• Ново
CooSpo H6 сензор за сърдечната честота в гърдите колан двоен режим на Bluetooth & ANT+ монитор на сърдечната честота в гърдите колан Колоездене Спорт на открито

CooSpo H6 сензор за сърдечната честота в гърдите колан двоен режим на Bluetooth & ANT+ монитор на сърдечната честота в гърдите колан Колоездене Спорт на открито

Buyers rating:
-2 % BGN 27.00
BGN 27.44

Брой продукти


ИМЕ : Coo Spo H6 отчукувањата на Срцето Сензор Градите Ремен Двоен Режим Bluetooth & МРАВКА+ отчукувањата на Срцето Следи Градите Рака Велосипедизам Отворено Спорт
На две метални прилепува проред е 45mm, погоден за Поларните и Garmin,итн.
Работи со Поларните, Garmin, и Повеќе
Прилагодете мека рака,го носат удобно
Предавателот Не Се Вклучени
Моделот е М-XXL
NOTITICE :
Ние се продаваат тоа многу време и сумирање на некој проблем што клиентите мора.
Зошто ние не можеме да го поврзете на мојот телефон или во пар со мојот телефон?
Прво мора да се стави на вашето тело добро,и да ги поврзете со тоа на вашиот СТАН,а не во амбиент.
Како можам да се поврзе ова за мојот i Phone? Откако ќе имаат проблеми,pls контакт со нашата служба за корисници
Забелешки за Користење
1.Чувајте го на рака чисти.
2.Електромагнетни пречки може да влијае на комуникација на податоци.
3.Се носат на отчукувањата на срцето појас блиску до срцето.
4.Прикачување на предавателот на рака.
5.Бидете сигурни дека испраќачот е во прилог на рака во вистинската насока
6.Влажни електроди пред да носи, тоа ќе биде корисен за срцето откривање
Инженеринг Параметар
1. Мерење на отчукувањата на срцето
а) Одделение : bpm
б)Точност : ±2bpm (Во тивка држава)
в) HR прво откривање на време : 20 дик?Во услови на сува кожа?
г) HR откривање спектар : 30-240bpm
2.Безжичната
3. Предавателот На Животниот Век На Батеријата
а)Батерија Тип : CR2032
б)на животниот Век на Батеријата : 12months
во следново сценарио :
-Се работи постојано во онлајн режим за 1 час секој ден
-Ave HR 120 bpm
- Операција температура од 15ºC до 25ºC
4.Работен Режим
Нормален Режим : испраќачот испрати HR податоци преку Bluetooth 4.

Други функции

Номер На Модела:
Coospo H6
търговска марка:
COOSPO
Хронометър и аксесоари:
Монитор На Сърдечната Честота В Гърдите Гривна

Най-добри сделки

Нов висок клас 5-цифров код на мотора и брава кабелен заключване за предотвратяване на кражба на замъка Ciclismo под наем за сигурност на гориво верига за заключване
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов висок клас 5-цифров код на мотора и брава кабелен заключване за предотвратяване на кражба на замъка Ciclismo под наем за сигурност на гориво верига за заключване

Случај и Повратни информации, Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка , ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!Враќање За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки...

BGN 44.00 47.68
DRBIKE 2.8на голям екран под наем безжичен компютър под наем сензорен дисплей скоростомер, километраж аксесоари за велосипеди
 • Ново
Оценка на продукта:

DRBIKE 2.8на голям екран под наем безжичен компютър под наем сензорен дисплей скоростомер, километраж аксесоари за велосипеди

жичен• 1 x Велосипедизам монитор (батеријата внатре)• 1 x жичен продолжување на планината• 1 x Магнетни глава• 6 x Најлон лента• 1 x Упатство• 2 x Сунѓерот подлогабезжичната• 1 x Велосипедизам монитор (батеријата внатре)• 1 x Безжична продолжување на планината• 1 x Безжична inductor• 1 x Магнетни глава• 6 x Најлон лента• 1 x Упатство• 2 x Сунѓерот подлога

