• Ново
skylarpu 10.1 инчов IPS LCD Screen for HSD101PWW1-Rev A00:4 Tablet PC OLED LCD display Screen panel Repair replacement

skylarpu 10.1 инчов IPS LCD Screen for HSD101PWW1-Rev A00:4 Tablet PC OLED LCD display Screen panel Repair replacement

Buyers rating:
-10 % BGN 43.00
BGN 47.84

Брой продукти


Шенжен Skylarpu Електронски Technology Co.,Ltd
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.

Други функции

Тип На Екрана:
Екран На Съпротива
Размер На Екрана:
7~10 инча
Съвместим Марка:
Универсален
търговска марка:
скайларпу
Вид На Продукта:
Плосък LCD дисплей
Номер На Модела:
HSD101PWW1-A00
Размер На Екрана:
10,1 инча
номер на частта:
HSD101PWW1-A00
(Резолюция) :
1280*800
(Мащаб на показване):
16
(Напрежение на тока с екран) :
3.3 в
(На Входния Ток) :
0.265 A
(Пин-код Сингнального интерфейс) :
40 възглавница
(Активна Зона) :
216.96*135.60 мм
(Област На Показване) :
220.76*139.00
(Стъпка Сингнального интерфейс) :
0,5 мм

Най-добри сделки

10,1 инчов черно за Alba 10 Argos AC101CPLV2 подмяна на дигитайзер докосване на екрана
 • Ново
Оценка на продукта:

10,1 инчов черно за Alba 10 Argos AC101CPLV2 подмяна на дигитайзер докосване на екрана

Напомена : Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме илјадници екран на допир digitizer.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена.1...

BGN 13.12
skylarpu 7 инча 164 мм*99 мм Touchscsreen AT070TN94 90 92 HSD070IDW1 D00 E11 сензорен екран лентата на ръка дигитайзер стъкло сензор
 • Ново
Оценка на продукта:

skylarpu 7 инча 164 мм*99 мм Touchscsreen AT070TN94 90 92 HSD070IDW1 D00 E11 сензорен екран лентата на ръка дигитайзер стъкло сензор

Шенжен Skylarpu Електронски Technology Co.,LtdИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 6.00 6.24
Ултратънък смарт калъф Калъф за Apple iPad 2 Air iPad 6 PU кожа таблет сгъваем Фолио седалките автоматично Събуждане / сън
 • Ново
Оценка на продукта:

Ултратънък смарт калъф Калъф за Apple iPad 2 Air iPad 6 PU кожа таблет сгъваем Фолио седалките автоматично Събуждане / сън

Карактеристики на производот : Пред случај : 1.100% сосема нов и висок квалитет 2.Дизајниран за i Pad Воздух 2 / i Pad 6 3.Magnetically се усогласува со уредот : Спиење функција 4.Штити без да влијаат на било која функција на уредот 5.Тоа може да се користи и како тастатура стојат, и тоа е исто така се соочуваат со време и филм застане...

BGN 20.00 25.58
3.7 В, 400 ма, [303035] полимерна литиево-йонна / литиево-йонна батерия за писалки, диктофон, смарт гривна, смарт часа; bluetooth, mp3
 • Ново
Оценка на продукта:

3.7 В, 400 ма, [303035] полимерна литиево-йонна / литиево-йонна батерия за писалки, диктофон, смарт гривна, смарт часа; bluetooth, mp3

lithiumion Батеријата Висок Квалитет Бесплатен превозотБатерија Тип : 3.7 V Литиум Полимер Батерија Забелешка : пред да ја купите ве молиме да ја потврдите вашата машина дали да се поддржи оваа батерија! Батеријата модел е големина, aslong како соодветна големина може да се одржи и ќе биде во можност да го користите! Спецификации : 1,Номинален напон : 3.7 V; 2,Стандард на полнење и празнење на 1 C 3,Широко се користат за GPS / PSP / СРЕДЕН / PDA / Паметен телефон / таблет компјутер 4,OEM / ODM се нудат Големина : Дебелина=3.0 mm Ширина=30 мм Должина=35 mm Капацитет : 400 m Ah

BGN 7.00 9.95
dolmobile закалено стъкло защитно фолио за Lenovo TAB 2 X30F A10-30 Tablet 10.1 инча + кърпички за почистване не на дребно в опаковка
 • Ново
Оценка на продукта:

dolmobile закалено стъкло защитно фолио за Lenovo TAB 2 X30F A10-30 Tablet 10.1 инча + кърпички за почистване не на дребно в опаковка

Карактеристики : 1 100% Нов висок квалитет калено стакло екран заштитник 2 Ултра силна : Нано Стакло со нуладоказ, тешко обложени површина ( 9 H Цврстина) се спротивстави на остри објекти како ножеви и копчињата...

