• Ново
iTAATOP Hydro Printing Film TSSX1255 0.5 M * 20M Aqua Transfer Printing Hydrografic Film

iTAATOP Hydro Printing Film TSSX1255 0.5 M * 20M Aqua Transfer Printing Hydrografic Film

Buyers rating:
-22 % BGN 35.00
BGN 44.80

Брой продукти

TAOTOP Хидро Печатење Филм TSSX1255 0.5 M * 20М Аква Трансфер Печатење Hydrografic Филм
Примена
Декорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил
Но, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл . Филмови може да се применува на сите видови на супстрати вклучувајќи пластика, fiberglass, дрво,
керамика и метал. За повеќето делови, ако објектот може да биде натопена во вода, хидро-графички процес може да се користи. Филм Ширина Последната буква на секоја шема име : -100 CM ; Б-50 CM Филм Модели на Карбонски Влакна, Череп, Маскирна ,Дрвени, Мермер& Камен, , Животинска Кожа,Цртан филм, член на кралското семејство Шема,Метал Предности 1. Висок Квалитет : Нашата Вода Трансфер Печатење Филмот доби 99% повисока позитивни повратните информации од клиентите во целиот свет. 2. Најдобра Цена : Конкурентна цена во мали цел, Голем попуст за големи цел. 3. Навремена Испорака : Ние ќе брод редоследот по плаќање во 2-3 дена) 4. Најдобра По-продажбата на услугата : ние ви обезбеди Вода Трансфер Печатење обука за вештини, Корисни совети. 5.Разни Вода Трансфер Печатење Филм Обрасци 6. Член на кралското семејство Популарни Вода Трансфер Печатење Филм : Ние развивме нашите сопствени модели, некои модели достапни само од нашата компанија.
7. Прилагодување : Ние, исто така, може да се печати на вашиот сопствен дизајн, ве молиме испратете ни дизајн слика во .AI формат. Ова ќе биде вашата член на кралското семејство шема,
ние никогаш нема да го продаде својот член на кралското семејство шема на трети страни.

Други функции

Тип Елемент:
Стикери И Етикети
Височина На Продукта:
1m
Тегло На Продукта:
1kg
Дължина На Продукта:
20m
търговска марка:
iTAATOP
специални характеристики:
водна трансферния печатна филм
is_customized:
Yes
Вид На Материала:
филмът PVA
Широчина На Елемента:
0.5m
Дебелината На Печатни Филм За Пренос На Вода:
0.03 мм-0.04 mm
Характеристика:
Водорастворимая Устойчивост На Износване
Приложение:
принтери, мишка, автомобилна врата/автомобилно колело/капак на автомобила
Име на продукта:
Филм За Печат Пренос На Вода, Гидрографический Филм
Относителна Продукти:
Форма на скоростта, потапяне резервоар, перална машина
Шаблони:
Въглеродни Влакна, Череп, Пламък, Камуфлаж, Дърво, Мрамор
Работна Температура На Водата:
25℃~35℃
Гидрографическая филм е филм произход:
Япония

Най-добри сделки

NICECNC мотоциклет стикер нов отбор графичен фон стикери стикери комплект за Honda CRF450R CRF450 2002 2003 2004 CRF 450R 450
 • Ново
Оценка на продукта:

NICECNC мотоциклет стикер нов отбор графичен фон стикери стикери комплект за Honda CRF450R CRF450 2002 2003 2004 CRF 450R 450

Нов Стил ТИМ ГРАФИКА&ПОТЕКЛО DECALS НАЛЕПНИЦИ Колекции за CRF450 R CRF450 20022004Состојба : НоваГрафика Вклучува : Радијатор покровот графикапредниот и задниот дел од фендер decals1 Пар вилушка decalsглавниот дел на задната суспензија decals,пред се, левата и десната страна на панелот потекло,airbox decals.Одговара заCRF450 R CRF450 20022004Функција : Направени од високо квалитетен материјал,дебелината е 28 MIL со 3 M лепило

BGN 64.00 70.38
KODASKIN Carbon Tank Pad Sticker Decal emblem GRIPPER STOMP GRIPS EASY for Benelli EN600 BJ600
 • Ново
Оценка на продукта:

