• Ново
2 елемента 28x118mm неръждаема стомана скрити панти невидими, скрити напречни панти на лагер 50 кг за сгъваеми врати

2 елемента 28x118mm неръждаема стомана скрити панти невидими, скрити напречни панти на лагер 50 кг за сгъваеми врати

Buyers rating:
-30 % BGN 104.00
BGN 148.54

Брой продукти


започнете
крајот
2 ПАРЧИЊА 28x118mm Нерѓосувачки Челик Скриени Вратата Шарки Невидливи Скриен Крстот Шарки, Имајќи 50 KG За Виткање Врата Функција : -100% Сосема Нов и Висок Квалитет на -Широко се користи во хотели, клубови, пронаоѓа клубови, дрвени врати, позадина ѕид, counter врати, лесни караван worktop или на маса и многу DIY проекти. -Совршени за губење на врата -Направени од Цинк, Алуминиум и Нерѓосувачки Челик,издржливи во употреба. -Тежина капацитет : 50 KG/ЕЕЗ -Цинк Легура Палка Параметри : Големина : 28mm*118mm (За повеќе детали, ве Молиме погледнете го следново) -Материјал : не ' рѓосувачки челик + цинк легура -Боја : Бранеа од Нерѓосувачки Челик -Тежина капацитет : 50 KG/ЕЕЗ -Погоден Вратата Дебелина : >40mm Пакет Вклучува : 2 ПАРЧИЊА Број 6 Шарки, со Scews (Нема други Додатоци)
Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер. Поддршка Зачувам.
Меѓународни купувачиве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ЗАБЕЛЕШКА :
а) Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или такси превозот.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Испорака
Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-5 дена (во зависност од вашата цел е количество) по уплатата.
Политика На Враќање
Answer : ___________________________ Note : Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се на штета по употребата,оштетувања од вода и така натаму. Ако не сте задоволни со нашата објект,ќе има 14 дена за да контактирате со нас кога го добиле.Ако тоа е повеќе од 14 дена,тоа се смета како се користи и ние не ги издава сите наплата или замена.

Други функции

Тип:
Панти
търговска марка:
Оусиндилонг
Номер На Модела:
К100-2
Материал:
неръждаема стомана
Направи си Сам пособия:
Коментари

Най-добри сделки

Акрилни символ тоалетна залепваща основа на мъжки и дамски или унисекс баня знак за хотел, офис,дом, ресторант (сребро)
 • Ново
Оценка на продукта:

Акрилни символ тоалетна залепваща основа на мъжки и дамски или унисекс баня знак за хотел, офис,дом, ресторант (сребро)

*Материјал : Акрилик *Големина : 7.8" x 2.5"(Како слика show) *Лепило Поддржан *Современите Универзална Бања Signage *Целосна лепило назад ќе го задржи тоа заглавени каде што ќе се стави на нив...

BGN 10.00 10.19
4шт 3.5 панти 304 неръждаема стомана 89x54 мм мебелни панти за кухненски шкафове вратите стыковые линия
 • Ново
Оценка на продукта:

4шт 3.5 панти 304 неръждаема стомана 89x54 мм мебелни панти за кухненски шкафове вратите стыковые линия

4pcs 3.5" Врата Шарки на 304 Нерѓосувачки Челик 89x54mm Мебел Шарки за Кујната Кабинети Вратата Задник Шарки Спецификација Име на Производ Задник Зглоб Боја Сребрена на Ѕвонење Дебелина(appr.) 1.3 mm Големина(appr.) 89 x 54mm(L x W) Тежина 81g / pc Материјал не ' Рѓосувачки Челик Пакет 4pcs Шарки, со ЗаврткиЗа повеќе Задник Шарки, ве молиме Кликнете на правото големина во следните слики.

BGN 25.00 30.72
2 елемента панти CL219-1 цинк сплав тежкотоварни врата задника ъглови панти 60x35mm мебелни панти за кухненски шкафове
 • Ново
Оценка на продукта:

2 елемента панти CL219-1 цинк сплав тежкотоварни врата задника ъглови панти 60x35mm мебелни панти за кухненски шкафове

2 парчиња Вратата Шарки CL2191 Цинк Легура Тешки Вратата Задник Агол Шарки 60x35mm Мебел Шарки за Кујната Кабинети Спецификација Име на Производ Вратата Зглоб Големина(appr.) 60x35mm Боја Црна / Сребрена Тежина 161g / pc Материјал Цинк Легура Пакет 2 парчиња ШаркиАко сте заинтересирани во други видови на вратата шарки,ве молиме кликнете на следните слики.

