• Ново
Нови жени мека кърпа дълъг Шал копринен шал приключи за момичета шалове и зимни луксозна марка. → щит лицето плажна одеяло

Нови жени мека кърпа дълъг Шал копринен шал приключи за момичета шалове и зимни луксозна марка. → щит лицето плажна одеяло

Buyers rating:
-30 % BGN 53.00
BGN 75.18

Брой продукти


___________________________________________________________________
Нови Жените Bandana Мека Долго Shawl свила Шамија Заврши За Девојки Марами И Зима Луксузен Бренд Hijab лице Shield Плажа Ќебе
100% свила ,која од татковината на "свила патот" -Кина.
Endowing со долга историја во минатото,
донесување на здравствениот концепт на модерна народна живот денес.
Во пролет и есен ,тоа е вашиот најдобар патување партнер;
Во текот на летото,заштита од горење на сонцето.
Чувство досадна со твоите слични работи кошула секојдневниот?
зошто да не изберете DANAXU додадете малку промени во вашиот живот?
Нашата Големина е 110 см *110cm
Такви големи големина е повеќе погоден за клиенти
од Европа и Америка.
Внимание :
Бојата на марами ќе биде малку различен од сликата во собата
бидејќи на светлосни зраци.
Подобро да се споредат со фото надвор од вратите.
Прирачник за мерење ќе биде 1-3 см грешка, ве молиме разбирање
___________________________________________________________________
Големината е
само наменета за вас!
Нашата Големина е : 110*110cm
Такви големи големина е повеќе погоден forcustomers
од Европа и Америка
Здраво
Ова е мултифункционален шамија
Отворено шопинг
Тоа ќе ви даде најдобри заштита
кога ќе уживаме на сонце
На одмор
Можете да го користите како крпа Плажа
Се разбира
Вашата гардероба има потреба од тоа
Не заборавајте
Кога заводот клима уред е премногу ладно
Можете да го носат
100% свила
Квалитет извештај
Посебни Еден
Посебни ткаат и се чувствувам Посебен
Печатење И Боење Античките печатење и боење методи во Кина илјада годишната историја помина Исклучителна Занает, Нека шамија повеќе падне смисла
УСЛУГА
ПРЕВОЗОТ И КОНТАКТ&ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
** ПРЕВОЗОТ **
Ве молиме, напишете ја вашата точни информации за .

Други функции

Тип Елемент:
Шалове
Пол:
Жени
Отдел Име:
Възрастен
Стил:
Модни модели
Номер На Модела:
BO15001
търговска марка:
ДАНА СУ
Материал:
Коприна
Вид На Шалове:
Шал
Дължина Шалове:
100cm-135см
Вид На Модела:
С щампи
Размер на шал:
110*110 см
Съдържание:
100%
Подходящ Сезон:
пролет лято и есен
Чувство:
Мек
Дебелина на:
Тънък
Цвят:
Жълт
Функция:
Пашмина, Маска За Лице, Кърпа

Най-добри сделки

Високо качество на мода добро дърво, носи вратовръзка за мъжете класически кух дървен папийонка вратовръзка творчески 3D ръчно изработени пеперуда вратовръзка
 • Ново
Оценка на продукта:

Високо качество на мода добро дърво, носи вратовръзка за мъжете класически кух дървен папийонка вратовръзка творчески 3D ръчно изработени пеперуда вратовръзка

Answer : ___________________________ Note : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од сликата, ви благодариме за вашето разбирање...

BGN 11.18
Новият пристигането Секси лошо момиче западните катарами на колан на метален никел овчарка обтегач ремък за колан жени прогнозите за аксесоари Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Новият пристигането Секси лошо момиче западните катарами на колан на метален никел овчарка обтегач ремък за колан жени прогнозите за аксесоари Безплатна доставка

Нови Пристигнување Секси Лоша Девојка Западниот Појас Токи Метал Nickle Cowgirl Појас Тока за Појас Жените Apprael Додатоци Бесплатен ПревозотИме на производ : Cowgirl појас токаМатеријал : Цинк ЛегураОблик : ОвалнаПакување : со opp вреќа​

BGN 10.00 11.18
Мода блестящи жени планински кристал цвете Hairbands за момичета украса Бижута лента за глава ежедневно косата група сватбени аксесоари за коса
 • Ново
Оценка на продукта:

