• Ново
Нова безплатна доставка 86HY-F4 220V четырехходовой Hesunse 86X86 IR-дистанционно управление ключ за осветление изложбена зала

Нова безплатна доставка 86HY-F4 220V четырехходовой Hesunse 86X86 IR-дистанционно управление ключ за осветление изложбена зала

Buyers rating:
BGN 26.40

Брой продукти


Новиот Бесплатен Превозот 86 HY-F4 220 V Четири Начин Hesunse 86 X86 IR-Далечински Управувач Switch За Осветлување Изложбена Сала
Тоа не вклучува далечински контролер,ако сакате IR-далечински управувач,можете да поставите цел на IR-далечински управувач со овој линк :
Ако 5pcs на IR-далечински управувач прекинувачи се купи, еден IR-далечински управувач ќе биде испратен како подарок.
P. S. Еден IR-далечински управувач може да го контролира некои IR-далечински управувач прекинувачи.
Функција
Погоден за блескаво и енергија-заштеда на светлата.
Висок квалитет и ниска цена
Брз одговор и долго контрола на далечина.
Стабилни перформанси и силно да одолее на пречки, не попречена од ѕидови!
Лесен за инсталација и лесен за употреба.
Ако тоа не го задоволува вашата потреба, или може да се сметаат следниве тип!
Превозот И Испорака
1.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена по вашата исплата е потврдено од страна на .
2.Купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз на вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
3.Ние ги доставуваме 3 видови на превозот услуги како следново :
а. Забрзана Испорака : DHL, UPS-от, или Fed Ex. За побрзо превозот или без проблеми трансакција, ние ќе го промени најдобри шпедиција меѓу нив.
Проценето Време На Испорака : 3-7 Дена
б. Стандард на Превозот : EMS, e Packet (U. С достапни само)
Проценето Време На Испорака : 5-15 Дена.
в. Економијата на Превозот : Кина Пост или Хонгконг Пост Воздух Mail
Проценето Време На Испорака : 15-60 Дена
Русија : 90 дена
4. Оддалечена Област дополнителни трошоци
Превозот цената не се вклучени DHL, Fed Ex, UPS-от оддалечена област цена. Ако вашата адреса е оддалечена област, ќе мора да плаќаат екстра по пратка.
Враќање :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.

Други функции

Тип Елемент:
Ключове
Тип На Ключа:
дистанционно управление
Характеристики:
Четири Пътя
Материал:
Пластмаса
търговска марка:
ХЕСУНС
Дистанционно Разстояние:
Номер На Модела:
86HY-F4
документ:
CE
Гаранция:
2 години

Най-добри сделки

CRC9/TS9 - SMA RF Adapter Kit SMA to CRC9/TS9 6 Type Straight Nickel & Gold Plated CRC9/TS9 to SMA Male/Female
 • Ново
Оценка на продукта:

CRC9/TS9 - SMA RF Adapter Kit SMA to CRC9/TS9 6 Type Straight Nickel & Gold Plated CRC9/TS9 to SMA Male/Female

CRC9 / TS9 SMA АНТЕНСКИ Адаптер за Полнење SMA да CRC9 / TS9 6 Тип Директно Никел & Злато Позлатен CRC9 / TS9 да SMA Машки / ЖенскиОпис : Производ Серија : Конектор адаптер Семејство : Коаксијален, RF Адаптери Серија : Помеѓу Серија CRC9 / TS9 SMA АНТЕНСКИ Адаптер Конвертирате Од (Адаптер Крајот) : CRC9 / TS9 Да Конвертирате (Адаптер Крајот) : SMA Отпорност : 50 Oh M Пакет се Вклучени : SMA Машки да TS9 SMA Машки Женски CRC9 Машки RP SMA Женски TS9 SMA Машки Женски TS9 Машки RP SMA Женски CRC9 Машки RP SMA Женски TS9 Машки :

BGN 10.35
Безплатна доставка на 5 групи 2pin мотоциклет публикуване пластмасов корпус мъжки женски конектори
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка на 5 групи 2pin мотоциклет публикуване пластмасов корпус мъжки женски конектори

Опис : 5 X 2 начин машки&женски конектор за домување и вметнете 10 X машки&женски терминали Додадете жица зедницата : Ние може да обезбеди жици се подигнат обработка на услуги, ве молиме да ги купите од следниот линк : Default : Thermostability жица 20cm, 0.5mm2, и слободно контактирајте со нас ако сакате другите спецификација на жици.Објектот слики : Слични Производи : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 24.96
Безплатна доставка на 2 бр. / лот 12 мм водоустойчив сферична Самоустанавливающийся метал бутон 1NO завийте краката няма светлина
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка на 2 бр. / лот 12 мм водоустойчив сферична Самоустанавливающийся метал бутон 1NO завийте краката няма светлина

Pls Забелешка : 1 Ние имаме различни напон ,6 V, 12 V, 24 V, 36 V, 110 V и 220 V2 Ова копче хируршка постапка без светлинаКога ќе го поставите цел , pls остави порака за напон ,или ние само ви испрати 220 V...

