• Ново
Истински SMART AR924+ handheld подземен метал детектор дълбочина на откриване е на 1,5 метра

Истински SMART AR924+ handheld подземен метал детектор дълбочина на откриване е на 1,5 метра

Buyers rating:
BGN 211.20

Брой продукти

Бесплатен превозот од DHL Вистински SMART AR924+ рачни подземни метал детектор за откривање на длабочина е од 1,5 метри

Други функции

Направи си Сам пособия:
Електрически
Номер На Продукта:
f145
Размери на продукта:
30*30*113.5 см
Вид Хранене:
Захранва От Батерии
Тегло:
3 кг
източник на захранване:
Литиева батерия 2000MA
Обнаруживаемый диапазон:
1,5 м
честотата на откриване на:
455 khz
Непрекъснат работен период :
6-10hours

Най-добри сделки

5шт комплект винтове тренировки водачи счупени повредени болтове гребец
 • Ново
Оценка на продукта:

5шт комплект винтове тренировки водачи счупени повредени болтове гребец

5 PCS Завртка Extractor Лесно Надвор Поставите Вежба Битови Водич Скршени Оштетени Гром СменаСпецификации : Карактеристики : Ги отстранува оштетените завртки кои не можат да бидат отстранети со стандардна шрафцигер. Да се отстранат сите видови на скршени или оштетени главата завртки, навртки, и studs. Удобен и ефикасен, долг животен век. Црна оксид заврши за издржливост...

BGN 5.68
1бр цинк сплав M8x0. 75 Гъвкав вал вита делото Цанга за електрическа мелница мелница Вал Dremel ротационен инструмент аксесоари за електрически инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр цинк сплав M8x0. 75 Гъвкав вал вита делото Цанга за електрическа мелница мелница Вал Dremel ротационен инструмент аксесоари за електрически инструменти

Опис На ПроизводотКарактеристики 100% сосема нов Направен од бакар, издржливи и трајни Висок коаксијален, погодно за утовар и истовар,лесно за ракување...

BGN 2.00 2.11
1 чифт продажба J155b метален амортисьор модел автомобил амортисьор 1: 10 DIY модел Dashpot продажба на загуба, Франция, Украйна
 • Ново
Оценка на продукта:

1 чифт продажба J155b метален амортисьор модел автомобил амортисьор 1: 10 DIY модел Dashpot продажба на загуба, Франция, Украйна

Пакетот вклучува : 2 парчиња модел шок апсорберДолжина : 69mmдијаметар : 17mmТопката главата отвор со дијаметар : 3ммфиксна бленда дијаметар : 5mmПлаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа.Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи.Време на испорака само за референца.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail.Ние ќе процесот секоја parcelss.Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира.1 : во САД се : 712 работни дена.2 : Русија : 1235 работни дена.3 : Европа земјата : 1545 работни дена.4 : Други земји : 1545 работни дена.Превозот начини : Ние, главно, се користи Кина Пост Воздух Mail или e Packet да ја испорача вашата парцела.Замена / Exchange / Наплата : Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги.Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред отворањето на спорот.

BGN 15.00 15.84
DIATOOL 8pcs 5 200 B диамантени сухи полиращи подложки с диаметър 5 сантиметра смола Бонд гъвкав шлайфане диск за гранит, мрамор, керамика
 • Ново
Оценка на продукта:

DIATOOL 8pcs 5 200 B диамантени сухи полиращи подложки с диаметър 5 сантиметра смола Бонд гъвкав шлайфане диск за гранит, мрамор, керамика

Предмет : 5" Дијамант Сува полирање влошки(#200)Количина : 8pcsСпецификација : Дијаметар 125mm / 5inch", дебелина од 1,5 mmПримена : За гранит & мермер полирањеФункција : 1...

