• Ново
TURBO TF035HM 49135-07671 49135-07672 1118100-EG01B 1118100EG01B за GREAT WALL Haval H6 GW4G15T GW4G15B H2 1.5 1.5 L T

TURBO TF035HM 49135-07671 49135-07672 1118100-EG01B 1118100EG01B за GREAT WALL Haval H6 GW4G15T GW4G15B H2 1.5 1.5 L T

Buyers rating:
-9 % BGN 402.00
BGN 441.58

Брой продукти

Турбополнач Спецификација за промет на Големо со Нови НАЈДОБРИ Турбо TF035 HM 49135-07671 49135-07672 1118100-EG01 B 1118100 EG01 B Турбина Турбополнач За кинескиот ЅИД 1.5 Т GW Авто Лебди Haval H6 H2 GW4 G15 T GW4 G15 B 1.5 L НОВИ
Турбо модел :
TF035 HM
Дел Број :
49135-07671 49135 07671 49135-07672
ОЕМ Број :
1118100-EG01 B
Апликацијата Возило :
За Кинескиот Ѕид Лебди Haval H6 H2 1.5 L
Моторот :
GW4 G15 T GW4 G15 B 1.5 Т 1.5 L Позитивни Повратни информации Од Светот Купувачот Клиенти - ## Листа цена е реална турбополнач нето цена , исклучува меѓународни изразуваат товар,ве молиме контактирајте со продавачот да го цитирам товарни пред ставање ред и плаќање. Ако имате прашања, ве молиме да ги споделите со нас и ние ќе направиме се за најбрзиот повратни информации! Трансакцијата Правила Ако ви треба за да купите турбо или да се знаат повеќе детали, ве молиме испратете порака до нас за турбо специфичен модел, дел број и потребни количини,не двоумете се, ние ќе ви ги даде поевтини товарни понуда и детален опис на производот. Задоволството на клиентите е нашиот прв на работа гол. Вашите наредби се добредојдени. Плаќање Ние го прифаќаме методи за плаќање( Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T),Кредитна картичка.итн .) предвидено од страна Ali Express Зачувам само. Превозот 1. Пред плаќање ве молиме контактирајте со нас да го цитирам и потврдете го вашиот товар. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам. 2. Ние поддршка на пратката од страна на DHL,Fe DEX,UPS-от,ТНТ,EMS или други пратката итн.
3. ние брод пакет да потврди адреса, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно точно.
4. Објектот ќе биде предаден, веднаш во рок од 1-2 работни денови по потврди за плаќање.

Други функции

Номер На Модела:
TF035HM 49135-07671 1118100-EG01B за GREAT WALL 1.5 T Hover H6 1.5 L
Направи си Сам пособия:
Металообработване
is_customized:
Yes
Предмет на:
TF035HM TF035 49135 07672 турбокомпресор Turbo
Част№.:
49135-07671 49135-07672 49135 07671 4913507671 4913507672
О, НЕ.:
1118100-EG01B 1118100EG01B 1118100 EG01B
Прилагането на превозното средство:
За GREAT WALL 1.5 T GW Auto Hover Haval H2 H6 1.5 L
Двигател приложения:
GW4G15T GW4G15B 1.5 1.5 L T
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)
Гаранционен срок:
12 месеца турбокомпресор
ключова дума :
Как да се ремонт на турбокомпресор
Готин:
охлаженное масло или турбокомпресор Turbo смазочни масла
Модел:
TF035HM 49135-07671 1118100-EG01B за GREAT WALL 1.5 T Hover H6 1.5 L

Най-добри сделки

8шт 3/4/5/6/7/8/9 / 10мм HSS директен джолан чрез chucking го Reamer фрезови инструмент - Y103
 • Ново
Оценка на продукта:

8шт 3/4/5/6/7/8/9 / 10мм HSS директен джолан чрез chucking го Reamer фрезови инструмент - Y103

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : ХСС M35 C0.5 Боја : Сребро Спецификации : Име : Машина Reamer месо тело со Дијаметар : 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10мм Должина : 60123mm Погоден За : Понесе обработкаКарактеристики : врвни Обработена површина од железо, челик, пластика, дрво, бакар, алуминиум и други метални материјали...