BGN 8.00 8.66
5.5*2.1 mm DC Power Plug Connector Switch ON/OFF Black White LED Strip Тел Switch Кабел For 5050 SMD 3528 Single Color Strip
 • Ново
Оценка на продукта:

5.5*2.1 mm DC Power Plug Connector Switch ON/OFF Black White LED Strip Тел Switch Кабел For 5050 SMD 3528 Single Color Strip

5.5*2.1 mm DC Моќност Приклучок Конектор копче за вклучување / исклучување на Црно БелоLED Лента Жица Вклучите Кабелот За SMD 5050 3528 Единствена Боја Лента1...

BGN 2.00 2.93
Безплатна доставка 1бр 22 мм водоустойчив метален авариен бутон ключ неизправност на стоп бутон самостоятелно блокиране на преминаването
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка 1бр 22 мм водоустойчив метален авариен бутон ключ неизправност на стоп бутон самостоятелно блокиране на преминаването

Pls Забелешка : 1 Ние имаме различни напон ,6 V, 12 V, 24 V, 36 V, 110 V и 220 V2 Ова Копче Без Светлина .Кога ќе го поставите цел , pls остави порака за напон ,или ние само ви испрати 220 V...

BGN 15.00 16.32
5шт нов Degign 4Pin водоустойчива 12V 20A бар рокер барабанен червена led светлина кола лодка VEQ10 T0. 4
 • Ново
Оценка на продукта:

5шт нов Degign 4Pin водоустойчива 12V 20A бар рокер барабанен червена led светлина кола лодка VEQ10 T0. 4

5 Pcs Нови Degign 4 Pin Водоотпорен 12 V 20 A Бар Рокер Toggle Switch Црвени LED Светло Автомобил БродОпис : Вклучување ИСКЛУЧУВАЊЕЦрна цврста површина рокер.Го оценувате : 20 A 12 V или 10 A 24 VБоја : ЦрнаГолемина (L x W x T) : 50 x 44 x 20 mmЌе се понуди на еден сосема нов Рокер го Вклучите / Исклучите 20 Amp 12 Volt со Сина Светлина.Оваа опција има многу различни намени...

BGN 13.00 24.05
Високо качество на 7/8 Din тип Жена до 1/2 (N) тип мъжки глави Din конектор тип DIN RF коаксиален конектор адаптер
 • Ново
Оценка на продукта:

Високо качество на 7/8 Din тип Жена до 1/2 (N) тип мъжки глави Din конектор тип DIN RF коаксиален конектор адаптер

Висок квалитет 7 / 8 Din тип Женски 1 / 2 N тип Машки главата Din тип на конектори DIN RF coax конектор адаптерНапомена : нови следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само befor пристигне на аеродром на својата земја =не песна ,ве молиме изберете Кина Пост Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации.

BGN 11.18
10 части водоустойчивого 50W Non-Dimmable постоянно развиващите този водача Led AC до DC20-39V 1500 ma за Led светлините на най-високата мощност 50W
 • Ново
Оценка на продукта:

10 части водоустойчивого 50W Non-Dimmable постоянно развиващите този водача Led AC до DC20-39V 1500 ma за Led светлините на най-високата мощност 50W

Опис : Сосема нов и висок квалитет на погоден за висока моќност led светло LED драјвер трансформатор функција : водоотпорен ip66 Струја : 1500ma , излезна Моќност : 50w(10 серија 5 паралелни) Текст : 110265v 50 / 60 Hz Излез : наизменична СТРУЈА 2039 V Димензија : 117*37*29 ММ Случај : Алуминиум случај тежина : 250g / еезПрегреат заштита , краток спој заштитаПакет Содржина : водоотпорен LED Драјвер Трансформатор X10 PCSПРЕВОЗОТДа АУ ,НИ Канада земји, велика БРИТАНИЈА воздух парцела трае околу 1015 работни дена да пристигнат до вашиот destinaton.Во Европските земји, тоа може да трае неколку дена и подолго.Можете да изберете брза испорака метод ако сакате да го добивате тоа наскоро, но екстра пари е во вашите трошоци.Но, ако имате било какви прашања во врска со превозот време, не двоумете се да контактирате со нас.превозот време варира од различни земји, тоа зависи од вашата област ...

