*8.27*3.15 Инчи Мало Пакување : Да, Блистер Пакување EPC_AUP_42 Z Пакет Вклучуваат : 2x Воздух рог цевки 1x 12 V компресор 1x Реле 1x Воздух црева 1x упатствоНИЕ и Ветуваме на : 1...

BGN 24.00 32.37
12V 100W 7 Sound Loud Auto Car Warning Alarm Police Fire Siren Horn Speaker with Brown Remote Controller
 • Ново
Оценка на продукта:

12V 100W 7 Sound Loud Auto Car Warning Alarm Police Fire Siren Horn Speaker with Brown Remote Controller

12 V 100 W 7 Звук Гласно Авто Автомобил Алармот за Предупредување Полицијата Огнот Сирената Рог Звучник со Кафеава Далечински КонтролерКарактеристики : Безжичен далечински контролер, лесен за ракување, контрола на рог со 4 копче на далечинскиот управувач од внатре или надвор од вашето возило. 7 Тонови, богата и разновидна, да ги задоволат вашите различни потреби. Обезбедени доволно бучава. Наменети за аматерска употреба или за offroad игра.Materical : ПластикаГоворникот Боја : ЦрнаДалечински Управувач Боја : КафенаРаботен Напон : 12 VМоќност : 100 WИнструкции : Моќ сирената со 12 V или автомобил батеријата. Копчето На : 4 на Ѕвонење, притиснете за да го промените тонот. Копчето Б : Тон 5. Копче C : Тон 6. Копчето D : Тон 7.На гласачките места : Да не се користи како замена за професионална опрема за сирени. Нема да биде толку висока како редовни полициски автомобил сирени. Да не се користи на јавниот пат, освен ако не се лиценцирани и немаат право да го стори тоа.Апликации : Непрофесионални полициски автомобил, безбедност, волонтер пожарникар, брод.Пакет Тежина : 535 G / 18.87 УнциПакет Димензии (L*W*H) : 180*170*120 ММ / 7.09*6.69*4.72 ИнчиМало Пакување : Да, Општо КутијаПакетот Вклучува : 1 x Говорникот1 x Браун Далечински Контролер

BGN 27.00 37.22
6 мм мотоциклет с ЦПУ обтекател на купето болтове винтове 10 бр за Ducati STREETFIGHTER 848 Yamaha YZF-R1 WGP YZF-R25 BMW F700GS F800R
 • Ново
Оценка на продукта:

6 мм мотоциклет с ЦПУ обтекател на купето болтове винтове 10 бр за Ducati STREETFIGHTER 848 Yamaha YZF-R1 WGP YZF-R25 BMW F700GS F800R

7194173300033840 Жешка Стока парче пар парче парче пар пар Опис : Состојба : 100% Сосема новМатеријал : АлуминиумЗавршна Површина : Рек ПозлатаБоја : Портокалова, Сина, Зелена, Црвена, Сребрена, Црна,ЗлатнаЗавртки се направени од високо квалитетен алуминиум кој е отпорен на корозија, многу е силен и има сјај, која ќе трае.Погодни За : Универзална одговара за Сите мото велосипедПакетот вклучува : 10 Парчиња Fastener Клипови Завртка

BGN 7.00 7.87
TOYL 20 Pcs Circuit Cut Off 250V 10A TF 142 Celsius Thermal Fuse
 • Ново
Оценка на продукта:

TOYL 20 Pcs Circuit Cut Off 250V 10A TF 142 Celsius Thermal Fuse

20 Компјутери Коло Отсечени 250 V 10 A ТФ 142 целзиусови степени Термички Осигурач.Метал RY термички осигурач (термички отсечени, температура осигурач), кои користат топлинска чувствителни жито материјали (органски хемиски) како топлина чувствителен материјал.Функцијата е да се отсече коло на апарати кога температурата надминува наведени ТФ вредност поради неочекувана грешка.Широко се користи во електрична струја услуги, прекинувач, компјутер, телефон, дома апарат, комуникациски производи, сите видови на инструмент и електронски и електрични компоненти, моторот и сите видови на мали дома апаратот како што се електрични железо, thermoelectric компресор, микробранова печка, фрижидер итн како топлина заштита.

