• Ново
5шт нов Degign 4Pin водоустойчива 12V 20A бар рокер барабанен червена led светлина кола лодка VEQ10 T0. 4

5шт нов Degign 4Pin водоустойчива 12V 20A бар рокер барабанен червена led светлина кола лодка VEQ10 T0. 4

Buyers rating:
-46 % BGN 13.00
BGN 24.05

Брой продукти


5 Pcs Нови Degign 4 Pin Водоотпорен 12 V 20 A Бар Рокер Toggle Switch Црвени LED Светло Автомобил Брод
Опис :
Вклучување - ИСКЛУЧУВАЊЕ
Црна цврста површина рокер.
Го оценувате : 20 A 12 V или 10 A 24 V
Боја : Црна
Големина (L x W x T) : 50 x 44 x 20 mm
Ќе се понуди на еден сосема нов Рокер го Вклучите/Исклучите 20 Amp 12 Volt со Сина Светлина.
Оваа опција има многу различни намени. Тоа е најчесто се користат за исклучување на патот и морски возила.
Пакетот Вклучува :
5 x Црвени LED Префрлате

Други функции

документ:
CCC, CE, CQC
Гаранция:
1
Тип На Ключа:
Преминете дръжки
Номер На Модела:
VEQ10
Характеристики:
5 x червено led ключ
Тип Елемент:
Ключове

Най-добри сделки

5.5*2.1 mm DC Power Plug Connector Switch ON/OFF Black White LED Strip Тел Switch Кабел For 5050 SMD 3528 Single Color Strip
 • Ново
Оценка на продукта:

5.5*2.1 mm DC Power Plug Connector Switch ON/OFF Black White LED Strip Тел Switch Кабел For 5050 SMD 3528 Single Color Strip

5.5*2.1 mm DC Моќност Приклучок Конектор копче за вклучување / исклучување на Црно БелоLED Лента Жица Вклучите Кабелот За SMD 5050 3528 Единствена Боја Лента1...

BGN 2.00 2.93
Високо качество на 7/8 Din тип Жена до 1/2 (N) тип мъжки глави Din конектор тип DIN RF коаксиален конектор адаптер
 • Ново
Оценка на продукта:

Високо качество на 7/8 Din тип Жена до 1/2 (N) тип мъжки глави Din конектор тип DIN RF коаксиален конектор адаптер

Висок квалитет 7 / 8 Din тип Женски 1 / 2 N тип Машки главата Din тип на конектори DIN RF coax конектор адаптерНапомена : нови следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само befor пристигне на аеродром на својата земја =не песна ,ве молиме изберете Кина Пост Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации.

BGN 11.18
3шт 1/4 6.35 мм моно говорител правоъгълен китара фоно включете 6.35 моно второкурсник ядрото 6.5 мм усилвател микрофон с щепсел
 • Ново
Оценка на продукта:

3шт 1/4 6.35 мм моно говорител правоъгълен китара фоно включете 6.35 моно второкурсник ядрото 6.5 мм усилвател микрофон с щепсел

3 Pcs 1 / 4 6.35 mm Моно Говорникот Десен Агол Гитара Фоно Plug 6.35 моно sophomore core 6.5 mm засилувач микрофон plug Напомена : нови следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само befor пристигне на аеродром на својата земја =не се песна ,ве молиме изберете Кина Пост Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации.

