• Ново
NFH 4D Full Cover закалено стъкло за iPhone 8 8 Plus New 3D-9H Screen Protector взрывозащищенная филм Case On 8 4.7 5.5

NFH 4D Full Cover закалено стъкло за iPhone 8 8 Plus New 3D-9H Screen Protector взрывозащищенная филм Case On 8 4.7 5.5

Buyers rating:
BGN 6.94

Брой продукти

NFH 4 D Целосно Покривање Калено Стакло За i Phone 8 8 Плус Нов 3 D 9 H Екран Заштитник Експлозија заштита Филм Случај На 8 4.7" 5.5" Опис на Производот : Оваа Калено Стакло екран заштитник е мора да се има за секој склони кон постојано намалувањето на нивните телефон. Откако опремени го штити екранот на Телефонот од scuffs, гребнатини, пукнатини и вода. ВНИМАНИЕ : 1,ако ви се случува да одберете(Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус)на превозот на пратката, па кога ние брод на парцела за вас,само во Кина можете да ја проверите на следење на информации, ако на парцела е надвор од Кина по,не можете да го проверите следење на информации, но ве молам не грижете се,ќе може да можат на вашиот парцела.благодарение 2,Поради вашата различни следи поставување и осветлување, може да има некои боја разлика од вистинската точка. Но, ние гарантираме дека стилот е ист како на сликата покажува. ви благодариме и ве молиме љубезно ве молиме да се разбере. Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!! Ве молиме пополнете примачот име и презиме (вклучува 3 делови барем)во ред, во спротивно вашата парцела ќе не може да помине обичаите на вашиот

Други функции

Воспользуйся:
мобилен телефон
Съвместима модел на iPhone:
iPhone 8,iPhone Plus 8
Покритие от край до край:
ДА
Пакет:
ДА
Характеристики:
Ултра тънък, устойчив на надраскване, лесна за инсталиране
С Дребно Опаковка:
No
Тип:
Предната Филм
търговска марка:
НФХ
Съвместим Телефон Марка:
Apple iPhone
Характеристика:
4D (3D обновена версия) е огъната на ръба, нанопокрытие, HD 9h Hardnes
Използването на:
Пазете екрана на вашия телефон от прах и драскотини
Характеристики 1:
360 Градуса Пълно Покритие От Закалено Стъкло
Характеристики 2:
Супер empered надраскване протектор на екрана филм
Оригиналната държава:
Шенжен, Китай
С Почистващ Инструмент:
ДА
съвместими модели 1:
За iPhone 8 закалено стъкло iPhone 8 4,7 закалено стъкло
съвместими модели 2:
За iPhone 8 Plus пълно покритие на стъкло iPhon 8 Plus пълно покритие 5.5
съвместими модели 3:
За iPhone 8 надраскване протектор на екрана филм 4,7-инчов стъкло
Съвместими модели 4:
За iPhone 8 Plus 360 градуса пълно покритие от закалено стъкло 8 Plus филм

Най-добри сделки

YKSPACE 9H 2.5 D Full Screen Protector Cover закалено стъкло за Xiaomi Mi Max MIX 2 6 5 5X 5 Plus Note 2 3 Mi6 Mi5 MiMax2
 • Ново
Оценка на продукта:

YKSPACE 9H 2.5 D Full Screen Protector Cover закалено стъкло за Xiaomi Mi Max MIX 2 6 5 5X 5 Plus Note 2 3 Mi6 Mi5 MiMax2

​Пакетот вклучува : Екран Заштитник Филм*1pcs Електростатско адсорпција хартија*1pcs Влажна Крпа*1pcs Сува Крпа*1pcsАко ви треба мало пакување,ве молиме контактирајте со нас и да платат за екстра 1$ / еез.1...

