• Ново
Нов 1бр под наем светлина велосипедна лампа led гуми капак клапани, гуми, джанти спици вело светлини за велосипедни аксесоари червен зелен син

Нов 1бр под наем светлина велосипедна лампа led гуми капак клапани, гуми, джанти спици вело светлини за велосипедни аксесоари червен зелен син

Buyers rating:
-37 % BGN 1.00
BGN 1.58

Брой продукти


Сосема нов и висок квалитет
Лесен за употреба, долго трае, и безбедно се прикачени
Лесна инсталација, инсталиран во секунди пред вас се подготвени да се прошетаат
Сигурно, останува безбедно заклучен во позиција, дури и за време на off-road употреба.
Издржливи, силикони површината е отпорен на вода, шок отпорни.
Се гледа додека се возела на вашиот велосипед, на оваа LED светлината е совршено решение за вашата ноќно време сигурност при возење велосипед
Овој велосипед зборуваше светлина ќе ви помогнат да го направите вашиот видливи на патот
LED велосипед светлата се наменети за двете стручно rider и неформални велосипедист
Батеријата:
Напојува со 2 CR-до 2032 батерии( Не Вклучувајќи )
Должина : 12.2 cm
Ширина : 3.6 cm
Нето тежина : 37 g
Батеријата Превозот Метод Не Вклучувајќи Ја И Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус Не Вклучувајќи Ја И Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Вклучувајќи Sun You Економски Воздух Mail Вклучувајќи Ali Express Стандард Превозот Забелешка :
Ако сакате да се добие овие ставки вклучени батерија, ве Молиме да го изберат правото превозот метод.

Други функции

Цвят:
пъстри
документ:
3C
източник на захранване:
Батерия
търговска марка:
SHENKEY
Номер На Модела:
SHENKEY-09
Инсталация Настаняване:
Джанти Спици

Най-добри сделки

WEST BIKING водоустойчив Колоездене задна светлина USB Акумулаторна супер LED светлина безопасно предупреждение велосипедна лампа задната тръба светлина велосипедни фа?
 • Ново
Оценка на продукта:

WEST BIKING водоустойчив Колоездене задна светлина USB Акумулаторна супер LED светлина безопасно предупреждение велосипедна лампа задната тръба светлина велосипедни фа?

Драги пријатели,ви Благодариме за доаѓање,го користите мобилниот шопинг,можат да уживаат во повеќе преференцијален третман,ве молиме скенирање на QR код : Велосипедизам Светлина Име ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ Супер Светло USB Полнење Велосипедизам Taillight Велосипед Седло Светла Велосипед Светло Задните Безбедност Предупредување СветлинаLED светилка монистра : КОЧАН LED боја : една црвена, сина и црвена светлина Осветлување партер : 5 тезги Режим : Потенцираше / halflighted / Трепка / Бавно флеш / Strobe Видлива далечина : 200m Школка материјал : PC + висок квалитет со силиконска Стандардна боја : црна време на Полнење : 1.5 h Моќност тип : вграденво 250m Ah литиум полимер батерија Пакет Листата : Задни светла*1, Вратоврска*1, полнење преку USB кабел*1Shippment : (Кина Пост, Singpore Пост, EMS, DHL, UPSот, Fed Ex, ТНТ)1020 Работни Дена | Јапонија, Сингапур, Кореја, Малезија, Тајланд, Индонезија1225 Работни Дена | Сад, Канада, Велика Британија, Германија, Франција, Италија, Израел, Австрија, Австралија, Ирска, Бугарија, Полска1226 Работни Дена | Норвешка, Португалија, Шведска, Швајцарија, Словачка, Грција, Унгарија, Белгија, Данска, Финска, Словенија, Хрватска, Шпанија1327 Работни Дена | Турција, Нов Зеланд, Руски, Украина, Белорусија, Филипини, Романија, Литванија2045 Работни Дена | БразилГолемина или да Одговара на ПрашањаГолемини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации...

