• Ново
G4 Stylus 9H премия от закалено стъкло за LG G Stylo Screen Protector защитно фолио за LG G4 Note LS770 H635 H540 H542 H631

G4 Stylus 9H премия от закалено стъкло за LG G Stylo Screen Protector защитно фолио за LG G4 Note LS770 H635 H540 H542 H631

Buyers rating:
-17 % BGN 6.00
BGN 7.25

Брой продукти

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Г4 Перо 9 H Премиум Калено Стакло За LG G Stylo Екран Заштитник Заштитна Фолија за LG G4 Забелешка LS770 H635 H540 H542 H631

Други функции

Материал:
2 бр, 1 бр
Покритие от край до край:
No
Тип:
Предната Филм
Воспользуйся:
мобилен телефон
Съвместим Телефон Марка:
LG
търговска марка:
mksup
Характеристики:
Ултра тънък, устойчив на надраскване, лесна за инсталиране
Размер:
for Trempe Protection csse telephone Toughened Protect case Cove
Размер:
for Phone fundas Caso Accessory Telefon telephone Protect estojo Phone
is_customized:
for fundas Coverage Cell Telefon portable capinha telephone Coverage e
модел пилотната серия:
за кейса сладък Cove carcaso Telefon мобилен телефон etui чанта мобилен телефон
Общ Вид:
за LG fundas case chaude Silver 1 бр. аякс телефон kryty
Вид На Продукта:
за LG funda Caso fourre Сладурско 1 бр aksesuar estuche Сладко
С Дребно Опаковка:
No
Пакет:
No
Модел 1:
мобилен телефон elephon смартфон Безплатна доставка
Модел 2:
За LG H631 MS631 H635 H540 H542
Модел 3:
За LG G4 Stylus LS770 H634
Модел 4:
За LG G Stylo / G4 Note
Модел 5:
За телефон LG

Най-добри сделки

(Не е пълна Кутията) за LG K10 K 10 закалено стъкло протектор на екрана защитно фолио на K410 K420N K430ds K430dsY pelicula de vidro
 • Ново
Оценка на продукта:

(Не е пълна Кутията) за LG K10 K 10 закалено стъкло протектор на екрана защитно фолио на K410 K420N K430ds K430dsY pelicula de vidro

(Не Целосна Маска) За LG K10 K 10 Калено Стакло Екран Заштитник Заштитен Филм На K410 K420 N K430ds K430ds Y pelicula де vidroДраг пријател,Забележите ова пред да редослед : 1.Ние не't имаат слика на некои производи.Па моделот е напишано во опција,ве молиме изберете модел на телефон што сакате.2.ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме договорот ни прво,ние ќе го реши проблемот за вас,ве молиме да не't open спорот.ви благодариме.(1)Производ Функција1.Специјални површински третман процес 2.Спречување на екранот пукна 3.Заштита на вашиот мобилен телефон со оваа Премиум домот Калено Стакло предни екран заштитник.4.Површинска Цврстина 0.26 мм дебел и направени со хемиски третирана, транспарентни калено стакло...

BGN 2.00 3.18
5pcs Ultra Clear / Matte/Nano anti-Explosion LCD Screen Protector Film Cover за ASUS Google Nexus 7 9 ME370T II Protective 2013
 • Ново
Оценка на продукта:

5pcs Ultra Clear / Matte/Nano anti-Explosion LCD Screen Protector Film Cover за ASUS Google Nexus 7 9 ME370T II Protective 2013

Ултра Јасно / Мат / Нано антиЕксплозија LCD Екран Заштитник Филмот Маска За ASGoogle NexME370 T II 2013 Заштитна Фолија + ПлатноНашите производи , купи две или повеќе, тоа може да понуди 5%Драг пријател : ви Благодариме за посетата на нашата продавница! Ние сме продажба на овој екран на допир за заштитник на супер ниска промоција на цена! Промоција : мало на големопродажната цена! 100% guarenteed квалитетот+Professional пакување+Супер ниска цена+Бесплатно брза испорака=Супер зделка! Answer : ___________________________ Note : Русија треба да се обезбеди целосна име , па пакет ќе пристигна на безбедно ,благодарение Опис : Condision : 100% Сосема Нов.Дизајниран за совршено се вклопуваат со LCD екран...

BGN 4.00 4.14
Многофункционална естествен бамбук в дървена зарядно устройство 5V 3 USB Dock Cradle Stand държачи за часа 38 42 iPhone 6 7 8 Plus pro ipad
 • Ново
Оценка на продукта:

Многофункционална естествен бамбук в дървена зарядно устройство 5V 3 USB Dock Cradle Stand държачи за часа 38 42 iPhone 6 7 8 Plus pro ipad

КРЕАТИВНИТЕ 3 USB ПОРТИ 3 USB Порти 5 V 3А, Три USB 3.0 порти,3.0 центар полнење клупа,со CE / UL уверение,вклучете ги вашите уреди за полнење за безбедност во исто време.Секоја порта ќе интелигентно идентификување на вашиот уред и полнење на уред брзо со smart IC инсталиран...

