• Ново
САЩ нова клавиатура за лаптоп gateway NV52L NV55S NV57H NV56R E1-570G английска подредба бял

САЩ нова клавиатура за лаптоп gateway NV52L NV55S NV57H NV56R E1-570G английска подредба бял

Buyers rating:
BGN 28.00

Брой продукти


Превозот :
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Контакт со нас на :
1. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2. Ако ја прими стоката со не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.ве молиме да ни веруваат .
Повратни информации :
1. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош
2.Ако вашиот објект нема't пристигна или не't како што е опишано и сакате да остави негативни повратни информации, контактирајте со нас на прво место. Ни даде шанса да се направат нештата право за вас, а ние ќе се потрудиме да ви помогне да ги реши било кое прашање

Други функции

Цвят:
Бял, Черен
Съвместим Марка:
ПОРТА
Номер На Модела:
за портал NV52L NV55S NV57H NV56R E1-570G
Стандарт:
Стандарт на САЩ

Най-добри сделки

Нов оригинален за Lenovo ThinkPad X1 Helix. Gen1 LCD делото горната част на корпуса делото 04X0503 04X0506
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов оригинален за Lenovo ThinkPad X1 Helix. Gen1 LCD делото горната част на корпуса делото 04X0503 04X0506

Состојба Оригинални и Нови,не оем Бренд леново Серија Think Pad X1 Хеликс Одговара 04 X0503 04 X0506 Сместување LCD Задниот Поклопец Боја Црна Warrty 3 Месеци Пакување : Пена и krabičkách и пластични PS Провери Picutre или FRU пред да го купат овој објектСостојба : Една сосема нова, неискористениот објект со апсолутно никакви знаци на истрошеност...

BGN 99.20
Грей за ThinkPad X1 вътрешен добави въси чанти за лаптоп защитен цип за всички 14 inche лаптоп чанта за носене капак на компютъра 370*260 мм
 • Ново
Оценка на продукта:

Грей за ThinkPad X1 вътрешен добави въси чанти за лаптоп защитен цип за всички 14 inche лаптоп чанта за носене капак на компютъра 370*260 мм

Сива боја За Think Pad X1 Внатрешни Додадете VillЛаптоп Кеси Заштитен Патент за Сите 14 inche Лаптоп Случај Компјутер Покрие 370*260mm

BGN 13.00 15.68
SSEA нова английска черна клавиатура за лаптоп DELL Inspiron 11Z MINI 1110 Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

SSEA нова английска черна клавиатура за лаптоп DELL Inspiron 11Z MINI 1110 Безплатна доставка

Бренд Нови180 Дена ГаранцијаНИ ИзгледотСите Тастатури биле тестирани и се во добра состојбаако ви треба друг јазик , ве молиме контактирајте со нас.Цел повеќе, можете да добиете повеќе попустПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

BGN 25.00 26.82
7800mAh батерия за лаптоп HP 2533t mobile thin client EliteBook 2540p 2530p за COMPAQ 2400 nc2400 nc2410 2510p KU529AA RW556AA
 • Ново
Оценка на продукта:

7800mAh батерия за лаптоп HP 2533t mobile thin client EliteBook 2540p 2530p за COMPAQ 2400 nc2400 nc2410 2510p KU529AA RW556AA

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 10.8 VКапацитет : 6600m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : 100% Сосема Нов, 24 месеци гаранција! Сертифицирани од страна CE & Rohs !!7800m Ah Лаптоп со Батерија За HP 2533t Мобилни Тенок Клиент Elite Book 2540p 2530p За COMPAQ 2400 nc2400 nc2410 2510p KU529 AA RW556 AAЗамена За 404886241 404886621 404887241 404888241 411126001 411127001 412779001 441675001 EH767 AA EH768 AA HSTNNDB21 HSTNNDB22 HSTNNDB23 HSTNNFB21 HSTNNFB22 HSTNNXB21 HSTNNXB22 RW556 AA Одговара Машина Модели За HP COMPAQ Бизнис Лаптоп 2400 Серија За HP COMPAQ Бизнис Лаптоп 2510p За HP COMPAQ Бизнис Лаптоп nc2400 За HP 2533t Мобилни Тенок Клиент За HP Elite Book 2530p За HP Elite Book 2540p

BGN 43.00 44.78
Нов лаптоп ПРОЦЕСОР вентилатор за ASUS вентилатор за охлаждане ASUS A43S X53S K43S K53S KSB06105HB Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов лаптоп ПРОЦЕСОР вентилатор за ASUS вентилатор за охлаждане ASUS A43S X53S K43S K53S KSB06105HB Безплатна доставка

Опис На Производот1 НОВ ЛАПТОП, CPU ВЕНТИЛАТОР ЗА ASладење вентилатор за ASA43 S X53 S K43 S K53 S KSB06105 HB Бесплатен превозот2.Тестирани, Кои РаботатПревозотНие брод на светот со Кина пост воздух mail За слободни, ако ви треба било други express,ве молиме контактирајте со нас.Се враќа : 1...