BGN 15.00 29.76
WEST BIKING Waterproof 18 LED Mountain Bike Bicycle Wheel Spoke Light USB Charging 2.2 M Bike Light Road Cycling Lamp-Light 1 бр.
 • Ново
Оценка на продукта:

WEST BIKING Waterproof 18 LED Mountain Bike Bicycle Wheel Spoke Light USB Charging 2.2 M Bike Light Road Cycling Lamp-Light 1 бр.

Драги пријатели,ви Благодариме за доаѓање,го користите мобилниот шопинг,можат да уживаат во повеќе преференцијален третман,ве молиме скенирање на QR код : Велосипедизам Зборуваше Светлина Име ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ Водоотпорен 18 LED Планински Велосипед Велосипед Тркала Зборуваше Светлина USB Полнење 2.2 M Велосипед Светлина Патот Велосипедизам Светилка Светлина 1 BucПакет се Вклучени : 1 Парче * Тркала Зборуваше LED Светло (не 1 пар)Shippment : (Кина Пост, Singpore Пост, EMS, DHL, UPSот, Fed Ex, ТНТ)Кина Пост : Време На Испорака | Земјата1020 Работни Дена | Јапонија, Сингапур, Кореја, Малезија, Тајланд, Индонезија1225 Работни Дена | Сад, Канада, Велика Британија, Германија, Франција, Италија, Израел, Австрија, Австралија, Ирска, Бугарија, Полска1226 Работни Дена | Норвешка, Португалија, Шведска, Швајцарија, Словачка, Грција, Унгарија, Белгија, Данска, Финска, Словенија, Хрватска, Шпанија1327 Работни Дена | Турција, Нов Зеланд, Руски, Украина, Белорусија, Филипини, Романија, Литванија2045 Работни Дена | БразилГолемина или да Одговара на ПрашањаГолемини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации...

BGN 18.00 33.92
Аксесоари за велосипеди под наем на светлината на фаровете LED USB интелигентен сензор, Акумулаторна батерия Колоездене на велосипед Ligh предната лампа A2
 • Ново
Оценка на продукта:

Аксесоари за велосипеди под наем на светлината на фаровете LED USB интелигентен сензор, Акумулаторна батерия Колоездене на велосипед Ligh предната лампа A2

Велосипедот додатоци Велосипед Светло Светла LED USB Интелигентни Сензор за Полнење Велосипедизам Велосипед Велосипед Осветлување Пред СветилкаОпис : Ова е супер светло велосипед светлина, која е направена со премиум материјалот за издржливи и долготрајни употреба.Велосипед пред светлина со цел да се подобри вашата видливост и безбедноста...

BGN 24.00 29.12
Под наем предни XML-T6 LED Акумулаторна батерия водоустойчив 5000Lm под наем светлина за мъгла + водоустойчив 8800mAh батерия + зарядно устройство
 • Ново
Оценка на продукта:

Под наем предни XML-T6 LED Акумулаторна батерия водоустойчив 5000Lm под наем светлина за мъгла + водоустойчив 8800mAh батерия + зарядно устройство

1 x XML T6 LED Велосипед Светлина.1 x Батерија Водоотпорен 8800m Ah батеријата пакет1 x полнач (1 x Адаптер Одговара за вашата земја)(ЕУ / AU / велика БРИТАНИЈА)2 x Резервни Oring1.Материјал : Алуминиум легура2.Боја : Црноцрвена3.Фитил : Американски T64.Интерфејс : DC5.Осветлување Опсег : За 200m300м6.Фитил живот време : 100,0007.Водоотпорен одделение : IPX68.Осветлување на владата : 3 начини9.Карактеристики : Светла,Трајни,заштеда на Енергија10.Примена : Погоден за mtb,Велосипед,Фиксна опрема,итн.Време на извршување : 24 часа.Answer : ___________________________ Note : 1.Отстранете ги батериите за долго време на неактивност или за време на транспортот.2.Не користете теченлубрикант на водоотпорен Oпрстени,што може да предизвика штета на Опрстен.3.IPX7 водоотпорен рејтинг,не може да се поддржи нурне употреба.4.Кога примате производи,Целосна наполнетост на батеријата(кога цената индикација црвено светло се сврти кон зелената значи целосна доплата) пред да го користите.

