• Ново
KODASKIN мотоциклет 3D повиши емблема на стикер стикер за Италия Ducati Panigale 959

KODASKIN мотоциклет 3D повиши емблема на стикер стикер за Италия Ducati Panigale 959

Buyers rating:
BGN 22.24

Брой продукти

3 D Големина : 95955мм*9mm тробојка налепница61mm*6mm Количина : 959-2 парчиња тробојка налепница-2 парчиња Одговара за Ducati 959 Panigale Бренд : KODASKIN

Други функции

Тип Елемент:
Стикери И Етикети
Височина На Продукта:
0inch
is_customized:
Yes
търговска марка:
кодаскин
специални характеристики:
Украса
Широчина На Елемента:
0inch
Дължина На Продукта:
0inch
Тегло На Продукта:
0.1kg

Най-добри сделки

WDF2336 дължина 2 м прехвърляне на вода принтинг филм, широчина 50 см, сребро и черно въглеродни влакна гидропленка
 • Ново
Оценка на продукта:

WDF2336 дължина 2 м прехвърляне на вода принтинг филм, широчина 50 см, сребро и черно въглеродни влакна гидропленка

карбонски влакна вода трансфер печатење филмвода / Hydrographies Трансфер Печатење Применливи за различни материјали, вклучувајќи пластика, метал, керамика, дрво, камен, смола, исто така, може да се реализира трансферот на нерамни површини,нејзината спаси моделот школарина споредуваат со други печатење технологија и лесно да се работи,тоа се направи печатење на повеќе фенси.Опис Вода Трансфер Печатење Филм, Хидрографски Печатење Филм , Вода Растворлив Печатење Филм , Хидрографски Филмови , 3 D Кубни Печатење Филм, Течни Трансфер Печатење Филм Примена Декорација на објекти кои се движат од целиот сите теренски возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови за Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

BGN 14.00 14.40
0038 огън нов стил на етикети етикети графични комплекти за Yamaha BANSHEE 350 ATV Banshee350
 • Ново
Оценка на продукта:

0038 огън нов стил на етикети етикети графични комплекти за Yamaha BANSHEE 350 ATV Banshee350

Нов Стил DECALS НАЛЕПНИЦИ Графика Колекции за BANSHEE 350 АТВСостојба : НоваВклучува : еден сет grahpics,комплетен сет од предниот до задниотОдговара заBANSHEE 350 АТВФункција : Направени од високо квалитетен материјал,дебелината е 28 MIL со adhesiv

BGN 29.00 31.98
Графики и фонове етикети етикети комплекти за Yamaha YZ250F YZ450F 2006 2007 2008 2009 YZ 250F 450F YZ250 YZ450 F
 • Ново
Оценка на продукта:

Графики и фонове етикети етикети комплекти за Yamaha YZ250F YZ450F 2006 2007 2008 2009 YZ 250F 450F YZ250 YZ450 F

ТИМОТ ГРАФИКА&ПОТЕКЛО DECALS НАЛЕПНИЦИ Колекции ОДГОВАРА за YZ250 F YZ450 F 20062009Функција : Свила Екран Под Површината за Печатење,Мазна површина и Многу добар антиУВ заштита.Направени од високо издржливи, ултра килограми, зариедоказ винил,дебелината е 28 MIL,Одлична нула отпор.Состојба : НоваГрафика Вклучува : Радијатор покровот графикапредниот и задниот дел од фендер decalsдолниот вилушка decalsглавниот дел на задната суспензија decals,пред се, лево и десно sidepanel потекло decals,airbox decals.Одговара заYZ250 F YZ450 F 20062009Функција : Направени од високо квалитетен материјал,дебелината е 28 MIL со

BGN 63.00 70.38
12000 об / мин кмч мили / ч LCD дигитален километраж мотоциклет скоростомер, оборотомер универсален
 • Ново
Оценка на продукта:

12000 об / мин кмч мили / ч LCD дигитален километраж мотоциклет скоростомер, оборотомер универсален

