• Ново
Универсална батерия двойно зарядно устройство за DJI OSMO / OSMO Mobile Handheld Gimbal Battery Charger LED Indicator with US / EU Plug

Универсална батерия двойно зарядно устройство за DJI OSMO / OSMO Mobile Handheld Gimbal Battery Charger LED Indicator with US / EU Plug

Buyers rating:
BGN 25.58

Брой продукти

Универзална Батеријата Двојна Полнач за DJI OSMO/ OSMO Мобилни Рачни Gimbal Батерија Полнач LED Индикатор со НАС/ ЕУ Приклучок
Dual Батерија Полнач за DJI OSMO/ OSMO Мобилен
Спецификации :
- Текст : AC 100-240 V 50/60 Hz 200m A (max)
- Излез : наизменична СТРУЈА 12.6 V 400m A (x2)
- Нето Тежина : околу 130g
- Може да ви наплати 2pcs на батеријата
1 x Држачи за НАС Plug ЕУ Приклучок
PLS оставете порака и кажете ни го приклучокот верзија
(Не се вклучуваат на батеријата)
Батерии не се вклучени

Други функции

търговска марка:
SUNNYLIFE
Размер:
osmo battery charger
Номер На Модела:
DJI Osmo OSMO Mobile Battery взрывозащищенная чанта
Пакет:
ДА
Съвместима Модел На Дрона:
Зарядно устройство за DJI OSMO / OSMO Mobile
Съвместим Марка Търтеи:
DJI
Тегло:
209
Име на продукта:
Универсална батерия двойно зарядно устройство за DJI OSMO / OSMO Mobile
Модел:
Батерия двойно зарядно устройство за DJI OSMO / OSMO Mobile
Тип:
Аксесоари DJI Osmo
Характер:
Двойно зарядно устройство за DJI OSMO / OSMO Mobile

Най-добри сделки

Хоризонтална ос за Esky Honey Bee CP3 CP 3 CPX 002380 Вал оперения
 • Ново
Оценка на продукта:

Хоризонтална ос за Esky Honey Bee CP3 CP 3 CPX 002380 Вал оперения

Опис Хоризонталната Оска за Esky Мед Пчела CP3 КП 3 CPX 002380 Feathering ОкноПолитика за испоракаПредмети ќе биде предаден во рок од 23 работен ден по потврди за плаќање (викенд и празник се исклучени).Item(s) ќе биде предаден на Превозот Адреса...

BGN 6.51
JMT Магнит за почистване на пилота пакет учебни помагала технологията на производство на DIY магнитна демонстрация пъзел F19158
 • Ново
Оценка на продукта:

JMT Магнит за почистване на пилота пакет учебни помагала технологията на производство на DIY магнитна демонстрация пъзел F19158

Магнет За Вшмукување Експериментални Пакет Образовни Помагала DIY Технологија на Производство Магнетни Демонстрација Загатка Магнет вшмукување на експериментални пакет, едноставна структура, живописни се прикаже на магнет ги привлекува принципот на хетеросексуалните, инсталација на потребата да се тестира дали на heteropolar, а потоа се држи до двострано лепило на магнет...

BGN 4.00 4.45
F14893-P пълен комплект само RC Drone Quadrocopter X4M380L Frame Kit APM 2.8 Gimbal TX
 • Ново
Оценка на продукта:

F14893-P пълен комплект само RC Drone Quadrocopter X4M380L Frame Kit APM 2.8 Gimbal TX

Пакетот вклучува : X4 M380 L Fiberglass Рамка *1 стрелките на часовникот Brushless Мотор *2 Контрастрелките на часовникот Brushless Мотор *2 30 A Brushless ESC Брзина Контролер *4 9443 Пропелер *2 КК Врска Одбор *1 APM2.8 Супер Контрола на Летање *1 6 M GPS со Компас L5883 25cm Кабел*1 5pcs 10cm Серво Приемник Продолжување Доведе Wire Кабел*1 GPS Виткање Антена Планината Носителот*1 3.5 милиметарски Куршум Конектор *12 20cm Кука и & Јамка Лента за Прицврстување *1 Т Plug Машки Конектор Силикони Жица *1 11.1 V 3300 Mah 25 C Lipo Батеријата*1 Flysky FSi6 6 CH Предавател*1 IMAX РК Б3 Про Компактен Биланс на Полначот*1 Карбонски Влакна Камера Gimbal Планината*1 Пред да можете да го конфигурирате вашиот APM, ќе треба прво да го поврзете сè заедно...