BGN 2.78
1 бр 5амп автоматични прекъсвачи с ръчно разпореждане DC50V AC125-250V с быстроразъемными клеммами
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр 5амп автоматични прекъсвачи с ръчно разпореждане DC50V AC125-250V с быстроразъемными клеммами

5 Amp прекинувачи со manual (рачно) ресетирање DC50 V AC125250 V со Брз Поврзете Терминали торба торба торба торба TUV ROHS одобрен (Палење Заштитени) Широко се погодни За Автомобилство / Индустриски / Морски И Многу Други апликации Притиснизаресетирајте соработка со Црвениот manual копчето за ресетирање Тоа месеци во 3 / 8 инчи (10 mm) тркалезна дупка.На оваа аукција е за едно притиснување на копчето коло прекинувач за работа до 50 volts DC или 250 volts AC...

BGN 9.00 9.58
6 мм мотоциклет с ЦПУ обтекател на купето болтове винтове 10 бр за YAMAHA FZ6 FAZER/S2 FJR 1300 XJR 1300 E & HONDA CB1000R cb1000r
 • Ново
Оценка на продукта:

6 мм мотоциклет с ЦПУ обтекател на купето болтове винтове 10 бр за YAMAHA FZ6 FAZER/S2 FJR 1300 XJR 1300 E & HONDA CB1000R cb1000r

7194173300033840 Жешка Стока парче пар парче парче пар пар Опис : Состојба : 100% Сосема новМатеријал : АлуминиумЗавршна Површина : Рек ПозлатаБоја : Портокалова, Сина, Зелена, Црвена, Сребрена, Црна,ЗлатнаЗавртки се направени од високо квалитетен алуминиум кој е отпорен на корозија, многу е силен и има сјај, која ќе трае.Погодни За : Универзална одговара за Сите мото велосипедПакетот вклучува : 10 Парчиња Fastener Клипови Завртка

BGN 7.87
1 / '4 5/16 installer гребец ядро клапан за R410A R22 R407C R404A
 • Ново
Оценка на продукта:

1 / '4 5/16 installer гребец ядро клапан за R410A R22 R407C R404A

Опис : 1 / '4" или 5 / 16" Издржливи солидна месинг алатка има топката вентил кој може да се отвори и затворен во само една четвртинапретвори наместо матичнитип вентил...

BGN 47.87
Gzhengtong 5 бр. / лот син R134a автомобилен климатик дроссельная клапата на колата A / C дроссельная клапата тънка вълнена тръба
 • Ново
Оценка на продукта:

Gzhengtong 5 бр. / лот син R134a автомобилен климатик дроссельная клапата на колата A / C дроссельная клапата тънка вълнена тръба

5pcs / Многу Сина R134a Автомобилската Климатизација Гас Автомобил A / C Гас Вентил парична Казна Волна ЦевкаОпис : Боја : СинаПакет : 5pcs / многуОдговара На : Автомобил За КлиматизацијаОбјектот Слика : 831024632185771 Топла и Нови Објекти парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче поставете НИ $ 17.88 / set парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

BGN 14.38
Xpower-10 бр. / компл. алуминиеви окантовочные шайби за Honda Civic Integra RSX EK с логото на
 • Ново
Оценка на продукта:

Xpower-10 бр. / компл. алуминиеви окантовочные шайби за Honda Civic Integra RSX EK с логото на

Xpower 10 КОМПЈУТЕРИ / setАлуминиум Фендер Подлошки За Хонда Граѓански Интегра RSX EKБОЈА : Црна , Виолетова , Сина , Црвена , Зелена , Sliver , Портокал , Злато ...

