• Ново
(10шт) работа на оригиналната част от 1048474-07-A OE# 0263033344 PDC Parking Aid Bumper Object Radar Sensor Reverse Assist

(10шт) работа на оригиналната част от 1048474-07-A OE 0263033344 PDC Parking Aid Bumper Object Radar Sensor Reverse Assist

Buyers rating:
-22 % BGN 107.00
BGN 136.80

Брой продукти


Други функции

На езика на osd:
Вид На Материала:
Пластмаса
Името На Модела:
1048474-07-а
търговска марка:
Heng-слушай
Тип:
Невидим
Обхват На Разговор:
3m
Автомобили:
Тесла

Най-добри сделки

Най-новият универсален 6 автомобилен HUD-Head Up Display аларма с OBD2 измерване на скоростта предупреждение за превишаване на скоростта компас HUD дисплей
 • Ново
Оценка на продукта:

Най-новият универсален 6 автомобилен HUD-Head Up Display аларма с OBD2 измерване на скоростта предупреждение за превишаване на скоростта компас HUD дисплей

Ние, исто така може да се направи гума / латекс душеци за речиси автомобили,ако треба,ве молиме љубезно ве молиме да ни испратите порака на вашиот автомобил модел ,направени година ,ние ќе приспособен за вас,ви благодариме!Истакнува : ви Благодариме за купување на HUD...

BGN 108.00 128.00
LARATH Car Key Shell празен калъф за VW Volkswagen Passat Transponder Key Shell Uncut HU66 Blade
 • Ново
Оценка на продукта:

LARATH Car Key Shell празен калъф за VW Volkswagen Passat Transponder Key Shell Uncut HU66 Blade

LARATH Автомобил Копче Школка Празна Случај За "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Passat Transponder Копче Школка Неисечени HU66 Сечилото Карактеристики : 1.Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај...

BGN 2.00 2.69
Liislee за Nissan Rogue, 2008~2012-сензори за паркиране + камера за задно виждане = 2 в 1 визуална / Bibi аларма парковочная система
 • Ново
Оценка на продукта:

Liislee за Nissan Rogue, 2008~2012-сензори за паркиране + камера за задно виждане = 2 в 1 визуална / Bibi аларма парковочная система

2 во 1 Видливи & Vioce / BIBI Аларм Паркинг Систем За Nissan Непријателските 2008~2012 Паркинг Радар Сензори + Rear View Cameraтоа укажува на растојанието помеѓу возилото и назад опструкција со ултразвучно сензори, тоа покажува далеку и блиску растојанија на екранот, опструкција слика ќе биде прикажан преку задна камера...

BGN 76.00 92.85
Паркинг сензор PDC 6202184263 подходящи за BMW 745i 745Li 750i 760Li E65 E66 E67 E68
 • Ново
Оценка на продукта:

Паркинг сензор PDC 6202184263 подходящи за BMW 745i 745Li 750i 760Li E65 E66 E67 E68

Опис● Име на производ : PDC Паркинг Сензор● Дел Бр : 66202184263● Осветленост Дел Број : 6620 2 184 263,218426366200309541,6620 0 309 541,0309541Автомобил компатибилностТоа Одговара За Следните модели : BMW745i 20022005745 Li 20022005750i 20062008750 Li 20062008760i 20042006760 Li 20042008СликаНачин На Плаќање●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.Царински даноциМеѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 16.00 22.53
YAOPEI висококачествен сензор за паркиране на автомобил за BMW 1er E81 E82 E87 3er E90 E91 E92 PDC сензор 6956746
 • Ново
Оценка на продукта:

YAOPEI висококачествен сензор за паркиране на автомобил за BMW 1er E81 E82 E87 3er E90 E91 E92 PDC сензор 6956746