BGN 36.00 39.98
Колоездене светлина USB Акумулаторна под наем предни светлини задна светлина комплект наем led светлина водоустойчив мотор фенер фенер
 • Ново
Оценка на продукта:

Колоездене светлина USB Акумулаторна под наем предни светлини задна светлина комплект наем led светлина водоустойчив мотор фенер фенер

Лумен : 500 lumensНачини : Светлата 5 начини taillight:3 начиниМоќност : Светлата : USB полнење taillight:БатеријатаВодоотпорен : Светлата : IPX4· Доаѓа со двете Мултирежим на светлата и опашката светлина правење на вашиот велосипед да се издвоите со неверојатен 360º видливост па вие и вашите најблиски, се побезбедни во какви било услови на слаба светлина...

BGN 45.00 50.53
2017 Черно Червено Колоездене Байк Супер Сила Фибростъкло Притежателя На Бутилки С Вода Клетки Бяла Вода Бутилка Отвори
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 Черно Червено Колоездене Байк Супер Сила Фибростъкло Притежателя На Бутилки С Вода Клетки Бяла Вода Бутилка Отвори

Опис : Големина : погоден за сите видови на шише за вода Материјал : Стаклени Влакна шише за Вода на носителот, формирање, модерен дизајн! Постојат три ТОЧКА; Супер грубост, се сретнал со силно влијание не ќе бидат деформирани и скршени; Со совршено рационализација, пластични шише за вода или алуминиумско шише за вода се користи за да се носат, лесни, погоден за патот велосипеди и планински велосипеди...

BGN 6.00 11.18
2017 ROSWHEEL открит супер лек Велосипед, каране на велосипед, бягане хидратация раница 5л раница + 2л вода на пикочния мехур чанта
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 ROSWHEEL открит супер лек Велосипед, каране на велосипед, бягане хидратация раница 5л раница + 2л вода на пикочния мехур чанта

Опис : Бренд : ROSWHEEL Главен Материјал : Најлон + TPU Капацитет : 5 L ранец + 2 L вода торба Ранец : Прибл 31 48 6cm / 12.2 18.9 2.4 во Тежина : 430g / 15.2 оз Функција : Супер лесни 5 L ранец, изградени од водоотпорен Најлон ткаенина...

BGN 40.00 43.50
Разпродажба На Голяма Разпродажба! Securitylng 1200 лумена 2x XML U2 LED Велосипеден фенер и батерия с капацитет 4000 mah
 • Ново
Оценка на продукта:

Разпродажба На Голяма Разпродажба! Securitylng 1200 лумена 2x XML U2 LED Велосипеден фенер и батерия с капацитет 4000 mah

Црвена / Црна Securitylng 1200 Lumens 2x XML У2 LED Велосипед Светло & 4000m Ah Батеријата ПакетСпецификации : Бренд : Security Ing Да Се Истражуваат НепознатотоМодел : SC21Велосипедот Светлина : Боја : Црвена / Црна Светла Боја : Кул Бело Школка Материјал : Авион Алуминиум со Воени Тип III ХардЕлоксирани Леќа Тип : Стаклена Леќа Рефлектор Тип : Алуминиум Текстура Да се префрлате Сместување : Назад на велосипедот светлина Да Се Префрлате Тип : Clicky Switch 4 Режими : Слаба / Среден / Strong / Strobe Водоотпорен го Оценувате : IPX7 Видлива Далечина : 250m Антикапка Висина : 1.5 мВисокаперформанси Електронски Прекинувач : Малку кликнете на прекинувачот за вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ на светлина Малку кликнете прекинувач за промена на осветленоста режими, НИЗОК СРЕДЕН ВИСОК Долго притиснете го прекинувачот за повеќе од една секунда, за да пристапите до strobe режимБатеријата Индикатор (покрај синото копче) : Три светла се запалени на (моќ >= 80 %) Две светла се запалени на (50 % >= моќЛЕР : Чип Тип : Кри XML У2 Количина : 2 Прозрачна Флукс : 1200lm Животниот век : 50.000 часови Осветлување Извор : LED Извор на светлина Боја : 6500 K Осветлување Интензитет : 3000cdМоќта & Батеријата Пакет : Security Ing 1 x 8.4 V 4000m Ah Батеријата Пакување (Вклучени) Напон : 100 V ~ 240 VLED Индикација за : Моќ На / за Полнење / Целосно наполнета Работното Време : 3 ~ 4 часа по целосно полнење2 Гума Запечатување Прстен за Инсталација : Светилка поддршка одредување на велосипед со гумени прстен, работејќи како велосипед светилка Покрај тоа, доаѓа со еластична гума бенд запечатување прстен со светилка, тоа исто така може да работи како headlamp.

