• Ново
Безплатна доставка OEM ID 48 Can транспондер стъклен чип за седалката на микрофона (10 бр. / лот)

Безплатна доставка OEM ID 48 Can транспондер стъклен чип за седалката на микрофона (10 бр. / лот)

Buyers rating:
BGN 23.84

Брой продукти


Слободен испорака ОЕМ ID 48 Може да Transponder стакло чип За Седиште МИКРОФОН (10pcs/многу)
Ние може да обезбеди сите видови на оригиналниот клуч чипови во атрактивна цена :
PCF7935; PCF7936; ID48; T5 ID20; 4 C; 4 D60; 4 D63; 4 D64; 4 D67; 4 D68; ID46; ID44;4 D60 Nissan чип; ID40; 4 D60 Тојота чип; Тојота Ford 4 C glassy чип; 4 D електрични чип; ID48 Ауди чип; ID46 Мицубиши чип; ID45 јаглерод Peugeot чип; ID42 јаглерод "ФОЛКСВАГЕН" чип; ID13(T2) VAGS чип; ID13 (T5) јаглерод cloneable чип; ID44(t15) јаглерод "ФОЛКСВАГЕН" чип;ID40(T12) јаглерод "Опел" чип; ID41(T11) јаглерод Nissan чип; ID8 C Mazada чип; ID 4 D 64 T8 Јаглерод чип; ID 4 D(T17) Mazda Ford чип; ID 4 D62 Субару чип; 4 C cloneable ПХБ; ID 4 D60(T20) Австралиската Ford Сокол; ID4 C (Т3) стакло Ford чип и ID4 C (T4) Тојота Јаглерод чип и многу повеќе
1. Ние Прифаќаме Alipay,Запад Унија,TT. Сите Големи Кредитни Картички Се прифаќаат преку Secure Уплатата Зачувам.
2. Плаќањето Мора да се изврши во Рок од 5 дена пред Аукција затворање!
3. Ако cann не исходот веднаш по аукција блиску,ве Молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно .Плаќањето мора да се
заврши во рок од 5 дена!
1. Предмети ќе бидат испратени до сите земји низ светот.
2.Превозот времето е околу 2 до 5 дена преку UPS DHL и ЕМС, 15-30days. преку Ali Express Стандард за Испорака
да се во Светот.
3. Ние само бродот за да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да НАТПРЕВАР ќе превозот Адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците,Транзит пати може да варираат.
Особено за време на сезона!
Политика на враќање : 1. Ако не сте задоволни со вашето купување .ве молиме контактирајте со нас брзо, ние може да разменуваат еден за вас, но купувачи е одговорен за враќање превозот цена .

Други функции

Номер На Модела:
STC-38B
търговска марка:
КЕЙДИЙ
Продукти:
Чип транспондер ID 48 Can
Тип:
Стъкло
Качество:
добре

Най-добри сделки

Yobang Security Yobang Security WIFI Gsm alarm systems security WIFI + GSM + GPRS, home smart security alarm system
 • Ново
Оценка на продукта:

Yobang Security Yobang Security WIFI Gsm alarm systems security WIFI + GSM + GPRS, home smart security alarm system

започнетеWifi+GSM+GPRS+RFID збор мениподдршка IP камера и СТАНОставајќи поракаНезависни зони и паметни зони функцииPls внимание : Бидејќи G90 B систем програмирање се ажурира еднаш, во Функција на Новиот систем ќе биде посилна.СТАН Името на Новата Верзија исто така е модифицирана : Apple корисник за пребарување : Carener2Андроид корисникот за пребарување : Carener2Спецификација : 1...

BGN 275.00 296.00
SmartYIBA Wireless Home Burglar Security Alarm Camera System WIFI GSM SMS IOS / Android Apps Control Smoke/Glass Break Detection
 • Ново
Оценка на продукта:

SmartYIBA Wireless Home Burglar Security Alarm Camera System WIFI GSM SMS IOS / Android Apps Control Smoke/Glass Break Detection

Wifi+GSM+GPRS Безбедност Аларм СистемСТАН за Далечинска Контрола До 100 складирање локации за учење на remotes и безжични детектори.Smart YIBA YB103 Безжична IPHONE / Андроид СТАН Контрола Дом Burglar Безбедност за Заштита на WIFI GSM, GPRS Алармни СистемиЗабелешка : овој аларм панел само поддршка на подготвеност 2Г GSM SIM Картичка не ги поддржува 3 G / 4 G SIM...