JJ AutopartsДетали За ПроизводотВисок Квалитет на Паркинг Сензор За BMW 1er E81 E82 E87 3er E90 E91 E92 PDC Сензор 6956746 Состојба : 100% сосема Нов & Висок Квалитет на Боја : Како на слики Прикажани Waranty : Да Дел број : 6956746 Овој Дел е компатибилен За BMW 1er E81 E82 E87 3er E90 E91 E92

BGN 34.00 41.58
YAOPEI нов датчик за налягане в гумите TPMS 9808859080 за Peugeot Citroen Fiat Scudo на Toyota Proace 433MHz
 • Ново
Оценка на продукта:

YAOPEI нов датчик за налягане в гумите TPMS 9808859080 за Peugeot Citroen Fiat Scudo на Toyota Proace 433MHz

Нови TPMS Гуми Притисок Сензор 9808859080 за Peugeot Citroen Fiat Scudo Тојота Proace 433 MHzСлика Покажува на TPMS Сензор : Примена : За Citroen Jumpy Combi G9 (од 201406 да EOP)За Citroen Jumpy G9 (од 201406 да EOP)За Peugeot Експерт G9 (од 201406 да EOP)За Peugeot Експерт Tepee G9 (од 201406 да EOP)За Fiat Scudo Шасија G9 (од 201403 да EOP)За Fiat Scudo Combi G9(2) (од 201311 да EOP)За Fiat Scudo G9 (од 201311 да 201512)За Fiat Scudo G9 (од 201601 да EOP)За Тојота Proace Combi G9 (од 201406 да EOP)За Тојота Proace G9 (од 201406 да EOP) услуга Однапред попродажбата на услугата 1.ве молиме мора да бидете сигурни дека вашата оригинална дел број истиот оној оем број на нашиот производ линк...

BGN 100.00 120.45
Liislee за Mazda 6 Mazda6 wagon-сензори за паркиране + камера за задно виждане = 2 в 1 визуален / Bibi алармена система за паркиране
 • Ново
Оценка на продукта:

Liislee за Mazda 6 Mazda6 wagon-сензори за паркиране + камера за задно виждане = 2 в 1 визуален / Bibi алармена система за паркиране

2 во 1 Видливи & Vioce / BIBI Аларм Паркинг Систем За Mazda 6 Mazda6 Станица Вагон 2013~2015 Паркинг Радар Сензори + Rear View Cameraтоа укажува на растојанието помеѓу возилото и назад опструкција со ултразвучно сензори, тоа покажува далеку и блиску растојанија на екранот, опструкција слика ќе биде прикажан преку задна камера...

BGN 80.00 97.34
Универсален 5.5 OBD2 Car HUD-Head Up Display alarm security system With OBD II Интерфейс HUD-Large Display Screen
 • Ново
Оценка на продукта:

Универсален 5.5 OBD2 Car HUD-Head Up Display alarm security system With OBD II Интерфейс HUD-Large Display Screen

Ние, исто така може да се направи гума / латекс душеци за речиси автомобили,ако треба,ве молиме љубезно ве молиме да ни испратите порака на вашиот автомобил модел ,направени година ,ние ќе приспособен за вас,ви благодариме!Универзална 5.5" OBD2 Автомобил HUD Главата Up Дисплеј аларм системот за безбедност Со OBD II Интерфејс HUD Екран Голем ЕкранИстакнува : HUD може проект на важни информации прикажани од страна на инструмент (како што се брзината) на шофершајбната,тоа не може само да помогне да се одреди брзината на неискусни почетниците да ги контролираат своите брзината и да се избегне многу одограничувањето за брзина патот поради забрзување повреда...

BGN 101.00 120.00
Liislee Car Parking Sensors + камера за задно виждане = 2 in 1 Visual BIBI Alarm Parking System For Nissan Murano 2014~2015
 • Ново
Оценка на продукта:

Liislee Car Parking Sensors + камера за задно виждане = 2 in 1 Visual BIBI Alarm Parking System For Nissan Murano 2014~2015

2 во 1 Видливи & Vioce / BIBI Аларм Паркинг Систем За Nissan Murano 2014~2015 Паркинг Радар Сензори + Rear View Cameraтоа укажува на растојанието помеѓу возилото и назад опструкција со ултразвучно сензори, тоа покажува далеку и блиску растојанија на екранот, опструкција слика ќе биде прикажан преку задна камера...

