• Ново
RS236 KCD1-103-2 10A сильноточный осветен перекидной превключвател с функция включване-изключване 3pin перекидной ключ 10a 125v

RS236 KCD1-103-2 10A сильноточный осветен перекидной превключвател с функция включване-изключване 3pin перекидной ключ 10a 125v

Buyers rating:
BGN 31.04

Брой продукти


рокер switch 10a 125v осигурач база latching копчето switch Опис на Производот
10 A висока тековната запалени рокер прекинувач со 3pin on-off-on функција рокер switch 10a 125v
Карактеристики : рокер switch 10a 125v ТИП на ПРОИЗВОД Рокер switch МЕХАНИЧКИ ЖИВОТ : >50000 ЦИКЛУСИ ЕЛЕКТРИЧНИ ЖИВОТ : >10000 ЦИКЛУСИ ИЗДРЖАТ НАПОНОТ : >1500 VAC/1 МИНУТА АМБИЕНТАЛНА ТЕМПЕРАТУРА : -10 C~+85 C ТЕМПЕРАТУРА на ЧУВАЊЕ : -25 C~+85 C
р
ocker s
вештерка 10a 125v
Повеќе производи од нас :
Пакување & Испорака
рокер switch 10a 125v
Пакување :
1 : Неутрален пакување : картон 2 : По клиенти' барање
рокер switch 10a 125v
Превозот :
1. DHL, EMS, ТНТ, Fedex, UPS-от,Epacket,E-EMS, Chinapost или други меѓународни express. 2. Од воздухот или од страна на морето. рокер switch 10a 125v
рокер switch 10a 125v Нашите Услуги
Рок на плаќање :
1.Плаќање : , Western Union, , T/T
2.Пристаништето на вчитување : Ningbo,Wenzhou или Шангај Порта
3.Попусти : понудени врз основа на цел количини
4.Време на испорака : 3-30 дена според цел количини.
Повратни информации :
Ние ТОПЛО го цениме вашиот позитивен фидбек. Ние го цениме нашите клиенти толку многу.Ако имате било каков проблем, ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и да НЕ'T ДВОУМЕТЕ се ДА КОНТАКТИРАТЕ со НАС ПРЕКУ е-МАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош. с
рокер switch 10a 125v најчесто поставувани ПРАШАЊА
Зошто Нас?
1. Обезбедување на квалитет : Сите производи ќе се оди низ многу тестови внимателно пред испраќање
2. Конкурентниот капацитет на производство и брза испорака
3. Производителот 's цена : Фабрика за директна продажба, најконкурентна цена.
рокер switch 10a 125v
За Нашите производи се движат :
Ние производство и да се обезбеди сите видови на рокер прекинувач, притисни копче за префрлување,тактичност прекинувач, микро прекинувач, за да се префрлате прекинувач,осигурувачот носителот, Knob) и други, Со сигурен квалитет, prefect технички услуги и најдобра цена, нашите производи се продаваат и во светот.

Други функции

Тип Елемент:
Ключове
търговска марка:
ABBEYCON
Гаранция:
1 година
документ:
CQC, CE, RoHS
Тип На Ключа:
Кулисный Ключ
Номер На Модела:
KCD1-103-2
Тип Елемент:
Ключове
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (континентален)
Име:
ABBEYCON
Макс. Текущата:
10A 125VAC
Максимално Напрежение На Тока:
6A 250VAC
Ръчна Живот:
50000 цикъла
IP рейтинг:
IP40
Функция:
вкл-изкл-вкл.
Цвят На Корпуса:
Черен
лампа:
без

Най-добри сделки

AC85V-250V 110V 220V 3000W RF Wireless Remote Switch Control System For Smart Home Light With 4БР Wall Transmitter
 • Ново
Оценка на продукта:

AC85V-250V 110V 220V 3000W RF Wireless Remote Switch Control System For Smart Home Light With 4БР Wall Transmitter

RF безжичниот далечински управувач вклучите и безжични RF далечински управувач систем безжичниот далечински управувач прекинувач : работен напон : AC85 V250 Vработна фреквенција : 315 MHz / 433 MHz(260 MHZ480 MHZ ) овде е во сет ,ние сме го направиле тоа работат заедно ,така што не't треба да се грижи за она што фреквенција се тиеМакс оптоварување : 3000w switchable излез работи начини : бутване...

BGN 62.38
Maquet активите и пасивите ECL0001 23V 100W X514sp prismalix режийни бестеневые лампи 23v100w халогенна лампа безплатна доставка-10 бр.
 • Ново
Оценка на продукта:

Maquet активите и пасивите ECL0001 23V 100W X514sp prismalix режийни бестеневые лампи 23v100w халогенна лампа безплатна доставка-10 бр.