BGN 1.89
YUANQIAN Moto обтекател болтове винт Moto кутия болтове за Yamaha FZ1 FAZER FZ6 FZ8 T-MAX T MAX 500 530 TMAX530 TMAX500 MT07 MT09
 • Ново
Оценка на продукта:

YUANQIAN Moto обтекател болтове винт Moto кутия болтове за Yamaha FZ1 FAZER FZ6 FZ8 T-MAX T MAX 500 530 TMAX530 TMAX500 MT07 MT09

Опис На Производот : .состојба : 100% сосема нов · материјал тип : CNC Алуминиум · количина : 1set Бои : сребрена / gold / портокал / зелена / блу / црна / црвена · лесно да го инсталирате Fitment : За повеќето мотоцикл Пакет вклучуваат : Еден сет (Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена.) Забелешка : Ако ви треба друг модел, ве молиме кликнете Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена...

BGN 42.00 54.19
За кола компас за PATRIOT L4 2.0 2.4 L 2007 07 2008 08 5058228AE 5058228AF 5058228AH 5058228AI RL058228AI 4474150-0610 50058228
 • Ново
Оценка на продукта:

За кола компас за PATRIOT L4 2.0 2.4 L 2007 07 2008 08 5058228AE 5058228AF 5058228AH 5058228AI RL058228AI 4474150-0610 50058228

Апликации : Детали Точка БР 001 Име на Модел G W.5 SE12 E6pk110 Компресор Тип DENSO 5 SE12 E AC КОМПРЕСОР Автомобил Производител НА АВТОМОБИЛ, DODGE Pully Дијаметар 110 MM Жлебови PV Оценет Напон(V)12 V ВЕТЕР : / GW(KG) 8.5 kg Ладилни R134a Боја Сребрена Потекло Кина(Копно) Година2007 200807 08 АпликацијаОДГОВАРА ЗА АВТОМОБИЛ КОМПАСОДГОВАРА ЗА АВТОМОБИЛ ПАТРИОТ L4 2.0 L 2.4 L ОЕМ БР.5058228 AE 5058228 AF5058228 AH 5058228 AIRL058228 AI 4474150061050058228 6512469Пакет Големина 38cm x 28cm x 30cmНајчесто поставувани ПРАШАЊАQ1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат?А : 1.Го изберат предмети што треба,а потоа Кликнете на botton"Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката"2.Pls наведете го редоследот на информациите и да ја потврдите нарачката .На пример : Изберете ur превозот начин ,Како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн.3.Внесете страна на купувачот исплата,Изберете начин на плаќање.Плаќање термини како подолу.Кредитна КартичкаТ / T (Банкарски)Money BookersДебитна Картичка4.ПлатиТогаш ние ќе подготвени да испратите објекти.5.Прифати предмети и Повратни информации.Q2 : Како можеме да им помогнеме у спаси цена?A : Pls контактирајте со НасНие ќе ви помогнеме у избере најдобар превозот начин според ur треба.Повеќе економски.На пример,руски Fedex превозот ценадве превозот начини.1.EMSЗа мала тежинаПредност : од врата до Врата,безбедност,превозот дена е за 715 дена.2.Руските специјални линија Тоа е најекономичен начин да се руски.Предност : Економски,safty, од врата до Врата,превозот дена е за 10 или30 дена.Превозот со авион или по море.Q3 : Како може да гарантира за квалитетот?A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор.

BGN 268.80
Автоматичен компресор ac адаптер за Lexus LS430 GS430 SC 430 LX470 Toyota Celsior 12V 88310-3A292/447220-8564/88320-50100/88320-24100
 • Ново
Оценка на продукта:

Автоматичен компресор ac адаптер за Lexus LS430 GS430 SC 430 LX470 Toyota Celsior 12V 88310-3A292/447220-8564/88320-50100/88320-24100

Авто КЛИМА компресорот за LexLS430 GS430 SC 430 LX470 Тојота Celsior 12 V 883103 A292 / 4472208564 / 8832050100 / 8832024100Опис на производот : Автомобил Модел : LexLS430 GS430 SC 430 LX470 Тојота Celsior Weixing Предмет : WXLX004 Volt : 12 V Година Модел : 20012003 ОЕМ Бр...