BGN 391.00 434.08
SmartYIBA Wifi Wireless GSM SMS Home Security Alarm System With Video IP Camera Fire Smoke Detector Wireless Siren APP Control
 • Ново
Оценка на продукта:

SmartYIBA Wifi Wireless GSM SMS Home Security Alarm System With Video IP Camera Fire Smoke Detector Wireless Siren APP Control

Smart YIBA Smart Безжична Домашна Аларм Систем WIFI GSM, GPRS Burglar Безбедност Аларм Систем Со Видео IP Камера ПИР Сензор за ДвижењеЗАБЕЛЕШКА : Овој аларм панел поддршка англиски,руски,шпански,германски,полски, Франција,италијански, Кинески Слободни Switchable.но, има само на англиски јазик прирачник книга.>>Опис на производот : *на 2,4 инчен TFT екран,концизен кориснички интерфејс и мени навестување disign...

BGN 393.00 431.92
200 м работна безжична сензорна аларма Безжичен звънец с функция аларма сензор за откриване на движение аларма за откриване на тялото
 • Ново
Оценка на продукта:

200 м работна безжична сензорна аларма Безжичен звънец с функция аларма сензор за откриване на движение аларма за откриване на тялото

"Секој спор / Директни негативни повратни информации" пред да контакт значи "Купувачот лошо" !! И не се добредојдени како купувачот !! Ве молам, оди си !! ( Поради деловни е соработка ,а не да се борат едни со други ) .Ако заштитата време е да работи повеќе ,ве молиме контактирајте да се прошири на времето ,ако кој било проблем најде ,ве молиме контактирајте да се реши од страна на пријателски начин .Овој производ може да работи како бел во куќата , или welcomer во продавница , канцеларија ,фабрика и на друго место .Работното растојание : 200meter во отворите за воздух ;Моќност : AAA x 3 за emitter ; АА x 3 за примачот ( батерија, не се вклучени )ok (ок) за да се инсталира домаќин и на сондата во различни место , со телото, движење откривање функција кога некој се појави пред emitter , тоа ќе испрати сигнал до примачот , со звук како што дингдонг , алармот да се огласи, добредојдовте звук ( кинески ) , музика, итн...

BGN 30.03
Home Standalone 2 in 1 детектор за дим и въглероден окис, CO и пожароизвестяване Home, House Factory Shop Security
 • Ново
Оценка на продукта:

Home Standalone 2 in 1 детектор за дим и въглероден окис, CO и пожароизвестяване Home, House Factory Shop Security

Дома Самостоен 2 во 1 Чад и Јаглерод Моноксид Детектор,КО и Пожар Дома Куќа Фабрика Продавница за БезбедностПроизводот е нов детектор на чад, во натамошниот текст наречена детектор...

BGN 30.00 31.49
SmartYIBA Wireless GSM WIFI преносим автоматично наречие САМ домашна алармена система с IP камера фотоелектрични димни детектори сензор за разбиване на стъкло приложение
 • Ново
Оценка на продукта:

SmartYIBA Wireless GSM WIFI преносим автоматично наречие САМ домашна алармена система с IP камера фотоелектрични димни детектори сензор за разбиване на стъкло приложение

Smart YIBA Smart Безжична Домашна Аларм Систем WIFI GSM, GPRS Burglar Безбедност Аларм Систем Со Видео IP Камера ПИР Сензор за ДвижењеЗАБЕЛЕШКА : Овој аларм панел поддршка англиски,руски,шпански,германски,полски, Франција,италијански, Кинески Слободни Switchable.но, има само на англиски јазик прирачник книга.>>Опис на производот : *на 2,4 инчен TFT екран,концизен кориснички интерфејс и мени навестување disign...

BGN 379.00 416.32
Супер Луксозният Gold Golf Tag Remover Eas Hard Tag Detacher 12000gs 10 бр./лот
 • Ново
Оценка на продукта:

Супер Луксозният Gold Golf Tag Remover Eas Hard Tag Detacher 12000gs 10 бр./лот

Карактеристики1.Супер магнетни detacher,магнетна сила е 12000 GS2.Висок квалитет на алуминиум школка3.Лесно да се отстранат сите видови на ознаките од облека,капа,чевли,итн4...

BGN 248.00
20 бр / лот търговия на Едро с високо качество противоугонный прибиращ се дисплей pull box / recoiler за очила, бижута, мобилен телефон
 • Ново
Оценка на продукта:

20 бр / лот търговия на Едро с високо качество противоугонный прибиращ се дисплей pull box / recoiler за очила, бижута, мобилен телефон

Напомена : 1 ние ќе брод од вашата нарачка во рок од 13 работни дена Време на испорака за DHL : 4~7 работни дена / Post Mail : 14~25 работни дена...

