• Ново
360 завой универсален велосипед определяне на титуляр на телефона поставка за iPhone 7 6s 6 plus Samsung s7 s8 redmi 4x под наем на волана мобилен притежателя

360 завой универсален велосипед определяне на титуляр на телефона поставка за iPhone 7 6s 6 plus Samsung s7 s8 redmi 4x под наем на волана мобилен притежателя

Buyers rating:
-14 % BGN 11.00
BGN 12.78

Брой продукти


360 Ротирате Универзална велосипед Планината телефон Носителот Застане за i Phone 7 6s 6 плус Samsung s8 s7 redmi 4x Велосипед Handlebar Мобилни носителот Карактеристики : - Убав облик и уникатен стил - Автоматско Заклучување Соработуваат со Еден начин да се Спречи Назад Опрема, спречување на појавата на слобода за време на напорно вежбање, - 4 Поддршка Аглите Телескопски Кука, цврсто заклучување на телефонот за да се спречи тресат, никогаш не падне. - Еден начин да се Спречи Назад Опрема + 4 Поддршка Аглите Телескопски Кука = 0% Пад на Веројатност. - Лесна Инсталација : Погодно алатката-бесплатно инсталација го прави лесно монтирање на било Велосипед Handlebar,само треба да се лоцира и заклучување орев. Карактеристики : Материјал : Најлон + Пластични Боја : Црна Околу Големина : 120 x 60 mm/ 4.73"x 2.37" Применливо : Велосипед Спорт Компатибилен со : - за iphone 8/7/6s/6 плус 5s/5в/4/4s - за samsung Галакси s6 s5 s3 s4 забелешка 5 4 3 2 - за huawei P9 P10 P7 P8 чест 6 плус - за LG G4 G3, G4 мини G3 мини - за SONY Z5 Z4 Z2 Z3 - за други 3.5~6.5 инчен паметни телефони Пакет Листата : 1 * Универзална 360 Степени Велосипед Видиме Носителот Стои
Превозот И Испорака :
- Ние снабдување со светот превозот, освен APO/FPO/DPO Адреси.
- Бесплатен превозот предмети се испраќаат од Кина иако КИНА ПОСТ Воздухопловната, тоа ќе пристигне во рок од 15 до 30 работни дена за повеќето земји
- Времето за испорака зависи од дестинацијата и други услови, понекогаш тоа може да трае до 35 до 45 работни дена за далечинско земји.
- Ако ви е потребна брза испорака, ве молиме контактирајте со нас! (DHL/UPS/ФЕДЕКС /EMS се достапни)
Плаќање :
- Ние прифаќаме Alipay, и сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Други функции

Цвят:
Черен
Съвместима модел на iPhone:
iPhone 4s, iPhone 4,iPhone 5
Шик:
No
Воспользуйся:
Под наем
зарядно устройство:
No
Съвместим Марка:
Apple iPhone
Материал:
Пластмаса
търговска марка:
GARBOOJOY
Има Високоговорител:
No
Съвместима модел iPhone-1:
за iphone 5 5s 5c ,iphone SE,iPhone X, iphone8
Съвместима модел iPhone-2:
за iPhone 8 7 7plus,8 plus за iphone 6s 6 4.7, iphone 6s plus 5.5
Съвместима Модел-3:
за Samsung Galaxy S6 edge, S7 edge, galaxy S8 S8 plus, galaxy s4 s5
Съвместима Модел-4:
за Samsung Galaxy A3 A5 2016, j3 j5 2016, j3 j5 2017
Съвместима Модел-5:
huawei P8 lite, P9 lite, P9 plus, huawei p10, p10 lite honor 7 8
Воспользуйся:
поставка за мобилен телефон за велосипед
Featrure 2:
универсален 3,5~6,5 притежател на мобилен телефон на велосипеди държач за iphone 7 plus
Тип:
титуляр колоездене телефон, държач за велосипед мобилен телефон, държач за велосипед

Най-добри сделки

5pcs Ultra Clear / Matte/Nano anti-Explosion LCD Screen Protector Film Cover за ASUS Google Nexus 7 9 ME370T II Protective 2013
 • Ново
Оценка на продукта:

5pcs Ultra Clear / Matte/Nano anti-Explosion LCD Screen Protector Film Cover за ASUS Google Nexus 7 9 ME370T II Protective 2013

Ултра Јасно / Мат / Нано антиЕксплозија LCD Екран Заштитник Филмот Маска За ASGoogle NexME370 T II 2013 Заштитна Фолија + ПлатноНашите производи , купи две или повеќе, тоа може да понуди 5%Драг пријател : ви Благодариме за посетата на нашата продавница! Ние сме продажба на овој екран на допир за заштитник на супер ниска промоција на цена! Промоција : мало на големопродажната цена! 100% guarenteed квалитетот+Professional пакување+Супер ниска цена+Бесплатно брза испорака=Супер зделка! Answer : ___________________________ Note : Русија треба да се обезбеди целосна име , па пакет ќе пристигна на безбедно ,благодарение Опис : Condision : 100% Сосема Нов.Дизајниран за совршено се вклопуваат со LCD екран...