Мода блестящи жени планински кристал цвете Hairbands за момичета украса Бижута лента за глава ежедневно косата група сватбени аксесоари за коса

Моден Сјајна Жените Кристал Цвет Hairbands за девојки Декорација Накит Headband Секојдневно Коса Бенд Свадба Коса Додатоци100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Шармантната и елегантна, standout од оние обичните, добредојдени од страна дами добар избор за подарок или декорација Добар квалитет, нежен уметности и занаети Прилики : Свадбена, партии, годишнина, фестивали итн Спецификација : Материјал : Алуминиум Големина : 15*11.5 cm Боја : како на сликата покаже Кол : 1 компјутерAnswer : ___________________________ Note : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

BGN 2.00 3.36
Плетене на една кука бежов цвят Baby Boy ковбойская шапка и което проведох със симона боти набор от новородено Каубой дизайн снимки подпори вязаная детска шапка обувк?
 • Ново
Оценка на продукта:

Плетене на една кука бежов цвят Baby Boy ковбойская шапка и което проведох със симона боти набор от новородено Каубой дизайн снимки подпори вязаная детска шапка обувк?

Производи Име : Капчиња Бебе Слика РеквизитиВозраст : F ree големина за 06 месеци бебетоБоја : Беж како сликаПакување : 1set / oppМикс боја, се меша цел прифатливо72 Часа Испрати1...

BGN 5.00 8.34
Дамски ръкавици 2017 дамски топли зимни капацитивен сензорен екран възли ръкавици без пръсти топло за ръце за смартфон телефон tablet PC
 • Ново
Оценка на продукта:

Дамски ръкавици 2017 дамски топли зимни капацитивен сензорен екран възли ръкавици без пръсти топло за ръце за смартфон телефон tablet PC

Срцето Шема Зима Топол Допир Капацитивни Екран Поврзана Ракавици Рака Потоплите за Телефонот Паметен Телефон Таблет КОМПЈУТЕР Функција100% Сосема нов и висок квалитет.Прекрасна срцето шема дизајн.Специјални проводници материјал испреплетени во раце им овозможува на носителите за да користите екран на допир уреди, додека носи ракавици.На ракавици'ingenioдизајн држи твојата рака топло и ви дозволува да користите екран на допир уреди во исто време.Палец,forefinger и средните прсти се опремени со посебни спроведување материјал.Ќе не нула или оштетување на вашиот екран.Компатибилен со capacitive екран осетлив на допир уреди, вклучувајќи i Pad и i Phone.Унисекс и една големина.Боја : црвена / сива / црна / кафе / розова.Материјал : волна+акрилик.Големина : една големина одговара на повеќето.1 x 1 Пар Унисекс Капацитивни Екран на Допир РакавицаНие Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

BGN 3.00 5.10
Нов списък на жените естествена кожа сензорен екран ръкавици мода пет пръста овча кожа ръкавици с кадифена топла подплата дами L169NC2
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов списък на жените естествена кожа сензорен екран ръкавици мода пет пръста овча кожа ръкавици с кадифена топла подплата дами L169NC2

Нов Оглас Жените Вистинска Кожа екран осетлив на допир Ракавици Мода Пет Прст Овча Ракавица Со Топла Сомот Поставата Дами L169 NC2КАКО ДА МЕРЕЊЕМерење на рака што нормално се пишуваат со околу дланка во најширока точка во инчи(со исклучок на палецот).Рекорд на обемот на мерењеова ќе биде вашата ракавица големина.Ако сте меѓу големини,изберете помала големина.Ракавици треба да биде сит во прв, но ќе се водат.Детали шоуКоза lambskin кожа е светски најдобар квалитет и на најлуксузните gloving кожа...

BGN 47.00 60.78
Нови ръкави Arm Sun UV Protection Arm Warmer ръкави половината от пръста, дълги ръкавици маншет на ръкавите Arm за жени, мъже
 • Ново
Оценка на продукта:

Нови ръкави Arm Sun UV Protection Arm Warmer ръкави половината от пръста, дълги ръкавици маншет на ръкавите Arm за жени, мъже

Специфични : 100% Сосема Нов И Висок квалитет на Големината : целосна должина : стан.52cm,рака обемот : стан.8cm,арм обемот : стан.11cmБоја : Црна, Бела СиваСтил : FingerlessТип : РакавициМатеријал : ПамукЕ Применливо : Сончање Велосипедизам РакавициКарактеристики : 1.Сенка сончање, заштита на грб не тен2...

