• Ново
11.1 V батерия за лаптоп Dell Latitude WD52H KWFFN J31N7 GVD76 HJ8KP NCVF0 0WD52H 0KWFFN PT1 12 7000 E7240 E7440 E7250 Series

11.1 V батерия за лаптоп Dell Latitude WD52H KWFFN J31N7 GVD76 HJ8KP NCVF0 0WD52H 0KWFFN PT1 12 7000 E7240 E7440 E7250 Series

Buyers rating:
BGN 56.80

Брой продукти

>>Почитувани Купувачи Нашата продавница продава видови на батерии, се отвори oversea склад во Русија, сад, Велика Британија и Австралија, а може да превоз за повеќето земји во светот.
За долго растојание помеѓу магацин и NVOCC ние треба некое време за испорака.
ако не сте се пребаруваат информации на стоката, не грижете се, само контактирајте со нас веднаш,
ние ќе резервни нема ефект да помогне да се реши проблемот.
вашето задоволство е она што ние секогаш ги извршуваат, па немојте да се отвори спорот rashly.Ви благодариме за вашата доверба.
Како да се купувачот на батеријата ?
Ако лаптоп батеријата модели се исти, тогаш тоа сигурно може да се користи за вашиот лаптоп батеријата.
Исто така можете да видите споредба слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби.
Користете "ctrl + F" за да пребарувате за една страница може да се утврди дали батеријата е погодна за вашиот Лаптоп . Ако сè уште не се сигурни, ве молиме испратете ни порака. Фотографиите се за referenceonly, и сите производи ќе се даде приоритет со физички. Повеќето од висок капацитет на батеријата ( 6600m Ah, 8800m Ah ) изгледа малку convexity. Забелешка : Батеријата 3.6 V и 3,7 V, 7.2 V и 7.4 V, 10.8 V и 11.1 V, 14.4 V и 14.8 V се само различни параметри, крајниот ефект е иста. Поради посебност на батеријата, некои земји' купувачи само може да изберете продавачот за испорака метод да се купи нашиот производ (можете да направите пребарување на информации за следење на 17track.net. и ние и ветуваме дека стоката ќе биде пристигна на време.
Ако сте направиле нарачка за нашите производи, ќе треба да го прифати нашиот начин на логистика, ако ум,за да не купувам тоа, ве молиме.

Други функции

Капацитет На Батерията:
2001 г - 2500 mah
Напрежение На Батерията:
11.1 В
търговска марка:
ApexWay
Съвместим Марка:
ДОЛЧИНКА
Тип:
Литиево-Йонна
Номер На Модела:
E7240 WD52H

Най-добри сделки

HRH EU, UK Arabic Alphabet Soft Silicone Persian Keyboard Protector Cover Skin за MacBook Air 11.6 Инчов 11 A1465/A1370
 • Ново
Оценка на продукта:

HRH EU, UK Arabic Alphabet Soft Silicone Persian Keyboard Protector Cover Skin за MacBook Air 11.6 Инчов 11 A1465/A1370

Опис : Тастатура Покрие Со Арапски Букви / Тастатура Ја Заштитува Од Crumbs, Течности, Прашина, Коса, & Масло / Рака Мие / За Mac Book AirСамо еден во серија на странски јазик опфаќа, корисниците сега имаат способност да пишувате на арапски тастатура без непријатност на се има да се користи тастатурата налепници или запаметат копчињата...

BGN 3.18
SSEA нов лаптоп клавиатура САЩ за CLEVO W84 W840t W840 клавиатура черен
 • Ново
Оценка на продукта:

SSEA нов лаптоп клавиатура САЩ за CLEVO W84 W840t W840 клавиатура черен

Бренд Нови90 Дена ГаранцијаСите Тастатури биле тестирани и се во добра состојбаако ви треба друг јазик , ве молиме контактирајте со нас.Цел повеќе, можете да добиете повеќе попустПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

BGN 35.00 37.31
US Gray New English клавиатура за лаптоп HP EliteBook 8560p 8570P 8560B 6560b 6565b
 • Ново
Оценка на продукта:

US Gray New English клавиатура за лаптоп HP EliteBook 8560p 8570P 8560B 6560b 6565b

НИ Сива 100% Нови англиски лаптоп тастатура ЗА HP Elite Book 8560p 8570 P 8560 B 6560b 6565b Информации : Објавен е физичка карта, ве молиме проверете на сликата, ако ја прими стоката по изгледот, завртка колона позиција и така не е иста како и враќање товарни купувачи мечка Информации : Нов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работиГо замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура hipment : Ние можеме да брод на светот...

BGN 14.00 15.70
SSEA нов лаптоп САЩ черна клавиатура за DELL Inspiron V13 V13Z V130 Безплатна Доставка Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

SSEA нов лаптоп САЩ черна клавиатура за DELL Inspiron V13 V13Z V130 Безплатна Доставка Безплатна доставка

Бренд Нови180 Дена ГаранцијаНИ ИзгледотСите Тастатури биле тестирани и се во добра состојбаако ви треба друг јазик , ве молиме контактирајте со нас.Цел повеќе, можете да добиете повеќе попустПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

BGN 33.00 35.10
Нов оригинален за Lenovo ThinkPad X1 Helix LCD делото делото 00HT543
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов оригинален за Lenovo ThinkPad X1 Helix LCD делото делото 00HT543

Состојба Оригинални и Нови,не оем Бренд леново Серија Think Pad X1 Хеликс Одговара 00 HT543 Сместување LCD Задниот Поклопец Боја Црна Warrty 3 Месеци Пакување : Пена и krabičkách и пластични PS Провери Picutre или FRU пред да го купат овој објектСостојба : Една сосема нова, неискористениот објект со апсолутно никакви знаци на истрошеност...