Опис на производот • 100% Сосема Нов • Пакетот вклучува : "1 X Брзинометар" 1 X Сензор " 2 X Магнетен челик • Работен напон : 818 V • Номинална напон : DC 12 V • Работна температура : 20 +70 • температура на Чување : 30 +80 • Дигитален дисплеј брзина спектар : 0199km / h (грешка од +10%) • Иглата се прикаже вртежи во минута опсег : 012000rpm (грешка од +5%) • Дигитален дисплеј odo растојание опсег : 099999.9 км • Опрема индикатор : 16 • Осветлување : Сина • Инсталација дијаметар : 9cm • Висина : 5.3 cm • Должина на Кабел : 12cm • Тежина : 344g Карактеристики : • Ситевоедно дизајн со дигитален сигнал за обработка на системот • Употреба на чип технологија за поголемиот дел од компонентите • Повеќе индикатор функции како L / R Пак Сигнал, Голема Греда, Позиција Светла, N Светла • Висок издржат напон до 100 V • Водоотпорен & Антивибрации Fitment : • Одговара за повеќето мотоцикл дека е со 4 мозочен удар, 2 / 4 Цилиндри (стандардно како 1 цилиндар на поставување) * ве Молиме да ги проверите деталите на нашата листата пред да ја купите за да бидете сигурни дека тоа одговара за вашата апликација * Забелешки : • Нема триење или контакт помеѓу сала сонда и магнет • Моторот ротира брзо доаѓа од палење сигнал...

BGN 55.00 57.58
1бр мотоциклет газ резервоар за гориво Pad етикети етикети за Kawasaki / Honda / Suzuki / Yamaha
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр мотоциклет газ резервоар за гориво Pad етикети етикети за Kawasaki / Honda / Suzuki / Yamaha

Спецификација:Број На Модел : 517514Име на производ : Резервоарот подлога Decals НалепницаБоја : ЦрнаТип : Decal КомплетСместување : УниверзалнаМатеријал : Кристал ЕпоксиднаКоличина : ЕднаКарактеристики : 100% сосема нов, висока класа квалитетот и многу Издржливи, ве молиме имајте на вашиот резервоар покрие чисти пред да го користите.Овие налепници може да се оди право на врвот на вашиот постоечки налепници, или да се користат на нов насликани обтекател сет.На налепницата е издигнат еден да се даде тоа дека 3 D поглед.Лесна инсталација, само да се чисти вашиот обтекател со немрсна чистење, пилинг и стап!Fitment:Универзална одговара За Kawasaki / Јамаха / Suzuki / Хонда / Харли Мотор За Guzzi / Триумф(Компатибилност Е Само За Референца...

BGN 6.00 7.33
New (0389 ) STEAM GRAPHICS&BACKGROUNDS DECALS STICKERS Комплекти for KTM SX 85 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
 • Ново
Оценка на продукта:

New (0389 ) STEAM GRAPHICS&BACKGROUNDS DECALS STICKERS Комплекти for KTM SX 85 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012

ТИМОТ ГРАФИКА&ПОТЕКЛО DECALS НАЛЕПНИЦИ Колекции Одговара за SX85 20062012Функција : Свила Екран Под Површината за Печатење,Мазна површина и Многу добар антиУВ заштита.Направени од високо издржливи, ултра килограми, зариедоказ винил,дебелината е 28 MIL,Одлична нула отпор.Состојба : НоваГрафика Вклучува : Радијатор покровот графикаПерфорирани резервоарот графикапредниот и задниот дел од фендер decalsдолниот вилушка decalsпред се, лево и десно sidepanel потекло,Одговара заSX85 20062012Функција : Направени од високо квалитетен материјал,дебелината е 28 MIL со

BGN 64.00 71.66
0500 Bule NEW Star TEAM GRAPHICS фонове етикети за WR250F WR450F WRF 250 450 2005 2006
 • Ново
Оценка на продукта:

0500 Bule NEW Star TEAM GRAPHICS фонове етикети за WR250F WR450F WRF 250 450 2005 2006

НОВ ТИМ ГРАФИКА ПОТЕКЛО DECALS ЗА WR250 F WR450 F WRF 250 450 2005 2006Функција : Свила Екран Под Површината за Печатење,Мазна површина и Многу добар антиУВ заштита.Направени од високо издржливи, ултра килограми, зариедоказ винил,дебелината е 28 MIL,Одлична нула отпор.3 M лепилоСостојба : НоваГрафика Вклучува : Радијатор покровот графикапредниот и задниот дел од фендер decalsдолниот вилушка decalsглавниот дел на задната суспензија decals,пред се, лево и десно sidepanel потекло,airbox decals.Одговара ЗаWR250 F WR450 F 20052006Функција : Направени од високо квалитетен материјал,дебелината е 28 MIL со 3 M лепило

BGN 87.98
Гидрографическая филм на картун TSCY705 0.5 M * 20M Aqua Transfer Printing Гидрографическая филм Water Transfer Printing Film
 • Ново
Оценка на продукта:

Гидрографическая филм на картун TSCY705 0.5 M * 20M Aqua Transfer Printing Гидрографическая филм Water Transfer Printing Film