BGN 39.34
Протектор на екрана е закалено стъкло за asus 6 Zenfone 6 case A600CG A601CG T00G A600 A601 CG за asus 6 telefon kilifi case cover
 • Ново
Оценка на продукта:

Протектор на екрана е закалено стъкло за asus 6 Zenfone 6 case A600CG A601CG T00G A600 A601 CG за asus 6 telefon kilifi case cover

Екран заштитник калено стакло ЗА asZenfone 6 случај A600 CG A601 CG T00 G A600 A601 CG за asbollmann) телефон kilifi случај покрие Кога ќе ја прими стоката, ако производи скршена или да не се задоволи со тоа, немојте да се отвори спорот , ве Молиме Контактирајте со НАС , Ние ќе slove прашањето за што побрзо...

BGN 3.52
Универсална Компактна Стойка За Статив Дистанционно За Управление Пакет-Гъвкава Октопод Мобилен Телефон С Камера Selfie Стик За Монтиране На Статив
 • Ново
Оценка на продукта:

Универсална Компактна Стойка За Статив Дистанционно За Управление Пакет-Гъвкава Октопод Мобилен Телефон С Камера Selfie Стик За Монтиране На Статив

Опис на производот Tripod Планината, совршен за вашите телефони и дигитални камери за да направите фотографии кога ќе се прави било што друго, handsfree...

BGN 7.98
ORICO AMS1 алуминиев калъф телефон поставка за таблета, отвор за кабел за управление за телефон и таблет
 • Ново
Оценка на продукта:

ORICO AMS1 алуминиев калъф телефон поставка за таблета, отвор за кабел за управление за телефон и таблет

1 Ние прифаќаме сите методите на плаќање што се наведени од страна на Aliexpress 2 Производите трошоци не вклучувајќи ги надоместоците за процесот на Царинење ,ве молиме имајте во предвид ! 1...

BGN 19.00 23.98
2017 Гореща Разпродажба Soporte Movil Car Xmxczjk 360 Градуса Магнитен Кола За Мобилен Телефон За Всички Най-Смартфони
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 Гореща Разпродажба Soporte Movil Car Xmxczjk 360 Градуса Магнитен Кола За Мобилен Телефон За Всички Най-Смартфони

XMXCZJK 360 Степени Магнетни Автомобил Мобилен Телефон планината Држачот За сите повеќето smartphone уред Карактеристики : ЛЕСНО ЌЕ се КОРИСТАТ : 1...

BGN 10.00 14.38
Антистатичен LCD издаде лицензия за същата дейност светлинна фолио за Samsung S4 I9500 поляризация на светлината Polaroide 50 бр.
 • Ново
Оценка на продукта:

Антистатичен LCD издаде лицензия за същата дейност светлинна фолио за Samsung S4 I9500 поляризация на светлината Polaroide 50 бр.

50pcs Flex Кабел АнтиСтатички Polarizer Поларизирана Филм За Samsung S4 I9500 Поларизација на Светлината PolaroideОпис на производот : Обработуваат на висока температура и саден антистатички материјал врвни делови на чист рачно полирање,парична казна изработка Антикорозија и антикиселина Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик Совети по долго време се користи е уште супер straigh

BGN 23.00 35.39
[2 т.] оригиналния ZEASAIN ултра-0,3 мм закалено стъкло протектор на екрана, за да Xiaomi Redmi Note 2 Xiomi Note2 закалена филм
 • Ново
Оценка на продукта:

[2 т.] оригиналния ZEASAIN ултра-0,3 мм закалено стъкло протектор на екрана, за да Xiaomi Redmi Note 2 Xiomi Note2 закалена филм

ZEASAIN, Подобро отколку што треба ! Карактеристики : 9 H цврстина,АнтиНула Ултра јасно, 99% транспарентност 2.5 D Заоблени работ, се чувствува повеќе мазна и убава 0.3 mm дебелина,го заштитите вашиот телефон е оригинална убавина Чувствителна функција,го прави вашиот екран осетлив на допир искуство, како мазна како некогаш...

BGN 13.00 14.38
Закалено стъкло, за да Лети FS516 Cirrus 12 FS518 FS508 Cirrus 6 FS521 Power Plus 1 защитно фолио за екрана на Fly FS524 FS522 Cirrus14
 • Ново
Оценка на продукта:

Закалено стъкло, за да Лети FS516 Cirrus 12 FS518 FS508 Cirrus 6 FS521 Power Plus 1 защитно фолио за екрана на Fly FS524 FS522 Cirrus14

Калено Стакло За Лета FS516 CirrFS518 FS508 CirrFS521 Моќ Плус 1 Екранот Заштитник Филм за Летаат FS524 FS522 CirrНапомена : Ако цел 2 парчиња или повеќе , може да се добијат 5% попуст попуст !!Калено Стакло Екран Карактеристики >> 1...

