• Ново
5D извит край екран протектор за iPhone 8 Plus пълно покритие на 9h твърдо стъкло за iPhone 6 7 Plus 6S закалено стъкло защитно фолио

5D извит край екран протектор за iPhone 8 Plus пълно покритие на 9h твърдо стъкло за iPhone 6 7 Plus 6S закалено стъкло защитно фолио

Buyers rating:
BGN 7.15

Брой продукти


5 D Криви Работ на Екранот Заштитник за i Phone 8 Плус Полна Покрие 9 H Тешко Стакло за i Phone 6 6 S 7 Плус Калено Стакло со Заштитен Филм
Опис :
9 H цврстина, Вистински калено стакло екран заштитник
5 D Криви Работ, заштитник на екранот на телефонот е во целосна покриеност
Анти-отпечатоци слој
Незаменлива чувствителност на допир
масло-доказ, експлозија-доказ
Лесна инсталација,најдобра оружје за вашиот мобилен телефон
Ултра тенок, ултра durabl

Други функции

Цвят:
За iPhone 6, за 6Plus 6SPlus, за iPhone 8, за 8 iPhone Plus за iPhone 7, за iPhone 7 Plus
Материал:
Бял, Черен
Воспользуйся:
мобилен телефон
Съвместима модел на iPhone:
iPhone 8 Plus,iPhone 6 plus,iPhone plus 6s,iPhone 6s,iPhone 8,iPhone 7 plus,iPhone 6,7 iPhone
Характеристики:
Защита от надраскване, лесна инсталация
С Дребно Опаковка:
No
търговска марка:
leanonus
Покритие от край до край:
ДА
Пакет:
ДА
Тип:
Предната Филм
Съвместим Телефон Марка:
Apple iPhone
Модел # 1:
За iPhone 8 8plus закалено стъкло филм
Модел # 2:
За iPhone 6 7 Plus 6S закалено стъкло филм
Функция 2:
Водоустойчивый, устойчивост на масла
функция 3:
Взрывозащищенная, висока пропускаемость, твърдост 9H,
Материал:
100% пълно покритие от закалено стъкло за iPhone 7 7 Plus
Стил:
Мода 5D извит край екран протектор за iphone Plus 8
Цени на едро:
Поддръжка
Цвят:
Черен, Бял
Място на произход на стоките:
Шенжен, Китай

Най-добри сделки

Контакт панел 6А супер електрически ток общежитието персонал със специално предназначение зарядно устройство за мобилен телефон, изход юфка делото стенни контакт
 • Ново
Оценка на продукта:

Контакт панел 6А супер електрически ток общежитието персонал със специално предназначение зарядно устройство за мобилен телефон, изход юфка делото стенни контакт

USB полнење мултифункционален комбинација ѕиден штекер, во снабдувањето со електрична енергија комбинација, повеќе отколку традиционалните чашката за да се задоволат потребите на модерното побарувачката на електрична енергија...

BGN 37.76
Джогинг, спортно облекло, фитнес зала превръзка bag държач за iPhone 6/6 Plus 6S/Plus 6 7 8 X универсално за телефон по-долу 5,5 инча ><
 • Ново
Оценка на продукта:

Джогинг, спортно облекло, фитнес зала превръзка bag държач за iPhone 6/6 Plus 6S/Plus 6 7 8 X универсално за телефон по-долу 5,5 инча ><

Трчање, Џогирање Спорт Armband Салата Рака Бенд Торба Држач За i Phone 6 / 6 Плус 6 S / 6 Плус 7 8 X Универзални За Под 5.5 инчен Телефон >Производи Опис : 1...

BGN 3.00 3.98
WolfRule 2PCS sFor Glass Meizu U10 Screen Protector закалено стъкло за Meizu U10 Стъкло Anti-scratch ультратонкая телефонна филм
 • Ново
Оценка на продукта:

WolfRule 2PCS sFor Glass Meizu U10 Screen Protector закалено стъкло за Meizu U10 Стъкло Anti-scratch ультратонкая телефонна филм

Упатства за употребаЧекор 1 : Чистење на LCD екран со clearning крпа предвидено темелно.Step2 : Излупете off маска со налепница внимателно...

BGN 3.00 3.18
10 бр./лот пълно покритие от закалено стъкло гвардия за Huawei Honor 5C 8 Забележка 8 V8 за Huawei P9 P9 Plus Mate 8 с търговия на дребно опаковка
 • Ново
Оценка на продукта:

10 бр./лот пълно покритие от закалено стъкло гвардия за Huawei Honor 5C 8 Забележка 8 V8 за Huawei P9 P9 Plus Mate 8 с търговия на дребно опаковка

Премиум калено Стакло Екран Заштитник За Huawei Чест 5 C За Чест 8 Забелешка 8 V8 За Huawei P9 P9 Плус Колега 8 е направен за да се заштити LCD од оштетување и гребнатини, со посебно обработени стакло кој е засилен за да се зголеми шок absorbency.Целата површина на стакло е транспарентен и на задната страна е опфатен со силна силикон лепило за лесна инсталација...