KODASKIN Carbon Tank Pad Sticker Decal emblem GRIPPER STOMP GRIPS EASY for Benelli EN600 BJ600

Моден Дизајн со Висок квалитет и нејзиниот одличен изглед вреди вашиот плаќаат Бренд придружба обезбедување на квалитет по класа Направени во Кина има свои предности на квалитетот и цената На површина мора да биде чиста и сува

BGN 18.00 20.64
12v мотоциклет Bluetooth MP3, аларма безжично дистанционно управление колони усилвател FM радио музикален плейър TF карта USB слот телефон отговор
 • Ново
Оценка на продукта:

12v мотоциклет Bluetooth MP3, аларма безжично дистанционно управление колони усилвател FM радио музикален плейър TF карта USB слот телефон отговор

12v Мотоцикл Bluetooth MP3 Аларм Безжичен Далечински Јазик Засилувач FM Радио, Музички Плеер ТФКартичка USB Слот Телефон ОдговорУниверзална одговара за сите Мотоцикл, Улица Велосипед, Мопед, Cruiser ,Хеликоптер и др.Функција : Поддржува Bluetooth MP3 Игра Funtion .Поддржува Bluetooth Телефонски Повик и Одговор Funtion .Поддршка ТФ / USB MP3 плеер за музика Funtion .Поддршка FM Радио функцијаПоддршка на Антикражба Аларм Funtion .Поддршка За Далечинска Контрола FuntionДвојно јазик репродуцирате музика,Стерео Звук.Спецификација : Боја : Како на сликата прикажаниМатеријал : ABS пластика speakes ,метал домаќинМоќта на Говорници : 2x 10wОперативен напон : DC 12 VГлавниот уред големина : за 82 x 65x 24mmГоворникот, големина : околу 90 x 70mmИнтерфејс : USB интерфејс, ТФкартичка слотПакетот вклучува : 1 x Пар Мотоцикл Јазик1 x Главниот Уред1 x Жица2 x Далечинска КонтролаМонтажа голема заграда & Завртки Вклучени(1)во Моментов,Ние Прифаќаме Виза, Мастеркард, Western Union, Qiwi,Банкарски Трансфер и Paypal за Плаќање...

BGN 40.00 43.02
0038 огън нов стил на етикети етикети графични комплекти за Yamaha BANSHEE 350 ATV Banshee350
 • Ново
Оценка на продукта:

0038 огън нов стил на етикети етикети графични комплекти за Yamaha BANSHEE 350 ATV Banshee350

Нов Стил DECALS НАЛЕПНИЦИ Графика Колекции за BANSHEE 350 АТВСостојба : НоваВклучува : еден сет grahpics,комплетен сет од предниот до задниотОдговара заBANSHEE 350 АТВФункција : Направени од високо квалитетен материјал,дебелината е 28 MIL со adhesiv

BGN 29.00 31.98
0271 нова командване графика със съответните предварителни рисунки за KTM стикери и етикети за KTM 125 200 250 300 450 525 540
 • Ново
Оценка на продукта:

0271 нова командване графика със съответните предварителни рисунки за KTM стикери и етикети за KTM 125 200 250 300 450 525 540