BGN 242.00 266.40
1455 14*5.5 3 дупка T-Motor Carbon Fiber Prop витла CW CCW за T-Series DJI S800 FPV Multirotor Multicopter F06793
 • Ново
Оценка на продукта:

1455 14*5.5 3 дупка T-Motor Carbon Fiber Prop витла CW CCW за T-Series DJI S800 FPV Multirotor Multicopter F06793

14*5.5 3 K Карбонски Влакна Пропелер Г.С CCW 1455 СП Проп Con За ТМоторни Тигар Моторни Multicopter Octacopter / Hexacopter / QuadcopterУсвојува висок квалитет 100% 3 K сите карбонски влакна одбор кои се увезени од Јапонија подобрување на материјалните...

BGN 13.00 16.34
F14893-H САМ RC Drone Quadrocopter RTF с X4m380l Frame Kit QQ Super FS-i6 TX
 • Ново
Оценка на продукта:

F14893-H САМ RC Drone Quadrocopter RTF с X4m380l Frame Kit QQ Super FS-i6 TX

Пакетот вклучува : X4 M380 L Fiberglass Рамка *1 стрелките на часовникот Brushless Мотор *2 Контрастрелките на часовникот Brushless Мотор *2 30 A Brushless ESC Брзина Контролер *4 9443 Пропелер *2 КК Врска Одбор *1 QQ Супер Контрола на Летање *1 3.5 милиметарски Куршум Конектор *12 20cm Кука и & Јамка Лента за Прицврстување *1 Т Plug Машки Конектор Силикони Жица *1 Flysky FSi6 6 CH Предавател *1 11.1 V 3300 Mah 25 C Lipo Батеријата*1 IMAX РК Б3 Про Компактен Биланс на Полначот*1 Мултироторот контрола на летање Вграден во триоска gyroscope и триоската забрзување сензор, поддршка за самостабилизирачки, супер стабилен лет перформанси Поддршка на општи приемник, FUTABA С АВТОБУС приемник, DSM2, 11 MS, 22 MS приемник, поедноставување на конекција инсталација повеќе пригоден, ултрасветли LED Спецификација на Производот : Процесор : 32 BIT РАКА Напон : 3.6 V8.4 V Струја : 60m A* Излез го оценувате : 360 Hz Димензија(LWH) : 43 X29 X13 MM Тежина : 13g Не вклучуваат приемникот и на satelite Пакетот вклучува : 1x QQ супер мултироторот лет контролер 1x Кинески Прирачник 1x English Упатство

BGN 197.00 216.80
1 компл. 12 листенца от рози сапун цвете скоростна мечка САМ на Коледа, рожден Ден, свети Валентин подаръци, украса, сватбен подарък S01647 / 50
 • Ново
Оценка на продукта:

1 компл. 12 листенца от рози сапун цвете скоростна мечка САМ на Коледа, рожден Ден, свети Валентин подаръци, украса, сватбен подарък S01647 / 50

Thanksgiveing денЧетири Бои по желба : Црвена, Сина, Виолетова, Розова, ве молиме изберете оној што го сакате, добредојдени ...

BGN 3.00 3.01
F14893-G САМ RC Drone Quadrocopter X4M380L Frame Kit QQ Super Motor ESC подпори
 • Ново
Оценка на продукта:

F14893-G САМ RC Drone Quadrocopter X4M380L Frame Kit QQ Super Motor ESC подпори

Пакетот вклучува : X4 M380 L Fiberglass Рамка *1 стрелките на часовникот Brushless Мотор *2 Контрастрелките на часовникот Brushless Мотор *2 30 A Brushless ESC Брзина Контролер *4 9443 Пропелер *2 КК Врска Одбор *1 QQ Супер Контрола на Летање *1 3.5 милиметарски Куршум Конектор *12 20cm Кука и & Јамка Лента за Прицврстување *1 Т Plug Машки Конектор Силикони Жица *1 Мултироторот контрола на летање Вграден во триоската gyroscope и триоската забрзување сензор, поддршка за самостабилизирачки, супер стабилен лет перформанси Поддршка на општи приемник, FUTABA С АВТОБУС приемник, DSM2, 11 MS, 22 MS приемник, поедноставување на конекција инсталација повеќе пригоден, ултрасветли LED Спецификација на Производот : Процесор : 32 BIT РАКА Напон : 3.6 V8.4 V Струја : 60m A* Излез го оценувате : 360 Hz Димензија(LWH) : 43 X29 X13 MM Тежина : 13g Не вклучуваат приемникот и на satelite Пакетот вклучува : 1x QQ супер мултироторот лет контролер 1x Кинески Прирачник 1x English Упатство