BGN 368.00
Dewtreetali 12V 150dB Single Trumpet Plated Metal Air Horn Compressor Kit For Car Truck Vehicle
 • Ново
Оценка на продукта:

Dewtreetali 12V 150dB Single Trumpet Plated Metal Air Horn Compressor Kit For Car Truck Vehicle

Опис На Производот : Ова рог карактеристики добар квалитет на звукот и исклучително стабилни фреквенции. Долг животен век, стабилен и сигурен. Добар квалитет на звукот, не се предмет на вибрации, ниска температура, висока температура, напон и промени. Едноставна инсталација операција.Боја : сребро.Материјал : не ' рѓосувачки челик (површината хром позлатен).Пакување големина : околу 45 x 11 x 9.5 cm.Производ големина : за 44.2 x 9.5 x 9.5 cm.Рог дијаметар : околу 95 mm.Звук :

BGN 24.62
Компресор ac адаптер за кола Escalade за Chevrolet Blazer за кола Tahoe Suburban за CarGMC 15-20421 CS0120 57950 0657950 471-9166
 • Ново
Оценка на продукта:

Компресор ac адаптер за кола Escalade за Chevrolet Blazer за кола Tahoe Suburban за CarGMC 15-20421 CS0120 57950 0657950 471-9166

Детали Точка БР Г ЅИДG003 Име на Модел G W.HT66 PK107 Компресор Тип HT6 AC КОМПРЕСОР Автомобил ПроизводителЗА АВТОМОБИЛ ШЕВРОЛЕТЗА CARGMCЗА АВТОМОБИЛ КАДИЛАК Pully Дијаметар 107mm Жлебови PV6 Оценет Напон(V) 12 V ВЕТЕР : / GW(KG) 7.5 / 8 Ладилни R134a Боја Сребрена Потекло Кина(Копно) Година1999 година2000 АпликацијаЗА АВТОМОБИЛ КАДИЛАК ESCALADE 5.7 LЗА АВТОМОБИЛ CHEVROLET C1500 5.7 L 6.5 L 7.4 LЗА АВТОМОБИЛ CHEVROLET C2500 5.7 L 6.5 L 7.4 LЗА АВТОМОБИЛ CHEVROLET C2500 ПРИГРАДСКИ 5.7 L 6.5 L 7.4 LЗА АВТОМОБИЛ CHEVROLET C3500 5.7 L 6.5 L 7.4 LЗА АВТОМОБИЛ CHEVROLET K1500 ПРИГРАДСКИ 5.7 L 6.5 L 7.4 LЗА АВТОМОБИЛ CHEVROLET K2500 5.7 L 6.5 L 7.4 LЗА АВТОМОБИЛ CHEVROLET K2500 ПРИГРАДСКИ 5.7 L 6.5 L 7.4 LЗА АВТОМОБИЛ CHEVROLET K3500 5.7 L 6.5 L 7.4 LЗА АВТОМОБИЛ CHEVROLET SUBARBAN 1500 5.3 LЗА АВТОМОБИЛ CHEVROLET P30 6.5 L 7.4 LЗА АВТОМОБИЛ CHEVROLET ТАХО 5.7 LЗА CARGMC C2500 5.7 L 6.5 LОЕМ БР.1520421, CS0120, 57950, 0657950, 4719166, 28128358950CS012011 B1, 1 AMAC00116, 11157950, КО 20151 C, 15Испорака : Кога сте на ставање на ред,можете да одберете превозот метод кој ви се допаѓа.Ако не сте сигурни која е повеќе погоден,можете да ни каже.Ние ќе ви помогне да се избере подобро и поевтино еден.Откако вашата уплата е завршена,ние ќе ја испрати на производи во рок од 23working дена.Ние donot гарантира време на испорака како меѓународна пратката ќе биде influncedод страна на некои unctrolled фактори.PS : На превозот цена е не вклучувајќи ги и сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки иданоци за увоз во купувачите земјата.Се враќа : Ние и ветуваме да се потрудиме да ви даде најдобра услуга.Може да се врати на производи во рок од 15 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина,и ние ќеНаплата тебе.PS : 1.Купувачите треба да бидете сигурни дека објектите се во нивната оригинална услови.