BGN 104.00 115.20
3шт 1/4 6.35 мм моно говорител правоъгълен китара фоно включете 6.35 моно второкурсник ядрото 6.5 мм усилвател микрофон с щепсел
 • Ново
Оценка на продукта:

3шт 1/4 6.35 мм моно говорител правоъгълен китара фоно включете 6.35 моно второкурсник ядрото 6.5 мм усилвател микрофон с щепсел

3 Pcs 1 / 4 6.35 mm Моно Говорникот Десен Агол Гитара Фоно Plug 6.35 моно sophomore core 6.5 mm засилувач микрофон plug Напомена : нови следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само befor пристигне на аеродром на својата земја =не се песна ,ве молиме изберете Кина Пост Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации.

BGN 7.98
5 Комплект Delphi 2 пинов женски и мъжки горивния инжектор EV6 електрически щепсел щекер
 • Ново
Оценка на продукта:

5 Комплект Delphi 2 пинов женски и мъжки горивния инжектор EV6 електрически щепсел щекер

Делфи 2 Pin Машки И Женски EV6 Инјектор за Гориво Електричен Приклучок КонекторСекој сет вклучуваат женски и машки со игли и да печати.Ако сакате повеќе, цената ќе биде поевтина...

BGN 13.28
Пластмасова кутия апаратура за монтаж на стена приложения пластмасова кутия апаратура за монтаж на стена приложения/връзка водоустойчива кутия 45*100*150mm връзка вод?
 • Ново
Оценка на продукта:

Пластмасова кутия апаратура за монтаж на стена приложения пластмасова кутия апаратура за монтаж на стена приложения/връзка водоустойчива кутия 45*100*150mm връзка вод?

Пластични куќиште ѕид монтирање инструмент кутија / делница водоотпорен кутија 45*100*150mm 1.77*3.94*5.91 инчКарактеристики : 1.Големина : 45*100*150mm 1.77*3.94*5.91 инч2.Net тежина : 200g3.Материјал : ABS & Пластични куќиште4.Тип : Пластични куќиште електронски случај проектот кутија abs кутија комплет рачен водоотпорен куќиште wall mount куќиште / кутија ѕид монтирање пластични Пластична кутија за електроника,и др5.Боја : Црна / Сребрена / сива или промени што ги вашите интересни6.Време на испорака : 7 работни дена7.Место на потекло : Guang Dong,Кина(копно)8.Примена : Електронски & Инструмент Куќишта9.OEM услуга : според клиентите цртежи, или примероциРачни домување Алуминиум школкаБезбедност контрола на пристап куќиште Водоотпорен пластична кутијаВе Молиме Имајте Во Предвид : ние сме производител продаваат акции...

BGN 7.87
Home Smart AC85V110V 220V 250V 3000W RF Wireless Remote Control Светлини Light Switch System With 3 button Wall Transmitter
 • Ново
Оценка на продукта:

Home Smart AC85V110V 220V 250V 3000W RF Wireless Remote Control Светлини Light Switch System With 3 button Wall Transmitter

RF безжичниот далечински управувач вклучите и безжични RF далечински управувач систем безжичниот далечински управувач прекинувач : работен напон : AC85 V250 Vработна фреквенција : 315 MHz / 433 MHz тука е во сет ,ние сме го направиле тоа работат заедно ,така што не't треба да се грижи за она што фреквенција се тиеМакс оптоварување : 3000w switchable излез работи начини : бутване...

BGN 63.98
21.5 v 130w халогенна лампа Heraeus Hanaulux Blue 80 хирургически светлина 21.5 V 130W 56053026 дубликат лампа безплатна доставка-10 бр.
 • Ново
Оценка на продукта:

21.5 v 130w халогенна лампа Heraeus Hanaulux Blue 80 хирургически светлина 21.5 V 130W 56053026 дубликат лампа безплатна доставка-10 бр.