BGN 36.00 40.32
WEST BIKING Portable Mini Bike Помпа Inflator Aluminum Alloy Bicycle Pump Tire Ultralight 120 Psi High Pressure Cycling Air Pumps
 • Ново
Оценка на продукта:

WEST BIKING Portable Mini Bike Помпа Inflator Aluminum Alloy Bicycle Pump Tire Ultralight 120 Psi High Pressure Cycling Air Pumps

Велосипед воздушна Пумпа Име : ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ Мини Преносни Велосипед Пумпа Inflator Алуминиум Легура Велосипедска Пумпа за Гуми Ultralight 120 Psi Висок Притисок Велосипедизам Воздушна ПумпаShippment : (Кина Пост, Singpore Пост, EMS, DHL, UPSот, Fed Ex, ТНТ)1020 Работни Дена | Јапонија, Сингапур, Кореја, Малезија, Тајланд, Индонезија1225 Работни Дена | Сад, Канада, Велика Британија, Германија, Франција, Италија, Израел, Австрија, Австралија, Ирска, Бугарија, Полска1226 Работни Дена | Норвешка, Португалија, Шведска, Швајцарија, Словачка, Грција, Унгарија, Белгија, Данска, Финска, Словенија, Хрватска, Шпанија1327 Работни Дена | Турција, Нов Зеланд, Руски, Украина, Белорусија, Филипини, Романија, Литванија2045 Работни Дена | БразилГолемина или да Одговара на ПрашањаГолемини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации...

BGN 11.00 21.63
Акация 2 бр./лот под наем светлина & скоростомер & помпа Лента на МТВ велосипед фиксирана гумена лента висока еластичност на въже за велосипед 81127
 • Ново
Оценка на продукта:

Акация 2 бр./лот под наем светлина & скоростомер & помпа Лента на МТВ велосипед фиксирана гумена лента висока еластичност на въже за велосипед 81127

Ве молиме Имајте во предвид : Ако не сакаат 2 парче со иста боја,можете да ги оставите белешка за нас тоа која боја ви е потребно за 2 Парчиња,ако не остави белешка,ние ќе ги испрати како вашата цел,ви Благодариме!

BGN 3.06
Колоездене седлото чанта под наем седалка, чанта за съхранение на велосипеди заден опашката на водоустойчиви PVC + найлон Оксфорд чанта Колоездене на велосипед чант
 • Ново
Оценка на продукта:

Колоездене седлото чанта под наем седалка, чанта за съхранение на велосипеди заден опашката на водоустойчиви PVC + найлон Оксфорд чанта Колоездене на велосипед чант

Карактеристики : Придава светилка појасНа уникатен дизајн, наликува на мал дух глувчетоТкае појас од типот на дизајн, достапен во секој вид на седло местоВнатре поставата пена гума перница quakeproof, може да се стави на мобилен телефон, на фотографска камераСпецификации : Големина : 220mm x 80mm x 90mmМатеријал : ПВЦ + Најлон оксфордПакет Содржина : 1 x Велосипедизам Велосипед Велосипед Водоотпорен Перница1...

BGN 7.00 7.86
(OOTDTY)водоустойчив Сирена за аларма заключване заключване аларма за мотоциклет дълъг лъч под наем APR14_17
 • Ново
Оценка на продукта:

(OOTDTY)водоустойчив Сирена за аларма заключване заключване аларма за мотоциклет дълъг лъч под наем APR14_17

Опис : ги Комбинира заклучување функција со алармантна функција Вграденво движење се вклучи алармот, кое може да емитираат гласен звук при заклучување е хит или потресен...

