• Ново
автомобил, мотоциклет, скутер рамка на резба винт клип на пластмасов фиксиран винт безплатна доставка

автомобил, мотоциклет, скутер рамка на резба винт клип на пластмасов фиксиран винт безплатна доставка

Buyers rating:
-11 % BGN 10.00
BGN 11.20

Брой продукти


Други функции

Тип Елемент:
Гайки И Болтове
търговска марка:
хунлянян
Сертифициране На Входящи Тестове:
ССС
Вид На Материала:
неръждаема стомана
Година:
1990-2017
Дължина На Продукта:
1inch
Широчина На Елемента:
1inch
Името На Модела:
74256
Височина На Продукта:
1inch
Тегло На Продукта:
0.1kg

Най-добри сделки

EE подкрепа 10шт 12 калибър ATC предпазител на притежателя на кутии за вграден тел мед 12V 30А острието Plug XY01
 • Ново
Оценка на продукта:

EE подкрепа 10шт 12 калибър ATC предпазител на притежателя на кутии за вграден тел мед 12V 30А острието Plug XY01

Опис : Овој оглас е за пакување од 1 сосема нов ATC 12 мерач на осигурувачот држачот.Оваа осигурач носител е поврзан со јамка на 12 жица.Одличен изглед и се додаваат за заштита на било кој системКарактеристики : 10 PC НОСИТЕЛОТATC ОСИГУРАЧ НОСИТЕЛОТ12 ЖИЦА ДОВЕДЕМОЌ ATC ВНАТРЕШНО ОСИГУРАЧ НОСИТЕЛОТСо 30 AMP ОсигурачПакетот Вклучува : 10 X Осигурач Носителот10 X 30 Amp ОсигурачВажно Забелешки Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по аукцијата завршува.Меѓународни НалозиВе молиме да ги содржи следниве Информации со уплатата на Вашето Целосно Име, Вашата Целосна и Точна Адреса, Телефонски Број (поштата бара клиент телефонски број за Меѓународни испорака)За Превозот и Наплата Нарачки ќе брод во рок од 2 работни дена по исплата е расчисти...

BGN 22.00 44.77
YUANQIAN Moto обтекател болтове винт Moto кутия болтове за Yamaha FZ1 FAZER FZ6 FZ8 T-MAX T MAX 500 530 TMAX530 TMAX500 MT07 MT09
 • Ново
Оценка на продукта:

YUANQIAN Moto обтекател болтове винт Moto кутия болтове за Yamaha FZ1 FAZER FZ6 FZ8 T-MAX T MAX 500 530 TMAX530 TMAX500 MT07 MT09

Опис На Производот : .состојба : 100% сосема нов · материјал тип : CNC Алуминиум · количина : 1set Бои : сребрена / gold / портокал / зелена / блу / црна / црвена · лесно да го инсталирате Fitment : За повеќето мотоцикл Пакет вклучуваат : Еден сет (Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена.) Забелешка : Ако ви треба друг модел, ве молиме кликнете Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена...

BGN 42.00 54.19
Xpower-10 бр. / компл. алуминиеви окантовочные шайби за Honda Civic Integra RSX EK с логото на
 • Ново
Оценка на продукта:

Xpower-10 бр. / компл. алуминиеви окантовочные шайби за Honda Civic Integra RSX EK с логото на

Xpower 10 КОМПЈУТЕРИ / setАлуминиум Фендер Подлошки За Хонда Граѓански Интегра RSX EKБОЈА : Црна , Виолетова , Сина , Црвена , Зелена , Sliver , Портокал , Злато ...