BGN 19.04
SSEA нов лаптоп с us клавиатура за Acer Aspire E1-421 E1-421G E1-431 E1-431G E1-451G E1-471G
 • Ново
Оценка на продукта:

SSEA нов лаптоп с us клавиатура за Acer Aspire E1-421 E1-421G E1-431 E1-431G E1-451G E1-471G

Бренд Нови90 Дена ГаранцијаНИ ИзгледотСите Тастатури биле тестирани и се во добра состојбаако ви треба друг јазик , ве молиме контактирајте со нас.Цел повеќе, можете да добиете повеќе попустПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

BGN 22.00 22.90
Новата клавиатура за Sony Vaio VGN FW FW17 FW19 FW48 FW58 FW590 US клавиатура на лаптоп, без рамка
 • Ново
Оценка на продукта:

Новата клавиатура за Sony Vaio VGN FW FW17 FW19 FW48 FW58 FW590 US клавиатура на лаптоп, без рамка

Нова Тастатура за Sony Vaio VGN ПРЕПРАТЕНА FW17 FW19 FW48 FW58 FW590 НИ лаптоп тастатура БЕЗ РАМКАОбјектот спецификитеЈазик : САД ВерзијаСостојба : Нова и ОригиналнаРаспоред : САДБоја : ЦрнаГаранција : 3 месециТопло совети : 1.Пред да нарачате, ве молиме внимателно да се споредат вашата тастатура со покажа слика на страницата, бидете сигурни дека Марка / Модел и site & ширина на грбот Лента и квантитетот & сајт на назад завртка и дел број се исти...

BGN 24.00 25.60
SSEA нов лаптоп САЩ черна клавиатура за DELL Inspiron V13 V13Z V130 Безплатна Доставка Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

SSEA нов лаптоп САЩ черна клавиатура за DELL Inspiron V13 V13Z V130 Безплатна Доставка Безплатна доставка

Бренд Нови180 Дена ГаранцијаНИ ИзгледотСите Тастатури биле тестирани и се во добра состојбаако ви треба друг јазик , ве молиме контактирајте со нас.Цел повеќе, можете да добиете повеќе попустПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

BGN 33.00 35.10
cpu cooling fan cooler за лаптоп Asus Pro58s Pro58V cpu cooler fan
 • Ново
Оценка на продукта:

cpu cooling fan cooler за лаптоп Asus Pro58s Pro58V cpu cooler fan

процесорот вентилаторот за ладење кулер за AsPro58s Pro58 V лаптоп процесор кулер фанКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Состојба : Нова Бренд...

BGN 9.00 12.30
Нов DFS400805PB0T вентилатор за охлаждане на процесора за ACER V5-472 V5-472P V5-572G V5-573G CPU COOLER fan
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов DFS400805PB0T вентилатор за охлаждане на процесора за ACER V5-472 V5-472P V5-572G V5-573G CPU COOLER fan

Опис На Производот1 НОВИ Оригинални DFS400805 PB0 T FCBB ПРОЦЕСОРОТ ЛАДЕЊЕ ВЕНТИЛАТОР ЗА ACER V5472 V5472 P V5572 G V5573 G CPU ЛАДИЛНИК ФАН 2.Тестирани, Кои РаботатПревозотНие брод на светот со Кина пост воздух mail За слободни, ако ви треба било други express,ве молиме контактирајте со нас.Се враќа : 1...

BGN 9.44
Двойката е на 4-пинови на лаптопи, смяна на аксесоари вентилатори за охлаждане на процесора са подходящи за LENOVO B305 Notebook Computer на Cooler вентилатори за CPU и VGA
 • Ново
Оценка на продукта:

Двойката е на 4-пинови на лаптопи, смяна на аксесоари вентилатори за охлаждане на процесора са подходящи за LENOVO B305 Notebook Computer на Cooler вентилатори за CPU и VGA

Опис На Производот1 4 Pin лаптоп компјутери Замена Додатоци Процесорот Ладење Фанови Одговара За ЛЕНОВО B305 Лаптоп Компјутер Кулер Навивачите 2.Тестирани, Кои РаботатПревозотНие брод на светот со Кина пост воздух mail За слободни, ако ви треба било други express,ве молиме контактирајте со нас.Се враќа : 1...

BGN 17.44
Нов оригинален Lenovo Y50 Y50-70 15.6 LCD Top Back Cover задната част на кутията + bezel No Touch AM14R000400
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов оригинален Lenovo Y50 Y50-70 15.6 LCD Top Back Cover задната част на кутията + bezel No Touch AM14R000400

Гаранција 3 месеци од денот на пакет доставени Состојба на Новите Оригинални(без оригинални превозот кутија), Не ОЕМ Одговара Леново Y5070 15.6" Топ LCD Задниот Поклопец Задниот Капак + LCD Рамки(за Неtouch модел) PN AM14 R000400 (задниот капак) AP14 R000900 (LCD рамки) Забелешка ве Молиме проверете опис & слика пред да го купат! Пакет Вклучуваат 1 buc како фото Состојба : Една сосема нова, неискористениот објект со апсолутно никакви знаци на истрошеност...

BGN 88.00
SP испанска клавиатура за лаптоп APPLE Macbook Air A1369 13 черно За 2010 г. за ремонт на лаптоп клавиатура с подсветка
 • Ново
Оценка на продукта:

SP испанска клавиатура за лаптоп APPLE Macbook Air A1369 13 черно За 2010 г. за ремонт на лаптоп клавиатура с подсветка

Објектот Спецификација : СП / шпански netbook лаптоп тастатура за APPLE Macbook Air A1369 13" ЦРНА(За 2010 година.За Позадинско ОсветлувањеБоја : ЦРНАРаспоред : СП / шпанскиТопло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !1...

BGN 29.00 30.48