BGN 31.00 36.22
TOPEAK под наем седлото чанта с високо качество 420D найлон МТБ Планински пътен под наем задната тръба чанта на седалката опашката чанта За до 700*25C гуми чанти
 • Ново
Оценка на продукта:

TOPEAK под наем седлото чанта с високо качество 420D найлон МТБ Планински пътен под наем задната тръба чанта на седалката опашката чанта За до 700*25C гуми чанти

TriBack Up Tire Bag Обезбедува protectction од штетните ултра виолетови зраци, кои брзо може да се деградира на тубуларна гуми...

BGN 80.26
(OOTDTY)водоустойчив Сирена за аларма заключване заключване аларма за мотоциклет дълъг лъч под наем APR14_17
 • Ново
Оценка на продукта:

(OOTDTY)водоустойчив Сирена за аларма заключване заключване аларма за мотоциклет дълъг лъч под наем APR14_17

Опис : ги Комбинира заклучување функција со алармантна функција Вграденво движење се вклучи алармот, кое може да емитираат гласен звук при заклучување е хит или потресен...

BGN 15.92
двоен открит candado bicicleta u замъка под наем за заключване против кражба стомана колоездене кабел за заключване 3 ключа
 • Ново
Оценка на продукта:

двоен открит candado bicicleta u замъка под наем за заключване против кражба стомана колоездене кабел за заключване 3 ключа

Featuer : 1.На у може да се заклучи отпор 12 тони на хидраулични shears,нејзината безбедност е многу високо,може да се заштити вашиот велосипед подобро 2.кодот за јадрото користење на C ранг чиста месинг 3.Кабел за заклучување е направен од ПВЦ материјал,може да му одолее на силна намали...

BGN 42.00 56.00
Аксесоари за велосипеди под наем на светлината на фаровете LED USB интелигентен сензор, Акумулаторна батерия Колоездене на велосипед Ligh предната лампа A2
 • Ново
Оценка на продукта:

Аксесоари за велосипеди под наем на светлината на фаровете LED USB интелигентен сензор, Акумулаторна батерия Колоездене на велосипед Ligh предната лампа A2

Велосипедот додатоци Велосипед Светло Светла LED USB Интелигентни Сензор за Полнење Велосипедизам Велосипед Велосипед Осветлување Пред СветилкаОпис : Ова е супер светло велосипед светлина, која е направена со премиум материјалот за издржливи и долготрајни употреба.Велосипед пред светлина со цел да се подобри вашата видливост и безбедноста...

BGN 24.00 29.12
Под наем чанта за носене под наем превозвач пакет чанти за 26/27. 5 инча и 700C или сгъваем велосипед Колоездене чанта 130*82*25 см
 • Ново
Оценка на продукта:

Под наем чанта за носене под наем превозвач пакет чанти за 26/27. 5 инча и 700C или сгъваем велосипед Колоездене чанта 130*82*25 см

Велосипед Носи Торба за Велосипед Превозникот Пакет Кеси за 26 / 27.5 инчен и 700 C или Виткање Велосипед возење Велосипед Торба 130*82*25cmИме : Виткање Велосипед Вчитување ТорбаМатеријал : 1680 D Waterppf Ткаенина (тоа не е 400 D или 840 D ткаенина, ова е 1680 D водоотпорен материјал, така нето тежина е околу 1.6 кг)Виткање големина : 43*28*5cmСе одвиваат, големина : 130*82*25cmЗа велосипед големина : под 27.5 инчен и 700c