BGN 2.00 2.16
New Дантела Baby Headband Chic Дантела Mix 4 Flower Princess Girls Headband Hair Bow Headband Baby Girl Детски Аксесоари За Коса
 • Ново
Оценка на продукта:

New Дантела Baby Headband Chic Дантела Mix 4 Flower Princess Girls Headband Hair Bow Headband Baby Girl Детски Аксесоари За Коса

Реден Број : AD103 Материјал : Чипка,Кристал Боја : U Изберете Големина на : слободен големина за бебе Функција : Совршен за бебе туш,роденден и семејството фото Забелешка : Поради светлината и на екранот за разлика објектот е боја може да биде малку поинаков од слики...

BGN 2.00 3.60
Нова Мода 1 Бр Жени Пънк Готически Гарван Череп Врана Разтеглив, Коса, Въже, Лента За Коса-Аксесоари За Коса
 • Ново
Оценка на продукта:

Нова Мода 1 Бр Жени Пънк Готически Гарван Череп Врана Разтеглив, Коса, Въже, Лента За Коса-Аксесоари За Коса

Драги Пријатели На : Ви благодариме за вашето доаѓање во нашата продавница , ние сме manufature директно кој ги продава ниска цена и добар квалитет на предмети ,исто така и ние ќе deveop на нови објекти често,вие никогаш нема да се чувствуваат жалење за да се спаси нашата продавница , за било какви прашања , pls слободно контактирајте со нас , ние ќе ви одговори под итно!100% Сосема НовСтил : Равен Черепот Губење На ЈажеМатеријал : АлуминиумскиБоја : Црна,Сребрена,Златна,КафеаваКоличина : 1 PcПлаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка,Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери.Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 1.00 1.04
2018 мъжки тактически колан на морската пехота на САЩ логото на алуминиеви катарами военен платно каишка ширина на тялото 3,8 см дизайнер високо качество на младежта ?
 • Ново
Оценка на продукта:

2018 мъжки тактически колан на морската пехота на САЩ логото на алуминиеви катарами военен платно каишка ширина на тялото 3,8 см дизайнер високо качество на младежта ?

Токи се изработени од високо квалитетни алуминиумски силен и здрав Фабриката mass customization Исто така, обичај Воена платно тело...

BGN 12.00 16.88
10шт разнообразни цветове разтеглив притежателите на опашката дъвка за коса с 5.0 см Заек изкуствена кожа помпоны топки, вратовръзки за коса
 • Ново
Оценка на продукта:

10шт разнообразни цветове разтеглив притежателите на опашката дъвка за коса с 5.0 см Заек изкуствена кожа помпоны топки, вратовръзки за коса

1)Материјал : крзно топката,еластичен2)Големина : околу 5.0 cm топки.3)Ако сакате да се меша бои посебно, ве молиме љубезно ве информира како да се меша кога ќе се направи ред, или ние ќе се измеша со случаен избор!Работиме на големо, доколку имаат интерес, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!ЗДЕЛКА за РЕФУС 10 бои мешани 2mm еластична конска опашка на сопствениците, со лепење конекција,2mm шарени еластична венчиња многу100 парчиња / многуЗДЕЛКА за РЕФУС 4 парчиња 2mm еластична hairbands во комбинација конска опашка носители со златен лакови врска многу20 парчиња / многуЗДЕЛКА за РЕФУС 4mm бела еластична пони опашка носители со лепење конекција,бела еластична коса врски многу50 парчиња / многуЗДЕЛКА за РЕФУС 9 бои мешани 2mm еластична пони опашка носители со еден пластични цвет влошки за да прикачите шарм& ткаенина цвеќиња многу100 парчиња / многуЗДЕЛКА за РЕФУС 6.0 cm должина, бела мини гума Hairband за Јаже конска опашка,бела Носителот на Еластични Влакна Бенд ,Врски Плетенки Плетенки многу1000 парчиња / многу4.0 cm 1.6" должина бела мини гума Hairband за Јаже конска опашка,бела Носителот на Еластични Влакна Бенд,Врски Плетенки Плетенки многу2000 парчиња / многуЗДЕЛКА за РЕФУС 2,5 mm црни еластична пони опашка носители со лепење врска многу50 парчиња / многуЗДЕЛКА за РЕФУС 4mm црна еластична пони опашка носители со лепење врска многу50 парчиња / многуЗделка за Рефус Stardand мали димензии транспарентен бела пластика манжетни за прикачување на додатоци на еластична бендови многу200 парчиња / многуЗделка за рефус Stardand средни црна пластика манжетни за прикачување на додатоци на еластична бендови