BGN 7.98
Продажба на едро 10шт RF конектор F Жена до CRC9 мъжки правоъгълен вид Rg316 косичка HuaWei антена кабел 15 см Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Продажба на едро 10шт RF конектор F Жена до CRC9 мъжки правоъгълен вид Rg316 косичка HuaWei антена кабел 15 см Безплатна доставка

10pcs АНТЕНСКИ приклучок F женски CRC9 машки десен агол тип RG316 Pigtail Hua Wei антенски Кабел 15 CMконектор : F женскиCRC9 машкикабел : RG316должина : 15cmние може да обезбеди сопствени начини, режим на конекција ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте го нашиот корисникПромет на големо со 10pcs АНТЕНСКИ приклучок SMB машки да F женски тип RG316 Pigtail Кабел 15 CM Бесплатен превозот САД$ 16.80 / многупарчиња / многуПромет на големо со 10pcs АНТЕНСКИ приклучок за TV машки да BNC женски Права тип RG316 Pigtail Кабел 15 CM Бесплатен превозот САД$ 18.80 / многупарчиња / многуПромет на големо со 10pcs АНТЕНСКИ приклучок за UHF женски SMA женски Права тип RG316 Pigtail Кабел 15 CM Бесплатен превозот САД$ 19.80 / многупарчиња / многуRF RPSMA женски Y тип 2 X TS9 машки Splitter Combiner кабел pigtail RG316 Еден SMA точка 2 TS9 / S197 конектор бесплатен превозот САД$ 8.60 / парчеRPSMA женски Y тип 2 X IP9 MS156 машки Splitter Combiner кабел pigtail RG316 Еден SMA точка 2 MS156 конектор за LTE Yota парче10 PCS RF кабел assembles SMA женски MCX машки конектор RG316 кабел 15cm Бесплатен превозот САД$ 15.90 / многупарчиња / многуRF кабел FME машки да CRC9 машки десен агол pigtail антенски кабел RG174 15cm Бесплатен превозот САД$ 8.85 / парчеПромет на големо со 10 PCS SMA АНТЕНСКИ приклучок десен агол за RG316 15 CM cale Бесплатен превозот САД$ 12.80 / многупарчиња / многу

BGN 22.24
Безплатна доставка на 5 групи 2pin мотоциклет публикуване пластмасов корпус мъжки женски конектори
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка на 5 групи 2pin мотоциклет публикуване пластмасов корпус мъжки женски конектори

Опис : 5 X 2 начин машки&женски конектор за домување и вметнете 10 X машки&женски терминали Додадете жица зедницата : Ние може да обезбеди жици се подигнат обработка на услуги, ве молиме да ги купите од следниот линк : Default : Thermostability жица 20cm, 0.5mm2, и слободно контактирајте со нас ако сакате другите спецификација на жици.Објектот слики : Слични Производи : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 24.96
тел конектор женски конектор кабел мъжки клеммные клеми 1-пинов щепсел контакти печат предпазител скоростна DJ7012Y-2.2-11
 • Ново
Оценка на продукта:

тел конектор женски конектор кабел мъжки клеммные клеми 1-пинов щепсел контакти печат предпазител скоростна DJ7012Y-2.2-11

Модел:DJ7012 Y2.211Материјал повеќе : PA66Боја : белаМинимален Пакет : 2000 сетНад цената вклучува терминали и заптивки

BGN 57.00 60.80
5 Комплект Delphi 2 пинов женски и мъжки горивния инжектор EV6 електрически щепсел щекер
 • Ново
Оценка на продукта:

5 Комплект Delphi 2 пинов женски и мъжки горивния инжектор EV6 електрически щепсел щекер

Делфи 2 Pin Машки И Женски EV6 Инјектор за Гориво Електричен Приклучок КонекторСекој сет вклучуваат женски и машки со игли и да печати.Ако сакате повеќе, цената ќе биде поевтина...

BGN 13.28
Wallpad Великобритания стандартен Умен дом черен сензорен екран ключа за лампата с RF Дистанционно 3 Gang Crystal Tempered Glass Wall Panel Switch
 • Ново
Оценка на продукта:

Wallpad Великобритания стандартен Умен дом черен сензорен екран ключа за лампата с RF Дистанционно 3 Gang Crystal Tempered Glass Wall Panel Switch

Wallpad велика БРИТАНИЈА Стандард Smart Home Црн екран на Допир Светлина Прекинувач со АНТЕНСКИ Далечински 3 Банда Кристал Калено Стакло Панел Ѕиден Прекинувач1 начин на контрола 1pc : ќе добиете еден дел од далечинскиот switch за да се направи 1 начинот на контрола.2 начин на контрола на 2 парчиња : ќе добиете еден дел од далечинскиот се префрлите и на едно парче на submain switch за да се направи 2 начин на контрола.

