• Ново
Наличност ! Евтини 4 бр. / лот от неръждаема стомана скрити панти скрит невидим кръст панти, носещи 20 кг за сгъваеми врати

Наличност ! Евтини 4 бр. / лот от неръждаема стомана скрити панти скрит невидим кръст панти, носещи 20 кг за сгъваеми врати

Buyers rating:
-30 % BGN 61.00
BGN 86.83

Брой продукти


започнете
крајот
Акции ! Евтини 4 PCS/многу не ' Рѓосувачки Челик Скриени Вратата Шарки Невидливи Скриен Крстот Шарки, Поаѓајќи од 20 КГ За Виткање Врата
Функција : -100% Сосема Нов и Висок Квалитет на -Широко се користи во хотели, клубови, пронаоѓа клубови, дрвени врати, counter врати, лесни караван worktop или на маса и многу DIY проекти. -Совршени за губење на врата -Направени од Цинк, Алуминиум и Нерѓосувачки Челик,издржливи во употреба. -Тежина капацитет : 20 КГ/ЕЕЗ -Цинк Легура Палка Параметри : Големина : 16mm*70mm (За повеќе детали, ве Молиме погледнете го следново) -Материјал : не ' рѓосувачки челик + цинк легура -Боја : Бранеа од Нерѓосувачки Челик -Тежина капацитет : 20 КГ/ЕЕЗ -Пакет Количина : 4 Парчиња -Погоден Вратата Дебелина : >25мм Пакет Вклучуваат : 4 PCS Број 3 Шарки, со Scews (Нема други Додатоци)
Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер. Поддршка Зачувам.
Меѓународни купувачиве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ЗАБЕЛЕШКА :
а) Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или такси превозот.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Испорака
Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-5 дена (во зависност од вашата цел е количество) по уплатата.
Политика На Враќање
Answer : ___________________________ Note : Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се на штета по употребата,оштетувања од вода и така натаму. Ако не сте задоволни со нашата објект,ќе има 14 дена за да контактирате со нас кога го добиле.Ако тоа е повеќе од 14 дена,тоа се смета како се користи и ние не ги издава сите наплата или замена.

Други функции

Тип:
Панти
Номер На Модела:
К97-2
търговска марка:
Оусиндилонг
Материал:
неръждаема стомана
Направи си Сам пособия:
Коментари

Най-добри сделки

Валяк закачалки ES 200
 • Ново
Оценка на продукта:

Валяк закачалки ES 200

ЗАКАЧАЛКАТА РОЛЕРИЗАКАЧАЛКАТА РОЛЕРИ ФУНКЦИЈАОдржувањебез операцијаДолг животен векИздржливCE СЕРТИФИКАТ

BGN 40.00
Двойна странична цинк кухненски шкаф, мебелен шкаф разтегателна вратата утопленная жаден вградена розетка дебелина на вратата: 39-45 мм
 • Ново
Оценка на продукта:

Двойна странична цинк кухненски шкаф, мебелен шкаф разтегателна вратата утопленная жаден вградена розетка дебелина на вратата: 39-45 мм

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер",Ние сме биле вклучени во cabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 годиниДобредојде на сите прашања од вас, и Ние ќе го чувам секоја шанса клиенти се даде.Данок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност

BGN 20.80
2 елемента панти CL239 цинк сплав материал 57x52 мм мебелни панти за кухненски шкафове врата с пластмаса водоустойчив капак
 • Ново
Оценка на продукта:

2 елемента панти CL239 цинк сплав материал 57x52 мм мебелни панти за кухненски шкафове врата с пластмаса водоустойчив капак

2 парчиња Вратата Шарки CL239 Цинк Легура Материјал 57x52mm Мебел Шарки за Кујната Кабинети Врата со Пластични Водоотпорен Покритие Спецификација Име на Производ Вратата Зглоб Големина(appr.) 57x52mm Боја Црна Тежина 142g / pc Материјал Цинк Легура Пакет 2 парчиња Шарки

BGN 19.00 23.89
2 елемента 28x118mm неръждаема стомана скрити панти невидими, скрити напречни панти на лагер 50 кг за сгъваеми врати
 • Ново
Оценка на продукта:

2 елемента 28x118mm неръждаема стомана скрити панти невидими, скрити напречни панти на лагер 50 кг за сгъваеми врати

започнетекрајот2 ПАРЧИЊА 28x118mm Нерѓосувачки Челик Скриени Вратата Шарки Невидливи Скриен Крстот Шарки, Имајќи 50 KG За Виткање Врата Функција : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Широко се користи во хотели, клубови, пронаоѓа клубови, дрвени врати, позадина ѕид, counter врати, лесни караван worktop или на маса и многу DIY проекти...