BGN 12.00
9h закалено стъкло протектор на екрана за Asus Zenfone GO+ ZB450KL 4.5 защитно Стъкло темперирано филм ZB450KL защита Тремпе
 • Ново
Оценка на продукта:

9h закалено стъкло протектор на екрана за Asus Zenfone GO+ ZB450KL 4.5 защитно Стъкло темперирано филм ZB450KL защита Тремпе

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

BGN 6.00 7.97
Zc451cg 9h закалено стъкло за ASUS Zenfone C 4.5 inch Protector Film ZC451CG Z007 щв 451cg zc451 cg Protector Film Cover Case
 • Ново
Оценка на продукта:

Zc451cg 9h закалено стъкло за ASUS Zenfone C 4.5 inch Protector Film ZC451CG Z007 щв 451cg zc451 cg Protector Film Cover Case

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

BGN 6.00 7.25
Оригинален ZEASAIN 9H премия протектор на екрана е закалено стъкло за Huawei Honor 5C Honor5C Pro Prime 2.5 D 0.3 мм и HD прозрачен филм
 • Ново
Оценка на продукта:

Оригинален ZEASAIN 9H премия протектор на екрана е закалено стъкло за Huawei Honor 5C Honor5C Pro Prime 2.5 D 0.3 мм и HD прозрачен филм

ZEASAIN, Подобро отколку што треба ! Карактеристики : 9 H цврстина,АнтиНула Ултра јасно, 99% транспарентност 2.5 D Заоблени работ, се чувствува повеќе мазна и убава 0.3 mm дебелина,го заштитите вашиот телефон е оригинална убавина Чувствителна функција,го прави вашиот екран осетлив на допир искуство, како мазна како некогаш...

BGN 7.98
Aertemisi 100 бр. / лот от закалено стъкло screen protectors за Apple iPhone 4 4s 5 5s 5c SE 6 7 Plus 6s
 • Ново
Оценка на продукта:

Aertemisi 100 бр. / лот от закалено стъкло screen protectors за Apple iPhone 4 4s 5 5s 5c SE 6 7 Plus 6s

Aertemisi 100 парчиња / многу Калено Стакло Екран Заштитници за Apple i Phone 4 и 4s 5 5s 5c SE 6 6s 7 Плус За Нас може да мислите дека телефонот случај е само додаток кој го штити вашиот уред, но овој детал може, исто така, целосно се рефлектираат вашиот стил и личност...

BGN 95.97
USB3. 1 Type-C OTG кабел с възможност за външна зареждане на допълнителен заряд на etra за Macbook USB-C mobile HDD твърд диск
 • Ново
Оценка на продукта:

USB3. 1 Type-C OTG кабел с възможност за външна зареждане на допълнителен заряд на etra за Macbook USB-C mobile HDD твърд диск

ТипC Домаќин OTG Кабел со Надворешни дополнителни моќ полнење кабел за Macbook тип C USB3.1 паметен телефон etra напојување на мобилни хард диск HDDNotic e : Тоа не можам да го наполнам телефонот и користење на OTG уред во исто време...

BGN 1.92
9h закалено за ASUS ZenFone Go ZB452KG ZC451CG ZC500TG ZC550KL ZE550ML ZE551ML ZE550KL ZE552KL стъклена филм протектор на екрана
 • Ново
Оценка на продукта:

9h закалено за ASUS ZenFone Go ZB452KG ZC451CG ZC500TG ZC550KL ZE550ML ZE551ML ZE550KL ZE552KL стъклена филм протектор на екрана

Ултратенок Премија 2 ПАРЧИЊА 9 H Калено за ASZen Fone Оди ZB452 KG ZC451 CG ZC500 TG ZC550 KL ZE550 ML ZE551 ML ZE550 KL ZE552 KL стакло Филм Екран ЗаштитникЗаштитник Известување!!!1.Бесплатен превозот начин (Кина Пост Обичен мал Пакет Плус ) не може да се следи, обично се потребни околу 1550 дена да се пренесува.2.Ако сакате Со следење, ве молиме изберете превозот начин "Ali Express Saver Превозот" Или " Ali Express Стандард за Испорака ", но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот...

BGN 2.00 2.37
За Asus ZenFone 2 Laser 6.0 закалено стъкло протектор на екрана 2.5 9h защитно фолио за сигурност на ZE601KL ZE600KL LTE TW JP
 • Ново
Оценка на продукта:

За Asus ZenFone 2 Laser 6.0 закалено стъкло протектор на екрана 2.5 9h защитно фолио за сигурност на ZE601KL ZE600KL LTE TW JP

Напомена : Од Март.1 , Русија ќе оди throght "Ali Express Saver Превозот (Само За Цел Вредноста на повеќе Од $2 & Помалку Од $5,Може да Се Следи)" , Бразил , Украина , Белорусија ќе оди преку " Ali Express Стандард за Испорака (Може да Се Следи)" ...

BGN 4.00 4.78
XSDTS за ZTE Nubia Z11 Mini S закалено стъкло за ZTE Z11 Max Full Cover Screen Protector за ZTE Z11 Mini защитно фолио
 • Ново
Оценка на продукта:

XSDTS за ZTE Nubia Z11 Mini S закалено стъкло за ZTE Z11 Max Full Cover Screen Protector за ZTE Z11 Mini защитно фолио

ДОБРИ ВЕСТИ : Можете да уживате 10% попуст ако купуваат 2 Парчиња Опис на Производот : Оваа Калено Стакло екран заштитник е мора да се има за секој склони кон постојано намалувањето на нивните телефон...

BGN 5.00 6.38