BGN 2.00 2.93
5pcs Ultra Clear / Matte/Nano anti-Explosion LCD Screen Protector Film Cover за ASUS Google Nexus 7 9 ME370T II Protective 2013
 • Ново
Оценка на продукта:

5pcs Ultra Clear / Matte/Nano anti-Explosion LCD Screen Protector Film Cover за ASUS Google Nexus 7 9 ME370T II Protective 2013

Ултра Јасно / Мат / Нано антиЕксплозија LCD Екран Заштитник Филмот Маска За ASGoogle NexME370 T II 2013 Заштитна Фолија + ПлатноНашите производи , купи две или повеќе, тоа може да понуди 5%Драг пријател : ви Благодариме за посетата на нашата продавница! Ние сме продажба на овој екран на допир за заштитник на супер ниска промоција на цена! Промоција : мало на големопродажната цена! 100% guarenteed квалитетот+Professional пакување+Супер ниска цена+Бесплатно брза испорака=Супер зделка! Answer : ___________________________ Note : Русија треба да се обезбеди целосна име , па пакет ќе пристигна на безбедно ,благодарение Опис : Condision : 100% Сосема Нов.Дизајниран за совршено се вклопуваат со LCD екран...

BGN 4.00 4.14
[2 т.] оригиналния ZEASAIN ултра-0,3 мм закалено стъкло протектор на екрана, за да Xiaomi Redmi Note 2 Xiomi Note2 закалена филм
 • Ново
Оценка на продукта:

[2 т.] оригиналния ZEASAIN ултра-0,3 мм закалено стъкло протектор на екрана, за да Xiaomi Redmi Note 2 Xiomi Note2 закалена филм

ZEASAIN, Подобро отколку што треба ! Карактеристики : 9 H цврстина,АнтиНула Ултра јасно, 99% транспарентност 2.5 D Заоблени работ, се чувствува повеќе мазна и убава 0.3 mm дебелина,го заштитите вашиот телефон е оригинална убавина Чувствителна функција,го прави вашиот екран осетлив на допир искуство, како мазна како некогаш...

BGN 13.00 14.38
Протектор на екрана е закалено стъкло за asus 6 Zenfone 6 case A600CG A601CG T00G A600 A601 CG за asus 6 telefon kilifi case cover
 • Ново
Оценка на продукта:

Протектор на екрана е закалено стъкло за asus 6 Zenfone 6 case A600CG A601CG T00G A600 A601 CG за asus 6 telefon kilifi case cover

Екран заштитник калено стакло ЗА asZenfone 6 случај A600 CG A601 CG T00 G A600 A601 CG за asbollmann) телефон kilifi случај покрие Кога ќе ја прими стоката, ако производи скршена или да не се задоволи со тоа, немојте да се отвори спорот , ве Молиме Контактирајте со НАС , Ние ќе slove прашањето за што побрзо...

BGN 3.52
5D извит край екран протектор за iPhone 8 Plus пълно покритие на 9h твърдо стъкло за iPhone 6 7 Plus 6S закалено стъкло защитно фолио
 • Ново
Оценка на продукта:

5D извит край екран протектор за iPhone 8 Plus пълно покритие на 9h твърдо стъкло за iPhone 6 7 Plus 6S закалено стъкло защитно фолио

5 D Криви Работ на Екранот Заштитник за i Phone 8 Плус Полна Покрие 9 H Тешко Стакло за i Phone 6 6 S 7 Плус Калено Стакло со Заштитен ФилмОпис : 9 H цврстина, Вистински калено стакло екран заштитник5 D Криви Работ, заштитник на екранот на телефонот е во целосна покриеностАнтиотпечатоци слојНезаменлива чувствителност на допирмаслодоказ, експлозијадоказЛесна инсталација,најдобра оружје за вашиот мобилен телефонУлтра тенок, ултра durabl

BGN 7.15
Многофункционална естествен бамбук в дървена зарядно устройство 5V 3 USB Dock Cradle Stand държачи за часа 38 42 iPhone 6 7 8 Plus pro ipad
 • Ново
Оценка на продукта:

Многофункционална естествен бамбук в дървена зарядно устройство 5V 3 USB Dock Cradle Stand държачи за часа 38 42 iPhone 6 7 8 Plus pro ipad

КРЕАТИВНИТЕ 3 USB ПОРТИ 3 USB Порти 5 V 3А, Три USB 3.0 порти,3.0 центар полнење клупа,со CE / UL уверение,вклучете ги вашите уреди за полнење за безбедност во исто време.Секоја порта ќе интелигентно идентификување на вашиот уред и полнење на уред брзо со smart IC инсталиран...