НОВ ТИМ ГРАФИКА СО ПОЈАВУВАЊЕ на ПОТЕКЛО ОДГОВАРА ЗА SXF MXC SX EXC Серија 2005 2006 2007Функција : Свила Екран Под Површината за Печатење,Мазна површина и Многу добар антиУВ заштита.Направени од високо издржливи, ултра килограми, зариедоказ винил,дебелината е 28 MIL,Одлична нула отпор.3 M лепилоСостојба : НоваГрафика Вклучува : Радијатор покровот графикапредниот и задниот дел од фендер decalsдолниот вилушка decalsпред се, лево и десно sidepanel потекло,airbox decals.На графика Одговара на Следните Модели : 125 SX 20052006, 200 SX 20052006, 200 XC 20062007, 200 XCW 20062007, 200 EXC 2005 ГОДИНА, 250 SX 20052006 ГОДИНА,250 SXF 20052006 ГОДИНА, 250 XC 20062007, 250 XCF 2007 ГОДИНА, 250 XCW 20062007, 250 XCFW 20062007, 250 EXC 20052006250 EXCR 20052006 ГОДИНА, 300 XC 20062007, 300 XCW 20062007, 300 EXC 2005 ГОДИНА, 300 MXC 2005400 SX 20052006 ГОДИНА, 400 XCW 2007 ГОДИНА, 400 EXC 20052006450 SX 20052006 ГОДИНА, 450 EXC 20052007, 450 XCW 2007 ГОДИНА, 450 XC 20062007, 450 MXC 2005525 SX 20052006 ГОДИНА, 525 XC 20062007, 525 EXC 20052007, 525 XCW 2007 ГОДИНА, 525 MXC 2005 ГОДИНА, 540 SX 20052006525 SX SUPERMOTO 2005Функција : Направени од високо квалитетен материјал,дебелината е 28 MIL со 3 M лепилоИзвестување1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.3...

BGN 87.34
Графики и фонове етикети етикети комплекти за Yamaha YZ450F YZF450 2010 2011 2012 2013 YZ 450F YZF 450
 • Ново
Оценка на продукта:

Графики и фонове етикети етикети комплекти за Yamaha YZ450F YZF450 2010 2011 2012 2013 YZ 450F YZF 450

ТИМОТ ГРАФИКА&ПОТЕКЛО DECALS НАЛЕПНИЦИ Колекции за YZ450 F YZF450 2010 2011 2012 2013 Функција : Свила Екран Под Површината за Печатење,Мазна површина и Многу добар антиУВ заштита...

BGN 65.00 71.98
Нов мотоциклет танк Proctect етикети 3D въглеродни влакна резервоар за газов делото Pad пълнител покриване на етикети стикери са подходящи KTM DUKE 390 200 2013 2014
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов мотоциклет танк Proctect етикети 3D въглеродни влакна резервоар за газов делото Pad пълнител покриване на етикети стикери са подходящи KTM DUKE 390 200 2013 2014

Мотоцикл Резервоарот Proctec т Decals 3 D Карбонски Влакна Резервоарот за Гас Капа Подлога Додатен Покрие Налепница Decals се Вклопуваат KTM DUKE 390 200 2013 2014 година

BGN 20.78
iTAATOP Гидрографическая филм TSTM090 0.5 m*2m Carbon Pattern Water Transfer Printing Film
 • Ново
Оценка на продукта:

iTAATOP Гидрографическая филм TSTM090 0.5 m*2m Carbon Pattern Water Transfer Printing Film

TAOTOP Хидрографски Филм TSTM090 0.5 m*2m Јаглерод Шема Вода Трансфер Печатење ФилмПрименаДекорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, АвтомобилНо, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

BGN 13.00 15.84
нов стил (0417 оранжево-черен ) екип графика и на фона на етикети за EXC 125/200/250/300/400/450/525 2003
 • Ново
Оценка на продукта:

нов стил (0417 оранжево-черен ) екип графика и на фона на етикети за EXC 125/200/250/300/400/450/525 2003

НОВ ТИМ ГРАФИКА СО ПОЈАВУВАЊЕ НА ПОТЕКЛО ОДГОВАРА ЗА EXC 125 / 200 / 250 / 300 / 400 / 450 / 525 2003Функција : Свила Екран Под Површината за Печатење,Мазна површина и Многу добар антиУВ заштита.Направени од високо издржливи, ултра килограми, зариедоказ винил,дебелината е 28 MIL,Одлична нула отпор.Состојба : НоваГрафика Вклучува : Радијатор покровот графикапредниот и задниот дел од фендер decalsдолниот вилушка decalsглавниот дел на задната суспензија decals,пред се, лево и десно sidepanel потекло,airbox decals.На графика Одговара на Следните Модели : EXC 125 / 200 / 250 / 300 / 400 / 450 / 525 2003Функција : Направени од високо квалитетен материјал,дебелината е 28 MIL со