BGN 18.00 23.50
BV43 0168 53039700168 53039880168 1118100-ED01A 1118100ED01A Турбина турбокомпресор за Great Wall Hover H5 2.0 T 4D20 2.0 L
 • Ново
Оценка на продукта:

BV43 0168 53039700168 53039880168 1118100-ED01A 1118100ED01A Турбина турбокомпресор за Great Wall Hover H5 2.0 T 4D20 2.0 L

Турбополнач Спецификација за промет на Големо со Нови BV43 53039700168 53039880168 1118100ED01 A 1118100 ED01 A Турбо Турбина Турбополнач За кинескиот Ѕид Лебди 2.0 T H5 4 D20 2.0 L Со Електрична Actuator Турбо модел : BV43 K03 K030168 НОВ Висок квалитет турбополначДел Број : 53039700168 53039880168ОЕМ Број : 1118100ED01 A 1118100 ED01 AПакување : 260 X230 X220mmПакување Детална : Цврста картонска кутијаАпликативен Возило : За кинескиот Ѕид Лебди 2.0 T H5 4 D20 2.0 LАпликативен Моторот : 4 D20 H5 2.0 2.0 L T Позитивни Повратни информации Од Светот Купувачот Клиенти ## Листа цена е реална турбополнач нето цена , исклучува меѓународни изразуваат товар,ве молиме контактирајте со продавачот да го цитирам товарни пред ставање ред и плаќање...

BGN 547.00 601.26
Безплатна доставка! Ъглошлайф 1.5-10mm специален пробивна патронник с ключ за електрически тренировки аксесоари за електрически инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка! Ъглошлайф 1.5-10mm специален пробивна патронник с ключ за електрически тренировки аксесоари за електрически инструменти

1.5 ~10мм Агол мелница посебна Вежба Чак со Клуч за Електрични Дупчалки алат ДодатоциВисокквалитет! Бесплатен превозот!! Опис На Производот : Агол мелница посебна Вежба ChucКапацитет 1.5 ~10ммСодржина : 1 x Вежба Чак, 1 x КопчеМатеријал : Метал, ПластикаНе вклучуваат Агол мелницаAnswer : ___________________________ NOTE : Овој производ може да се користи само за 100mm излез вратило на темата (M10 X1.5), на друго место не може да се општи !!Со тоа Агол мелница може да се користи директно пресврт вежба чак кога електричното вежба, електрични вежба и да е премногу долго во некои агол за дупчење, Агол мелење машина може да ги реши овие непријатни прашања...

BGN 22.00 23.50
Безплатна доставка! 41-туристи, работа на смени електрическа перфораторная бормашина за METABO BE560 BE561, високо качество !
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка! 41-туристи, работа на смени електрическа перфораторная бормашина за METABO BE560 BE561, високо качество !

41Заби,Замена на Електрична чекан вежба Опрема за METABO BE560 BE561, Бесплатен превозот! Опис на производот : Одговара за METABO Електрични чекан вежба : BE560 BE561 Опрема надворешен дијаметар : 46mm Опрема внатрешен дијаметар : 10мм Опрема Заби : 41 Teeth100% Сосема Нов! Високквалитет! 100% компатибилен со Оригинални АЛАТКИ!Нашата фабрика е специјализирана во производство на електрични алати додатоци, Нашите цени се многу прифатлива,100% Сосема нов! Висок квалитет ! Голем број на големо набавки може да даде некои попуст.Добредојдовте да се купи, ви Благодариме за вашата поддршка! Ако сте задоволни со услугата, ве молиме да се даде на 5ѕвезда високи пофалби.Ако Не е, ве Молам дозволете ми да знам и контактирајте со нас, јас верувам дека ние сме сигурни дека за да се направи сте задоволни...

BGN 22.00 23.49
130mm BAB350 Elliptic Dual-lamp & Single Род 1064nm YAG Laser Marking Machine Ceramic Laser Relector Cvity
 • Ново
Оценка на продукта:

130mm BAB350 Elliptic Dual-lamp & Single Род 1064nm YAG Laser Marking Machine Ceramic Laser Relector Cvity

130mm BAB350 Elliptic Dualсветилка & Една Прачка 1064nm YAG Ласер Означување Машина Ласерски Керамички Relector Cvity парче парче парче 629 парче ДОЛАРИ 59 / парче ДОЛАРИ 59 / парче парче парчеВисока моќност висока рефлексивноста керамички Al2 O3 ласерски празнина рефлектор за ласерски машинаF eature1...

BGN 510.40
Безплатна доставка: 20% отстъпка от 32 мм нестандартни японски зъби направо тип осцилиращ инструмент триони за прецизен рязане на дървен материал
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка: 20% отстъпка от 32 мм нестандартни японски зъби направо тип осцилиращ инструмент триони за прецизен рязане на дървен материал

32милиметри Не се Стандардни Јапонски Заби Директно Тип на Осцилирачки Алатка Виде НожотМоже да се користи за Бош,Fein,AEG, Dremel,makita,dewalt машини и така натаму Забелешка : Не се компатибилни со Бош MX30, Dremel MM40 / MM45...