BGN 104.00 148.54
2017 Нов няма нужда от батерии, led светлина звънец Безжичен водоустойчив 220 В кинетичен електронен звънец с бутон + 2 приемника
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 Нов няма нужда от батерии, led светлина звънец Безжичен водоустойчив 220 В кинетичен електронен звънец с бутон + 2 приемника

Драги пријатели,добредојдовте на salife продавница!!! Имаме многу различни производи со различен стил.И верувам у мора да се најдете вашиот омилен еден...

BGN 22.00 31.55
Европейска Нова Мода Цвят На Слонова Кост Безшумни Дръжки Шкафчета Сплит Дръжка Заключване
 • Ново
Оценка на продукта:

Европейска Нова Мода Цвят На Слонова Кост Безшумни Дръжки Шкафчета Сплит Дръжка Заключване

Опис На ПроизводотЕвропската Нова Мода Боја На Слонова Коска Молчи Шкафче Се Справува Сплит Се Справи Со Заклучување · Item Спецификации : Боја : Нерѓосувачки челик жица цртање, Двојна боја нерѓосувачки челик;Материјал : не ' Рѓосувачки Челик + Бакар Материјали за Заклучување мермерните + Цинк Легура;Адаптер Вратата Дебелина : 35~45 mm , 45~55мм;Центар.Растојание : 50mm;Вкупна Должина : 125mm;Заклучување на Маргините Distanc e : 48mm;Тип на заклучување јазик : Двојно Заклучување Јазик;Пакет : Независен и транспарентен пвц кеси, Стандардно 1 поставите Заклучување(На други Продажни мени листа,повикување на следниве Забелешка предмети);Стандардни Додатоци : Бакар Копчиња,Нормално инсталирате завртки во истата парцела;Забелешка : Во Продажбата на Менито за поставување на оглас,има : Бисер Бели Полковникот Заклучување = Бисер Бела Боја Заклучување 1 поставите;Заклучување Затка 2 Hinges = Бисер Бела Боја Заклучување 1 set + Вратата Затка / closers 1 set + Вратата Шарки 2 парчиња;Заклучување Затка 3 Hinges = Бисер Бела Боја Заклучување 1 set + Вратата Затка / closers 1 set + Вратата Шарки 3 еез;Заклучување и Затка = Бисер Бела Боја Заклучување 1 set + Вратата Затка / closers 1 поставите;· Предности : Поле на примена : Дрвени Врати,Челик Врати,Еднокреветни / Двокреветни отворање на врати,Casement врати,Влезните врати...

BGN 85.00 89.10
Чисто нов 20pcs стъкло скоби никелирование скоби цинк сплав притежателя рафтове силна скоба 6-8 мм
 • Ново
Оценка на продукта:

Чисто нов 20pcs стъкло скоби никелирование скоби цинк сплав притежателя рафтове силна скоба 6-8 мм

Добредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~Бренд Нови 20 PCS Стакло Стеги Никел Позлата Загради Цинк Легура Полица Носителот Поддршка Менгеме 68мм Q228Опис : Материјал : Цинк ЛегураЗаврши : Никел ПозлатаСе прилагодат Стакло Дебелина : 6~8ммТоа е широко се користат за Стакло Стеги,Мебел Полица Поддршка....

BGN 48.00 68.54
2 елемента панти CL219-1 цинк сплав тежкотоварни врата задника ъглови панти 60x35mm мебелни панти за кухненски шкафове
 • Ново
Оценка на продукта:

2 елемента панти CL219-1 цинк сплав тежкотоварни врата задника ъглови панти 60x35mm мебелни панти за кухненски шкафове

2 парчиња Вратата Шарки CL2191 Цинк Легура Тешки Вратата Задник Агол Шарки 60x35mm Мебел Шарки за Кујната Кабинети Спецификација Име на Производ Вратата Зглоб Големина(appr.) 60x35mm Боја Црна / Сребрена Тежина 161g / pc Материјал Цинк Легура Пакет 2 парчиња ШаркиАко сте заинтересирани во други видови на вратата шарки,ве молиме кликнете на следните слики.

