• Ново
За топла 20pcs изолиран термоусадочного стыкового тел електрически клещи клеммный конектор 18-22AWG промоция

За топла 20pcs изолиран термоусадочного стыкового тел електрически клещи клеммный конектор 18-22AWG промоция

Buyers rating:
-32 % BGN 2.00
BGN 2.94

Брой продукти


Боја : Црвена
Стандард crimp, а потоа печат топлина се смалуваат задник конектори
Загарантирана да се одржи на силна crimps
Двојно ѕидови дизајн, полиолефин цевки во и надвор топла топи лепило во внатрешноста
Овозможува визуелна инспекција, го спречува корозија, и обезбеди еден водоотпорен печат
За најдобри резултати користете топол воздух пиштол додека не се намалува во големина и лепило текови, пополнување празнини во рамките на терминал
Големина : Конектор : Одговара на кабел/ жица димензии 1.5-2.5 mm⊃2; 18-22 AWG
Количина : 20 Компјутери/1 Сет
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
20 Pcs X Топлина се Смалуваат Задник Конектори
'

Други функции

търговска марка:
OOTDTY
Номер На Модела:
Друго

Най-добри сделки

Безплатна доставка на 2 бр. / лот 12 мм водоустойчив сферична Самоустанавливающийся метал бутон 1NO завийте краката няма светлина
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка на 2 бр. / лот 12 мм водоустойчив сферична Самоустанавливающийся метал бутон 1NO завийте краката няма светлина

Pls Забелешка : 1 Ние имаме различни напон ,6 V, 12 V, 24 V, 36 V, 110 V и 220 V2 Ова копче хируршка постапка без светлинаКога ќе го поставите цел , pls остави порака за напон ,или ние само ви испрати 220 V...

BGN 8.00 8.66
Високо качество на бял цвят 3 в 1 E27 към E27 led лампи лампи гнездо сплитер адаптер за употреба за фото студио
 • Ново
Оценка на продукта:

Високо качество на бял цвят 3 в 1 E27 към E27 led лампи лампи гнездо сплитер адаптер за употреба за фото студио

Висок Квалитет на Бела Боја 3 Во 1 E27 да E27 LED Светилка Светилки Штекер Splitter Адаптер Држачот За Фото СтудиоВовед Овој производ е главно се користи во фотографија...

BGN 7.00 7.98
Безплатна доставка на 10 бр. / много високо качество на 10 бр. / лот 5 NAC3FCA & 5 NAC3FCB PowerCon 20A конектор кабелна линия с щепсел
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка на 10 бр. / много високо качество на 10 бр. / лот 5 NAC3FCA & 5 NAC3FCB PowerCon 20A конектор кабелна линия с щепсел

Количина : 10 компјутери Квалитет : 100% тест внимателно пред да се испрати, за да бидете сигурни дека тоа работи добро ...

BGN 37.00 41.60
0. 1x80 направления, Шахтная антена,Литц-тел,блокирани полиестер Коприна плик(50 м/бр.)
 • Ново
Оценка на продукта:

0. 1x80 направления, Шахтная антена,Литц-тел,блокирани полиестер Коприна плик(50 м/бр.)

0.1x80strands,Рудникот антена,Litz жица,Мултивлакно полиестер свила плик(50m / pc)двојна цел ќе испрати во едно парче, тежина над 2kg ќе биде испратите неколку пакети.Добредојдовте на нашата продавница! Оваа ставка ќе biding е регистриран со песната број...