BGN 1.89
4-инчов LB-PS1401D автомобилен високоговорител спаренный кола Кола кола HiFi високоговорител с пълен обхват на Bubble Gum Edge Speaker
 • Ново
Оценка на продукта:

4-инчов LB-PS1401D автомобилен високоговорител спаренный кола Кола кола HiFi високоговорител с пълен обхват на Bubble Gum Edge Speaker

Fetures : Мали единица калибар големина ( 4 инчи ), висока чувствителност ( 88d B ), добар бас, обезбедува добри и јасен звук Идеален избор за слушање на класична, вокал, стрингови, да ви даде добар слух уживање Долг животен век, лесно да го инсталирате На извонредност подарок за автомобилот на сопственикот ABS серија мрежа куќиштеОтпорност : 4ohmФреквенција Одговори : 80 20 KHzОсетливост : 88d BМаксимална Излезна Моќност : 60 WМагнетно Коло : 4.3 озГлас Серпентина : 20mm ASVЕдинствена Ставка Димензии : 102 х 40mmЕдинствена Ставка Тежина : 220gПакет Тежина : 555 G / 19.58 УнциПакет Димензии (L*W*H) : 202*124*55 ММ / 7.95*4.88*2.17 Инчи2 x Звучник2 x Жица

BGN 20.00 23.94
За кола компас за PATRIOT L4 2.0 2.4 L 2007 07 2008 08 5058228AE 5058228AF 5058228AH 5058228AI RL058228AI 4474150-0610 50058228
 • Ново
Оценка на продукта:

За кола компас за PATRIOT L4 2.0 2.4 L 2007 07 2008 08 5058228AE 5058228AF 5058228AH 5058228AI RL058228AI 4474150-0610 50058228

Апликации : Детали Точка БР 001 Име на Модел G W.5 SE12 E6pk110 Компресор Тип DENSO 5 SE12 E AC КОМПРЕСОР Автомобил Производител НА АВТОМОБИЛ, DODGE Pully Дијаметар 110 MM Жлебови PV Оценет Напон(V)12 V ВЕТЕР : / GW(KG) 8.5 kg Ладилни R134a Боја Сребрена Потекло Кина(Копно) Година2007 200807 08 АпликацијаОДГОВАРА ЗА АВТОМОБИЛ КОМПАСОДГОВАРА ЗА АВТОМОБИЛ ПАТРИОТ L4 2.0 L 2.4 L ОЕМ БР.5058228 AE 5058228 AF5058228 AH 5058228 AIRL058228 AI 4474150061050058228 6512469Пакет Големина 38cm x 28cm x 30cmНајчесто поставувани ПРАШАЊАQ1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат?А : 1.Го изберат предмети што треба,а потоа Кликнете на botton"Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката"2.Pls наведете го редоследот на информациите и да ја потврдите нарачката .На пример : Изберете ur превозот начин ,Како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн.3.Внесете страна на купувачот исплата,Изберете начин на плаќање.Плаќање термини како подолу.Кредитна КартичкаТ / T (Банкарски)Money BookersДебитна Картичка4.ПлатиТогаш ние ќе подготвени да испратите објекти.5.Прифати предмети и Повратни информации.Q2 : Како можеме да им помогнеме у спаси цена?A : Pls контактирајте со НасНие ќе ви помогнеме у избере најдобар превозот начин според ur треба.Повеќе економски.На пример,руски Fedex превозот ценадве превозот начини.1.EMSЗа мала тежинаПредност : од врата до Врата,безбедност,превозот дена е за 715 дена.2.Руските специјални линија Тоа е најекономичен начин да се руски.Предност : Економски,safty, од врата до Врата,превозот дена е за 10 или30 дена.Превозот со авион или по море.Q3 : Како може да гарантира за квалитетот?A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор.

BGN 268.80
L форма на 90 градуса скрит вътре в ъглова скоба за Т слота 40 мм алуминиев экструзионный пакет от 10
 • Ново
Оценка на продукта:

L форма на 90 градуса скрит вътре в ъглова скоба за Т слота 40 мм алуминиев экструзионный пакет от 10

Материјал : Челик;Крај : Никел Плоча;Боја : Сребро;Се користи за : Алуминиумски Истиснување со профил 40x40mm, Слот 8mm;Пакетот вклучува : 10pcs L заеднички + 20pcs Завртки;

BGN 24.91
Черно 12V супер силен грил за монтиране на компактен електрически въздушен взрив на тон Рог високоговорител подходящ за мотоциклет Kawasaki автомобилни аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

Черно 12V супер силен грил за монтиране на компактен електрически въздушен взрив на тон Рог високоговорител подходящ за мотоциклет Kawasaki автомобилни аксесоари

Супер висока рог изгледа одлично поставени само на предниот дел на вашиот МОТОР ви обезбедува дека експлозијата да ги споделите со сите околу знаат сте пристигнале...