BGN 83.00 162.77
Под наем предни XML-T6 LED Акумулаторна батерия водоустойчив 5000Lm под наем светлина за мъгла + водоустойчив 8800mAh батерия + зарядно устройство
 • Ново
Оценка на продукта:

Под наем предни XML-T6 LED Акумулаторна батерия водоустойчив 5000Lm под наем светлина за мъгла + водоустойчив 8800mAh батерия + зарядно устройство

1 x XML T6 LED Велосипед Светлина.1 x Батерија Водоотпорен 8800m Ah батеријата пакет1 x полнач (1 x Адаптер Одговара за вашата земја)(ЕУ / AU / велика БРИТАНИЈА)2 x Резервни Oring1.Материјал : Алуминиум легура2.Боја : Црноцрвена3.Фитил : Американски T64.Интерфејс : DC5.Осветлување Опсег : За 200m300м6.Фитил живот време : 100,0007.Водоотпорен одделение : IPX68.Осветлување на владата : 3 начини9.Карактеристики : Светла,Трајни,заштеда на Енергија10.Примена : Погоден за mtb,Велосипед,Фиксна опрема,итн.Време на извршување : 24 часа.Answer : ___________________________ Note : 1.Отстранете ги батериите за долго време на неактивност или за време на транспортот.2.Не користете теченлубрикант на водоотпорен Oпрстени,што може да предизвика штета на Опрстен.3.IPX7 водоотпорен рејтинг,не може да се поддржи нурне употреба.4.Кога примате производи,Целосна наполнетост на батеријата(кога цената индикација црвено светло се сврти кон зелената значи целосна доплата) пред да го користите.

BGN 36.00 40.32
12V 6W велосипеди моторизирани велосипеди генератор на триене Динамо мъгла задна светлина комплект 2017, Юли, 10
 • Ново
Оценка на продукта:

12V 6W велосипеди моторизирани велосипеди генератор на триене Динамо мъгла задна светлина комплект 2017, Юли, 10

12 V 6 W Велосипед Моторните Велосипед Триење генератор Динамото Светлата Опашка Светлина КомплетОПИС : 100% Сосема Нов.Тип : Велосипед Комплет СветлинаПоставување на Возило : Опашка светлинаМатеријал : ЖелезоСветла : 12 V 5.5 WTaillight : 2.5 0.5 V WБоја : Метал бојаГенератор : 12 V 6 WТриење генератор главата светлина комплет одговара на повеќето велосипеди.Постојат 2 конекторите на едниот крај на генератор.Малку nub која вели : 12 V5.5 W поврзува со предните фарови...

BGN 33.00 51.95
Нов велосипеден лампа 7 W 2000 лумена 3 режима на велосипед Q5 LED Light Bike светлини Lampp предни Факел водоустойчива лампа + притежателя Факел BL101
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов велосипеден лампа 7 W 2000 лумена 3 режима на велосипед Q5 LED Light Bike светлини Lampp предни Факел водоустойчива лампа + притежателя Факел BL101