BGN 22.08
Памук трицветна прост лък момче кръгла капачка зима високо качество вязаная капачка на новороденото снимка подпори зимна шапка деца
 • Ново
Оценка на продукта:

Памук трицветна прост лък момче кръгла капачка зима високо качество вязаная капачка на новороденото снимка подпори зимна шапка деца

612m се применува главата обемот 4448cm12y се применува главата обемот 4850cm24y се применува главата обемот 5052cm

BGN 10.00 13.17
YY8952 жени 40 см / 45 см велур, естествена кожа черни ръкавици Feminino удължават истинската овчину Opera Party/Model Show Luvas
 • Ново
Оценка на продукта:

YY8952 жени 40 см / 45 см велур, естествена кожа черни ръкавици Feminino удължават истинската овчину Opera Party/Model Show Luvas

YY8952 Жените 40 cm / 45 cm Долги, Велур Вистинска Кожа Црни Ракавици Feminino Продолжување Вистински Lambskin Опера Партија / Модел се Покаже Luvas [ description ] : жена вистинска кожа долги ракавици [ материјал ] : прво одделение lambskin Кожа [ внатре материјал ] : тенок најлон [ size ] : S, M, L [боја ] : црна

BGN 69.00 86.21
2018 дизайнер високо качество на луксозна марка широка кожена каишка с катарама за жени ежедневни реколта цветни кожени колани жените Cummerbund
 • Ново
Оценка на продукта:

2018 дизайнер високо качество на луксозна марка широка кожена каишка с катарама за жени ежедневни реколта цветни кожени колани жените Cummerbund

2018 дизајнер висок квалитет луксузен бренд широк кожа pin тока појас за жените секојдневен гроздобер Флорални кожни ремени жените Cummerbundвкупна должина од 90 cm, 7 см широк,

BGN 19.00 23.97
50 бр Сребърен плосък метал един зубец Алигатор фиби за коса-шнола за бантов САМ аксесоари фиби аксесоари за коса на едро
 • Ново
Оценка на продукта:

50 бр Сребърен плосък метал един зубец Алигатор фиби за коса-шнола за бантов САМ аксесоари фиби аксесоари за коса на едро

50 Парчиња Сребро Рамни Метални Еден Prong Алигатор Коса Клипови Barrette За Лакови DIY Додатоци Шноли HB88ФункцијаМатеријал : металБоја : никелГолемина : 32*6.5 mm,35*6.5 mm,40*6.5 mm,45*6.5 mm,55*6.5 mm,65*6.5 mm,75*6.5 mm,95*6.5 mm50 x Коса Клипови (Имајте на ум : може да биде грешка на квантитет...

BGN 3.00 5.47
Леопард черен мъжки унисекс клип на подтяжках ластични тиранти с ширина 3,5 cm Y-back Suspender качество за стягане на Gallus на едро
 • Ново
Оценка на продукта:

Леопард черен мъжки унисекс клип на подтяжках ластични тиранти с ширина 3,5 cm Y-back Suspender качество за стягане на Gallus на едро

Унисекс Clipза Протези Еластична "Леопард" Suspender Yназад блескави suspender Целосно elasticzed и целосно прилагодлив Може да се користи како неформални или формални suspender Лесно да се поврзете со панталони со ДОБРА клипови Maxlength : Приближно 42 Инчен Ширина : 1.4 ИнченДОБРО КЛИПОВИ ПОДВЕЗИЦИ !ПОВЕЌЕ КВАНТИТЕТ ПОВЕЌЕ ПОПУСТ !!Ние ги користиме на ВОЗДУХОТ MAIL и ЕМС да брод item(s) било каде во светот, од Кина,пакет патеката број ипесна вебсајт.Предмети ќе биде предаден во повеќето случаи во рок од 57 работен ДЕН на плаќање се примени.Ние само брод да се потврди цел адреси...