Maquet ALM ECL0001 23 V 100 W X514sp prismalix надземни shadowless светилка 23v100w халоген сијалица бесплатен превозот10pcsvolts : 23vw : 100wбаза : X514 SPглавната примена : Maquet OT светлинаживот време : 1000hrsкрстот референца : ЗЕК0001ние сме производител на медицински светилки , Било медицински светилки или светилки можете да ме прашуваат за цена,ние може да ви даде најдобра цена за вашата добра количина ,само оставете порака до мене на aliexpress : whatsapp & skype ID број : +8618979105197(Eric)Пратката&Плаќање· Ве молиме да обрнете внимателно и веднаш пред аукцијата завршува.И, исто така,имајте на ум објектот е спецификација пред да нарачате.Ние препорачуваме онлајн плаќање, исто така, ја прифати Запад Унија, T / T,L / C,за други исплати ве молиме контактирајте со нас.Со DHL / ФЕДЕКС, испорака обично трае 710 работни дена, точно време на испорака зависи од државата во која што се испорачуваат наСо ЕМС, нормално земе 1215 работни денови за испорака, ако е оддалечена област или царинење причина, тоа ќе биде малку подолгСИТЕ предмети што имаат бесплатен превозотДаноци И ДавачкиРазлични земји имаат различни царинска политика, ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз оданочувањето итн., тоа е на купувачот одговорностПовратни информацииКако тоа, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди на повратните информации, ви Благодариме!Ако не сте задоволни со купување или искуство со сите средства, ве молиме да бидат слободни да контакт...

BGN 344.00
Високо качество на 7/8 Din тип Жена до 1/2 (N) тип мъжки глави Din конектор тип DIN RF коаксиален конектор адаптер
 • Ново
Оценка на продукта:

Високо качество на 7/8 Din тип Жена до 1/2 (N) тип мъжки глави Din конектор тип DIN RF коаксиален конектор адаптер

Висок квалитет 7 / 8 Din тип Женски 1 / 2 N тип Машки главата Din тип на конектори DIN RF coax конектор адаптерНапомена : нови следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само befor пристигне на аеродром на својата земја =не песна ,ве молиме изберете Кина Пост Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации.

BGN 11.18
8 мм NPN нормално отворени безконтактни ключове за плазмено рязане с ЦПУ
 • Ново
Оценка на продукта:

8 мм NPN нормално отворени безконтактни ключове за плазмено рязане с ЦПУ

8мм NPN нормално отворен Близина Прекинувачи за CNC Пламен Плазма Сечење Машина за CNC машина за сечење делови Близина прекинувач : дијаметар : 8 mm близина на далечина : 1.5 mm NPN нормално отвори повеќе

BGN 9.09
Удължителен кабел RF конектор N Женски към SMA женски адаптер RG316 косичка кабел 15 см
 • Ново
Оценка на продукта:

Удължителен кабел RF конектор N Женски към SMA женски адаптер RG316 косичка кабел 15 см

Продолжување Кабелот АНТЕНСКИ Приклучок N Женски SMA Женски Адаптер RG316 Pigtail Кабел 15 CMКарактеристики : 1 Отпорност 50 ohm 2 КонекториN Женски SMA Женски 3 Изборен КабелRG316 кабел 4 Изборен Должина15cm ( Ако сте треба други должина,pls контактирајте со нас )

BGN 5.28
Продажба на едро 10шт RF конектор F Жена до CRC9 мъжки правоъгълен вид Rg316 косичка HuaWei антена кабел 15 см Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Продажба на едро 10шт RF конектор F Жена до CRC9 мъжки правоъгълен вид Rg316 косичка HuaWei антена кабел 15 см Безплатна доставка

10pcs АНТЕНСКИ приклучок F женски CRC9 машки десен агол тип RG316 Pigtail Hua Wei антенски Кабел 15 CMконектор : F женскиCRC9 машкикабел : RG316должина : 15cmние може да обезбеди сопствени начини, режим на конекција ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте го нашиот корисникПромет на големо со 10pcs АНТЕНСКИ приклучок SMB машки да F женски тип RG316 Pigtail Кабел 15 CM Бесплатен превозот САД$ 16.80 / многупарчиња / многуПромет на големо со 10pcs АНТЕНСКИ приклучок за TV машки да BNC женски Права тип RG316 Pigtail Кабел 15 CM Бесплатен превозот САД$ 18.80 / многупарчиња / многуПромет на големо со 10pcs АНТЕНСКИ приклучок за UHF женски SMA женски Права тип RG316 Pigtail Кабел 15 CM Бесплатен превозот САД$ 19.80 / многупарчиња / многуRF RPSMA женски Y тип 2 X TS9 машки Splitter Combiner кабел pigtail RG316 Еден SMA точка 2 TS9 / S197 конектор бесплатен превозот САД$ 8.60 / парчеRPSMA женски Y тип 2 X IP9 MS156 машки Splitter Combiner кабел pigtail RG316 Еден SMA точка 2 MS156 конектор за LTE Yota парче10 PCS RF кабел assembles SMA женски MCX машки конектор RG316 кабел 15cm Бесплатен превозот САД$ 15.90 / многупарчиња / многуRF кабел FME машки да CRC9 машки десен агол pigtail антенски кабел RG174 15cm Бесплатен превозот САД$ 8.85 / парчеПромет на големо со 10 PCS SMA АНТЕНСКИ приклучок десен агол за RG316 15 CM cale Бесплатен превозот САД$ 12.80 / многупарчиња / многу