BGN 46.00 48.00
Независим Детектор За Дим Без Батерии
 • Ново
Оценка на продукта:

Независим Детектор За Дим Без Батерии

Внимание : Овој оглас е independant чад сензор , ако треба 433mhz / 315mhz , остави ми порака ,когаместо цел , или ние ќе ги испрати independant чад сензор , покрај тоа , ние испрати без батерија , треба да се купи батерија од себе ,independant сензор нема потреба да се поврзете аларм казнената , само се инсталира на батеријата , а потоа тоа ќе работиИспорака1...

BGN 30.00 31.97
Мобилен телефон дисплей за сигурност на iphone щанд на притежателя на сот устройство за предотвратяване на загуба на противоугонный сензор точка на продажба на стоки
 • Ново
Оценка на продукта:

Мобилен телефон дисплей за сигурност на iphone щанд на притежателя на сот устройство за предотвратяване на загуба на противоугонный сензор точка на продажба на стоки

Телефон за безбедност на мирување,Телефонот за безбедност на екранот,Мобилен телефон безбедност кабел,Телефон за безбедност кабел,Телефонски систем за безбедност, Мобилен телефон безбедност аларм,Телефон за безбедност на синџирот,Мобилен телефон,Безбедност дисплеј аларм,Мобилен телефон безбедност стојат,Мобилен телефон безбедност стојат црна,Мобилен телефон за безбедност на дисплејот,екранот стојат,Акрилик телефонскиот дисплеј,Мобилен телефон дисплеј,безбедност,Мобилен телефон екранот стојат,Мобилен телефон дисплеј багажник,Акрилик мобилен телефон екранот стојат,Телефонскиот дисплеј аларм држачот за Мобилен телефон дисплеј држачот за безбедност аларм систем,Мобилен телефон аларм,Телефон дисплеј аларм носител на Burglar аларм за безбедност на кина,Телефон за безбедност,Телефон заклучување безбедност,Мобилен телефон безбедност,Мобилен телефон безбедност,Телефон за безбедност кабел, Мобилен телефон за безбедност на екранот,Мобилен телефон безбедност аларм,Таблет и телефон систем за безбедност,Мобилен телефон дисплеј безбедност,Безбедност gsm телефон аларм систем,Мобилен телефон стојат алармот,Burglar аларм мобилен телефон,Burglar аларм за безбедност,Дисплеј Безбедност, Таблет Безбедносни Уреди, Губење Превенција, АнтиКражба Аларми, Сигурно ќе ви се прикаже, Висок Кражба Стока, заштита на електронските уреди,да ги Електроника безбедност, мало безбедносни уреди, антикражба на екранот, мало стока за безбедност,Висока Кражба Безбедност Уред, Таблети, паметни телефони и мало безбедност, точканапродажба, сензори,Дисплеј Безбедност Стои,мало стока,продавница за безбедностФункција· 3 сензори за безбедност· Поддршка на уредот полнење & алармот· Вградена литиум батерија· >100d B аларм волумен· Поддршка на безжичниот далечински управувач· Универзална екранот, За различни бренд телефон · Сигурен механички дизајн,Заштитени полнење кабел конектори, Намалување на лажни аларм Алармантно кога : ·Unpluging или cuting телефон полнење кабел ·Отстранување на телефонот од сензорот ·Unpluging или намали смисла кабел ·Отстранување или љубопитните објект од днотоПакување листаМобилен телефон за безбедност на екранот на iphone стојат носителот на burglar аларм загуба превенција уред antitheft сензор точканапродажба на стока1.

BGN 56.00 68.80
galo 'T' L type Stainless steel hollow stick for home alarm sensor infrared beam детектор wall fence install bracket
 • Ново
Оценка на продукта:

galo 'T' L type Stainless steel hollow stick for home alarm sensor infrared beam детектор wall fence install bracket

Ве молиме Контактирајте со нас ако имате следат ситуацијата : 1, се Меша за да може да се добие попуст за превозот цена;2, Ако ви се брза да се добие цел,сакате да го испратите со брзо express;3, гума е црно ;Ако клиенти имаат големи цел ве молиме да разговарате со мене на интернет, цената ќе има повеќе попуст за сад клиенти.нерѓосувачки челик шупливи се држиме за дома аларм сензор инфрацрвен зрак детектор на ѕид, ограда инсталирате заградатаОпис На Производот : 1...