BGN 15.92
Алуминиев МТВ велосипед бутилка вода клетка Колоездене напитка багажник притежателят на категория
 • Ново
Оценка на продукта:

Алуминиев МТВ велосипед бутилка вода клетка Колоездене напитка багажник притежателят на категория

Опис : 100% сосема нов и висок квалитетФункција : Корисно за велосипеди кои немаат носителот или несоодветна за рамка носителот Погодно да се извлече пијат од шише носителот Едноставен и практичен дизајн Мали димензии и мала тежина Цврстата структура, спречи деформација штета Силнозафати зглоб, поправи носителот на цврсто Погоден за различни видови на велосипеди, вклучително планински велосипед и виткање велосипедСпецификација : Големина : 13.5 cm x 7.5 cm x 8.5 cm / 5.27" x 2.93" x 3.32"(приближно) Материјал : Алуминиум Легура Боја : Сребрена / Црна / Црвена / Сино / Злато Количина : 1 компјутер(Завртка не е вклучен!) Answer : ___________________________ Note : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инченНема мало пакет.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

BGN 2.00 2.91
Пътен под наем на волана Лентата на спортна корк нескользящая Колоездене на велосипед гумена Спона дръжка бар Лента приключи меки дишащи аксесоари за велосипеди
 • Ново
Оценка на продукта:

Пътен под наем на волана Лентата на спортна корк нескользящая Колоездене на велосипед гумена Спона дръжка бар Лента приключи меки дишащи аксесоари за велосипеди

Патот Велосипед Handlebar Лента Спортски Плута Не се лизга Велосипедизам Велосипед Гума Spone се Справи со Лента Лента Заврши Мека Дише Велосипед ДодатоциБренд : PROMENDТочка Име : Велосипед Handlebar Не се лизга ЗавојМатеријал : Плута Шо (нормална боја) ЕВА ( Маскирна)Спецификација : 200cm * 3cm * 0.3 цмТежина : 50gЗатка дијаметар : 1.8 cmFreature : Анти шок,Не се лизга1) да ја прифатиме Ал ipay, Запад Унија, TT...

BGN 3.00 5.41
XML-T6 L2 LED 5000Lumen 1*18650 гмуркане и подводен 500 м фенерче Фенерчето комплект водоустойчиви комплект здрав фенер Велосипеди
 • Ново
Оценка на продукта:

XML-T6 L2 LED 5000Lumen 1*18650 гмуркане и подводен 500 м фенерче Фенерчето комплект водоустойчиви комплект здрав фенер Велосипеди

XML T6 L2 ПРЕДВОДЕНА од 5000 Lumens 1*18650 Нуркање Подводни 500 MСветлото Факел Поставени Комплет Водоотпорен Поставени Комплет Издржлив Велосипед СветлинаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : Алуминиум легураВклучете начини : висок / strobe / УВ ламбаEmitter Тип : XML2 T6 LEDКоличина : 1 LEDБатерија Тип : 1*батерија 18650Осветленост : 5000 lumens максимална осветленостВодоотпорен : подводни : 500 метриMode : On / OffШокдоказ : прибл...

BGN 37.47
2017 Черно Червено Колоездене Байк Супер Сила Фибростъкло Притежателя На Бутилки С Вода Клетки Бяла Вода Бутилка Отвори
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 Черно Червено Колоездене Байк Супер Сила Фибростъкло Притежателя На Бутилки С Вода Клетки Бяла Вода Бутилка Отвори

Опис : Големина : погоден за сите видови на шише за вода Материјал : Стаклени Влакна шише за Вода на носителот, формирање, модерен дизајн! Постојат три ТОЧКА; Супер грубост, се сретнал со силно влијание не ќе бидат деформирани и скршени; Со совршено рационализација, пластични шише за вода или алуминиумско шише за вода се користи за да се носат, лесни, погоден за патот велосипеди и планински велосипеди...

BGN 6.00 11.18
Карбоновая бутилка клетка скоба за каране маршрут Колоездене планинско колоездене бутилка бутилка вода клетка събрание цикъл на около 30 г
 • Ново
Оценка на продукта:

Карбоновая бутилка клетка скоба за каране маршрут Колоездене планинско колоездене бутилка бутилка вода клетка събрание цикъл на около 30 г

започнетекрајот Висока механичка сила, добра цврстина, отпорност на абење, лесно да се антистареењето перформанси Тежина : 21 G Материјал : Јапонија увезени Т800 карбонски влакна Големина : Погоден за 74 MM шише за вода е Применливо : патот автомобил планински велосипед Карактеристики на Производот : 1...