BGN 9.58
Плетене на една кука Хризантема момиче Снимка подпори за Плетене на една кука цвете маргаритки новородено костюм, шапка и къси панталони набор от детски дрехи MZS-1401
 • Ново
Оценка на продукта:

Плетене на една кука Хризантема момиче Снимка подпори за Плетене на една кука цвете маргаритки новородено костюм, шапка и къси панталони набор от детски дрехи MZS-1401

Производи Име : Капчиња Baby Daisy Цвет Бебе Девојка Фото РеквизитиГолемина на : Слободен големина за 03months бебеБоја : Светло жолта како сликаПакување : 1set / oppМикс боја, се меша цел прифатливо72 Часа Испрати1...

BGN 4.00 6.26
Морска звезда гребени за коса игли перлени щипки за коса, за жени или младоженци сватбена украса на главата аксесоари Кристал кристал цвете
 • Ново
Оценка на продукта:

Морска звезда гребени за коса игли перлени щипки за коса, за жени или младоженци сватбена украса на главата аксесоари Кристал кристал цвете

Нови Руно Широк Еластична Headbands Спортски Turban Headband Headwear за Жени Различни Носат Метод Коса Додатоци Симпатична морска ѕвезда Коса Чешли Иглички Бисер Шноли за Жени или Булчински Свадба Главата Накит Додатоци Кристал Кристал Цвет Ставка Опис : Материјал : Aolly Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија Пакет : opp кеси Акции : во парк објект Големина Детали : една големина Модел ШоуДобредојдовте : ако ви се интересни во нашиот популарен производ, ве молиме да дојде до продавница : Нашите услуги Ажурирање на нашите нови производи, секојдневно Над 5годишна Професионална производ искуство Конкурентна цена и висок квалитетАко имате посебни инструкции за вашата нарачка, како што се откажат превозот инструкции и подарок цел, ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да ви помогнат!ПопустOEM Цел е добредојден, Голем попуст за големи промет на големо со цел!!Ако ви се трошат над одредена количина од нашата продавница, можете автоматски да добие огромен попуст : Над НАС$ 200.00 Добиете 6% Попуст !Над НАС$ 250.00 се Добие 8% Попуст !Над НАС$ 300.00 Добиете 10% Попуст !Ве молиме да ги прочитате УСЛОВИТЕ под внимателно пред да го стави на ред...

BGN 4.00 4.78
2017 Есен Зима мъжки ръкавици класически колан бутон мека подплата сензорен екран ръкавици пълен пръст расчесанная в памучна ръкавица 10 чифт
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 Есен Зима мъжки ръкавици класически колан бутон мека подплата сензорен екран ръкавици пълен пръст расчесанная в памучна ръкавица 10 чифт

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет Количина : 1 Pair Пол : Мажи Материјал : Чешлани cotten и Руно Големина : Слободен Големина Вкупна Должина : околу 24cm / 9.4" Палма Дебелина : за 20cm / 7.9" Среден Прст Должина : 9cm / 3.5 " Боја : Црна,Сива,Сина и Кафеава Пакет Вклучуваат : 10 Пар X Мажи Екран на Допир за Зима и Топло Зглоб Ракавици Белезници(opp вреќа пакување)Пред Цел : 1.Јас може да има попуст?Нашите најдобри цени се прикажани во огласи веќе...

BGN 74.00 86.24
KYQIAO Коледен шал женски зимен шал жена есента на испански стил boho на хипитата етнически дълго тъмно синьо, червено геометричен шал
 • Ново
Оценка на продукта:

KYQIAO Коледен шал женски зимен шал жена есента на испански стил boho на хипитата етнически дълго тъмно синьо, червено геометричен шал

KYQIAO Божиќ шамија жените зима шамија женски есен Шпанија стил boho хипи етничка долг темно сина, црвена геометриски шамијаВнимание : 1...