BGN 12.54
Универсален калъф за Prestigio MultiPad Wize 3407 4G 7 инча 16127B Tablet ПУ кожен калъф Калъф безплатно подарък 3
 • Ново
Оценка на продукта:

Универсален калъф за Prestigio MultiPad Wize 3407 4G 7 инча 16127B Tablet ПУ кожен калъф Калъф безплатно подарък 3

Пакет : 1 x За случај 1 x Слободни телефон носителот 1 x Слободни допир Пенкало 1 x Слободни Прашина приклучокЗабелешка : Овој производ е Универзален заштитна маска, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме1...

BGN 9.00 10.40
Нов 7-инчов 165mm*104mm Touchscsreen за Innolux AT070TN83 V. 1 сензорен екран лентата на ръка човеко-машинен интерфейс
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов 7-инчов 165mm*104mm Touchscsreen за Innolux AT070TN83 V. 1 сензорен екран лентата на ръка човеко-машинен интерфейс

Шенжен Skylarpu Електронски Technology Co.,LtdИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 6.00 6.24
В Продажба!Антибликовая защитно фолио за екрана матово фолио за ReadBoy G50 10.1 tablet front screen protective film + дребно опаковка
 • Ново
Оценка на продукта:

В Продажба!Антибликовая защитно фолио за екрана матово фолио за ReadBoy G50 10.1 tablet front screen protective film + дребно опаковка

QCC ВО ТАИ WANНа Продажба!АнтиОтсјај Екран Заштитник Филм Мат Филм За Read Boy G50 10.1" таблета пред екран со некоја заштитна фолија + Мало пакетНашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

BGN 4.00 4.30
10шт 070-220B-2 FM707101KD TYF1176V3 сензорен CTP070083 сензорен екран отбелязвайки размер и цвят
 • Ново
Оценка на продукта:

10шт 070-220B-2 FM707101KD TYF1176V3 сензорен CTP070083 сензорен екран отбелязвайки размер и цвят

10pc S 070220 B2 FM707101 KD TYF1176 V3 допир CTP070083 екран на допир се напомене големина и бојаКарактеристики : Висок Квалитет на Екран на Допир за 070220 B2 FM707101 KD / TYF1176 V3 допир CTP070083 Доаѓа со заштитна пластична кеса и безбедно пакување Пред испорака тестирање и да се осигурате дека работи добро ве Молиме НЕ го купите, ако не се прифати соодветен модел кога екранот на допир е надвор од понудата на пазарот, ви благодариме! Пакетот вклучува : 10pcs екран на допиримаме 2 видови на пакет ,после спакувани ќе биде вака

BGN 42.40
Нов 7 таблет за Bravva Planet BV-4000 сензорен екран дигитайзер, смяна на панела на стъклена сензор Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов 7 таблет за Bravva Planet BV-4000 сензорен екран дигитайзер, смяна на панела на стъклена сензор Безплатна доставка

Новите 7" Таблет За Bravva Планета BV4000 екран на Допир digitizer панел замена стакло Сензор Бесплатен ПревозотПакетот вклучува : 1 x екран на допирКомпатибилен Модел : За Bravva Планета BV4000Посебна Забелешка : ве Молиме тест нормално пред инсталацијата.Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел...

BGN 15.20
B101EAN01. 6 LCD дисплей с дигитайзером за ASUS Transformer Pad TF103 ME103 K010 ME103C ME103K ME102 K018 K00F TF103CG
 • Ново
Оценка на продукта:

B101EAN01. 6 LCD дисплей с дигитайзером за ASUS Transformer Pad TF103 ME103 K010 ME103C ME103K ME102 K018 K00F TF103CG

Опис На ПроизводотОпис : 10.1" LCD екран за AsTF103 ME103 K010 ME103 C ME103 K ME102 K018 K00 F TF103 CG таблет КОМПЈУТЕР, бесплатен превозот+следење Бр.; Тестирани еден по еден пред превозот; Испорака во рок од 2 работни дена после потврда на плаќањето; Одлични попродажба на услуги.Време на испорака(во работни денови) : DHL : 57 денаEMS : 510 денаПРОЗОРЦИ : 57 денаТНТ : 57 денаFedex : 57 денаRegisterd Воздухопловната : 1525 дена

BGN 44.00 46.40
7.1-инчов сензорен екран 165*104 мм AT070TN90 92 AT070TN83V. 1 сензорен екран CASKA coagent navigation car DVD
 • Ново
Оценка на продукта:

7.1-инчов сензорен екран 165*104 мм AT070TN90 92 AT070TN83V. 1 сензорен екран CASKA coagent navigation car DVD

Објектот спецификите7.1 инчен екран на допир 165*104mm AT070 TN90 92 AT070 TN83 V.1 допир CASKA coagent навигација со автомобил DVDОпис На ПроизводотКога ќе купите повеќе од еден објект, ве молиме да ги додадете во количката за да се добие попуст.(треба контактирајте со продавачот)Откако ќе се направи ред (под многу видови на бои),plz оставите порака за нас ,нас информирање која боја ви треба...