BGN 43.00 57.92
21.5 v 130w халогенна лампа Heraeus Hanaulux Blue 80 хирургически светлина 21.5 V 130W 56053026 дубликат лампа безплатна доставка-10 бр.
 • Ново
Оценка на продукта:

21.5 v 130w халогенна лампа Heraeus Hanaulux Blue 80 хирургически светлина 21.5 V 130W 56053026 дубликат лампа безплатна доставка-10 бр.

21.5 v 130w халоген сијалица HeraeHanaulux Сина 80 хируршки светлина 21.5 V 130 W 56053026 резервни светилка бесплатен превозот10pcsvolts : 21.5 vw : 130wбаза : Посебниглавната примена : Hanaulux OT светлинаживот време : 300hrsкрстот референца : Hanaulux сина 80,56053026ние сме производител на медицински светилки , Било медицински светилки или светилки можете да ме прашуваат за цена,ние може да ви даде најдобра цена за вашата добра количина ,само оставете порака до мене на aliexpress : whatsapp & skype ID број : +8618979105197(Eric)Пратката&Плаќање· Ве молиме да обрнете внимателно и веднаш пред аукцијата завршува.И, исто така,имајте на ум објектот е спецификација пред да нарачате.Ние препорачуваме онлајн плаќање, исто така, ја прифати Запад Унија, T / T,L / C,за други исплати ве молиме контактирајте со нас.Со DHL / ФЕДЕКС, испорака обично трае 710 работни дена, точно време на испорака зависи од државата во која што се испорачуваат наСо ЕМС, нормално земе 1215 работни денови за испорака, ако е оддалечена област или царинење причина, тоа ќе биде малку подолгСИТЕ предмети што имаат бесплатен превозотДаноци И ДавачкиРазлични земји имаат различни царинска политика, ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз оданочувањето итн., тоа е на купувачот одговорностПовратни информацииКако тоа, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди на повратните информации, ви Благодариме!Ако не сте задоволни со купување или искуство со сите средства, ве молиме да бидат слободни да контакт...

BGN 336.00
Hot N female jack to N female jack 4four hole panel with straight RG-316 RF Коаксиален Pigtail Jumper кабел 40inch 100cm RF cables
 • Ново
Оценка на продукта:

Hot N female jack to N female jack 4four hole panel with straight RG-316 RF Коаксиален Pigtail Jumper кабел 40inch 100cm RF cables

Search > E g : Текст SMA N Кабел и кликнете на копчето , а потоа можете да ги дознаете Сите елементи за "SMA N Кабел" . Делови име : N женски џек N женски џек 4four дупка панел 40inch 100cm RG316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail кабел капацитет на производство : 1000pcs на ден ( Ако големо количество купување, pls...

BGN 9.00 9.92
CRC9/TS9 - SMA RF Adapter Kit SMA to CRC9/TS9 6 Type Straight Nickel & Gold Plated CRC9/TS9 to SMA Male/Female
 • Ново
Оценка на продукта:

CRC9/TS9 - SMA RF Adapter Kit SMA to CRC9/TS9 6 Type Straight Nickel & Gold Plated CRC9/TS9 to SMA Male/Female