BGN 39.34
Оригинален ZEASAIN 9H премия протектор на екрана е закалено стъкло за Huawei Honor 5C Honor5C Pro Prime 2.5 D 0.3 мм и HD прозрачен филм
 • Ново
Оценка на продукта:

Оригинален ZEASAIN 9H премия протектор на екрана е закалено стъкло за Huawei Honor 5C Honor5C Pro Prime 2.5 D 0.3 мм и HD прозрачен филм

ZEASAIN, Подобро отколку што треба ! Карактеристики : 9 H цврстина,АнтиНула Ултра јасно, 99% транспарентност 2.5 D Заоблени работ, се чувствува повеќе мазна и убава 0.3 mm дебелина,го заштитите вашиот телефон е оригинална убавина Чувствителна функција,го прави вашиот екран осетлив на допир искуство, како мазна како некогаш...

BGN 7.98
2 елемента= мека задната филм от въглеродни влакна + изключително тънък прозрачен премия от закалено стъкло преден протектор на екрана, за да Xiaomi Hongmi Redmi 4 5
 • Ново
Оценка на продукта:

2 елемента= мека задната филм от въглеродни влакна + изключително тънък прозрачен премия от закалено стъкло преден протектор на екрана, за да Xiaomi Hongmi Redmi 4 5

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се реши тоа добро за вас...

BGN 2.54
ORICO AMS1 алуминиев калъф телефон поставка за таблета, отвор за кабел за управление за телефон и таблет
 • Ново
Оценка на продукта:

ORICO AMS1 алуминиев калъф телефон поставка за таблета, отвор за кабел за управление за телефон и таблет

1 Ние прифаќаме сите методите на плаќање што се наведени од страна на Aliexpress 2 Производите трошоци не вклучувајќи ги надоместоците за процесот на Царинење ,ве молиме имајте во предвид ! 1...

BGN 19.00 23.98
XSDTS за ZTE Nubia Z11 Mini S закалено стъкло за ZTE Z11 Max Full Cover Screen Protector за ZTE Z11 Mini защитно фолио
 • Ново
Оценка на продукта:

XSDTS за ZTE Nubia Z11 Mini S закалено стъкло за ZTE Z11 Max Full Cover Screen Protector за ZTE Z11 Mini защитно фолио

ДОБРИ ВЕСТИ : Можете да уживате 10% попуст ако купуваат 2 Парчиња Опис на Производот : Оваа Калено Стакло екран заштитник е мора да се има за секој склони кон постојано намалувањето на нивните телефон...

BGN 5.00 6.38
9h закалено за ASUS ZenFone Go ZB452KG ZC451CG ZC500TG ZC550KL ZE550ML ZE551ML ZE550KL ZE552KL стъклена филм протектор на екрана
 • Ново
Оценка на продукта:

9h закалено за ASUS ZenFone Go ZB452KG ZC451CG ZC500TG ZC550KL ZE550ML ZE551ML ZE550KL ZE552KL стъклена филм протектор на екрана

Ултратенок Премија 2 ПАРЧИЊА 9 H Калено за ASZen Fone Оди ZB452 KG ZC451 CG ZC500 TG ZC550 KL ZE550 ML ZE551 ML ZE550 KL ZE552 KL стакло Филм Екран ЗаштитникЗаштитник Известување!!!1.Бесплатен превозот начин (Кина Пост Обичен мал Пакет Плус ) не може да се следи, обично се потребни околу 1550 дена да се пренесува.2.Ако сакате Со следење, ве молиме изберете превозот начин "Ali Express Saver Превозот" Или " Ali Express Стандард за Испорака ", но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот...