BGN 18.00 19.20
5 thread best battery 3.7 V литиево-полимерна батерия 2895110 3.7 V 3500MAH 3095110 mobile power САМ таблетен компютър
 • Ново
Оценка на продукта:

5 thread best battery 3.7 V литиево-полимерна батерия 2895110 3.7 V 3500MAH 3095110 mobile power САМ таблетен компютър

Батеријата својства : се соберат Здраво, ако може да се't најдете во продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!Имајте пријатен ден...

BGN 21.00 22.38
Grade Pattern Stand ПУ кожен калъф за ipad 3 4 2 New Luxury Smart Cover Smartcover for iPad4 Flip Tab аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

Grade Pattern Stand ПУ кожен калъф за ipad 3 4 2 New Luxury Smart Cover Smartcover for iPad4 Flip Tab аксесоари

Добредојдовте на нашиот мобилен телефон додатоци продавница Ние Поддршка Dropshipping,на Големо,ОЕМ предмети ,ние може да ви даде најдобра цена,висок квалитет на Производите.Секоја цел што може да биде брод во рамките на бизнис 2 дена.ЗАБЕЛЕШКА1...

BGN 21.00 25.52
Witblue New For 10.1 P130 tablet with hn1040 спк стартира строителни v1 hn1040-спк стартира строителни v1 touch screen Touch panel Digitizer подмяна на стъкло, сензор
 • Ново
Оценка на продукта:

Witblue New For 10.1 P130 tablet with hn1040 спк стартира строителни v1 hn1040-спк стартира строителни v1 touch screen Touch panel Digitizer подмяна на стъкло, сензор

Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го вашиот таблет за да ја проверите екран на допир панел форма, екран на допир конектор кабел и кодексот број.Затоа што таму е ifferent екран на допир конектор кабел за овој таблет модел.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот таблет ако вашиот екран на допир е со истиот екран на допир панел форма, екран на допир конектор кабел и кабел код како што е нашата слика.Пакет : 1 White екран на допирКако производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа / слика на еден,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што е споменато...

BGN 23.20
Черен нов, 7 инча за SQ-PG1054-спк стартира строителни-A0 tablet PC сензорен екран дигитайзер, ремонт панел Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Черен нов, 7 инча за SQ-PG1054-спк стартира строителни-A0 tablet PC сензорен екран дигитайзер, ремонт панел Безплатна доставка

Ве молиме НЕ го купите, ако не прифати Некој+ одделение компатибилен екран на допир digitizer со различни flex кабелот броеви како нашите наслов / опис / фото држави е надвор од понудата на пазарот, ви благодариме!1...

BGN 11.06
Полимерна батерия 9 инча планшетная батерия местната вградена акумулаторна батерия 6000mah 3.7 V 3590150
 • Ново
Оценка на продукта:

Полимерна батерия 9 инча планшетная батерия местната вградена акумулаторна батерия 6000mah 3.7 V 3590150

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> Изграденаво коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 3.5 mm (H)*90 mm (W)* 150 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 6000m AhМодел : 3590150Капацитет : 6000 MAHНапон : 3.7 VДимензии : Должина 150 MM 90 MM ширина дебелина од 3,5 MM

BGN 18.32
Нов 8 инчов дигитайзер, тъч екрана на контролния панел от стъкло за Digma Eve 8.2 3G tablet PC
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов 8 инчов дигитайзер, тъч екрана на контролния панел от стъкло за Digma Eve 8.2 3G tablet PC

Нови 8" инчен Digitizer Екран на Допир Панел стакло За Digma Ева 8.2 3 G Таблет КОМПЈУТЕР Пакетот вклучува : 1 x екран на допирКомпатибилен Модел : За Digma Ева 8.2 3 GПосебна Забелешка : ве Молиме тест нормално пред инсталацијата.Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел...

BGN 22.00 24.00
За iPad Air Case магнитна кожена поставка Filp Портфейла Case калъф за ipad Air1 на ipad 5 защитен калъф за таблет / притежателя на слота за карти
 • Ново
Оценка на продукта:

За iPad Air Case магнитна кожена поставка Filp Портфейла Case калъф за ipad Air1 на ipad 5 защитен калъф за таблет / притежателя на слота за карти

Добредојдовте на нашиот мобилен телефон додатоци продавница Ние Поддршка Dropshipping,на Големо,ОЕМ предмети ,ние може да ви даде најдобра цена,висок квалитет на Производите.Секоја цел што може да биде брод во рамките на бизнис 2 дена.ЗАБЕЛЕШКА1...

BGN 17.00 21.73