BGN 188.80
Черно 12V супер силен грил за монтиране на компактен електрически въздушен взрив на тон Рог високоговорител подходящ за мотоциклет Kawasaki автомобилни аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

Черно 12V супер силен грил за монтиране на компактен електрически въздушен взрив на тон Рог високоговорител подходящ за мотоциклет Kawasaki автомобилни аксесоари

Супер висока рог изгледа одлично поставени само на предниот дел на вашиот МОТОР ви обезбедува дека експлозијата да ги споделите со сите околу знаат сте пристигнале...

BGN 20.78
16 мм 5/8 универсален воден маркуч автомобилен нагревател на двигателя на резервоара за вода
 • Ново
Оценка на продукта:

16 мм 5/8 универсален воден маркуч автомобилен нагревател на двигателя на резервоара за вода

Опис : Се продава од метар, количина 1 = 1 метар( 3.3 нога ); количество 2 = 2 метри( 6.6 нозе ); ...100% со Високи перформанси, спирала зајакнат.5 / 8" (16mm) внатрешен дијаметарДебели : 3.5 mm ( Згусне, доволно силна! )Температура : 40° до 130° (40° на 266 ° )Превозот : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи / давачки .Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.Ви благодариме за вашето разбирање.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2448 бизнис часа по приемот на плаќање ( со исклучок на сабота и недела ).ПРОЗОРЦИ превозот обично трае 35 денаDHL превозот обично трае 47 работни денаEMS превозот обично трае 515 работни денаПлаќање : Ние прифаќаме ВИЗА , Кредитна картичка , Mastercard , Web Money , Boleto , Qiwi паричник ..итн .Повратни информации : Ви благодариме за вашата поддршка...

BGN 15.68
100x нов стандарт ATC ATO Blade Fuse 7.5 A Car Boat free ship
 • Ново
Оценка на продукта:

100x нов стандарт ATC ATO Blade Fuse 7.5 A Car Boat free ship

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 100 Парчиња.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.НОВИ 100 КОМПЈУТЕРИ АВТОМОБИЛСТВО АВТОМОБИЛИ FUSE КУТИЈА 7.5 АНа оваа аукција е за нов 100pc автомобилската сечилото осигурач асортиман ,содржат најчесто се заменува осигурувачи во автомобили.Боја кодирани за лесна идентификација100pcs 7.5 ampИнформации За Исплата·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!Меѓународни Купувачи Забелешка : 1...

BGN 12.48
TOYL 10 Pcs Fast Blow Type Glass Tube Fuses 6x30mm 250V 3Amp
 • Ново
Оценка на продукта:

TOYL 10 Pcs Fast Blow Type Glass Tube Fuses 6x30mm 250V 3Amp

250 V Оценет Напон, 3А Номинална Струја, 6 x 30мм Спецификација, Брз Удар Стаклена Цевка Осигурувачи.Одговара за електрична опрема.Треба професионално знаење за да го користите овој производ.боја : јасно ,тон сребро.

