• Ново
За TP101180X-спк стартира строителни-V1 Tablet капацитивен чувствителен на допир екран 8 инчов КОМПЮТЪР touchpad дигитайзер стъкло средната сензор Безплатна доставка

За TP101180X-спк стартира строителни-V1 Tablet капацитивен чувствителен на допир екран 8 инчов КОМПЮТЪР touchpad дигитайзер стъкло средната сензор Безплатна доставка

Buyers rating:
BGN 15.62

Брой продукти


За TP101180 X-FPC-V1 Таблета Капацитивни Екран на Допир 8" инчен PC екран на Допир Панел Digitizer Стакло СРЕДИНАТА на Сензор Бесплатен Превозот
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји & APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. Сликите прикажани се актуелните објектот,ве молиме љубезно ве молиме проверете ги вашите објекти внимателно пред цел.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот & исклучува викендите & празници. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 50 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката & се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и време разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Ние само може да гарантира оној што доби кои ќе бидат компатибилни со вашиот таблет, ако вашиот екран на допир е со иста конектор кабел како слика на интернет ! Ве молиме НЕ го купите, ако не прифати Некој+ одделение компатибилен екран на допир digitizer со различни flex кабелот броеви како нашите наслов / опис /фото држави е надвор од понудата на пазарот, ви благодариме!
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас & 30 дена да се вратат од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа се смета користи & НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ ! Превозот цена е мечка од двете продавачот & купувачот на половина.

Други функции

Цвят:
Бял
Вид На Продукта:
Touchpad Таблет
Съвместим Марка:
Универсален
Тип На Екрана:
Капацитивен Екран
Номер На Модела:
За TP101180X спк стартира строителни V1
търговска марка:
Чи Хенде
Размер На Екрана:
7~10 инча
Място на произход на стоката:
Гуандун, Китай (Континентален)
БРОЙ:
100% чисто нов
Безплатна доставка :
Поща стълб кит с проследяване не.
срок на доставка:
В Рамките На 3 Дни
Размер:
8-инчов екран
съвместимост за:
За TP101180X-спк стартира строителни-V1
Модел№:
За TP101180X-спк стартира строителни-V1
Цвят:
Бял цвят
Цени на едро:
Да(повече 20pcs, свържете се с нас, благодаря

Най-добри сделки

7.1-инчов сензорен екран 165*104 мм AT070TN90 92 AT070TN83V. 1 сензорен екран CASKA coagent navigation car DVD
 • Ново
Оценка на продукта:

7.1-инчов сензорен екран 165*104 мм AT070TN90 92 AT070TN83V. 1 сензорен екран CASKA coagent navigation car DVD

Објектот спецификите7.1 инчен екран на допир 165*104mm AT070 TN90 92 AT070 TN83 V.1 допир CASKA coagent навигација со автомобил DVDОпис На ПроизводотКога ќе купите повеќе од еден објект, ве молиме да ги додадете во количката за да се добие попуст.(треба контактирајте со продавачот)Откако ќе се направи ред (под многу видови на бои),plz оставите порака за нас ,нас информирање која боја ви треба...

BGN 18.00 19.20
Нова смяна на сензорен екран дигитайзер за CHUWI VI10 CWI505 10,6 инча OLM-101A1230-PG VER. 3 предни сензор тъчпада стъкло
 • Ново
Оценка на продукта:

Нова смяна на сензорен екран дигитайзер за CHUWI VI10 CWI505 10,6 инча OLM-101A1230-PG VER. 3 предни сензор тъчпада стъкло

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел на допир за кабел код е иста како и листата еден пред купување.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран форма како што е нашата слика / листа.Постојат различни екран на допир кабел за овој таблет модел.Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот...

BGN 27.06
Мек силиконов каучук калъф TPU за Samsung Galaxy Tab A A6 10.1 P580 P585 S-pen version Tablet Case делото Shell Funda
 • Ново
Оценка на продукта:

Мек силиконов каучук калъф TPU за Samsung Galaxy Tab A A6 10.1 P580 P585 S-pen version Tablet Case делото Shell Funda

Насликани СТП Кожа Случај За Samsung Galaxy Tab А6 10.1 2016 Година P580 P585 Spen верзија Таблета Покрие Случај Школка Заштитник Funda Карактеристики : 1.Мулти бои за избор...

BGN 8.00
Tablet battery 4500mah живот Polymer battery for 7 inch tablet pc в а23/A33/MTK6577/MTK6572 4500mah живот на батерията working hours 2-4 часа
 • Ново
Оценка на продукта:

Tablet battery 4500mah живот Polymer battery for 7 inch tablet pc в а23/A33/MTK6577/MTK6572 4500mah живот на батерията working hours 2-4 часа

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 3.6 mm (H)*74 mm (W)*96 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 4500m AhМодел : 367496Капацитет : 4500 MAHНапон : 3.7 VДимензии : Должина 96 MM 74 MM ширина дебелина 3.6 MM

BGN 13.00 15.33
За iPad Air Case магнитна кожена поставка Filp Портфейла Case калъф за ipad Air1 на ipad 5 защитен калъф за таблет / притежателя на слота за карти
 • Ново
Оценка на продукта:

За iPad Air Case магнитна кожена поставка Filp Портфейла Case калъф за ipad Air1 на ipad 5 защитен калъф за таблет / притежателя на слота за карти

Добредојдовте на нашиот мобилен телефон додатоци продавница Ние Поддршка Dropshipping,на Големо,ОЕМ предмети ,ние може да ви даде најдобра цена,висок квалитет на Производите.Секоја цел што може да биде брод во рамките на бизнис 2 дена.ЗАБЕЛЕШКА1...