BGN 19.00 23.98
0.3-6.5 мм без ключ с бормашина на патронник отвертка машина за преобразуване на сондажни патронник за бърза смяна на касета адаптер конвертор 1/4 шестигранник
 • Ново
Оценка на продукта:

0.3-6.5 мм без ключ с бормашина на патронник отвертка машина за преобразуване на сондажни патронник за бърза смяна на касета адаптер конвертор 1/4 шестигранник

Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) Наредби износ од помалку од ние ќе ја испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .(Парцели ќе се донесе до вашиот дом, но не може да го пратите по парцели пристигне во вашата земја) и Наредби износ повеќе од ние ќе ви ја испратиме стоката од Кина Пост воздух mail со следење на број, можете да ги пратите на стоки.Руски Клиенти ќе ја испрати со Посебни YW со следење на број...

BGN 8.00 9.82
XCAN 1бр 50*10*0.8 мм, диск за триони за обработка на дървен материал е подходящ 42307 42805 mini cut off saw 100Т, аксесоари за електрически инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

XCAN 1бр 50*10*0.8 мм, диск за триони за обработка на дървен материал е подходящ 42307 42805 mini cut off saw 100Т, аксесоари за електрически инструменти

12965 Висока Препорачува XCAN 1pc 50mm кружни виде ножот за машини за 10мм понесе со 0.8 mm дебелина моќ алатка додатоциСпецификација : Надворешниот Кол : 50mmВнатрешниот Понесе : 10ммДебелина : 0.8 mmЗаби : 100 TПримена : Се Вклопува 42307 42805 Мини Отсечени Видов

BGN 4.78
DIATOOL 1pc mini blade с подвижна опашка 6 mm и 1PC mini blade без сменяеми джолан 6 мм
 • Ново
Оценка на продукта:

DIATOOL 1pc mini blade с подвижна опашка 6 mm и 1PC mini blade без сменяеми джолан 6 мм

ТОА ЕМ : Топло притисне мини дијамант ножеви со 1 компјутер отстранлив 6mm месо телоКоличина : 1pc мини нож со отстранлив 6mm месо тело и 1pc мини нож без отстранлив 6mm месо телоИмаме 6 групи на располагање, како што следува,2 парчиња 30мм= 1pc Дијаметар 30мм мини нож со отстранлив 6mm месо тело и 1pc Дијаметар 30мм мини нож без отстранлив 6mm месо тело2 парчиња 40mm= 1pc Дијаметар 40mm мини нож со отстранлив 6mm месо тело и 1pc Дијаметар 40mm мини нож без отстранлив 6mm месо тело2 парчиња 50mm = 1pc Дијаметар од 50mm, мини нож со отстранлив 6mm месо тело и 1pc Дијаметар од 50mm, мини нож без отстранлив 6mm месо тело1 компјутер 30мм 1 компјутер 40mm = 1pc Дијаметар 30мм мини нож со отстранлив 6mm месо тело и 1pc Дијаметар 40mm мини нож без отстранлив 6mm месо тело1 компјутер 30мм 1 компјутер 50mm = 1pc Дијаметар 30мм мини нож со отстранлив 6mm месо тело и 1pc Дијаметар од 50mm, мини нож без отстранлив 6mm месо тело1 компјутер 40mm 1 компјутер 50mm = 1pc Дијаметар 40mm мини нож со отстранлив 6mm месо тело и 1pc Дијаметар од 50mm, мини нож без отстранлив 6mm месо телоСпецификација : 1.Мини Нож детали како што следува, со Дијаметар, Дебелината на Сегменти 30мм 1.92.0 mm 40mm 1.92.0 mm 50mm 22.1 мм2.Вкупната должина на Отстранлив 6mm месо тело е 70mm.Примена : се Погодни за сечење гравирање и резба мермер гранит камен конкретниФункција : Може да сува и влажна работи за мулти материјалТопла притисне синтерување технологија обезбеди подолг животен векВисоко ефикасни за мулти целОтстранлив месо тело обезбеди fexible употреба и пониска цена.

BGN 12.00 14.72
Най-продаваният инструмент за рязане на отвори с диаметър от 42 мм от алуминиева сплав на желязо
 • Ново
Оценка на продукта:

Най-продаваният инструмент за рязане на отвори с диаметър от 42 мм от алуминиева сплав на желязо

Алуминиум Легура на Железо Машина 42mm Дијаметар Дупка Видов АлаткаСе користи за дупчење дрво, железо, Алуминиум и така натаму.Пролетта обвива пресврт вежба малку.Треба да работат со електрична вежба машина, тука не е вклучена.