BGN 30.00 31.97
Колоездене светлина USB Акумулаторна под наем предни светлини задна светлина комплект наем led светлина водоустойчив мотор фенер фенер
 • Ново
Оценка на продукта:

Колоездене светлина USB Акумулаторна под наем предни светлини задна светлина комплект наем led светлина водоустойчив мотор фенер фенер

Лумен : 500 lumensНачини : Светлата 5 начини taillight:3 начиниМоќност : Светлата : USB полнење taillight:БатеријатаВодоотпорен : Светлата : IPX4· Доаѓа со двете Мултирежим на светлата и опашката светлина правење на вашиот велосипед да се издвоите со неверојатен 360º видливост па вие и вашите најблиски, се побезбедни во какви било услови на слаба светлина...

BGN 45.00 50.53
WasaFire Bicycle Light Mini Bike Brake Light 1 * CR1025 Battery Cycling Plastic Red LED Light Bike Taillight Light for Bicycle
 • Ново
Оценка на продукта:

WasaFire Bicycle Light Mini Bike Brake Light 1 * CR1025 Battery Cycling Plastic Red LED Light Bike Taillight Light for Bicycle

Wasa Fire Велосипед Светлина Мини Велосипед Кочница Светлина 1 * CR1025 Батеријата Велосипедизам Пластични Црвени LED Светло за Велосипед Taillight Светло за ВелосипедЈас tem Специфики : Лесно и convenien т да го инсталиратеВодоотпорен, висока осветленост црвени LED светилкаДодека жица клип : како што се C, V, жица клип клип диск (масло плоча не е достапен!) Одлична сигурностСпоред различни од нерѓосувачки челик shrapnel префрлете се нарекува кочница на вредностаЕдно време...

BGN 3.00 3.65
BMX МТБ Cycle Road планински велосипед скутер под наем дръжка бар гумен край на сцепление мек
 • Ново
Оценка на продукта:

BMX МТБ Cycle Road планински велосипед скутер под наем дръжка бар гумен край на сцепление мек

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Мека трајни гума, антибактерии и силна wearability Обичај anatomic покрена површината обезбедува влечење максимална контрола Не се лизга контрола, лесно да се стави & полетување Обезбеди дополнителна удобност Одлична за сите типови на возење! Материјал : Гума Должина : 120mm Дијаметар : 22.2 mm (приближно) 10 Бои за да изберете : Виолетова / Розова / Sky blue / Жолта / Зелена / Deep blue / Red / Бела / Портокал / Црна Количина : 1 piar(2 парчиња) Забелешка : Нема мало пакетВе молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

BGN 3.00 3.62
Нов висок клас 5-цифров код на мотора и брава кабелен заключване за предотвратяване на кражба на замъка Ciclismo под наем за сигурност на гориво верига за заключване
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов висок клас 5-цифров код на мотора и брава кабелен заключване за предотвратяване на кражба на замъка Ciclismo под наем за сигурност на гориво верига за заключване

Случај и Повратни информации, Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка , ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!Враќање За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки...

BGN 44.00 47.68
20 LED водоустойчива вело светлини планинско колоездене светлина Колоездене спици на колело, лампи, аксесоари за велосипеди ярки колела лампи ленти на едро
 • Ново
Оценка на продукта:

20 LED водоустойчива вело светлини планинско колоездене светлина Колоездене спици на колело, лампи, аксесоари за велосипеди ярки колела лампи ленти на едро

20 LED Водоотпорен Велосипед Светла Планински Велосипед Светлина Велосипедизам Зборуваше Тркала Светилка Велосипед Додатоци Светла Тркала Светилка ЛентаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Помогне да се направи вашата јава видливи и побезбедно во текот на ноќта.Водоотпорен дизајн за да се обезбеди лесни работи нормално во дождливите деновиТоа е лесно да се инсталира и да ги отстраните.Прилично кул велосипед тркала светлина за велосипедисти.Голема LED светло string,содржи 20 Led диоди.Напојува со една AA батерија, континуирано флеш време до 20ч...