21.5 v 130w халоген сијалица HeraeHanaulux Сина 80 хируршки светлина 21.5 V 130 W 56053026 резервни светилка бесплатен превозот10pcsvolts : 21.5 vw : 130wбаза : Посебниглавната примена : Hanaulux OT светлинаживот време : 300hrsкрстот референца : Hanaulux сина 80,56053026ние сме производител на медицински светилки , Било медицински светилки или светилки можете да ме прашуваат за цена,ние може да ви даде најдобра цена за вашата добра количина ,само оставете порака до мене на aliexpress : whatsapp & skype ID број : +8618979105197(Eric)Пратката&Плаќање· Ве молиме да обрнете внимателно и веднаш пред аукцијата завршува.И, исто така,имајте на ум објектот е спецификација пред да нарачате.Ние препорачуваме онлајн плаќање, исто така, ја прифати Запад Унија, T / T,L / C,за други исплати ве молиме контактирајте со нас.Со DHL / ФЕДЕКС, испорака обично трае 710 работни дена, точно време на испорака зависи од државата во која што се испорачуваат наСо ЕМС, нормално земе 1215 работни денови за испорака, ако е оддалечена област или царинење причина, тоа ќе биде малку подолгСИТЕ предмети што имаат бесплатен превозотДаноци И ДавачкиРазлични земји имаат различни царинска политика, ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз оданочувањето итн., тоа е на купувачот одговорностПовратни информацииКако тоа, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди на повратните информации, ви Благодариме!Ако не сте задоволни со купување или искуство со сите средства, ве молиме да бидат слободни да контакт...

BGN 336.00
Продажба на едро 10шт RF конектор F Жена до CRC9 мъжки правоъгълен вид Rg316 косичка HuaWei антена кабел 15 см Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Продажба на едро 10шт RF конектор F Жена до CRC9 мъжки правоъгълен вид Rg316 косичка HuaWei антена кабел 15 см Безплатна доставка

10pcs АНТЕНСКИ приклучок F женски CRC9 машки десен агол тип RG316 Pigtail Hua Wei антенски Кабел 15 CMконектор : F женскиCRC9 машкикабел : RG316должина : 15cmние може да обезбеди сопствени начини, режим на конекција ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте го нашиот корисникПромет на големо со 10pcs АНТЕНСКИ приклучок SMB машки да F женски тип RG316 Pigtail Кабел 15 CM Бесплатен превозот САД$ 16.80 / многупарчиња / многуПромет на големо со 10pcs АНТЕНСКИ приклучок за TV машки да BNC женски Права тип RG316 Pigtail Кабел 15 CM Бесплатен превозот САД$ 18.80 / многупарчиња / многуПромет на големо со 10pcs АНТЕНСКИ приклучок за UHF женски SMA женски Права тип RG316 Pigtail Кабел 15 CM Бесплатен превозот САД$ 19.80 / многупарчиња / многуRF RPSMA женски Y тип 2 X TS9 машки Splitter Combiner кабел pigtail RG316 Еден SMA точка 2 TS9 / S197 конектор бесплатен превозот САД$ 8.60 / парчеRPSMA женски Y тип 2 X IP9 MS156 машки Splitter Combiner кабел pigtail RG316 Еден SMA точка 2 MS156 конектор за LTE Yota парче10 PCS RF кабел assembles SMA женски MCX машки конектор RG316 кабел 15cm Бесплатен превозот САД$ 15.90 / многупарчиња / многуRF кабел FME машки да CRC9 машки десен агол pigtail антенски кабел RG174 15cm Бесплатен превозот САД$ 8.85 / парчеПромет на големо со 10 PCS SMA АНТЕНСКИ приклучок десен агол за RG316 15 CM cale Бесплатен превозот САД$ 12.80 / многупарчиња / многу

BGN 22.24
Удължителен кабел RF конектор N Женски към SMA женски адаптер RG316 косичка кабел 15 см
 • Ново
Оценка на продукта:

Удължителен кабел RF конектор N Женски към SMA женски адаптер RG316 косичка кабел 15 см

Продолжување Кабелот АНТЕНСКИ Приклучок N Женски SMA Женски Адаптер RG316 Pigtail Кабел 15 CMКарактеристики : 1 Отпорност 50 ohm 2 КонекториN Женски SMA Женски 3 Изборен КабелRG316 кабел 4 Изборен Должина15cm ( Ако сте треба други должина,pls контактирајте со нас )

BGN 5.28
Цифров двигател dc PWM превключвател за контрол на скоростта губернатор на 12-24V 5A висока ефективност
 • Ново
Оценка на продукта:

Цифров двигател dc PWM превключвател за контрол на скоростта губернатор на 12-24V 5A висока ефективност

Опис : Карактеристики : 1, дигитални копчиња : Тастатурата од конвенционалните potentiometer брзина неколку предности, брзина, прецизност, долг живот (1,000,000) не се автоматски генерира лебдат е како...