BGN 42.00 52.98
20 групи на JST ZH 1.5 mm 2/3/4/5/6/7/8/9 / 10Pin правоъгълен Пин мъжки, женски конектор гнездо с обжимами
 • Ново
Оценка на продукта:

20 групи на JST ZH 1.5 mm 2/3/4/5/6/7/8/9 / 10Pin правоъгълен Пин мъжки, женски конектор гнездо с обжимами

20 Поставува JST ZH 1.5 mm 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 Pin Десен Агол Pin Машки, Женски Конектор приклучок со crimpsТип : ZHТеренот : 1.5 mm1.5 mm ZH 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 Pin Машки Конектор приклучок x 20 компјутери 1.5 mm ZH 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 Pin Женски Конектор приклучок x 20 парчиња Машки Crimps (2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 Pin x 20 компјутери) Пакет вклучувајќи Според вашиот Избор.

BGN 3.97
Удължителен кабел RF конектор N Женски към SMA женски адаптер RG316 косичка кабел 15 см
 • Ново
Оценка на продукта:

Удължителен кабел RF конектор N Женски към SMA женски адаптер RG316 косичка кабел 15 см

Продолжување Кабелот АНТЕНСКИ Приклучок N Женски SMA Женски Адаптер RG316 Pigtail Кабел 15 CMКарактеристики : 1 Отпорност 50 ohm 2 КонекториN Женски SMA Женски 3 Изборен КабелRG316 кабел 4 Изборен Должина15cm ( Ако сте треба други должина,pls контактирајте со нас )

BGN 5.28
85v-250v 110v rf дистанционно управление розетка ключ незабавен безжично дистанционно управление начало ключа за лампата на дистанционното управление
 • Ново
Оценка на продукта:

85v-250v 110v rf дистанционно управление розетка ключ незабавен безжично дистанционно управление начало ключа за лампата на дистанционното управление

220 V 1 CH 10 A Приемник & Предавателот RF Безжичен Далечински Switch Momenrary Toggle Latched Прилагодливи 2 ПАРЧИЊА / МНОГУ 16.99 Безжични RF Далечински Управувач Switch DC 12 V 10 A 1 CH 3 PCS Предавателот Со Батерија+ Приемник за Пристап / врата Систем 15.99 Бесплатен превозот +на Големо DC 12v 10 A реле 1 CH безжични RF Далечински Управувач Switch Предавателот+ Приемник+Случај 7.99 220 V 1 CH 10 A RF Безжичен Далечински Switch Приемник&Предавател За Светлината LED Светилка SMD НА OFF Momenrary Toggle Latched Прилагодливи 8.99 220 V 1 CH Безжичен Прекинувач Систем 4 Приемник&4 Transmitter Далечински Контролер 10 A излез државата е прилагодена 31.99 DC 12 V 10 A 4 CH Учење Код RF Безжичниот Далечински Управувач Светлина Switch Системи &1 Приемник 2 контролер Outputis Прилагодливи 15.99 AC220 V 1 CH 10 A Далечински Управувач Светлина Switch Реле Излез Радио Приемник Модул и Водоотпорен Предавателот Бесплатен Превозот 9.99 Бесплатен Превозот DC12 V 10 A 4 Канал RF Безжичниот Далечински управувач за Контрола на копчињата / Радио Контролирани Switch Систем Приемник&Предавателот 15.99Функција : · Безжичен контрола, лесно да го инсталирате· Контрола на Светла, Мотори, Вентилатори, electrically управувана Врати / Брави / Windows / Ролетни / Автомобили или Други Апарати со AC220 V,AC85 V260 V ИЛИ DC12 V.· Можете да го вклучите / исклучите ресивер со предавател (далечински управувач) од секое место во рамките на сигурна далечина; безжични RF сигнал може да помине низ ѕидови, подови и врати.· Оваа опција може да се запознаат со различни кодирање на далечински контроли (како што се 2262,1527 и др.)· Едно / повеќе предаватели може да се контролира еден / повеќе примачи истовремено.· Доколку користите две или повеќе примачи во исто место, можете да ги поставите со различни кодови.