САД $ 0.99 / парче многу парче парчеНов Велосипед Светлина 7 Вати 2000 Lumens 3 Режим Велосипед П5 LED Велосипед Светло светла Светилка Пред Факел Водоотпорен + Факел Носител наПакет содржи : 1* Велосипед Допир 1* Факел Носител(планината / менгеме) Батерија не вклучуваатСпецификација : Бои : црна Напон : 4.5 V Onoff Стил : touchtone Светла степен : опсег 100 Сијалица 's животниот век : 100,000 часа Батерија : 3 XAAA(без батерија за транспорт) Производ материјал : Метал+Електронски компоненти Осветлување Време : Тешко Светлина(3 часа)слаба Светлина(6 часа) Производ големина : 9.8 см Должина,Светилка горниот дијаметар : 3cm,Светилка дното дијаметар : 2.5 cm 1 Set 808 A Велосипед Светлина 7 Вати 2000 Lumens Велосипед П5 LED Велосипед Светлина Пред Факел + Факел Носител навелосипед велосипед bicicleta велосипед bicicletas велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светло за велосипед светло за велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светло за велосипед светло за велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светло за велосипед светло за велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед светлина велосипед додатоци светло светла светлина светла светлина светла светлина светла светлина светла светлина светла светлина светла светлина светла светлина светла светлина светла светлина светла светлина светла светлина светла светлина светла светлина светла светлина светла светлина светла светлина светла светлина светла светлина светла светлина светла светлина светла светлина светла светлина светла светлина светла светлина светла светлина светла светлина светла велосипед додатоци велосипеди велосипед led ласерски led велосипед velo планински велосипед и луз bicicleta светлина велосипед led велосипед светлина мотоцикл bicicleta планински велосипед велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла велосипед светла farol велосипед велосипед led светилка solarstorm led cateye велосипедизам светлина lanterna велосипед Taser bycicle додатоци ciclismo и луз носителот велосипед светилки светилка светилки светло за велосипед жешки тркала t6 велосипед светла велосипеди велосипед велосипед светло Светло luces bicicleta осветлување bicicletas mountainbike забава Додатоци за велосипед планински велосипед додатоци велосипед led велосипедизам планински велосипед велосипед велосипед светлата bici farol bicicleta велосипед задни светла luces led циклус светлина велосипедот пред светлина focos bicicleta solarstorm x2 велосипед светилка led светилка осветлување велосипедизам додатоци велосипед светлина велосипед шлем ласерски mtb велосипед led светло светла за велосипед велосипед xml у2 батерија на велосипед led светло светло велосипед led велосипед велосипед светилка факел светилка велосипед факел велосипед светилка велосипед.

BGN 7.02
Местен Лъв 10L професионален колоездене спортна раница окачване дишаща Велосипедна чанта Leightweight открит колоездене чанти K-508
 • Ново
Оценка на продукта:

Местен Лъв 10L професионален колоездене спортна раница окачване дишаща Велосипедна чанта Leightweight открит колоездене чанти K-508

ЛОКАЛНИТЕ ЛАВ 10 L Професионален Велосипедизам Спортски Ранец Суспензија Дише Велосипед Торба Leightweight Отворено Возење Велосипед КесиСпецификации : Боја : 8 боиМатеријал : водоотпорен најлонОбјектот големина : Прибл...

BGN 11.00 14.72
Ретро кожена под наем опашка опашка чанта седельная чанта пакет наем инструменти чанта
 • Ново
Оценка на продукта:

Ретро кожена под наем опашка опашка чанта седельная чанта пакет наем инструменти чанта

Плаќање1 .2.Ве молиме да ја плати во рок од 3 дена од денот на нарачката Случај И Повратни Информации 1 Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите...

BGN 32.00 35.04
Акация 2 бр./лот под наем светлина & скоростомер & помпа Лента на МТВ велосипед фиксирана гумена лента висока еластичност на въже за велосипед 81127
 • Ново
Оценка на продукта:

Акация 2 бр./лот под наем светлина & скоростомер & помпа Лента на МТВ велосипед фиксирана гумена лента висока еластичност на въже за велосипед 81127

Ве молиме Имајте во предвид : Ако не сакаат 2 парче со иста боја,можете да ги оставите белешка за нас тоа која боја ви е потребно за 2 Парчиња,ако не остави белешка,ние ќе ги испрати како вашата цел,ви Благодариме!

BGN 3.06
От 10 000 лумена-водоустойчив преден светлина XML-T6 LED под наем светлина под наем светлина + 18650 батерия + зарядно устройство
 • Ново
Оценка на продукта:

От 10 000 лумена-водоустойчив преден светлина XML-T6 LED под наем светлина под наем светлина + 18650 батерия + зарядно устройство

1 x XML T6 LED Велосипед Светлина.1 x 10800 m Ah батерија пакет.1 x Полнач*LED : 6× XML T6 LED,Макс.10000 Lumens.*Батерија : 8.4 V батерија пакување(Вклучени)*Коло : Дигитални CC коло,моќ индикатор систем и Нисконапонски алармен систем.*Режим : НискоСредноStrobe , Притиснете било режим за 35 вториот ќе се исклучи.*Затемнување : Електронски pushbutton switch...