BGN 71.00 78.38
1бр мотоциклет газ резервоар за гориво Pad етикети етикети за Kawasaki / Honda / Suzuki / Yamaha
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр мотоциклет газ резервоар за гориво Pad етикети етикети за Kawasaki / Honda / Suzuki / Yamaha

Спецификација:Број На Модел : 517514Име на производ : Резервоарот подлога Decals НалепницаБоја : ЦрнаТип : Decal КомплетСместување : УниверзалнаМатеријал : Кристал ЕпоксиднаКоличина : ЕднаКарактеристики : 100% сосема нов, висока класа квалитетот и многу Издржливи, ве молиме имајте на вашиот резервоар покрие чисти пред да го користите.Овие налепници може да се оди право на врвот на вашиот постоечки налепници, или да се користат на нов насликани обтекател сет.На налепницата е издигнат еден да се даде тоа дека 3 D поглед.Лесна инсталација, само да се чисти вашиот обтекател со немрсна чистење, пилинг и стап!Fitment:Универзална одговара За Kawasaki / Јамаха / Suzuki / Хонда / Харли Мотор За Guzzi / Триумф(Компатибилност Е Само За Референца...

BGN 6.00 7.33
Нов 0394 Orange&Black TEAM графики и фонове етикети комплекти стикери за KTM SX 85 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов 0394 Orange&Black TEAM графики и фонове етикети комплекти стикери за KTM SX 85 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012

ТИМОТ ГРАФИКА&ПОТЕКЛО DECALS НАЛЕПНИЦИ Колекции Одговара за SX85 20062012Функција : Свила Екран Под Површината за Печатење,Мазна површина и Многу добар антиУВ заштита.Направени од високо издржливи, ултра килограми, зариедоказ винил,дебелината е 28 MIL,Одлична нула отпор.Состојба : НоваГрафика Вклучува : Радијатор покровот графикаПерфорирани резервоарот графикапредниот и задниот дел од фендер decalsдолниот вилушка decalsпред се, лево и десно sidepanel потекло,Одговара заSX85 20062012Функција : Направени од високо квалитетен материјал,дебелината е 28 MIL со

BGN 65.00 71.98
12000 об / мин кмч мили / ч LCD дигитален километраж мотоциклет скоростомер, оборотомер универсален
 • Ново
Оценка на продукта:

12000 об / мин кмч мили / ч LCD дигитален километраж мотоциклет скоростомер, оборотомер универсален

Опис на производот • 100% Сосема Нов • Пакетот вклучува : "1 X Брзинометар" 1 X Сензор " 2 X Магнетен челик • Работен напон : 818 V • Номинална напон : DC 12 V • Работна температура : 20 +70 • температура на Чување : 30 +80 • Дигитален дисплеј брзина спектар : 0199km / h (грешка од +10%) • Иглата се прикаже вртежи во минута опсег : 012000rpm (грешка од +5%) • Дигитален дисплеј odo растојание опсег : 099999.9 км • Опрема индикатор : 16 • Осветлување : Сина • Инсталација дијаметар : 9cm • Висина : 5.3 cm • Должина на Кабел : 12cm • Тежина : 344g Карактеристики : • Ситевоедно дизајн со дигитален сигнал за обработка на системот • Употреба на чип технологија за поголемиот дел од компонентите • Повеќе индикатор функции како L / R Пак Сигнал, Голема Греда, Позиција Светла, N Светла • Висок издржат напон до 100 V • Водоотпорен & Антивибрации Fitment : • Одговара за повеќето мотоцикл дека е со 4 мозочен удар, 2 / 4 Цилиндри (стандардно како 1 цилиндар на поставување) * ве Молиме да ги проверите деталите на нашата листата пред да ја купите за да бидете сигурни дека тоа одговара за вашата апликација * Забелешки : • Нема триење или контакт помеѓу сала сонда и магнет • Моторот ротира брзо доаѓа од палење сигнал...