Hydrographics Филм Цртани TSCY705 0.5 M * 20М Аква Трансфер Печатење Hydrograph Филм Вода Трансфер Печатење ФилмПрименаДекорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, АвтомобилНо, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

BGN 35.00 44.80
KODASKIN Carbon Tank Pad Sticker Decal emblem GRIPPER STOMP GRIPS EASY for Benelli EN600 BJ600
 • Ново
Оценка на продукта:

KODASKIN Carbon Tank Pad Sticker Decal emblem GRIPPER STOMP GRIPS EASY for Benelli EN600 BJ600

Моден Дизајн со Висок квалитет и нејзиниот одличен изглед вреди вашиот плаќаат Бренд придружба обезбедување на квалитет по класа Направени во Кина има свои предности на квалитетот и цената На површина мора да биде чиста и сува

BGN 18.00 20.64
гореща продажба TSAUTOP carton Water Transfer Printing Film Size 0.5 m x 2m Hydro Film Гидрографическая филм TS1033
 • Ново
Оценка на продукта:

гореща продажба TSAUTOP carton Water Transfer Printing Film Size 0.5 m x 2m Hydro Film Гидрографическая филм TS1033

вода / Hydrographies Трансфер Печатење Применливи за различни материјали, вклучувајќи пластика, метал, керамика, дрво, камен, смола, исто така, може да се реализира трансферот на нерамни површини,нејзината спаси моделот школарина споредуваат со други печатење технологија и лесно да се работи,тоа се направи печатење на повеќе фенси...

BGN 14.00 14.22
WDF9094-1 дължина 10 м прехвърляне на вода гидрографическая филм, широчина 100 см гидрографическая филм рибни вкаменелости бяло и черно
 • Ново
Оценка на продукта:

WDF9094-1 дължина 10 м прехвърляне на вода гидрографическая филм, широчина 100 см гидрографическая филм рибни вкаменелости бяло и черно

вода трансфер печатење филмвода / Hydrographies Трансфер Печатење Применливи за различни материјали, вклучувајќи пластика, метал, керамика, дрво, камен, смола, исто така, може да се реализира трансферот на нерамни површини,нејзината спаси моделот школарина споредуваат со други печатење технологија и лесно да се работи,тоа се направи печатење на повеќе фенси.Опис Вода Трансфер Печатење Филм, Хидрографски Печатење Филм , Вода Растворлив Печатење Филм , Хидрографски Филмови , 3 D Кубни Печатење Филм, Течни Трансфер Печатење Филм Примена Декорација на објекти кои се движат од целиот сите теренски возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови за Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

BGN 40.00 41.60
Най-новият 0. 5mx2m геометричен дизайн cscq181 hydro film гидрографическая филм
 • Ново
Оценка на продукта:

Най-новият 0. 5mx2m геометричен дизайн cscq181 hydro film гидрографическая филм

Најновите 0.5m X2m геометриски дизајн CSCQ181 хидро филм хидрографски филмПрименаДекорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards дамали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли,Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

BGN 11.00 17.58
CSWD713-2 1mx50m water transfer printing film 3D flower wood pattern hydro print film
 • Ново
Оценка на продукта:

CSWD713-2 1mx50m water transfer printing film 3D flower wood pattern hydro print film

CSWD7132 1m X50m вода трансфер печатење во 3 D филм цвет дрво шема хидро печати филмПрименаДекорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards дамали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли,Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

BGN 190.00 200.00
Water transfer Printing Film TSCW1049 0.5 M * 20M Aqua Print Film Transfer Print Film Hydro Dipping
 • Ново
Оценка на продукта:

Water transfer Printing Film TSCW1049 0.5 M * 20M Aqua Print Film Transfer Print Film Hydro Dipping

Вода трансфер Печатење Филм TSCW1049 0.5 M * 20М Аква Печати Филм Трансфер Печатење Филм Хидро ПотопувањеПрименаДекорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, АвтомобилНо, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

BGN 35.00 44.80
0076 Червен нов стил екип графика и тапети, стикери, етикети комплекти за Honda CRF150R с течно охлаждане 2007 -
 • Ново
Оценка на продукта:

0076 Червен нов стил екип графика и тапети, стикери, етикети комплекти за Honda CRF150R с течно охлаждане 2007 -