BGN 31.00 37.44
21.5 v 130w халогенна лампа Heraeus Hanaulux Blue 80 хирургически светлина 21.5 V 130W 56053026 дубликат лампа безплатна доставка-10 бр.
 • Ново
Оценка на продукта:

21.5 v 130w халогенна лампа Heraeus Hanaulux Blue 80 хирургически светлина 21.5 V 130W 56053026 дубликат лампа безплатна доставка-10 бр.

21.5 v 130w халоген сијалица HeraeHanaulux Сина 80 хируршки светлина 21.5 V 130 W 56053026 резервни светилка бесплатен превозот10pcsvolts : 21.5 vw : 130wбаза : Посебниглавната примена : Hanaulux OT светлинаживот време : 300hrsкрстот референца : Hanaulux сина 80,56053026ние сме производител на медицински светилки , Било медицински светилки или светилки можете да ме прашуваат за цена,ние може да ви даде најдобра цена за вашата добра количина ,само оставете порака до мене на aliexpress : whatsapp & skype ID број : +8618979105197(Eric)Пратката&Плаќање· Ве молиме да обрнете внимателно и веднаш пред аукцијата завршува.И, исто така,имајте на ум објектот е спецификација пред да нарачате.Ние препорачуваме онлајн плаќање, исто така, ја прифати Запад Унија, T / T,L / C,за други исплати ве молиме контактирајте со нас.Со DHL / ФЕДЕКС, испорака обично трае 710 работни дена, точно време на испорака зависи од државата во која што се испорачуваат наСо ЕМС, нормално земе 1215 работни денови за испорака, ако е оддалечена област или царинење причина, тоа ќе биде малку подолгСИТЕ предмети што имаат бесплатен превозотДаноци И ДавачкиРазлични земји имаат различни царинска политика, ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз оданочувањето итн., тоа е на купувачот одговорностПовратни информацииКако тоа, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди на повратните информации, ви Благодариме!Ако не сте задоволни со купување или искуство со сите средства, ве молиме да бидат слободни да контакт...

BGN 336.00
5.5*2.1 mm DC Power Plug Connector Switch ON/OFF Black White LED Strip Тел Switch Кабел For 5050 SMD 3528 Single Color Strip
 • Ново
Оценка на продукта:

5.5*2.1 mm DC Power Plug Connector Switch ON/OFF Black White LED Strip Тел Switch Кабел For 5050 SMD 3528 Single Color Strip

5.5*2.1 mm DC Моќност Приклучок Конектор копче за вклучување / исклучување на Црно БелоLED Лента Жица Вклучите Кабелот За SMD 5050 3528 Единствена Боја Лента1...

BGN 2.00 2.93
Пластмасова кутия апаратура за монтаж на стена приложения пластмасова кутия апаратура за монтаж на стена приложения/връзка водоустойчива кутия 45*100*150mm връзка вод?
 • Ново
Оценка на продукта:

Пластмасова кутия апаратура за монтаж на стена приложения пластмасова кутия апаратура за монтаж на стена приложения/връзка водоустойчива кутия 45*100*150mm връзка вод?

Пластични куќиште ѕид монтирање инструмент кутија / делница водоотпорен кутија 45*100*150mm 1.77*3.94*5.91 инчКарактеристики : 1.Големина : 45*100*150mm 1.77*3.94*5.91 инч2.Net тежина : 200g3.Материјал : ABS & Пластични куќиште4.Тип : Пластични куќиште електронски случај проектот кутија abs кутија комплет рачен водоотпорен куќиште wall mount куќиште / кутија ѕид монтирање пластични Пластична кутија за електроника,и др5.Боја : Црна / Сребрена / сива или промени што ги вашите интересни6.Време на испорака : 7 работни дена7.Место на потекло : Guang Dong,Кина(копно)8.Примена : Електронски & Инструмент Куќишта9.OEM услуга : според клиентите цртежи, или примероциРачни домување Алуминиум школкаБезбедност контрола на пристап куќиште Водоотпорен пластична кутијаВе Молиме Имајте Во Предвид : ние сме производител продаваат акции...