BGN 1.28
5шт 125DB черна тръба музикален Дикси автомобил херцог на Хаззард + компресор 12V автомобилен въздушен клаксон
 • Ново
Оценка на продукта:

5шт 125DB черна тръба музикален Дикси автомобил херцог на Хаззард + компресор 12V автомобилен въздушен клаксон

5 Pcs 125 DB Црна Труба Музички Dixie Автомобил Војводата од Hazzard + Компресор 12 V Автомобил на Воздух РогГлавни Карактеристики : Доаѓа со 5 црна dixie труба 12 V воздух рогови Совршена замена Ја репродуцира мелодија dixie Ова рог звучи како оној што се користи за Општата Ли од војводи од царот филм. Одговара за автомобили, камиони, busses, чамци и било 12 volt возилаСпецификации : Карактеристики : Доаѓа со 5 црна dixie труба 12 V воздух рогови Совршена замена Ја репродуцира мелодија dixie Ова рог звучи како оној што се користи за Општата Ли од војводи од царот филм. Одговара за автомобили, камиони, busses, чамци и било 12 volt возила Материјал : ABS пластика Звучен Притисок : 125db Труба Дијаметар : 3.3" / 3.1" / 3" / 3" / 2.8" Труба Должини : 10.7" / 9.6" / 8.3" / 7.6" / 6.2" Пакет Тежина : 1600g / 3.53 lb Пакет Тежина : 1600(g) / 56.44(оз) Пакет Димензии(Должина*Ширина*Висок) : 200(mm)*100(mm)*100(mm) / 7.87(во)*3.94(во)*3.94(во) Мало Пакување : Да, Општо Кутија EPC_AUP_40 O Пакет Вклучуваат : 5 x Труба Воздух Рогови 1 x Воздушниот Компресор 1 x Воздух Цевки 1 x Монтажа Хардвер 1 x 12 V РелеНИЕ и Ветуваме на : 1...

BGN 49.00 65.86
Висококачествен автоматичен компресор ac CSE717 за кола BMW X6 OEM 64529185147 64529185147-02 64529195974 64529205096
 • Ново
Оценка на продукта:

Висококачествен автоматичен компресор ac CSE717 за кола BMW X6 OEM 64529185147 64529185147-02 64529195974 64529205096

ДеталиТочка БР Г ЅИДБ0014 Име на Модел G W.CSE7178 PK110 Компресор Тип CSE717 AC Компресор Автомобил Производител НА АВТОМОБИЛИ БМВ Pully Дијаметар 110mm Жлебови 8 A Оценет Напон 12 V ВЕТЕР : / GW(KG) 7.5 / 8 Ладилни R134a Боја Сребрена Потекло Кина(Копно) Година 20072008 Апликација ЗА Car BMW X6 ОЕМ БР.64529205096Испорака : Кога сте на ставање на ред,можете да одберете превозот метод кој ви се допаѓа.Ако не сте сигурни која е повеќе погоден,можете да ни каже.Ние ќе ви помогне да се избере подобро и поевтино еден.Откако вашата уплата е завршена,ние ќе ја испрати на производи во рок од 23working дена.Ние donot гарантира време на испорака како меѓународна пратката ќе биде influncedод страна на некои unctrolled фактори.PS : На превозот цена е не вклучувајќи ги и сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки иданоци за увоз во купувачите земјата.Се враќа : Ние и ветуваме да се потрудиме да ви даде најдобра услуга.Може да се врати на производи во рок од 15 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина,и ние ќеНаплата тебе.PS : 1.Купувачите треба да бидете сигурни дека објектите се во нивната оригинална услови.И ние ќе ви ги дадецелосна наплата.2.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе биде одговоренза таквата штета или изгубена.3.Купувачот плаќа враќањето такси превозот.Гаранција : Ние и ветуваме да им понуди бесплатен замена рамките 15days од купат е приемот на производот.Ако било кој дел е потребно да се биде заменет по производ е користена подолго време,ние ќе ви помогнемекупувачот е да го добие,купувачот само треба да се обрне на пратката .PS : 1.