BGN 120.80
6 в 1 едновременно зарядно устройство за DJI Spark Drone Charging Хъб двойно USB порт за зареждане и 4 щепсела за батерии Us AU EU BS Plug
 • Ново
Оценка на продукта:

6 в 1 едновременно зарядно устройство за DJI Spark Drone Charging Хъб двойно USB порт за зареждане и 4 щепсела за батерии Us AU EU BS Plug

Пакет 1 : НИ Приклучок Пакет 2 : ЕУ Приклучок Пакет 3 : АУ Приклучок Пакет 4 : БС Plug Компатибилен со DJI Искра Полнење 4 парчиња батерии во исто време.со 2 USB Порта за далечински контролер и мобилен телефон...

BGN 44.78
Удължител диапазон дистанционно управление сгъваем удължител за антена на предавателя висока отражателна способност за DJI Mavic PRO Drone
 • Ново
Оценка на продукта:

Удължител диапазон дистанционно управление сгъваем удължител за антена на предавателя висока отражателна способност за DJI Mavic PRO Drone

Пакет 1 : Specular Златна Пакет 2 : Specular Сребро MAVIC ПРО Далечински Контролер Range Extender 1 Свитлива, лесна за носење; 2...

BGN 6.35
Mavic Remote Controller Connected Балансьор Joysticks for DJI SPARK Mavic Pro
 • Ново
Оценка на продукта:

Mavic Remote Controller Connected Балансьор Joysticks for DJI SPARK Mavic Pro

Answer : ___________________________ Note : Бои ќе бидат испратени по случаен избор Ако ви треба одредено боја, ве молиме обележете во вашата нарачка или јавете се во нашата служба...

BGN 3.02
FS-I6S дистанционно управление FS i6s 2.4 G 6ch предавател + приемник iA6b за RC Quadcopter Multirotor Drone
 • Ново
Оценка на продукта:

FS-I6S дистанционно управление FS i6s 2.4 G 6ch предавател + приемник iA6b за RC Quadcopter Multirotor Drone

Fly Sky FSI6 S Далечински Контролер FS i6s 2.4 G 6ch Радио Предавател + i A6b Примачот за РК Quadcopter Multirotor Летало FSi6 Спецификации : Канали : 10 Модел тип : Quadcopter RF Опсег : 2.40552.475 GHz Опсег : 500 KHz Бенд : 140 RF моќ : Помалку потоа 20d Bm 2.4 GHz систем : AFHDS 2 A Код тип : GFSK Чувствителност : 4096 нисконапонски аларм : Yes (Пониска од 4.2 V) DSC порт : Микро USB , ППМ...

BGN 111.47
Sunnylife DJI Phantom 4 3 Advanced Professional WiFi Signal Range Extender Kit + DJI Phantom Car Top Antenna Holder Tray 7000m
 • Ново
Оценка на продукта:

Sunnylife DJI Phantom 4 3 Advanced Professional WiFi Signal Range Extender Kit + DJI Phantom Car Top Antenna Holder Tray 7000m

Sunnylife DJI Фантом 4 3 Напредни Професионални Wi Fi Спектар Сигнал Extender за Полнење + DJI Фантом Автомобил Врвот Антена Носителот на ПослужавникОпис : Овој објект е за DJI Фантом 4, Фантомски 3 Pro / Напредно само. Со 1,5 M прошири RG316 кабел Две кориснички високодобивка 2.4 GHz2.591 GHz 7d Bi панел антена Две кориснички високодобивка 2.4 GHz2.591 GHz 7d Bi Omni антена 2 * Прилагодено РК кабел Комплет за во автомобил (најдобар начин да ги користат DJI Интелигентните начини со далечинскиот затворен, антена за полнење да се стави на отворено, користете OmniНасочен Антена) Лесни, трајни, практичен и удобен за употреба во компактен дизајн. Се зголемува опсег од приближно 2.5 Км до 7.5 Км (резултатите варираат во однос на животната средина) Се зголемува опсегот од прибл...