CRC9 / TS9 SMA АНТЕНСКИ Адаптер за Полнење SMA да CRC9 / TS9 6 Тип Директно Никел & Злато Позлатен CRC9 / TS9 да SMA Машки / ЖенскиОпис : Производ Серија : Конектор адаптер Семејство : Коаксијален, RF Адаптери Серија : Помеѓу Серија CRC9 / TS9 SMA АНТЕНСКИ Адаптер Конвертирате Од (Адаптер Крајот) : CRC9 / TS9 Да Конвертирате (Адаптер Крајот) : SMA Отпорност : 50 Oh M Пакет се Вклучени : SMA Машки да TS9 SMA Машки Женски CRC9 Машки RP SMA Женски TS9 SMA Машки Женски TS9 Машки RP SMA Женски CRC9 Машки RP SMA Женски TS9 Машки :

BGN 10.35
10 бр./лот 10 мм 2pin женски адаптер за постоянен ток LED Strip Connector кабел за 5050 SMD 5630 3528 един-цветен led лента безплатна запояване
 • Ново
Оценка на продукта:

10 бр./лот 10 мм 2pin женски адаптер за постоянен ток LED Strip Connector кабел за 5050 SMD 5630 3528 един-цветен led лента безплатна запояване

10pcs / многу 10мм 2pin Женски DC Адаптер LED Лента Конектор КабелЗа SMD 5050 5630 3528 Единствена Боја на LED Лента Слободни Лемење1...

BGN 6.00 7.73
Танжер SMB женски джак за SMB женски Джак направо с 20 см 8 инча 8 инча РУСИЯ RG316 RF коаксиален косичка високо качество с ниски загуби кабел
 • Ново
Оценка на продукта:

Танжер SMB женски джак за SMB женски Джак направо с 20 см 8 инча 8 инча РУСИЯ RG316 RF коаксиален косичка високо качество с ниски загуби кабел

Пребарување E g : Текст SMA N Кабел и кликнете на копчето за Пребарување , а потоа можете да ги дознаете Сите елементи за "SMA и N Кабел" .Делови име : SMB женски џек да се SMB женски џек 8inch 20cm RG316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail кабелкапацитет на производство : 1000pcs на ден ( Ако големо количество купување, pls...

BGN 6.00 6.08
0. 1x80 направления, Шахтная антена,Литц-тел,блокирани полиестер Коприна плик(50 м/бр.)
 • Ново
Оценка на продукта:

0. 1x80 направления, Шахтная антена,Литц-тел,блокирани полиестер Коприна плик(50 м/бр.)

0.1x80strands,Рудникот антена,Litz жица,Мултивлакно полиестер свила плик(50m / pc)двојна цел ќе испрати во едно парче, тежина над 2kg ќе биде испратите неколку пакети.Добредојдовте на нашата продавница! Оваа ставка ќе biding е регистриран со песната број...

BGN 42.00 52.98
Пластмасова кутия апаратура за монтаж на стена приложения пластмасова кутия апаратура за монтаж на стена приложения/връзка водоустойчива кутия 45*100*150mm връзка вод?
 • Ново
Оценка на продукта:

Пластмасова кутия апаратура за монтаж на стена приложения пластмасова кутия апаратура за монтаж на стена приложения/връзка водоустойчива кутия 45*100*150mm връзка вод?

Пластични куќиште ѕид монтирање инструмент кутија / делница водоотпорен кутија 45*100*150mm 1.77*3.94*5.91 инчКарактеристики : 1.Големина : 45*100*150mm 1.77*3.94*5.91 инч2.Net тежина : 200g3.Материјал : ABS & Пластични куќиште4.Тип : Пластични куќиште електронски случај проектот кутија abs кутија комплет рачен водоотпорен куќиште wall mount куќиште / кутија ѕид монтирање пластични Пластична кутија за електроника,и др5.Боја : Црна / Сребрена / сива или промени што ги вашите интересни6.Време на испорака : 7 работни дена7.Место на потекло : Guang Dong,Кина(копно)8.Примена : Електронски & Инструмент Куќишта9.OEM услуга : според клиентите цртежи, или примероциРачни домување Алуминиум школкаБезбедност контрола на пристап куќиште Водоотпорен пластична кутијаВе Молиме Имајте Во Предвид : ние сме производител продаваат акции...

BGN 7.87