BGN 4.00 4.14
USB3. 1 Type-C OTG кабел с възможност за външна зареждане на допълнителен заряд на etra за Macbook USB-C mobile HDD твърд диск
 • Ново
Оценка на продукта:

USB3. 1 Type-C OTG кабел с възможност за външна зареждане на допълнителен заряд на etra за Macbook USB-C mobile HDD твърд диск

ТипC Домаќин OTG Кабел со Надворешни дополнителни моќ полнење кабел за Macbook тип C USB3.1 паметен телефон etra напојување на мобилни хард диск HDDNotic e : Тоа не можам да го наполнам телефонот и користење на OTG уред во исто време...

BGN 1.92
Samsung Samsung Samsung Galaxy J1 Закалено Стъкло За Samsung Galaxy J1 Стъкло J120 Фолио За Samsung J1
 • Ново
Оценка на продукта:

Samsung Samsung Samsung Galaxy J1 Закалено Стъкло За Samsung Galaxy J1 Стъкло J120 Фолио За Samsung J1

Екран Заштитник За Samsung Галакси J1 2016 Година Калено Стакло За Samsung Галакси J1 2016 Година Стакло J120 Филм За Samsung J1 2016 ГодинаТопло информации : ЦелЦел > 5$, ИМА Информации за ПеснатаПовратни информации, Pls даде пет ѕвездички, Тоа е многу важно за нас...

BGN 2.00 3.18
Многофункционална естествен бамбук в дървена зарядно устройство 5V 3 USB Dock Cradle Stand държачи за часа 38 42 iPhone 6 7 8 Plus pro ipad
 • Ново
Оценка на продукта:

Многофункционална естествен бамбук в дървена зарядно устройство 5V 3 USB Dock Cradle Stand държачи за часа 38 42 iPhone 6 7 8 Plus pro ipad

КРЕАТИВНИТЕ 3 USB ПОРТИ 3 USB Порти 5 V 3А, Три USB 3.0 порти,3.0 центар полнење клупа,со CE / UL уверение,вклучете ги вашите уреди за полнење за безбедност во исто време.Секоја порта ќе интелигентно идентификување на вашиот уред и полнење на уред брзо со smart IC инсталиран...

BGN 39.34
Нов 0.26 mm 2.5 D ултра тънък прозрачен премия от закалено стъкло на предната защитно фолио за Samsung Galaxy J1 2015 J100 4.3
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов 0.26 mm 2.5 D ултра тънък прозрачен премия от закалено стъкло на предната защитно фолио за Samsung Galaxy J1 2015 J100 4.3

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се реши тоа добро за вас...

BGN 2.70
Нов 0.26 mm 2.5 D ултра тънък прозрачен премия от закалено стъкло на предната защитно фолио за Samsung Galaxy J3 Pro J3110 J3119 5.0
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов 0.26 mm 2.5 D ултра тънък прозрачен премия от закалено стъкло на предната защитно фолио за Samsung Galaxy J3 Pro J3110 J3119 5.0

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се реши тоа добро за вас...

BGN 2.70
WolfRule 2PCS sFor Glass Meizu U10 Screen Protector закалено стъкло за Meizu U10 Стъкло Anti-scratch ультратонкая телефонна филм
 • Ново
Оценка на продукта:

WolfRule 2PCS sFor Glass Meizu U10 Screen Protector закалено стъкло за Meizu U10 Стъкло Anti-scratch ультратонкая телефонна филм

Упатства за употребаЧекор 1 : Чистење на LCD екран со clearning крпа предвидено темелно.Step2 : Излупете off маска со налепница внимателно...