BGN 64.00 71.36
Нов 1бр под наем светлина велосипедна лампа led гуми капак клапани, гуми, джанти спици вело светлини за велосипедни аксесоари червен зелен син
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов 1бр под наем светлина велосипедна лампа led гуми капак клапани, гуми, джанти спици вело светлини за велосипедни аксесоари червен зелен син

Сосема нов и висок квалитетЛесен за употреба, долго трае, и безбедно се прикачениЛесна инсталација, инсталиран во секунди пред вас се подготвени да се прошетаатСигурно, останува безбедно заклучен во позиција, дури и за време на offroad употреба.Издржливи, силикони површината е отпорен на вода, шок отпорни.Се гледа додека се возела на вашиот велосипед, на оваа LED светлината е совршено решение за вашата ноќно време сигурност при возење велосипедОвој велосипед зборуваше светлина ќе ви помогнат да го направите вашиот видливи на патотLED велосипед светлата се наменети за двете стручно rider и неформални велосипедистБатеријата:Напојува со 2 CRдо 2032 батерии( Не Вклучувајќи )Должина : 12.2 cmШирина : 3.6 cmНето тежина : 37 gБатеријата Превозот Метод Не Вклучувајќи Ја И Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус Не Вклучувајќи Ја И Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Вклучувајќи Sun You Економски Воздух Mail Вклучувајќи Ali Express Стандард Превозот Забелешка : Ако сакате да се добие овие ставки вклучени батерија, ве Молиме да го изберат правото превозот метод.

BGN 1.00 1.58
BMX МТБ Cycle Road планински велосипед скутер под наем дръжка бар гумен край на сцепление мек
 • Ново
Оценка на продукта:

BMX МТБ Cycle Road планински велосипед скутер под наем дръжка бар гумен край на сцепление мек

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Мека трајни гума, антибактерии и силна wearability Обичај anatomic покрена површината обезбедува влечење максимална контрола Не се лизга контрола, лесно да се стави & полетување Обезбеди дополнителна удобност Одлична за сите типови на возење! Материјал : Гума Должина : 120mm Дијаметар : 22.2 mm (приближно) 10 Бои за да изберете : Виолетова / Розова / Sky blue / Жолта / Зелена / Deep blue / Red / Бела / Портокал / Црна Количина : 1 piar(2 парчиња) Забелешка : Нема мало пакетВе молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

BGN 3.00 3.62
Карбоновая бутилка клетка скоба за каране маршрут Колоездене планинско колоездене бутилка бутилка вода клетка събрание цикъл на около 30 г
 • Ново
Оценка на продукта:

Карбоновая бутилка клетка скоба за каране маршрут Колоездене планинско колоездене бутилка бутилка вода клетка събрание цикъл на около 30 г

започнетекрајот Висока механичка сила, добра цврстина, отпорност на абење, лесно да се антистареењето перформанси Тежина : 21 G Материјал : Јапонија увезени Т800 карбонски влакна Големина : Погоден за 74 MM шише за вода е Применливо : патот автомобил планински велосипед Карактеристики на Производот : 1...

BGN 30.00 31.97
WEST BIKING многофункционален велосипеден компютър водоустойчив безжичен скоростомер 2 голям LCD екран Velocimetro колоездене Колоездене километража
 • Ново
Оценка на продукта:

WEST BIKING многофункционален велосипеден компютър водоустойчив безжичен скоростомер 2 голям LCD екран Velocimetro колоездене Колоездене километража

Драги пријатели,ви Благодариме за доаѓање,го користите мобилниот шопинг,можат да уживаат во повеќе преференцијален третман,ве молиме скенирање на QR код : Велосипедизам Компјутер Име : ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ Мулти Функција Велосипед Компјутер Безжичниот Водоотпорен Брзинометар 2" Големиот LCD Екран Velocimetro Велосипед возење Велосипед Броило Запад Велосипедизам Безжична Велосипед Компјутер Функции : 1...