НОВ СТИЛ ТИМ ГРАФИКА & ПОТЕКЛО DECALS НАЛЕПНИЦИ Колекции за CRF150 R ТЕЧНОСТА за ЛАДЕЊЕ 20072016Состојба : НОВАФункција : Свила Екран Под Површината за Печатење,Мазна површина и Многу добар антиУВ заштита.Направени од високо издржливи, ултра килограми, зариедоказ винил,дебелината е 28 MIL,Одлична нула отпор.Графика Вклучува : Радијатор покровот графикапредниот и задниот дел од фендер decalsдолниот вилушка decalsглавниот дел на задната суспензија decals,пред се, левата и десната страна на панелот потекло,airbox decals.Одговара заCRF150 R ТЕЧНОСТА ЗА ЛАДЕЊЕ 4 ПОТЕЗИ 20072016

BGN 63.98
iTAATOP Гидрографическая филм TSTM090 0.5 m*2m Carbon Pattern Water Transfer Printing Film
 • Ново
Оценка на продукта:

iTAATOP Гидрографическая филм TSTM090 0.5 m*2m Carbon Pattern Water Transfer Printing Film

TAOTOP Хидрографски Филм TSTM090 0.5 m*2m Јаглерод Шема Вода Трансфер Печатење ФилмПрименаДекорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, АвтомобилНо, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

BGN 13.00 15.84
12v мотоциклет Bluetooth MP3, аларма безжично дистанционно управление колони усилвател FM радио музикален плейър TF карта USB слот телефон отговор
 • Ново
Оценка на продукта:

12v мотоциклет Bluetooth MP3, аларма безжично дистанционно управление колони усилвател FM радио музикален плейър TF карта USB слот телефон отговор

12v Мотоцикл Bluetooth MP3 Аларм Безжичен Далечински Јазик Засилувач FM Радио, Музички Плеер ТФКартичка USB Слот Телефон ОдговорУниверзална одговара за сите Мотоцикл, Улица Велосипед, Мопед, Cruiser ,Хеликоптер и др.Функција : Поддржува Bluetooth MP3 Игра Funtion .Поддржува Bluetooth Телефонски Повик и Одговор Funtion .Поддршка ТФ / USB MP3 плеер за музика Funtion .Поддршка FM Радио функцијаПоддршка на Антикражба Аларм Funtion .Поддршка За Далечинска Контрола FuntionДвојно јазик репродуцирате музика,Стерео Звук.Спецификација : Боја : Како на сликата прикажаниМатеријал : ABS пластика speakes ,метал домаќинМоќта на Говорници : 2x 10wОперативен напон : DC 12 VГлавниот уред големина : за 82 x 65x 24mmГоворникот, големина : околу 90 x 70mmИнтерфејс : USB интерфејс, ТФкартичка слотПакетот вклучува : 1 x Пар Мотоцикл Јазик1 x Главниот Уред1 x Жица2 x Далечинска КонтролаМонтажа голема заграда & Завртки Вклучени(1)во Моментов,Ние Прифаќаме Виза, Мастеркард, Western Union, Qiwi,Банкарски Трансфер и Paypal за Плаќање...

BGN 40.00 43.02
NICECNC мотоциклет стикер нов отбор графичен фон стикери стикери комплект за Honda CRF450R CRF450 2002 2003 2004 CRF 450R 450
 • Ново
Оценка на продукта:

NICECNC мотоциклет стикер нов отбор графичен фон стикери стикери комплект за Honda CRF450R CRF450 2002 2003 2004 CRF 450R 450

Нов Стил ТИМ ГРАФИКА&ПОТЕКЛО DECALS НАЛЕПНИЦИ Колекции за CRF450 R CRF450 20022004Состојба : НоваГрафика Вклучува : Радијатор покровот графикапредниот и задниот дел од фендер decals1 Пар вилушка decalsглавниот дел на задната суспензија decals,пред се, левата и десната страна на панелот потекло,airbox decals.Одговара заCRF450 R CRF450 20022004Функција : Направени од високо квалитетен материјал,дебелината е 28 MIL со 3 M лепило

BGN 64.00 70.38
iTAATOP 0.5 M 5Sq Water Transfer Film Width TSA143-1 Skulls Fire Pattern Hydro Graphics Water Transfer Printing Film
 • Ново
Оценка на продукта:

iTAATOP 0.5 M 5Sq Water Transfer Film Width TSA143-1 Skulls Fire Pattern Hydro Graphics Water Transfer Printing Film

Taotop 0.5 M 5 Sq Вода Трансфер Филм Ширина TSA1431 Черепи Оган Шема Хидро Графика Вода Трансфер Печатење ФилмПрименаДекорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, АвтомобилНо, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

BGN 34.00 56.00