BGN 2.00 2.37
LCD издаде лицензия за същата дейност светлина поляризованная филм за HTC 626 T328 One S 816 T329 one Max T6 G23 8X C620e M7 T528 M8 X920e Polaroid Филм 50 бр.
 • Ново
Оценка на продукта:

LCD издаде лицензия за същата дейност светлина поляризованная филм за HTC 626 T328 One S 816 T329 one Max T6 G23 8X C620e M7 T528 M8 X920e Polaroid Филм 50 бр.

50pcs LCD Светлина Polarizer Поларизирана Филм За HTC 626 T328 Една S 816 T329 еден Max T6 G23 8 X C620e M7 T528 М8 X920e Polaroid ФилмОпис на производот : Обработуваат на висока температура и саден антистатички материјал врвни делови на чист рачно полирање,парична казна изработка Антикорозија и антикиселина Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик Совети по долго време се користи е уште супер straigh

BGN 41.00 63.60
Универсална Компактна Стойка За Статив Дистанционно За Управление Пакет-Гъвкава Октопод Мобилен Телефон С Камера Selfie Стик За Монтиране На Статив
 • Ново
Оценка на продукта:

Универсална Компактна Стойка За Статив Дистанционно За Управление Пакет-Гъвкава Октопод Мобилен Телефон С Камера Selfie Стик За Монтиране На Статив

Опис на производот Tripod Планината, совршен за вашите телефони и дигитални камери за да направите фотографии кога ќе се прави било што друго, handsfree...

BGN 7.98
USB3. 1 Type-C OTG кабел с възможност за външна зареждане на допълнителен заряд на etra за Macbook USB-C mobile HDD твърд диск
 • Ново
Оценка на продукта:

USB3. 1 Type-C OTG кабел с възможност за външна зареждане на допълнителен заряд на etra за Macbook USB-C mobile HDD твърд диск

ТипC Домаќин OTG Кабел со Надворешни дополнителни моќ полнење кабел за Macbook тип C USB3.1 паметен телефон etra напојување на мобилни хард диск HDDNotic e : Тоа не можам да го наполнам телефонот и користење на OTG уред во исто време...

BGN 1.92
[2 т.] оригиналния ZEASAIN 0.3 мм ултра тънък премия от закалено стъкло протектор на екрана, за да Huawei Mate 8 Mate8 сензорен стъкло филм
 • Ново
Оценка на продукта:

[2 т.] оригиналния ZEASAIN 0.3 мм ултра тънък премия от закалено стъкло протектор на екрана, за да Huawei Mate 8 Mate8 сензорен стъкло филм

ZEASAIN, Подобро отколку што треба ! Карактеристики : 9 H цврстина,АнтиНула Ултра јасно, 99% транспарентност 2.5 D Заоблени работ, се чувствува повеќе мазна и убава 0.3 mm дебелина,го заштитите вашиот телефон е оригинална убавина Чувствителна функција,го прави вашиот екран осетлив на допир искуство, како мазна како некогаш...

BGN 14.38
C13 to C14 Heavy Duty Rewireable IEC C13 Female Inline Socket Plug 10A 250V New
 • Ново
Оценка на продукта:

C13 to C14 Heavy Duty Rewireable IEC C13 Female Inline Socket Plug 10A 250V New

Почитувани Клиенти,За Превозот методи Pls љубезно информации : 1.Кога ќе изберете " Кина пост Воздух Mail ", Ние ќе брод преку Кина Пост Воздух Mail за вас...

BGN 2.00 2.05
2 бр. / лот за Lenovo A Plus A+ A1010a20 закалено стъкло 9H 2.5 D премия защитно фолио за екрана на Lenovo Vibe B A1010 a 1010 4.5
 • Ново
Оценка на продукта:

2 бр. / лот за Lenovo A Plus A+ A1010a20 закалено стъкло 9H 2.5 D премия защитно фолио за екрана на Lenovo Vibe B A1010 a 1010 4.5

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се реши тоа добро за вас...

BGN 3.00 3.18