BGN 4.99
DIATOOL 115mm Hot pressed Diamond turbo Blade 4.5 Inch Diamond Cutting Disc stone concrete Diamond Wheel Saw blade
 • Ново
Оценка на продукта:

DIATOOL 115mm Hot pressed Diamond turbo Blade 4.5 Inch Diamond Cutting Disc stone concrete Diamond Wheel Saw blade

ПРЕДМЕТ : Топла притисне Дијамант мавтаа турбо Нож (115mm)Specifi за ратификација : Дијаметар 115mm / 4.5"Дебелина на сегмент 2.32.4 mmВисина на сегменти 8ММРод : 22.23 MMКоличина : 1pcМашина : Агол мелницаФункција : Армираноcore челик со бран, посилни strenghth обезбеди стабилен и лесно сечењеКористат мокри или суви, за многу тврд материјал, препорачуваме влажни работиПримена : Сечење на камен & градежен материјал, бетон, тули, плочки, гранит, мермер, ѕидани....=======Крајот= ======Други availabe големина : 4.5" / 115 MM , 5" / 125 MM

BGN 12.00 15.20
15.8 мм 15.9 мм 16 мм 16.1 16.2 мм мм 16.3 16.4 мм мм струг CNC HSS високоскоростна стомана конус конична опашка спиральное тренировка
 • Ново
Оценка на продукта:

15.8 мм 15.9 мм 16 мм 16.1 16.2 мм мм 16.3 16.4 мм мм струг CNC HSS високоскоростна стомана конус конична опашка спиральное тренировка

15.8 15.9 mm mm 16mm 16.1 mm 16.2 mm 16.3 mm 16.4 mm Струг Машина Алатка CNC ХСС High Speed Челик Конус Коси месо тело Пресврт Вежба Малкуd l1 L MorseКоси 3 33 114 1 3.2 36 117 3.5 39 120 3.8 43 124 4 4.2 4.5 47 128 4.8 52 133 5 5.2 5.5 57 138 5.8 6 6.2 63 144 6.5 6.8 69 150 7 7.2 7.5 7.8 75 156 8 8.2 8.5 8.8 81 162 9 9.2 9.5 9.8 87 168 10 10.2 10.5 10.8 94 175 11 11.2 11.5 11.8На Коси Соодветните Однос : 0 : Големите Крајот Дијаметар Φ 9.045, Коси : 1 : 19.2121 : Големиот Крајот Дијаметар Φ 12.065, Коси : 1 : 20.0472 : Големите Крајот Дијаметар Φ 17.78, Коси : 1 : 20.0203 : На Голема Крајот Дијаметар Φ 23.825, Коси : 1 : 19.9224 : Големите Крајот Дијаметар Φ 31.267 Коси : 1 : 19.2545 : Големите Крајот Дијаметар Φ 44.399 Коси : 1 : 19.002 _

BGN 23.84
1/4 до 1/2 инча квадратна дупка с бормашина стомана Мортизирующее пробиване на дървообработващи инструменти L15
 • Ново
Оценка на продукта:

1/4 до 1/2 инча квадратна дупка с бормашина стомана Мортизирующее пробиване на дървообработващи инструменти L15

Производ КарактеристикиОваа Mortising Длето сет е одличен за дупчење квадратни дупки во дрвоНамалување на работната интензитетот на градежните работници, да се забрза изградбата брзина, намалување на трошоците во градежништвото за градба, инсталација, реновирање, декорација индустрии.Користете прашања : Плоштадот дупка вежба е главно се користи за машини аспекти.Се вклопува mortising прилози со 3 / 4 "јакиМатеријал : 45# ЧеликДијаметар : 6.0 mm / 6.4 милиметри / 8.0 mm / 9.5 m / 10мм / 12.5 mm / 12.7 mmКоличина : 1 SetAnswer : ___________________________ Note : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен.И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 10.00 12.08
Твърд пластмасов основния щит с 2 винтова дръжка за триммерной триони Makita 3703
 • Ново
Оценка на продукта:

Твърд пластмасов основния щит с 2 винтова дръжка за триммерной триони Makita 3703

Име на производ База на Собранието за Makita 3703 Тример Модел За Makita 3703 Тример Материјал Тешко Пластика, Метал Цилиндар Големина 9 x 7.1 см / 3,5" x 2.8" (H*D) Правоаголник База Големина 8.8 x 8cm / 3.4" x 3.1" (L*W) Боја Јасно

BGN 17.00 17.58