BGN 22.24
Home Smart AC85V110V 220V 250V 3000W RF Wireless Remote Control Светлини Light Switch System With 3 button Wall Transmitter
 • Ново
Оценка на продукта:

Home Smart AC85V110V 220V 250V 3000W RF Wireless Remote Control Светлини Light Switch System With 3 button Wall Transmitter

RF безжичниот далечински управувач вклучите и безжични RF далечински управувач систем безжичниот далечински управувач прекинувач : работен напон : AC85 V250 Vработна фреквенција : 315 MHz / 433 MHz тука е во сет ,ние сме го направиле тоа работат заедно ,така што не't треба да се грижи за она што фреквенција се тиеМакс оптоварување : 3000w switchable излез работи начини : бутване...

BGN 63.98
CRC9/TS9 - SMA RF Adapter Kit SMA to CRC9/TS9 6 Type Straight Nickel & Gold Plated CRC9/TS9 to SMA Male/Female
 • Ново
Оценка на продукта:

CRC9/TS9 - SMA RF Adapter Kit SMA to CRC9/TS9 6 Type Straight Nickel & Gold Plated CRC9/TS9 to SMA Male/Female

CRC9 / TS9 SMA АНТЕНСКИ Адаптер за Полнење SMA да CRC9 / TS9 6 Тип Директно Никел & Злато Позлатен CRC9 / TS9 да SMA Машки / ЖенскиОпис : Производ Серија : Конектор адаптер Семејство : Коаксијален, RF Адаптери Серија : Помеѓу Серија CRC9 / TS9 SMA АНТЕНСКИ Адаптер Конвертирате Од (Адаптер Крајот) : CRC9 / TS9 Да Конвертирате (Адаптер Крајот) : SMA Отпорност : 50 Oh M Пакет се Вклучени : SMA Машки да TS9 SMA Машки Женски CRC9 Машки RP SMA Женски TS9 SMA Машки Женски TS9 Машки RP SMA Женски CRC9 Машки RP SMA Женски TS9 Машки :

BGN 10.35
75-5 F Head Connector кабелна ТЕЛЕВИЗИЯ-конектор за сателитни декодери с меден пръстен
 • Ново
Оценка на продукта:

75-5 F Head Connector кабелна ТЕЛЕВИЗИЯ-конектор за сателитни декодери с меден пръстен

755 F Главата Конектор Кабел ТВ Приклучок За кабелска Сеттоп Кутии Со Бакар ПрстенЦени по цена од 100 пакети, ситебакар материјали, цврсти! Ве молиме да ја купат целата 100!

BGN 24.00 30.40
Продажба на едро 100 бр./лот led 0.5 W smd 2835 светодиоди 55-65 lm светодиоди smd чип лампи излъчващите диоди за светлина ленти par тръба осветление
 • Ново
Оценка на продукта:

Продажба на едро 100 бр./лот led 0.5 W smd 2835 светодиоди 55-65 lm светодиоди smd чип лампи излъчващите диоди за светлина ленти par тръба осветление

Забелешка : Ако ви треба повеќе квантитет, ве молиме контактирајте ме, ви благодарам.Опис На ПроизводотИме : LED 2835 SMD 0.5 W / еезБоја avaible : бела 6000 K6500 K,Топло wahite 3000 K3500 KПриродните Бела 4000 K4500 KVf : 3.0 V да 3.4 VАКО : 150m AПогледнете агол : 120 степенСветлосен интензитет : 5565 lm CRI : 80Карактеристики : 1...