BGN 69.00 78.78
15.8 мм 15.9 мм 16 мм 16.1 16.2 мм мм 16.3 16.4 мм мм струг CNC HSS високоскоростна стомана конус конична опашка спиральное тренировка
 • Ново
Оценка на продукта:

15.8 мм 15.9 мм 16 мм 16.1 16.2 мм мм 16.3 16.4 мм мм струг CNC HSS високоскоростна стомана конус конична опашка спиральное тренировка

15.8 15.9 mm mm 16mm 16.1 mm 16.2 mm 16.3 mm 16.4 mm Струг Машина Алатка CNC ХСС High Speed Челик Конус Коси месо тело Пресврт Вежба Малкуd l1 L MorseКоси 3 33 114 1 3.2 36 117 3.5 39 120 3.8 43 124 4 4.2 4.5 47 128 4.8 52 133 5 5.2 5.5 57 138 5.8 6 6.2 63 144 6.5 6.8 69 150 7 7.2 7.5 7.8 75 156 8 8.2 8.5 8.8 81 162 9 9.2 9.5 9.8 87 168 10 10.2 10.5 10.8 94 175 11 11.2 11.5 11.8На Коси Соодветните Однос : 0 : Големите Крајот Дијаметар Φ 9.045, Коси : 1 : 19.2121 : Големиот Крајот Дијаметар Φ 12.065, Коси : 1 : 20.0472 : Големите Крајот Дијаметар Φ 17.78, Коси : 1 : 20.0203 : На Голема Крајот Дијаметар Φ 23.825, Коси : 1 : 19.9224 : Големите Крајот Дијаметар Φ 31.267 Коси : 1 : 19.2545 : Големите Крајот Дијаметар Φ 44.399 Коси : 1 : 19.002 _

BGN 23.84
13.1 13.2 мм мм 13.3 13.4 мм мм 13.5 мм от неръждаема стомана быстрорежущая стомана HSS CO HSS-CO напълно заточени директен джолан спиральное тренировка
 • Ново
Оценка на продукта:

13.1 13.2 мм мм 13.3 13.4 мм мм 13.5 мм от неръждаема стомана быстрорежущая стомана HSS CO HSS-CO напълно заточени директен джолан спиральное тренировка

13.1 mm 13.2 13.3 mm mm 13.4 mm 13.5 mm Нерѓосувачки Челик (High Speed Челик ХСС КО ХССКО Целосно Земјата Директно месо тело Пресврт Вежба Малку

BGN 24.00 24.11
8шт 3/4/5/6/7/8/9 / 10мм HSS директен джолан чрез chucking го Reamer фрезови инструмент - Y103
 • Ново
Оценка на продукта:

8шт 3/4/5/6/7/8/9 / 10мм HSS директен джолан чрез chucking го Reamer фрезови инструмент - Y103

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : ХСС M35 C0.5 Боја : Сребро Спецификации : Име : Машина Reamer месо тело со Дијаметар : 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10мм Должина : 60123mm Погоден За : Понесе обработкаКарактеристики : врвни Обработена површина од железо, челик, пластика, дрво, бакар, алуминиум и други метални материјали...

BGN 18.00 23.50
Правоъгълна метална основа за електрическа Крива триони Makita 4304
 • Ново
Оценка на продукта:

Правоъгълна метална основа за електрическа Крива триони Makita 4304

Име на производ База Одговара за За Makita 4304 Крива Видов Вкупната Големина 15.5 x 7 x 2,2 см / 6.1" x 2.8" x 0.87"(L*W*H) Боја Сива Материјал Метал Тежина 118g Пакет 1 x База(НЕОЕМ)

BGN 16.00 16.80
52*72,5 мм фиксиран стъргало осцилиращ Мультиинструментальный пильный диск за рязане на дърва за реноватора електроинструмент на Bosch Фейн Dremel Multimaster TCH
 • Ново
Оценка на продукта:

52*72,5 мм фиксиран стъргало осцилиращ Мультиинструментальный пильный диск за рязане на дърва за реноватора електроинструмент на Bosch Фейн Dremel Multimaster TCH

52*72.5 mm СВ Фиксна Scraper Осцилирачки Мулти Алатка Виде Ножот за Сечење Моќ Алатка Додатоци за Bosch Fein Dremel Multimaster TCHКарактеристики 100% сосема нов...

BGN 3.00 3.18
Nibble Metal Cutting Double Head Sheet Nibbler Saw Tool Кътър Пробийте Attachment Free Cutting Tool Power Tools Accessaries
 • Ново
Оценка на продукта:

Nibble Metal Cutting Double Head Sheet Nibbler Saw Tool Кътър Пробийте Attachment Free Cutting Tool Power Tools Accessaries

Nibble Метал Cutting Двојна Глава Лист Nibbler Видов Машина Алатка Вежба Прилог Бесплатна Алатка За Сечење Алат AccessariesОпис : Двоен На Чело Лим Nibbler Машина Вежба Прилог Метален Лист МашинаСпецификација : Име На Производ : Nibbler МашинаМатеријал : Метал, ПластикаБоја : Црна, Сребрена На ЅвонењеСечење Дијаметар : 7.4 mm / 0.3"Месо тело со Дијаметар : 27mm / 1.06"Вкупната Големина : 18 x 5.1 x 7.8 cm / 7" x 2" x 3" (L*W*H)Погоден за автомобил поправка и одржување и метален лист продукции.Карактеристики : 1...