BGN 19.00 24.32
Валяк закачалки ES 200
 • Ново
Оценка на продукта:

Валяк закачалки ES 200

ЗАКАЧАЛКАТА РОЛЕРИЗАКАЧАЛКАТА РОЛЕРИ ФУНКЦИЈАОдржувањебез операцијаДолг животен векИздржливCE СЕРТИФИКАТ

BGN 40.00
Врата от неръждаема стомана подвижен замък капаче капаче за сигурност плъзгащи заключване домашни врата на оборудване за безопасност на вратите болтове 4 размер п
 • Ново
Оценка на продукта:

Врата от неръждаема стомана подвижен замък капаче капаче за сигурност плъзгащи заключване домашни врата на оборудване за безопасност на вратите болтове 4 размер п

Карактеристики : Добра отпорност на триење, долг животен век Висока цврстина, отпорност на абење, отпорност на корозија Усвојување на високо квалитетни Нерѓосувачки челик + цинк легура материјал, површината мазна Одговараат за многу видови на вратата на Производот Содржина : 1 x Latch (Вклучувајќи Завртки) 1 x Производ кутијаСовети : Купи за заклучување за да ги даде 4 копчиња

BGN 13.00 14.24
Тежко налягане силна пръчка свободен стоп всеки, нагоре по врата на кабинета скоба пружина хидравличен прът
 • Ново
Оценка на продукта:

Тежко налягане силна пръчка свободен стоп всеки, нагоре по врата на кабинета скоба пружина хидравличен прът

Голем притисок поддршка Род слободни престане било До кабинет Вратата Заградата пролет хидраулични Родзабелешка : подобро два компјутери кои работат заедно.Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 24.00
Двойна странична цинк кухненски шкаф, мебелен шкаф разтегателна вратата утопленная жаден вградена розетка дебелина на вратата: 39-45 мм
 • Ново
Оценка на продукта:

Двойна странична цинк кухненски шкаф, мебелен шкаф разтегателна вратата утопленная жаден вградена розетка дебелина на вратата: 39-45 мм

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер",Ние сме биле вклучени во cabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 годиниДобредојде на сите прашања од вас, и Ние ќе го чувам секоја шанса клиенти се даде.Данок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност

BGN 20.80
Високо качество на 48 мелодии безжичен цифров звънец звънец, камбанен звън, регулатор на силата на звука, регулируема, водоустойчив Бял 110В-220V
 • Ново
Оценка на продукта:

Високо качество на 48 мелодии безжичен цифров звънец звънец, камбанен звън, регулатор на силата на звука, регулируема, водоустойчив Бял 110В-220V

Висок Квалитет 48 Тонови На Ѕвонење Безжична Врата На Врата СвириПарична казна Изработка & Висок Квалитет на Звук Јасно и Гласно!110 V 220 V 50 / 60 HZ100% Квалитетот На Стоката, Препорачливо!!Доколку клиентот сака да купи комбинација на едно копче и два корисници , ве молиме .Доколку клиентот сака да купи комбинација на две копчиња и еден приемник , ве молиме .Параметри : Работна Фреквенција : 315+ / 2 MHz Напојување за предавателот : 1pcs 12 V 23 A батеријата...

BGN 16.00 20.00
50шт 28x118 мм тежкотоварни сгъваема врата скрити панти фон от неръждаема стомана стените са невидими, скрити кръст панти K100
 • Ново
Оценка на продукта:

50шт 28x118 мм тежкотоварни сгъваема врата скрити панти фон от неръждаема стомана стените са невидими, скрити кръст панти K100

започнетекрајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~Дизајн 50 PCS Тешки Крстот Скриени Шарки Дрво Вратата Виткање Врата Позадина Ѕид Невидливи Скриен Крстот Вратата Шарки 28x118mm K100 Функција : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетШироко се користи во хотели, клубови, пронаоѓа клубови, дрвени врати, позадина ѕид, counter врати, лесни караван worktop или на маса и многу DIY проекти.Совршени за губење на вратаНаправени од Цинк, Алуминиум и Нерѓосувачки Челик,издржливи во употреба.Тежина капацитет : 50 KG / ЕЕЗЦинк Легура Палка Параметри : Големина на : 28mm*118mm (За повеќе детали, ве Молиме погледнете го следново)Материјал : не ' рѓосувачки челик + цинк легураБоја : Бранеа Од Нерѓосувачки ЧеликТежина капацитет : 50 KG / ЕЕЗПогоден Вратата Дебелина : >40mm Пакет Вклучуваат : 50 PCS Број 6 Шарки, со Завртки (Нема други Додатоци)ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