BGN 3.00 3.18
Zc451cg 9h закалено стъкло за ASUS Zenfone C 4.5 inch Protector Film ZC451CG Z007 щв 451cg zc451 cg Protector Film Cover Case
 • Ново
Оценка на продукта:

Zc451cg 9h закалено стъкло за ASUS Zenfone C 4.5 inch Protector Film ZC451CG Z007 щв 451cg zc451 cg Protector Film Cover Case

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

BGN 6.00 7.25
EU-US 12V2A 24W захранващ адаптер с 1 м кабел DC output plug 5.5*2.1 мм за видеонаблюдение Коледно дърво светлини масаж отопление мощност цифров
 • Ново
Оценка на продукта:

EU-US 12V2A 24W захранващ адаптер с 1 м кабел DC output plug 5.5*2.1 мм за видеонаблюдение Коледно дърво светлини масаж отопление мощност цифров

Ве молиме имајте во предвид! Оваа DC plug големина е 5.5 мм надворешниот дијаметар, 2.1 мм дијаметар, (5.5 X2.1), ве молиме потврдете го вашиот дигитален уред моќ џек и тогаш купи!Излезен напон регулатива стапка : 5%Излез бран на бучава : 120m VppЗапочнете со задоцнување време : почетна време 500ms, држејќи време 20msЕфикасност : 75%Заштита функција : краток спој заштита, во текот на сегашните и напон заштита, заштита од преоптоварувањеЖивотната средина барања : оперативен температура : 10 ~ +60 centigrade полно оптоварувањеТемпература на чување : 5%95%RH (без кондензација)Производ инспекција точки : неоптоварување на напон, текст струја, оптоварување на напон, излез бран, школка слетување и визуелна инспекцијаИзлезна СТРУЈА линија : 5.5*2.1 / 1m (може да се прилагоди како што се бара)AC plug спецификации : Американски прописи (може да се прилагоди според други спецификации, детали на тековната услуга за клиентите, ви благодарам!)Применливи спектар на напојување производи : Wi Fi камера напојување, LED дисплеј, ПРЕДВОДЕНА тврди и меки светла, мобилни DVD, ЕВД, АДСЛ, ПОС, мултимедијални settop box, течни кристали, мали апарати за домаќинство, батерија полнач, видео, телефон, лаптоп компјутер, сателитски приемник, дигитален фото рамка, компјутерска периферна производи, инструменти и метри, електронски игра машина, центар, мобилни комуникациски опрема банката, податоци опрема, аларм опрема, медицинска опрема во различни области на комуникациска опрема, електрични апарати, индустриски инженеринг, безбедносен систем за мониторинг итн.

BGN 11.86
5D извит край екран протектор за iPhone 8 Plus пълно покритие на 9h твърдо стъкло за iPhone 6 7 Plus 6S закалено стъкло защитно фолио
 • Ново
Оценка на продукта:

5D извит край екран протектор за iPhone 8 Plus пълно покритие на 9h твърдо стъкло за iPhone 6 7 Plus 6S закалено стъкло защитно фолио

5 D Криви Работ на Екранот Заштитник за i Phone 8 Плус Полна Покрие 9 H Тешко Стакло за i Phone 6 6 S 7 Плус Калено Стакло со Заштитен ФилмОпис : 9 H цврстина, Вистински калено стакло екран заштитник5 D Криви Работ, заштитник на екранот на телефонот е во целосна покриеностАнтиотпечатоци слојНезаменлива чувствителност на допирмаслодоказ, експлозијадоказЛесна инсталација,најдобра оружје за вашиот мобилен телефонУлтра тенок, ултра durabl

BGN 7.15
Оригинален ZEASAIN 9H премия протектор на екрана е закалено стъкло за Huawei Honor 5C Honor5C Pro Prime 2.5 D 0.3 мм и HD прозрачен филм
 • Ново
Оценка на продукта:

Оригинален ZEASAIN 9H премия протектор на екрана е закалено стъкло за Huawei Honor 5C Honor5C Pro Prime 2.5 D 0.3 мм и HD прозрачен филм

ZEASAIN, Подобро отколку што треба ! Карактеристики : 9 H цврстина,АнтиНула Ултра јасно, 99% транспарентност 2.5 D Заоблени работ, се чувствува повеќе мазна и убава 0.3 mm дебелина,го заштитите вашиот телефон е оригинална убавина Чувствителна функција,го прави вашиот екран осетлив на допир искуство, како мазна како некогаш...

BGN 7.98
За Asus ZenFone 2 Laser 6.0 закалено стъкло протектор на екрана 2.5 9h защитно фолио за сигурност на ZE601KL ZE600KL LTE TW JP
 • Ново
Оценка на продукта:

За Asus ZenFone 2 Laser 6.0 закалено стъкло протектор на екрана 2.5 9h защитно фолио за сигурност на ZE601KL ZE600KL LTE TW JP

Напомена : Од Март.1 , Русија ќе оди throght "Ali Express Saver Превозот (Само За Цел Вредноста на повеќе Од $2 & Помалку Од $5,Може да Се Следи)" , Бразил , Украина , Белорусија ќе оди преку " Ali Express Стандард за Испорака (Може да Се Следи)" ...