BGN 14.00 19.18
2 бр./лот блестящи ушни превръзки с пайети панделки за момичета, деца ръчно изработени бутикови Bling Hair Bows Hairbands аксесоари за коса
 • Ново
Оценка на продукта:

2 бр./лот блестящи ушни превръзки с пайети панделки за момичета, деца ръчно изработени бутикови Bling Hair Bows Hairbands аксесоари за коса

мини лакови за косадевојки сјајот на косата лаковисјајот на косата лакови со клиповимини лакови за косаИме на производ : 2 Buc / многу Сјај Уво Headbands Со Sequin Лакови За Девојки Деца рачно изработени Бутик Bling Коса Лакови Hairbands Коса Додатоци.Боја : Normaly нашата пакет е секоја боја 1 компјутер во еден многу ,Ако сте посебни барање за боја,pls да ни оставите порака, кога ќе се стави на ред,Благодарам.Топло Совет : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца...

BGN 9.00 10.16
Дамски ръкавици 2017 нови дамски зимни ръкавици с UV защита дантелени памучни мини Телефингеры ръкавици за шофиране
 • Ново
Оценка на продукта:

Дамски ръкавици 2017 нови дамски зимни ръкавици с UV защита дантелени памучни мини Телефингеры ръкавици за шофиране

Нови Лето Жените УВ Заштита Памук, Чипка Antiskid Telefingers Возење Ракавици Висок КвалитетКарактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет;Ги заштитат рацете од светла сонце;Погодна за жени од сите возрасти, бидејќи на симпатична модел;Чувство мека и лесна;Antiskid и Преносни;подарок за вашите пријатели, со цел да се покаже вашата нега;Материјал : ПамукБоја : Црна / Розова / Сива / Кајсија / Темно ВиолетоваДолжина : Околу 22cmAnswer : ___________________________ Note : 1.Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 13cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.1 x Пар Ракавици за Возење Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

BGN 6.00 9.07
Търговия на едро с 30 бр. / 6C мода сладък блясък пеперуда момичета фиби твърди Kawai карикатура на момичетата фиби за коса, аксесоари за коса, шапки
 • Ново
Оценка на продукта:

Търговия на едро с 30 бр. / 6C мода сладък блясък пеперуда момичета фиби твърди Kawai карикатура на момичетата фиби за коса, аксесоари за коса, шапки

Новодојдени трговија на Големо 30pcs / 6 C Мода Симпатична Сјајот Пеперутка Бебе Девојки Шноли Солидна Kawaii Цртан филм Девојки Коса Клипови Коса ДодатоциМодел No : LMSMPLP631 C1701Пакување : 30pcs / МногуБои : Assorted ColorsУпотреба : за секоја декорација на косата.1...

BGN 34.00 37.31
100 бр./лот Лента лък за коса, щипки за коса, аксесоари, цветни лястовича опашка панделки за коса
 • Ново
Оценка на продукта:

100 бр./лот Лента лък за коса, щипки за коса, аксесоари, цветни лястовича опашка панделки за коса

1.Објектот спецификите Лента за Коса, Лак Шноли Додатоци,Обоени Dovetail Лакови за КосаЛента Тип : GrosgrainМатеријал : ПолиестерЛак Големина : 9cmВе молиме Забелешка Вашите Омилени Бои кога Цел,Или Ние Ќе Брод Нив од страна на Случајни Бои,ви БлагодаримеВе молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.Испорака : А) сад со DHL или UPS или Fedex : 37 работни дена.Б) Други земји : Depands.но сите, само да потрае од 37 работни денаПовратни информации : Вашите коментари е многу важно за мојата продавница ,Доколку сте задоволни со предмети и мојата услуга, ве молиме да ја искористам за момент да ни даде позитивни повратни информации .Ние сме многу среќни ако можете да додадете продавницата на листата...

BGN 129.00 136.00
Новороденото снимка подпори Зайо на една кука за Плетене костюм набор от Заешки шапки и шапки, пелени и панталони новородени екипировки аксесоар
 • Ново
Оценка на продукта:

Новороденото снимка подпори Зайо на една кука за Плетене костюм набор от Заешки шапки и шапки, пелени и панталони новородени екипировки аксесоар

Материјал : памук, големина : 01month 34month1 Боја : како на сликата Pls наведете точка Бр на стил сакате Pls контактирајте со нас пред да можете да ако имате било какви прашања или сакате да ги проверите достапните стилови...

BGN 13.00 22.37