BGN 6.00 8.00
100 бр. ТЕЛЕВИЗИЯ Женски MCX мъжки Rightangle конектор RF коаксиален адаптер удължител 15 см 20 см RG316
 • Ново
Оценка на продукта:

100 бр. ТЕЛЕВИЗИЯ Женски MCX мъжки Rightangle конектор RF коаксиален адаптер удължител 15 см 20 см RG316

ТВ Женски MCX машки Rightangle Конектор, RF Coax Адаптер Кабел за Продолжување 15 CM 20 CM RG316Спецификација : Кабелот тип : ТВ Женски MCX машки коаксијален АНТЕНСКИ приклучокДолжина : 15 CM 20 CMКабел : РГ 316

BGN 230.18
Продажба на едро 100 бр./лот led 0.5 W smd 2835 светодиоди 55-65 lm светодиоди smd чип лампи излъчващите диоди за светлина ленти par тръба осветление
 • Ново
Оценка на продукта:

Продажба на едро 100 бр./лот led 0.5 W smd 2835 светодиоди 55-65 lm светодиоди smd чип лампи излъчващите диоди за светлина ленти par тръба осветление

Забелешка : Ако ви треба повеќе квантитет, ве молиме контактирајте ме, ви благодарам.Опис На ПроизводотИме : LED 2835 SMD 0.5 W / еезБоја avaible : бела 6000 K6500 K,Топло wahite 3000 K3500 KПриродните Бела 4000 K4500 KVf : 3.0 V да 3.4 VАКО : 150m AПогледнете агол : 120 степенСветлосен интензитет : 5565 lm CRI : 80Карактеристики : 1...

BGN 7.00 7.98
Безплатна доставка 5 компл 8pin Toyota Xenon Headlam plug auto electric housing plug водоустойчив пластмасов конектор 7283-1288-40
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка 5 компл 8pin Toyota Xenon Headlam plug auto electric housing plug водоустойчив пластмасов конектор 7283-1288-40

Опис : 5 X 8 начин женски конектор за домување и вметнете 40 X женски терминали 40 X гумени печати Додадете жица зедницата : Ние може да обезбеди жици се подигнат обработка на услуги, ве молиме да ги купите од следниот линк : Default : Thermostability жица 20cm, 0.5mm2, и слободно контактирајте со нас ако сакате другите спецификација на жици...

BGN 16.00
10PCS 3W Deep Red High Power 660NM Plant Grow LED Emitter Light 700mA с 20 мм звездна платинен радиатор
 • Ново
Оценка на продукта:

10PCS 3W Deep Red High Power 660NM Plant Grow LED Emitter Light 700mA с 20 мм звездна платинен радиатор

10 PCS 3 W Длабоко Црвена Висока Моќност 660 NM Растение Расте LED Emitter Светлина 700m A со 20mm Ѕвезда Platine HeatsinkТехнички Параметри За Кралска Сина : Количина : 10pcs Емитуваат Боја : Длабоко Црвена боја Моќност : 3 W DC Напред Напон (VF) : DC2.2 ~ 2.6 V DC Напред Тековната (АКО) : 750m A бранова Должина : 660nm Агол на Гледање : 120 Степен Светлосен Интензитет (Iv) : 70 80 LM Примена : за Растенијата Растат Пакет Вклучуваат : 10 x 3 W Висока Моќност Длабоко Црвена 660nm LED Светло со 20mm БазаП : Како можам да добијам попуст? A : цените се покажа дека во нашата продавница се најдобри цената што би можел да понуди...

BGN 11.18
AC85V-250V 110V 220V 3000W RF Wireless Remote Switch Control System For Smart Home Light With 4БР Wall Transmitter
 • Ново
Оценка на продукта:

AC85V-250V 110V 220V 3000W RF Wireless Remote Switch Control System For Smart Home Light With 4БР Wall Transmitter

RF безжичниот далечински управувач вклучите и безжични RF далечински управувач систем безжичниот далечински управувач прекинувач : работен напон : AC85 V250 Vработна фреквенција : 315 MHz / 433 MHz(260 MHZ480 MHZ ) овде е во сет ,ние сме го направиле тоа работат заедно ,така што не't треба да се грижи за она што фреквенција се тиеМакс оптоварување : 3000w switchable излез работи начини : бутване...

BGN 62.38