BGN 18.88
(1set)безопасна въоръжена гореща продажба на аларма GSM жичен/безжичен 433MHz, руски / английски език гласова съвет, вградена поддръжка на реле
 • Ново
Оценка на продукта:

(1set)безопасна въоръжена гореща продажба на аларма GSM жичен/безжичен 433MHz, руски / английски език гласова съвет, вградена поддръжка на реле

добредојдовте на нашата продавница!ние сме одличенстапки продавачот на aliexpress, сите објект се facotry директни,обезбедување на квалитет и најдобра цена како што се onestop видео надзор производ снабдувач...

BGN 94.00 100.46
2 бр. / лот безжичен ключодържател дистанционно управление за iHome фокус GSM PSTN алармата на охранителната система, Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

2 бр. / лот безжичен ключодържател дистанционно управление за iHome фокус GSM PSTN алармата на охранителната система, Безплатна доставка

2 парчиња / многу Безжична Keychain Далечински Контролер за Фокус Аларм Безжични GSM Натрапникот Security System STVGT, STIIIB и STIIIGWСпецификација : 1.6 независна функција копчиња2.Код : 28 малку ID, 8битна Функција за заклучување, 36 малку Датум кодот3.Со итни копчето и контрола на безжични електронски префрлување функција4.Висока сензитивност во рамките на 100 метри опсег5.Исклучителна иконата за копче дизајн лесно за крајниот корисник операција6.Ниска потрошувачка за пренесување / индикација за излезниот сигнал се видливи7.Научни адреса код со милиони комбинација, кои ќе им овозможат на сите безжичен далечински контролер да се ексклузивни еден, без нашите дозволи тоа, невозможно е да се копира нашата безжични производи8.Вграденво 2 парчиња CR2032 3.0 V Литиум Батерија9.Безжична емитуваат фреквенција е 433 MHz (LED светло за блиц)10.Работен напон е 5.8 V ~ 7 V11.Работна температура е 10 ~ 50degree12.Димензија е 73x35x14mm / сива бојаВнимание ве Молам : Овој вид на далечинскиот управувач е само сигурно compatiable со нашиот Фокус алармни системи како што е подолу, ве молиме размислете за тоа пред да го купат или да контактирате со нас за детали...

BGN 27.00 31.81
GSM / RFID сот App дистанционно управление
 • Ново
Оценка на продукта:

GSM / RFID сот App дистанционно управление

GSM мрежата технологија, сигурен, стабилен Полн глас го поттикнува, голем LCD екранот, едноставна операција; Порака, да пуштите порака, се заобиколат зона избор, полно со еднокопче операција; Поддршка за 8 видови на зона за избор на партиција рака и да се разоружа...

BGN 149.00 156.80
SmartYIBA Wireless wifi GSM аларма за дома безжична охранителна алармена система с датчик за врати, аларма
 • Ново
Оценка на продукта:

SmartYIBA Wireless wifi GSM аларма за дома безжична охранителна алармена система с датчик за врати, аларма

Wifi+GSM+GPRS Безбедност Аларм СистемСТАН за Далечинска Контрола До 100 складирање локации за учење на remotes и безжични детектори.Smart YIBA YB103 Безжична IPHONE / Андроид СТАН Контрола Дом Burglar Безбедност за Заштита на WIFI GSM, GPRS Алармни СистемиЗабелешка : овој аларм панел само поддршка на подготвеност 2Г GSM SIM Картичка не ги поддржува 3 G / 4 G SIM...

BGN 115.00 126.08
Сигурност SE-0109 Entry Defense Door Window Alarm System сот 100dB за домашна сигурност офис, апартамент
 • Ново
Оценка на продукта:

Сигурност SE-0109 Entry Defense Door Window Alarm System сот 100dB за домашна сигурност офис, апартамент

wyприклучокstartЖешка Стока$9.45 $9.95$15.82 $16.65$8.25 $8.68$11.30 $11.9$8.54 $8.99$11.61 $12.22$9.49 $9.99$5.69 $5.99wyприклучоккрајБезбедност SE0109 Влез Одбрана Врата, Прозорец Аларм Систем Burglar Аларм 100d B За Домашна Безбедност Канцеларија СтанВлез за Одбрана е најстариот основните единица.Тоа е лесно да се работи,ефикасен и гласно.Со помош на два магнети за да ја формираат електрични кола,отворање на заштитена вдовица или од врата на врата паузи врска со ова и го поставува надвор од 100 d B аларм.Doberman Влез за Одбрана е со цена affordably да се заштити секоја соба и entryway во вашиот дом...