BGN 55.00 57.58
планински велосипеди и мотоциклети дръжка 7/8 1 1/8 USB-поставка се използва с по-безопасно устройство за ползване 3,5-6-инчов мобилен телефон
 • Ново
Оценка на продукта:

планински велосипеди и мотоциклети дръжка 7/8 1 1/8 USB-поставка се използва с по-безопасно устройство за ползване 3,5-6-инчов мобилен телефон

Подобар производ препорака Ставка Опис Опис на производот Спецификација : Материјал : Алуминиум Легура, ABS, Боја : Црна Универзална 7 / 8" / 1 1 / 8" Handlebar Планината Носителот И Ретровизори Носителот на Планината Максималната ширина на уредот е поддржано : 84mm 1...

BGN 28.00 31.34
H2CNC TEAM графики и фонове етикети комплекти стикери за Yamaha TTR50 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 TTR 50
 • Ново
Оценка на продукта:

H2CNC TEAM графики и фонове етикети комплекти стикери за Yamaha TTR50 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 TTR 50

Нов ТИМ ГРАФИКА&ПОТЕКЛО DECALS НАЛЕПНИЦИ Колекции за TTR50 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013Функција : Свила Екран Под Површината за Печатење,Мазна површина и Многу добар антиУВ заштита.Направени од високо издржливи, ултра килограми, зариедоказ винил,дебелината е 28 MIL,Одлична нула отпор.Состојба : НоваГрафика Вклучува : Радијатор покровот графикапредниот и задниот дел од фендер decalsдолниот вилушка decalsглавниот дел на задната суспензија decals,пред се, лево и десно sidepanel потекло,Одговара заЗа Јамаха TTR50 20062013Функција : Направени од високо квалитетен материјал,дебелината е 28 MIL со

BGN 24.00 27.18
Графики и фонове етикети етикети комплекти за Honda CRF250 CRF250R 2006 2007 CRF 250 R 250R
 • Ново
Оценка на продукта:

Графики и фонове етикети етикети комплекти за Honda CRF250 CRF250R 2006 2007 CRF 250 R 250R

Нов Стил ТИМ ГРАФИКА&ПОТЕКЛО DECALS НАЛЕПНИЦИ Колекции за CRF250 CRF250 R 20062007Функција : Свила Екран Под Површината за Печатење,Мазна површина и Многу добар антиУВ заштита.Направени од високо издржливи, ултра килограми, зариедоказ винил,дебелината е 28 MIL,Одлична нула отпор.Состојба : НоваГрафика Вклучува : Радијатор покровот графикапредниот и задниот дел од фендер decals1 Пар вилушка decalsглавниот дел на задната суспензија decals,пред се, левата и десната страна на панелот потекло,airbox decals.Одговара заCRF250 20062007Функција : Направени од високо квалитетен материјал,дебелината е 28 MIL со

BGN 71.00 78.38
iTAATOP 0.5 M 5Sq Water Transfer Film Width TSA143-1 Skulls Fire Pattern Hydro Graphics Water Transfer Printing Film
 • Ново
Оценка на продукта:

iTAATOP 0.5 M 5Sq Water Transfer Film Width TSA143-1 Skulls Fire Pattern Hydro Graphics Water Transfer Printing Film

Taotop 0.5 M 5 Sq Вода Трансфер Филм Ширина TSA1431 Черепи Оган Шема Хидро Графика Вода Трансфер Печатење ФилмПрименаДекорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, АвтомобилНо, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

BGN 34.00 56.00
0500 Bule NEW Star TEAM GRAPHICS фонове етикети за WR250F WR450F WRF 250 450 2005 2006
 • Ново
Оценка на продукта:

0500 Bule NEW Star TEAM GRAPHICS фонове етикети за WR250F WR450F WRF 250 450 2005 2006

НОВ ТИМ ГРАФИКА ПОТЕКЛО DECALS ЗА WR250 F WR450 F WRF 250 450 2005 2006Функција : Свила Екран Под Површината за Печатење,Мазна површина и Многу добар антиУВ заштита.Направени од високо издржливи, ултра килограми, зариедоказ винил,дебелината е 28 MIL,Одлична нула отпор.3 M лепилоСостојба : НоваГрафика Вклучува : Радијатор покровот графикапредниот и задниот дел од фендер decalsдолниот вилушка decalsглавниот дел на задната суспензија decals,пред се, лево и десно sidepanel потекло,airbox decals.Одговара ЗаWR250 F WR450 F 20052006Функција : Направени од високо квалитетен материјал,дебелината е 28 MIL со 3 M лепило