BGN 4.00 4.78
2 елемента= мека задната филм от въглеродни влакна + изключително тънък прозрачен премия от закалено стъкло преден протектор на екрана, за да Xiaomi Hongmi Redmi 4 5
 • Ново
Оценка на продукта:

2 елемента= мека задната филм от въглеродни влакна + изключително тънък прозрачен премия от закалено стъкло преден протектор на екрана, за да Xiaomi Hongmi Redmi 4 5

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се реши тоа добро за вас...

BGN 2.54
LCD издаде лицензия за същата дейност светлина поляризованная филм за HTC 626 T328 One S 816 T329 one Max T6 G23 8X C620e M7 T528 M8 X920e Polaroid Филм 50 бр.
 • Ново
Оценка на продукта:

LCD издаде лицензия за същата дейност светлина поляризованная филм за HTC 626 T328 One S 816 T329 one Max T6 G23 8X C620e M7 T528 M8 X920e Polaroid Филм 50 бр.

50pcs LCD Светлина Polarizer Поларизирана Филм За HTC 626 T328 Една S 816 T329 еден Max T6 G23 8 X C620e M7 T528 М8 X920e Polaroid ФилмОпис на производот : Обработуваат на висока температура и саден антистатички материјал врвни делови на чист рачно полирање,парична казна изработка Антикорозија и антикиселина Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик Совети по долго време се користи е уште супер straigh

BGN 41.00 63.60
Оригиналния протектор на екрана ZEASAIN закалено стъкло за Xiaomi Mi 5 Xiomi Mi5 M5 Xiaomi5 Pro Prime 2.5 D 0.3 мм и защитно стъкло филм
 • Ново
Оценка на продукта:

Оригиналния протектор на екрана ZEASAIN закалено стъкло за Xiaomi Mi 5 Xiomi Mi5 M5 Xiaomi5 Pro Prime 2.5 D 0.3 мм и защитно стъкло филм

ZEASAIN, Подобро отколку што треба ! Карактеристики : 9 H цврстина,АнтиНула Ултра јасно, 99% транспарентност 2.5 D Заоблени работ, се чувствува повеќе мазна и убава 0.3 mm дебелина,го заштитите вашиот телефон е оригинална убавина Чувствителна функција,го прави вашиот екран осетлив на допир искуство, како мазна како некогаш...

BGN 7.98
NFH 4D Full Cover закалено стъкло за iPhone 8 8 Plus New 3D-9H Screen Protector взрывозащищенная филм Case On 8 4.7 5.5
 • Ново
Оценка на продукта:

NFH 4D Full Cover закалено стъкло за iPhone 8 8 Plus New 3D-9H Screen Protector взрывозащищенная филм Case On 8 4.7 5.5

NFH 4 D Целосно Покривање Калено Стакло За i Phone 8 8 Плус Нов 3 D 9 H Екран Заштитник Експлозија заштита Филм Случај На 8 4.7" 5.5" Опис на Производот : Оваа Калено Стакло екран заштитник е мора да се има за секој склони кон постојано намалувањето на нивните телефон...

BGN 6.94
Контакт панел 6А супер електрически ток общежитието персонал със специално предназначение зарядно устройство за мобилен телефон, изход юфка делото стенни контакт
 • Ново
Оценка на продукта:

Контакт панел 6А супер електрически ток общежитието персонал със специално предназначение зарядно устройство за мобилен телефон, изход юфка делото стенни контакт

USB полнење мултифункционален комбинација ѕиден штекер, во снабдувањето со електрична енергија комбинација, повеќе отколку традиционалните чашката за да се задоволат потребите на модерното побарувачката на електрична енергија...

BGN 37.76
За Samsung Galaxy J7+ / C8 / C7 2017 закалено стъкло пълна предната филм Imak пълно покритие на екрана защитник защита на цял екран
 • Ново
Оценка на продукта:

За Samsung Galaxy J7+ / C8 / C7 2017 закалено стъкло пълна предната филм Imak пълно покритие на екрана защитник защита на цял екран

Одговараат за : Samsung Galaxy J7+ / C8 / C7 2017 За Samsung Галакси J7+ / C8 / C7 2017 калено стакло целосна пред филмот Imak Целосна покриеност Екран Заштитник цел екран заштита Спецификација на Производот : Imak цел Екран Калено Стакло Филм ,направен од висока цврстина стакло материјал,анти нула и отпорност на абење.Целосен екран покриеност, специјално за лачно екран, намалување на стапката на предизвикува белиот раб на екранот.

BGN 7.97