• Ново
HRH US Korean Silicone Keyboard Cover Skin за MacBook New Pro 13-Инчов A1708 (версия без допир панел) за Macbook 12 A1534

HRH US Korean Silicone Keyboard Cover Skin за MacBook New Pro 13-Инчов A1708 (версия без допир панел) за Macbook 12 A1534

Buyers rating:
BGN 4.78

Брой продукти


Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Ова е НИ стандарди ,Не е погоден за велика БРИТАНИЈА стандардна Тастатура покритие Одговара за
12 Инчен Macbook A1534 со Ретината Дисплејот, за Новиот Macbook Pro 13 (2016 Верзија,Без Допир Бар) (САД Верзија) Лесно да чиста, сува чиста може да се користи подоцна. Водоотпорен, веќе не мора да се грижите за вода, млеко, сок, кафе и други течни јавните во тастатурата додека го оштети вашиот омилен компјутер. Прашина анти-валкани, може да се избегне прашина, soot, колачињата, итн. падот во пукнатините влијае на тастатура употреба и животот на тастатурата. Чистење удобен, подготвени за чистење на вашата тастатура, секогаш ќе бидат нови. Направени за Новиот Macbook 12 Инчен A1534 со Retina Екран (2015 ВЕРЗИЈА) и за Новиот Macbook Pro 13 Инчен A1708 (2016 Верзија, Без Допир Бар)
Нашите производи :
* Нашите производи се директно од фабриката, не постои средина човек, нема висок markup, па ние може да обезбеди квалитет на објектите уште многу конкурентна цена.
1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3.Ако не можете да т исходот јас mmediately, молба se почекајте неколку минути и обидете се повторно. Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји )
2. Ние брод вашата нарачка во рок од 1-2 дена по расчисти исплата.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ TIM E е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.

Други функции

търговска марка:
HRH
Статут На Продукти:
Склад
Материал:
Силикон
Функция:
Прахоустойчив, Водоустойчивый
документ:
CE
Дебелина на:
ултра тънък
Размер На Заявлението:
Клавиатура За Лаптоп
Пакет:
No
Приложими модели:
Macbook
Номер На Модела:
За Mac 12 и Нов Pro 13 няма тъчпад
is_customized:
Yes
Шрифт:
Корейски
местоположение:
САЩ

Най-добри сделки

Нов оригинален Lenovo Y50 Y50-70 15.6 LCD Top Back Cover задната част на кутията + bezel No Touch AM14R000400
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов оригинален Lenovo Y50 Y50-70 15.6 LCD Top Back Cover задната част на кутията + bezel No Touch AM14R000400

Гаранција 3 месеци од денот на пакет доставени Состојба на Новите Оригинални(без оригинални превозот кутија), Не ОЕМ Одговара Леново Y5070 15.6" Топ LCD Задниот Поклопец Задниот Капак + LCD Рамки(за Неtouch модел) PN AM14 R000400 (задниот капак) AP14 R000900 (LCD рамки) Забелешка ве Молиме проверете опис & слика пред да го купат! Пакет Вклучуваат 1 buc како фото Состојба : Една сосема нова, неискористениот објект со апсолутно никакви знаци на истрошеност...

BGN 88.00
Нов оригинален за Lenovo ThinkPad L510 SL510 LCD делото на горния капак на корпуса в събирането на 75Y4786
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов оригинален за Lenovo ThinkPad L510 SL510 LCD делото на горния капак на корпуса в събирането на 75Y4786

Состојба : нова и оригинална FRU : 75 Y4786 Собранието со звучници Одговара за Lenovo Think Pad L510 SL510 Тестирани пред пратката и 100% работи Состојба : Една сосема нова, неискористениот објект со апсолутно никакви знаци на истрошеност...