BGN 87.98
Универсален мотоциклет въглеродни влакна танк Pad Tankpad протектор стикер на кутията 1бр R6 Z600 Z800 Z1000 Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Универсален мотоциклет въглеродни влакна танк Pad Tankpad протектор стикер на кутията 1бр R6 Z600 Z800 Z1000 Безплатна доставка

Ова е Резервоар Подлога Заштитник Дизајниран за да ги заштити вашиот резервоар за гориво финиш од наслика штета предизвикана со токи, патенти, копчиња, итн...

BGN 1.54
Гидрографическая филм на картун TSCY705 0.5 M * 20M Aqua Transfer Printing Гидрографическая филм Water Transfer Printing Film
 • Ново
Оценка на продукта:

Гидрографическая филм на картун TSCY705 0.5 M * 20M Aqua Transfer Printing Гидрографическая филм Water Transfer Printing Film

Hydrographics Филм Цртани TSCY705 0.5 M * 20М Аква Трансфер Печатење Hydrograph Филм Вода Трансфер Печатење ФилмПрименаДекорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, АвтомобилНо, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

BGN 35.00 44.80
Паяк лого, графики резервоар за гориво етикети етикети за Harley Sportster XL 883 1200 X / V/R/N/L/C XR1200 желязо четиридесет и осем, седемдесет и две
 • Ново
Оценка на продукта:

Паяк лого, графики резервоар за гориво етикети етикети за Harley Sportster XL 883 1200 X / V/R/N/L/C XR1200 желязо четиридесет и осем, седемдесет и две

Материјал : Лепило Без инсталирате инструкцииМатеријал : 0.1 мм ПВЦ Лепило Fitment : Спортстер 2.2 / 3.3 / 4.5 Литри Резервоар.1.Ние прифаќаме Alipay само...

BGN 31.82
iTAATOP 5square широчина 0,5 m Tsh385 Hydro Printing Water Film Transfer Film Гидрографическая водна трансферния печатна филм
 • Ново
Оценка на продукта:

iTAATOP 5square широчина 0,5 m Tsh385 Hydro Printing Water Film Transfer Film Гидрографическая водна трансферния печатна филм

TAOTOP 5 Square Ширина 0.5 M TSH385 Хидро Печатење Филм Вода Трансфер Филм Хидрографски Вода Трансфер Печатење ФилмПрименаДекорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, АвтомобилНо, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

BGN 34.00 56.00
Графики и фонове етикети етикети комплекти за Yamaha YZ250F YZ450F 2006 2007 2008 2009 YZ 250F 450F YZ250 YZ450 F
 • Ново
Оценка на продукта:

Графики и фонове етикети етикети комплекти за Yamaha YZ250F YZ450F 2006 2007 2008 2009 YZ 250F 450F YZ250 YZ450 F

ТИМОТ ГРАФИКА&ПОТЕКЛО DECALS НАЛЕПНИЦИ Колекции ОДГОВАРА за YZ250 F YZ450 F 20062009Функција : Свила Екран Под Површината за Печатење,Мазна површина и Многу добар антиУВ заштита.Направени од високо издржливи, ултра килограми, зариедоказ винил,дебелината е 28 MIL,Одлична нула отпор.Состојба : НоваГрафика Вклучува : Радијатор покровот графикапредниот и задниот дел од фендер decalsдолниот вилушка decalsглавниот дел на задната суспензија decals,пред се, лево и десно sidepanel потекло decals,airbox decals.Одговара заYZ250 F YZ450 F 20062009Функција : Направени од високо квалитетен материјал,дебелината е 28 MIL со

BGN 63.00 70.38
CSWD713-2 1mx50m water transfer printing film 3D flower wood pattern hydro print film
 • Ново
Оценка на продукта:

CSWD713-2 1mx50m water transfer printing film 3D flower wood pattern hydro print film

CSWD7132 1m X50m вода трансфер печатење во 3 D филм цвет дрво шема хидро печати филмПрименаДекорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards дамали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли,Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

BGN 190.00 200.00