BGN 20.78
STARPAD за Ford Focus и други задни врати специалната 6,5-инчов дървена Роговая уплътнение 9 мм полагане на динамиката на неразрушающая инсталация
 • Ново
Оценка на продукта:

STARPAD за Ford Focus и други задни врати специалната 6,5-инчов дървена Роговая уплътнение 9 мм полагане на динамиката на неразрушающая инсталация

Пакување Референца : Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере...

BGN 28.80
1 бр 5амп автоматични прекъсвачи с ръчно разпореждане DC50V AC125-250V с быстроразъемными клеммами
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр 5амп автоматични прекъсвачи с ръчно разпореждане DC50V AC125-250V с быстроразъемными клеммами

5 Amp прекинувачи со manual (рачно) ресетирање DC50 V AC125250 V со Брз Поврзете Терминали торба торба торба торба TUV ROHS одобрен (Палење Заштитени) Широко се погодни За Автомобилство / Индустриски / Морски И Многу Други апликации Притиснизаресетирајте соработка со Црвениот manual копчето за ресетирање Тоа месеци во 3 / 8 инчи (10 mm) тркалезна дупка.На оваа аукција е за едно притиснување на копчето коло прекинувач за работа до 50 volts DC или 250 volts AC...

BGN 9.00 9.58
Автоматично изпарител променлив ток за Citroen C2 C3 TSP0525199 6450KQ
 • Ново
Оценка на продукта:

Автоматично изпарител променлив ток за Citroen C2 C3 TSP0525199 6450KQ

Авто ac Испарувачот за Citroen C2 C3 TSP0525199 6450 KQОпис на производот : Автомобил Модел: Citroen C2 C3 TSP0525199 6450 KQ Управува : RHD Weixing предмет : WXE0119 Година Модел : 20022009 ОЕМ Бр.:6450 KQ / TSP0525199Слики како што е прикажано подолу : Гуангжу weixing авто делови co.,ltd ,беше специјалист во авто ac монтирање над 20 години.Имаме над 1000 модел компресори.Сите компресори се фабрика директни снабдување со ниска цена и стабилен квалитет.Некои модел можеби не шоу онлајн,добредојдовте на истрага.Внимание : 1...

BGN 60.80
автоматичен компресор ac за автомобил Audi A6 2.4 A6 2.4 Quattro A6 2.8 FSI за автомобили Audi A6 3.2 FSI 4F0260805AB 4F0260805AF 4F0260805H
 • Ново
Оценка на продукта:

автоматичен компресор ac за автомобил Audi A6 2.4 A6 2.4 Quattro A6 2.8 FSI за автомобили Audi A6 3.2 FSI 4F0260805AB 4F0260805AF 4F0260805H

Детали Точка БР Г ЅИДA0016 Име на Модел G W.6 SEU14 C6 PK129 Компресор Тип 6 SEU14 C AC КОМПРЕСОР Автомобил Производител На АВТОМОБИЛИ AUDI Pully Дијаметар 129 / 125mm Жлебови 6 PK Оценет Напон(V) 12 ВЕТЕР : / GW(KG) 7.5 / 8 Ладилни R134a Боја Сребрена Потекло Кина(Копно) Година N / A Апликација За АВТОМОБИЛОТ Audi A6 2.4 (08'04')За АВТОМОБИЛОТ Audi A6 2.4 Quattro(08'05')За АВТОМОБИЛОТ Audi A6 за 2,8 FSI(08'06')За АВТОМОБИЛОТ Audi A6 3.2 FSI(08'04') ОЕМ БР.4 F0260805 AB 4 F0260805 AF4 F0260805 H 4 F0260805 R4 G0260805 A 8 E0260805 BC4471903400 8 K0260805 G8 K0260805 P 8629613Испорака : Кога сте на ставање на ред,можете да одберете превозот метод кој ви се допаѓа.Ако не сте сигурни која е повеќе погоден,можете да ни каже.Ние ќе ви помогне да се избере подобро и поевтино еден.Откако вашата уплата е завршена,ние ќе ја испрати на производи во рок од 23working дена.Ние donot гарантира време на испорака како меѓународна пратката ќе биде influncedод страна на некои unctrolled фактори.PS : На превозот цена е не вклучувајќи ги и сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки иданоци за увоз во купувачите земјата.Се враќа : Ние и ветуваме да се потрудиме да ви даде најдобра услуга.Може да се врати на производи во рок од 15 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина,и ние ќеНаплата тебе.PS : 1.Купувачите треба да бидете сигурни дека објектите се во нивната оригинална услови.И ние ќе ви ги дадецелосна наплата.2.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе биде одговоренза таквата штета или изгубена.3.Купувачот плаќа враќањето такси превозот.Гаранција : Ние и ветуваме да им понуди бесплатен замена рамките 15days од купат е приемот на производот.