BGN 5.00 6.22
двоен открит candado bicicleta u замъка под наем за заключване против кражба стомана колоездене кабел за заключване 3 ключа
 • Ново
Оценка на продукта:

двоен открит candado bicicleta u замъка под наем за заключване против кражба стомана колоездене кабел за заключване 3 ключа

Featuer : 1.На у може да се заклучи отпор 12 тони на хидраулични shears,нејзината безбедност е многу високо,може да се заштити вашиот велосипед подобро 2.кодот за јадрото користење на C ранг чиста месинг 3.Кабел за заклучување е направен од ПВЦ материјал,може да му одолее на силна намали...

BGN 42.00 56.00
WEST BIKING водоустойчив Мотор чанта 25-40L Колоездене раница отразяваща Ciclismo дъждобран 40* 50 см планински велосипеди чанта дъждобран
 • Ново
Оценка на продукта:

WEST BIKING водоустойчив Мотор чанта 25-40L Колоездене раница отразяваща Ciclismo дъждобран 40* 50 см планински велосипеди чанта дъждобран

Драги пријатели,ви Благодариме за доаѓање,го користите мобилниот шопинг,можат да уживаат во повеќе преференцијален третман,ве молиме скенирање на QR код : Име на производ : ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ Водоотпорен Велосипед Торба 2540 L Велосипедизам Ранец Рефлексивни Ciclismo 40* 50cm Дожд Покрие Планински Велосипеди Кеси RaincoverДожд покрие ширината е 40 см ...

BGN 15.00 27.60
KINGBIKE велосипеден шлем ultralight велосипеден шлем Casco Ciclismo чели -формованный велосипеден шлем Mountain Road МТБ каска Casque
 • Ново
Оценка на продукта:

KINGBIKE велосипеден шлем ultralight велосипеден шлем Casco Ciclismo чели -формованный велосипеден шлем Mountain Road МТБ каска Casque

BATFOX Велосипедизам Шлем Мат Пневматски Mens Велосипед Шлем Професионален Планински шлем Тркачки Велосипед ВО КАЛАП Безбедно Капа Шлемови ДеталиОваа KINGBIKE планински велосипед шлем бара ултралесни изградба, доволно вентилација, удобност облечен и да се насочат форма за намалување на отпорноста на сите кои го прават тоа еденнаеден вид шлем за планински велосипедизам, патека на возење велосипед! Тоа, исто така, има во калап PC школка и EPS лагер интеграција за неверојатно влијание заштита, со одговара на вредноста во тркалото да се направи тоа се чувствува сит, Yформа прилагодливи одредување на рака и дише мека брадата гарда.Карактеристики : Интегрирани во калап PC школка со мултидимензионална конусформа EPS влијание пена.Таквите канал систем with13 отвори обезбеди ладење струење кога сте јава тешко.Една рака Одговара на вредноста назад тркалото за удобност носи, погоден за глава обемот 22.0 24.4 инч.Отстранлив внатрешниот квалитет баласт да апсорбираат шокови врз влијание и екстра пот.Дише, пренослив и мека брадата стража и YS одредување на рака за удобност одговара.Стакло во прилог ги штити вашите очи од дожд, сонце, кал, и дрво гранки.Специјално дизајнирани за планински велосипедизам, scootering, патека на возење велосипед, возење.Забелешка : ве Молиме не го применуваат тоа на моторните возила.Спецификации : Бренд : KINGBIKEБоја : Мет Црна / Сина+Жолт / Жолта + Црна + Црвено / Сина + Црвена + Бела (Изборен)Материјал : EPS & PCОтвори : 13Шефот на турнеја : 5662cm / 22.0 24.4 воНето тежина : Околу...

BGN 48.00 77.92