BGN 7.00 7.98
Tanger N female jack to N female jack connector with RG-316 RF Коаксиален Pigtail Jumper кабел 20 50cm Highquality RF cables
 • Ново
Оценка на продукта:

Tanger N female jack to N female jack connector with RG-316 RF Коаксиален Pigtail Jumper кабел 20 50cm Highquality RF cables

Search > E g : Текст SMA N Кабел и кликнете на копчето , а потоа можете да ги дознаете Сите елементи за "SMA N Кабел" . Делови име : N женски џек N женски џек конектор 20inch 50cm RG316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail кабел капацитет на производство : 1000pcs на ден ( Ако големо количество купување, pls...

BGN 8.00 8.64
Hot N female jack to N female jack 4four hole panel with straight RG-316 RF Коаксиален Pigtail Jumper кабел 40inch 100cm RF cables
 • Ново
Оценка на продукта:

Hot N female jack to N female jack 4four hole panel with straight RG-316 RF Коаксиален Pigtail Jumper кабел 40inch 100cm RF cables

Search > E g : Текст SMA N Кабел и кликнете на копчето , а потоа можете да ги дознаете Сите елементи за "SMA N Кабел" . Делови име : N женски џек N женски џек 4four дупка панел 40inch 100cm RG316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail кабел капацитет на производство : 1000pcs на ден ( Ако големо количество купување, pls...

BGN 9.00 9.92
Нова безплатна доставка 86HY-F4 220V четырехходовой Hesunse 86X86 IR-дистанционно управление ключ за осветление изложбена зала
 • Ново
Оценка на продукта:

Нова безплатна доставка 86HY-F4 220V четырехходовой Hesunse 86X86 IR-дистанционно управление ключ за осветление изложбена зала

Новиот Бесплатен Превозот 86 HYF4 220 V Четири Начин Hesunse 86 X86 IRДалечински Управувач Switch За Осветлување Изложбена СалаТоа не вклучува далечински контролер,ако сакате IRдалечински управувач,можете да поставите цел на IRдалечински управувач со овој линк : Ако 5pcs на IRдалечински управувач прекинувачи се купи, еден IRдалечински управувач ќе биде испратен како подарок.P...

BGN 26.40
0. 1x800 акции Литц тел многожильная медни жици, полиестер, Коприна плик плик прежди
 • Ново
Оценка на продукта:

0. 1x800 акции Литц тел многожильная медни жици, полиестер, Коприна плик плик прежди

0.1x800 акции Litz жица мултивлакно бакарна жица полиестер свила плик плик предиводвојна цел ќе испрати во едно парче, тежина над 2kg ќе биде испратите неколку пакети.Добредојдовте на нашата продавница! Оваа ставка ќе biding е регистриран со песната број...

BGN 16.00 20.32
10PCS 3W Deep Red High Power 660NM Plant Grow LED Emitter Light 700mA с 20 мм звездна платинен радиатор
 • Ново
Оценка на продукта:

10PCS 3W Deep Red High Power 660NM Plant Grow LED Emitter Light 700mA с 20 мм звездна платинен радиатор

10 PCS 3 W Длабоко Црвена Висока Моќност 660 NM Растение Расте LED Emitter Светлина 700m A со 20mm Ѕвезда Platine HeatsinkТехнички Параметри За Кралска Сина : Количина : 10pcs Емитуваат Боја : Длабоко Црвена боја Моќност : 3 W DC Напред Напон (VF) : DC2.2 ~ 2.6 V DC Напред Тековната (АКО) : 750m A бранова Должина : 660nm Агол на Гледање : 120 Степен Светлосен Интензитет (Iv) : 70 80 LM Примена : за Растенијата Растат Пакет Вклучуваат : 10 x 3 W Висока Моќност Длабоко Црвена 660nm LED Светло со 20mm БазаП : Како можам да добијам попуст? A : цените се покажа дека во нашата продавница се најдобри цената што би можел да понуди...

BGN 11.18
тел конектор женски конектор кабел мъжки клеммные клеми 1-пинов щепсел контакти печат предпазител скоростна DJ7012Y-2.2-11
 • Ново
Оценка на продукта:

тел конектор женски конектор кабел мъжки клеммные клеми 1-пинов щепсел контакти печат предпазител скоростна DJ7012Y-2.2-11

Модел:DJ7012 Y2.211Материјал повеќе : PA66Боја : белаМинимален Пакет : 2000 сетНад цената вклучува терминали и заптивки

BGN 57.00 60.80
тел конектор женски конектор кабел мъжки клеммные клеми 12-пинов щепсел контакти печат предпазител скоростна DJ3122A-2.3-11
 • Ново
Оценка на продукта:

тел конектор женски конектор кабел мъжки клеммные клеми 12-пинов щепсел контакти печат предпазител скоростна DJ3122A-2.3-11

Модел:DJ3122 A2.311Материјал повеќе : PA66Боја : сиваМинимален Пакет : 100 сетНад цената вклучува терминали и заптивки

BGN 33.00 35.20