BGN 114.00 143.98
Перка за охрана Prop Протектор капачка брони и шасито аксесоари комплекти за DJI Mavic Pro
 • Ново
Оценка на продукта:

Перка за охрана Prop Протектор капачка брони и шасито аксесоари комплекти за DJI Mavic Pro

Пропелер Заштитник : Карактеристики : Посебно дизајниран за DJI Mavic Про.Изработен од пластика, сјај површина, се чувствуваат удобно.Мала Тежина, безбедност, crashworthiness, добра цврстина за Светлина Летање.Лесно да се соберат и расклопување.Arcuate заштита надворешниот прстен + триаголен поддршка структура + тешки пластика.Постабилна! Повеќе crashworthiness! побезбеден!Заштита прстен големина е поголема од максималниот надворешен дијаметар на пропелер, подобра заштита на пропелер, вие можете да DJI Mavic Про шатл во шумата, улички.Спецификации : Материјал : ПластикаКомпатибилен со : за DJI Mavic ПроГолемина(L*W) : 27x18cm / 10.63x7.09"Количина : 1set / 4 парчињаОпрема За Слетување : Карактеристики : Надворешниот осум структурните дизајн, безбеден, стабилен и сигурен.Овозможува Mavic Про да ги тргнеме од една нерамна површина и заштита на вашиот Mavic Про.Ја зголемува безбедноста на слетување со проширување на став.Покренува авиони до 3cm / 1.2"одржување на камерата далеку од нечистотија / песок.Опрема за слетување цврсто се држат во нозете, лесно да се инсталира и да ги отстраните.Спецификации : Материјал : ABS(Acrylonitrile Butadiene Styrene пластика)Компатибилен со : За DJI Mavic Про QuadcopterГолемина : Една големина одговара за сите DJI Mavic Про QuadcopterПредмет на насоката на DJI Mavic Про Quadcopter напред,ознаката "Л" се монтираат на левата страна пред tripod; ознаката "R" монтира на правото пред tripod.Пакет Вклучувајќи1 * Елиса Guard за DJI Mavic Про1 * Прошири Опрема за Слетување Поставува за DJI Mavic Про

BGN 22.00 23.98
F09205 Mini Alien Across Full Carbon Fiber 250mm 250 RC Quadcopter Frame Kit Несглобено for САМ FPV Drone As ZMR250 Q250 FS
 • Ново
Оценка на продукта:

F09205 Mini Alien Across Full Carbon Fiber 250mm 250 RC Quadcopter Frame Kit Несглобено for САМ FPV Drone As ZMR250 Q250 FS

Aliexpress Одобрени ПраткатаКина Пост Обичен Мал Пакет Плус(во Продажба на Шпицот на Сезоната,Ние гарантираме за 45 дена за испорака на главната земји ;55 дена да Русија; 90 дена да Бразил!)Мини Вонземјани Преку Целосна Карбонски Влакна 250mm 250 РК Quadcopter Рамка за Полнење Unassembled за DIY FPV Летало Како ZMR250 Q250(Само рамка комплет,unassembly,не вклучуваат електронски компоненти)Соберат чекор : ОписМини Quad е ниска тежина Мини Спорт FPV Quadcopter рамка.Тој е дизајниран да се направи употреба на стандардна големина електронска опрема најчесто се користи во RC.Ова им овозможува на quadcopter да се натпреваруваат со поголеми quadcopters, додека се помали и агилни !Работи на Мини Quadcopters бара многу лемење на жица скратување и создавање на енергија дистрибуција системи.Овој производ потребно е добро познавање на РК системи и не е препорачливо за почетниците.СпецификацииМатеријали : 3k Ткаат Карбонски ВлакнаСврзувачки Елементи : Нерѓосувачки Челик & Црвена Метал 8 / 8Големина : 220mm дијагонално, 175mm широк, 130mm долго мотордамотор; за 1 / 2 големината на редовна quadcopterМаксимална Пропелер : 5"Моторни Монтирање : М2 12mm 16mm (Тигар MN1806 2300kv, RCX 1804 2400kv), M3 19mm (Тигар MT2206 2000kv, Sunnysky X2204 2300kv)Лет Контролер Планината : 30.5 mm x 30.5 mmОдборот Камера Планината : 32милиметри x 32милиметриПредложи Компоненти (Не се вклучени,ве молиме подготвени одделно)Мотори : 1806 "Затемнување 3 S" 2300kv МоторПропелер : 5x3ESC : 12amp Simon K ESCБатерија : 3 S 1300mahЛет Контролор : MW,КК, Naze32, Флип ПроПакет : 100% Сосема НОВ1set * 250 Карбонски Влакна Мини FPV Quadcopter Рамка