BGN 350.40
Панел закрепване вита капака държач на предпазителя на шасито за стъклена тръба корпус, предпазител 5x20mm-M15
 • Ново
Оценка на продукта:

Панел закрепване вита капака държач на предпазителя на шасито за стъклена тръба корпус, предпазител 5x20mm-M15

Панел Планината Завртка Капа Осигурач Носителот на Шасија За Стаклена Цевка Осигурач Случај 5x20mm Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Црна Опис : Висок квалитет и издржливи Прст ослободување осигурач капа овозможува леснотија на користење на Осигурувачот носител е прекинат со лемење терминали Осигурач оценет параметар : 250 V 10 A Волумен : 5*20 Забелешка : Оваа ставка го погоден за спојување на 5*20 волумени, но тоа не е вклучена на осигурач Количина : 1 PC Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 1.00 1.02
2 X 4 инчов авто стерео аудио високоговорител за кола на автомобилния 2 лентов коаксиален високоговорител 2x80W за всички автомобили
 • Ново
Оценка на продукта:

2 X 4 инчов авто стерео аудио високоговорител за кола на автомобилния 2 лентов коаксиален високоговорител 2x80W за всички автомобили

2 X 4" инчен Автомобил Говорникот Автомобилот Автомобилство Автомобили HIFI автомобил 4инчен 2начин коаксијален јазикДетали за производот : Тип : 4 "2 начин коаксијален автомобил говорник (автомобил 4инчен 2начин коаксијален јазик)Модел : LBPP2402 TОтпорност : 4ΩЗачестеност одговор : 10020 KhzОсетливост : 88d BМаксимална излезна моќност : 80 WМагнетно Коло Спецификации : 4.3 озСерпентина : 20mm ASVБас тапан Хартија : ИНЈЕКЦИЈАTreble : 30мм MYLARДијафрагмата материјал : ПППакувањеТежина : 1.2 kgГолемина : 288x152x77mmПакување : Обични тетрапак пакувањеВнимание : 4инчен монтажа големина : 110122mm Инсталација длабочина : е 36,5 mm

BGN 43.01
Нов дизайн на VOLKS ЛЪЧИ Racing съставна гайка анти-кражба стоманена корона сплав алуминиева заключване колесни съвет гайка болт с шипове LN038
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов дизайн на VOLKS ЛЪЧИ Racing съставна гайка анти-кражба стоманена корона сплав алуминиева заключване колесни съвет гайка болт с шипове LN038

Новиот Дизајн VOLKS ЗРАЦИ Трки Композитни Орев Анти Кражба Легура на Алуминиум Заклучување на Воланот се Повлечи Орев Гром Со Шила RSLN038Примена : M12x1.25 : За Subar, Suzuk итн.M12x1.5 : За Хонда, Toyata, Мицубиши, Mazda, Buick, Hyundai, Chevrolet, Киа, Lexu итн.Пакет се Вклучени : 20pcs повлечи ореви ++20 Парчиња Шила +2 tools инсталиран (16 зрна од надворешниот агол на завртка, 4 слива тип на антикражба завртки, 1 од шесте страни на алатка, на 1 слива тип на антикражба алаткиПратката 1...

BGN 25.42
2 елемента автомобил предпазител на острието тестер за Проверка практичен острието стъкло гребец предпазител вложка инструмент стандарт ATS автомобилни предпазит?
 • Ново
Оценка на продукта:

2 елемента автомобил предпазител на острието тестер за Проверка практичен острието стъкло гребец предпазител вложка инструмент стандарт ATS автомобилни предпазит?

Карактеристики : Useed за влечење или стакло осигурач видови, како и ножот стил (автомобилската) осигурувачи со другиот крај.Направени од високо квалитетен материјал, издржлив алатка.Основна алатка за автомобил на сопственикот.Спецификации : Материјал : ПластикаБоја : ЦрвенаГолемина : Прибл 10.5 * 1 * 1.3 cm / 4.13 * 0.39 * 0.51 во (L * W * H)Пакетот вклучува : 1 x Автомобил Осигурач PullerЗа Повратни Информации1.Сите наши производи се 100% Оригинални и нови .Ако сте задоволни со нашите производи и услуги , ве молиме љубезно ни остави од 5 ѕвезди повратни информации...

BGN 1.00 1.54