• Ново
Ултра тънък калъф за Amazon Kindle All-New Fire HD 10 Tablet with Алекса 10.1 2017 Smart Cover Sleep Wake ПУ Сгъваема поставка кожа

Ултра тънък калъф за Amazon Kindle All-New Fire HD 10 Tablet with Алекса 10.1 2017 Smart Cover Sleep Wake ПУ Сгъваема поставка кожа

Buyers rating:
-30 % BGN 16.00
BGN 22.83

Брой продукти


Ултра Тенок Случај За Амазон Поттикне Сите Нови Fire HD 10 Таблета со Алекса 10.1" 2017 Smart Cover Спие Разбуди СТП Виткање Застане на Кожата Карактеристики : 1.Мулти бои за избор. 2.Направени од високо-квалитетни Материјали. 3.Луксузот и Модата . 4.Совршен Монтирање и Заштита таблета Добро. 5.Заштитете го вашиот таблет од гребнатини,валкани,солза и носат. 6.Кога го користите ,Не треба земе таблета надвор од случајот. 7.100% Сосема Нов & Компатибилни со вашиот Таблет. случај Само се Вклопуваат За Амазон Поттикне Сите Нови Fire HD 10 10.1 инчен 2017

Други функции

Съвместимост С Модели:
За Amazon Kindle All-New Fire HD 10 2017
Стил:
Модни модели
Съвместим Марка:
За Amazon Kindle
Материал:
PU
търговска марка:
Цисоар
Дължина:
26.20cm
Пакет:
No
Вид На Модела:
Твърд
Характеристика:
Устойчивост на падане, устойчивост на удар, защита от прах
Тип:
Защитната Обвивка / Кожа
Номер На Модела:
За Amazon Kindle All-New Fire HD 10 2017
Прилагането На Размерите На Преносим Компютър:
10.1
Ширина:
15.90cm
is_customized:
Yes
Поддръжка:
Дропшиппинг Цялата Продажба Безплатна Доставка
Цвят Стил:
10 От Модели, Модни Снимки Калъф
CP1:
shell Skin capa para carcasa за Amazon Kindle All-New Fire HD 10 2017
CP2:
Калъф за Amazon Kindle All-New Fire HD 10 2017
размер на хапчета:
262 x 159 x 9,8 мм

Най-добри сделки

Нов 7-инчов 165mm*104mm Touchscsreen за Innolux AT070TN83 V. 1 сензорен екран лентата на ръка човеко-машинен интерфейс
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов 7-инчов 165mm*104mm Touchscsreen за Innolux AT070TN83 V. 1 сензорен екран лентата на ръка човеко-машинен интерфейс

Шенжен Skylarpu Електронски Technology Co.,LtdИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 6.00 6.24
Нов 7 инчов XF20140621 HK70DR2429 спк стартира строителни-FC70S831-00 ръкописно сензорен екран капацитивен външен сензорен екран стъкло Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов 7 инчов XF20140621 HK70DR2429 спк стартира строителни-FC70S831-00 ръкописно сензорен екран капацитивен външен сензорен екран стъкло Безплатна доставка

Новите 7" инчен XF20140621 HK70 DR2429 FPCFC70 S83100 ракопис екран на допир капацитивни надвор екран на допир панел Стакло Бесплатен превозотве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број...

BGN 6.88
Полимерна батерия 9 инча планшетная батерия местната вградена акумулаторна батерия 6000mah 3.7 V 3590150
 • Ново
Оценка на продукта:

Полимерна батерия 9 инча планшетная батерия местната вградена акумулаторна батерия 6000mah 3.7 V 3590150

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> Изграденаво коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 3.5 mm (H)*90 mm (W)* 150 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 6000m AhМодел : 3590150Капацитет : 6000 MAHНапон : 3.7 VДимензии : Должина 150 MM 90 MM ширина дебелина од 3,5 MM

BGN 18.32
9-инчов съвместим LCD дисплей L900H40-001
 • Ново
Оценка на продукта:

9-инчов съвместим LCD дисплей L900H40-001

Компании кои работат голем број на големи и мали големината на екранот, добредојдовте на клиентите совети

BGN 60.00 78.38
10шт 070-220B-2 FM707101KD TYF1176V3 сензорен CTP070083 сензорен екран отбелязвайки размер и цвят
 • Ново
Оценка на продукта:

10шт 070-220B-2 FM707101KD TYF1176V3 сензорен CTP070083 сензорен екран отбелязвайки размер и цвят

10pc S 070220 B2 FM707101 KD TYF1176 V3 допир CTP070083 екран на допир се напомене големина и бојаКарактеристики : Висок Квалитет на Екран на Допир за 070220 B2 FM707101 KD / TYF1176 V3 допир CTP070083 Доаѓа со заштитна пластична кеса и безбедно пакување Пред испорака тестирање и да се осигурате дека работи добро ве Молиме НЕ го купите, ако не се прифати соодветен модел кога екранот на допир е надвор од понудата на пазарот, ви благодариме! Пакетот вклучува : 10pcs екран на допиримаме 2 видови на пакет ,после спакувани ќе биде вака

BGN 42.40
Witblue New For 10.1 P130 tablet with hn1040 спк стартира строителни v1 hn1040-спк стартира строителни v1 touch screen Touch panel Digitizer подмяна на стъкло, сензор
 • Ново
Оценка на продукта:

Witblue New For 10.1 P130 tablet with hn1040 спк стартира строителни v1 hn1040-спк стартира строителни v1 touch screen Touch panel Digitizer подмяна на стъкло, сензор

Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го вашиот таблет за да ја проверите екран на допир панел форма, екран на допир конектор кабел и кодексот број.Затоа што таму е ifferent екран на допир конектор кабел за овој таблет модел.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот таблет ако вашиот екран на допир е со истиот екран на допир панел форма, екран на допир конектор кабел и кабел код како што е нашата слика.Пакет : 1 White екран на допирКако производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа / слика на еден,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што е споменато...

BGN 23.20
За новия iPad 9.7 2017 карикатура сладък котка флип-надолу капак за iPad 9.7 Pro 10.5 Air Air2 Mini 1 2 3 4 калъф за таблет защитната обвивка чанта
 • Ново
Оценка на продукта:

За новия iPad 9.7 2017 карикатура сладък котка флип-надолу капак за iPad 9.7 Pro 10.5 Air Air2 Mini 1 2 3 4 калъф за таблет защитната обвивка чанта

За Новиот i Pad 9.7 2017 Цртан филм Симпатична Мачка прекривачот За i Pad Про 9.7" 10.5 Воздух Air2 Мини 1 2 3 4 Таблета Случај Заштитна Обвивка КесаИзвестување >>>Драг пријателако имате било каков проблемве молиме слободно контактирајте со насне се отвори споротИ ве молам потврдете го вашиот таблет модел пред да го поставите целможете да проверите модел како и на овој начинПроверете можете модел пред да го поставите цел1...

BGN 28.78
B101EAN01. 6 LCD дисплей с дигитайзером за ASUS Transformer Pad TF103 ME103 K010 ME103C ME103K ME102 K018 K00F TF103CG
 • Ново
Оценка на продукта:

B101EAN01. 6 LCD дисплей с дигитайзером за ASUS Transformer Pad TF103 ME103 K010 ME103C ME103K ME102 K018 K00F TF103CG

Опис На ПроизводотОпис : 10.1" LCD екран за AsTF103 ME103 K010 ME103 C ME103 K ME102 K018 K00 F TF103 CG таблет КОМПЈУТЕР, бесплатен превозот+следење Бр.; Тестирани еден по еден пред превозот; Испорака во рок од 2 работни дена после потврда на плаќањето; Одлични попродажба на услуги.Време на испорака(во работни денови) : DHL : 57 денаEMS : 510 денаПРОЗОРЦИ : 57 денаТНТ : 57 денаFedex : 57 денаRegisterd Воздухопловната : 1525 дена

BGN 44.00 46.40
Нов 7 таблет за Bravva Planet BV-4000 сензорен екран дигитайзер, смяна на панела на стъклена сензор Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов 7 таблет за Bravva Planet BV-4000 сензорен екран дигитайзер, смяна на панела на стъклена сензор Безплатна доставка

Новите 7" Таблет За Bravva Планета BV4000 екран на Допир digitizer панел замена стакло Сензор Бесплатен ПревозотПакетот вклучува : 1 x екран на допирКомпатибилен Модел : За Bravva Планета BV4000Посебна Забелешка : ве Молиме тест нормално пред инсталацијата.Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел...