BGN 14.38
5 компл. / лот мобилен телефон имобилайзер устройство дисплей заключване аларма Huawei charging experience брояч на притежателя на стента
 • Ново
Оценка на продукта:

5 компл. / лот мобилен телефон имобилайзер устройство дисплей заключване аларма Huawei charging experience брояч на притежателя на стента

Добредојдовте во мојата продавница ,многу го цениме за поддршка на нас Ќе се потрудиме да ви послужи...

BGN 230.00 241.60
SmartYIBA WIFI GSM безжична домашна алармена DIY Комплект с автоматично набор от Android и IOS Smart Phone APP безжична Сирена
 • Ново
Оценка на продукта:

SmartYIBA WIFI GSM безжична домашна алармена DIY Комплект с автоматично набор от Android и IOS Smart Phone APP безжична Сирена

Wifi+GSM+GPRS Безбедност Аларм СистемСТАН за Далечинска Контрола До 100 складирање локации за учење на remotes и безжични детектори.Smart YIBA YB103 Безжична IPHONE / Андроид СТАН Контрола Дом Burglar Безбедност за Заштита на WIFI GSM, GPRS Алармни СистемиЗабелешка : овој аларм панел само поддршка на подготвеност 2Г GSM SIM Картичка не ги поддржува 3 G / 4 G SIM...

BGN 265.00 294.72
YobangSecurity WiFi GSM GPRS RFID сот, наблюдение на дом домашна охранителна система с дим Pet Friendly имунната детектор
 • Ново
Оценка на продукта:

YobangSecurity WiFi GSM GPRS RFID сот, наблюдение на дом домашна охранителна система с дим Pet Friendly имунната детектор

Wifi Wireless Android и IOS АПЛИКАЦИЈА GSM Home Безбедност Аларм Систем DIY Комплет со Автоматско Бирање Флеш Сирената Врата, Прозорец СензорПреглед на Оваа аларм систем е на висококрај GSM / WIFI аларм со стабилен и сигурен перформанси и се однесува...

BGN 211.00 232.32
Безплатна доставка два изхода релейного ключа и 2 входа аларма GSM следи температурата и SMS аларма и регистратор на данни за електронна поща
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка два изхода релейного ключа и 2 входа аларма GSM следи температурата и SMS аларма и регистратор на данни за електронна поща

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.

BGN 72.00 120.00
Нов преносим ПОС EAS anti - theft RF label deactivator 8.2 MHz с функция за напомняне
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов преносим ПОС EAS anti - theft RF label deactivator 8.2 MHz с функция за напомняне

8.2 MHz RF ЕАС Deactivator, RF Етикета Deactivator, Безбедност Deactivator, ЕАС антикражба RF безбедност Deactivator RF Deactivator Sepecification : Работа Фреквенција : 8.2 MHz ( дизајниран од страна на фабрика)Скенирање Фреквенција : 4.75 MHz 10.2 MHz ( може да биде прилагоден прирачник во овој опсег на Onpoint)Декодирање висина : 5 CM до 15 смПотрошувачка на енергија : 8 WМоќ Димензија : 210* 113* 36mmПодлога Димензија : 306* 256* 80mm2...

BGN 88.00
Безжично Дистанционно Управление Вибрация Активният Безжична Анти-Кражба Аларма За Крадци
 • Ново
Оценка на продукта:

Безжично Дистанционно Управление Вибрация Активният Безжична Анти-Кражба Аларма За Крадци

Вибрации се Активира Безжична АнтиКражба Безбедност Аларм w / Далечински Контролер (120d B Гласно)Мини форма.Едноставен за ракување и лесно да се инсталира.Безжична Вибрации Аларм со инфрацрвени далечински управувач.Совршен за заштита на вашата продавница, канцеларија, дома како и било каде да се бара заштита.Интелигентни Безжична Вратата, Аларм со убав и пристоен изглед.Економски и практични.Аларм со ON / OFF прекинувач, и далечински управувач со Аларм и да се Разоружа копчиња за лесно ракување.120d B алармот да се огласи во кои може да трае околу 40 секунди.Далечински управувач опсег е до 20 метри.Магнетни назад и ѕид дупка за лесна инсталација.Далечински управувач и клип за лесно носење.Напојува со GF22 DC 9 V батерија (не се вклучени)Испорака1...

BGN 16.00 20.77