BGN 30.00 34.83
DIATOOL 12pcs 3 Diamond пол шлайфане диск SA622 диаметър 80 мм смола Бонд diamond пол актуализира полиращи подложки Гранит и бетон
 • Ново
Оценка на продукта:

DIATOOL 12pcs 3 Diamond пол шлайфане диск SA622 диаметър 80 мм смола Бонд diamond пол актуализира полиращи подложки Гранит и бетон

Предмет : Смола обврзници дијамант кат полирање влошки, за Мермер Гранит Terrazzo бетон, кат обнови влошкиКоличина : 12pcsСпецификација : Дијаметар 80mm / 3", Вкупна дебелина 12mm, работен дебелина 10мм, Тип SA622Достапни Ронки големина : #50, #100, #200, #400, #800, #1500, #3000Примена : Специјален дизајн за Мермер Гранит Terrazzo конкретни полирањеФункција : 1...

BGN 153.00 186.35
DIATOOL 1pc mini blade с подвижна опашка 6 mm и 1PC mini blade без сменяеми джолан 6 мм
 • Ново
Оценка на продукта:

DIATOOL 1pc mini blade с подвижна опашка 6 mm и 1PC mini blade без сменяеми джолан 6 мм

ТОА ЕМ : Топло притисне мини дијамант ножеви со 1 компјутер отстранлив 6mm месо телоКоличина : 1pc мини нож со отстранлив 6mm месо тело и 1pc мини нож без отстранлив 6mm месо телоИмаме 6 групи на располагање, како што следува,2 парчиња 30мм= 1pc Дијаметар 30мм мини нож со отстранлив 6mm месо тело и 1pc Дијаметар 30мм мини нож без отстранлив 6mm месо тело2 парчиња 40mm= 1pc Дијаметар 40mm мини нож со отстранлив 6mm месо тело и 1pc Дијаметар 40mm мини нож без отстранлив 6mm месо тело2 парчиња 50mm = 1pc Дијаметар од 50mm, мини нож со отстранлив 6mm месо тело и 1pc Дијаметар од 50mm, мини нож без отстранлив 6mm месо тело1 компјутер 30мм 1 компјутер 40mm = 1pc Дијаметар 30мм мини нож со отстранлив 6mm месо тело и 1pc Дијаметар 40mm мини нож без отстранлив 6mm месо тело1 компјутер 30мм 1 компјутер 50mm = 1pc Дијаметар 30мм мини нож со отстранлив 6mm месо тело и 1pc Дијаметар од 50mm, мини нож без отстранлив 6mm месо тело1 компјутер 40mm 1 компјутер 50mm = 1pc Дијаметар 40mm мини нож со отстранлив 6mm месо тело и 1pc Дијаметар од 50mm, мини нож без отстранлив 6mm месо телоСпецификација : 1.Мини Нож детали како што следува, со Дијаметар, Дебелината на Сегменти 30мм 1.92.0 mm 40mm 1.92.0 mm 50mm 22.1 мм2.Вкупната должина на Отстранлив 6mm месо тело е 70mm.Примена : се Погодни за сечење гравирање и резба мермер гранит камен конкретниФункција : Може да сува и влажна работи за мулти материјалТопла притисне синтерување технологија обезбеди подолг животен векВисоко ефикасни за мулти целОтстранлив месо тело обезбеди fexible употреба и пониска цена.