BGN 115.20
Изключително Продажба Bikachu Present Notebook Waterproof Personalized On Laptop Stickers For Car Styling Детски Играчки Skateboard[Single]
 • Ново
Оценка на продукта:

Изключително Продажба Bikachu Present Notebook Waterproof Personalized On Laptop Stickers For Car Styling Детски Играчки Skateboard[Single]

Целосна $10(микс цел )Бесплатен превозотКина Пост Регистрирани Воздух Mail или Ali Express Стандард за ИспоракаНе е важно колку парчиња, само плати еден превозот(совети : ве молиме изберете иста превозот метод)​Max должина : околу 5 cm 8cmНалепници опис* Хартија, водоотпорен мембрана на површината, трајни, леплива цврсти* Погоден за внатрешна [лаптоп / фрижидер / куфер / ѕидови, итн.] не е погоден за автомобил налепници

BGN 1.00 1.44
SSEA нов лаптоп BG клавиатура руски за Lenovo B550 G550 G550A G555 G555A G550M G550S G555AX B560
 • Ново
Оценка на продукта:

SSEA нов лаптоп BG клавиатура руски за Lenovo B550 G550 G550A G555 G555A G550M G550S G555AX B560

Бренд Нови90 Дена ГаранцијаСите Тастатури биле тестирани и се во добра состојбаако ви треба друг јазик , ве молиме контактирајте со нас.Цел повеќе, можете да добиете повеќе попустПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

BGN 26.00 34.43
Няколко нови оригинални модели за охлаждане на процесора ADDA AB07505HX070B00 00CWH860 CPU и VGA вентилатор за Acer VN7 -591 591G-50LW фен 4PIN
 • Ново
Оценка на продукта:

Няколко нови оригинални модели за охлаждане на процесора ADDA AB07505HX070B00 00CWH860 CPU и VGA вентилатор за Acer VN7 -591 591G-50LW фен 4PIN

Опис На Производот1 Нови Оригинални ПРОЦЕСОРОТ И VGA Ладење МОДЕЛ ADDA AB07505 HX070 B00 DC 5 V 0.50 НА 00 CWH860 (00 CWH860) За Acer VN7 591 591 G50 LW фан 4 PIN 2.Тестирани, Кои РаботатПревозотНие брод на светот со Кина пост воздух mail За слободни, ако ви треба било други express,ве молиме контактирајте со нас.Се враќа : 1...

BGN 27.04
САЩ нова клавиатура за лаптоп gateway NV52L NV55S NV57H NV56R E1-570G английска подредба бял
 • Ново
Оценка на продукта:

САЩ нова клавиатура за лаптоп gateway NV52L NV55S NV57H NV56R E1-570G английска подредба бял

Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

BGN 28.00
SSEA нов лаптоп US клавиатура за Samsung XE303 XE550 XE500 XE505 клавиатура без рамка черен
 • Ново
Оценка на продукта:

SSEA нов лаптоп US клавиатура за Samsung XE303 XE550 XE500 XE505 клавиатура без рамка черен

Бренд Нови90 Дена ГаранцијаСите Тастатури биле тестирани и се во добра состојбаако ви треба друг јазик , ве молиме контактирајте со нас.Цел повеќе, можете да добиете повеќе попустПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

BGN 27.00 28.06
SSEA нов английски черно САЩ клавиатура за LENOVO 14001 14002 15003 20003 20008 лаптоп Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

SSEA нов английски черно САЩ клавиатура за LENOVO 14001 14002 15003 20003 20008 лаптоп Безплатна доставка

Бренд Нови180 Дена ГаранцијаНИ ИзгледотСите Тастатури биле тестирани и се во добра состојбаако ви треба друг јазик , ве молиме контактирајте со нас.Цел повеќе, можете да добиете повеќе попустПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

BGN 23.00 23.94
Нов оригинален за Lenovo ThinkPad L510 SL510 LCD делото на горния капак на корпуса в събирането на 75Y4786
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов оригинален за Lenovo ThinkPad L510 SL510 LCD делото на горния капак на корпуса в събирането на 75Y4786

Состојба : нова и оригинална FRU : 75 Y4786 Собранието со звучници Одговара за Lenovo Think Pad L510 SL510 Тестирани пред пратката и 100% работи Состојба : Една сосема нова, неискористениот објект со апсолутно никакви знаци на истрошеност...

BGN 54.03
SSEA нов оригинален лаптоп LCD панти за Dell Latitude 5530 E5530 P/ N: AM0M1000100 AM0M2000200 Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

SSEA нов оригинален лаптоп LCD панти за Dell Latitude 5530 E5530 P/ N: AM0M1000100 AM0M2000200 Безплатна доставка

Состојба : Нова ,оригинална Гаранција 90 денаОвој производ има се тестирани во добра работна состојба.Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

BGN 18.00 19.18