BGN 54.03
SSEA нов оригинален вентилатор за охлаждане на процесора за SONY VAIO VGN-CR12E VGN-CR507E VGN-CR290 VGN-CR123E VGN-CR305E
 • Ново
Оценка на продукта:

SSEA нов оригинален вентилатор за охлаждане на процесора за SONY VAIO VGN-CR12E VGN-CR507E VGN-CR290 VGN-CR123E VGN-CR305E

Нови и не се користи, 3 месеци ГаранцијаСекој ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење е тестирано пред превозот и 100% работиЗабелешка : ве Молиме прво да се споредат слика со вашиот предмет пред да нарачате...

BGN 16.00 16.85
SSEA нов лаптоп US клавиатура за SAMSUNG NP300E5A NP300V5A 300E5A 305E5A 300V5A 305V5A 300E5X черно, без рамка
 • Ново
Оценка на продукта:

SSEA нов лаптоп US клавиатура за SAMSUNG NP300E5A NP300V5A 300E5A 305E5A 300V5A 305V5A 300E5X черно, без рамка

Сосема нов и 3 месеци гаранција за квалитет100% замена и висок квалитетСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работиГо замени вашиот погрешни, напукнато или скршено тастатураИспорака : Ние можеме да брод на светот.Сите пакети ќе дојде со следење на бројве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена и uptodate.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.Ви благодариме!Контактирајте со насАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...

BGN 24.00 25.58
Новата клавиатура за Sony Vaio VGN FW FW17 FW19 FW48 FW58 FW590 US клавиатура на лаптоп, без рамка
 • Ново
Оценка на продукта:

Новата клавиатура за Sony Vaio VGN FW FW17 FW19 FW48 FW58 FW590 US клавиатура на лаптоп, без рамка

Нова Тастатура за Sony Vaio VGN ПРЕПРАТЕНА FW17 FW19 FW48 FW58 FW590 НИ лаптоп тастатура БЕЗ РАМКАОбјектот спецификитеЈазик : САД ВерзијаСостојба : Нова и ОригиналнаРаспоред : САДБоја : ЦрнаГаранција : 3 месециТопло совети : 1.Пред да нарачате, ве молиме внимателно да се споредат вашата тастатура со покажа слика на страницата, бидете сигурни дека Марка / Модел и site & ширина на грбот Лента и квантитетот & сајт на назад завртка и дел број се исти...

BGN 24.00 25.60
7800mAh оригинална батерия на лаптоп на I-M6D за GT60 GT70 GX780R GX680 GX780 GT780R GT660R GT663R GX660 GT680R GT783R 87WH 9CELL
 • Ново
Оценка на продукта:

7800mAh оригинална батерия на лаптоп на I-M6D за GT60 GT70 GX780R GX680 GX780 GT780R GT660R GT663R GX660 GT680R GT783R 87WH 9CELL

1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов 2 Ние нудиме 1 година гаранција за сите предмети, може да се купи со доверба...

BGN 79.00 84.56
Нов вентилатор за охлаждане DFS400805PB0T VGA за ACER V5-472 V5-472P V5-572G V5-573G VGA COOLER FAN
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов вентилатор за охлаждане DFS400805PB0T VGA за ACER V5-472 V5-472P V5-572G V5-573G VGA COOLER FAN

Опис На Производот1 НОВИ Оригинални DFS400805 PB0 T FCBB VGA ЛАДЕЊЕ ВЕНТИЛАТОР ЗА ACER V5472 V5472 P V5572 G V5573 G VGA КУЛЕР ФАН 2.Тестирани, Кои РаботатПревозотНие брод на светот со Кина пост воздух mail За слободни, ако ви треба било други express,ве молиме контактирајте со нас.Се враќа : 1...

BGN 9.44
Нов оригинален за Lenovo ThinkPad X1 Helix. Gen1 LCD делото горната част на корпуса делото 04X0503 04X0506
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов оригинален за Lenovo ThinkPad X1 Helix. Gen1 LCD делото горната част на корпуса делото 04X0503 04X0506

Состојба Оригинални и Нови,не оем Бренд леново Серија Think Pad X1 Хеликс Одговара 04 X0503 04 X0506 Сместување LCD Задниот Поклопец Боја Црна Warrty 3 Месеци Пакување : Пена и krabičkách и пластични PS Провери Picutre или FRU пред да го купат овој објектСостојба : Една сосема нова, неискористениот објект со апсолутно никакви знаци на истрошеност...