BGN 80.00 97.33
4шт нова марка 52050134 PDC паркинг сензор броня обект помощта на гръб GM Fit
 • Ново
Оценка на продукта:

4шт нова марка 52050134 PDC паркинг сензор броня обект помощта на гръб GM Fit

Опис● Име на производ : PDC Паркинг Сензор● Дел Бр : 52050134● Осветленост Дел Број : 0263023351,0263023351,0 263 023 351СликаНачин На Плаќање●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.Царински даноциМеѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 55.00 75.87
Няма чип HYQ12BDM Remote key head 3 button toy43 blade 314.4 Mhz за Toyota RAV4 Prius C 2013 2014 2015 kigoauto
 • Ново
Оценка на продукта:

Няма чип HYQ12BDM Remote key head 3 button toy43 blade 314.4 Mhz за Toyota RAV4 Prius C 2013 2014 2015 kigoauto

Не чип HYQ12 BDM Далечински главата копче 3 копчето toy43 сечилото 314.4 Mhz за Toyota RAV4 PriC 2013 2014 2015 kigoautoОва е целосна далечинскиот клуч1.копче : 3 копчето2.Фреквенција : 314.4 Mhz3.FCC ID : HYQ12 BDM4.IC : 1551 A12 BDM5.чип : нема чип вклучени6.Овој дел е компатибилна со следниве возила : 20132015 Toyota PriC RAV4

BGN 35.00 43.63
Liislee за Citroen C-Quatre / Sega-сензори за паркиране + камера за задно виждане = 2 в 1 визуална / Bibi аларма парковочная система
 • Ново
Оценка на продукта:

Liislee за Citroen C-Quatre / Sega-сензори за паркиране + камера за задно виждане = 2 в 1 визуална / Bibi аларма парковочная система

2 во 1 Видливи & Vioce / BIBI Аларм Паркинг Системот детектира растојанието помеѓу возилото и назад опструкција со ултразвучно сензори, тоа покажува далеку и блиску растојанија на екранот, опструкција слика ќе биде прикажан преку задна камера...

BGN 71.00 86.80
4шт нова марка PDC сензор за помощ при паркиране 66209233041 за BMW 5 6 серия F07 F10 F06 F12
 • Ново
Оценка на продукта:

4шт нова марка PDC сензор за помощ при паркиране 66209233041 за BMW 5 6 серия F07 F10 F06 F12

Опис● Име на производ : PDC Паркинг Сензор● Дел Бр : 66209233041● Осветленост Дел Број : 66209231281,9231281,6620 9 231 281,9 231 28166 20 9 233 041,9233041,9 233 041КомпатибилностОдговара на Следните Модели : BMW : 5' F07 GT (09 / 2008 06 / 2013)5' F07 GT LCI (08 / 2012 05 / 2016)5' F10 (01 / 2009 05 / 2016)5' F10 LCI (08 / 2012 06 / 2016)5' F11 (01 / 2009 06 / 2013)5' F11 LCI (08 / 2012 05 / 2016)5' F18 (08 / 2009 08 / 2013)5' F18 LCI (10 / 2012 05 / 2016)6' F06 GC (05 / 2011 03 / 2015)6' F06 GC LCI (05 / 2014 05 / 2016)6' F12 (10 / 2009 02 / 2015)6' F12 LCI (05 / 2014 05 / 2016)6' F13 (03 / 2010 02 / 2015)6' F13 LCI (05 / 2014 05 / 2016)СликаНачин На Плаќање●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.Царински даноциМеѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 107.00 148.32