BGN 15.20
dolmobile закалено стъкло защитно фолио за Lenovo TAB 2 X30F A10-30 Tablet 10.1 инча + кърпички за почистване не на дребно в опаковка
 • Ново
Оценка на продукта:

dolmobile закалено стъкло защитно фолио за Lenovo TAB 2 X30F A10-30 Tablet 10.1 инча + кърпички за почистване не на дребно в опаковка

Карактеристики : 1 100% Нов висок квалитет калено стакло екран заштитник 2 Ултра силна : Нано Стакло со нуладоказ, тешко обложени површина ( 9 H Цврстина) се спротивстави на остри објекти како ножеви и копчињата...

BGN 12.54
10,1 инчов черно за Alba 10 Argos AC101CPLV2 подмяна на дигитайзер докосване на екрана
 • Ново
Оценка на продукта:

10,1 инчов черно за Alba 10 Argos AC101CPLV2 подмяна на дигитайзер докосване на екрана

Напомена : Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме илјадници екран на допир digitizer.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена.1...

BGN 13.12
Черен нов, 7 инча за SQ-PG1054-спк стартира строителни-A0 tablet PC сензорен екран дигитайзер, ремонт панел Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Черен нов, 7 инча за SQ-PG1054-спк стартира строителни-A0 tablet PC сензорен екран дигитайзер, ремонт панел Безплатна доставка

Ве молиме НЕ го купите, ако не прифати Некој+ одделение компатибилен екран на допир digitizer со различни flex кабелот броеви како нашите наслов / опис / фото држави е надвор од понудата на пазарот, ви благодариме!1...

BGN 11.06
Модерен оцветени калъф за Apple iPad Pro 10.5 2017 Case Smart Cover A1701 Funda Tablet Soft TPU+PU Leather Flip Stand Shell
 • Ново
Оценка на продукта:

Модерен оцветени калъф за Apple iPad Pro 10.5 2017 Case Smart Cover A1701 Funda Tablet Soft TPU+PU Leather Flip Stand Shell

Моден Насликани Случај За Apple i Pad Про 10.5" 2017 Случај Smart Cover A1701 Funda Таблета Мека TPU+СТП Кожа Флип Стојат Школка Карактеристики : 1.Мулти бои за избор...

BGN 18.00 26.40
Мек силиконов каучук калъф TPU за Samsung Galaxy Tab A A6 10.1 P580 P585 S-pen version Tablet Case делото Shell Funda
 • Ново
Оценка на продукта:

Мек силиконов каучук калъф TPU за Samsung Galaxy Tab A A6 10.1 P580 P585 S-pen version Tablet Case делото Shell Funda

Насликани СТП Кожа Случај За Samsung Galaxy Tab А6 10.1 2016 Година P580 P585 Spen верзија Таблета Покрие Случај Школка Заштитник Funda Карактеристики : 1.Мулти бои за избор...

BGN 8.00
3.7 В, 400 ма, [303035] полимерна литиево-йонна / литиево-йонна батерия за писалки, диктофон, смарт гривна, смарт часа; bluetooth, mp3
 • Ново
Оценка на продукта:

3.7 В, 400 ма, [303035] полимерна литиево-йонна / литиево-йонна батерия за писалки, диктофон, смарт гривна, смарт часа; bluetooth, mp3

lithiumion Батеријата Висок Квалитет Бесплатен превозотБатерија Тип : 3.7 V Литиум Полимер Батерија Забелешка : пред да ја купите ве молиме да ја потврдите вашата машина дали да се поддржи оваа батерија! Батеријата модел е големина, aslong како соодветна големина може да се одржи и ќе биде во можност да го користите! Спецификации : 1,Номинален напон : 3.7 V; 2,Стандард на полнење и празнење на 1 C 3,Широко се користат за GPS / PSP / СРЕДЕН / PDA / Паметен телефон / таблет компјутер 4,OEM / ODM се нудат Големина : Дебелина=3.0 mm Ширина=30 мм Должина=35 mm Капацитет : 400 m Ah

BGN 7.00 9.95
Нов 8 инчов дигитайзер, тъч екрана на контролния панел от стъкло за Digma Eve 8.2 3G tablet PC
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов 8 инчов дигитайзер, тъч екрана на контролния панел от стъкло за Digma Eve 8.2 3G tablet PC

Нови 8" инчен Digitizer Екран на Допир Панел стакло За Digma Ева 8.2 3 G Таблет КОМПЈУТЕР Пакетот вклучува : 1 x екран на допирКомпатибилен Модел : За Digma Ева 8.2 3 GПосебна Забелешка : ве Молиме тест нормално пред инсталацијата.Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел...