BGN 24.00 44.80
Колоездене седлото чанта под наем седалка, чанта за съхранение на велосипеди заден опашката на водоустойчиви PVC + найлон Оксфорд чанта Колоездене на велосипед чант
 • Ново
Оценка на продукта:

Колоездене седлото чанта под наем седалка, чанта за съхранение на велосипеди заден опашката на водоустойчиви PVC + найлон Оксфорд чанта Колоездене на велосипед чант

Карактеристики : Придава светилка појасНа уникатен дизајн, наликува на мал дух глувчетоТкае појас од типот на дизајн, достапен во секој вид на седло местоВнатре поставата пена гума перница quakeproof, може да се стави на мобилен телефон, на фотографска камераСпецификации : Големина : 220mm x 80mm x 90mmМатеријал : ПВЦ + Најлон оксфордПакет Содржина : 1 x Велосипедизам Велосипед Велосипед Водоотпорен Перница1...

BGN 7.00 7.86
Водоустойчив сензорен екран колоездене, чанти Колоездене МТБ планински велосипед рамка на предната тръба чанта за съхранение 5.0 инчов мобилен телефон 4 цвята
 • Ново
Оценка на продукта:

Водоустойчив сензорен екран колоездене, чанти Колоездене МТБ планински велосипед рамка на предната тръба чанта за съхранение 5.0 инчов мобилен телефон 4 цвята

1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO)2 Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.3...

BGN 7.00 7.97
WEST BIKING водоустойчив Колоездене задна светлина USB Акумулаторна супер LED светлина безопасно предупреждение велосипедна лампа задната тръба светлина велосипедни фа?
 • Ново
Оценка на продукта:

WEST BIKING водоустойчив Колоездене задна светлина USB Акумулаторна супер LED светлина безопасно предупреждение велосипедна лампа задната тръба светлина велосипедни фа?

Драги пријатели,ви Благодариме за доаѓање,го користите мобилниот шопинг,можат да уживаат во повеќе преференцијален третман,ве молиме скенирање на QR код : Велосипедизам Светлина Име ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ Супер Светло USB Полнење Велосипедизам Taillight Велосипед Седло Светла Велосипед Светло Задните Безбедност Предупредување СветлинаLED светилка монистра : КОЧАН LED боја : една црвена, сина и црвена светлина Осветлување партер : 5 тезги Режим : Потенцираше / halflighted / Трепка / Бавно флеш / Strobe Видлива далечина : 200m Школка материјал : PC + висок квалитет со силиконска Стандардна боја : црна време на Полнење : 1.5 h Моќност тип : вграденво 250m Ah литиум полимер батерија Пакет Листата : Задни светла*1, Вратоврска*1, полнење преку USB кабел*1Shippment : (Кина Пост, Singpore Пост, EMS, DHL, UPSот, Fed Ex, ТНТ)1020 Работни Дена | Јапонија, Сингапур, Кореја, Малезија, Тајланд, Индонезија1225 Работни Дена | Сад, Канада, Велика Британија, Германија, Франција, Италија, Израел, Австрија, Австралија, Ирска, Бугарија, Полска1226 Работни Дена | Норвешка, Португалија, Шведска, Швајцарија, Словачка, Грција, Унгарија, Белгија, Данска, Финска, Словенија, Хрватска, Шпанија1327 Работни Дена | Турција, Нов Зеланд, Руски, Украина, Белорусија, Филипини, Романија, Литванија2045 Работни Дена | БразилГолемина или да Одговара на ПрашањаГолемини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации...