BGN 288.00
2 елемента автомобил предпазител на острието тестер за Проверка практичен острието стъкло гребец предпазител вложка инструмент стандарт ATS автомобилни предпазит?
 • Ново
Оценка на продукта:

2 елемента автомобил предпазител на острието тестер за Проверка практичен острието стъкло гребец предпазител вложка инструмент стандарт ATS автомобилни предпазит?

Карактеристики : Useed за влечење или стакло осигурач видови, како и ножот стил (автомобилската) осигурувачи со другиот крај.Направени од високо квалитетен материјал, издржлив алатка.Основна алатка за автомобил на сопственикот.Спецификации : Материјал : ПластикаБоја : ЦрвенаГолемина : Прибл 10.5 * 1 * 1.3 cm / 4.13 * 0.39 * 0.51 во (L * W * H)Пакетот вклучува : 1 x Автомобил Осигурач PullerЗа Повратни Информации1.Сите наши производи се 100% Оригинални и нови .Ако сте задоволни со нашите производи и услуги , ве молиме љубезно ни остави од 5 ѕвезди повратни информации...

BGN 1.00 1.54
5se12c ac компресор съединител за кола калибър L4 1.8 2.0 2.4 за кола Patriot / компас 5058228AE 5058228AH 5058228AI RL058228AI
 • Ново
Оценка на продукта:

5se12c ac компресор съединител за кола калибър L4 1.8 2.0 2.4 за кола Patriot / компас 5058228AE 5058228AH 5058228AI RL058228AI

ДЕТАЛИОБЈЕКТ : I G.5 SE12 C6 PK110КОМПРЕСОР ТИП : 5 SE12 C АВТО AC КОМПРЕСОР СПОЈКИМАКАРА ДИЈАМЕТАР : 110 MMГОДИНА : 2007 2008 2009 2010 2011 2012REFREGERANT : R134 AVOLT : 12 VДЕЛ NO...

BGN 51.00 56.00
TOYL Set конектор + клемма 3.9 mm 1 канал за кола TOYL Мото
 • Ново
Оценка на продукта:

TOYL Set конектор + клемма 3.9 mm 1 канал за кола TOYL Мото

Мотор, мопед, мотор, автомобил, АТВ, trike, караван, морски, houseboat, џет скии, чамци, итн Поправка, проекти и реставрација, исто Така, се најде на многу Јапонски моторцикли Мотор, мопед, мотор, автомобил, АТВ, trike, караван, морски, houseboat, џет скии, чамци, итн.Поправка, проекти и реставрацијаИсто така, се најде на многу Јапонски моторциклиПластични делови : најлонТерминали : металВклучени : 10 x 3.9 mm машки куршум Терминал Калај плоча10 x покрие изолација транспарентен машки10 x 3.9 mm Терминал женски топката плоча Калај10 x покрие женски изолација транспарентен1 x Set конектор 3.9 mm до 1начинAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е + / 13 cm.

BGN 1.49
1 / '4 5/16 installer гребец ядро клапан за R410A R22 R407C R404A
 • Ново
Оценка на продукта:

1 / '4 5/16 installer гребец ядро клапан за R410A R22 R407C R404A

Опис : 1 / '4" или 5 / 16" Издржливи солидна месинг алатка има топката вентил кој може да се отвори и затворен во само една четвртинапретвори наместо матичнитип вентил...