BGN 22.00 24.00
CucKooDo 50 бр./лот ультратонкая лека трикратна поставка за съвсем нов таблет Amazon Kindle Fire 7 (7th, 2017 release)
 • Ново
Оценка на продукта:

CucKooDo 50 бр./лот ультратонкая лека трикратна поставка за съвсем нов таблет Amazon Kindle Fire 7 (7th, 2017 release)

Специјален Дизајн За : Целосна заштита за Сите Нови Оган 7 Таблета со Алекса (7 Генерација, 2017 порака) Супериорен Квалитет Случај : Премиум Синтетички Кожа со микрофибер крпа се комбинираат со цврсти поликарбонат назад школка ќе ги носи солидни случај, совршено ќе го заштити вашиот Новото Оган 7 Таблет од удари, прашина, штета, гребнатини...

BGN 424.00
Оригиналната 7 инчов сензорен екран лентата с дигитайзер стъкло за Aldi Medion Lifetab E7312 DY F-07047-V2 Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Оригиналната 7 инчов сензорен екран лентата с дигитайзер стъкло за Aldi Medion Lifetab E7312 DY F-07047-V2 Безплатна доставка

Оригинални 7" инчен Екран на Допир панел digitizer стакло За Aldi Medion Lifetab E7312 DYF07047V2 Бесплатен превозотве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број...

BGN 8.80
За TP101180X-спк стартира строителни-V1 Tablet капацитивен чувствителен на допир екран 8 инчов КОМПЮТЪР touchpad дигитайзер стъкло средната сензор Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

За TP101180X-спк стартира строителни-V1 Tablet капацитивен чувствителен на допир екран 8 инчов КОМПЮТЪР touchpad дигитайзер стъкло средната сензор Безплатна доставка

За TP101180 XFPCV1 Таблета Капацитивни Екран на Допир 8" инчен PC екран на Допир Панел Digitizer Стакло СРЕДИНАТА на Сензор Бесплатен Превозот1...

BGN 15.62
Нов 7инчов сензорен екран HSD070PWW1-b01 c00 b00 LCD сензорен панел стъкло 161*105 мм сензорен екран Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов 7инчов сензорен екран HSD070PWW1-b01 c00 b00 LCD сензорен панел стъкло 161*105 мм сензорен екран Безплатна доставка

Шенжен Skylarpu Електронски Technology Co.,LtdИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 6.00 6.24
За iPad Air Case магнитна кожена поставка Filp Портфейла Case калъф за ipad Air1 на ipad 5 защитен калъф за таблет / притежателя на слота за карти
 • Ново
Оценка на продукта:

За iPad Air Case магнитна кожена поставка Filp Портфейла Case калъф за ipad Air1 на ipad 5 защитен калъф за таблет / притежателя на слота за карти

Добредојдовте на нашиот мобилен телефон додатоци продавница Ние Поддршка Dropshipping,на Големо,ОЕМ предмети ,ние може да ви даде најдобра цена,висок квалитет на Производите.Секоја цел што може да биде брод во рамките на бизнис 2 дена.ЗАБЕЛЕШКА1...

BGN 17.00 21.73
нов 8 инчов за Acer Iconia One 8 B1-850 A6001 сензорен екран дигитайзер емкостная панел стъклени лещи PB80JG2928 ZJX 208*123 мм
 • Ново
Оценка на продукта:

нов 8 инчов за Acer Iconia One 8 B1-850 A6001 сензорен екран дигитайзер емкостная панел стъклени лещи PB80JG2928 ZJX 208*123 мм

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи, Било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации при донесување цел Ние брод на Aliexpress адреса на само,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса точно...

BGN 96.00
Най-добрата антибликовая матово защитно фолио за екрана на Dell Venue 8 Pro 8.0 предната матово защитно фолио за екрана с търговия на дребно опаковка
 • Ново
Оценка на продукта:

Най-добрата антибликовая матово защитно фолио за екрана на Dell Venue 8 Pro 8.0 предната матово защитно фолио за екрана с търговия на дребно опаковка

QCC ВО ТАИ WANНАЈДОБРИТЕ АнтиОтсјај Мат екран заштитник филм За Dell Место 8 Pro 8.0" пред Мат екран со некоја заштитна фолија со мало пакетНашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

BGN 3.00 3.34