BGN 15.00 29.76
Открит Динамичен 2017 Многофункционален Държач Наем Дръжка Аксесоари За Велосипеди Удължител Скоба Mar13
 • Ново
Оценка на продукта:

Открит Динамичен 2017 Многофункционален Държач Наем Дръжка Аксесоари За Велосипеди Удължител Скоба Mar13

Мултифункционален Велосипед Носителот Справи Со Велосипед Додатоци Extender Планината ЗаградатаФункција : 100% Сосема нов и висок квалитет...

BGN 4.00 5.86
110db под наем аларма заключване противоугонный заключване с дистанционно управление езда, Колоездене заключване за сигурност вибрационна аларма аксесоари за вело?
 • Ново
Оценка на продукта:

110db под наем аларма заключване противоугонный заключване с дистанционно управление езда, Колоездене заключване за сигурност вибрационна аларма аксесоари за вело?

Карактеристики : Едноставен за ракување и лесно да се инсталира.Супер висока, едноставен, лесно да кражба.Добра сигурност и доживотно траен време, е корисно и издржливи.Burglar без грижи, професионална автомобил грижа.Безжична вибрации аларм со инфрацрвени далечински управувач.Описи : Краток ја напушти велосипедизам, веќе не се мачат да одат затворени.Совршен за заштита на вашата продавница, канцеларија, дома, во автомобил, куќа или било каде да се бара заштита.Се применува за различни тип на велосипед и погоден за сите видови на handlebars.Ефикасно далечинско и аларм сензори 10 метри над терминал, отворен простор до 30 метри.Спецификација : Алармот decibel : 110dbРаботат на струјата : Работна температура : 15~75°Материјал : ПластикаАлармот Напојување : 9 V батерија*1(Не се вклучени)Далечински Напојување : 12 V батерија*1(Не се Вклучени)Далечински Растојание : 510mБоја : ЦрнаГолемина : 95*60*38mmПакетот вклучува : 1 x Велосипед Алармот1 x Далечински КонтролерЗабелешки : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 7.98
KINGBIKE велосипеден шлем ultralight велосипеден шлем Casco Ciclismo чели -формованный велосипеден шлем Mountain Road МТБ каска Casque
 • Ново
Оценка на продукта:

KINGBIKE велосипеден шлем ultralight велосипеден шлем Casco Ciclismo чели -формованный велосипеден шлем Mountain Road МТБ каска Casque

BATFOX Велосипедизам Шлем Мат Пневматски Mens Велосипед Шлем Професионален Планински шлем Тркачки Велосипед ВО КАЛАП Безбедно Капа Шлемови ДеталиОваа KINGBIKE планински велосипед шлем бара ултралесни изградба, доволно вентилација, удобност облечен и да се насочат форма за намалување на отпорноста на сите кои го прават тоа еденнаеден вид шлем за планински велосипедизам, патека на возење велосипед! Тоа, исто така, има во калап PC школка и EPS лагер интеграција за неверојатно влијание заштита, со одговара на вредноста во тркалото да се направи тоа се чувствува сит, Yформа прилагодливи одредување на рака и дише мека брадата гарда.Карактеристики : Интегрирани во калап PC школка со мултидимензионална конусформа EPS влијание пена.Таквите канал систем with13 отвори обезбеди ладење струење кога сте јава тешко.Една рака Одговара на вредноста назад тркалото за удобност носи, погоден за глава обемот 22.0 24.4 инч.Отстранлив внатрешниот квалитет баласт да апсорбираат шокови врз влијание и екстра пот.Дише, пренослив и мека брадата стража и YS одредување на рака за удобност одговара.Стакло во прилог ги штити вашите очи од дожд, сонце, кал, и дрво гранки.Специјално дизајнирани за планински велосипедизам, scootering, патека на возење велосипед, возење.Забелешка : ве Молиме не го применуваат тоа на моторните возила.Спецификации : Бренд : KINGBIKEБоја : Мет Црна / Сина+Жолт / Жолта + Црна + Црвено / Сина + Црвена + Бела (Изборен)Материјал : EPS & PCОтвори : 13Шефот на турнеја : 5662cm / 22.0 24.4 воНето тежина : Околу...

BGN 48.00 77.92