BGN 1838.00 2828.30
100мм х 25мм хардуерна неръждаема стомана, рамка, която да шарнирная контур 2 двойки
 • Ново
Оценка на продукта:

100мм х 25мм хардуерна неръждаема стомана, рамка, която да шарнирная контур 2 двойки

Монтажа Дупка со Дијаметар : 6mm / 0.24"; Тежина : 350g; Материјал : не 'Рѓосувачки Челик Производ Име : Вратата Зглоб; Димензија : 100 x 25 x 25мм / 4" x 1" x 1"(L*W*T) Монтажа Дупка Растојание : 23mm / 0.9"; Главна Боја : Сребро Тон Инсталирајте : Нагоре и Надолу Монтажа Дупка со Дијаметар : 6mm / 0.24";Тежина : 350g; Материјал : Нерѓосувачки ЧеликИме на производ : Вратата Зглоб; Димензија : 100 x 25 x 25мм / 4" x 1" x 1"(L*W*T)Монтажа Дупка Растојание : 23mm / 0.9"; Главна Боја : Сребро на ЅвонењеИнсталирајте : Нагоре и НадолуИзработени од нерѓосувачки челик во сребрен тон, што се користи за долг живот.Инсталирајте нагоре и надолу.Пакет Содржина : 2 Пар x Вратата ЗглобAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

BGN 12.67
Ивайло врата дръжка от неръждаема стомана с дървена дръжка плъзгаща се врата американски стил разтегателна дръжка на вратата на плевнята, дръжка от неръждаема сто
 • Ново
Оценка на продукта:

Ивайло врата дръжка от неръждаема стомана с дървена дръжка плъзгаща се врата американски стил разтегателна дръжка на вратата на плевнята, дръжка от неръждаема сто

Искрено се добредојдени препродавачи да преговара и соработка!Ningbo Dimon Метални Производи Co., Ltd Е познат претпријатието...

BGN 16.00 22.80
Безплатна доставка 5*25*5.5 малък вида на мебелите, които са пригодени валяк на принтера колела 3D валяк ролков POM ролков POM референтния валяк POM референтния валяк монта?
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка 5*25*5.5 малък вида на мебелите, които са пригодени валяк на принтера колела 3D валяк ролков POM ролков POM референтния валяк POM референтния валяк монта?

Ние може да понудиме кориснички производи accoding да Примероци или tecnical цртање.Pls контактирајте со нас ако сакате да го направите голема цел.Ние ќе ви даде повеќе попуст или повеќе побрзо превозот.Опис На Производот : Ролери Големина : ID=5mm, OD=25mm, width=5.5 ммИмајќи Материјал : јаглероден челикРолери Материјал : ПОМПечат Тип : RSУпотреба : врата, прозорец, ролери shutter, мебел фитинг, кабинет, фиока и др.Начин на плаќање Повеќе Плаќање прашање, ве Молиме проверете на следниот линк : help.aliexpress.com / categories_Payment.htmlСмисла на ЛогистичкаНие прифаќаме Logictic на DHL / EMS / Кина Пост Воздух Mail / Хонгконг Пост Воздух Mail / Сингапур Пост / epacket!Услови за користење на услугитеИспорака : Кога ќе се intersted во објектот, ве молиме изберете превозот метод и да платат за објект вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 15.97
ZMQ-2724 50 db DC 24V 12V напрежение AC220V музика зумер промишлен аларма
 • Ново
Оценка на продукта:

ZMQ-2724 50 db DC 24V 12V напрежение AC220V музика зумер промишлен аларма

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во вашата нарачка, поради новата политика на руската обичаи, инаку тоа е веројатно нема да добијат пакет конечно...

BGN 1.60
2017 Нов няма нужда от батерии, led светлина звънец Безжичен водоустойчив 220 В кинетичен електронен звънец с бутон + 2 приемника
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 Нов няма нужда от батерии, led светлина звънец Безжичен водоустойчив 220 В кинетичен електронен звънец с бутон + 2 приемника

Драги пријатели,добредојдовте на salife продавница!!! Имаме многу различни производи со различен стил.И верувам у мора да се најдете вашиот омилен еден...

BGN 22.00 31.55