BGN 17.00 21.73
Нов 7 инчов XF20140621 HK70DR2429 спк стартира строителни-FC70S831-00 ръкописно сензорен екран капацитивен външен сензорен екран стъкло Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов 7 инчов XF20140621 HK70DR2429 спк стартира строителни-FC70S831-00 ръкописно сензорен екран капацитивен външен сензорен екран стъкло Безплатна доставка

Новите 7" инчен XF20140621 HK70 DR2429 FPCFC70 S83100 ракопис екран на допир капацитивни надвор екран на допир панел Стакло Бесплатен превозотве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број...

BGN 6.88
Оригиналната 7 инчов сензорен екран лентата с дигитайзер стъкло за Aldi Medion Lifetab E7312 DY F-07047-V2 Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Оригиналната 7 инчов сензорен екран лентата с дигитайзер стъкло за Aldi Medion Lifetab E7312 DY F-07047-V2 Безплатна доставка

Оригинални 7" инчен Екран на Допир панел digitizer стакло За Aldi Medion Lifetab E7312 DYF07047V2 Бесплатен превозотве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број...

BGN 8.80
Нов сензорен екран Digitizer за 7 DIGMA OPTIMA 7302 TT7068AW Tablet външна тъчпад подмяна на стъкло, сензор Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов сензорен екран Digitizer за 7 DIGMA OPTIMA 7302 TT7068AW Tablet външна тъчпад подмяна на стъкло, сензор Безплатна доставка

Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и екранот на допир панел формата е иста како и листата еден пред купување.Постојат различни екран на допир верзија за овој таблет модел...

BGN 12.48
dolmobile закалено стъкло защитно фолио за Lenovo TAB 2 X30F A10-30 Tablet 10.1 инча + кърпички за почистване не на дребно в опаковка
 • Ново
Оценка на продукта:

dolmobile закалено стъкло защитно фолио за Lenovo TAB 2 X30F A10-30 Tablet 10.1 инча + кърпички за почистване не на дребно в опаковка

Карактеристики : 1 100% Нов висок квалитет калено стакло екран заштитник 2 Ултра силна : Нано Стакло со нуладоказ, тешко обложени површина ( 9 H Цврстина) се спротивстави на остри објекти како ножеви и копчињата...

BGN 12.54
Оригинални бели новият 10.1 инчов Archos 101d Neon Tablet touch screen panel Digitizer подмяна на стъкло, сензор Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Оригинални бели новият 10.1 инчов Archos 101d Neon Tablet touch screen panel Digitizer подмяна на стъкло, сензор Безплатна доставка

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.Бидејќи има некои Телефон / таблети со различни екран приклучок за кабелот за истиот модел.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран форма како што е нашата слика / листа.Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот...

BGN 14.27
Полимерна батерия 9 инча планшетная батерия местната вградена акумулаторна батерия 6000mah 3.7 V 3590150
 • Ново
Оценка на продукта:

Полимерна батерия 9 инча планшетная батерия местната вградена акумулаторна батерия 6000mah 3.7 V 3590150

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> Изграденаво коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 3.5 mm (H)*90 mm (W)* 150 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 6000m AhМодел : 3590150Капацитет : 6000 MAHНапон : 3.7 VДимензии : Должина 150 MM 90 MM ширина дебелина од 3,5 MM

BGN 18.32
Ултратънък смарт калъф Калъф за Apple iPad 2 Air iPad 6 PU кожа таблет сгъваем Фолио седалките автоматично Събуждане / сън
 • Ново
Оценка на продукта:

Ултратънък смарт калъф Калъф за Apple iPad 2 Air iPad 6 PU кожа таблет сгъваем Фолио седалките автоматично Събуждане / сън

Карактеристики на производот : Пред случај : 1.100% сосема нов и висок квалитет 2.Дизајниран за i Pad Воздух 2 / i Pad 6 3.Magnetically се усогласува со уредот : Спиење функција 4.Штити без да влијаат на било која функција на уредот 5.Тоа може да се користи и како тастатура стојат, и тоа е исто така се соочуваат со време и филм застане...

BGN 20.00 25.58
Нов 7 таблет за Bravva Planet BV-4000 сензорен екран дигитайзер, смяна на панела на стъклена сензор Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов 7 таблет за Bravva Planet BV-4000 сензорен екран дигитайзер, смяна на панела на стъклена сензор Безплатна доставка

Новите 7" Таблет За Bravva Планета BV4000 екран на Допир digitizer панел замена стакло Сензор Бесплатен ПревозотПакетот вклучува : 1 x екран на допирКомпатибилен Модел : За Bravva Планета BV4000Посебна Забелешка : ве Молиме тест нормално пред инсталацијата.Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел...

BGN 15.20