BGN 12.00 14.72
3,3 mm 3,4 мм 3,5 мм быстрорежущая стомана кобалт HSS CO HSS-CO напълно заточени директен джолан спиральное тренировка за неръждаема стомана
 • Ново
Оценка на продукта:

3,3 mm 3,4 мм 3,5 мм быстрорежущая стомана кобалт HSS CO HSS-CO напълно заточени директен джолан спиральное тренировка за неръждаема стомана

3.3 мм 3.4 3.5 mm mm High Speed Челик Кобалт ХСС КО ХССКО Целосно Земјата Директно месо тело Пресврт Вежба Малку За Нерѓосувачки Челик

BGN 13.00 13.23
Безплатна доставка 2 елемента 6-16 мм професионално качество в 2 стъпки Диамант мрамор дупката видях плочки коронката за мрамор / плочки отвор на пробиване
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка 2 елемента 6-16 мм професионално качество в 2 стъпки Диамант мрамор дупката видях плочки коронката за мрамор / плочки отвор на пробиване

Спецификација На Производот : Професионален квалитет 2steps мермерна плочка дупка видов за мермерна плочка дупка дупчење.Дијаметар : 616mmВкупна должина : 65mmМесо тело : 810ммПрименаможе да биде Инсталиран во електрични вежба или воена вежба или мултифункционален електрични чекан со електрична вежба функција на керамички плочки , мермер , плочка дупка дупчење.Мора да го додадете вода colling кога се работи.Слични Производи : Производи покаже : Како да се вежба на стакло како следново : Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 4.78
Безплатна доставка! 41-туристи, работа на смени електрическа перфораторная бормашина за METABO BE560 BE561, високо качество !
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка! 41-туристи, работа на смени електрическа перфораторная бормашина за METABO BE560 BE561, високо качество !

41Заби,Замена на Електрична чекан вежба Опрема за METABO BE560 BE561, Бесплатен превозот! Опис на производот : Одговара за METABO Електрични чекан вежба : BE560 BE561 Опрема надворешен дијаметар : 46mm Опрема внатрешен дијаметар : 10мм Опрема Заби : 41 Teeth100% Сосема Нов! Високквалитет! 100% компатибилен со Оригинални АЛАТКИ!Нашата фабрика е специјализирана во производство на електрични алати додатоци, Нашите цени се многу прифатлива,100% Сосема нов! Висок квалитет ! Голем број на големо набавки може да даде некои попуст.Добредојдовте да се купи, ви Благодариме за вашата поддршка! Ако сте задоволни со услугата, ве молиме да се даде на 5ѕвезда високи пофалби.Ако Не е, ве Молам дозволете ми да знам и контактирајте со нас, јас верувам дека ние сме сигурни дека за да се направи сте задоволни...

BGN 22.00 23.49
За 10 бр елмазен инструмент с бормашина дупка триони, определени за стеклокерамического мрамор 6 мм-32 мм на промоция
 • Ново
Оценка на продукта:

За 10 бр елмазен инструмент с бормашина дупка триони, определени за стеклокерамического мрамор 6 мм-32 мм на промоция

Овој дијамант обложени core вежба малку отстранува полн круг од стакло, плочки, мермер, гранит, керамички или другиМатеријали и само потребите за вода за подмачкувањеМоже да се користи со стандардните електрични вежбаСекогаш користете лубриканти (вода), инаку дијамант core вежба ќе изгориЗапочнете ја вашата дупка дијагонално, направи круг трага и потоа држете притиснато вежба праваГолемина : 6mm / 0.23", 8mm / 0.31", 10мм / 0.39", 12mm / 0.47", 14mm / 0.55", 16mm / 0.62", 18mm / 0.7", 20mm / 0.78", 22mm / 0.86", 32милиметри / 1.25"Количина : 10 pcЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме овозможи 12mm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 7.00 8.37
130mm BAB350 Elliptic Dual-lamp & Single Род 1064nm YAG Laser Marking Machine Ceramic Laser Relector Cvity
 • Ново
Оценка на продукта:

130mm BAB350 Elliptic Dual-lamp & Single Род 1064nm YAG Laser Marking Machine Ceramic Laser Relector Cvity

130mm BAB350 Elliptic Dualсветилка & Една Прачка 1064nm YAG Ласер Означување Машина Ласерски Керамички Relector Cvity парче парче парче 629 парче ДОЛАРИ 59 / парче ДОЛАРИ 59 / парче парче парчеВисока моќност висока рефлексивноста керамички Al2 O3 ласерски празнина рефлектор за ласерски машинаF eature1...