BGN 47.87
Горещ продажба на модул за управление на резистора на мотора на вентилатора за Ягуар C2S24957
 • Ново
Оценка на продукта:

Горещ продажба на модул за управление на резистора на мотора на вентилатора за Ягуар C2S24957

Топла Продажба Компресор Моторни Отпорник Контролен Модул За JAGUAR C2 S24957 Дел Бр : C2 S24957 Автомобил Компатибилност : За JAGUAR Пакет Количина : 1 КОМПЈУТЕР

BGN 104.00
HARBLLBoxof синтетичен каучук мат маса престилка миене на автомобилни части на климатика тръбата на хладилния агент washwei jarno ли wei
 • Ново
Оценка на продукта:

HARBLLBoxof синтетичен каучук мат маса престилка миене на автомобилни части на климатика тръбата на хладилния агент washwei jarno ли wei

Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 19.17
Компресор ac адаптер за кола Escalade за Chevrolet Blazer за кола Tahoe Suburban за CarGMC 15-20421 CS0120 57950 0657950 471-9166
 • Ново
Оценка на продукта:

Компресор ac адаптер за кола Escalade за Chevrolet Blazer за кола Tahoe Suburban за CarGMC 15-20421 CS0120 57950 0657950 471-9166

Детали Точка БР Г ЅИДG003 Име на Модел G W.HT66 PK107 Компресор Тип HT6 AC КОМПРЕСОР Автомобил ПроизводителЗА АВТОМОБИЛ ШЕВРОЛЕТЗА CARGMCЗА АВТОМОБИЛ КАДИЛАК Pully Дијаметар 107mm Жлебови PV6 Оценет Напон(V) 12 V ВЕТЕР : / GW(KG) 7.5 / 8 Ладилни R134a Боја Сребрена Потекло Кина(Копно) Година1999 година2000 АпликацијаЗА АВТОМОБИЛ КАДИЛАК ESCALADE 5.7 LЗА АВТОМОБИЛ CHEVROLET C1500 5.7 L 6.5 L 7.4 LЗА АВТОМОБИЛ CHEVROLET C2500 5.7 L 6.5 L 7.4 LЗА АВТОМОБИЛ CHEVROLET C2500 ПРИГРАДСКИ 5.7 L 6.5 L 7.4 LЗА АВТОМОБИЛ CHEVROLET C3500 5.7 L 6.5 L 7.4 LЗА АВТОМОБИЛ CHEVROLET K1500 ПРИГРАДСКИ 5.7 L 6.5 L 7.4 LЗА АВТОМОБИЛ CHEVROLET K2500 5.7 L 6.5 L 7.4 LЗА АВТОМОБИЛ CHEVROLET K2500 ПРИГРАДСКИ 5.7 L 6.5 L 7.4 LЗА АВТОМОБИЛ CHEVROLET K3500 5.7 L 6.5 L 7.4 LЗА АВТОМОБИЛ CHEVROLET SUBARBAN 1500 5.3 LЗА АВТОМОБИЛ CHEVROLET P30 6.5 L 7.4 LЗА АВТОМОБИЛ CHEVROLET ТАХО 5.7 LЗА CARGMC C2500 5.7 L 6.5 LОЕМ БР.1520421, CS0120, 57950, 0657950, 4719166, 28128358950CS012011 B1, 1 AMAC00116, 11157950, КО 20151 C, 15Испорака : Кога сте на ставање на ред,можете да одберете превозот метод кој ви се допаѓа.Ако не сте сигурни која е повеќе погоден,можете да ни каже.Ние ќе ви помогне да се избере подобро и поевтино еден.Откако вашата уплата е завршена,ние ќе ја испрати на производи во рок од 23working дена.Ние donot гарантира време на испорака како меѓународна пратката ќе биде influncedод страна на некои unctrolled фактори.PS : На превозот цена е не вклучувајќи ги и сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки иданоци за увоз во купувачите земјата.Се враќа : Ние и ветуваме да се потрудиме да ви даде најдобра услуга.Може да се врати на производи во рок од 15 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина,и ние ќеНаплата тебе.PS : 1.Купувачите треба да бидете сигурни дека објектите се во нивната оригинална услови.