BGN 99.20
Грей за ThinkPad X1 вътрешен добави въси чанти за лаптоп защитен цип за всички 14 inche лаптоп чанта за носене капак на компютъра 370*260 мм
 • Ново
Оценка на продукта:

Грей за ThinkPad X1 вътрешен добави въси чанти за лаптоп защитен цип за всички 14 inche лаптоп чанта за носене капак на компютъра 370*260 мм

Сива боја За Think Pad X1 Внатрешни Додадете VillЛаптоп Кеси Заштитен Патент за Сите 14 inche Лаптоп Случај Компјутер Покрие 370*260mm

BGN 13.00 15.68
Нов DFS400805PB0T вентилатор за охлаждане на процесора за ACER V5-472 V5-472P V5-572G V5-573G CPU COOLER fan
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов DFS400805PB0T вентилатор за охлаждане на процесора за ACER V5-472 V5-472P V5-572G V5-573G CPU COOLER fan

Опис На Производот1 НОВИ Оригинални DFS400805 PB0 T FCBB ПРОЦЕСОРОТ ЛАДЕЊЕ ВЕНТИЛАТОР ЗА ACER V5472 V5472 P V5572 G V5573 G CPU ЛАДИЛНИК ФАН 2.Тестирани, Кои РаботатПревозотНие брод на светот со Кина пост воздух mail За слободни, ако ви треба било други express,ве молиме контактирајте со нас.Се враќа : 1...

BGN 9.44
SSEA нов лаптоп клавиатура САЩ за Samsung RV509 RV511 NP-RV511 RV513 RV515 RV518 RV520 NP-RV520 черно, без рамка
 • Ново
Оценка на продукта:

SSEA нов лаптоп клавиатура САЩ за Samsung RV509 RV511 NP-RV511 RV513 RV515 RV518 RV520 NP-RV520 черно, без рамка

Сосема нов и 3 месеци гаранција100% замена и висок квалитетСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работиГо замени вашиот погрешни, напукнато или скршено тастатураПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

BGN 24.00 24.88
SSEA нов лаптоп BG клавиатура руски за Lenovo B550 G550 G550A G555 G555A G550M G550S G555AX B560
 • Ново
Оценка на продукта:

SSEA нов лаптоп BG клавиатура руски за Lenovo B550 G550 G550A G555 G555A G550M G550S G555AX B560

Бренд Нови90 Дена ГаранцијаСите Тастатури биле тестирани и се во добра состојбаако ви треба друг јазик , ве молиме контактирајте со нас.Цел повеќе, можете да добиете повеќе попустПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

BGN 26.00 34.43
SSEA новата американска черна клавиатура за LENOVO E46G E46L E47 E47A E47G K43 K46 клавиатура на лаптоп Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

SSEA новата американска черна клавиатура за LENOVO E46G E46L E47 E47A E47G K43 K46 клавиатура на лаптоп Безплатна доставка

Бренд Нови180 Дена ГаранцијаНИ ИзгледотСите Тастатури биле тестирани и се во добра состојбаако ви треба друг јазик , ве молиме контактирајте со нас.Цел повеќе, можете да добиете повеќе попустПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

BGN 23.00 23.97
SSEA Нова руска клавиатура за Lenovo G550 G550A G550M G550S G555 G555A G555AX лаптоп BG клавиатура
 • Ново
Оценка на продукта:

SSEA Нова руска клавиатура за Lenovo G550 G550A G550M G550S G555 G555A G555AX лаптоп BG клавиатура

Сосема нов и 3 месеци гаранција100% замена и висок квалитетСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работиГо замени вашиот погрешни, напукнато или скршено тастатураИспорака : Ние можеме да брод на светот.Сите пакети ќе дојде со следење на бројве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена и uptodate.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.Ви благодариме!Контактирајте со насАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...

BGN 28.00 29.65