BGN 19.00 24.32
NAIERDI врата Болт от неръждаема стомана кутия подпрыгивающие болтове заключване врата верига ключалка за прозорец на кабинета тоалетна кабинет хардуер
 • Ново
Оценка на продукта:

NAIERDI врата Болт от неръждаема стомана кутия подпрыгивающие болтове заключване врата верига ключалка за прозорец на кабинета тоалетна кабинет хардуер

Опис : Боја : Четка Заврши Материјал : не 'Рѓосувачки Челик Големина : Прибл 8.3 cm x 4cm (3.27"x 1.57") се Користи за Јавни Тоалети,Кабинет вратата Дома итн...

BGN 3.00 4.48
Роза кухненски шкаф, чекмедже, шкаф, мебели, дръпнете дръжката на вратата дръжката е 103 мм нов спад на кораба
 • Ново
Оценка на продукта:

Роза кухненски шкаф, чекмедже, шкаф, мебели, дръпнете дръжката на вратата дръжката е 103 мм нов спад на кораба

Материјал : Цинк легура Боја : Антички Сребрен / Хром Lvory Бела / Lvory Бела боја / Сребрен Сјај 4 бои за вашиот избор Ќе бидат доставени заврши со 1 завртка Совршен за вашата кујна кабинет, салон фиока, bookcase, врата и др Должина : околу...

BGN 3.00 3.28
Сигурност: неръждаема стомана, врата, прозорец затвори заключване с винт САМ сигурността на вратата болтове капаче на ключалката болтове
 • Ново
Оценка на продукта:

Сигурност: неръждаема стомана, врата, прозорец затвори заключване с винт САМ сигурността на вратата болтове капаче на ключалката болтове

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Лесна инсталација, стабилна врска, практична и издржлива Предмет : сите видови на врати, прозорци, од не 'рѓосувачки челик вратите и прозорците, и така натаму Производ Содржи 4 x 4 * 16mm прислушување завртки Материјал : не' рѓосувачки челик Големина : 45 * 45mm Боја : како што е прикажано на сликата Пакетот вклучува : 1 x Вратата Болт

BGN 23.20
10шт 2 инча врата на челно панти 304 неръждаема стомана сгъваема мебелен панти Дебелина 1 мм, линии за кухненски шкафове
 • Ново
Оценка на продукта:

10шт 2 инча врата на челно панти 304 неръждаема стомана сгъваема мебелен панти Дебелина 1 мм, линии за кухненски шкафове

10pcs 2inch Вратата Задник Зглоб на 304 Нерѓосувачки Челик Виткање Мебел Зглоб 1mm Дебелина Шарки за Кујната Кабинети Спецификација Име на Производ Задник Зглоб Боја Сребрена на Ѕвонење Дебелина(appr.) 1mm Големина(appr.) 50 x 38mm(L x W) Тежина 29g / pc Материјал не ' Рѓосувачки Челик Пакет 10pcs Шарки, со ЗаврткиЗа повеќе Задник Шарки, ве молиме Кликнете на правото големина во следните слики.

BGN 23.00 28.59
Безплатна доставка 5*25*5.5 малък вида на мебелите, които са пригодени валяк на принтера колела 3D валяк ролков POM ролков POM референтния валяк POM референтния валяк монта?
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка 5*25*5.5 малък вида на мебелите, които са пригодени валяк на принтера колела 3D валяк ролков POM ролков POM референтния валяк POM референтния валяк монта?

Ние може да понудиме кориснички производи accoding да Примероци или tecnical цртање.Pls контактирајте со нас ако сакате да го направите голема цел.Ние ќе ви даде повеќе попуст или повеќе побрзо превозот.Опис На Производот : Ролери Големина : ID=5mm, OD=25mm, width=5.5 ммИмајќи Материјал : јаглероден челикРолери Материјал : ПОМПечат Тип : RSУпотреба : врата, прозорец, ролери shutter, мебел фитинг, кабинет, фиока и др.Начин на плаќање Повеќе Плаќање прашање, ве Молиме проверете на следниот линк : help.aliexpress.com / categories_Payment.htmlСмисла на ЛогистичкаНие прифаќаме Logictic на DHL / EMS / Кина Пост Воздух Mail / Хонгконг Пост Воздух Mail / Сингапур Пост / epacket!Услови за користење на услугитеИспорака : Кога ќе се intersted во објектот, ве молиме изберете превозот метод и да платат за објект вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 15.97
Прозорец Порта За Сигурност Тяга Пръстен Пружинен Отскок Врата Болт Алуминиево Капаче Заключване Горещ
 • Ново
Оценка на продукта:

Прозорец Порта За Сигурност Тяга Пръстен Пружинен Отскок Врата Болт Алуминиево Капаче Заключване Горещ

Материјал : Алуминиум Легура C olor : Црна Функција : Алуминиум автоматска врата болт, пролет натоварени, се повлече прстен отскокнување, лесна инсталација...