BGN 188.80
12V 178dB Super Loud Dual Tone Auto Car Air Horn Set Heavy Duty Trumpet Компресор за кола мотор на лодката на камиона
 • Ново
Оценка на продукта:

12V 178dB Super Loud Dual Tone Auto Car Air Horn Set Heavy Duty Trumpet Компресор за кола мотор на лодката на камиона

12 V 178d B Супер Висока Dual Tone Воздух Рог го Поставите Труба Компресор за Мотор Автомобил Брод КамионГлавни Карактеристики : Силни и Издржливи Воздух Рогови Тешки Пластични Труби Висока Излезна Компресор Лесна инсталација, Времетоотпорни на ПВЦ и поцинкуван лим, Супергласно 178d BСпецификации : Функција : Силни и Издржливи Воздух Рогови Тешки Пластични Труби Висока Излезна Компресор Лесна инсталација, Времетоотпорни на ПВЦ и поцинкуван лим, Супергласно 178d B Материјал : АБС Боја : Сина & црвена Количина : 1 buc Големина : Како на сликата покаже Пакет Тежина : 770 G / 27.16 Унци Пакет Димензии (L*W*H) : 250*210*80 ММ / 9.84*8.27*3.15 Инчи Мало Пакување : Да, Блистер Пакување EPC_AUP_42 Z Пакет Вклучуваат : 2x Воздух рог цевки 1x 12 V компресор 1x Реле 1x Воздух црева 1x упатствоНИЕ и Ветуваме на : 1...

BGN 24.00 32.37
16 мм 5/8 универсален воден маркуч автомобилен нагревател на двигателя на резервоара за вода
 • Ново
Оценка на продукта:

16 мм 5/8 универсален воден маркуч автомобилен нагревател на двигателя на резервоара за вода

Опис : Се продава од метар, количина 1 = 1 метар( 3.3 нога ); количество 2 = 2 метри( 6.6 нозе ); ...100% со Високи перформанси, спирала зајакнат.5 / 8" (16mm) внатрешен дијаметарДебели : 3.5 mm ( Згусне, доволно силна! )Температура : 40° до 130° (40° на 266 ° )Превозот : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи / давачки .Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.Ви благодариме за вашето разбирање.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2448 бизнис часа по приемот на плаќање ( со исклучок на сабота и недела ).ПРОЗОРЦИ превозот обично трае 35 денаDHL превозот обично трае 47 работни денаEMS превозот обично трае 515 работни денаПлаќање : Ние прифаќаме ВИЗА , Кредитна картичка , Mastercard , Web Money , Boleto , Qiwi паричник ..итн .Повратни информации : Ви благодариме за вашата поддршка...

BGN 15.68
2 X 4 инчов авто стерео аудио високоговорител за кола на автомобилния 2 лентов коаксиален високоговорител 2x80W за всички автомобили
 • Ново
Оценка на продукта:

2 X 4 инчов авто стерео аудио високоговорител за кола на автомобилния 2 лентов коаксиален високоговорител 2x80W за всички автомобили

2 X 4" инчен Автомобил Говорникот Автомобилот Автомобилство Автомобили HIFI автомобил 4инчен 2начин коаксијален јазикДетали за производот : Тип : 4 "2 начин коаксијален автомобил говорник (автомобил 4инчен 2начин коаксијален јазик)Модел : LBPP2402 TОтпорност : 4ΩЗачестеност одговор : 10020 KhzОсетливост : 88d BМаксимална излезна моќност : 80 WМагнетно Коло Спецификации : 4.3 озСерпентина : 20mm ASVБас тапан Хартија : ИНЈЕКЦИЈАTreble : 30мм MYLARДијафрагмата материјал : ПППакувањеТежина : 1.2 kgГолемина : 288x152x77mmПакување : Обични тетрапак пакувањеВнимание : 4инчен монтажа големина : 110122mm Инсталација длабочина : е 36,5 mm

BGN 43.01