BGN 3.00 3.17
LCD издаде лицензия за същата дейност светлина поляризованная филм за HTC 626 T328 One S 816 T329 one Max T6 G23 8X C620e M7 T528 M8 X920e Polaroid Филм 50 бр.
 • Ново
Оценка на продукта:

LCD издаде лицензия за същата дейност светлина поляризованная филм за HTC 626 T328 One S 816 T329 one Max T6 G23 8X C620e M7 T528 M8 X920e Polaroid Филм 50 бр.

50pcs LCD Светлина Polarizer Поларизирана Филм За HTC 626 T328 Една S 816 T329 еден Max T6 G23 8 X C620e M7 T528 М8 X920e Polaroid ФилмОпис на производот : Обработуваат на висока температура и саден антистатички материјал врвни делови на чист рачно полирање,парична казна изработка Антикорозија и антикиселина Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик Совети по долго време се користи е уште супер straigh

BGN 41.00 63.60
EU-US 12V2A 24W захранващ адаптер с 1 м кабел DC output plug 5.5*2.1 мм за видеонаблюдение Коледно дърво светлини масаж отопление мощност цифров
 • Ново
Оценка на продукта:

EU-US 12V2A 24W захранващ адаптер с 1 м кабел DC output plug 5.5*2.1 мм за видеонаблюдение Коледно дърво светлини масаж отопление мощност цифров

Ве молиме имајте во предвид! Оваа DC plug големина е 5.5 мм надворешниот дијаметар, 2.1 мм дијаметар, (5.5 X2.1), ве молиме потврдете го вашиот дигитален уред моќ џек и тогаш купи!Излезен напон регулатива стапка : 5%Излез бран на бучава : 120m VppЗапочнете со задоцнување време : почетна време 500ms, држејќи време 20msЕфикасност : 75%Заштита функција : краток спој заштита, во текот на сегашните и напон заштита, заштита од преоптоварувањеЖивотната средина барања : оперативен температура : 10 ~ +60 centigrade полно оптоварувањеТемпература на чување : 5%95%RH (без кондензација)Производ инспекција точки : неоптоварување на напон, текст струја, оптоварување на напон, излез бран, школка слетување и визуелна инспекцијаИзлезна СТРУЈА линија : 5.5*2.1 / 1m (може да се прилагоди како што се бара)AC plug спецификации : Американски прописи (може да се прилагоди според други спецификации, детали на тековната услуга за клиентите, ви благодарам!)Применливи спектар на напојување производи : Wi Fi камера напојување, LED дисплеј, ПРЕДВОДЕНА тврди и меки светла, мобилни DVD, ЕВД, АДСЛ, ПОС, мултимедијални settop box, течни кристали, мали апарати за домаќинство, батерија полнач, видео, телефон, лаптоп компјутер, сателитски приемник, дигитален фото рамка, компјутерска периферна производи, инструменти и метри, електронски игра машина, центар, мобилни комуникациски опрема банката, податоци опрема, аларм опрема, медицинска опрема во различни области на комуникациска опрема, електрични апарати, индустриски инженеринг, безбедносен систем за мониторинг итн.

BGN 11.86
2 елемента предна + задна 9H премия от закалено стъкло капак за Sony Xperia Z Z1 Z2 Z3 Z4 Z5 компактен M4 M5 защитно фолио за носене капак
 • Ново
Оценка на продукта:

2 елемента предна + задна 9H премия от закалено стъкло капак за Sony Xperia Z Z1 Z2 Z3 Z4 Z5 компактен M4 M5 защитно фолио за носене капак

Добредојдовте на нашата продавница!Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел)Ако изберете превозот начин "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" или "Продавачот за Испорака Метод", тоа не може да биде песна; Ако треба на следење на број, ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail".Ако имате било каков проблем или unsatified за производи,само кажете ни директно, ние веруваме дека можеме да ги решат за вас соодветно.ве молиме не го отвори спорот прво.Ви благодарам многу!

BGN 1.00 1.41
USB3. 1 Type-C OTG кабел с възможност за външна зареждане на допълнителен заряд на etra за Macbook USB-C mobile HDD твърд диск
 • Ново
Оценка на продукта:

USB3. 1 Type-C OTG кабел с възможност за външна зареждане на допълнителен заряд на etra за Macbook USB-C mobile HDD твърд диск

ТипC Домаќин OTG Кабел со Надворешни дополнителни моќ полнење кабел за Macbook тип C USB3.1 паметен телефон etra напојување на мобилни хард диск HDDNotic e : Тоа не можам да го наполнам телефонот и користење на OTG уред во исто време...

BGN 1.92