BGN 22.00 25.66
Sunnylife Балансьор Cover protector джойстик за дистанционно управление DJI SPARK
 • Ново
Оценка на продукта:

Sunnylife Балансьор Cover protector джойстик за дистанционно управление DJI SPARK

Sunnylife Џојстик Заштитник за ИСКРАКарактеристики : Атрактивен изглед, единствен облик, се вклопуваат добро со обликот на далечински контролер Совршено се вклопува во далечински контролер површината, да се обезбеди ефикасна заштита за контролер рокер Врз основа на структурата на далечински контролер, умен дизајн на антипропадна тока, за да се спречи waggling Лесна инсталација, брзпорака, погодно за носење Нето Тежина : 11g Бруто Тежина : 21g Пакет Големина : 139x41x32mm

BGN 5.89
DALPROP T5045 3-листа подпори, 2 чифта (2CW+2CCW) червен, зелен допълнителен 3-лопастный витлото CW CCW за микро квадрокоптера Multicopter 5045
 • Ново
Оценка на продукта:

DALPROP T5045 3-листа подпори, 2 чифта (2CW+2CCW) червен, зелен допълнителен 3-лопастный витлото CW CCW за микро квадрокоптера Multicopter 5045

Пакет 1 : ЦрвенаПакет 2 : ЗеленаDALPROP T5045 3Лист Реквизити 2 пара (2 CW+2 CCW)DALPROP T5045 3Ножеви Г.С CCW Пропелер за Микро Quad Copter Multicopter...

BGN 4.80
Kingkong САМ SPIDER 260 RTF Mini Racing Drone Quacopter с камера с FlySky I6s дистанционно управление готов за полет quadkopter
 • Ново
Оценка на продукта:

Kingkong САМ SPIDER 260 RTF Mini Racing Drone Quacopter с камера с FlySky I6s дистанционно управление готов за полет quadkopter

Пакет 1 : PNP Пакет 2 : RTF Најновите DIY SPIDER 260 PNP RTF Мини Трки Летало Quacopter со Камера со Flysky I6 S Далечински Управувач ВАЛУТНА : Микро F3 Мотор : 2205 (24 S) ESC : BLHeli 20 A 24 S Антена : Печурки Антена FPV Камера : CCD Камера Пропелер : 6040 Видео TX : 400 MW PNP пакет вклучува : Рамка*1 2205 2300kv *4 20a ESC *4 Капак*2 микро f3*1 ccd *1 5.8 G 400mw Видео TX*1 6040 Пропелер*10 микро usb *1 pnp RTF пакет вклучуваат : Рамка*1 2205 2300kv *4 20a ESC *4 Капак*2 микро f3*1 ccd *1 5.8 G 400mw Видео TX*1 6040 Пропелер*10 микро usb *1 Печурки Антена*1 Алатки*1 fsi6s*1 Полнач*1 4s 1300m Ah Батеријата*1 Fs Добиваат*1

BGN 318.00 318.40
Дистанционно управление, зарядно устройство за батерия едновременно зарядно устройство смартфон зарядно устройство за DJI MAVIC PRO Drone
 • Ново
Оценка на продукта:

Дистанционно управление, зарядно устройство за батерия едновременно зарядно устройство смартфон зарядно устройство за DJI MAVIC PRO Drone

Пакет 1 : ЕУ СтандардПакет 2 : НИ Стандард5in1 Полнач за DJI MAVIC ПРО, вклучувајќи 3 батеријата пристаништа и 2 USB портиВелика БРИТАНИЈА стандарден приклучок цената е различен, ве молиме контактирајте услуга ако имате потреба од велика БРИТАНИЈА стандарден приклучок.Спецификации : Текст : AC 100240 V 50 / 60 HzИзлез : наизменична СТРУЈА 13.05 V 4.5 НАUSB Излез : DC 5 V 2 AИнтерфејси : 3 батеријата пристаништа, 2 USB портиДомување Материјал : алуминиум легура (исто како i Phone 7)Димензии : 15.9*10.9*3.6 cmВреме на полнење : околу 6080 минути(Забелешка : батерии, далечински контролер, i Phone, USB кабли не се вклучени.)

BGN 48.24