BGN 510.40
Turbo касета CHRA Основната GT1752S 733952 733952-5001S 733952-0001 28200-4A101 28201-4A101 за KIA Sorento D4CB 2.5 L CRDI
 • Ново
Оценка на продукта:

Turbo касета CHRA Основната GT1752S 733952 733952-5001S 733952-0001 28200-4A101 28201-4A101 за KIA Sorento D4CB 2.5 L CRDI

Опис на производот Турбо Кертриџ CHRA Јадрото на GT1752 S 733952 7339525001 S 7339520001 282004 A101 Турбополнач За KIA D4 CB Sorento 2.5 CRDI 2.5 L 20022007 Модел : GT1752 S 733952 Дел Број : 7339525001 S 7339520001 733952 5001 S 733952 0001 ОЕМ Број : 282004 A101 282014 A101 282004 A101 282014 A101 Апликација Возило : За KIA D4 CB Sorento 2.5 CRDI 2.5 L 20022007 Примена на Моторот : D4 CB 2.5 L CRDI 140 HP 2002 За Hyundai Sorento, Kia Ладење : вода за ладење+масло за подмачкување Дел Број 7339525001 S Претходната Верзија 7339520001 OE број 282004 A101, 282004 A101 Година 2002 Опис За Kia Sorento,За Hyundai CHRA 4333520032 Турбо Модел GT1752 S Мотор D4 CB Зафатнина Од 2.5 L, CRDI KW 86 ВРТЕЖИ во минута Max 4000

BGN 140.00 155.63
Турбокомпресор CHRA Основната TD04L-13T-6 49377-04100 14412-AA140 14412-AA260 14412-AA360 за SUBARU Forester, Impreza 58T 2.0 L 210HP
 • Ново
Оценка на продукта:

Турбокомпресор CHRA Основната TD04L-13T-6 49377-04100 14412-AA140 14412-AA260 14412-AA360 за SUBARU Forester, Impreza 58T 2.0 L 210HP

Турбополнач Спецификација Турбо Кертриџ CHRA Јадрото на TD04 L 4937704200 14412AA231 Турбо Турбина Турбополнач За СУБАРУ Шумите 199803,Impreza 211 HP 1996 199803 Мотор 58 T EJ205 2.0 L 210 HP Турбо модел : TD04 L НОВ Висок квалитет турбополначДел Број : 4937704100 4937704180 4937704190 4937704200 4937704280 4937704290 4937704300 4937704302 4937704302 4937704363 4937704370 4937704372 4937704502 4937704100 4937704180 4937704190 4937704200 4937704280 4937704290 4937704300 4937704363 4937704370 4937704372 4937704502 ОЕМ Број : 14412AA260 14412AA360 14412AA501 14411AA562 14411AA382 14411AA383 14412AA140 14412AA231 14412AA151 14412 AA360 14412 AA501 14411 AA562 14411 AA382 14411 AA383 14412 AA140 14412 AA231 14412 AA151 Апликативен Возило : За СУБАРУ Шумите Impreza 1998 2.0 L 211 HP За СУБАРУ Шумите 2.0 L 1998 58 T За СУБАРУ Impreza 2.0 L 1998 58 T За СУБАРУ Impreza WRX 2.0 L 1998 58 T Апликативен Моторот : 58 T 2.0 L 211 HP Ладење : вода, ладење и масло за подмачкување Турбо Модел TDO4 L13 T / 6 Дел Број 4937704100 OE Број 14412 AA140, 14412AA140, 14412 AA260, 14412AA260, 14412 AA360 Опис За Субару Шумите, Impreza CHRA 4937708120 Мотор 58 T Зафатнина 2.0 L, 2000 кзм Гориво Бензин Имајќи Домување 4937725310 Турбина Тркала 4917730320 Комп...

BGN 158.00 173.10
8 бр./лот нови промишлени антистатични пинцети от неръждаема стомана средства за ремонт на часовникари отлично качество на изпичане Сверхтвердая
 • Ново
Оценка на продукта:

8 бр./лот нови промишлени антистатични пинцети от неръждаема стомана средства за ремонт на часовникари отлично качество на изпичане Сверхтвердая

modname=ckeditorESD антистатички помош на пинцета; нерѓосувачки челик и антистатички боја производството како антистатички пинцети, појавата на високоодделение, плус тешко, фина изработка, трајни, антимагнетни, антикорозија, антистатички, антистатички магнетни компоненти во работењето за Да се подобри удобноста, да се подобри ефикасноста на работата и безбедноста на компоненти, може да се намали заморот на прекувремена работа.Пинцети главата со superhard материјали и термичка обработка, така што цврстина на пинцети поголема, подобро жилавостESD10 (стандард) : се користи за лемење интегрирано коло, како и инсталација или замена на делови.ESD11 (големи) : Оваа пинцети се подолги од стандардните должина и се погодни за операција во прецизност електронски компоненти.ESD12 (висока еластичност) : Оваа пинцети се помоќни од стандардните пинцети и не виткајте кога коло е стегната, и делови не падне.ESD13 (круг) : Овој круг се избегнува оштетување на компонента, погодна за екстракција на чип чипс;ESD14 (екстратенка) : Оваа пинцети се остри, остар, и погодни за употреба во висока густина интегрирано коло чип компоненти.ESD15 : Ова пинцети се свиткани во 45 ° и се погодни за вадење делови на тесни места.ESD16 (широк тип) : Оваа пинцети совет е стандард, но се справи со прошири, да се прилагоди на некои од поголемите прсти, со повеќе удобно се чувствуваат.ESD17 : Ова пинцети се свиткани 25 ° и се погодни за вадење делови на тесни места.забелешкаИзберете една од пинцети или две пинцети, ве молиме да ни даде порака за да ни кажете кои две спецификации треба пинцети, ако не да ни кажете, ние ќе случајно испрати.

BGN 9.00 9.49
Най-продаваният инструмент за рязане на отвори с диаметър от 42 мм от алуминиева сплав на желязо
 • Ново
Оценка на продукта:

Най-продаваният инструмент за рязане на отвори с диаметър от 42 мм от алуминиева сплав на желязо

Алуминиум Легура на Железо Машина 42mm Дијаметар Дупка Видов АлаткаСе користи за дупчење дрво, железо, Алуминиум и така натаму.Пролетта обвива пресврт вежба малку.Треба да работат со електрична вежба машина, тука не е вклучена.

BGN 4.99
HSS кобальтовые бормашини с ЦПУ спиральное тренировка тренировка за неръждаема стомана размер: 8 мм
 • Ново
Оценка на продукта:

HSS кобальтовые бормашини с ЦПУ спиральное тренировка тренировка за неръждаема стомана размер: 8 мм

Користење на M35 содржи кобалт high speed челик мелничката,вакуум термичка обработка Главата е посебен мелење нож,висока цврстина,кога дупчење на работното парче материјал,тоа има одлична обработка на перформансите...

BGN 2.83
DIATOOL 4бр / pk 125mm 5 Grit 400 Диамантен диск за шлайфане гъвкави сухи полиращи подложки за гранит, мрамор на плочки, камък
 • Ново
Оценка на продукта:

DIATOOL 4бр / pk 125mm 5 Grit 400 Диамантен диск за шлайфане гъвкави сухи полиращи подложки за гранит, мрамор на плочки, камък

Предмет : 5" Дијамант Сува полирање влошки(#400 )Количина : 4pcsСпецификација : Дијаметар 125mm / 5", дебелина од 1,5 mmПримена : За гранит & мермер, инженерски камен, Кварц, керамички, плочка полирањеФункција : Флексибилни, погоден за различни облик полирањеСува полирање, работат без вода, удобен и помалку загадувањеМногу конкурентни во ценатаДруги ронки големина : #50, #100, #200, #400, #800, #1500, #3000, УдарИмајте на ум : Вие не може да се добие 4pcs со мешан ронки, на пример, 2 парчиња #50 +2 парчиња #100..Ве молам само место цел и се остава пораки до нас...

BGN 35.00 39.94
XCAN 1бр 50*10*0.8 мм, диск за триони за обработка на дървен материал е подходящ 42307 42805 mini cut off saw 100Т, аксесоари за електрически инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

XCAN 1бр 50*10*0.8 мм, диск за триони за обработка на дървен материал е подходящ 42307 42805 mini cut off saw 100Т, аксесоари за електрически инструменти

12965 Висока Препорачува XCAN 1pc 50mm кружни виде ножот за машини за 10мм понесе со 0.8 mm дебелина моќ алатка додатоциСпецификација : Надворешниот Кол : 50mmВнатрешниот Понесе : 10ммДебелина : 0.8 mmЗаби : 100 TПримена : Се Вклопува 42307 42805 Мини Отсечени Видов

BGN 4.78