BGN 7.87
1.5 мм.*20 м / PC QA-1-130Polyurethane покрит с емайл тел медна тел, покрита с емайл ремонт
 • Ново
Оценка на продукта:

1.5 мм.*20 м / PC QA-1-130Polyurethane покрит с емайл тел медна тел, покрита с емайл ремонт

1.5 mm*20м / pc QA1130 Polyurethane емајлирани Жица Бакарна Жица емајлирани Поправкадвојна цел ќе испрати во едно парче, тежина над 2kg ќе биде испратите неколку пакети.Добредојдовте на нашата продавница! Оваа ставка ќе biding е регистриран со песната број...

BGN 36.00 44.48
Wallpad UK EU Black Glass Panel електрически ключ светлина с дистанционно управление, 2 Gang тактилни стенни ключове 2 Way Free Shipping
 • Ново
Оценка на продукта:

Wallpad UK EU Black Glass Panel електрически ключ светлина с дистанционно управление, 2 Gang тактилни стенни ключове 2 Way Free Shipping

Wallpad велика БРИТАНИЈА ЕУ Црн Панел Стакло Електрични Светлина Прекинувач со Далечински Управувач, 2 Банда Тактилни Ѕид Прекинувачи Слободни Shiping1 начин на контрола 1pc : ќе добиете еден дел од далечинскиот switch за да се направи 1 начинот на контрола.2 начин на контрола на 2 парчиња : ќе добиете еден дел од далечинскиот се префрлите и на едно парче на submain switch за да се направи 2 начин на контрола.

BGN 40.00 52.90
Нова безплатна доставка 86HY-F4 220V четырехходовой Hesunse 86X86 IR-дистанционно управление ключ за осветление изложбена зала
 • Ново
Оценка на продукта:

Нова безплатна доставка 86HY-F4 220V четырехходовой Hesunse 86X86 IR-дистанционно управление ключ за осветление изложбена зала

Новиот Бесплатен Превозот 86 HYF4 220 V Четири Начин Hesunse 86 X86 IRДалечински Управувач Switch За Осветлување Изложбена СалаТоа не вклучува далечински контролер,ако сакате IRдалечински управувач,можете да поставите цел на IRдалечински управувач со овој линк : Ако 5pcs на IRдалечински управувач прекинувачи се купи, еден IRдалечински управувач ќе биде испратен како подарок.P...

BGN 26.40
5шт нов Degign 4Pin водоустойчива 12V 20A бар рокер барабанен червена led светлина кола лодка VEQ10 T0. 4
 • Ново
Оценка на продукта:

5шт нов Degign 4Pin водоустойчива 12V 20A бар рокер барабанен червена led светлина кола лодка VEQ10 T0. 4

5 Pcs Нови Degign 4 Pin Водоотпорен 12 V 20 A Бар Рокер Toggle Switch Црвени LED Светло Автомобил БродОпис : Вклучување ИСКЛУЧУВАЊЕЦрна цврста површина рокер.Го оценувате : 20 A 12 V или 10 A 24 VБоја : ЦрнаГолемина (L x W x T) : 50 x 44 x 20 mmЌе се понуди на еден сосема нов Рокер го Вклучите / Исклучите 20 Amp 12 Volt со Сина Светлина.Оваа опција има многу различни намени...

BGN 13.00 24.05
Безплатна доставка 1бр 22 мм водоустойчив метален авариен бутон ключ неизправност на стоп бутон самостоятелно блокиране на преминаването
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка 1бр 22 мм водоустойчив метален авариен бутон ключ неизправност на стоп бутон самостоятелно блокиране на преминаването

Pls Забелешка : 1 Ние имаме различни напон ,6 V, 12 V, 24 V, 36 V, 110 V и 220 V2 Ова Копче Без Светлина .Кога ќе го поставите цел , pls остави порака за напон ,или ние само ви испрати 220 V...

BGN 15.00 16.32