BGN 3.00 3.86
4шт 3.5 панти 304 неръждаема стомана 89x54 мм мебелни панти за кухненски шкафове вратите стыковые линия
 • Ново
Оценка на продукта:

4шт 3.5 панти 304 неръждаема стомана 89x54 мм мебелни панти за кухненски шкафове вратите стыковые линия

4pcs 3.5" Врата Шарки на 304 Нерѓосувачки Челик 89x54mm Мебел Шарки за Кујната Кабинети Вратата Задник Шарки Спецификација Име на Производ Задник Зглоб Боја Сребрена на Ѕвонење Дебелина(appr.) 1.3 mm Големина(appr.) 89 x 54mm(L x W) Тежина 81g / pc Материјал не ' Рѓосувачки Челик Пакет 4pcs Шарки, со ЗаврткиЗа повеќе Задник Шарки, ве молиме Кликнете на правото големина во следните слики.

BGN 25.00 30.72
1PCS неръждаема стомана скрити панти скрит невидим кръст Hignes 34x140mm натоварване 60 кг за сгъване на скритата врата
 • Ново
Оценка на продукта:

1PCS неръждаема стомана скрити панти скрит невидим кръст Hignes 34x140mm натоварване 60 кг за сгъване на скритата врата

започнетекрајот1 PCS Нерѓосувачки Челик Скриени Вратата Шарки Невидливи Скриен Крстот Hignes 34x140mm Оптоварување 60 KG За Капакот Скриени Вратата Функција : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Широко се користи во хотели, клубови, пронаоѓа клубови, дрвени врати, позадина ѕид, counter врати, лесни караван worktop или на маса и многу DIY проекти...

BGN 80.00 114.24
Saful водоустойчив звънец ЕС / САЩ / Великобритания Безжичен звънец 28 гола лесно да персонализирате звънец 4 приемника звънец Безжичен за глухи / стари
 • Ново
Оценка на продукта:

Saful водоустойчив звънец ЕС / САЩ / Великобритания Безжичен звънец 28 гола лесно да персонализирате звънец 4 приемника звънец Безжичен за глухи / стари

You Tube Корисникот Видео Линк : Saful Водоотпорен Вратата на ЕУ / САД / велика БРИТАНИЈА Безжична Бел 28 мелодија Лесно Поставување на Врата Бел 4 Примачи Вратата Бел Безжична за Глуви / СтариБезжична Врата : Овој производ е паметен врата која е за разлика од традиционалните безжична врата...

BGN 56.00
50шт 28x118 мм тежкотоварни сгъваема врата скрити панти фон от неръждаема стомана стените са невидими, скрити кръст панти K100
 • Ново
Оценка на продукта:

50шт 28x118 мм тежкотоварни сгъваема врата скрити панти фон от неръждаема стомана стените са невидими, скрити кръст панти K100

започнетекрајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~Дизајн 50 PCS Тешки Крстот Скриени Шарки Дрво Вратата Виткање Врата Позадина Ѕид Невидливи Скриен Крстот Вратата Шарки 28x118mm K100 Функција : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетШироко се користи во хотели, клубови, пронаоѓа клубови, дрвени врати, позадина ѕид, counter врати, лесни караван worktop или на маса и многу DIY проекти.Совршени за губење на вратаНаправени од Цинк, Алуминиум и Нерѓосувачки Челик,издржливи во употреба.Тежина капацитет : 50 KG / ЕЕЗЦинк Легура Палка Параметри : Големина на : 28mm*118mm (За повеќе детали, ве Молиме погледнете го следново)Материјал : не ' рѓосувачки челик + цинк легураБоја : Бранеа Од Нерѓосувачки ЧеликТежина капацитет : 50 KG / ЕЕЗПогоден Вратата Дебелина : >40mm Пакет Вклучуваат : 50 PCS Број 6 Шарки, со Завртки (Нема други Додатоци)ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

BGN 1838.00 2828.30